Top 10 daudzsološās kriptovalūtas, kuras skatīties 2018. gadā

Kopš tā laika, kad blokķēde nāca klajā ar uzticamu tehnoloģiju, mums bija pieejamas vairākas kriptovalūtas. Daži no viņiem ieguva neticamu potenciālu, bet citi vienkārši pieauga zem cerībām.

Tātad, vai jūs domājat, kas notiek kriptogrāfijas pasaulē visu atlikušo gadu??

Nu, šī gada pirmā daļa ir vienkārši iezīmēta ar negaidītiem augstākajiem un zemākajiem punktiem. Salīdzinot ar 2017. gada decembra meteoroloģiskajiem maksimumiem, šī gada sākumu skāra kritumu vētra, krāpšanās, bailes no regulējuma un dažādas pamatotas bažas.

Bet, neskatoties uz visiem apstākļiem, blokķēde parādījās un turpināja pieaugt. Tātad, vai ir kriptonauda, ​​kas iegūs popularitāti 2018. gadā?

Nu, zemāk ir 10 galvenās daudzsološās kriptovalūtas, kuru ceļvedis parāda daudzsološu gadu.

Top 10 daudzsološās kriptovalūtas 2018. gadam:

1. EOS

Attēlu kredīts: EOS

Tirgus ierobežojums– 12 477 806 299 USD

EOS ir kriptonauda, ​​kas ir pazīstama kā viena no jaudīgākajām decentralizēto lietojumprogrammu infrastruktūrām. To sauc arī par lietderības monētu, kas piedāvā blokķēdei krātuvi un joslas platumu.

Balstoties uz 2017. gada balto grāmatu, to pašlaik izstrādā privāts uzņēmums, Block.one kas ir izlaidusi šī atvērtā koda versiju 1.0 EOSIO programmatūru. Lai nodrošinātu pareizu izplatīšanu, Block.one ir apņēmies arī ieguldīt vairāk nekā USD 1 miljardu ekosistēmas izaugsmei.

Šīs platformas galvenais mērķis ir piedāvāt decentralizētus risinājumus, kas var novērst maksu par lietotājiem, kā arī atrisināt tādu blokķēžu kā Ethereum un Bitcoin mērogojamības jautājumus.

2. Zvaigžņu

Attēlu kredīts: Zvaigžņu

Tirgus ierobežojums– 5 624 224 543 USD

Izveidots 2014. gadā, Stellar ir atvērtā koda protokols, kas tiek izmantots naudas apmaiņai, izmantojot blokķēdes tehnoloģiju. Tas ļauj jums pārvietot naudu pāri robežām sekundes laikā bez maksas. Šī kriptonauda ir diezgan viegli lietojama, un nesen ir izveidojusies divas nozīmīgas partnerattiecības.

  • Zvaigzne ir paziņojusi par partnerību ar drošu komunikācijas platformu- Keybase. Kamēr Stellar koncentrējas uz naudas pārvietošanu dažādos spektros, Keybase lietotnēs integrēs tīkla funkcijas. Tas arī ļaus seifus izmantot vairākos bez traucējumiem.
  • Zvaigžņu apgaismojuma tīkls: Tas ir ārpusķēdes maksājumu apstrādes tīkls, kas ļaus pusēm mijiedarboties, izmantojot viedo līgumu, neveicot Blockchain darījumus.

3. Cardano

Attēlu kredīts: CARDANO

Tirgus ierobežojums – 5 561 019 578 USD

Cardano ir atvērtā koda un decentralizēts publisks blokķēdes un kriptovalūtas projekts. Tā ir arī pazīstama kā izplatīta skaitļošanas platforma, kas vada ADA kriptovalūtas blokķēdi. Blokķēdes izstrādes firma ir izveidojusi pirmo blokķēdi, kuras pamatā ir uz pētniecību orientēta pieeja.

