Binance pārskats

kriptonauda pieaug popularitāte, arvien vairāk tiek izveidotas biržas dažādu kriptovalūtu pirkšanai, tirdzniecībai un pārdošanai. Tas padara arvien grūtāk izlemt, kuru apmaiņu izmantosiet.

Daži ir vērsti uz iesācējiem, kamēr citi ir labāki progresīvāks tirgotājiem. Tāpēc ir svarīgi zināt, kura apmaiņa jums ir piemērota!

Šis Binance pārskatīšana sniegs jums pilnīgu pārskatu par Binance apmaiņu. Kad esat to izlasījis, jūs labi sapratīsit, vai tā ir pareizā apmaiņa jums.

Pirmkārt, mēs sniegsim jums pamatinformāciju par Binance un kā tā ir kļuvusi viena no populārākajām biržām kriptovalūtu tirdzniecībai. Pēc tam mēs izskaidrosim dažus no priekšrocības Binance izmantošanu, kā arī dažus trūkumus.

Būs arī soli pa solim, kā to izdarīt depozīts, tirdzniecība un izņemt monētas, kopā ar dažiem noderīgiem attēliem. Līdz mūsu Binance pārskata beigām jums būs visa nepieciešamā informācija, lai pats sāktu tirdzniecību biržā.

Nu, ko jūs gaidāt? Ejam un uzzinām vairāk par Binance!

Plusi

  • Ļoti labi pazīstama kriptogrāfijas apmaiņas platforma
  • Tirdzniecībai pieejamas vairāk nekā 100 dažādas kriptovalūtas
  • Divu faktoru autentifikācija

Cons

  • Iesācēju kriptogrāfijas entuziastiem varētu būt mazliet grūti

Binance pārskats: kas ir Binance?

Binance ir birža, kurā notiek tirdzniecība ar kriptogrāfiju. Tas nozīmē ka viņi nepieņem reālās pasaules naudu, piemēram, ASV dolāri (USD) vai eiro (EUR). Birža pirmo reizi tika izveidota 2017. gadā, un sākotnēji tā atradās Ķīnā. Tomēr, kā kriptonauda likumi Ķīnā ir ļoti stingri, birža kopš tā laika ir pārcēlusies uz Japānu, valsti, kas mīl digitālo valūtu!

Cilvēku, kurš izveidoja Binance, sauc par Changpeng Zao, tomēr viņš ir labi pazīstams kā CZ. Interesanti, ka CZ izmantoja, lai izveidotu dažas tirdzniecības sistēmas, kuras tiek izmantotas Tokijas biržā. Es domāju, ka viņš izmantoja šo pieredzi, lai palīdzētu Binance padarīt tādu, kāds tas ir šodien!

Pirms Binance atvēra biržu, viņi piesaistīja naudu sākotnējais monētu piedāvājums (ICO). Tas ir ļoti līdzīgs kopfinansējumam, kur cilvēki var ieguldīt, lai palīdzētu uzņēmumam sākt darbu.

Tomēr ICO joprojām ir atšķirīgs, kā cilvēki reālās pasaules naudas vietā iegulda kriptonauda. Binance ICO piesaistīja 15 miljonu ASV dolāru ekvivalentu, un pretī ieguldītājiem viņi piešķīra savu kriptovalūtas marķieri, kas ir nosaukts Binance monēta (BNB). Pat ja to sauc par Binance “Monētu”, tas patiesībā ir žetons, kas ir veidots uz Ethereum blokķēdi.

INTERESANTS FAKTS

2017. gadā cilvēki ieguldīja vairāk nekā 5 miljardi USD ICO!

Binance pārskats: USD paaugstināja SIO 2017. gadā.

Binance ir bijusi ļoti veiksmīgs sākums Kopš tā tika izveidota 2017. gadā. Tagad ikdienas darījumos tie vidēji pārsniedz USD 1 miljardu, padarot tos par lielāko apmaiņu pret alt-monētu tirdzniecību. Faktiski Binance pieauga tik ātri, ka 2018. gada janvārī viņiem bija jāpārtrauc jauna reģistrācija. Tas notika tāpēc, ka pārāk daudz cilvēku mēģināja atvērt Binance kontu.

