Privātais Blockchain Vs konsorcijs Blockchain

Privātā un konsorcija bloku ķēde dažreiz var šķist līdzīga; tomēr tie ir nedaudz atšķirīgi. Lai palīdzētu jums atbrīvoties no visām neskaidrībām, es apskatīšu privāto blokķēdes un konsorcija blokķēdes salīdzinājumu. Apskatīsim, kā viņi vienlaikus ir līdzīgi un atšķirīgi.

Tirgū ir dažādi blokķēdes platformu veidi dažādiem mērķiem. Ja jūs kaut nedaudz zināt par blokķēdi, jūs zināt, ka tam ir trīs dažādi veidi – publisks, privāts un konsorcijs / federāls. Tomēr dažus no jums var sajaukt ar privāto blokķēdi vs konsorcija blokķēdi, jo dažreiz tie var šķist līdzīgi.

Parasti to arhitektūra daudzos gadījumos ir līdzīga; tomēr katras tehnoloģijas pamatīpašības ir atšķirīgas. Vēl jo vairāk, katra tehnoloģija tiek izmantota dažādās situācijās, lai sasniegtu dažādus mērķus.

Šī rokasgrāmata palīdzēs ikvienam iesācējam, kas cīnās, lai izprastu privāto un konsorcija blokķēžu jēdzienu.

Reģistrēties tūlīt: Bezmaksas Blockchain kurss

Kas ir privātā blokķēde?

Pirms mēs sākam, vispirms redzēsim, kas ir privāts blokķēde. Nezinot par pamatā esošo tehnoloģiju, jūs, iespējams, nevarat saprast atšķirību starp diviem blokķēdes tehnoloģiju veidiem.

Patiesībā privātajām blokķēdēm ir viena iestāde vai organizācija, kas rūpējas par tīklu. Bet ko tas nozīmē? Tas nozīmē, ka, pat ja publiskās blokķēdes platformās ikviens varēja iegūt iekļūšanu platformā, šeit to saņemtu tikai vienas organizācijas darbinieki.

Bet tas šķiet mazliet centralizētāks, vai ne? Patiesībā privātie blokķēdes risinājumi patiesībā nepiedāvā blokķēdes patieso decentralizācijas funkciju. Tā vietā jūs saņemsiet daļēju decentralizētu tīklu ar noteikumu un noteikumu kopumu.

Šīs ir dažas no privāto blokķēdes risinājumu galvenajām iezīmēm.

Daudzos gadījumos, ja pārvaldes iestāde šķiet piemērota, tā var arī ignorēt darījumu. Vēl viens lielisks privāto blokķēdes risinājumu aspekts ir tas, ka jūs varat veikt privātus darījumus. Tas nozīmē, ka katrs lietotājs nevar jūs izsekot vai redzēt jūsu privātos darījumus virsgrāmatā.

Real8ty gados tas ir absolūti nepieciešams, pat mums. Kāpēc? Jūs noteikti nevēlaties, lai nejauši cilvēki zinātu, kad veicāt darījumu vai ko citu.

Pārsvarā tas sakrīt arī ar lietotāja tiesībām. Tāpat organizācijas patiešām nodarbojas ar ārkārtīgi slepeniem dokumentiem, un konkurenti var nozagt savu zīmola vērtību, ja to atstāj sabiedrības uzmanības lokā.

Tāpēc privāto blokķēdes risinājumu konfidencialitāte ir rakstīta visā. Jebkurā gadījumā tam ir arī citas galvenās blokķēdes iezīmes.

Tātad jūs nejutīsit, ka tīkls jums nekādā ziņā nav taisnīgs. Piemēram, Ripple faktiski ir privāta bloku ķēdes platforma uzņēmumiem.

