Binance VS monētu bāze: divi kriptogrāfijas apmaiņas milži

Šajā Binance VS Monētu bāze salīdzinājums, mēs to apspriedīsim divi no lielākās kriptogrāfijas biržas tirgū. Es tev pastāstīšu kādi tie ir, kādus pakalpojumus viņi piedāvā, un cik droši viņi lieto. Tā kā šis ir Coinbase VS Binance pārskats, es arī pastāstīšu, kura birža ir vislabākā iesācēju tirgotājiem.

Kriptovalūtu tirgus ir vērts vairāk par 320 miljardi USD šodien. Tātad, ja esat domājis par ieguldījumiem dažos Ethereum, Bitcoin vai Ripple tad tu neesi vienīgais! Lai to izveidotu, ir izveidota vesela nozare pēc iespējas vieglāk lai cilvēki pirktu un pārdotu kriptovalūtas.

Tiek saukti uzņēmumi, kas veido šo nozari kriptovalūtas apmaiņa. CoinMarketCap sarakstus 204 kriptovalūtas apmaiņa kur lietotāji var tirgot simtiem monētas un žetoni. Iesācējiem izvēļu skaits var būt biedējošs, taču neuztraucieties, jo esmu šeit, lai palīdzētu!

Es atbildēšu uz visiem svarīgiem jautājumiem, piemēram, vai Binance ir droša? Un kādi ir Coinbase ierobežojumi? Tomēr pirmais jautājums, kuru es uzdošu, ir – vai mēs sāksim? Jā? Lieliski!

Pirms sāku runāt par Coinbase VS Binance salīdzinājumu, es ātri apskatīšu, kas ir katra apmaiņa un no kurienes tā radās. Es sākšu ar Monētu bāze un pēc tam pārejiet uz Binance. Turklāt, ja jūs steidzaties, varat atrast galvenā informācija par katru no platformām zemāk.

Tagad pārejam uz Coinbase.

Coinbase saknes

Monētu bāze ir brokeru birža, kuru 2012. gadā dibināja Braiens Ārmstrongs un Freds Ehrsams Sanfrancisko, Kalifornijā.

Jaunākais atrastais Coinbase kupons:

Brokeru birža pērk klientiem kriptonauda, ​​nevis apvieno pircējus un pārdevējus, kā to dara tirdzniecības biržas. Coinbase ir lielākā brokeru birža tirgū.Binance VS Coinbase: izpilddirektors & amp; Coinbase līdzdibinātājs.

2017. gada augustā Coinbase bija pirmā apmaiņa, kas kļuva par vienradzi! Nē, ne mītiskais zirgs! Coinbase kļuva par finanšu vienradzi, kas ir uzņēmums vērtība pārsniedza miljardu dolāru. Arī Braiens Ārmstrongs ir ierindojies 10. vietā Fortūna biznesa ietekmīgāko jauniešu saraksts. Nav slikti uzņēmumam, kuram ir tikai seši gadi, vai ne?

Kopš tās izveides Coinbase ir izveidojis partnerattiecības ar tādiem lieliem uzņēmumiem kā Dell, Time Inc.., un Expedia. Pavisam nesen tas ir bijis baumo ka sociālo mediju gigants, Facebook, ir ieinteresēts iegādāties biržu! Tas viss padara Coinbase par vienu no likumīgākajiem uzņēmumiem kriptogrāfijā.

Bet ko par Binance?

Ātra Binance pārskats

Binance dibināja 2017. gadā Changpeng Zhao un Yi He. Tā atrodas Maltā, lai gan tai ir biroji Ķīnā, Japānā un Taivānā. Abi dibinātāji savu karjeru sāka kriptogrāfiski OKCoin apmaiņa.

Binance ir kriptogrāfijas apmaiņa, kas to nozīmē savieno pircējus ar pārdevējiem kriptovalūtu tirdzniecībai. Tam ir arī kriptonauda, ​​ko sauc par Binance Coin (BNB). Apmaiņā tika izmantota Binance monēta ICO pacelties 15 miljoni ASV dolāru USD 2017. gada jūlijā.Binance VS Coinbase: Binance logotips.

