Bitcoin Mining Hardware: Kā izvēlēties labāko

Sveiks! Ļaujiet man jūs sveikt šajā rokasgrāmatā par labākās Bitcoin ieguves aparatūras izvēli. Ja vēlaties sākt pelnīt pasīvus ienākumus, iegūstot Bitcoin, esat nonācis īstajā vietā. Šī rokasgrāmata izskaidros atšķirības starp mūsdienu tirgū esošajām Bitcoin ieguves platformām.

Ja jūs nezināt savu DragonMints no Antminers, neuztraucieties. Kā parasti, es jums to visu izskaidrošu viegli saprotamā veidā.

Šī Bitcoin kalnrūpniecības mašīnu rokasgrāmata aptvers:

 • Kas ir Bitcoin ieguve.
 • Kā izvēlēties Bitcoin ieguves mašīnu atkarībā no jūsu apstākļiem.
 • Ieskats mūsdienu labāko kalnrūpniecības vienību tirgū. Es apskatīšu: DragonMint T1, Antminer T9 +, Antminer R4, Avalon6, Antminer S9 un PangolinMiner M3X. Būs arī padomi par to, kādu kalnraču katrs no viņiem pievērsīsies.
 • Ērta tabula, kas palīdzēs salīdzināt katru no vienībām.

Kā vienmēr, šajā rokasgrāmatā ir aprakstītas labākās Bitcoin ieguves aparatūras iespējas. Sāksim bez liekiem pārmetumiem!

Tomēr, pirms to izdarāt, jums jāzina, ka pastāv dažādi uzticamas kriptovalūtas apmaiņas Bitcoin pirkšanai un tirdzniecībai. Tas ietver Coinbase, Binance un Coinmama.

Kas ir Bitcoin Mining?

Bitcoin ieguves uzdevums ir pārbaudīt, vai darījumi tīklā atbilst noteikumiem. Lai to izdarītu, tiek izmantotas sarežģītas datoru vienības, lai pārbaudītu darījumus un tos pārraidītu uz citām datorsistēmām visā pasaulē. Šo datorsistēmu operatori tiek atalgoti par viņu pūlēm. Šo atlīdzību veido gan maksa, ko maksā katrs darījums, gan ieguves atlīdzība, ko nosaka pats tīkls.

Jaunākais atrastais Coinbase kupons:

Lai apturētu cilvēku krāpšanos tīklā, tiek izmantota sistēma, kas pazīstama kā “darba pierādīšana”. Pirms jebkuras darījumu grupas (bloka) pievienošanas blokķēdei ir nepieciešams darba pierādījums. Kad datori veic darba pārbaudi, viņi mēģina uzminēt garu ciparu un burtu virkni. Šī virkne ir pazīstama kā hash.

Tikai dators, kas pareizi uzminē hash, var pievienot bloku ķēdei. Darba pierādīšanai ir nepieciešama skaitļošanas jauda, ​​un process nav ne ātrs, ne lēts. Lai krāptu tīklu, būtu nepieciešami tik lieli ieguldījumi, ka kādam nav finansiāli izdevīgi izmēģināt un labot blokķēdi. Šī ir galvenā Bitcoin (un citu kriptovalūtas) tīklu drošības iezīme.

Bitcoin ieguvi agrāk varēja veikt CPU (centrālie procesori), piemēram, tie, kas atrodami jūsu datorsistēmā mājās. Tomēr, kad vairāk vienību sāka rakt mīnus tīklā, palielinājās to hašu grūtības, kuras viņi mēģināja uzminēt. Tas cilvēkiem lika pievērsties jaudīgākiem procesoriem, piemēram, GPU (grafiskajiem procesoriem). Šie GPU parasti ir atrodami augstas klases spēļu datoros.

Mūsdienās hashes ir tik grūti atrisināt, un ir tik daudz ogļraču, kas tos mēģina atrisināt, ka tos var atrisināt tikai specializētas datorsistēmas. Šīs vienības izmanto lietojumprogrammām raksturīgas integrētās shēmas mikroshēmas – īsāk sakot, ASIC. Par to ir šis raksts!

