Bitcoin saldētava: visaptveroša rokasgrāmata

Bitcoin aukstā noliktava var izklausīties kā jūsu kriptonauda glabāšana ledusskapī, taču realitāte ir pavisam cita.

Kad runa ir par kriptogrāfiju, karstās un aukstās noliktavas atsaucieties uz makiem, kas tos tur. Ir daudz dažādu veidu, kā uzglabāt savu Bitcoin (vai jebkuru citu kriptovalūtu tajā pašā laikā), tāpēc varētu būt mulsinoši, kuras metodes ir labākās un kuras ir vissliktākās, it īpaši, ja esat iesācējs šajā jomā.

Šajā ceļvedī mēs runāsim par visām lietām “Bitcoin Bitcoin saldētava”: mēs runāsim par to, kā uzglabāt Bitcoin bezsaistē, pārklāj labākos saldētavas makus (arī sliktākos!) un salīdzini karsti maki vs auksti maki (piemēram, Virsgrāmata Nano S un Trezors).

Mēs sāksim lēnām – lai pārliecinātos, ka abi esam vienā lapā, apskatīsim definīcijas.

Izpratne par Bitcoin saldētavu

Tātad, kas ir Bitcoin saldētava?

Jaunākais atrastais Coinbase kupons:

Iekš kriptonauda saldētava attiecas uz fiziskiem objektiem (parasti sarežģītām, tomēr mazām ierīcēm), kuros jūs glabātu savas kriptovalūtas.

Šīs ierīces ir šifrēts ar īpašiem drošības kodiem lai aizsargātu savas kriptogrāfijas monētas un joprojām būtu pieejamas jebkurā brīdī. Izņemot saldētavu, šīs ierīces var saukt arī par aukstajiem maciņiem.

Pagriezienā, karstā uzglabāšana (vai karstie maki) attiecas uz ciparu kriptogrāfijas makiem – šie maki var būt pieejams internetā, darbvirsmā vai jebkurā vietā starp tām.

Bitcoin saldētava: visaptveroša rokasgrāmata

Ir daudz diskusiju par to, kurš maks ir labāka un augstāka izvēle. Tāpēc, pirms mēs ejam tālāk ar Bitcoin saldētavas rokasgrāmatu, mēģināsim atbildēt uz šo jautājumu.

Karstais maks vs aukstais maks

Divas metodes, kā glabāt Bitcoin bezsaistē notiek nepārtrauktas debates. Šajās debatēs cilvēki salīdzina un salīdzina karstos makus un aukstos makus, cerot atrast perfektu izvēli savu kriptovalūtu glabāšanai. Mēs runāsim gan par karsto, gan auksto Bitcoin uzglabāšanu.

Ir daudz pozīciju, no kurām jūs varētu sākt šīs debates. Tomēr personīgi es domāju, ka tam jābūt tikai vienam – drošība.

Nav svarīgi, cik maksā maks, cik tas izskatās labi vai cik daudz iespēju tam ir – viss kļūst patvaļīgs, kad glabāšanas metode trūkst drošības. Ja kādu dienu jūs pamodīsities un pārbaudīsit savu karsto vai auksto maku tikai tāpēc, lai redzētu, ka visi jūsu līdzekļi ir uzlauzti un nozagti, es domāju, ka maka vizuālā pievilcība sagādās vismazākās rūpes..

Bitcoin saldētava: visaptveroša rokasgrāmata

Turot iepriekš doto piemēru prātā, mans galvenais uzmanības centrā, runājot par karsto un auksto uzglabāšanu (Bitcoin), būs drošība. Ja uzglabāšanas metode lielākajā daļā aspektu šķiet pārāka, bet šķiet, ka tam trūkst piemērotu līdzekļu krāpšanas novēršanai, tas ir ārpus šī saraksta.

To pateicis, es tomēr klāt objektīva informācija par abām Bitcoin glabāšanas metodēm – gan no to stiprās, gan vājās puses.

Bitcoin Hot Storage – plusi un mīnusi

Iespējams, ir droši teikt, ka karstās uzglabāšanas metode ir vispopulārākais veids, kā uzglabāt kriptovalūtas. Tam ir vairāki iemesli.

