Bitstamp VS Coinbase: Vai Bitstamp ir labāks par Coinbase?

2008. gadā tika izveidota jauna veida nauda. Bitcoin bija pirmais pilnībā decentralizēta digitālā valūta. Tas nozīmē, ka es varu sūtīt naudu visā pasaulē, neizmantojot banku. Man pat nav jāsniedz savs vārds! Kriptovalūta ir viena no aizraujošākajām tehnoloģijām, kas jāizstrādā kopš interneta izgudrošanas. Tāpēc salīdzināsim divas ļoti populāras biržas, kurās jūs varat tās iegūt, Bitstamp VS Monētu bāze.

Kopš Bitcoin izveides ir uzsākti simtiem citu kriptovalūtu. Daži ir daudz naudas vērts kamēr citi nav, bet nākotnē varētu būt. Katru dienu miljoniem cilvēku pērk un pārdod kriptonauda, ​​izmantojot kriptogrāfijas apmaiņa. Ja jūs lasāt šo ceļvedi, es domāju, ka vēlaties būt viens no viņiem. Vai man ir taisnība?

CoinMarketCap ir uzskaitītas 350 šifrēšanas biržas. Tas ir daudz apmaiņas iespēju izvēlēties! Pareizās apmaiņas izvēle jums var būt ļoti mulsinoša, taču neuztraucieties – Es esmu šeit, lai palīdzētu. Šajā ceļvedī es jums pastāstīšu divas no populārākajām kriptogrāfijas biržāmBitstamp un Monētu bāze.

Es jums pastāstīšu visu, kas jums jāzina par Bitstamp VS Coinbase. Pabeidzot raksta lasīšanu, jūs to zināt katras apmaiņas plusi un mīnusi. Jūs arī varēsit izvēlieties sev piemērotāko apmaiņu. Sāksim ar nelielu vēstures daļu.

Vēsture

Tas ir svarīgi zināt kā sākās Coinbase un Bitstamp pirms sākat tirgoties ar viņiem.

Jaunākais atrastais Coinbase kupons:

Bitstamp stāsts

Bitstamp tika dibināta laikā, kad cilvēki īsti neuzticējās kriptogrāfijas apmaiņai. 2011. gadā pasaulē lielākā birža, Mt. Gox, zaudēja daudz no sava lietotāja naudas. Divi slovēņi ar nosaukumu Nejc Kodric un Damijan Merlak nolēma izveidot platformu, kurai lietotāji varētu uzticēties.

Merlaks un Kodriks izstrādāja Bitstamp likumīga finanšu iestāde piemēram, Loids vai Santanders. Klienti uzticas pasaules finanšu pakalpojumu sniedzējiem, jo ​​viņi to uzticas ievēro daudz noteikumu un noteikumu. Šie noteikumi palīdz saglabāt klientu līdzekļus drošībā. Viņi arī pārtraukt pakalpojumu nelikumīgu klientu līdzekļu izmantošanu.

Bitstamp VS Coinbase: Bitstamp funkcijas.

Kad 2011. gadā tika palaists Bitstamp, kripto apmaiņai bija jāievēro ļoti maz noteikumu. Bitstamp dibinātāji strādāja ļoti smagi, lai padarītu viņu apmaiņu likumīgu. Pirmkārt, viņi daļu savas darbības pārcēla uz Londonu, lai birža būtu tuvāk Eiropas finanšu centram. Tālāk viņi meklēja vietu, kur Bitstamp varētu pienācīgi regulēt. Kodriks un Merlaks izvēlējās Luksemburga.

2016. gadā Bitstamp kļuva pirmā pilnībā licencētā kriptogrāfijas apmaiņa. Luksemburga ir Eiropas Savienības dalībvalsts. Tas nozīmē, ka, ja jums ir licence Luksemburgā, tad jums ir arī licence visās 28 ES valstīs. Tas padarīja Bitstamp par vienu no spēcīgākajām biržām Eiropā.