Kalnrūpniecības aparatūra ir atkarīga no jūsu apstākļiem

Lai gan tagad Bitcoin kalnrači aprobežojas ar izvēli no ASIC klāsta, lai iegūtu raktuves Bitcoin, joprojām ir daudz iespēju. Viena izvēle būs atkarīga no katra kalnrača individuālajiem apstākļiem. Daži ogļrači vēlēsies vienu vienību, kas varētu darboties viņu rezerves guļamistabā. Citi vēlēsies pāris pieejamu ASIC, lai viņi pirmo reizi sāktu kalnrūpniecību. Visbeidzot, ir daži cilvēki, kuri vēlas noliktavu piepildīt ar absolūti labāko Bitcoin ieguves aparatūru.

Izvēloties Bitcoin ieguves aparatūru, ir jāņem vērā daudzas lietas. Ir svarīgi vērtēt katru vienību, pamatojoties uz to jaukšanas jaudu, elektroenerģijas patēriņu, apkārtējās vides temperatūru un sākotnējām iegādes izmaksām.

Ir arī daži ideoloģiski iemesli izvēlēties vienu ražotāju, nevis citu. Tie ir saistīti ar decentralizāciju, un es šajā rakstā aplūkošu dažus no jautājumiem, kas to skar.

Labākā kalnrūpniecības aparatūra

Visbeidzot, es varu ķerties pie šī raksta patiesās tēmas – Bitcoin ieguves aparatūra. Lai izveidotu šo sarakstu, esmu apskatījis dažu lielāko un pazīstamāko planētas ražotāju Bitcoin ieguves platformas.

Esmu arī mēģinājis sagrupēt dažādās ierīces to lietojumprogrammu ziņā, kurām tās ir vispiemērotākās. Es jums sniegšu savus ieteikumus par Bitcoin ieguves platformām:

 • Cilvēki ar ierobežotu budžetu.
 • Cilvēki, kuri vēlas rakt man mājās.
 • Tie, kas vēl nekad nav ieguvuši Bitcoin.
 • Cilvēki, kuri visvairāk vēlas tērēt vislielākajai jaudas Bitcoin ieguves aparatūrai.
 • Pāris alternatīvas izvēles profesionāliem kalnračiem, kuri savai darbībai nespēj atrast pietiekami daudz DragonMint T1.

Neatkarīgi no tā, kuru izvēli izvēlaties, pārliecinieties, vai esat ieguvis arī uzticams Bitcoin maks. Ieteicams izmantot Ledger Nano X un Trezor Model T.

Virsgrāmatas maka darījums ir aktīvs šobrīd:

Labākā Bitcoin ieguves aparatūra ar budžetu – Antminers T9+

Bitcoin kalnračiem, kuriem ir budžets, viena no labākajām Bitcoin ieguves platformām ir Antminer T9 +. To var saņemt daudz lētāk, jo lielākā daļa citu ierīču šajā sarakstā. Tomēr neļaujiet cenu zīmei sevi apmānīt – tā joprojām ir pienācīga mašīna.

Papildus tam, ka Antminer T9 + ir lieliski piemērots tiem, kurus uztrauc kalnrūpniecības vienības cena, tas ir ideāli, ja ir problēma kosmosā. Tas ir tāpēc, ka tam ir kompakts dizains. Tas padara to par lielisku iespēju daudzu vienību ievietošanai kalnrūpniecības platformas saimniecībā. Ja šādi plānojat izmantot savus ASIC kalnračus, jūs vēl vairāk priecāsieties par Antminer T9 + temperatūru pazeminošajām funkcijām. Jūs arī ietaupīsit daudz naudas par ekstrakcijas aprīkojumu.

Runājot par šīs vienības izmantoto aparatūru, Antminer T9 + ir 162 Bitmain BM1387 mikroshēmas. Tas ļauj radīt izcilu jaukšanas ātrumu 10,5 TH / s, kamēr no sienas velk tikai 1332 W.

Papildus tam, ka Antminer T9 + ir lielisks izpildītājs, tam ir arī viegli uztverama lietotāja saskarne. To izmanto, lai konfigurētu dažādus iestatījumus un veiktu programmaparatūras jauninājumus, jo no Bitmain nāk jauni laidieni.

Antminer T9 +, kura cena ir no USD 550 līdz USD 600 par vienu Bitcoin ieguves platformu, noteikti ir vispieejamākā vienība mūsu sarakstā. Jūs varat paņemt vienu no šeit.

Diemžēl, tāpat kā vidējā Bitcoin kalnrūpniecības mašīna, barošanas avots tiek pārdots atsevišķi.

