Bitstamp vs Kraken: Vai jums vajadzētu izvēlēties Bitstamp vai Kraken?

Sveicināti, kripto iesācēji! Jums ir daudz jautājumu par kriptovalūtām, vai ne? Bet tas ir labi, man ir daudz atbilžu!

Mācīšanās par kriptovalūtu ir tāda pati kā milzu hamburgera ēšana. Jūs taču nemēģinātu apēst milzu hamburgeru vienā kumosā? Jūs ņemtu daudz mazu kodumu. Ļoti ātri hamburgera vairs nebūtu!

Šodien mazie kodumi, ko jūs lietojat, ir Kraken un Bitstamp. Abas ir kriptovalūtas apmaiņas. Kriptovalūtas maiņa ir bizness, kas ļauj pirkt un pārdot kriptovalūtas. Kā iesācējam ir svarīgi izvēlēties pareizo apmaiņu, lai sāktu darbu. Tirdzniecība pareizajā biržā padarīs jūsu kripto pieredzi daudz jautrāku!

Tātad, kas ir labāks, Bitstamp vai Kraken? Pēc šīs rokasgrāmatas izlasīšanas jūs varēsiet izlemt, kura apmaiņa jums ir vislabākā. Šajā ceļvedī es pastāstīšu par visām katras platformas iespējām. Es runāšu arī par abu atšķirībām un līdzībām. Es jums pat pateikšu, kurš ir nosaukts milzu jūras briesmoņa vārdā!

Sāksim ar ātru ieskatu, kā sākās Bitstamp un Kraken …

Bitstamp vs Kraken: Vēsture

Kriptovalūtām 2011. gads bija interesants. Labā ziņa bija tā, ka viena Bitcoin (BTC) cena pirmo reizi pieauga līdz vienam ASV dolāram. Cilvēki sāka redzēt, cik svarīga varētu būt kriptonauda.

Jaunākais atrastais Coinbase kupons:

Sliktā ziņa bija tā, ka pasaulē lielākā kriptogrāfijas birža Mt. Goks, tika uzlauzts. Tas daudziem cilvēkiem lika domāt, ka viņi nevar uzticēties kriptovalūtai.

Trīs jauni vīrieši redzēja Bitcoin panākumus un Mt. Gox. Viņi nolēma, ka kriptovalūtām ir vajadzīgas apmaiņas, kurām cilvēki varētu uzticēties. Viens no šiem vīriešiem dibināja Kraken, bet pārējie divi – Bitstamp. Šeit ir viņu stāsti;

Bitstamp stāsts

bitstamp vs kraken

Nejc Kodric un Damian Merlak nodibināja Bitstamp savā dzimtenē Slovēnijā. Viņi vēlējās izveidot platformu, kurai lietotāji varētu uzticēties tieši tāpat kā Anglijas Bankai vai Ņujorkas fondu biržai.

Lai to izdarītu, viņi 2013. gadā pārcēla dažas Bitstamp darbības uz Lielbritāniju. Viņi cerēja, ka daļēja atrašanās kādā no Eiropas finanšu un juridiskajiem centriem palīdzēs lietotājiem uzticēties Bitstamp. Tomēr Lielbritānijā nebija likumu par kriptovalūtām. Tas nozīmēja, ka Bitstamp bija jāizstrādā savi noteikumi.

Bitstamp. Tomēr Lielbritānijā nebija likumu par kriptovalūtām. Tas nozīmēja, ka Bitstamp bija jāizstrādā savi noteikumi.

Šeit problēma ir tā, ka cilvēki īsti neuzticas uzņēmumiem, kuri veido savus noteikumus! Kodriks un Merlaks sāka meklēt valsti, kurā bija likumi, kas vadītu kriptonauda pārdošanu. Bijušais PayPal prezidents Deivids Markuss ieteica Luksemburgu.

2016. gadā Bitstamp pārcēlās uz Luksemburgu un kļuva par pirmo pasaulē licencēto kriptogrāfijas biržu. Tas nozīmē, ka Bitstamp ir jāievēro tie paši likumi kā citām finanšu iestādēm Luksemburgā. Ja esat licencēts Luksemburgā, tas nozīmē, ka Bitstamp ir licencēts visās 28 Eiropas Savienības valstīs.

Luksemburgas finanšu ministrs sauca darījums ir “atskaites punkts Bitcoin un digitālajai valūtai Eiropā”. Diezgan forši, vai ne? Bet ko par Krakenu?

Salīdziniet kriptogrāfijas biržas blakus ar citiem

Vai tu zināji?

