R3 Corda sertifikāts: kļūsti par Corda ekspertu

Vēlaties kļūt par Corda ekspertu? Uzzināsim no ekspertiem, kā jūs varat iegūt R3 Corda sertifikātu.

Pašlaik daudzi uzņēmumu uzņēmumi izmanto Corda dažādiem blokķēdes projektiem. Kopā ar citām populārām platformām Corda jau ir nostiprinājis savu pozīciju milzīgajā bloku ķēdes tirgū.

Tādējādi daudzi uzņēmumi tagad meklē Corda ekspertus, kas viņiem palīdzētu risinājumu izstrādē. Šī ir lieliska iespēja jums iegūt R3 Corda sertifikātu, ja vēlaties turpināt karjeru blokķēdē.

Šodien mēs sekosim tam, kā 101 Blockchains CEBP sertifikāts var palīdzēt jums sasniegt šo mērķi šajā ceļvedī. Tāpēc netērēsim laiku un iedziļināsimies tajā!

Drīzumā: Corda attīstības kursa iesācējiem ceļvedis

Contents

Blockchain ir nākotne

Pirms es sāku izpētīt, kā CEBP kurss var palīdzēt jums kļūt par Corda ekspertu, es paskaidrošu, cik blokķēde ir nākotnes tehnoloģija. Mēs arī izskaidrosim, kāpēc arī Korda ir milzīga tā sastāvdaļa.

Ja jūs gatavojaties veidot karjeru šajā nozarē, jums ir jāsaprot, kā blockchain būs nākotne. Turklāt tas palīdzēs labāk novērtēt jūsu lēmumu iegūt R3 Corda sertifikātu.

Saskaņā ar 2020. gada aptauju 55% uzņēmumu organizāciju padara blokķēdi par savu galveno prioritāti. Tātad, tā ir milzīga iespēja sākt savu blokķēdes ceļojumu tieši tagad.

Pieņemsim, ka jūs jau strādājat uzņēmuma vidē. Tādā gadījumā vislabāk ir prasme izmantot R3 Corda sertifikāciju, jo Corda blokķēde šobrīd ir viena no pieprasītākajām un populārākajām platformām.

Blockchain nākotnē mainīs daudz biznesa stratēģiju. Apskatīsim, kas tie ir –

Organizācijas pārvaldības modeli

Mēs sāksim redzēt izmaiņas dažādos organizatoriskajos modeļos, jo nākotnē tas tuvosies atļautākam stāvoklim. Tas arī nodrošinās maksājumus efektīvāk. Nemaz nerunājot par to, ka sabiedriskais statuss drīz izzudīs.

Starpsavienotie tīkli

Šobrīd blokķēdes platformas ļoti cenšas panākt savietojamību. Rezultātā eksperti var droši teikt, ka nākotnē šīs platformas to sasniegs. Tādējādi jūs redzēsiet vairāk savstarpēji savienotu tīklu vairākās nozarēs.

Savienojums ar citām tehnoloģijām

Blockchain ir viena no nākotnes tehnoloģijām, taču tā nav viena. Ir arī citas tehnoloģijas, kas patiešām ienes pārmaiņas mūsu pasaulē. Piemēram, AI tehnoloģija ir viena no tām, un, izmantojot blokķēdi, tā var uzziedēt vēl vairāk un radīt AI blokķēdes balstītus risinājumus.

Arī blokķēdes apvienošana ar citām tehnoloģijām var palīdzēt radīt vairāk priekšrocību pašai blokķēdei.

Validācijas rīki Boom

Blockchain izmanto daudzus rīkus, lai validētu datus ķēdē. Tāpēc tam ir nepieciešami validācijas rīki, kas var iegūt informāciju no ārpasaules un pareizi filtrēt nepareizu informāciju. Tādējādi, lai padarītu blokķēdi efektīvāku, validācijas rīki redzēs milzīgu jaunināšanu kopā ar masveida ieviešanu.

Digitālās valūtas centrālajās bankās

Vislielākās pārmaiņas notiks banku sektorā. Patiesībā visi no tiem zemā līmenī izvēlēsies digitālās valūtas, nevis papīra valūtas. Vēl jo vairāk, jūs redzēsiet milzīgas izmaiņas arī viņu efektivitātē. Arī visa papīra dokumentācija pāriet uz digitālajām versijām blokķēdē. Tāpēc ilgtermiņā jūs redzēsiet vairāk centrālo banku digitālās valūtas projektu.