Bitstamp tagad ir saikne ar finanšu iestādēm visā pasaulē. Tas ir arī izveidojis modeli, kā kriptogrāfijas apmaiņas regulēšana darbosies nākotnē.

Tātad, ko par Coinbase?

Salīdziniet kriptogrāfijas biržas blakus ar citiem

Vai tu zināji?

Vai esat kādreiz domājis, kuras kriptogrāfijas biržas vislabāk atbilst jūsu tirdzniecības mērķiem?

Skat & salīdziniet TOP3 kriptogrāfijas biržas blakus

Monētu bāzes stāsts

Monētu bāze 2012. gadā dibināja Braiens Ārmstrongs un Freds Ehrsams. Tā atrodas Sanfrancisko, Kalifornijā.

Coinbase tika izveidots tajā pašā laikā, kad citas biržas sāka cīnīties un izgāzties. Mt. Goks bankrotēja 2014. gadā, trīs gadus pēc tā uzlaušanas. Tāpat kā Bitstamp, Coinbase vēlējās kļūt par cita veida kripto apmaiņu.

Pirmkārt, Coinbase apdrošināja visu kriptovalūtu, kas tika glabāta tās biržā. Tad, kad Bitstamp ieguva licenci Luksemburgā, Coinbase ieguva BitLicense Ņujorkai.

Bitstamp VS Coinbase: pirkt un pārdot kriptogrāfiju vietnē Coinbase.

Līdz 2016. gada beigām, Coinbase ASV bija tikpat likumīga kā Bitstamp Eiropā. Tas bija arī noorganizējis, lai būtu Bitcoin maksājumi pieņemts Dell, Expedia, Time Inc.., un citi labi pazīstami zīmoli.

2017. gada augustā Coinbase kļuva par pirmo apmaiņu, kas kļuva par vienradzi! Diemžēl tas nav tik forši, kā izklausās. Finanšu vienradzis nav mītisks zirgs ar ragu (atvainojiet!). Tas ir uzņēmums, kas ir novērtēts vairāk nekā 1 miljardā ASV dolāru (USD), kas joprojām ir diezgan foršs, vai ne? Arī Braiens Ārmstrongs ierindojās desmitajā vietā Forbes biznesa ietekmīgāko jauniešu sarakstā.

Pirms es jums pastāstīšu par katras platformas funkcijām, es vēlētos sniegt jums priekšstatu par to lielie Coinbase un Bitstamp ir.

Bitstamp VS monētu bāze: izmērs

Monētu bāze ir pieejams 32 valstīs un apgalvo, ka ir apkalpoja vairāk nekā 10 miljonus klientu. Vairāk par 50 miljardi ASV dolāru ir pirkti un pārdoti uz platformas.

Bitstamp ir sarindots 15. vieta CoinMarketCap 350 apmaiņas sarakstā. Tā 24 stundu tirdzniecības apjoms ir 195 091 734 ASV dolāri.

Piezīme: 24 stundu tirdzniecības apjoms ir kopējais kriptovalūtas daudzums, kas tiek pirkts un pārdots biržā vienas dienas laikā (iepriekš redzamais skaitlis ir 18.01.18.).

Kopš to uzsākšanas, Coinbase un Bitstamp ir kļuvuši lielāki un spēcīgāki. Bet kas ir labākais Bitstamp VS Coinbase salīdzinājumā? Vai Bitstamp ir labāks par Coinbase? Lai saprastu atšķirības starp Coinbase VS Bitstamp, mums būs jāaplūko, kādus valūtas pakalpojumus katrs no viņiem piedāvā.

Bitstamp VS Coinbase: Valūtas

Tur ir divu veidu valūtas tirdzniecības, ko piedāvā kriptogrāfijas biržas. Viņi ir kriptovalūtu tirdzniecība un fiat valūta tirdzniecība.