Īss fakts: Tikai vienas dienas laikā Binance saņēma vairāk nekā 240 000 jaunu kontu pieteikumu!

Izlasot mūsu līdzšinējo Binance pārskatu, tagad jums vajadzētu labi izprast apmaiņas pieredzi. Tagad noskaidrosim, kāpēc jums vajadzētu izmantot Binance!

Atrasts pēdējais Binance kupons:

Kāpēc Binance?

Pirms pirmo reizi reģistrējat jaunu kontu biržā, ir svarīgi ņemt vērā viņu kontu priekšrocības un trūkumi. Tas nodrošinās, ka izvēlaties sev piemērotu apmaiņu.

Binance priekšrocības

Vispirms apspriedīsim šīs kripto tirdzniecības platformas faktiskās priekšrocības.

Milzīgs Alt monētu saraksts

Viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc Binance birža ir tik populāra, ir šāds: viņi uzskaita tik daudz dažādu kriptovalūtu.

INTERESANTS FAKTS

Tagad ir vairāk nekā 1889 atsevišķas kriptovalūtas, gandrīz katru dienu tiek izveidotas jaunas!

Tur ir vairāk nekā 100 dažādas kriptovalūtas pieejams Binance. Tās svārstās no tādām pazīstamām monētām kā Ethereum (ETH) un Litecoin (LTC), uz mazākām monētām, piemēram, CyberMiles (CMT) un ZCoin (XZC). Monētu bāze, birža, kas pārdod vairāk Bitcoin nekā jebkura cita, tikai uzskaita kopā 4 monētas!

Zema maksa

Vēl viena lieliska biržas iezīme ir tā, ka, tirgojot kriptogrāfiju-kriptogrāfiju, Binance maksas ir vienas no zemākajām nozarē. No klientiem tiek iekasēta maksa 0,1% par katru tirdzniecību, tas nozīmē, ja jūs tirgotu 1 ETH, no jums tiktu iekasēta tikai 0,001 ETH!

Īss padoms: Ja jūs tirgojat ar Binance Coin (BNB), jūs saņemat 50% atlaidi tirdzniecībai!

Noguldījumi vienmēr ir bez maksas, taču izņemšana tomēr maksā naudu. Tomēr lielākā daļa biržu darbojas vienādi. Izņemšanas maksa katrai kriptovalūtai ir atšķirīga, un tā mainās atkarībā no to vērtības.

Piemēram, rakstīšanas laikā par katru Litecoin (LTC), kuru vēlaties izņemt, tas jums izmaksātu 0,01 LTC. Tomēr, ja Litecoin vērtība palielināsies, palielināsies arī izņemšanas maksa. Tas ir tāpēc, ka maksa ir noteikta Litecoin cenai, nevis augstāka USD (vai jūsu vietējās valūtas) cenai.

Jūsu veikto depozītu vērtībai nav ierobežojumu, taču, ja vēlaties izņemt vairāk nekā 2 BTC vērtībā kriptonauda, ​​jums būs jāverificē savs konts. To var izdarīt iesniedzot identifikāciju, piemēram, pase.

Balvas

Regulāri tirgotāji Binance biržā ir iespēja laimēt balvas. Šīs balvas visu laiku mainās un līdz šim ir iekļautas bezmaksas kriptonauda, piemēram, Viļņi (VIĻŅI) un Ontoloģija (ONT). Viņiem ir pat atdota mašīna Maserati! Cik tas ir forši!

ICO Launchpad

Binance ir labi pazīstama ar jaunu kriptovalūtu iekļaušanu, tiklīdz to ICO ir pabeidzis. Tas parāda, ka daudzi kriptogrāfijas uzņēmumi uzskata Binance par savu iecienītāko biržu. Lai gan Binance to uzskaita, Binance ne tikai uzskaita jebkuru veco kriptovalūtu, bet tai patiešām ir jāpierāda sevi kā stabilu kriptovalūtu.