Tāpēc jums noteikti tagad vajadzētu izvēlēties blokķēdi kā savu karjeras ceļu. Turklāt, ja jūs interesē Corda, vislabāk ir iegūt R3 Corda sertifikātu.

Corda eksperta sertifikāts: kāpēc jums vajadzētu kļūt par Corda ekspertu?

Nu, jums noteikti ir jautājums, kāpēc jums vispirms vajadzētu kļūt par Corda blockchain ekspertu. Mēs domājam, kāpēc jums vajadzētu saņemt Corda eksperta sertifikātu, vai ne? R3 Corda sertifikāta iegūšanai ir daudz iemeslu.

R3 corda sertifikācija

Pieaugošā vajadzība pēc Kordas

Nepieciešamība pēc Kordas strauji pieaug ar eksponenciālu ātrumu. Ja godīgi, daudzas nozares meklē Kordā savu nākamo lielo bloku ķēdes projektu. Tāpēc pieaug arī vajadzība pēc dzīvotspējīgām Corda apmācībām. Patiesībā Korda vispirms sāka darboties kā platforma konkrētām finanšu nozarēm. Tomēr tas pašlaik neaprobežojas tikai ar finanšu nozari.

Kā sertificēts kandidāts jūs varat izmantot šīs tehnoloģijas priekšrocības un iestāties R3 Corda sertifikācijas kursā. Tātad, kad apgūsiet Korda attīstības prasmes, jums nebūs jādomā par savu nākotni.

Kordas infrastruktūras vienkāršība

Corda infrastruktūru neapšaubāmi ir viegli saprast un apstrādāt. Tātad, uzzināt par to jums nebūs grūts uzdevums. Bet nemēģiniet to apgūt patstāvīgi, kā savā ziņā, tā ir atšķirīga tehnoloģija, kurai nepieciešama eksperta perspektīva.

Patiesībā Korda vēlas to padarīt pieejamu visām nozarēm. Tātad viņi pārliecinājās, ka arhitektūras sarežģītība tiek samazināta līdz minimumam. Tāpēc ar Corda R3 sertifikātu jūs uzzināsiet par vienkāršo infrastruktūru īsā laikā.

Prasmju trūkums Kordas attīstībā

Nu, patiesībā Corda izstrādātāju nav daudz. Arī pati blockchain ir diezgan jauna tehnoloģija, turklāt Corda ir arī diezgan jauna. Tāpēc daudzas organizācijas meklē piemērotus talantus, kas viņiem varētu palīdzēt izveidot Kordas bāzes projektus un palielināt savus ieņēmumus. Tā kā nepieciešamība pēc blokķēdes prasmēm šajā nišā pieaug, jums tas jāapgūst, kamēr vēl varat.

Tātad, iegūstot R3 Corda izstrādātāja sertifikātu, varat izmantot šos darba piedāvājumus un pieprasīt savu amatu uzņēmumā. Vēl jo vairāk, jūsu konkurence būs minimāla.

Lielāka alga

Augstas klases uzņēmumi ir gatavi maksāt lielu summu par perfektu Corda izstrādātāju. Ja jūs zināt, kādi ir Corda attīstības trūkumi, varat lūgt ienesīgu algu. Patiesībā jūs varat sagaidīt, ka blockchain izstrādātāju alga katru gadu svārstās no 135 000 līdz 200 000 ASV dolāriem!

Tā ir ļoti dāsna alga, vai ne? Bet bez R3 Corda sertifikācijas kursa ir grūti par to uzzināt, nemaz nerunājot par kļūšanu par izstrādātāju. Tātad, ja vēlaties iegūt skaistu algu darbu, tad Corda attīstība to var iegūt.

Corda sertifikācijas priekšrocības

R3 Corda sertifikācijas kursa apgūšanai ir noteiktas priekšrocības. Izņemot acīmredzamās darba iespējas, jāņem vērā arī citi punkti. Apskatīsim, kādi ir šie ieguvumi –

Pierādiet savas prasmes kā Corda eksperts

Corda R3 sertifikāts palīdzēs jums pierādīt savas prasmes attiecīgajām iestādēm. Piemēram, dodoties uz blockchain izstrādātāja interviju, jūs varat parādīt savu sertifikātu un pieprasīt savu vērtību.

Varbūt jums jau ir zināšanu bāze par šo jautājumu. Bet tas ir jāpieslīpē. Kursu izmantošana palīdzēs labāk izprast, kādas būs intervijas un kā jūs varat risināt visus jautājumus.