Vai esat kādreiz domājis, kuras kriptogrāfijas biržas vislabāk atbilst jūsu tirdzniecības mērķiem?

Skat & salīdziniet TOP3 kriptogrāfijas biržas blakus

Krakenas stāsts

bitstamp vs kraken

Kraken dibināja Jesse Powell Sanfrancisko, Kalifornijā. Pauels bija bijis Mt. birojos. Gokss Japānā un bija šokēts par redzēto. Mt. Gox bija slikti organizēts un lēni reaģēja uz lietotāju jautājumiem. Viņš saprata, ka kriptonauda neizdosies, ja vien to apmaiņa netiks veikta labāk.

Tāpat kā Bitstamp, Kraken tika izveidots, lai būtu apmaiņas lietotājs, kurš varētu uzticēties. Pauels vēlējās, lai lietotāji varētu redzēt, kā darbojas Kraken. Viņš arī vēlējās, lai lietotāji zinātu, ka viņu nauda Krakenā ir drošībā.

Lai to izdarītu, Krakens 2014. gadā pieteicās uz rezervju revīzijas apliecinājumu. Tas nozīmē, ka tas ļāva kādam (Stefan Thomas) no ārpuses pārbaudīt biržas finanses. Krakens pārbaudījumu izturēja.

Kraken ir izveidojis saites ar lielām finanšu institūcijām Eiropā un Āzijā. Tas ir iegādājies arī citus kriptogrāfijas uzņēmumus, piemēram, CryptoWatch un Glidera. 2016. gadā Kraken iegādājās trīs monētu biržas – Coinsetter, Cavirtex un CleverCoin. Coinsetter un Cavirtex iegāde palīdzēja Kraken augt Ziemeļamerikā, un CleverCoin padarīja to jaudīgāku Eiropā.

Tāpat kā milzīgais jūras briesmonis, tas nosaukts, arī Krakenam ir garas rokas, kas sniedzas pāri pasaules okeāniem!

Bitstamp un Kraken tagad ir divas no vecākajām un cienītākajām kriptovalūtas biržām. Kura tomēr ir lielāka apmaiņa, Bitstamp vai Kraken? Lai to atrisinātu, mums būs jāaplūko numuri …

Bitstamp vs Kraken: Izmērs

Labākais veids, kā noteikt kriptovalūtas biržas lielumu, ir aplūkot tās 24 stundu tirdzniecības apjomu. Biržas tirdzniecības apjoms ir kopējais kriptovalūtas daudzums, kas tiek pirkts un pārdots vienā dienā. Parasti to noraksta kā ASV dolāru summu. Zemāk ir Bitstamp un Kraken tirdzniecības apjomi 18.04.18.

Kā šie skaitļi tiek salīdzināti ar pārējo tirgu?

Visu biržā kotēto biržu 24 stundu tirdzniecības apjoms coinmarketcap.com bija vairāk nekā 18 miljardi USD par 18.04.18. Tas Krakenam dod apmēram 9% un Bitstamp par 6% tirgus. Krakena ir novērtēts kā 12. lielākā birža tirgū un Bitstamp ir 14. vieta.

Tātad, Krakena ir lielāka, bet ne daudz. Ja Krakens ir Mcdonalds, tad Bitstamp ir Burger King!

Izmērs patiesībā nav tik svarīgs, izvēloties kriptogrāfijas biržu. Valūtas, kuras piedāvā valūtas maiņa, tomēr ir. Apskatīsim Bitstamp un Kraken piedāvātās valūtas …

Bitstamp vs Kraken: Valūtas

Abas biržas piedāvā daudz dažādu valūtas pakalpojumu, tāpēc es sadalīšu šo sadaļu koduma lielumos!

Fiat valūtas tirdzniecība

Viena no pirmajām lietām, kas jums jāzina par jebkuru kripto apmaiņu, ir tas, vai jūs varat tirgoties, izmantojot fiat valūtas.

Piezīme: Fiat valūta ir jebkura valūta, kuru atbalsta valdība. Tās ir valstu likumīgās valūtas. Fiat valūtu piemēri ir ASV dolārs, Ķīnas juaņa un Japānas jena.

Kā iesācējam ir ieteicams izvēlēties biržu, kas piedāvā fiat tirdzniecību tās valsts valūtā, kurā dzīvojat. Tas nozīmē, ka pirms tirdzniecības sākšanas jums nebūs jāpieder nevienai kriptonauda vai jāapmeklē cita birža..