Bitcoin ieguves aparatūra

Esist iesācējiem – Avalon6

Nākamais Bitcoin ieguves aparatūras gabals, kuru es aplūkošu, ir paredzēts Bitcoin ieguves iesācējiem. Avalon6 Bitcoin kalnrūpniecības platformas Canaan Creative radītāji to uzbūvēja, domājot par vienkāršību.

Avalon6 Bitcoin miner ir viena no vienkāršākajām ASIC vienībām, ko iestatīt. Gan uzlabotā, gan pamata procedūra ir vienkārša, un tas padara ierīci lielisku iesācējiem. Diemžēl tā nav visizdevīgākā vienība. No 1050W, ko tas izvelk no sienas, izdodas saražot tikai 3,5 TH / s.

Lai gan tas noteikti neiespaidos nevienu nopietnu Bitcoin kalnraču, vieglums, ar kādu jūs varat iestatīt šo komplekta gabalu, kā arī pieejamā cenu zīme padarīs to par lielisku vienību tiem, kas vēlas sākt darbu Bitcoin ieguves pasaulē.

Diemžēl, tāpat kā lielākajai daļai mūsu vienību šajā Bitcoin ieguves aparatūras ceļvedī, Avalon6 nav aprīkots ar savu barošanas avotu. Tie tiek pārdoti atsevišķi.

Ir iespējas iegādāties pašu ierīci tieši no Canaan Creative, taču tās ir paredzētas tikai lielapjoma pasūtījumiem. Par laimi, ir iespējams tos uzņemt mazākos pasūtījumu izmēros, sākot no aptuveni USD 650 šeit.

Avalon6 (vai jebkuras Bitcoin ieguves mašīnas) vadīšana nav peļņas nolūkos?

Papildus tam, ka Avalon6 ir lielisks iesācējiem, tas ir labs aparatūra tiem, kas vēlas iegūt Bitcoin bez peļņas gūšanas. Sākumā tas var izklausīties dīvaini, taču ir ļoti labs iemesls, kāpēc cilvēki vēlētos iegūt Bitcoin bez nepieciešamības gūt peļņu.

Vienkārši sakot, jo vairāk vienību iegūst kriptonauda tīklā, jo drošāks ir šis tīkls. Bitcoin drošības stabilitāte rodas no tā decentralizācijas. Pasaulē ir daudz hobijistu un kaislīgu izstrādātāju, kuri vai nu nespēj, vai nevēlas iegūt peļņu Bitcoin. Tam ir daudz iemeslu. Tie ietver, bet neaprobežojas ar:

 • Nav jūsu mājas apgabala, kuru vēlaties veltīt vairāku kalnrūpniecības vienību vadīšanai.
 • Dzīvošana kaut kur ļoti karstā nozīmē, ka visa šī aprīkojuma darbība radīs nepanesamu siltuma daudzumu.
 • Elektrība ir pārāk dārga, lai gūtu peļņu no Bitcoin kalnrūpniecības platformu darbības.
 • Jūs neesat pietiekami bieži mājās, lai apgrūtinātu Bitcoin kalnrūpniecības platformas izveidošanu, kas galu galā var radīt ugunsgrēku.

Avalon6 ir laba vienība darbam birojā vai mājās, kas, iespējams, zaudē naudu, bet kalpo ļoti altruistiskam mērķim – tīkla drošībai. Daudziem izstrādātājiem kalnrūpniecības platformas ekspluatācijas izmaksas ir neliela cena, kas jāmaksā par pilnīgu finansiālu brīvību no bankām un citām institūcijām, kurām ir absolūta kontrole pār naudas radīšanu un piegādi.

Bitcoin ieguves aparatūra Avalon 6

Salīdziniet kriptogrāfijas biržas blakus ar citiem

Vai tu zināji?

Vai esat kādreiz domājis, kuras kriptogrāfijas biržas vislabāk atbilst jūsu tirdzniecības mērķiem?

Skat & salīdziniet TOP3 kriptogrāfijas biržas blakus

Vislabāk mājas lietošanai – Antminers R4

Tāpat kā Avalon6, nākamā izvēle labāko Bitcoin ieguves platformu sarakstā ir piemērota mazām lietojumprogrammām, kurās jautājums par vietu. Tas ir tāpēc, ka tas darbojas tik klusi. Jūs pat varētu to veikt, lai veiktu visus svarīgos tīkla drošības pienākumus tajā pašā telpā, kurā jūs gulējat!