Fiat valūtas tirdzniecība

Fiat valūtas ir valstu oficiālās valūtas. Tos likumīgi atbalsta valsts valdība. Fiat valūtu piemēri ir Japānas jena (JPY), Kanādas dolārs (CAD) vai Indijas rūpija (INR).

Bitstamp piedāvā fiat valūtas tirdzniecību ar eiro (EUR) un ASV dolāriem (USD).

Piezīme: Britu mārciņas un Šveices frankus var izmantot arī vietnē Bitstamp, taču jūs nevarēsiet ar tiem tirgoties. Pirms jūs varat tirgoties ar tiem, tie tiks mainīti uz EUR vai USD.

Coinbase lietotāji var iegādāties kriptovalūtas, izmantojot jebkura no 32 valstīm, kur pieejama Coinbase. Jūs varat pārdot kriptovalūtas visās 32 valstīs izņemot Austrāliju un Kanādu.

Bitstamp VS Coinbase: oriģinālā globālā kriptogrāfijas apmaiņa.

Kā iesācējam ir svarīgi, lai jūs izvēlieties biržu, kas ļauj tirgot fiat valūtu. Ja jūs izmantojat Bitstamp vai Monētu bāze, pirms sākat tirgoties, nevajadzēs apmeklēt citu biržu. Tātad, šeit, Bitstamp VS Coinbase debates nonāk neizšķirti, kā jūs atradīsit visu nepieciešamo vienuviet!

Tālāk salīdzināsim kriptovalūtu izvēli, ko piedāvā abas platformas.

Kriptovalūtu tirdzniecība

Vietnē Bitstamp varat tirgoties ar 5 dažādām kriptovalūtām. Viņi ir:

Bitstamp ir 11 unikāls tirdzniecības pāri.

Piezīme: Tirdzniecības pāris ir divas valūtas, ar kurām var tirgoties. Tirdzniecības kurss būs tāds pats kā valūtas maiņas kurss lidostā. Viens Bitstamp piedāvāto tirdzniecības pāru piemērs ir: 1 Litecoin (LTC) = 148.18 ASV dolāri (USD).

Coinbase piedāvā nedaudz atšķirīgus pakalpojumus Bitstamp. Tāda apmaiņa kā Bitstamp apvieno pircēju un pārdevēju tirdzniecībā. Piemēram, ja es gribu nopirkt 4 LTC par 595 USD, tad Bitstamp atradīs man pārdevēju, kurš piedāvā pārdot 4 LTC par 595 USD. Pēc tam Bitstamp ņems procentus no katra tirgotāja kā maksu.

Coinbase darbojas nedaudz savādāk. Monētu bāze ir brokeru birža. Tas nozīmē, ka tā pērk un pārdod kriptovalūtu par fiat valūtu. Pircēji un pārdevēji neveic tirdzniecību savā starpā, bet gan ar Coinbase.

Bitstamp VS Coinbase: sāciet darbu pēc dažām minūtēm ar Coinbase.

Bitstamp VS Coinbase tirdzniecības salīdzināšanas aspektā, Coinbase nepiedāvā tirdzniecības pārus tāpat kā Bitstamp, tā vietā ir a pārveidošanas pakalpojums. Coinbase katram darījumam piedāvās noteiktu cenu vai maiņas kursu. Šī likme būs ļoti līdzīga tām, ko piedāvā Bitstamp. Faktiski Coinbase konvertēšanas maksa ir balstīta uz valūtas kursu GDAX.

Piezīme: GDAX (Global Digital Asset Exchange) ir profesionāla kriptogrāfijas birža, kas pieder un ko pārvalda Coinbase. Tas lietotājiem piedāvā modernākas tirdzniecības iespējas nekā Coinbase. Reģistrējoties Coinbase, jums tiks dota arī piekļuve GDAX.