Patiesībā ekspertu kursi palīdzēs jums iegūt lielāku perspektīvu par blokķēdes tīklu kopā ar Corda. Tātad jums būs ne tikai zināšanas par blokķēdes digitālo pārveidošanu, bet arī ar Corda balstītas zināšanas un šie divi.

Tādējādi nav citu labu līdzekļu, lai kļūtu par ekspertu, izņemot kursa apmeklēšanu.

Lasīt vairāk:30+ Corda intervijas jautājumi un atbildes

Sāciet ienesīgu karjeru kā Corda eksperts

Labākā daļa par R3 Corda izstrādātāja sertifikāta iegūšanu ir tā, ka jums ir ienesīga karjeras pozīcija blockchain. Acīmredzot to vēlas daudzi profesionāļi, un, saņemot sertifikātu, tas kļūs vieglāk.

Kā jūs jau zināt, blokķēdes nozare ir gatava šajā sektorā ieliet vai ieguldīt daudz naudas. Tātad, ja jūs varat pierādīt savu vērtību, jūs viegli varat iegūt augstākā līmeņa amatu uzņēmuma vidē.

Arī profesionāļiem, kuri vēlas uzlabot spēles, šis sertifikāts jāizmanto, lai parādītu savas prasmes vai tiktu paaugstināts.

Iegūstiet konkurētspēju pār citiem

Ja jums ir iespēja bagātināt savu CV un iegūt konkurētspēju pār citiem kandidātiem, vai jūs to nedarīsit? Patiesībā Corda R3 sertifikāts palīdzēs jums bagātināt savu CV un apsteigt citus darba meklētājus tirgū.

Atzīsim, ka darba tirgus ir ļoti konkurētspējīgs. Pat ja Kordas ekspertu ir tikai daži, sertifikācija ļaus jums šķist spējīgākam tikt galā ar uzdevumiem. Tāpat jūs varat iegūt vairāk konsultāciju vai vadošo vietu arī izstrādes komandā. Tātad, mēs iesakām jums tūlīt pārbaudīt R3 Corda sertifikācijas kursu!

Satveriet Kordas arhitektūras pamatjēdzienus

Kāds ir labākais veids, kā sākt savu blokķēdes braucienu, nevis uzzināt par pamatjēdzieniem? Tātad jūsu pienākums Corda izstrādātājam ir pilnībā apzināties, ar ko jūs strādājat. Patiesībā R3 Corda izstrādātāja sertifikācija aptvers visus pamatus, kas nepieciešami, lai sāktu darbu.

Turklāt šie sertifikācijas kursi ļauj jums iegūt padziļinātas zināšanas par šo tēmu. Ja jums nav skaidrības par arhitektūru vai tās darbību, jums būs grūti iedziļināties kodēšanas shēmā. Tas arī palīdzēs stratēģizēt savus blokķēdes projektus konsultantiem vai citiem nozares profesionāļiem.

Reģistrēties tūlīt:Sertificēts uzņēmuma Blockchain arhitekta (CEBA) kurss

Kuru platformu izmantot jūsu Corda R3 sertifikācijas procesam?

Nu, kā jau redzat, ieguvumi no iestāšanās R3 Corda sertifikācijas kursos ir milzīgi. Vēl jo vairāk, sertificētam corda ekspertam pašlaik nevar būt iespēju, bet viņš var arī sagaidīt nākotnes tehnoloģiskās priekšrocības.

Tāpēc ir tikai veselais saprāts, ka jūs vēlaties meklēt labāko veidu, kā sākt savu Kordas braucienu. 101 Blokķēdes gadās būt viena no populārākajām izglītības un pētniecības platformām blokķēdes valstībā.

Patiesībā tas ir labi zināms neatkarīgs avots, kuru varat izmantot, lai ērti iegūtu uzņēmuma līmeņa informāciju. Vēl jo vairāk, lai palīdzētu jums izkļūt, 101 Blockchain piedāvā sertificētu Enterprise Blockchain Professional (CEBP) sertifikātu.

Šī sertifikācija attiecas arī uz Kordu. Tātad, jūs varat kļūt par sertificētu profesionāli kopā ar pievienoto Corda sertificēto. Jebkurā gadījumā labākā daļa no šīs platformas ir tā, ka tā piedāvā produktīvus rīkus un praktiskas zināšanas par minēto tēmu. Tātad, jūs vienmēr paliksit atjaunināts neatkarīgi no tā.

Ir arī gaidāmais kurss tikai par Corda attīstību, un mēs to aplūkosim arī nākotnē.