Piezīme: SIO ir sākotnējais monētu piedāvājums, un tas ir veids, kā jaunie uzņēmumi var piesaistīt līdzekļus, neizmantojot tradicionālākas metodes, piemēram, akciju vai obligāciju emisiju.

Binance ir plaši pazīstama ar to, ka izsniedz atdzist balvas saviem galvenajiem tirgotājiem. Iepriekš balvās bija iekļauti iPhone, MacBooks, Mercedes-Benz un pat Maserati! Pašlaik Binance komanda meklē partnerus, lai izveidotu miljardu dolāru lielu ieguldījumu fondu.

Tātad, abas apmaiņas ir liels… bet kas ir lielāks? Veiksim Coinbase VS Binance lieluma salīdzinājumu.

Izmērs

Coinbase ir apkalpoja vairāk nekā 20 miljonus klientu 32 dažādās valstīs. Platformā ir nopirkts un pārdots vairāk nekā 150 miljardu USD kriptonauda.

Binance ir ierindota otrais lielākais CoinMarketCap 204 biržu sarakstā. Tā 24 stundu tirdzniecības apjoms ir 1 261 129 677 USD.

Piezīme: 24 stundu tirdzniecības apjoms ir kriptovalūtas kopējā vērtība, kas tiek pirkta un pārdota biržā vienas dienas laikā. Attēlā redzamais skaitlis ir paredzēts 02.02.18.

Ir grūti pateikt, kura apmaiņa ir lielāka, jo Coinbase nav iekļauta CoinMarketCap sarakstā. Tomēr jūs varat veikt aptuvenu aprēķinu par Coinbase vidējo dienas apjomu, pamatojoties uz skaitļiem, ko tā sniedz savā mājas lapā. Šī aplēse ir aptuveni 85-100 miljoni USD dienā.

Tagad jūs zināt, ka abas apmaiņas ir milzīgas, bet kas ir labāks? Lai to uzzinātu, mums jāpārbauda, ​​kādus valūtas pakalpojumus piedāvā katra apmaiņa. Apskatīsim viņu valūtas pakalpojumu Coinbase VS Binance salīdzinājumu.

Valūtas pakalpojumi

Divi valūtas pakalpojumu veidi, ko piedāvā kriptogrāfijas biržas, ir fiat tirdzniecība un kriptonauda.

Fiat tirdzniecība ir pakalpojums, kas lietotājiem ļauj pirkt un pārdot kriptovalūtu fiat valūtas. Fiat valūtas ir valstu vai tautu grupu oficiālās valūtas. Fiat valūtas piemēri ir Kanādas dolārs (CAD), Indijas rūpija (INR) un Eiropas Savienības eiro (EUR).

Kriptovalūtu tirdzniecība ir pakalpojums, kas ļauj lietotājiem tirgot vienu kriptovalūtu pret citu.

Valūtu pārus, kuros biržas piedāvā valūtas maiņas kursus, sauc par tirdzniecības pāriem. Lietotāji varēs apmainīties tikai ar valūtām, kas uzskaitītas kā tirdzniecības pāri. Tas ir mazliet līdzīgs došanās uz Bureau de Change lidostā;

 • Fiat tirdzniecības pāris izskatās šādi; 1 Lielbritānijas mārciņa (GBP) = 90 Indijas rūpijas (INR).
 • Kripto tirdzniecības pāris izskatās šādi; 1 Bitcoin (BTC) = 14 Ethereum (ETH)
 • Fiat / crypto tirdzniecības pāris izskatās šādi; 1 Bitcoin (BTC) = 6300 ASV dolāri (USD).

Apskatīsim, kādus valūtas pakalpojumus piedāvā Coinbase.

Monētu bāzes valūtas pakalpojumi

Monētu bāzes tirgotāji var iegādāties kriptovalūtas, izmantojot jebkurā no 32 valstīm, kur tā darbojas. Visas valstis, kurās darbojas Coinbase, atrodas Eiropā un Ziemeļamerikā, izņemot Austrāliju un Singapūru.

Piezīme: Tirgotāji var arī izmantot Coinbase kriptovalūtu pārdošanai visās 32 valstīs, izņemot Austrāliju un Kanādu.