Drošība

Binance prasa drošību ļoti nopietni, un klientus lūdz iestatīt divu faktoru autentifikācija (2FA), kad viņi reģistrē kontu. 2FA ir papildu drošības līmenis, kas katru reizi, kad vēlaties pieteikties, tirgoties vai izņemt līdzekļus, uz jūsu mobilo tālruni nosūta īpašu kodu..

Ja jūs joprojām domājat “Vai Binance ir droša?”, Vietne arī izmanto Kripto valūtas drošības standarts (CCSS) lai aizsargātu kontus, kas ir nozares standarts lielākajām apmaiņām.

Liela apjoma tirdzniecība

Tā kā Binance ir kļuvusi par vienu no populārākajām biržām kriptovalūtu pirkšanai, tirdzniecībai un pārdošanai, visu laiku notiek daudz darījumu. Tas ir svarīgs faktors, ko tas nozīmē jums ir lielākas iespējas nekavējoties pārdot savu kriptovalūtu, ja un kad vajag.

Piemēram, ja jūs vēlaties iegādāties kriptonauda, ​​bet tai ir mazs tirdzniecības apjoms, tad to ir grūtāk nopirkt, jo nav tik daudz pārdevēju. Tomēr, ja daudzi cilvēki vēlas pārdot šo monētu, to būs viegli iegādāties.

Jautrība: tehnoloģija, kas atbalsta Binance, var apstrādāt līdz 1,4 miljoniem darījumu sekundē!

Binance trūkumi

Tagad, kad mēs esam apsprieduši dažas no viņu priekšrocībām šajā Binance pārskatā, apskatīsim dažus apmaiņas mazāk ideālos punktus.

Klientu atbalsts

Par Binance biržas piedāvāto klientu atbalstu ir dažādas atsauksmes. Lai gan jūs varat sazinieties ar Binance pa e-pastu vai tiešsaistes tērzēšanu, daži lietotāji ir ziņojuši ilgas kavēšanās. Tas varētu būt tāpēc, ka biržā ir daudz klientu, un tāpēc mēs ceram, ka Binance uzlabos viņu atbildes laiku. Ir arī nav tālruņa atbalsta, ko piedāvā citas populāras biržas, piemēram, Monētu bāze.

Nav Fiat depozītu vai izņemšanas

Viens no lielākajiem Binance apmaiņas trūkumiem ir tas klienti nevar noguldīt līdzekļus, izmantojot tradicionālos maksājuma veidus. Citas plaši pazīstamas apmaiņas, piemēram, Monētu bāze, Krakena, Livecoin, un HitBTC ļaut klientiem izmantot savu debetkarti vai kredītkarti. Daži pat pieņem bankas pārskaitījumu un PayPal!

Tā kā Binance neatbalsta fiat noguldījumi, iesācējiem tas padara neiespējamu pirmo reizi iegādāties kriptonauda. Pirmkārt, jums būs jāiegādājas kriptonauda, ​​piemēram, Bitcoin vai Ethereum, izmantojot fiat, un pēc tam jūs varat to noguldīt Binance un tirgot citas monētas.

Tas nozīmē arī to, ka kriptovalūtas varat izņemt tikai no Binance biržas.

ATJAUNINĀT 2021. GADU: Binance tagad pieņem vairākas fiat valūtas, ieskaitot USD, EUR, GBP un ​​daudz ko citu. To sakot, nav ierobežojumu!

Salīdziniet Binance blakus ar citiem

Vai tu zināji?

Salīdziniet Binance blakus ar citiem

Visas šifrēšanas biržas var izskatīties līdzīgas jums, taču tās ir NEVIS vienādi!

Jā! Parādiet man Salīdzināšanas diagrammu

Kā lietot Binance?

Ja esat pilnībā izlasījis šo Binance pārskatu, jums tagad vajadzētu labāk izprast, kas ir Binance, ko viņi dara, kā arī priekšrocības un trūkumi, izmantojot viņu apmaiņu. Mēs tagad parādīsim, kā izmantot Binance! Pirmkārt, es paskaidrošu kā jūs varat atvērt jaunu kontu!