Tāpat kā viņu T9 + vienība, arī R4 izmanto Bitmain BM1387 mikroshēmas. Tas izmanto 126 no tiem, lai ražotu ļoti konkurētspējīgus 0,098 J / GH. Ja neesat pārliecināts, ko tas nozīmē, izlasiet to kā “ļoti efektīvu”!

Galvenais Antminer R4 pārdošanas punkts, protams, ir tā čukstošā klusā darbība. Bitmain to ir panācis, pilnībā pārveidojot savus līdzjutējus. Komandu iedvesmoja klusie dalītie gaisa kondicionēšanas bloki. Aizņemoties dizaina funkcijas, viņi varēja izveidot ventilatoru, kas ir tikpat efektīvs kā tradicionālie, bet rada mazāk nekā pusi trokšņa. Viņi arī aprīkoja R4 ar automātisko kontrolieri. Tas nodrošina, ka ventilators nekad nerada lielāku troksni, nekā nepieciešams.

Viens no lielākajiem Antminer R4 trūkumiem ir tas, ka tas ir ļoti dārgs. Šķiet, ka cena krasi atšķiras atkarībā no tā, kur jūs to izvēlaties. Dažas vietnes reklamē 1000 ASV dolārus, taču tām nav saites, lai tās redzētu par šo cenu. Vienīgā vietne, kurā pārdeva ierīci, kuru man izdevās atrast, bija Eiropas vietne ar nosaukumu AntMiner Distribution Europe BV. Viņi lika viņiem iekļauties 1500 eiro jeb 1700 ASV dolāru vērtībā.

Bitcoin Mining Hardware Antminer R4

Jautājumi par Bitmain?

Protams, tāpat kā visas Antminer vienības, R4 būvē ķīniešu Bitcoin kalnrūpniecības giganti Bitmain. Bitmain ir kaut kas no pretrunīgi vērtēta uzņēmuma. Faktiski 2017. gadā viņi tika apsūdzēti par svarīga SegWit jaunināšanas novilcināšanu uz Bitcoin tīklu.

Daudzi viņus apsūdzēja par to, ka viņi varēja gūt labumu no papildu augsto cenu, kas tajā laikā bija nepieciešama. Šī iemesla dēļ daži Bitcoin kalnrači atsakās izmantot Bitmain produktus. Tomēr, ja jūs neinteresē politika, viņi patiešām ražo dažas izcilas Bitcoin ieguves vienības!

Vislabāk, ja nauda nav objekts – DragonMint T1

Tagad mēs esam nonākuši pie absolūti labākās ieguves vienības tirgū šodien. DragonMint T1 ir izveidojis jauns uzņēmums Halong Mining, kas specializējas ASIC kalnračos. Halong apgalvo, ka ir iztērējis vairāk nekā 30 miljonus ASV dolāru, lai attīstītu šo vienības zvēru!

DragonMint T1 izmanto vismodernāko mikroshēmu dizainu (DM8575). Tas padara to par pirmo ASIC, kas spēj sasniegt ievērojamo jaukšanas ātrumu 16 TH / s.

Turklāt tas izdodas sasniegt šo neticamo jaukšanas līmeni, vienlaikus saglabājot efektīvu enerģijas patēriņu. Vienība patērē tikai 0,075J / GH. Tas ir aptuveni 1480 W enerģijas patēriņš. Tas sasmalcina Bitmain vadošo modeli Antminer S9, kura enerģijas patēriņš ir 0.098J / GH.

DragonMint T1 dzesēšanu veic divi deviņu asmeņu mainīgi ventilatori. Viņiem izdodas uzturēt vidējo apkārtējās vides temperatūru tikai līdz 25 grādiem.

Atkal, tāpat kā lielākajai daļai Bitcoin kalnrūpniecības platformu, arī DragonMint T1 nav aprīkots ar barošanas avotu. Uzņēmums iesaka izmantot DragonMint 1600W.

Diemžēl, būdams šāds vienības zvērs, DragonMint T1 ir ļoti pieprasīts. Tas nozīmē, ka jums, iespējams, būs jāpievienojas gaidīšanas sarakstam, lai saņemtu savu roku! Kad jūs beidzot saņemsiet iespēju to iegādāties, cena varētu būt nedaudz nomākta. Jūs skatāties pašas vienības sākumcenu 2 729 USD. Oficiālais barošanas avots jums atdos papildu 115 USD.