Jebkurā gadījumā pārbaudīsim privāto blokķēdes risinājumu funkcijas šajā privātajā blokķēdē vs konsorcija blokķēdes tehnoloģiju ceļvedī.

privātā blokķēde vs konsorcija blokķēde

Privātā blokķēde: šīs tehnikas labākās iezīmes

Privātums ir vislielākā problēma

Privātajos blokķēdēs jūs saņemat savu sapņu galējo privātumu. Šķiet, ka tas ir nedaudz pārspīlēts, taču risinājumi patiešām ļauj viņiem nodrošināt visu nepieciešamo privātumu. Būtībā šie risinājumi ir vairāk paredzēti uzņēmuma līmenī, nevis sabiedrībai.

Uzņēmumi regulāri apstrādā daudz sensitīvas informācijas. Drošības pārkāpums šeit nozīmētu briesmīgus zaudējumus gan uzņēmumam, gan ekonomikai.

Tāpēc ir ārkārtīgi nepieciešams tīkls, kas šos datus saglabā. Un acīmredzot privātie blokķēdes to var viegli izdarīt.

Apskatīsim nākamo funkciju šajā privātajā blokķēdē pret konsorcija blokķēdes salīdzināšanas ceļvedī.

Efektīva nekā publiskās blokķēdes

Patiesībā publiskie blokķēdes patiešām bija vispirms, un tas cilvēkiem piedāvā lielāku pārredzamību. Tomēr publiskās bloku ķēdes izmanto lielu enerģijas patēriņa konsensa protokolus, lai darbinātu savu sistēmu. Turklāt tādi protokoli kā darba pierādījums patērē daudz enerģijas, kas nekādā ziņā nav videi draudzīga.

Tā rezultātā privātā blokķēde sāka pieaugt, un viņi uz visiem laikiem izmeta varas izsalkušos vienprātības protokolus. Parasti šajos risinājumos tiek izmantota kāda veida balsošanā balstīta vienprātība vai cita veida algoritmi, kas patērē daudz mazāk enerģijas un ilgtermiņā ir ilgtspējīgi..

Pārbaudiet nākamo funkciju šajā konsorcija blockchain vs privātajā blockchain salīdzināšanas ceļvedī.

Nekādā gadījumā nav gaistošs

Izmantojot privātos blokķēdes, jūs iegūsit tādu mieru, kādu nekad nevarat iegūt, izmantojot publisko blokķēdi. Parasti platformā ir darījuma maksa, kas jums jāmaksā, lai pabeigtu darījumu. Patiesībā nekas nav bezmaksas.

Kaut arī jūs maksājat darījuma maksu. Tas joprojām ir ļoti zems, salīdzinot ar tradicionālajām banku sistēmām. Tomēr problēmas rodas publiskajās platformās, kad platformā ir pārāk daudz lietotāju. Pieprasījums pēc darījumiem turpina pieaugt, lai saskaņotos ar darījumu maksu.

Bet ne privātajos blokķēdēs. Tā kā platformā var iekļūt tikai izvēlēta cilvēku grupa, tīklā nekādā ziņā nav svārstību.

Apskatīsim nākamo funkciju šajā konsorcija blokķēdes un privātās blokķēdes salīdzināšanas rokasgrāmatā.

Uzņēmumu pilnvarošana

Uzņēmumiem ir nepieciešama tehnoloģija, kas ļaus ne tikai lietotājiem, bet arī viņu organizācijām. Izmantojot privāto blokķēdi, to ir viegli sasniegt, jo vienīgais fokuss ir uz pašiem uzņēmumiem. Vēl jo vairāk, šie tīkli ir paredzēti izmantošanai kā uzņēmumu iekšējā tīkla sistēma.

Patiesībā viņi ir ļoti spējīgi sniegt cilvēkiem uzņēmumiem nepieciešamo drošību. Tā kā katru dienu notiek tik daudz uzlaušanas, vienmēr ir drošības risks neatkarīgi no tā. Bet ne ar blokķēdi. Vēl jo vairāk, tas piedāvā līdz šim augstāko drošības līmeni.