Kā atvērt kontu Binance?

  1. Apmeklējiet Binance mājas lapa un pēc tam noklikšķiniet uz "Reģistrēties".
  2. Jums būs jāievada Tava epasta adrese un izvēlieties stingru paroli. Neaizmirstiet to!
  3. Visbeidzot, jums ir nepieciešams Apstiprini savu e-pasta adresi. Tagad jums ir Binance konts!
  4. Pirmo reizi piesakoties, paziņojumā jums tiks jautāts, vai vēlaties iestatīt divu faktoru autentifikāciju. Atcerieties, kā mēs iepriekš paskaidrojām, ka tas aizsargā jūsu kontu?

Tātad, ievadiet savu mobilā tālruņa numuru un pabeidziet iestatīšanu.

Kā noguldīt līdzekļus Binance?

Pārskatā Binance mēs jau iepriekš paskaidrojām, ka apmaiņa neļauj klientiem veikt iemaksas, izmantojot populārus maksājuma veidus, piemēram, debetkarti vai kredītkarti. Tas nozīmē ka jums būs jāiemaksā ar kriptovalūtu. Vieglākais veids, kā to izdarīt, ir ar Bitcoin (BTC) vai Ethereum (ETH), jo ir arī citas biržas, kas ļauj tos viegli iegādāties par fiat naudu.

1. Pārvietojiet peli Līdzekļi un pēc tam noklikšķiniet uz Noguldījumi.Binance pārskats: paskaidrots, kā noguldīt līdzekļus Binance.

2. Noklikšķiniet uz Atlasiet Depozītu monēta un ierakstiet Ja vēlaties noguldīt, izmantojot citu kriptovalūtu, vienkārši ievadiet tās kodu. Piemēram, ja vēlaties noguldīt Ethereum, ievadiet ETH.Binance pārskats: paskaidrojums, kā noguldīt līdzekļus Binance, 2. darbība.

3. Tagad jums tiks parādīta jūsu unikālā depozīta adrese.

Svarīgs: Katrai kriptovalūtai ir atšķirīga depozīta adrese! Piemēram, ja jūs mēģināt nosūtīt Ethereum (ETH) uz savu Bitcoin (BTC) adresi, jūs varat riskēt zaudēt savu Ethereum!Binance pārskats: BTC depozīta adreses attēls.

4. Tagad jums jānokopē depozīta adrese. Vieglākais veids, kā to izdarīt, ir noklikšķināt uz Kopēt adresi.

5. Tagad jums jāiet uz savu kriptovalūtas maku un jāpārsūta Bitcoins skaits, kuru vēlaties nosūtīt, uz savu Binance kontu. Ir ļoti svarīgi nosūtīt monētas uz pareizo Binance depozīta adresi. Pēc kopēšanas un ielīmēšanas pārbaudiet adresi vēlreiz.

6. Pēc monētu nosūtīšanas Binance kontam tās jāsaņem 10 minūšu laikā. Lai pārbaudītu, vai viņi ir ieradušies, pārvietojiet peli Līdzekļi un noklikšķiniet uz Atlikumi.Binance pārskats: norādiet, kur Binance ir jūsu atlikumi.

7. Kad Binance ir apstiprinājusi jūsu depozītu, jūsu Kopā un Pieejams atlikumi tiks atjaunināti.Binance pārskats: Binance kopējais un pieejamais atlikums.

8. Apsveicam, jūs tagad esat finansējis savu Binance apmaiņas kontu! Tagad es jums parādīšu, kā veikt pirmo darījumu!

Kā tirgoties ar Binance?

Tagad, kad es jums parādīju, kā pievienot kriptogrāfiju savam Binance kontam, pārejiet pie sava pirmā darījuma veikšanas. Tur ir vairāk nekā 100 dažādas kriptovalūtas, no kurām izvēlēties, bet šajā piemērā es jums parādīšu, kā iegādāties Litecoin (LTC). Neuztraucieties, ja vēlaties iegādāties citu monētu, darbības ir vienādas, vienkārši nomainiet Litecoin ar kriptovalūtu, kuru vēlaties iegādāties!