Pirmkārt, karstā uzglabāšana parasti ir bez maksas. Iespējams, ir simtiem, ja ne tūkstošiem vietņu, kas piedāvā savus maciņus cilvēkiem, kuri meklē karstu uzglabāšanas metodes – bez maksas! Tas rada lielu trafiku, it īpaši, ja vietne to tirgo pareizi.

Vēl viens lielisks faktors, kad runa ir par tiešsaistes un darbvirsmas makiem, ir tas nav svarīgi, kādu kriptovalūtu vēlaties uzglabāt – jūs droši vien atradīsit tam maku.

Pat daži no vismazāk populāriem un plaši pazīstamas kriptovalūtas bieži ir paredzēti digitālie maki to glabāšanai. Lielāko daļu laika veidotāji vai izstrādātāji pašām no šīm valūtām ir izvēles iespējas, īpaši izstrādāti maki, kurus varat izmantot.

Šis fakts vien strauji palielinās karstās krātuves lietotāju skaitu, jo ir daudz cilvēku, kas tur citas kriptovalūtas, ne tikai Bitcoin vai Ethereum.

Bitcoin saldētava: Bitcoin maks.

Vēl viena pievilcīga digitālo seifu iezīme ir tā, ka tie ir viegli pieejami. Ja izmantojat darbvirsmu vai klēpjdatoru, seifam varat piekļūt, izmantojot a pāris klikšķu. Tas novērš iespēju, ka vienmēr, kad vēlaties veikt darījumu, vienmēr ir jābūt fiziskam priekšmetam.

Apakšējā puse

Tomēr galvenā kritika par karstajiem makiem ir viņu drošība. Es jau iepriekš minēju, ka tam vajadzētu būt galvenajai prioritātei attiecībā uz kriptogrāfijas krātuvēm, tāpēc mēs to darīsim netērē laiku un lec tieši tajā.

Pēc noklusējuma, karstie maki ir savienoti ar internetu. Kaut arī tas pats par sevi nav jautājums, tas galu galā to var izraisīt. Potenciālais hakeris, zagļi un citi ļaundari pastāvīgi meklē jaunus veidus un metodes, kā ielauzties cilvēku maciņos un nozagt viņu kriptovalūtas.

Daudzas vietnes un uzņēmumi, kas piedāvā digitālo kriptogrāfijas krātuvi, to jau ir pieredzējuši un nepārtraukti cenšas uzlabot savus drošības pasākumus. Lai arī tas ir slavējami, tas neizsaka līdzjūtību cilvēkiem, kuri jau ir tikuši galā ar krāpniekiem.

Ja karsts maks ir atjaunināta un pastāvīgi kļūst drošības atjauninājumi un citi integrētie uzlabojumi samazina drošības pārkāpuma iespējamību. To cenšas darīt daudzi pazīstamāki un nopietnāki uzņēmumi, kas nodarbojas ar digitālajiem makiem.

Diemžēl, jūs nekad nevarat esiet pilnīgi pārliecināts – viss, kas nepieciešams, ir viena kļūda, un visi jūsu kriptogrāfijas ieņēmumi un ietaupījumi varētu būt pazuduši uz visiem laikiem.

Bitcoin saldētava: visaptveroša rokasgrāmata

Ja jūs glabājat savu Bitcoin tiešsaistē, rodas vēl viena iespējama bīstamība – tehniskas kļūdas.

Tiešsaistes maki glabā jūsu seifa atslēgu savos serveros. Kamēr vietne ir izveidota un darbojas, tas viss ir jauki. Tomēr, ja rodas kaut kas līdzīgs tehniskai kļūmei vai darbības traucējumiem, jūs var pazaudēt atslēgu (un savukārt – jūsu kriptogrāfijas monētas) uz visiem laikiem.

Daudzas vietnes pat piedāvā atrunas un pieprasa, lai jūs parakstītu dokumentu, kas atbrīvo uzņēmumu no visas atbildības, ja notiek līdzīgs notikums..

Kopsavilkums

Veicam ātru kopsavilkumu.

Karstā maka plusi:

 • Parasti bez maksas;
 • Var tur uzglabāt gandrīz visas kriptovalūtas;
 • Viegli lietojama lieta “turiet roku cauri visam procesam”;
 • Pieejams tikai ar pāris pogas klikšķiem.