Drīzumā: Corda attīstības kursa iesācējiem ceļvedis

101 Blockchains sertificēts uzņēmuma Blockchain Professional (CEBP) sertifikāts

Certified Enterprise Blockchain Professional (CEBP) sertifikācijas kurss ir lieliski piemērots ikvienai personai, kas vēlas kļūt par Corda ekspertu. Turklāt tas nav tikai jebkurš sertifikācijas eksāmens, nevis visaptveroša vadība, lai palīdzētu jums kļūt par profesionāli.

101 Blockchains vienmēr cenšas piedāvāt potenciālajiem kandidātiem pieredzi un zināšanas, kas nepieciešamas, lai kļūtu par ekspertiem. Jebkurā gadījumā sertifikāts ir paredzēts, lai palīdzētu jums iegūt R3 Corda izstrādātāja sertifikātu.

Tā kā kurss aptver arī citas tehnoloģijas, piemēram, Hyperledger Fabric un Enterprise Ethereum, jūs uzzināsiet par blokķēdes kopējo spektru.

Jebkurā gadījumā, tā kā kurss piedāvā jaunu saturu, tas arī jūs informēs par pašreizējām dizaina izmaiņām. Turklāt 101 Blockchains CEBP sertifikāts nodrošinās, ka jūs spējat saprast biznesa mērķus un efektīvi stratēģēt.

Bet atcerieties, ka šis kurss galvenokārt paredzēts studentiem, kuri vēlas kļūt par sertificētu profesionāli blokķēdē.

Jebkurā gadījumā šajā kursā jūs nokļūsiet –

 • Izprot R3 Corda pamatjēdzienus un tā vispārējo ekosistēmu.
 • Attīstīt zināšanas un pieredzi ar darbināmiem rīkiem un interaktīvām viktorīnām.
 • Uzziniet par produktīvu un reālu Corda biznesa modeļu ieviešanu.

Kā redzat, viss, kas jums jādara, ir reģistrēties CEBP kursam, un jūs varat piekļūt visiem ienesīgajiem materiāliem, ko piedāvā 101 Blockchains.

Reģistrēties tūlīt: Sertificēts Enterprise Blockchain Professional (CEBP) kurss

Kursa ilgums

Patiesībā kursa ilgums ir tikai 4 nedēļas. Visi materiāli ir sadalīti mazākos segmentos, kas katru nedēļu prasīs tikai 3-4 stundas. Bet labākais ir tas, ka, lai uzzinātu par Kordu, jums nebūs jāpieturas pie noteikta laika skalas.

Tādēļ jūs varat pārtraukt kursu un atsākt to ikreiz, kad jums ir brīvs laiks. Tātad, atšķirībā no citiem kursiem tirgū, tā ir elastīga plānošanas iespēja.

Nodarbības struktūra

1. modulis: Blockchain tehnoloģijas pamati

Šis ir pats pirmais CEBP sertifikācijas kursa modulis. Sākumā paskaidros, kas ir blokķēdes tehnoloģija un kā darbojas blokķēdes. Turklāt tas lēnām sāks ilustrēt dažādas blokķēdes daļas un to, kādas lomas spēlē šie elementi.

Jebkurā gadījumā tas vēlāk aptvers dažādus blokķēdes tehnoloģiju veidus, to īpašības, iezīmes utt.

Jūs arī uzzināsiet, kā tos izmantot dažādās vidēs. Tādējādi šis process palīdzēs jums izmantot konkrētu blokķēdi, kad tas jums būs nepieciešams.

Tālāk šis modulis aptvers dažādus blokķēdes elementus, piemēram, dubultu tēriņu, viedus līgumus un vienprātības procesu uzņēmējdarbības modeļiem.

 • Blockchain tehnoloģijas pamati
 • Kā darbojas Blockchain?
 • Dažādi blokķēžu veidi
 • Viedie līgumi
 • Darba pierādījums

2. modulis: Uzņēmumu bloku ķēdes platformas

Šis ir nākamais modulis CEBP sertifikācijas kursā, kas jums nepieciešams jūsu corda sertifikācijas procesam. Patiesībā tas ir vissvarīgākais modulis jums, tāpat kā šajā modulī, jūs uzzināsiet par dažādām bloku ķēdes platformām, ieskaitot Corda bloku ķēdi.

Būtībā šis modulis sāksies ar Hyperledger Fabric pamatu izskaidrošanu. Tajā tiks paskaidrots, kā tas darbojas, lietošanas gadījumi un daudzi citi šīs platformas elementi.