1. Pārvietojiet peli Apmaiņa un pēc tam noklikšķiniet uz Pamata.

Binance pārskats: pamata apmaiņa Binance platformā.

2. Tātad, šis posms iesācējiem var būt nedaudz biedējošs … bet neuztraucieties, es esmu jūs aptvēris. Vienkārši izpildiet soļus.Binance pārskats: grafiks.

3. Lapas labajā pusē meklējiet Izlase. Šeit jums būs jāizvēlas kriptonauda, ​​kuru esat iemaksājis savā Binance kontā. Mūsu piemērā mēs esam izvēlējušies Bitcoin (BTC). Ja jūs noguldījāt Eteru, noklikšķiniet uz ETH.Binance pārskats: daudzu kriptovalūtu cenas.

4. Tagad jums jāievada tās kriptovalūtas valūtas kods, kuru vēlaties iegādāties. Kad es demonstrēju, kā iegādāties Litecoin (LTC), es ieiešu LTC.Binance pārskats: līdzekļu noguldīšana.

5. Noklikšķinot uz valūtu savienošanas pārī (piemēram, LTC / BTC), jūs tiksiet novirzīts uz tirdzniecības ekrānu.

6. Šajos biedējošajos grafikos tagad tiks parādīta jūsu izvēlētās pārīša tirgus informācija. Ritiniet uz leju un meklējiet Zaļais pirkums Pārliecinieties, ka esat noklikšķinājis uz Tirgus.

Binance pārskats: pirkšana tirgū.

Kāpēc tirgus, nevis ierobežojums? Tirgus izvēle ļaus jums iegādāties savu kriptovalūtu par pašreizējo tirgus cenu. Tas piedāvās jums vislabāko cenu, kāda šobrīd ir pieejama. Ja izvēlaties Ierobežot, tas ļaus ievadīt precīzu cenu, par kuru vēlaties iegādāties. Tas ir labākais variants pieredzējušāki, īstermiņa investori.

7. Lai pabeigtu tirdzniecību, jums jāievada nopērkamo monētu skaits. Jums ir divas iespējas:

1. variants: Ievadiet konkrēto monētu daudzumu, kuru vēlaties iegādāties. Mūsu piemērā mēs vēlamies iegādāties 10 Litecoin (LTC), tāpēc mēs to esam ievadījuši zemāk esošajā lodziņā.Binance pārskats: 1. variants. 2. variants: Jūs varat izvēlēties procentus no savas Binance bilances. Piemēram, ja savā kontā esat iemaksājis 0.05 Bitcoin (BTC) un vēlaties to visu apmainīt uz Litecoin (LTC), varat vienkārši atlasīt 100%.Binance pārskats: 2. variants, kas ir saistīts ar atlikumiem.

8. Visbeidzot, lai pabeigtu tirdzniecību, noklikšķiniet uz zaļās krāsas PIRKT LTC. Kā atlasījāt Tirgus, pasūtījums ir jāpabeidz dažu sekunžu laikā!

9. Ja vēlaties pārliecināties, vai tirdzniecība bija veiksmīga, varat atgriezties pie Līdzekļi > Atlikumi sadaļā.

10. Apsveicu, jūs tikko veicāt savu pirmo kriptogrāfijas apmaiņu!

Kā izņemt no Binance?

Šajā mūsu Binance pārskatīšanas posmā jūs tagad zināt, kā noguldīt līdzekļus Binance un nopirkt savu pirmo monētu! Bet ko darīt, ja vēlaties izņemt savus līdzekļus? Nu, parādīsim, kā arī to izdarīt!

1. Lapas augšdaļā pārvietojiet peli virs Līdzekļi un noklikšķiniet uz Izstāšanās.Binance pārskats: kopējais atlikums.

2. Ja neesat iestatījis divfaktoru autentifikāciju, Binance neļaus turpināt, kamēr to nedarīsit.Binance pārskats: 2FA iespējošana.