Vai vēlaties uzzināt vairāk par privātajiem blokķēdēm? Pārbaudiet mūsu pašreizējo privāto blokķēdes ievada rokasgrāmatu!

Kāpēc to izmantot?

Ietaupa naudu

Nu, pirmais privātā blokķēdes izmantošanas iemesls būtu tas, ka tas ietaupa daudz naudas. Kā? Salīdzinot ar publisko kolēģi, ir nepieciešams mazāk resursu, lai izveidotu privātu platformu, nevis publisku.

Tomēr tas nenozīmē, ka tas ir arī ļoti lēts. Ja jūs pilnībā vēlaties mainīt mantoto sistēmu, kurā pašlaik strādājat, tas prasītu ieguldījumus. Tomēr ilgtermiņā tas dos jums vairāk labuma un ietaupīs izmaksas.

Apskatīsim nākamo ieguvumu šajā konsorcija blockchain vs private blockchain salīdzināšanas ceļvedī.

Zema maksa

Kā jūs jau zināt, darījumu maksa blokķēdē vienmēr ir zema. Bet tas var ātri kļūt nestabils, ja izmantojat publisko tīklu, jo cenas var pieaugt un kristies atbilstoši pieprasījumam. Bet ne privātajos blokķēdēs.

Privātajos blokķēdēs nekur nav paslēpta papildu izmaksa. Vēl jo vairāk, visas darījumu maksas paliek nemainīgas, pat uz lielu spiedienu, jo platforma ir veidota tā.

Noteikumi ir labāki

Uzņēmuma vidē jūs nevarat strādāt bez noteiktiem noteikumiem vai noteikumiem. Ja tādu nav, tad jūs nevarat novērst korupcijas rašanos. Vēl jo vairāk, jūsu uzņēmumu efektivitāte arī krasi samazināsies.

Tāpēc privātajos blokķēdēs jūs saņemat regulētu sistēmu, kurā tīklā varat izklāstīt sava uzņēmuma politiku, un visiem dalībniekiem būtu attiecīgi jāievēro tās..

Apskatīsim nākamo ieguvumu šajā konsorcija blockchain vs private blockchain salīdzināšanas ceļvedī.

Atbrīvojas no noziedzniekiem

Privātajām blokķēdēm ir autentifikācijas procesi, pirms kāds var iegūt ierakstu sistēmā. Rezultātā tajā iekļūs tikai zināmie uzņēmuma dalībnieki. Vēl vairāk, ir arī līmeņa piekļuve noteiktai dokumentācijai, kas darbojas kā sekundārais drošības posms.

Rezultātā neviens noziedznieks nevar iegūt ierakstu jūsu sistēmā. Nu, it īpaši ne bez palīdzības no iekšpuses. Jebkurā gadījumā privātie blokķēdes pārliecinās, ka neviens noziedznieks nevar vienkārši izmantot jūsu tīklu, lai jebkādā veidā izdarītu noziedzīgas darbības.

Vai vēlaties zināt atšķirību starp publisko un privāto blokķēdi? Pārbaudiet mūsu salīdzināšanas ceļvedi publiskā un privātā blokķēde tagad!

Kas ir konsorcija Blockchain?

Federālā blokķēde vai konsorcija blokķēde ir blokķēdes tehnoloģija, kurā platformu pārvalda vairākas organizācijas, nevis tikai viena organizācija. Tā nav publiska platforma, drīzāk atļauju platforma.

Vēl jo vairāk, tas ir diezgan līdzīgs arī privātajiem blokķēdēm.

Bet ar ko viņi atšķiras? Neskatoties uz to, ka tas ir atļauts, tas nozīmē, ka jums ir jābūt jebkuras organizācijas dalībniekam, kuram ir piekļuve virsgrāmatai, tas tomēr jums piedāvās decentralizāciju. Kā?

