Bitcoin Cash Price Prognoze: Ko gaidīt

Izlaists 2017. gadā, Bitcoin Cash (BCH) ir kļuvis par vienu no top altcoins tirgū. Faktiski tā ir 9. lielākā kriptovalūta, kuras tirgus kapitalizācija ir 8,446 miljardi ASV dolāru.

Kā jūs varat iedomāties, 2017. gads bija milzīgs Bitcoin Cash un tā investoru gads. Bet vai pēc kritumiem un kritumiem 2018. gadā tas var turpināt darboties 2021. gadā un pēc tam? Nu, ja jums rodas jautājums, kā izskatās Bitcoin Cash prognoze, tad esat nonācis īstajā vietā!

Šajā ceļvedī es aplūkošu labāko Bitcoin Cash cenu prognozi gan īstermiņā, gan ilgtermiņā. Es jūs iepazīstināšu ar Bitcoin naudas prognozēm, kuras esmu apkopojis no dažādiem avotiem, kuri izmanto dažādas prognozēšanas metodes. Tad es sniegšu pats savu viedokli par Bitcoin Cash un to, vai es domāju, ka Bitcoin Cash ir labs ieguldījums vai nē.

Tātad līdz šīs rokasgrāmatas beigām jums būs vairāk zināšanu par Bitcoin Cash, kā tā ir darbojusies pēdējā gada laikā un kāda izskatās nākotne.

Tātad, sāksim ar ātru Bitcoin Cash pārskatu.

Kas ir Bitcoin Cash?

Lieta, kas padara Bitcoin Cash unikālu, ir tā, ka to burtiski dzemdēja Bitcoin. 2017. gada 1. augustā Bitcoin tika veikts ahard dakša. Šī cietā dakša sadalīja Bitcoin divos atsevišķos blokķēdēs – Bitcoin un Bitcoin Cash.

Jaunākais atrastais Coinbase kupons:

Tiem no jums, kas nezina, kas ir “cietā dakša”, ļaujiet man paskaidrot…

Cietā dakša ir tad, kad no esošās blokķēdes (Bitcoin) tiek izveidota jauna blokķēde (Bitcoin Cash). Jaunajā blokķēdē tomēr ir veiktas izmaiņas esošās blokķēdes tehnoloģijā.

Bitcoin Cash tika izveidots, lai pārvarētu divas galvenās problēmas, ar kurām saskaras Bitcoin. Šie divi aspekti būtiski ietekmē Bitcoin Cash cenu prognozi, tāpēc apskatīsim tos ātri:

  • Mērogojamība: milzīgā popularitātes pieauguma dēļ Bitcoin ir sācis saskarties ar nopietnām mērogojamības problēmām. Bitcoin tīkls šobrīd spēj apstrādāt tikai 7-10 darījumus sekundē.

Bitcoin Cash atrisina šo problēmu, palielinot “bloka lielumu”. Tas ļauj Bitcoin Cash apstrādāt lielāku darījumu skaitu sekundē, salīdzinot ar Bitcoin.

  • Darījumu izmaksas: Darījumu maksa rada lielas bažas Bitcoin lietotājiem. Pašlaik vidējā Bitcoin darījuma maksa ir aptuveni 1,31 USD, tā kā tas sēž apkārt 0,125 USD par Bitcoin Cash. Kā redzat, tā ir diezgan atšķirīga!

Tagad, kad jūs zināt, kas ir Bitcoin Cash, parunāsim par tā iepriekšējām cenu tendencēm.