Kriptovalūtas, kuras varat iegādāties vai pārdot, izmantojot Coinbase konvertēšanas pakalpojumu, ir šādas:

  • Bitcoin (BTC)
  • Litecoin (LTC)
  • Ethereum (ETH)
  • Bitcoin Cash (BCH)

Tagad jūs zināt, kuras valūtas tiek piedāvātas tirdzniecībai katrā platformā, apskatīsim to viņu iekasētās maksas.

Bitstamp VS Coinbase: Maksa

Maksa, ko maksā tirgotājs, būs atkarīga kur viņi dzīvo, tirdzniecības lielums, un kādu maksājuma veidu viņi izmanto. Tātad, kāda ir atšķirība starp Coinbase VS Bitstamp par maksu?

Bitstamp maksas

Bitstamp fess ir diezgan zems, salīdzinot ar pārējo tirgu. Bitstamp maksas 0,25% visiem darījumiem, kuru vērtība nepārsniedz 20 000 USD. Tas nozīmē, ka neatkarīgi no tā, vai jūs pērkat vai pārdodat kriptonauda, jūs maksājat to pašu maksu. Tas ir lieliski iesācējiem. Dažas citas apmaiņas – līdzīgas Krakena – iekasēt dažādas maksas par pirkšanu un pārdošanu. Tomēr Bitstamp uztur savas maksas jaukas un vienkāršas!

Salīdzinot Bitstamp VS Coinbase maksas, Bitstamp maksas par fiat depozītiem un izņemšanu ir nedaudz sarežģītākas. Bitstamp neiekasē maksu par eiro noguldījumiem SEPA. Izņemšana eiro SEPA izmaksās 0,90 €.

Bitstamp VS Coinbase: 3 soļi, lai sāktu tirdzniecību.

Piezīme: SEPA ir vienotā eiro maksājumu zona. Tā ir 33 valstis tajā. SEPA ļauj ātri un viegli pārskaitīt naudu visā EEZ (Eiropas Ekonomikas zonā).

Tomēr Bitstamp iekasē maksu vismaz 7,5 USD par noguldījumiem ASV dolāros. Bitstamp neiekasē maksu par kriptovalūtas izņemšanu. Izmaksas par mazāk nekā 1000 ASV dolāriem 10 USD un par izņemšanu, kas pārsniedz 1000 USD, tiek iekasēta maksa 2% maksa.

Bitstamp lietotāji var arī izmantot kredītkartes kriptovalūtas iegādei. Maksa par kredītkartes izmantošanu ir 5% no darījuma summas.

Maksa par monētu bāzi

Coinbase tirdzniecības maksa ir gandrīz sešas reizes augstāka nekā Bitstamp maksa. Maksa par 1,49% tiek iekasēta katru reizi, kad pērkat vai pārdodat kriptovalūtu. Šī maksa pieaug 3,99% priekš pirkumi, kas veikti ar kredītkarti.

Eiro monētu bāzes noguldījumi SEPA ir bez maksas. Par eiro izņemšanu SEPA tiek iekasēta maksa 0,15 eiro. Noguldījumi, kas veikti ar ASV dolāriem bankas pārskaitījumā, ir bezmaksas. Tiek iekasēta maksa par ASV dolāru izņemšanu 10 USD.

Coinbase maksa ir zema, salīdzinot ar apmaiņu, piemēram, CEX un Coinmama, kas piedāvā līdzīgus pakalpojumus.

Lielākā līdzība starp Bitstamp maksām VS Coinbase maksām ir tāda tos ir viegli saprast. Iesācējs var izvēlēties jebkuru platformu un precīzi zināt, par ko un kāpēc tiek iekasēta maksa. Tātad abu platformu maksa ir draudzīga iesācējiem, bet kura platforma ir vieglāk izmantot? Noskaidrosim!