3. Noklikšķiniet uz “Izvēlieties izņemšanas monētu ” un ievadiet kriptonauda, ​​kuru vēlaties izņemt. Atcerieties, ka jums jāievada valūtas kods, piemēram, BTC vai ETH.Binance pārskats: izņemšanas monētas izvēle.

4. Tagad ievadiet seifa adresi, uz kuru vēlaties nosūtīt monētas.

SVARĪGS: Pārliecinieties, ka ievadījāt pareizo adresi, jo jebkuras kļūdas var maksāt dārgi! Labākais veids, kā to izdarīt, ir kopēt un ielīmēt adresi, uz kuru vēlaties atsaukt.

5. Visbeidzot, ievadiet monētu skaitu, kuru vēlaties izņemt, un noklikšķiniet uz oranžas krāsas Iesniegt

6. Binance izņemšana parasti notiek ātri un parasti notiek ne ilgāk kā 30 minūtes lai sasniegtu galamērķa maku. Tomēr, ja tīkls ir aizņemts, tas var aizņemt vairāk laika.

Kam vajadzētu izmantot Binance?

Jūs, iespējams, pamanījāt no mūsu Binance pārskata pirkšanas daļas, ka tādas ir divas iespējas izvēlēties – Basic un Advanced. Tas padara Binance tik populāru apmaiņu – tas ir lieliski piemērots gan iesācējiem, gan pieredzējušiem lietotājiem.

Iepriekš norādītajā tirdzniecības ceļvedī mēs parādījām, kā izmantot pamatfunkcijas. Tomēr, tiklīdz esat kļuvis par tirdzniecības profesionāli, papildu sadaļā ir pieejamas dažas papildu funkcijas!

Binance Advanced

Ja Jums ir pieredzējušāks tirgotājs, papildu opcijas ļauj skatīt detalizētāku statistiku. Piemēram, ja jūs interesēja cenu kustība starp Bitcoin un Ethereum, ir uzlabotas diagrammas, kuras varat apskatīt.

Svečturis ļauj jums apskatīt kriptovalūtas sākuma, augstāko, zemāko un noslēguma cenu noteiktā laika periodā.

Vienkārši atcerieties, ka, ja jūs tikai sākat lietot kriptonauda tirdzniecību, iespējams, vislabāk ir izmantot pamata opciju, līdz jūtaties ērtāk!

Jaunākais atrastais Coinbase kupons:

Secinājumi

Ja esat izlasījis mūsu Binance pārskatu no sākuma līdz beigām, tagad jums vajadzētu būt iespējai izlemt, vai tā ir pareizā apmaiņa jums. Binance izmantošanai ir daudz priekšrocību, tomēr jāņem vērā arī daži trūkumi – piemēram nevar veikt iemaksu ar debetkarti vai kredītkarti.

Neatkarīgi no tā, vai jūs nolemjat izmantot platformu vai nē, vismaz tagad jūs zināt, kā izmantot Binance, un jums vajadzētu viegli spēt noguldīt, tirgot un izņemt līdzekļus!

Pēc manām domām, Binance ir viena no labākajām kriptovalūtu biržām tirdzniecībai starp dažādām kriptovalūtām. Tas piedāvā lielisku, viegli lietojamu saskarni, kas paredzēta visu veidu tirgotājiem. Ne tikai to, bet tā ir platforma, kurai varat uzticēties.

Tātad, ko jūs domājat par apmaiņas izkārtojumu? Vai Binance ir kriptonauda, ​​kuru vēlaties iegādāties?

Informējiet mūs, ja jums patika mūsu Binance apmaiņas pārskats!

Šajā vietnē publicētā satura mērķis nav sniegt jebkāda veida finanšu, ieguldījumu, tirdzniecības vai cita veida konsultācijas. BitDegree.org neapstiprina un neiesaka pirkt, pārdot vai turēt jebkāda veida kriptovalūtu. Pirms pieņemt lēmumus par finanšu ieguldījumiem, konsultējieties ar savu finanšu konsultantu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me