BCH ieguldījumu vēsture

Kā redzams zemāk redzamajā diagrammā, Bitcoin Cash cena pieauga no 310 USD 2017. gada 1. augustā līdz 3656 USD 2017. gada 20. decembrī. Šī straujā izaugsme investoriem nepilnu 6 mēnešu laikā nodrošināja vairāk nekā 1000% peļņu..

bitcoin-cash-price-prediction

Bitcoin Cash cenas piedzīvoja daudzus kāpumus un kritumus, taču lielāko 2017. gada daļu Bitcoin Cash bija fantastisks ieguldījums. Kaut arī Bitcoin atbalstītāji gaidīja, ka Bitcoin Cash neizdosies, cenas palielinājās šo iemeslu dēļ:

  • Lielākā daļa lielāko biržu (ieskaitot Coinbase!) Nolēma uzskaitīt Bitcoin skaidru naudu, kas palielināja tās tirdzniecības apjomu.
  • BCH ieguves rentabilitāte palielinājās 2017. gada augustā, padarot to populāru kriptovalūtu kalnraču vidū.
  • Vēl viens mēģinājums tika daktsots Bitcoin 2017. gada novembrī. Šis mēģinājums neizdevās un lika investoriem uzskatīt, ka Bitcoin Cash bija viena no visvērtīgākajām Bitcoin alternatīvām.

Ar ideju par BCH vēsturiskajām tendencēm iepazīsimies ar mūsu Bitcoin Cash cenu prognozi.

Brīdinājums

Kā jūs jau zināt, kriptovalūtu tirgus ir ļoti spekulatīvs, un lielas cenu izmaiņas var notikt dažu minūšu laikā. Cenas var ietekmēt daudzi faktori, piemēram, regulējums, konkurence, jaunu tehnoloģiju parādīšanās, tirgus noskaņojums un tā tālāk.

Tātad, ir ļoti grūti nākt klajā ar precīzu Bitcoin Cash prognozi. Zemāk norādītās labākās Bitcoin Cash prognozes var piepildīties vai nepiepildīties, un tāpēc tās nevajadzētu uzskatīt par ieguldījumu konsultācijām.

Pirms jebkādu ieguldījumu kriptovalūtā ir ļoti ieteicams konsultēties ar finanšu ekspertu.

Bitcoin Cash Price Prognoze 2021. gads

Tagad es jūs iepazīstināšu ar dažām 2021. gada prognozēm, kas ir savītas kopā, izmantojot dažādas metodes. Tas jums palīdzēs iegūt visaptverošu priekšstatu par Bitcoin Cash nākotni.

Tehniskā analīze

Tehniskā analīze tiek veikta, izmantojot programmatūru. Savas prognozes pamato ar diviem dažādiem informācijas fragmentiem – vēsturiskām cenu tendencēm un vēsturiskām apjoma tendencēm. Tomēr tajā netiek ņemti vērā citi faktori, piemēram, komanda, tehnoloģija, tirgus scenārijs utt. Ir vairākas vietnes, kas ir veikušas tehnisko analīzi, lai iegūtu Bitcoin Cash cenu prognozi 2020. gadā..

Walletinvestor.com ir viena no šīm vietnēm, un viņu Bitcoin Cash prognoze ir 407 USD uz vienu gadu. Tā kā Bitcoin Cash pašreizējā cena ir 453 USD, jums nevajadzētu pamanīt daudz atšķirību.

Vēl viena tehniskās analīzes prognoze ir tradingbeasts.com. Pēc viņu domām, paredzams, ka Bitcoin Cash cena 2021. gada decembrī būs robežās no 353 līdz 520 USD. Lieki piebilst, ka abas prognozes 2021. gadam ir diezgan līdzīgas.

Salīdziniet kriptogrāfijas biržas blakus ar citiem

Vai tu zināji?

Vai esat kādreiz domājis, kuras kriptogrāfijas biržas vislabāk atbilst jūsu tirdzniecības mērķiem?

Skat & salīdziniet TOP3 kriptogrāfijas biržas blakus

Eksperti

Ir ieteicams apskatīt, ko kriptovalūtas eksperti saka par Bitcoin Cash nākotni. Viņi, iespējams, nesniedz precīzu Bitcoin Cash cenas prognozi, bet jūs varat redzēt, cik pozitīvi vai negatīvi viņi ir pret projektu.

