Bitcoin cenu prognoze: vai Bitcoin sabruks vai pieaugs?

Tātad, jūs esat dzirdējuši par Bitcoin un jūs vēlaties ieguldīt…

Jūs neesat vienīgais! Bitcoin ir bijis viens no labākajiem ieguldījumiem, ko jūs būtu varējis veikt pēdējo 5 gadu laikā. Cilvēki to joprojām izmanto, lai nopelnītu daudz naudas, dažādos veidos.

Šajā ceļvedī es iemācīšu jums Bitcoin vēsture, tā nākotne, un kā saprast, kas notiek tā cenu prognozēšanā. Mēs aplūkosim dažādu gadu prognozes, tostarp Bitcoin cenu prognozi 2021. Es atbildēšu uz visiem prātiem domātajiem jautājumiem, piemēram, “vai Bitcoin sabruks?” un “kāpēc Bitcoin pieaug?”.

Izpratne par prognozēšanu un ieguldīšanu ir pirmais solis veiksmīga portfeļa izveidē. Tomēr ar visiem ieguldījumiem ir saistīti riski. Tātad, pirms jebkādu nozīmīgu lēmumu pieņemšanas vienmēr jārunā ar finanšu konsultantu – vai tas būtu ieguldījums Bitcoin vai izmantojot kriptogrāfijas apmaiņas platformu, lai iegādātos dažas kriptovalūtas, vispār.

Piezīme: Jūsu portfeli veido jūsu ieguldījumi. Piemēram, ja jūs ieguldītu Bitcoin, Ethereum un Litecoin, tad šīs monētas ir jūsu portfelī.

Bitcoin saknes

Pirms sākam prognozēt bitcoin prognozes, nedaudz atgriezīsimies pie pamatiem. Es pieņemu, ka, lasot šo rokasgrāmatu, noteikti esat dzirdējuši par Bitcoin. Bitcoin ir pasaulē pirmā digitālā valūta, un tas ir bijis ļoti populārs pēdējā gada laikā! Daudzi cilvēki ir guvuši lielu peļņu, nopērkot Bitcoin par zemu cenu un pēc tam pārdodot to par augstu cenu.

Jaunākais atrastais Coinbase kupons:

Apjucis? Nu, ļaujiet man paskaidrot.

Bitcoin ir a valūtā, tāpat kā ASV dolāri, Japānas jenas vai Lielbritānijas mārciņas. To var iegādāties, pārdot un apmainīt pret precēm un pakalpojumiem. Tāpat kā jebkura cita valūta, gaidāmās Bitcoin cenu prognozes vienmēr ir spekulatīvas.

Bitcoin cenu prognoze: vai Bitcoin sabruks vai pieaugs?

Dodoties uz veikaliem, vai nu varat izmantot papīra naudu priekšmetu iegādei, vai arī varat maksāt, izmantojot savu bankas karti. Ikreiz, kad maksājuma veikšanai izmantojat bankas karti, nauda tiek ņemta no bankas konta atlikuma.

Bitcoin ir ļoti līdzīgs tam, izņemot to, ka jūs to nevarat saņemt papīra formātā (piemēram, ASV dolāri). Tas ir vienādranga valūta, kas nozīmē to nav iesaistītas bankas.

Visi Bitcoin darījumi ir elektroniska – to var izmantot, lai pirktu un pārdotu lietas tiešsaistē, kā arī dažos izvēlētos mazumtirdzniecības veikalos. Ne tikai to, bet ir arī tagad Bitcoin bankomāti kas var pārvērst jūsu Bitcoin jūsu vietējā valūtā.

Daži lieliski fakti par Bitcoin:

  • Bitcoin tika izveidots 2009. gadā Satoshi Nakamoto;
  • Neviens nezina, kas ir Satoshi Nakamoto – tas ir viens no lielākajiem Bitcoin noslēpumiem;
  • Satoshi Nakamoto vēlējās izveidot valūtu, kas nepaļautos uz pašreizējo banku sistēmu;
  • Tur ir tikai 21 miljons Bitcoins, ko var izveidot.

Pārejam tālāk un apspriedīsim faktiskos Bitcoin darbības procesus.

Kā darbojas Bitcoin?

