LinkedIn ziņojums – Blockchain ir augstākā līmeņa prasme 2020. gadam

Nesen populārākās profesionālās tīkla platformas LinkedIn ziņojumā teikts, ka blokķēde ir pieprasītākā prasme. Ziņojuma secinājumi skaidri parāda prasmju prasību straujās svārstības IT darba tirgū ar Blokķēde 2020. gada augšgalā. Vadītāju pieņemšana darbā pastāvīgi attīstās, mainoties tendencēm prasmēs un prasmēs.

Visspilgtākais ziņojuma izceļamais ir tas, ka tajā ir teikts: “blockchain ir vispieprasītākā darba prasme 2020. gadā”. No otras puses, 2019. gadā nebija prasmes par blokķēdi starp cieto prasmju prasībām. Šis raksts sniedz padziļinātu perspektīvu par LinkedIn ziņojuma secinājumiem ar ideju par karjeras iespējām blokķēdē..

Prasībām, kas uzņēmumiem tiek izvirzītas, izmantojot prasmes, ir tendence pakāpeniski reformēties laika gaitā. No otras puses, vispieprasītākās cietās prasmes turpina krasi pārveidoties, īpaši nepārtraukti attīstoties tehnoloģijai. LinkedIn 2019. gadā kā galvenās prasmes bija iekļāvis analītisko pamatojumu, mākslīgo intelektu un mākoņdatošanu.

Visas šīs prasmes joprojām ir iekļautas LinkedIn šogad pieprasītāko smago prasmju sarakstā. Tomēr blockchain ir spējis atzīmēt savu klātbūtni starp 2020. gada prasmēm. Tas ir bijis daudzsološs stimuls izpratnes veicināšanai par karjeras iespējām ar blockchain tehnoloģiju. Blockchain ir visaugstākā prasme 2020. gadā, un šim LinkedIn nākamajam paziņojumam būtu milzīga ietekme uz karjeras iespējām.

Kāpēc Blockchain ir augstākā līmeņa prasme 2020. gadā?

Saskaņā ar LinkedIn ziņojumu Blockchain ir visaugstākā prasme attiecībā uz tās potenciālu izraisīt transformāciju. Blokķēdes tehnoloģija beidzot ir sasniegusi atšķirīgu atpazīstamību nekā kriptonauda ar dažādām nozarēm, kas pārņem dažādas funkcijas. Dažādi atbilstošie blokķēdes lietošanas gadījumi arī parāda blokķēdes potenciālu iekļūt dažādos darba tirgos.

Iepriekš blokķēdes zināšanas bija ierobežotas tikai ar kriptovalūtu tirgiem, un pamazām finanšu iestādes sāka izmantot blokķēdes tehnoloģiju, un lēnām tā ir ieguvusi ievērojamu tirgus bāzi. Personāla atlases speciālistiem ir jāizmanto blokķēdes spēks kā viena no pieprasītākajām prasmēm nākotnē, lai palielinātu uzņēmējdarbības vērtību. Darba devējiem ir jāattīsta zināšanas par blokķēdes darbību, tās potenciālajiem ieguvumiem un profesionāļiem, kas piemēroti, lai palīdzētu uzņēmumiem izmantot maksimālo blokķēdes tehnoloģijas potenciālu..

Lasītājiem jāņem vērā arī tas, ka, izņemot LinkedIn ziņojumu, blokķēde ir augstākā prasme ASV, Lielbritānijā, Vācijā, Austrālijā un Francijā. Daudzi lielie uzņēmumi turpina meklēt blokķēdes profesionāļus ar dažiem galvenajiem nosaukumiem, tostarp Oracle un IBM. Turklāt starta uzņēmumi arī pastāvīgi meklē blokķēdes ekspertus. Vēl viens kritisks blokshēmas aspekts ir tas, ka profesionāļi ar bloka ķēdes pieredzi var izpētīt ļoti dažādas darba lomas. Uz blockchain balstītu darba lomu daudzveidība ietver iespējas izstrādātājiem, biznesa vadītājiem, kodētājiem, analītiķiem, inženieriem un daudzām citām lomām.

Nozares, kas prasa Blockchain ekspertīzi

Pašlaik pieprasījums pēc blokķēdes darbiem palielināsies noteiktās nozarēs. Ziņojuma ietekme veicinātu nodarbinātības iespēju paplašināšanos nozīmīgākajās nozarēs, kurās nepieciešamas zināšanas par blokķēdēm. Gandrīz katra nozare, sākot no finanšu iestādēm, bankām, apdrošināšanas, mazumtirdzniecības, grāmatvedības un pat juridiskajiem birojiem, vēlas izmantot blokķēdes priekšrocības.