Rodžers Vers, ko bieži dēvē par Bitcoin Jesus, kopš sākuma ir bijis Bitcoin Cash balss atbalstītājs. Kā redzat zemāk esošajā momentuzņēmumā, viņš nesen tweeted atbalstīja Bitcoin Cash.

Ekspertu viedoklis par Bitcoin naudas cenas prognozēšanu

Nesenā intervija, viņš arī teica: “Es esmu ļoti vērīgs pret Bitcoin Cash, tāpat kā es biju, kad es pats biju pirmais Bitcoin ieguldītājs 2011. gadā.” Viņš arī prognozē, ka Bitcoin būs 10 līdz 20 reizes lielāks nekā tā pašreizējā vērtība, un Bitcoin Cash būs 2 reizes vērtīgāks pēc gada.

Pēc viņa teiktā, Bitcoin Cash ir populārs, jo to var uzglabāt un iztērēt līdzīgi kā skaidrā naudā, ļaujot to izmantot ikdienas dzīvē. Šķiet, ka Rodžeram Veram ir pozitīva Bitcoin Cash cenu prognoze, un sagaida, ka tas nākamajos mēnešos parādīs labu izaugsmi.

Citi avoti

Apskatīsim Bitcoin Cash prognozi no dažiem citiem (ne tik uzticamiem) avotiem, kuri savas prognozes pamato ar tādiem faktoriem kā pagātnes tendences, komanda, tehnoloģiskās priekšrocības un tirgus noskaņojums.

smartereum.com ir viena vietne, kurā regulāri tiek koplietotas kriptovalūtas prognozes, pamatojoties uz iepriekš minētajiem faktoriem. Viņu Bitcoin Cash cenu prognoze 2021. gadam tika noteikta 6700 USD apmērā 2019. Tas ir par 500% pieaugums mazāk nekā gada laikā!

Vēl viens avots, kas regulāri nāk klajā ar kriptovalūtas prognozēm, ir profitconfidential.com. Šī prognoze paredzēja, ka līdz 2018. gada beigām Bitcoin Cash cena būs aptuveni 7000 USD.

Šīs prognozes bija optimistiskas, jo viņi uzskatīja, ka BCH ir labākā Bitcoin alternatīva, ar pierādītiem ieguvumiem, piemēram, ātriem darījumiem un zemām maksām. Lai gan šīs Bitcoin Cash prognozes bija aizraujošas, tās bija tālu no patiesības vēl 2019. gadā, Bitcoin Cash cena turpināja samazināties.

BCH prognoze 2021. gadam ir reālāka. Pēc dažu avotu domām, tā gada beigās varētu sasniegt aptuveni 500 USD.

Bitcoin Cash Prognoze ilgtermiņā

Konkurences, noteikumu un citu faktoru izaicinājumus ilgtermiņā var pārvarēt tikai fundamentāli spēcīgi kriptovalūtu projekti. Apskatīsim, vai Bitcoin Cash ir viens no tiem un kā prognozes izskatās ilgtermiņā.

Tehniskā analīze

Līdzīgi tehniskajai analīzei par Bitcoin cenu prognozi 2021. gadā, tās pašas iepriekš minētās vietnes sniedz arī ilgtermiņa cenu prognozes.

Saskaņā ar Walletinvestor.com, paredzams, ka 5 gadu laikā Bitcoin Cash cena būs aptuveni 7520,50 USD. Tātad, ja jūs šodien ieguldīsit 1118,2 ASV dolāru apmērā, jūsu ieguldījumu atdeve būtu aptuveni + 572,6%, ja šī prognoze izrādīsies pareiza. Tomēr paturiet prātā, ka 5 gadu prognozes var būt ļoti neprecīzas.

Šīs ilgtermiņa cenu prognozes liecina, ka turpmākajos gados varētu būt pozitīva Bitcoin naudas cenu kustība. Tomēr nevajadzētu gaidīt, ka cena līdz 2021. gada beigām daudz mainīsies.

Salīdziniet kriptogrāfijas biržas blakus ar citiem

Vai tu zināji?