Vēl viena lieta, kas jāapspriež, pirms faktiski dodaties uz Bitcoin cenu prognozi, ir veids, kā darbojas Bitcoin. Katrs atsevišķs Bitcoin darījums notiek par Bitcoin blokķēde. Blokķēde ir tehnoloģija, kas aizsargā Bitcoin un tā lietotājus, pasargājot viņus no hakeriem.

To darbina datoru tīkls, ko bieži sauc par “mezgliem”. Šie mezgli darbojas kopā pārbaudiet katru notiekošo Bitcoin darījumu.

Vienkārši sakot, kad kāds nosūta Bitcoin citai personai, viens mezgls bloku ķēdes tīklā pārbaudīs darījumu izmantojot matemātisko vienādojumu. Pēc tam darījums tiek ievietots blokķēdes tīklā.

“Mezgli”, kas palīdz darbināt blokķēdes tīklu, tiek apbalvoti par viņu ieguldījumu. Kad mezgls pārbauda darījumus, viņi par saviem centieniem saņem Bitcoin. Tas ir process, ko sauc parkalnrūpniecība”.

Bitcoin ir decentralizēti: mezgli visā pasaulē darbojas tīklā. Tīklu nekontrolē galvenais serveris vai galveno serveru grupa. Tas ir labs Bitcoin drošībai, jo hakeriem ir daudz grūtāk piekļūt tīklam.

Kāpēc Bitcoin cena svārstās?

Piezīme: svārstīties nozīmē mainīt bez fiksēta modeļa.

“Kāpēc Bitcoin pieaug?” un “vai Bitcoin gatavojas sabrukt?” ir jautājumi, kurus mēs dzirdam daudz. Lai veiktu vai saprastu Bitcoin cenu prognozi, jums vispirms jāzina kā Bitcoin svārstās.

Tāpat kā vairumā valūtu, Bitcoin cena katru dienu mainās. Vienīgā atšķirība ir tā, ka Bitcoin cena mainās daudz lielākā mērogā nekā vietējās valūtas.

Bitcoin cenu prognoze: Bitcoin monēta.

Bitcoin vērtība ir balstīta uz to, cik vērtīgs tirgus (cilvēki, kas pērk un pārdod Bitcoin) to uzskata par vērtīgu. Padomājiet par dažām fiziskākām lietām, kurās pašlaik varat ieguldīt, piemēram, par zeltu. Zelta cena ir atkarīga no tā piedāvājumu un pieprasījumu. Piemēram, kad tiek atklāta jauna zelta raktuve, cena samazinās. Tas ir tāpēc, ka kļūst pieejams vairāk zelta, un tāpēc tas vairs nav tik reti. Tātad, jo retāk ir Bitcoin, jo augstākas ir Bitcoin prognozes.

Zelta piemērs ir līdzīgs tam, kā mainās Bitcoin cenu prognozes. Tomēr Bitcoin cena parasti mainās ziņu dēļ, kas par to tiek publicētas. Lūk, kā tas darbojas:

  • Kad par Bitcoin ir publicētas sliktas ziņas, Bitcoin pārdod daudz vairāk cilvēku nekā pērk to. Šie cilvēki pārdod savus Bitcoins par zemākām cenām nekā pašreizējā vērtība, lai viņi varētu tos ātri pārdot. Tas izraisa cenu nomest.
  • Kad ir labas ziņas par Bitcoin, ir vairāk cilvēku, kas pērk Bitcoin, nekā ir cilvēki, kas to pārdod. Šie cilvēki pērk Bitcoin par augstākām cenām nekā pašreizējās vērtības, lai viņi to varētu ātri iegādāties. Tas izraisa Bitcoin prognozes celties.

Dabiski, kā jūs varat iedomāties, viss ir daudz sarežģītāk – tomēr tam vajadzētu kalpot par pienācīgu vispārēju ceļa punktu.

Bitcoin piedāvājums un pieprasījums

Kad Bitcoin izveidoja Satoshi Nakamoto, viņš noteica ierobežojumu, cik daudz Bitcoins var izgatavot – 21 miljons. Tas nozīmē, ka, kamēr pastāv Bitcoin, tikmēr var būt tikai 21 miljons – vairāk ne. Tātad, ja palielināsies Bitcoin popularitāte, pieaugs arī Bitcoin cenu prognozes.