Tas pats attiecas uz Ethereum platformu. Pēc tam tas segs Corda platformu. Šajā modulī varat uzzināt par Corda pamatiem, kā to izmantot, kādus lietošanas gadījumus un kā jūs varat izmantot savā biznesā, kā arī par daudzām citām svarīgām tēmām.

 • Hyperledger audums
 • Ethereum
 • Corda

Vai vēlaties uzzināt par blockchain platformām? Šeit ir rokasgrāmata par Enterprise Blockchain platformām, kuru varat izmantot, lai uzzinātu vairāk par tām.

3. modulis: Blockchain tirdzniecības finansēs

Šajā nākamajā modulī jūs sāksit ar kriptovalūtu un kriptogrāfijas aktīvu apgūšanu. Jā, tie ir atšķirīgi, un tiem ir savas atšķirīgās lomas blokķēdes tīklā. Tādēļ, ja vēlaties izveidot tirdzniecības finansēšanas blokķēdes projektu, kurā tiek izmantoti marķieri, varat veikt piezīmes no šīs nodarbības.

Tālāk seko Ripple tīkla pamats. Patiesībā šī platforma ir piemērota finanšu sektoriem un izmantošanas gadījumiem. Tādējādi šajā modulī ir jāuzsver, kā blokķēde apstrādā digitālo valūtu.

Turklāt vēlāk jūs uzzināsiet par ietekmi uz Trade Finance, integrējot blokķēdes tehnoloģiju.

 • Kripto aktīvi un kriptonauda
 • Ripple pamati
 • Tirdzniecības finansēšana vietnē Blockchain

Pārliecinieties, ka jūsu corda sertifikācijas process ir ļoti uzmanīgs.

Reģistrēties tūlīt: Uzņēmumu bloku ķēdes un tirdzniecības finanšu kurss

4. modulis: dažādas blokķēdes lietojumprogrammas

Apmācību sesijās jūs nākamreiz uzzināsiet par dažādām blokķēdes lietojumprogrammām. Modulis sāks izskaidrot piegādes ķēdes procesa pamatprincipus. Tas aptvers arī to, kā blokķēde ietekmē dažādas piegādes ķēdes ekosistēmas daļas.

Pēc tam jūs uzzināsiet par dažādiem blokķēdes lietošanas gadījumiem piegādes ķēdes pārvaldības sistēmām. Jebkurā gadījumā instruktors aprakstīs visas tiešraides projekta piemēri, lai palīdzētu jums labāk izprast šo koncepciju.

Jebkurā gadījumā modulis tiks noslēgts ar nodarbību, kas veltīta blokķēdes digitālajai pārveidošanai.

 • Piegādes ķēdes pārvaldības pamati, kas balstīti uz blokķēdēm
 • Izmantojiet blokķēdes gadījumus piegādes ķēdes pārvaldībā
 • Blockchain digitālā pārveidošana

Reģistrēties tūlīt: Uzņēmumu bloku ķēdes un piegādes ķēžu pārvaldības kurss

5. modulis: reālās pasaules blokķēdes lietošanas gadījumi

Lai iegūtu Corda sertifikātu, jums būs jāzina par blokķēdes lietošanas gadījumiem. Šis ir pēdējais sertifikācijas kursa modulis. Patiesībā šis kurss aptvers dažādus praktiskus blokķēdes lietošanas gadījumus.

Gandrīz visi lietošanas gadījumi ir piemēroti arī Corda platformai. Turklāt jūs redzēsiet arī reālās pasaules piemērus. Galvenais mērķis ir palīdzēt jums saprast, kā jūs varat izmantot šo tehnoloģiju, un izstrādāt labākas stratēģijas.

Kāpēc izmantot 101 Blockchains savam uzņēmumam Blockchain Professional sertifikācijai?

Ir 101 iemesls, kāpēc uzņēmuma profesionālajai sertifikācijai izmantot 101 Blockchains. Apskatīsim, kas tie ir, vai ne?

Augstas kvalitātes mācību saturs

101 Blockchains piedāvā augstākās kvalitātes mācību saturu jūsu sertifikācijas procesam. Tātad, izmantojot šo, jūs varat viegli saprast Corda platformas pamatjēdzienus. Vēl jo vairāk, ja pamanīsit moduļa struktūru iepriekš, jūs redzēsiet, cik visaptveroši ir lekciju materiāli.