Tas tiešām ir viegli. Privātajā blokķēdē platformā ir tikai viena organizācija. Tātad, tā veida šķiet centralizēta vienība. Tomēr, tāpat kā konsorcija blokķēdes piemērā, vairākas organizācijas faktiski var pieņemt lēmumus platformā.

Tātad nekādā veidā organizācija nevar izvairīties no jebkādām nelikumīgām darbībām. Katra cita platformas organizācija to pārbaudīs.

Jebkurā gadījumā visa konsorcija bloku ķēdes piemēra koncepcija radās, lai palīdzētu uzņēmumiem sadarboties savā starpā. Patiesībā, tā kā tīklā nav nevienas vienīgas iestādes, visi uzņēmumi var apvienoties un strādāt pie šiem jautājumiem.

Vēl jo vairāk, viņi var dot savu ieguldījumu tīklā un vienādi iegūt kredītus un funkcijas.

Turklāt sadarbības vide nozīmē arī lielāku ekspozīciju un inovācijas. Un tas ir vislabākais visām sistēmas pusēm.

Apskatīsim vairāk par konsorcija bloku ķēdes piemēru šajā ceļvedī.

Consortium Blockchain iezīmes

Lielāks ātrums

Nu, pirmkārt, konsorcija bloku ķēdes nodrošinātāji vienmēr centīsies piedāvāt visātrāko rezultātu, salīdzinot ar publiskajiem blokķēdēm. Parasti publiskie blokķēdes mēdz palēnināties, jo platformā ir pārāk daudz lietotāju.

Bet ne konsorcija blokķēde. Konsorcija blokķēdē jūs vienmēr iegūsiet labāku pieredzi. Bet kā? Tā kā platformai ir atļauts, neviens nevar piekļūt tai. Tātad vienmēr būtu iespēja kontrolēt, cik lietotāju vienlaikus ir aktīvi tīklā.

Tādējādi mērogojamības jautājumi šeit nekādā ziņā nav izcili.

Mērogojamība

Konsorcija blokķēdes piemēra risinājumā jūs neredzēsiet nekāda veida mērogojamības problēmas. Kāpēc gan? Patiesībā konsorcija blokķēde validācijas nolūkos vienmēr kontrolēs mezglu skaitu. Tātad, jūs vienkārši nevarat cerēt, ka pievienosities tīklam un saņemsit piekļuvi darījumu apstiprināšanai.

Vēl jo vairāk, vienmēr ir izvēlēts mezgls, lai uzturētu šāda veida platformas funkcijas. Tāpēc neredzēsiet problēmas ar lēnu tīkla izvadi vai aizkavētu darījumu procesus.

Zemas darījumu izmaksas

Vēl viena forša konsorcija bloku ķēdes priekšrocība ir zemās darījumu izmaksas. Konsorcija bloku ķēdes nodrošinātāji vienmēr piedāvās platformas tādā veidā, kas jums piedāvā zemus darījumus. Ja jūs saņemat risinājumu no šiem konsorcija bloku ķēdes nodrošinātājiem, varat izklāstīt arī darījuma maksu.

Daudzos gadījumos publiskā blokķēde tālu atpaliek no sistēmas, jo tīklā ienāk vairāk lietotāju un piesūcina procesus. Tā rezultātā darījuma maksa turpina strauji svārstīties.

Tomēr konsorcija blokķēdē viss tiek regulēts. Tātad darījumu maksa paliek nemainīga neatkarīgi no tā, cik lietotāju ir tīklā.

Tādējādi tā ir lieliska izvēle arī uzņēmumiem, jo ​​tie saņems lētākas cenas salīdzinājumā ar tradicionālajām banku shēmām.

Lasīt vairāk: Blockchain konsorcijs: 20 labākie konsorciji, kurus vajadzētu pārbaudīt

Zems enerģijas patēriņš

Parasti konsorcija blokķēdē tiek izmantoti zema enerģijas patēriņa konsensa protokoli, lai pārbaudītu visus darījumus vai dokumentus. Vēl jo vairāk, konsorcija bloku ķēdes nodrošinātāji arī mēģina izstrādāt risinājumus atbilstoši jūsu vajadzībām.