Vai esat kādreiz domājis, kuras kriptogrāfijas biržas vislabāk atbilst jūsu tirdzniecības mērķiem?

Skat & salīdziniet TOP3 kriptogrāfijas biržas blakus

Eksperti

Braiens Kellijs, vadošais kriptovalūtas eksperts, intervijā vietnē Bitcoin Cashas aprakstīja digitālo valūtu, kurai jābūt “obligāti piederīgai”. CNBC.

Braiens Kellijs ir BKCM LLC dibinātājs un izpilddirektors, ieguldījumu sabiedrība, kas koncentrējas uz kriptonauda. Viņš teica, ka Bitcoin Cash kalnrači apsver iespēju piešķirt daļu no ieguves atlīdzībām, lai finansētu BCH ekosistēmas attīstību.

Izklausoties sajūsmināts par BCH ilgtermiņa sniegumu, viņš vēl piebilda "Tas ir tas, kā bloki iegūst vērtību. Jūs saņemsiet vairāk lietošanas gadījumu, ciktāl lietderība pārvēršas vērtībā. Tas varētu būt pozitīvs Bitcoin Cash."

Citi avoti

smartereum.com ir veicis 5 gadu Bitcoin Cash cenu prognozi 24 600 USD apmērā. Prognoze tika izteikta vēl 2018. gadā. Es kā ieguldītājs vēlētos, lai šī cenu prognoze piepildītos, tomēr, manuprāt, tā ir pārāk optimistiska.

Saskaņā ar citu cenu prognozēšanas vietni priceprediction.co, Bitcoin Cash nākotne izskatās spoža. Viņi sagaida, ka dažu gadu laikā Bitcoin Cash cena būs aptuveni 9560,28 USD.

Tā kā kriptovalūtu tirgus ir tik svārstīgs, ir grūti pateikt, kādu cenu BCH sasniegs ilgtermiņā, tomēr šķiet, ka kopējā perspektīva ir pozitīva.

Kā jūs zināt, šīs prognozes ir tikai norāde uz iespējamām cenu izmaiņām, bet kas zina, vai tās piepildīsies vai nē. Tātad, nekad nevajadzētu ieguldīt, pamatojoties uz jebkura cita teikto, tā vietā vajadzētu apskatīt faktorus, kas to varētu padarīt par labu vai sliktu ieguldījumu.

Vai BCH ir labs ieguldījums?

Šajā sadaļā es dalīšos ar dažām lietām, kas varētu jums palīdzēt izstrādāt savu Bitcoin Cash cenu prognozi. Tālāk ir minēti daži iemesli, kas varētu pozitīvi ietekmēt Bitcoin Cash nākotni.

Tehnoloģija

Bitcoin Cash tika veidots, izmantojot Bitcoin tehnoloģiju, taču ar būtiskiem uzlabojumiem. Kā aprakstīts iepriekš, Bitcoin cash ir lielāks darījumu ātrums un zemākas darījumu maksas nekā Bitcoin.

Kalnrūpniecība Prentabilitāte

Lai jebkura kriptonauda uzplauktu, tai ir nepieciešams milzīgs kalnraču tīkls, kas pārbauda darījumus un "izveidot" jaunas monētas.

Labā ziņa ir tā, ka BCH ieguve pašlaik ir izdevīgāka nekā Bitcoin ieguve. Tas liek kalnračiem pāriet uz BCH no Bitcoin, tādējādi izveidojot stabilāku Bitcoin Cash tīklu.

Mainstream Pieņemšana

BCH pastāvīgi cenšas kļūt pieņemamāka tiešsaistes maksājumu pasaulē. Nesen, kad tas saņēma lielu impulsu BitPay sāka atbalstīt BCH.

Maksājumu pakalpojums BitPay kopš tā darbības sākuma 2011. gadā ir atbalstījis tikai Bitcoin, taču tagad ļauj saviem tirgotājiem pieņemt BCH. Tas ir palielinājis Bitcoin Cash izmantošanu.