Bitstamp VS Coinbase: draudzīgums lietotājam

Coinbase bieži tiek ieteikts iesācējiem, bet kāpēc? Un ko Bitstamp piedāvā kripto iesācējiem? Turpināsim Bitstamp VS Coinbase salīdzinājumu.

Bitstamp ir labi izveidota platforma ar ierobežotu tirdzniecības pazīmju daudzumu. Tas nozīmē, ka tajā ir tikai neliels skaits kriptovalūtu un neliels skaits lietu, ko ar tām varat darīt. Tomēr tas, kā tiek parādīta daļa no Bitstamp tirdzniecības informācijas, nav tik vienkārši. Iesācēji dažreiz par to sūdzas Bitstamp’s Tradeview lapa ir pārāk sarežģīta. Pārbaudiet to zemāk:

Bitstamp VS Coinbase: Bitstamp's tradeview platforma.

Dažu no Bitstamp vairāk mulsinošajām funkcijām tiek atvieglota tās detalizētās palīdzības lapu. Es iesaku iesācējiem izmantot šo lapu, pirmo reizi izmēģinot Bitstamp.

Monētu bāze iespējams, ir labākā platforma iesācējiem. Tas ir veidots tā, lai to būtu ļoti vienkārši lietot. Kā jau teicu iepriekš, Coinbase ir brokeru birža. Tas nozīmē, ka tas vairāk līdzinās veikalam, nevis apmaiņai.

Pirkšana un pārdošana ir vienkārša. Coinbase izkārtojums un funkcijas ir līdzīgas tiešsaistes banku un iepirkšanās lietotnēm. Padomājiet par to kā Amazon par kriptonauda!

Jūs neatradīsit mazāk saspringtu veidu, kā iegādāties savu pirmo kriptovalūtu nekā Coinbase. Coinbase ir vieglāk izmantot nekā Bitstamp, un gandrīz katra cita apmaiņa arī!

Abas platformas piedāvā arī mobilās lietotnes iOS un Android, bet kas ir labāk?

Bitstamp VS Coinbase: mobilās lietotnes

Par to sūdzējās Bitstamp mobilās lietotnes lietotāji funkciju trūkums un lēni atjauninājumi. Tā rezultāts ir tikai 1,7 no 5 Apple veikalā.

Coinbase mobilā lietotne ir saņēmusi labākas atsauksmes. Lietotāji komentē cik vienkārša un uzticama ir lietotne, un tā rezultāts ir 4,7 no 5 Apple veikalā.

Tagad jūs zināt visu par Bitstamp VS Coinbase platformas valūtām un maksām. Jūs arī zināt, cik viegli tos izmantot, bet cik droši viņi ir?

Bitstamp VS monētu bāze: drošība

Drošība ir bijusi galvenā problēma lielākajai daļai kriptogrāfijas apmaiņu. Apskatīsim, kā Coinbase un Bitstamp tiek galā ar problēmu.

Vai Bitstamp ir drošs?

Bitstamp ņem lietotāju drošību ļoti nopietni. 2015. gada janvārī, 19 000 BTC tika nozagti no Bitstamp. Visa platforma tika pārbūvēta līdz uzturētu drošību, un neviens klients nezaudēja naudu.

Gandrīz visus savus digitālos līdzekļus tā glabā aukstā noliktava. Tas nozīmē, ka viņi ir bezsaistē, prom no zagļiem un hakeriem. Bitstamp arī ir bijis revidēja Ernsts un Young grāmatveži. Tas nozīmē, ka tā ir pārbaudīta, lai pārliecinātos, ka tā pareizi izmanto un glabā klientu naudu. Platforma piedāvā arī lietotājus divfaktoru autentifikācija.

Bitstamp VS Coinbase: uzlaboti kriptogrāfijas tirdzniecības rīki.

Piezīme. Divu faktoru autentifikācija ir tāda, ka lietotāja kontā ir divu veidu parole.