Bitcoin vēsture

Bitcoin cena vienu dienu ir uz augšu, nākamajā dienā – uz leju, ka to ir bijis grūti prognozēt īstermiņā.

Tomēr, daudziem šādiem investoriem. Ar cenām, kas regulāri svārstās (iet uz augšu un uz leju), investori bieži var iegādāties Bitcoin par zemu cenu un pēc tam to pārdot par daudz augstāku cenu.

Tomēr ir arī citi investori, kas pērk Bitcoin, lai to turētu ilgtermiņā – šādi daudzi cilvēki kļuva bagāti! Daži investori nopirka Bitcoin vairāk nekā pirms 5 gadiem par īpaši zemām cenām (zem 100 USD) un pēc tam to turēja līdz 2017. gada beigām, kad tā vērtība pārsniedza 18 000 USD!

Salīdziniet kriptogrāfijas biržas blakus ar citiem

Vai tu zināji?

Vai esat kādreiz domājis, kuras kriptogrāfijas biržas vislabāk atbilst jūsu tirdzniecības mērķiem?

Skat & salīdziniet TOP3 kriptogrāfijas biržas blakus

2017. gada Bitcoin skriešanās

Līdz 2021. gadam Bitcoin vērtība sasniedza augstāko punktu 2017. gada janvārī, kad tas sasniedza 19 498,63 USD. Šajā brīdī Bitcoin bija viena no plašsaziņas līdzekļos visvairāk runātajām lietām. Visi, kurus jūs zinājāt – mātes, vecvecāki, skolas skolotāji un ārsti – visi jautāja: “Cik augstu Bitcoin nonāks?”. "Bitcoin cena" un "Bitcoin cena" prognozes bija divas no lielākajām tvitera tendencēm!

Šī plašsaziņas līdzekļu uzmanība vai “hype” izraisīja Bitcoin cenas pieaugumu vairāk nekā jebkad agrāk. Tas gāja uz augšu. Tas bija traki! Ziņu reportieri un finanšu analītiķi visi izteica savas Bitcoin prognozes – kas sabiedrību ieinteresēja. Arvien vairāk cilvēku mēģināja iegādāties Bitcoin, un tāpēc cena pieauga.

Bitcoin cenu prognoze: Bitcoin diagramma.

Drīz pēc tam, Bitcoin Bitcoin cenu kritumsed.

Ātra piezīme: ‘ATH’ nozīmē visu laiku augstāko līmeni. Tā ir augstākā cena, kāda jebkad bijusi.

Jautājums “kad Bitcoin sabruks?” beidzot bija atbildēts. Kad Bitcoin cenu prognoze sāka kļūt arvien mazāka, miljoniem cilvēku pārdeva savu Bitcoin un cena nokritās līdz zem 10 000 USD.

Bitcoin cenu prognoze: otrā Bitcoin cenu diagramma.

Tā ir ievērojama avārija!

Pagāja zināms laiks, tomēr Bitcoin izdevās atkal atgriezties un 2021. gada janvārī tā cena ievērojami pieauga un sasniedza visu laiku augstāko līmeni – 41 940 USD.

Citas Bitcoin avārijas

Bitcoin cena gadu gaitā ir daudzkārt avarējusi:

  • 2011. gadā cena sabruka Piecos mēnešos – 93%;
  • No 2014. gada novembra līdz 2015. gada janvārim Bitcoin vērtība bija uz pusi, līdzīgi kā tās avārija 2017. gada decembrī.

Vēl viena reize, kad Bitcoin avarēja, bija tas, kad investorus uztrauca jauni likumi un noteikumi. Bija ziņas, ka Dienvidkoreja un Ķīna varētu aizliegt kriptovalūtu apmaiņu. Kā jūs varat iedomāties, tas daudziem investoriem bija bail, un tāpēc viņi pārdeva savu Bitcoin.

Piezīme. Kriptogrāfijas valūtai nav daudz likumu, un daudzi kriptogrāfijas darījumi ir anonīmi. Lai gan dažiem investoriem tas patīk, vairums valdību to uzskata par problēmu.