Tāpēc ir diezgan viegli uzlabot savas prasmes un iegūt sertifikātu. Labākā daļa par šo kursu ir tā, ka tajā ir padziļināta informācija par blokķēdi un tās kolēģiem.

Elastīga un interaktīva mācību struktūra

Jūsu Corda apmācībai 101 Blockchains nāk ar elastīgu un interaktīvu mācību struktūru. Kursam var piekļūt 1 gadu pēc tā iegādes. Visi materiāli ir sadalīti mazākos segmentos, kas katru nedēļu prasīs tikai 3-4 stundas. Bet labākais ir tas, ka, lai uzzinātu par Kordu, jums nebūs jāpieturas pie noteikta laika skalas.

Tādēļ jūs varat pārtraukt kursu un atsākt to ikreiz, kad jums ir brīvs laiks. Tātad, atšķirībā no citiem kursiem tirgū, tā ir elastīga plānošanas iespēja.

Ienesīgi bonusa materiāli

Labākā 101 Blockchains uzņēmumu kursa iezīme ir tā, ka viņiem visiem ir pievienoti bonusa materiāli. Un CEBP ir viens no tiem, kas piedāvā daudz bonusa materiālu tieši jums. Bonusa materiālā jūs veicat praktiskus uzdevumus, interaktīvus jautājumus, vingrinājumus, intervijas ar augstākā līmeņa vadītājiem utt..

Kā jau redzat, tas ir lielisks veids, kā sākt savu Korda treniņu ar 101 Blockchains.

Šeit ir sniegts ceļvedis, kāpēc blokķēdes sertifikāti ir svarīgi blokķēdes karjerai.

Visaptveroša personīgā vadība

Jūsu ceļojums, lai iegūtu Corda ekspertu sertifikāciju, ir vienkāršāks, izmantojot personīgo vadību, ko piedāvā 101 Blockchains. Jā, 101 Blockchains ekspertu komanda vienmēr ir gatava palīdzēt cilvēkiem viņu mācību procesā.

Patiesībā iknedēļas izklājlapas no 101 Blockchains sekos katra studenta progresam. Tātad jums nebūs jāuztraucas par neskaidrībām vai jautājumiem par stundas tēmu.

Turklāt ar ekspertu komandas atbalstu jūs viegli kļūsiet par cienīgu ekspertu augsta līmeņa darbiem.

Premium atbalsts

Kam nepatīk premium atbalsts? Es domāju, ja jūs uzņemat augstākās klases kursu, ir normāli lūgt arī piemaksu. Šeit 101 Blockchains nekad neizdosies jūs apmierināt. Patiesībā 101 Blockchains piedāvā atsaucīgu un zinošu atbalsta komandu tieši jūsu vajadzībām.

Kā sertifikāta kandidātam ir skaidrs, ka jums būs bažas vai jautājumi par eksāmenu norisi. Neuztraucieties – 101 Blockchains atbalsta komanda ir šeit, lai glābtu dienu!

Jūsu ekspertu prasmju pierādījums

Tas ir vissvarīgākais iemesls 101 blokķēdes izvēlei blokķēdes ekspertu sertifikācijai. Patiesībā, ja augstas klases intervijās jums nav pierādījumu par savām prasmēm, tas var nedaudz ietekmēt jūsu rezultātus.

Sertifikāts ir lielisks veids, kā parādīt savu pieredzi, un ar 101 Blockchains jūs to saņemat. Kad būsit nokārtojis eksāmenu, iegūsiet izdrukājamu CV apliecinājumu. Jūs saņemsiet arī LinkedIn akreditāciju, kas palīdzēs bagātināt jūsu LinkedIn profilu un paplašināt tīkla diapazonu.

Iegūstiet savu R3 Corda sertifikātu tūlīt!

Corda noteikti ir viena no daudzsološajām bloku ķēdes platformām. Šobrīd šo platformu izmanto daudzi uzņēmumi, piemēram, Kanādas Banka, Singapūras Monetārā pārvalde, ING, SWIFT un daudzi citi. Vēl vairāk, Corda šobrīd ir iesaistīts daudzos konsorcijās, kas noved blokķēdes valstību pilnīgi citā līmenī.

Tāpēc ir ļoti stratēģiska izvēle iegūt Korda apmācību un kļūt par tās ekspertu. Kā redzat, prasības ir augstas un priekšā ir gaiša nākotne. Tātad, kāpēc neizmantot iespēju tieši tagad? Visiem iesācējiem šī ir lieliska iespēja iegūt sertifikātu mūsu gaidāmajā Corda attīstības kursā!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me