Tātad, es domāju, ka jūsu atbilde uz "Vai Bitstamp ir drošs" ir . Tomēr es ieteiktu ilgtermiņā nekad neatstāt kriptonauda nevienā biržā. Tagad pārejam uz Coinbase Bitstamp VS Coinbase salīdzinājumā.

Vai Coinbase ir droša?

Nauda ir nozagta no Monētu bāze klientiem, bet platforma nav uzlauzta. Lielākā daļa zaudējumu notiek, ja lietotājam tiek nozagta parole vai viņš ir upuris pikšķerēšanas veida izkrāpšana.

Coinbase ir ļoti labs drošības rekords salīdzinot ar lielāko daļu citu biržu. Būšana ASV nozīmē, ka Coinbase ir jāievēro ASV štatu un federālie likumi. Daži platformas kritiķi apgalvo, ka tā pārāk cieši sadarbojas ar ASV valdību. 2018. gada februārī, Coinbase IRS sniedza informāciju par 13 000 lietotājiem! IRS ir Amerikas nodokļu maksātājs. Tas nebija ļoti populāri daudziem lietotājiem!

Bitstamp VS Coinbase: ērti lietojams interfeiss.

Apmēram 98% Coinbase līdzekļu tiek turēti bezsaistē. Pārējie 2% ir apdrošināts pret zādzību. Coinbase arī uztur klientu līdzekļus atsevišķi no Coinbase līdzekļiem. Tas nozīmē, ka, ja Coinbase bankrotēs, klienti varēs atgūt savus līdzekļus. Coinbase piedāvā arī divu faktoru autentifikāciju.

Tātad, tas ir, Coinbase VS Bitstamp. Tagad jums ir jāizlemj, kura apmaiņa jums ir vislabākā. Pirms jūs to darāt, es vēlētos pastāstīt vēl dažas lietas, kas varētu palīdzēt izdarīt izvēli.

Pēdējās domas

Kriptovalūtu pirkšana un pārdošana ne vienmēr ir viegli. Tas var būt sarežģīts, kaitinošs un pat biedējošs. Tas var būt arī ļoti jautri! Bitstamp un Monētu bāze abas ir lieliskas vietas, kur sākt savu kriptogrāfisko piedzīvojumu.

Bitstamp ir viena no vecākajām un populārākajām biržām pasaulē. Tas ir drošs, lēts, un ir lieliska komanda kuri rūpējas par saviem klientiem. Tas varētu būt dažiem iesācējiem grūti izmantot, taču tā ir lieliska vieta, kur uzzināt, kā darbojas profesionāla kriptogrāfijas apmaiņa.

Monētu bāze ir lieliski piemērots iesācējiem. Tā ir vienkārši, drošs, un viegli izmantot. Tas piedāvā visus pamatpakalpojumus, kas nepieciešami pirmās kriptovalūtas iegādei. Kā pirmo soli kriptogrāfijas pasaulē es nevaru pietiekami labi ieteikt Coinbase.

Tātad, kurš ir Bitstamp VS Coinbase uzvarētājs? Vai nevarat izlemt? Kāpēc neizmantot abas platformas? Jūs varētu sākt vienkārši ar Coinbase un pēc tam pāriet uz uzlaboto tirdzniecību, kas pieejama Bitstamp. Jūs varat viegli pārvietot līdzekļus starp abiem, vienkārši pārsūtiet no Coinbase uz Bitstamp!

Šodien visu CoinMarketCap sarakstā iekļauto biržu 24 stundu tirdzniecības apjoms bija vairāk nekā 23 miljardi USD. Tātad, ja jūs domājat par to, kad ir labākais laiks sākt tirgot kriptogrāfiju, es jums varu palīdzēt. Tas ir TAGAD!

Ja vēlaties uzzināt vairāk par Bitstamp, pārbaudiet "Kas ir Bitstamp?" ceļvedi, jums vajadzētu arī pārbaudīt manu Kraken VS Bitstamp salīdzinājums.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me