Bitcoin cenu prognoze: Bitcoin nākotne

Mēs visi brīnāmies, kur Bitcoin atradīsies 1 gadu, 2 gadus, 5 gadus vai pat 10 gadus pēc šī brīža. To ir grūti paredzēt, bet visiem patīk to darīt.

Vai Bitcoin atkal sabruks?

Ja vairāk valstu izveido noteikumus / likumus par kriptovalūtu, tiks publicētas vēl sliktas ziņas. Tas nozīmē, ka mēs varam atkal redzēt Bitcoin crashing. Tādas valstis kā Dienvidkoreja, Japāna, Ķīna, Francija un Amerikas Savienotās Valstis visas vēlas izveidot jaunus noteikumus.

Lai arī viņi vēlas izveidot jaunus noteikumus, mums jāatceras, ka:

  1. Tas varētu aizņemt ilgu laiku.

  2. Tas var neietekmēt Bitcoin cenu.

Līdz tam vispopulārākā Bitcoin projekcija ir tā tas turpinās pieaugt.

Kādas ir Bitcoin prognozes 2021. gadam?

Tas ir sava veida jautājums, kas sāk strīdus vakariņu ballītēs. Vai Bitcoin šogad pieaugs? Vai tas kritīs nākamgad? Kas zina? Kāda ir Bitcoin cenu prognoze? Pat ja Bitcoin un tā tehnoloģija ir ļoti noderīgs un maina pasauli, ir ikviens, kurš apgalvo, ka ‘zina’, vai Bitcoin cena pieaugs vai kritīsies melis. Atvainojiet, bet tā ir patiesība.

Es tam ļoti ticu blockchain tehnoloģija un kriptovalūtas ir nākotne. Tāpēc es uzskatu, ka Bitcoin cena šogad pieaugs vēl vairāk. Tam es ticu, bet es to nekad nevaru zināt. Viss, ko es varu darīt, ir uzminēt un izteikt Bitcoin prognozes. Jūs varat apskatīt diagrammas, jūs varat apskatīt jaunumus, bet jūs nekad nevarat ‘zināt’ droši.

Bitcoin cenu prognoze: cilvēks, kurš spekulē par Bitcoin cenu prognozēm.

Runājot par Bitcoin cenu prognozēm, ir cilvēki, kuri saka, ka Bitcoin ir tāds kā “burbulis” “dot-com burbulis” tas notika, kad interneta kompāniju akcijas sāka pieaugt vēl 90. gadu beigās. Viņi teica, ka Bitcoin 2021. gadā ‘pārsprāgs’, kas nozīmē, ka viņi domā, ka tas sabruks. Tomēr, tā kā 2021. gada sākumā Bitcoin ir sasniedzis visu laiku augstāko līmeni, šķiet, ka tas nav avarējis.

Dot-com burbulī akcijas nokļuva tiešām augstas cenas. Bet, kad burbulis “pārsprāga”, krājumi atkal samazinājās līdz zemām cenām. Cilvēki, kuri pirka akcijas, kad tām bija augstas cenas, zaudēja lielāko daļu savas naudas. Tāpēc tas ir svarīgi neieguldīt vairāk naudas, nekā var atļauties zaudēt.

Ir arī cilvēki – līdzīgi Džons Makafē (organizācijas dibinātājs) McAfee Security) – kas prognozē, ka Bitcoin cena turpinās pieaugt. Faktiski Džons Makafijs prognozēja, ka 2021. gadā Bitcoin reizināsies ar 10 (pieaugums par 1000%)! Viņš arī saka, ka līdz 2021. gadam tas būs 1 000 000 USD. Diemžēl tas nenotika, tomēr 2021. gada sākumā Bitcoin cena ievērojami pieauga un sasniedza visu laiku augstāko līmeni. Šobrīd Bitcoin nākotne izskatās gaiša, tomēr neviens nezina, ko tas nesīs.

Ekspertu prognozes par Bitcoin

Tagad pārbaudīsim, ko daži kriptovalūtas eksperti saka par šo jautājumu.

Bitcoin cenu prognoze: Bitcoin nākotne

Saxo banka domā, ka Bitcoin šogad ievērojami palielināsies. Ne gluži tik daudz, kā to dara Džons Makafijs, bet tomēr daudz. Saxo Bitcoin prognoze 2021: viņi saka Bitcoin cena 2021. gadā pieaugs virs 60 000 USD! Tomēr tas nav viss, ko viņi saka. Viņi arī saka, ka tad Bitcoin cena sabruks un zaudēs vairāk nekā 98% no savas vērtības! Tas ir diezgan amerikāņu kalniņi.