Fiat tirdzniecība Coinbase ir lieliski iesācējiem jo viņiem nav nepieciešams apmeklēt citu biržu, pirms viņi sāk tirgot kriptonauda. Viņi atradīs visu nepieciešamo vienuviet!

Binance VS Coinbase: Coinbase funkcija.

Pašlaik Coinbase piedāvā tikai tirgoties Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH), Litecoin (LTC) un Ethereum (ETH). Tas nozīmē, ka Coinbase piedāvā 12 kriptovalūtu tirdzniecības pāri ar katru kriptovalūtu tiek piedāvāta tirdzniecībai ar trim citiem.

Apskatīsim Binance pārskatu un to, ko viņi piedāvā.

Salīdziniet kriptogrāfijas biržas blakus ar citiem

Vai tu zināji?

Vai esat kādreiz domājis, kuras kriptogrāfijas biržas vislabāk atbilst jūsu tirdzniecības mērķiem?

Skat & salīdziniet TOP3 kriptogrāfijas biržas blakus

Binance Valūtas pakalpojumi

Binance vispār nepiedāvā nekādu fiat tirdzniecību. Tas nozīmē, ka lietotāji savus kontus un tirdzniecību var finansēt tikai ar kriptovalūtām. Tomēr Binance piedāvā daudz labāku kriptovalūtu tirdzniecības izvēli nekā Coinbase. Birža piedāvā tirdzniecību ar simtiem plaši pazīstamu un nesen izlaistu kriptovalūtu. Tie ietver EOS, SĀLS, Cardano, Gifto, Steem, Lisk, Cilpas, NEO, un vēl daudz vairāk.

Binance ir četras galvenās kriptovalūtas ka tā piedāvā tirdzniecības pārus. Viņi ir:

 • Bitcoin (BTC): 149 pāri

 • Binances monēta (BNB): 74 pāri

 • Ethereum (ETH): 146 pāri

 • ASV saite (USDT): 18 pāri

Tātad, kurš ir labāks valūtas pakalpojums – Binance VS Coinbase?

Iesācējiem, Coinbase piedāvā labākus valūtas pakalpojumus jo jaunie tirgotāji var iegādāties kriptovalūtas ar fiat valūtām. Viņiem vispirms nav jādodas uz citu apmaiņu. Tā monētu izvēle ir salīdzinoši maza, taču tā joprojām ir pietiekami liela, lai sāktu lielāko daļu iesācēju tirgotāju.

Binance VS Coinbase: Binance funkcija.

Progresīvākiem lietotājiem, Binance piedāvā labākus valūtas pakalpojumus. Tās monētu izvēle ir viena no labākajām tirgū, un arvien tiek pievienotas jaunas monētas. Tomēr šī kārta nonāk Coinbase, jo Binance trūkst fiat tirdzniecības.

Tagad jūs zināt, ar kādām valūtām varat tirgoties Coinbase un Binance. Pēc tam redzēsim, kurš no Coinbase VS Binance iekasē viszemākās maksas.

Maksas

Tur ir trīs galvenie maksu veidi tirgotājiem ir jāmaksā par kriptovalūtas maiņas pakalpojumu izmantošanu. Viņi ir: depozīta maksa, izmaksas par izņemšanu, un tirdzniecības maksas. Vispirms es apskatīšu Coinbase maksas.

Maksa par monētu bāzi

Coinbase iekasē maksu 1,49% par katru kriptovalūtas pirkšanu vai pārdošanu. Šī maksa pieaug 3,99% darījumiem, kas veikti ar kredītkarti.

Binance VS Coinbase: Coinbase maksas.Maksa par monētu bāzi | Avots: monētu bāze

Coinbase nepiedāvā tādus tirdzniecības pārus kā Binance. Tas nozīmē, ka tas arī nepiedāvā valūtas kursu. Tā vietā tā izmanto reklāmguvumu pakalpojumu, kas katram darījumam piedāvā noteiktu cenu vai “konversijas likmi”. Coinbase konvertēšanas maksa ir balstīta uz valūtas kursu GDAX.