Patiesībā ieguves process patiešām aizņem lielu skaitļošanas jaudu. Ilgtermiņā rēķins par enerģiju ļoti drīz var kļūt par apgrūtinājumu. Ja publiskie blokķēdes to neatpaliks, enerģijas piegāde nebūs pietiekama, lai darbinātu visu kalnrūpniecību.

No otras puses, federālā blokķēde mēģina to noturēt zemajā pusē. Vēl jo vairāk, viņu izmantotajiem algoritmiem ir ļoti maz sarežģītības un tie padara mazāk enerģijas patērējamus.

Bez riska ir 51% uzbrukums

Šī ir viena no labākajām konsorcija blockchain platformu īpašībām. Blockchain patiešām piedāvā lielāku drošības līmeni, taču 51% uzbrukums var būt nāvējošs jautājums. Parasti 51% uzbrukums nozīmētu, ka vairāk nekā 51% no visiem platformas lietotājiem ir no vienas organizācijas vai uzņēmuma.

Tātad, ja viņi vēlas, viņi var izmantot visu sistēmas skaitļošanas jaudu un ignorēt jebkuru citu darījumu vai pat mainīt darījuma procesu.

Tomēr federālajā blokķēdē tas tā nav. Tā kā jums būtu jāveic atbilstoša autorizācija, jūs to neļausit, ja jūs velkat kaut ko līdzīgu šim. Turklāt, tā kā ir vairāki dalībnieki no vairākiem uzņēmumiem, tas ir mazliet grūts.

Nav noziedzīgas darbības

Šis ir līdzīgs privātajiem blokķēdēm. Federālā vai konsorcija blokķēdē jūs nevarat būt anonīms. Patiesībā anonimitāte rada noziedzīgas darbības. Bet, tā kā federālajai blokķēdei ir jābūt zināmām identitātēm, noziedzniekiem nav iespējams iekļūt sistēmā.

Kad visi platformas lietotāji viens otru pazīst un savalda, pārbaude par nelikumīgām darbībām kļūst ļoti zema. Tāpēc konsorcija blokķēdi ir ārkārtīgi droši izmantot uzņēmuma vidē.

Un to var izmantot arī drošības pasākumiem.

Noteikumi

Vēl viena forša konsorcija bloku ķēžu iezīme ir noteikumu izmantošana. Gan privātā, gan konsorcija blokķēde ir paredzēta uzņēmumu uzņēmumiem. Tāpēc tam ir nepieciešami noteikumi, lai bizness darbotos vienmērīgā tempā.

Šāda veida blokķēdes platformā visiem mezgliem ir jāievēro tīkla noteikumi. Tas ļauj viņiem strādāt komandas vidē un palielina efektivitāti lielākā tempā.

Tātad, ja vēlaties kopīgi strādāt ar citiem uzņēmumiem, konsorcija blokķēdes ir lieliska izvēle.

Lai gūtu panākumus, ir nepieciešama veiksmīga biznesa stratēģija, kuras pamatā ir blokķēde. Lai uzzinātu vairāk, iepazīstieties ar mūsu galveno bloku ķēdes biznesa stratēģijas ceļvedi tūlīt!

Privātā Blockchain Vs konsorcija Blockchain tehnoloģija: salīdzinājums

Privātā blokķēdes un konsorcija blokķēdes arhitektūra daudzos punktos var būt līdzīga un atšķirīga. Apskatīsim, kas tie ir šajā privātajā blokķēdes un konsorcija blokķēdes tehnoloģiju salīdzināšanas ceļvedī.

Piekļuve

Privātajām blokķēdēm ir viena iestāde vai organizācija, kas rūpējas par tīklu. Tas nozīmē, ka, lai arī publiskās blokķēdes platformās ikviens varēja iegūt iekļūšanu platformā, šeit to saņemtu tikai vienas organizācijas darbinieki.