Ja jūs nolemjat iegādāties DragonMint vienības, jūs atbalstāt arī kalnrūpniecības decentralizāciju, dodot savu paražu uzņēmumam, kas nav Bitmain. Dažiem tas varētu būt arī darījumu lauzējs!

Ja ar to visu nepietika, lai pārliecinātu jūs par DragonMint iespējām, sānos ir arī lielisks pūķa attēls!

Bitcoin Mining Hardware Dragonmint T1

Antminers S9 – Nākamā labākā lieta DragonMint T1

Tā kā DragonMint T1 ir tik populārs, ražotāji cenšas sekot līdzi pieprasījumam pēc tiem. Šī iemesla dēļ es nolēmu iekļaut pāris citus Bitcoin ieguves aparatūras gabalus, kas bija gandrīz tikpat labi.

Ja esat nopietns kalnračnieks un nevarat iegūt DragonMint T1, neuztraucieties. Tādas vienības kā Antminer S9 radīs gandrīz tikpat lielu jaukšanas jaudu.

Tāpat kā citas Antminer vienības, kuras esmu iekļāvis šajā ceļvedī, arī S9 ir aprīkots ar Bitmain BM1389 mikroshēmu. Tomēr atšķirībā no citiem šajā zvērā ir 189 no tiem. Laikā, kad tas tika izveidots, tas padarīja to par augstāko jaukšanas vienību uz planētas. Lai gan tas vairs nevar apgalvot, ka ir vislabākais jaukšanas ātruma ziņā, ar ātrumu 14 TH / s, tas ir tuvu sekundei DragonMint T1.

Antminer S9 pats atdziest, izmantojot pēc pasūtījuma izgatavotas siltuma izlietnes. Tie ir izgatavoti, izmantojot augstas kvalitātes alumīnija sakausējumu. Tas izmanto arī divus ātrgaitas ventilatorus abos ierīces galos. Tas nodrošina, ka ātri tiek atbrīvots un nomainīts karsts gaiss.

Būdams Bitcoin kalnrūpniecības platforma ar tik augstu jaukšanas līmeni, jūs domājat, ka tās uzstādīšana būtu murgs. Tomēr tas tā nav. Antminer S9 ir tāds pats lietotājam draudzīgs interfeiss, kādu izmanto lielākā daļa Bitmain kalnraču. Tas ļauj ātri pielāgot iestatījumus un nepieciešamības gadījumā jaunināt programmaparatūru.

Tāpat kā DragonMint T1, arī labākā Antminer vienība tirgū nav lēta. Katrs no tiem ir aptuveni 2 700–3 000 USD. Atkal, tāpat kā lielākajai daļai ASIC Bitcoin kalnrūpniecības aparatūras, barošanas avots tiek pārdots atsevišķi. Tas maksās vēl 100–150 USD. Skaidrs, ka tie nav domāti Bitcoin kalnračiem!

Jūs varat paņemt Antminer S9 šeit.

Bitcoin ieguves aparatūra PangolinMiner M3X

Vislabāk, ja izvairoties Bitmains un Nevar iegūt DragonMintPangolinMiner M3X

Visbeidzot, ņemot vērā polemiku par Bitmain ražoto Bitcoin ieguves aparatūru, es domāju, ka vislabāk ir iekļaut DragonMint alternatīvu, ko viņi nav izveidojuši.

Daudziem Pangolin vienība nodrošinās labu līdzsvaru starp vērtību un jaukšanas jaudu. Tas spēj darboties no 12 līdz 13 TH / s. Lai gan tas ir tikai trīs ceturtdaļas no DragonMint vadošā modeļa jaudas, tas joprojām ir cienījams.

Šī jauda kļūst vēl pamanāmāka, ja ņemat vērā Pangolin sākotnējo iegādes cenu. Pašlaik to pārdod uzņēmuma amatpersonā vietne tikai par 850 ASV dolāriem. Salīdziniet to ar USD 2700, ko maksās Antagoner S9 DragonMint, un jūs varat uzreiz redzēt Pangolin M3X pievilcību.

Pašlaik tas, iespējams, izklausās pārāk labi, lai būtu patiesība. Vienkārši pagaidiet otro domu. Ir diezgan daudz trūkumu!

Pirmkārt, Pangolin ir, iespējams, skaļākā vienība, kuru esmu aplūkojis šajā rakstā. Tas nozīmē, ka tas nav labi piemērots lietošanai mājās.