Piezīme: GDAX (Global Digital Asset Exchange) ir kriptogrāfijas birža, kas pieder Coinbase. Tas piedāvā vairāk tirdzniecības pāru un funkciju nekā Coinbase. Reģistrējoties Coinbase, jums tiks piešķirta arī piekļuve GDAX kontam.

Coinbase piedāvā bezmaksas eiro noguldījumus Austrālijā SEPA. SEPA par eiro izņemšanu tiek iekasēta maksa 0,15. ASV dolāru depozīti bankas pārskaitījumos ir bez maksas. Par ASV dolāru izņemšanu tiek iekasēta maksa 10 USD.

Piezīme: SEPA ir vienotā eiro maksājumu zona. Tā ir 28 ES valstu organizācija, kas ļauj ātri un droši pārvietoties eiro pāri savām robežām.

Coinbase maksa ir zema, salīdzinot ar biržām, kas piedāvā līdzīgus pakalpojumus, piemēram, CEX un Coinmama. Tomēr tie ir augsti, salīdzinot ar kriptogrāfijas apmaiņu, piemēram, Binance …

Binances maksa

Binance neiekasē maksu par noguldījumiem vai izņemšanu. Tas ir tāpēc, ka Binance piedāvā tikai kriptogrāfijas tirdzniecība. Rīkoties ar kriptovalūtas darījumiem ir daudz lētāk nekā ar fiat valūtas darījumiem!

Binance iekasē maksu 0,1% visiem darījumiem. Tas arī piedāvā 50% atlaide par maksām darījumiem, kas veikti, izmantojot Binance Coin.

Binance VS Coinbase: Binance maksas.

Binance maksas | Avots: binance

Kā redzat, šeit ir skaidrs uzvarētājs. Binance VS Coinbase maksas kārta ir viegla Binance komandas uzvara. Tās maksas ir ļoti zemas, un tās ir viegli saprast, kas ir lieliski iesācēju tirgotājiem!

Tālāk es gribu runāt par to, kā lietotāju draudzīgs katra apmaiņa ir. Bet vispirms īsa piezīme par Coinbase VS Binance tirdzniecības ierobežojumiem.

Ātra piezīme par tirdzniecības ierobežojumiem

Lielākā daļa apmaiņas ir robežas par to, cik daudz valūtas tirgotājiem ir atļauts iemaksāt un izņemt. Apskatīsim, kā tiek salīdzināti Binance VS Coinbase limiti.

Monētu bāzes limiti

Coinbase ierobežojumi ir atkarīgi no valūtas, ar kuru jūs tirgojaties, un no tā, vai esat 0., 1., 2. vai 3. līmeņa lietotājs. Piemēram, 2. līmeņa lietotāji var veikt tirdzniecība līdz USD 25 000 vērtībā diena. 3. līmeņa lietotāji var veikt neierobežotu tirdzniecību.

Binance VS Coinbase: kāpēc izmantot Coinbase.

Piezīme: Tirgotāja sasniegtais līmenis būs atkarīgs no tā, cik daudz personiskās informācijas viņi sniegs, izveidojot kontu. To sauc par konta verifikāciju. Katrā līmenī ir jāpārbauda vairāk lietotāju informācijas.

Binance Limits

Binance limiti ir atkarīgi no tā, vai tirgotājam ir 1. vai 2. līmeņa pārbaude. 1. līmeņa lietotāji var tirgoties līdz 2BTC vērts kriptonauda dienā. 2. līmeņa lietotāji var veikt darījumus līdz 100BTC dienā (tas ir aptuveni 650 000 USD!).

Binance nav ierobežojuma tam, cik lielu kriptovalūtu lietotājs var iemaksāt.

Tātad, Binance piedāvā augstāki tirdzniecības limiti nekā Coinbase, bet kuru platformu ir vieglāk izmantot?

Lietotājdraudzīgums

Šajā kārtā starp Binance VS Coinbase ir skaidrs uzvarētājs.

Coinbase ir viens no lietotājam draudzīgākajiem produktiem kriptovalūtā. Tas ir ieteicams katram kripto iesācējam, jo ​​tā ir ideāla vieta, kur veikt pirmos darījumus. Izkārtojums ir tīrs, vienkārši un labi izstrādāts, un tā iezīmes ir pamata (labā nozīmē!). Pirmos darījumus veicu, izmantojot Coinbase, un tā vienmēr ir pirmā apmaiņa, ko pieminu draugiem.