Tā nāk kā viena no daudzsološajām 2018. gada kriptovalūtām, jo ​​tā palaišanas laikā bija devītajā vietā, un tagad tā atrodas 10. vietā, ņemot vērā tās nozīmīgo projekta vērtību. Turklāt tas tiek jaunināts no sava Byron laidiena uz Shelley, kas palīdzēs šai tehnoloģijai izaugt par “decentralizētu un autonomu sistēmu”.

4. NEO

Tirgus ierobežojums- 3 428 847 500 USD

NEO ir gan kriptonauda, ​​gan blokķēdes platforma, kas paredzēta uzticama un mērogojama decentralizētu lietojumprogrammu tīkla izveidei. Tas tika izveidots 2014. gadā kā AntShares un atbalsta dažādas programmēšanas valodas, piemēram, C ++ un Javascript, izmantojot pielāgotu versiju, kas pazīstama kā Docker.

Tas nāk kā viens no spēcīgākā kriptovalūta 2018. gadam, jo ​​tā ir elastīga attīstības iespēja un to atbalsta Ķīnas interneta impērija. Cilvēki to mēdza dēvēt par ķīniešu Ethereum, taču tas ir diezgan ātrs un spējīgs apstrādāt 10 000 darījumus sekundē. Līdz ar to NEO ir paredzēts arī drošam pret kvantu datoriem. Uzziniet vairāk par NEO dApps ekosistēmu.

Pašlaik blokķēde kā identifikācijas sistēmu izmanto PKI X.509 digitālos standartus.

5. Ontoloģija

Attēlu kredīts: ontoloģija

Tirgus ierobežojums – 1 304 615 769 USD

Ontoloģija ir augsta veiktspēja publisks blockchain projekts un izplatīta uzticības sadarbības platforma, kas ietver virkni grāmatiņu un viedo līgumu sistēmu. Tas atbalsta publisko blokķēdes sistēmu un spēj tos arī pielāgot dažādām lietojumprogrammām.

Kaut arī kriptovalūtu pasaulē ontoloģija ir jauna; tas nāk kā uzticams, jo tas saņem atbalstu no lielas finanšu korporācijas Ķīnā. Turklāt tuvojas arī mainnet palaišana, kas pavērs attīstības procesu sabiedrībai. Tiklīdz mainnet būs pieejams, tiks sākta lietotnes izveide, kas pievērsīs lielu uzmanību šim marķierim.

6. IKONS

Attēlu kredīts: ICON

Tirgus Vāciņš -1 034 515 654 USD

Ir zināms, ka ICON būvē vienu no lielākajiem decentralizētajiem tīkliem pasaulē. Tas sastāv no dažādām institūcijām un cenšas savienot kriptogrāfiju ar reālo pasauli. ICON kā “Blockchain Interoperability Alliance” biedrs ir savienot blokķēdes tīklus un izstrādāt globālu standartu starpbloku ķēdēm..

2018. gadā komanda uzsāka ICON Mainnet 1.0, daudzvalūtu maku ICONex, kā arī ir parakstījusi partnerattiecības ar daudzām jaunām biržām. Viņi ir plānojuši paplašināties arī citās jomās, piemēram, izglītībā, bankās, apdrošināšanā un veselības aprūpē.

ICON ne tikai plāno veidot tehnoloģijas, bet arī koncentrējas uz veicināšanu, kas bieži vien nozīmē ievērojamu pārdošanas apjomu.

7. NANO

Attēlu kredīts: Nano

Tirgus ierobežojums- 553 221 580 USD

NANO ir bezmaksas un ātrs veids, kā maksāt par visu dzīvē. Parasti pazīstams kā Raiblocks, tas darbojas trīs pamatjautājumos, kas ietver jaudas neefektivitāti, augstu latentumu un mērogojamības trūkumu.

Izmantojot vieglu protokolu, tā lepojas ar tūlītējiem darījumiem, neierobežotu mērogojamību un kalpo arī kā izcila alternatīva Bitcoin. Turklāt, ņemot vērā 4 miljonus darījumu, tas ir caurspīdīgs un prasa mazāk resursu.