Viss šis troksnis, iespējams, ir saistīts ar milzīgo enerģijas daudzumu, kas nepieciešams Pangolin M3X darbināšanai. Pie 2100 W tas ir visvairāk elektrības izsalcis, kuru esmu aplūkojis šajā Bitcoin ieguves aparatūras ceļvedī. Tas nozīmē, ka visi ietaupījumi, ko jūs varētu gūt par sākotnējo pirkšanas cenu, laika gaitā tiks zaudēti, kad sāk parādīties rēķini par elektrību.

Tomēr tie, kas dzīvo kaut kur, kur jauda ir lēta, droši vien atbalstīs Pangolin. Alternatīvi, ja jūs izmantojāt tādu, kur elektrība ir bez maksas, un jūs nedzīvojat uz vietas, Pangolin pārstāvēs labāko Bitcoin ieguves aparatūras izvēli.

Kalnrūpniecības aparatūras salīdzināšanas tabula

Tālāk es esmu iekļāvis sešu Bitcoin ieguves aparatūras gabalu salīdzināšanas tabulu, kuru esmu aplūkojis šajā rokasgrāmatā. Tam vajadzētu palīdzēt izlemt, kura būs labākā kalnrūpniecības vienība.

Uzņēmums Cena Hash likme Elektrības patēriņš
DragonMint T1 Halongas kalnrūpniecība 2 729 USD 16 TH / s 1480W
Antminer T9+ Bitmains 550-600 USD 10,5 TH / s 1332W
Antminer R4 Bitmains 1700 USD 8,6 TH / s 845W
Avalon6 Canaan Creative 650 USD 3,5 TH / s 1050W
Antminer S9 Bitmains 2 700–3 000 USD 14 TH / s 1372 W
M3X Pangolīns 1000 USD 12 – 13 TH / s 2100 W

Secinājums

Tātad tas ir mans apkopojums par labāko pieejamo Bitcoin ieguves aparatūru šodien. Es ceru, ka jums tas šķita interesants un informatīvs.

Kā redzat, ir daudz jāņem vērā, izvēloties kalnrūpniecības aparatūru. Tātad, kas ir labākais vienam cilvēkam, tas var būt pilnīgi pretējs. Tāpēc katra no manām izlasēm mēģināja mērķēt uz citu potenciālo kalnraču grupu.

Izlasot šo ceļvedi, jūs varētu arī izlemt, ka tas nav domāts jums. Tomēr, ja jūs joprojām vēlaties ieguldīt Bitcoin, jums vajadzētu izvēlēties drošas un ērti lietojamas kriptovalūtas apmaiņas, piemēram, Coinbase, Binance un Coinmama.

Ātri apkoposim dažas svarīgas lietas, kas jāapsver par jūsu pašu ieguves darbību, un uzdot sev dažus jautājumus:

 • Kur jūs darīsit savu Bitcoin ieguvi? Vai jums nepieciešama klusa mašīna?
 • Cik jums ir jātērē Bitcoin ieguves aparatūrai? Ar vienībām, kas svārstās no 550 līdz 3000 ASV dolāriem, šeit ir ļoti daudz izvēles iespēju!
 • Vai jums nepieciešama pēc iespējas lielāka jaukšanas jauda, ​​lai gūtu maksimālu peļņu?
 • Cik maksā jūsu elektrība? Ja tas ir lēts, enerģijas patēriņš jums būs mazāk svarīgs.
 • Vai jums ir svarīgi, vai jūsu Bitcoin ieguves aparatūru ir uzbūvējis Bitmain, vai vēlaties turpināt decentralizēt tīklu un izmantot kādu no viņu konkurentiem?

Kad esat ieguvis Bitcoin, ir svarīgi atrast uzticams aparatūras maks lai tas būtu drošs. Ledger Nano X un Trezor Model T ir vieni no ieteicamākajiem variantiem.

Tagad, kad esam nonākuši šīs rokasgrāmatas beigās, jums vajadzētu būt daudz spēcīgākiem viedokļiem par dažādu šodien pieejamo ieguves aparatūru. Bitcoin izrakteņu iegūšanai jums noteikti būs nepieciešama programmatūra. Šeit varat pārbaudīt manu rokasgrāmatu par Bitcoin ieguves programmatūru.

Tātad, ko jūs domājat? Kura, jūsuprāt, ir labākā Bitcoin ieguves aparatūra tirgū šodien?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me