Blockchain ir visaugstākā prasme šo nozaru gadījumā attiecībā uz decentralizācijas un drošu darījumu priekšrocībām. Blockchain jaunizveidotie uzņēmumi, kas darbojas kopš tehnoloģijas sākuma, varētu izmantot personas ar blokķēdes pieredzi, lai veicinātu inovāciju savos produktos un risinājumos..

Blokķēdes decentralizācijas aspekts arī veicina tā pieņemšanu tehnoloģiju uzņēmumos un valdības uzņēmumos. Kaut arī decentralizācija palīdz vienkāršot iekšējos un ārējos darījumus tehnoloģiju uzņēmumiem, vienlaikus racionalizējot darbības, valdības aģentūras izmanto blokķēdi simbiotiskam līdzsvaram starp kriptogrāfiju un pārredzamību.

Cietās prasmes un maigās prasmes

LinkedIn savā ziņojumā ir izmantojis īpašus kritērijus cieto prasmju un maigo prasmju kvalifikācijai. Cietās prasmes būtībā ir darbinieka spēja izpildīt noteiktu uzdevumu, savukārt maigas prasmes ir par pieejām attiecīgā uzdevuma sasniegšanai. Mīkstās prasmes ir īpaši saistītas ar spēju sadarboties, problēmu risināšanu, lēmumu pieņemšanu un pielāgošanās spējas. No otras puses, smagām prasmēm, starp kurām blokķēde ir visaugstākā prasme 2020. gadā, ir nepieciešamas tehniskās spējas un specializācija tādās jomās kā patentu likumi, programmatūras izstrāde vai finanšu grāmatvedība.

Smagajām prasmēm ir vieglāk definēt un novērtēt kritērijus, salīdzinot ar vieglām prasmēm. Darba devēji meklētu mīkstas prasmes kombinācijā ar blokķēdes prasmēm, lai aizpildītu svarīgas uz blokķēdi balstītas darba lomas. Tomēr mīkstās prasmes galvenokārt attiecas uz kognitīvajām spējām, uzvedību, personiskajām īpašībām un domāšanu. Šie aspekti ir īpaši grūti izmērāmi un rada ievērojamas grūtības vervētājiem.

Tātad, kāda ir ideālā mīkstā prasme, kas padara blokķēdi par vienu no augstāk apmaksātajām prasmēm 2020. gadā? Atbilde uz šo jautājumu, saskaņā ar LinkedIn ziņojumu, ir emocionālā inteliģence. Emocionālā inteliģence parāda blokķēdes profesionāļu spēju atpazīt savas un citu emocijas. Tas arī palīdz profesionālim izmantot emocionālo informāciju, lai vadītu proaktīvu un efektīvu domāšanu. Personāla atlases speciālisti kandidātu emocionālās inteliģences novērtēšanai var izmantot tādus jautājumus kā kandidāta atbildes uz iepriekšējām kļūdām vai sniegumu īstermiņa projektos..

Citas pieprasītas prasmes

Papildus tam, ka Blockchain ir visaugstākā prasme 2020. gadā, ir daudz citu prasmju ar globālu pieprasījumu. UX dizains, saistītais mārketings, video veidošana, biznesa analīze un pārdošana ir arī izšķirošas prasmes pēc pieprasījuma 2020. gadam. Lai gan mākoņdatošanai, analītiskajai pamatošanai un mākslīgajam intelektam ir milzīga vieta 2020. gada smago prasmju sarakstā, blokķēdes var pierādīt būt spēļu mainītājam. Blokķēdes tehnoloģijas integrācijas perspektīvas ar IoT un mākoņdatošanas risinājumiem sniedz sākotnējos pierādījumus tam pašam.

Vai Blockchain šeit palikt?

Blockchain ir visaugstākā prasme, un LinkedIn to ir norādījis pirmo reizi. Šķiet, ka tas nav mazāks kā brīnums, jo LinkedIn ziņojums tiek publicēts tieši pirms pēkšņas digitālās transformācijas straujas izaugsmes. Uzņēmumi pāriet uz digitālajām platformām, lai nodrošinātu ilgtspēju, samazinātu izmaksas, optimizētu resursus un daudzus citus iemeslus.

Nesenā globālā pandēmija ir bijis milzīgs digitālās transformācijas virzītājspēks, un blokķēdes tehnoloģija ir pārbaudīts instruments ļoti drošu, pārredzamu un efektīvu gala risinājumu radīšanai. Tātad lielāks pieprasījums pēc blokķēdes tehnoloģiju zināšanām arī turpmāk uzlabotos.

Tātad, ja jūs vēlaties veidot savu karjeru ar vispieprasītākajām tehnoloģijām, jums vajadzētu sākt savu Blockchain ceļojumu jau tagad ar Free Blockchain Course. Sāciet pirmo soli, lai liktu pamatu gaišai nākotnei!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me