Karstā maka mīnusi:

 • Tas, ka tas ir bez maksas, var izraisīt sliktu veiktspēju, tehniskas kļūmes utt.
 • Jūs nejūtaties kā kontrolējams – jebkura tehniska problēma var izdzēst visus jūsu rīcībā esošos ietaupījumus;
 • Neaizsargāta pret krāpšanos, krāpšanu, uzņēmīga pret hakeriem un zagļiem.

Tagad, kad jūs labāk saprotat karstos maciņus, pārejam uz aukstajiem.

Salīdziniet kriptogrāfijas biržas blakus ar citiem

Vai tu zināji?

Vai esat kādreiz domājis, kuras kriptogrāfijas biržas vislabāk atbilst jūsu tirdzniecības mērķiem?

Skat & salīdziniet TOP3 kriptogrāfijas biržas blakus

Bitcoin saldētava – plusi un mīnusi

Ja jūs skatāties kā uzglabāt Bitcoin bezsaistē, Bitcoin’s aukstā noliktava noteikti ir domāts jums.

Kaut arī Bitcoin saldētava nebūt nav tik populāra un plaši izmantota kā karstie maki, tā arvien pieaug un kļūst arvien pazīstamāka. Tam ir daži labi iemesli.

Pirmkārt, pašlaik atrodas Bitcoin saldētava drošākais iespējamais veids, kā uzglabāt savus Bitcoins. Kriptogrāfijas monētas tiek glabātas nelielā ierīcē, un tās var nēsāt apkārt vai ievietot kastē, seifā vai paslēpt jebkurā citā iespējamā vietā, kas nav redzama.

Lai šīs ierīces darbotos un darbotos pareizi, šīm ierīcēm nav nepieciešams interneta savienojums – tikai šis faktors novērš lielāko daļu iespējamā zādzību, krāpšanas un tā tālāk riska..

Bitcoin saldētava: visaptveroša rokasgrāmata

Papildus drošībai, aukstā noliktava (Bitcoin) piedāvā jums kontroles sajūtu, ko karstie maki vienkārši nedara.

Ja vēlaties, jūs varat visu dienu nēsāt Bitcoin saldētavu kabatā un vienmēr turēt to burtiski sev blakus. Jūs būtu atbildīgs par visu, kas ar to notiktu – neatkarīgi no tā, vai tas ir darījumu ziņā gudrs vai kad runa ir par to uzglabājot to drošā vietā.

Izmantojot šo opciju, jūs varat pārliecināties, ka monētas nevienā brīdī netiks krāpītas un nozagtas. Jums nav jāuzticas trešo personu pakalpojumu sniedzējiem – atbildība tiek svinīgi gulstas uz jūsu pleciem.

Apakšējā puse

Pagriežoties uz negatīvie aspekti Bitcoin saldētavas cena, kas acīmredzami rodas ikvienam, ir cena.

Atšķirībā no karstajiem maciņiem, Bitcoin saldētava var iegūt diezgan dārgi. Tas tomēr ir subjektīvs – ja jums ir daudz Bitcoins, tad cena, šķiet, nav nekas, ja runa ir par labāko jūsu ietaupījumu aizsardzību. Alternatīvi, ja tas, kas jums pieder, ir tikai ļoti mazs daudzums kriptonauda, ​​tad aukstie maki var šķist milzīgs pārspīlējums.

Bitcoin saldētava mēdz palikt ap cenu diapazons no 50 līdz 100 ASV dolāriem. 100 ASV dolāru opcijas parasti ir diezgan izdomātas un daudzfunkcionālas, savukārt lētākas versijas ir vienkārši atmiņas ierīces.

Vēl viena lieta, kas mēdz cilvēkus atbaidīt, ir mazais kriptovalūtu skaits, ko atbalsta auksti maki.

Šīs rokasgrāmatas rakstīšanas laikā, fiziskās atmiņas ierīces atbalstu un tirgū var uzglabāt tikai dažas no galvenajām kriptovalūtām. Katru dienu kļūst pieejamas jaunas iespējas, taču process ir pārāk lēns, lai panāktu nepārtraukti pieaugošo kriptogrāfisko monētu skaitu.