Divi Saxo Bank analītiķi teica: “2021. gada lielākajā daļā Bitcoin turpinās pieaugt un augt, bet Krievija un Ķīna kopā izveidos avāriju.” Viņi domā, ka tas avārijas dēļ jauni kriptovalūtu noteikumi / likumi no valdībām.

Blockchain Capital partneris, Spensera Bogarta Bitcoin cenu prognoze – cik augsts būs Bitcoin līmenis?

Citi analītiķi 2021. gadā ir veikuši Bitcoin cenu prognozes, kas saka tas palielināsies līdz vairāk nekā 50 000 USD. Blockchain Capital partneris, Spensera Bogarta prognozes par Bitcoin ir tieši tādas. Šī prognoze, šķiet, ir viena no reālākajām, jo ​​Bitcoin cenu jau izdevās sasniegt gandrīz 42 000 USD 2021. gada janvārī.

Viņš sacīja, ka pieaugums būs saistīts ar lieliem uzņēmumiem un investīciju bankām veiktiem lieliem ieguldījumiem. Mr Bogarts uzskata, ka bankas ir redzējušas, cik daudz cilvēku pelna ar Bitcoin, un nevēlas palaist garām.

Wawllet dibinātājs Mihails Lala – Kas ir Bitcoin projekcijas 2021. gadā?

Ir skaidrs, ka daudzi eksperti domā, ka Bitcoin šogad darīs lieliskas lietas, bet kas notiks ar ilgāku laiku?

Bitcoin cenu prognoze: tiek pieņemts Bitcoin.

Mihail Lala (Wawllet dibinātājs un izpilddirektors) prognoze par Bitcoin ir 2021. gadā. Viņa Bitcoin prognoze ir tāda, ka Bitcoin līdz 2021. gadam sasniegs vairāk nekā 100 000 USD. Atkal, tas ir mazāk nekā John McAfee prognozes par 1 miljonu ASV dolāru, taču tas joprojām ir milzīgs!

Mums nevajadzētu sev jautāt: “Vai Bitcoin iet bojā?”, Bet gan “Kad Bitcoin sabruks?”. Tas ir tāpēc, ka tad, kad tas avarē, mēs varam iegādāties Bitcoin par daudz zemāku cenu!

Secinājums

Tas ir skaidrs: ja tas tiek izdarīts pareizi, Bitcoin pirkšana un pārdošana var nozīmēt liela peļņa. Tas ir nopelnījis daudz naudas cilvēkiem agrāk un joprojām ir arī šodien. Tomēr ir arī skaidrs, ka arī jūs varat zaudēt daudz naudas.

Tagad jums vajadzētu būt labākai izpratnei par to, kā un kāpēc mainās Bitcoin cena (piedāvājums un pieprasījums, noteikumi, jaunumi utt.), Tas nozīmē, ka jūs zināt, kā cilvēki izsaka savas Bitcoin prognozes. Papildus domām par šīm lietām (piedāvājums un pieprasījums, noteikumi, jaunumi utt.), Viņi domā arī par Bitcoin (Bitcoin blokķēdes) tehnoloģiju un tās progresu.

Tagad, kad esat izlasījis par Bitcoin ekspertu prognozēm un esat gatavs pirkt vai pārdot kādu BTC, vai jums ir sava Bitcoin cenu prognoze? Paziņojiet mums!

Svarīga piezīme!

Pirms ieguldīšanas Bitcoin (vai kādā citā kriptovalūtā) jums vajadzētu veiciet papildu izpēti un vienmēr runājiet ar finanšu konsultantu. Nekad neieguldiet vairāk, nekā varat atļauties zaudēt. Bitcoin joprojām ir jauns, un cena vienmēr mainās, tāpēc dažreiz notiek lietas, kuras neviens nevar paredzēt.

* Piezīme: Šis raksts ir personīgs viedoklis. Pirms pieņemt lēmumus par ieguldījumiem, jums jākonsultējas ar profesionāli.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me