Binance VS Coinbase: Coinabse informācijas panelis.

Avots: Coinbase

Binance varētu būt uzvarējis šajā kārtā, ja to salīdzinātu ar jebkuru citu apmaiņu. Tam ir divi lietotāja iestatījumi: pamata un uzlabotas. Pamata visticamāk, ir nedaudz pārāk attīstīts pilnīgi iesācēji. Tomēr tas pārliecinātākiem tirgotājiem piedāvā visu nepieciešamo informāciju un funkcijas vienkārši un skaidri.

Coinbase uzvar šajā kārtā, bet Es ieteiktu abas apmaiņas iesācējiem. Vispirms izmantojiet Coinbase un vēlāk Binance, lai iegūtu pilnīgu tirdzniecības pieredzi.

Binance VS Coinbase: Binance informācijas panelis.

Tātad, tagad jūs zināt, kādus pakalpojumus piedāvā Coinbase un Binance, cik tie maksā un cik viegli tos izmantot.

Tālāk es vēlos atbildēt divi ļoti svarīgi jautājumi. Vai Binance ir droša? Un vai tam ir labāka drošība nekā Coinbase? Uzzināsim, salīdzinot Binance VS Coinbase drošība.

Drošība

Abas apmaiņas izmanto divu faktoru autentifikācija lai aizsargātu lietotāju kontus. Šī ir sistēma, kurā katram kontam ir divu veidu parole. Pirmo izvēlas lietotājs, un otro nosūta uz lietotāja mobilo tālruni vai izveido tāda lietotne kā Google autentifikators.

Binance VS Coinbase: Google autentifikators.

Coinbase uzglabā 98% lietotāju līdzekļu bezsaistē. 2%, kas tiek turēti tiešsaistē, Londonas Loids apdrošina pret zādzībām. Coinbase arī tur lietotāju līdzekļus atsevišķi no darbības fondiem, lai novērstu ļaunprātīgu izmantošanu. Būšana ASV nozīmē arī to, ka Coinbase ir jāievēro ASV finanšu likumi, kas ir daži no visgrūtākajiem pasaulē.

Nav tik skaidrs, kā Binance pārvalda savu klientu naudu, un tas dažus lietotājus uztrauc. Vēl 2018. gada 27. jūnijā, Binance lietotāji ziņoja par līdzekļu trūkumu pēc plānotās sistēmas jaunināšanas. Binance bija spiesta atvainoties un piedāvāja 70% atlaides tirdzniecības maksām par jaunināšanas radītajām grūtībām.

Tomēr Binance drošības komanda ir bijusi slavēja par lietotāja naudas aizsardzību pret hakeriem. 2018. gada martā hakeri nozaga lietotāja pieteikšanās datus un mēģināja aplaupīt apmaiņu. Binance sistēmas atklāja uzlaušanu un apturēja to. Neviens lietotājs nezaudēja līdzekļus, un hakeru līdzekļi tika ziedoti labdarībai!

Binance VS Coinbase: iegādājieties Bitcoin ar USD Binance.

Tātad, vai Binance ir droša un vai Coinbase var uzticēties, lai aizsargātu tās lietotāju naudu?

Binance un Coinbase abiem ir labāki drošības ieraksti nekā lielākajai daļai citu biržu. Viņi ņem klientu drošību ļoti nopietni. Binance VS Coinbase šī kārta nonāk Coinbase, jo tā ir atklātāka un godīgāka par to, kur atrodas tās lietotāja līdzekļi un kam tie tiek izmantoti.

Kriptovalūtas joprojām ir jauna tehnoloģija, tāpēc lietotājiem bieži rodas problēmas. Es gribu redzēt, kura apmaiņa vislabāk risina šīs problēmas. Nākamais – Binance VS Coinbase – klientu atbalsts.