Daudzos gadījumos, ja pārvaldes iestāde šķiet piemērota, tā var arī ignorēt darījumu.

No otras puses, konsorcija blokķēdē ir vairākas organizācijas, nevis tikai viena organizācija, lai pārvaldītu platformu. Tā ir platforma ar atļauju. Šeit vairākas organizācijas faktiski var pieņemt lēmumus platformā.

Tātad neviens nevar aizmukt no nelikumīgām darbībām. Visas platformā esošās organizācijas visus kontrolēs.

Iestāde

Patiesībā privātie blokķēdes risinājumi patiesībā nepiedāvā blokķēdes patieso decentralizācijas funkciju. Tā vietā jūs saņemsiet daļēju decentralizētu tīklu ar noteikumu un noteikumu kopumu. Tā kā tīklā jūs skatāties tikai vienu iestādi, tā nevar sasniegt patiesu decentralizāciju jebkāda veida scenārijos.

No otras puses, konsorcija blokķēdes ir atļautas, tas nozīmē, ka jums ir jābūt jebkuras organizācijas dalībniekam, kuram ir piekļuve virsgrāmatai; tomēr tas jums piedāvātu decentralizāciju. Tāpat kā šeit, vairākas organizācijas faktiski var pieņemt lēmumus platformā; tur ir decentralizācija visos līmeņos.

Apskatīsim nākamo šajā privātajā blokķēdes un konsorcija blokķēdes tehnoloģiju salīdzināšanas ceļvedī.

Darījuma ātrums

Abām platformām ir ātrāks darījumu ātrums. Parasti publiskie blokķēdes mēdz palēnināties, jo platformā ir pārāk daudz lietotāju. Jo vairāk lietotāju iekļūst sistēmā, jo vairāk tā palēninās.

Tomēr gan privātajā, gan konsorcija blokķēdes arhitektūrā ir autentifikācijas process, lai ierobežotu lietotāju piekļuvi. Tādējādi viņi vienmēr pārliecinās, ka lietotāju skaits tiek regulēts. Tā rezultātā jūs vienmēr gūsiet ātru pieredzi abās platformās.

Apskatīsim nākamo šajā konsorcija blockchain vs private blockchain tehnoloģiju salīdzināšanas ceļvedī.

Reģistrēties tūlīt: Sertificēts uzņēmuma Blockchain profesionālais kurss

Vienprātības mehānisms

Privātās blokķēdes izmanto maz enerģijas patērējošus algoritmus. Praktiski tas izmanto kāda veida balsošanu vai daudzpartiju vienprātības mehānismu. Privātā blokķēde uz visiem laikiem izgāza varas izsalkušos vienprātības protokolus. Lai gan tas ietaupa daudz enerģijas, tas ir nedaudz mazāk drošs nekā enerģiju patērējošie konsensa algoritmi, piemēram, Darba pierādījums.

No otras puses, Federētie blokķēdes arī neizmanto nekādus jaudas izsalkušus algoritmus. Parasti šie algoritmi uzņēmējdarbības vidē ilgtermiņā nav ilgtspējīgi. Rezultātā viņi vienošanās panākšanai izmanto arī daudzdaļīgus konsensa algoritmus vai kaut kādas balsošanas shēmas.

Tātad, šķiet, ka šajā brīdī abi blokķēdes veidi ir vienādi.

Izmaksas

Salīdzinot ar publisko kolēģi, ir nepieciešams mazāk resursu, lai izveidotu privātu platformu, nevis publisku.

Tomēr tas nenozīmē, ka tas ir arī ļoti lēts. Ja jūs pilnībā vēlaties mainīt mantoto sistēmu, kurā pašlaik strādājat, tas prasītu ieguldījumus. Tomēr ilgtermiņā tas dos jums vairāk labuma un ietaupīs izmaksas.