Infrastruktūra Attīstība

BCH infrastruktūras attīstībai ir plānotas dažas aizraujošas lietas. Papildus maka atbalstam Bitcoin Cash kopiena testē arī beta telegrammas izgriešanas robotu – Tipmebchbot.

Bitcoin naudas dzeršana uz telegrammu

Šis jaunais BCH BCH ļauj Telegram lietotājiem dot padomu citiem lietotājiem, izmantojot BCH.

Vai BCH varētu būt slikts ieguldījums?

Šie ir daži no faktoriem, kas varētu negatīvi ietekmēt Bitcoin Cash cenu.

Aizvērt Aasociācija ar Bitcoin

BCH ir pārāk cieši saistīts ar Bitcoin, tik daudz, ka gandrīz šķiet, it kā tam nebūtu savas identitātes, tāpēc Bitcoin naudas cenu prognozēšana var kļūt sarežģīta. Cilvēki bieži domā par Bitcoin Cash tādā pašā gaismā kā Bitcoin.

Tādēļ, ja Bitcoin neizdoties, pastāv liela iespēja, ka arī BCH neizdosies. Tomēr, ja Bitcoin uzņem apgriezienus, tad Bitcoin Cash būs viens no pirmajiem, kas gūs labumu, ņemot vērā, ka tas ir viens no lielākajiem Bitcoin konkurentiem.

Kalnrūpniecība Ciesaistīšana

BCH bieži tiek kritizēts par centralizāciju kalnrūpniecības jomā, kas ir pretrunā ar decentralizētu kriptovalūtu jēdzienu.

Lielāko daļu BCH kalnrūpniecības veic tikai daži lieli kalnrači. Tas ir ne tikai negodīgi, bet arī palielina visa tīkla drošības risku.

Lūk, ko par to saka slavenais Džons Makafijs:

John McAfee atzinums par BCH vs BTC

Konkurence

Kaut arī BCH pašlaik ir viens no top altcoins, tas varētu zaudēt šo pozīciju pieaugošā kriptovalūtas projektu skaita dēļ.

BCH saskaras ar spēcīgu konkurenci no Litecoin, kas arī piedāvā 4 reizes ātrāku darījumu ātrumu, salīdzinot ar Bitcoin. Ir arī citi konkurenti, piemēram, Monero, Dash uc, kas piedāvā darījumu privātumu.

Citas populārākās kriptovalūtas, piemēram, Ethereum, Cardano un EOS, piedāvā arī tehniskas priekšrocības salīdzinājumā ar Bitcoin Cash, kā arī vēlas pārņemt BCH.

Pēdējie vārdi

Tātad, tur jums tas ir! Tagad jūs zināt dažas no populārākajām Bitcoin Cash cenu prognozēm 2021. gadam, kā arī ilgtermiņa. Iespējams, ka tie nav nākuši no viscienījamākajiem avotiem, tomēr tās ir labākās prognozes, kādas es varētu atrast!

Esmu aplūkojis Bitcoin Cash prognozes, izmantojot dažādas metodes, piemēram, tehnisko analīzi, tehnoloģijas, tirgus tendences, ekspertu veikto analīzi utt. Visas šīs prognozes varētu piepildīties, taču tās varētu būt arī nepareizas. Tātad, pārliecinieties, ka pats veicat pētījumu un pamatojat savu lēmumu par ieguldījumiem, izņemot lietas, kas paredzētas šajā rakstā.

Lai secinātu, tomēr lielākā daļa no šīm prognozēm ir pozitīvi vērtējušas Bitcoin Cash nākotni. Turklāt, ja ņemat vērā tādus faktorus kā tehnoloģiskās priekšrocības salīdzinājumā ar Bitcoin, tā kopienu, jaunumiem utt. Bitcoin Cash varētu būt droša likme.

Tātad, ko jūs domājat par Bitcoin cash nākotni? Vai tas piedzīvos milzīgu izaugsmi, vai arī atkal notiks cenu kritums? Jūtieties brīvi paziņot mums zemāk esošajos komentāros!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me