Saskaņā ar Pilna komitejas sēde par virtuālajām valūtām nākamajos ceturkšņos tiks atrisināta, piemēram, enerģijas patēriņš un naudas atmazgāšana..

8. Stratis

Attēlu kredīts: Stratis

Tirgus ierobežojums- 441 286 828 USD

Tas ir pilnībā centralizēts “Blockchain As A Service”, kas tika izveidots, lai palīdzētu C # un.Net izstrādātājiem. Šīs platformas galvenā ideja ir piedāvāt medicīnas, finanšu un tehnoloģiskajai nozarei platformu, lai izmantotu decentralizētas lietojumprogrammas saviem uzņēmumiem.

Kas padara to daudzsološu, ir tā smart līguma funkcionalitāte, īpaši izstrādāts seifa protokols, sānu ķēžu izmantošana un tā ir Sākotnējie monētu piedāvājumi.

9. BAT (pamata uzmanības marķieris)

Attēlu kredīts: BAT

Tirgus ierobežojums- 272 292 000 USD

Pamata uzmanības marķieris ir sistēma, kas reklāmdevējiem ir jāmaksā izdevējiem par piegādāto saturu un lietotājiem par viņu iesaistīšanos, kad viņi skatās reklāmas. Tas ir decentralizēts, efektīvs, caurspīdīgs un darbojas uz Ethereum blokķēdes. Šī marķiera galvenais mērķis ir uzlabot digitālās reklāmas platformas, palielinot lietotāju pieredzi.

LPTP ir daudzsološs aktīvs, jo tas jau ir nodrošinājis partnerattiecības ar dažādiem mediju gigantiem, piemēram, The Guardian, British News un citiem. Turklāt viņi veica arī vienu miljonu dolāru lielu dāvanu, kas viņu izdevējus satrieca no 4000 līdz 8000.

10. Jaudas virsgrāmata

Attēlu kredīts: jaudas virsgrāmata

Tirgus ierobežojums- 126 229 739 USD

Nu, Power Ledger ir pasaules vadošais vienādranga atjaunojamās enerģijas tirgus. Tā ir arī Austrālijas blokķēdē balstīta kriptonauda un platforma, kas ļauj decentralizētai atjaunojamās enerģijas tirdzniecībai. Šī platforma piedāvā patērētājiem piekļuvi dažādiem enerģijas tirgiem, un tās mērķis ir būt mērogojama atbilstoši dažādām enerģijas infrastruktūrām.

Tas darbojas ar divu marķieru sistēmu, kas ietver POWR un Sparkz. Sākotnējais monētu piedāvājums POWR parādījās kā lielākais un 14. augstākais kolektīvās finansēšanas projekts Austrālijā.

Power Ledger ir viena no daudzsološajām kriptovalūtām, pateicoties nesenajam darījumam ar Greenwood risinājumi. Tā ir projekta pirmā komerciālā izvietošana, un tā arī citus uzņēmumus liks izmantot savus pakalpojumus. Viņi arī ir paziņojuši par darījumu ar Helpanswers, lai visā Ziemeļamerikā uzsāktu simtiem atjaunojamās enerģijas tirdzniecības projektu.

 

Izlasiet arī,

  • Top 5 Blockchain protokoli, kas jāievēro 2018. gadā

  • Top 10 kriptovalūtas, par kurām jums jāzina

 

Tātad, neatkarīgi no tā, vai esat bijis skeptisks par ieguvumiem vai esat pārliecināts, ka daži no tiem ir burbulis, šīs ir kriptovalūtas, kuras vienkārši atbalsta kvalitātes projekti.

* Atruna: rakstu nevajadzētu uztvert kā tādu, un tas nav paredzēts konsultācijām par ieguldījumiem. Šajā rakstā izteiktās prasības nav ieguldījumu konsultācijas, un tās nevajadzētu uztvert kā tādas. Veiciet savus pētījumus!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me