No otras puses, konsorcija blokķēde arī prasa mazāk resursu, lai to izveidotu. Tādiem uzņēmumiem kā Hyperledger, Corda jau ir pieejamas tik daudz atļauto platformuR3, Uzņēmums Ethereum un daudzi citi.

Īsāk sakot, abu tehnoloģiju uzstādīšana prasa mazāk laika un resursu.

Apskatīsim nākamo šajā konsorcija blockchain vs private blockchain tehnoloģiju salīdzināšanas ceļvedī.

Lasīt vairāk:6 galvenās blokķēdes funkcijas, par kurām jums jāzina

Datu apstrāde

Privātajām blokķēdēm ir viena autoritāte, taču galvenās blokķēdes funkcijas joprojām pastāv. Tātad, tas ļaus tikai lasīšanas un rakstīšanas piekļuvi virsgrāmatai. Tas nozīmē, ka pēc tam, kad darījums saņem ierakstu virsgrāmatā, neviens to vairs nevar mainīt. Bet privātajā blokķēdē tikai viena iestāde var ierakstīt vai lasīt visus ierakstus virsgrāmatā.

No otras puses, konsorcija blokķēdes arhitektūrai ir tāda pati iezīme. Neviens šāda veida platformā nevar mainīt arī visus virsgrāmatas ierakstus. Bet šeit vairākas organizācijas var ierakstīt un lasīt darījumus virsgrāmatā.

Nemainīgums

Šis ir pēdējais punkts šajā konsorcija blokķēdes un privātās blokķēdes tehnoloģiju salīdzināšanas rokasgrāmatā. Patiesībā nemainīgums abās šajās tehnoloģijās darbojas mazliet savādāk. Atšķirībā no publiskām blokķēdēm abas platformas nevar piedāvāt patiesu nemaināmību.

Tā kā organizācijas kontrolē abus scenārijus, pastāv iespēja, ka tās var ignorēt darījumu. Tas ir nedaudz pelēks laukums. Tomēr tas ir ļoti iespējams. Tas, ka ir pārvaldes iestāde, nenozīmē, ka tīkls nav uzticams.

Acīmredzot, lai mainītu darījumu, dalībniekiem ir jāpanāk arī vienošanās. Tātad abos gadījumos jūs saņemat daļēju nemainīgumu tīklā.

Privātais Blockchain Vs konsorcijs Blockchain: salīdzināšanas tabula

Privātā BlockchainKonsorcija Blockchain
Piekļuve Vienota organizācija Vairākas organizācijas
Iestāde Daļēji decentralizēta Decentralizēts
Darījuma ātrums Ātri Ātri
Vienprātības mehānisms Balsošana / daudzpartiju vienprātība Balsošana / daudzpartiju vienprātība
Izmaksas Lēts Lēts
Datu apstrāde Lasīt un rakstīt vienai organizācijai Lasīt un rakstīt vairākām organizācijām
Nemainīgums Daļējs Daļējs

Beigu piezīme

Galu galā gan privātie, gan konsorcija bloki ir ļoti efektīvi uzņēmumu uzņēmumiem. Tā kā abas platformas var piedāvāt privātumu, drošību un ātru darbību, tās ir diezgan viegli integrēt.

Tomēr jums jāatceras, ka jebkuras jaunas sistēmas ieviešana prasa resursus un laiku. Tātad, iespējams, nākotnē skatāties uz ieguldījumiem. Jebkurā gadījumā, cerams, tagad jūs zināt, kā patiešām izskatītos konsorcija blokķēdes un privātās blokķēdes tehnoloģijas salīdzinājums.

Cerams, ka tas palīdzēs jums pieņemt lēmumu un iegūt vispiemērotāko blokķēdes tehnoloģiju savam uzņēmuma uzņēmumam. Mēs iesakām mūsu bezmaksas blokķēdes kursu visiem iesācējiem, kuri vēlas saprast blokķēdes pamatā esošo struktūru.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me