Kopsavilkums

Īss kopsavilkums:

Aukstā maka plusi:

 • drošākās iespējas, kad runa ir par kriptonauda glabāšanu;
 • Ļauj jums ne tikai justies kā tam, bet arī būt kontrolētam;
 • Parasti mazs un kompakts, viegli paslēpjams vai nēsājams apkārt.

Aukstā seifa mīnusi:

 • Dažiem cilvēkiem tas varētu būt dārgs;
 • Tas nav tik praktisks vai viegli pieejams kā karstie maki.

Tagad, kad jūs zināt, kā uzglabāt Bitcoin bezsaistē, mēģināsim atrast labākos saldētavas makus tirgū.

Labākie aukstie maki

Es jums pastāstīšu par trim populārākajām un labi pazīstami Bitcoin aukstie maki tirgū. Kurš ir labākais saldētavas seifs? Nu, es ļaušu jums izlemt.

Trezors

Trezors ir ļoti plaši pazīstams kriptovalūtu kopienā. Un tas ir pareizi – tā bija pirmā Bitcoin saldētavas ierīce.

Bitcoin saldētava: Trezor.

Mūsdienās Trezoru daudzi uzskata par līderis drošībā un pilnībā funkcionējošs auksts maks departamenti. Tas aizsargā jūsu kriptovalūtu jebkurā iespējamajā situācijā, neatkarīgi no tā, vai tā ir fiziska izturība vai kad to pievienojat ierīcei, kurā ir ļaunprātīgi vīrusi.

Trezor visapkārt ir lieliska izvēle, ja runa ir par Bitcoin saldētavām.

Virsgrāmata Nano S

Šis Bitcoin saldētavas maks ir viens no galvenie Trezor konkurenti. Tas piedāvā lielisku drošību par konkurences ziņā zemu cenu.

The Virsgrāmata Nano S ir slavena arī ar savu Izmērs – tas ir mazāks un saderīgāks nekā daudzi citi fiziskie maki, kas tur atrodas.

Bitcoin saldētava: visaptveroša rokasgrāmata

Ja jūs meklējat kaut ko līdzīgu, bet lētāku nekā Trezor, virsgrāmata ir lieliska alternatīva.

KeepKey

KeepKey varētu būt mazāk pazīstama Bitcoin saldētava ierīce šajā sarakstā, bet tas ir tāpēc, ka tā joprojām ir salīdzinoši jauna.

Šis kriptogrāfijas maks ātri kļuva slavens ar to elegants un izsmalcināts dizains. Lielākā daļa tā specifikāciju ir gandrīz identiskas Trezor specifikācijām. Galvenais, kas viņus atšķir? Dizains.

KeepKey ir diezgan daudz smagāks nekā, piemēram, Trezors vai Nano Ledger S. Tas ilgtermiņā varētu kļūt vai nevarēja kļūt par traucēkli – būtībā tas ir scenārijs katrā gadījumā atsevišķi. Dažiem cilvēkiem patīk smagākas maciņu versijas, citiem labāk patīk.

Secinājums

Šajā ceļvedī mēs esam apskatījuši visbiežāk sastopamās tēmas fiziskās atmiņas ierīces. Mēs esam runājuši par labākajiem saldētavas makiem, pārdomāju, kā uzglabāt Bitcoin bezsaistē, salīdzināja karstos makus un aukstos makus un es jums sniedzu dažus piemērus vairāk ievērojamie aukstie maki tur, ieskaitot Trezors un Virsgrāmata Nano S.

Bitcoin saldētavas tēma ir tikai neliela daļa no lielākas sarunas – pieaugot kriptovalūtu popularitātei, arvien vairāk cilvēku izpētīs pieejamās iespējas makiem, kas savukārt radīs vēl vairāk šo iespēju.

Labs īkšķa noteikums, kas jāatceras, ir drošība. Vienmēr par galveno prioritāti izvirziet savu kriptogrāfijas drošību un vienmēr atbilstoši izvēlieties gan karstos, gan aukstos maciņus. Maka estētikai nav nozīmes, ja tas nav drošs un neuzticams.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me