Klientu atbalsts

Daudzas apmaiņas tiek kritizētas par to slikta klientu apkalpošana. Diemžēl arī Binance un Coinbase varētu uzlabot šajā jomā. Nevienai apmaiņas vietnei nav pieejama tiešraides tērzēšanas atbalsta iespēja. Abas biržas dod priekšroku saziņai ar saviem klientiem pa e-pastu. Tas nozīmē, ka abas biržas piedāvā “SupportBot” pakalpojumus arī vispārīgiem jautājumiem.

Monētu bāze ņem 1-3 dienas, lai atbildētu uz klientu e-pastiem, un daži lietotāji ir sūdzējušies, ka atbildes ir nelietderīgs vai pārāk vispārīgs. Biržas “atbalsta” vietnē ir detalizēta FAQ sadaļa, kas daudziem jauniem tirgotājiem būs noderīga. Arī Coinbase ir tālruņa palīdzības tālrunis bet tā atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs, tāpēc starptautiskiem klientiem ir grūti piekļūt.

Binance atbalsts var būt lēns, kad apmaiņa ir aizņemta, bet tas ir pieejams četras dažādas valodas (Ķīniešu, korejiešu, angļu un japāņu), tāpēc viņi vismaz mēģina, pareizi?

Kripto biržas joprojām piedāvā daudz sliktāku klientu atbalstu nekā tradicionālās finanšu iestādes. Arī Binance un Coinbase varētu paveikt daudz labāk. Neviena no biržām neuzvar Coinbase VS Binance klientu atbalsta kārtu. Kriptogrāfijas kopiena ir pelnījusi labāku!

Pirms izlemjat, kura apmaiņa jums ir vispiemērotākā, ir jāiziet vēl viena kārta. Tiek saukta pēdējā konkursa kārta Binance VS Coinbase: Mobilās platformas.

Mobilās platformas

Coinbase un Binance abās ir mobilās lietotnes, bet kas ir labāks? Apskatīsim lietotāju domas:

 • Coinbase mobilā lietotne:
 • iTunes vērtējums: 5 no 5 (61.9k atsauksmes)
 • Google Play vērtējums: 4 no 5 (144,4 tūkstoši atsauksmju)
 • Binance mobilā lietotne:

Tātad, Coinbase uzvar mobilo lietotņu cīņā pieejamība un popularitāte.

Esmu gandrīz pabeidzis, tāpēc visu līdz šim apgūto esmu ievietojis parocīgā Binance VS Coinbase salīdzināšanas tabulā.

Binance VS Coinbase: Salīdzināšanas diagramma

Monētu bāze Binance
Atrašanās vieta ASV Malta
Tirdzniecības veids Brokeris Kriptogrāfija-kriptogrāfija
Tirdzniecības monētu skaits 30+ 150+
Maksas Augsts Zems
Lietotājdraudzīgums Ļoti augstu Vidējs
Drošība Augsts Augsts
Klientu atbalsts Vidēji Vidēji
Mobilā lietotne

Un tas ir viss, mans pilnīgais Binance VS Coinbase ceļvedis iesācējiem! Pirms došanās es dalīšos vēl ar dažām pārdomām, kas varētu palīdzēt izlemt, kura apmaiņa jums ir vislabākā.

Secinājumi

Tirgot kriptonauda pirmo reizi var biedējoši, dārga, un nomākta! Tāpēc tas ir tik svarīgi izvēlēties pareizo apmaiņu.

Binance un Coinbase ir lieliska izvēle iesācēju tirgotājiem. Mans ieteikums ir izmantot tos abus! Sāciet, atverot kontu Coinbase. Veiciet dažus vienkāršus darījumus ar Litecoin vai Ethereum un pēc tam, kad jūtaties gatavs, pārejiet uz Binance. Coinbase ir ideāls ievads kriptogrāfijas tirdzniecībā, un Binance ir viena no labākajām vietām, kur turpināt kriptogrāfijas izglītību!

Šī cīņa Binance VS Monētu bāze beidzas ar laimīgu kaklasaiti! Ir bijis prieks stāstīt par diviem visvairāk profesionāls, uzticams, un lietotājam draudzīgas apmaiņas tirgū. Ko tu domā? Vai jūs uzskatāt, ka tur ir labāka apmaiņa? Ja jūs to darāt, paziņojiet man, un es to pārbaudīšu!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me