Gan Bitstamp, gan Kraken piedāvā fiat valūtas tirdzniecību. Šeit ir fiat valūtas, kuras varat izmantot katrā biržā;

 • Krakena: ASV dolāri (USD), Kanādas dolāri (CAD), Japānas jenas (JPY), Lielbritānijas mārciņas (GBP) un eiro (EUR).
 • Bitstamp: ASV dolāri (USD) un eiro (EUR).

  Ātrais padoms: Bitstamp vietnē varat izmantot arī Lielbritānijas mārciņas un Šveices frankus, taču ar tiem nevarēsit tirgoties. Pirms jūs varat tirgoties ar tiem, tie tiks konvertēti USD vai EUR.

Tātad abas platformas piedāvā tirdzniecību ar fiat valūtām, bet kas piedāvā vislabāko kriptovalūtu izvēli?

Kriptovalūtas atlase

Krakenā jūs varat tirgoties ar 17 dažādām kriptovalūtām. Viņi ir:

 • Bitcoin (BTC)
 • Bitcoin Cash (BCH)
 • Domuzīme (DASH)
 • EOS (EOS)
 • Litecoin (LTC)
 • Augur (REP)
 • Ethereum Classic (ETC)
 • Ethereum (ETH)
 • Gnoze (GNO)
 • Melone (MLN)
 • Piesaiste (USDT)
 • Dogekoīns (XDG)
 • Monero (XMR)
 • Ripple (XRP)
 • Zcash (ZEC)
 • Zvaigžņu lūmeni (XLM)
 • Iconomi (ICN)

Vietnē Bitstamp varat tirgoties ar 5 dažādām kriptovalūtām. Viņi ir;

 • Bitcoin (BTC)
 • Bitcoin Cash (BCH)
 • Litecoin (LTC)
 • Ethereum (ETH)
 • Ripple (XRP)

Krakenam ir 57 unikāli tirdzniecības pāri. Tikai Bitstamp ir 11.

Piezīme: Tirdzniecības pāris ir divas valūtas, ar kurām var tirgoties. Tirdzniecības kurss būs tāds pats kā lidostā redzamais. Tirdzniecības pāra, ko piedāvā Bitstamp, piemērs ir 1 BTC = 7 965,56 USD. Ne katra valūtu kombinācija būs tirdzniecības pāris. Piemēram, Bitstamp nepiedāvā valūtas maiņas kursu Ethereum uz Litecoin.

Bitstamp vs Kraken? Krakens šeit ir skaidrs uzvarētājs. Tā tirdzniecības valūtu un pāru izvēle ir daudz labāka nekā Bitstamp.

Kraken arī pieredzējušiem lietotājiem piedāvā labāku tirdzniecības veidu izvēli. Piemēram, Kraken piedāvā maržinālo tirdzniecību, nosacītu slēgšanu un automatizētu tirdzniecību. Vai nezināt, ko tas nozīmē? Nu, viss, kas jums jāzina, ir tas, ka šīs funkcijas nav paredzētas iesācējiem! Tomēr uzlabotas tirdzniecības iespējas padara Krakenu populāru pieredzējušu tirgotāju vidū.

Kā ir ar mobilo tirdzniecību, jūs jautājat?

Bitstamp vs Kraken: mobilās lietotnes

Abas biržas piedāvā tirdzniecību ar mobilajām lietotnēm. Kraken var izmantot tikai operētājsistēmā iOS, bet Bitstamp – iOS un Android. Bitstamp lietotnei ir labāka reputācija, jo Kraken lietotne var būt kļūdaina un neuzticama.

Tagad jūs zināt, ar kādām valūtām jūs varat tirgoties, kādus darījumus varat veikt un kādas ierīces varat izmantot. Tālāk apskatīsim, kādas maksas iekasē Kraken un Bitstamp.

Bitstamp vs Kraken: Maksa

Lietotāju maksātās maksas var ievērojami atšķirties atkarībā no viņu dzīvesvietas. Maksa var mainīties arī atkarībā no tā, kādas tirgotāji izmanto fiat valūtas, un no tirdzniecības lieluma.

Krakenas maksa

Kraken maksas ir vienas no zemākajām tirgū. Lielākajā daļā darījumu no pircēja tiks iekasēta maksa 0,16% un no pārdevēja tiks iekasēta maksa 0,26%. Kraken maksas ir ne tikai zemas, bet arī vienkāršas. Lieliskas ziņas iesācējiem!

Kraken neiekasē maksu par kriptovalūtas noguldījumiem. Daži fiat noguldījumi ir bez maksas, bet lielākajai daļai par tiem ir neliela maksa. Piemēram, ja jūs dzīvojat SEPA (vienotā eiro maksājumu zonā), eiro noguldījumi ir bez maksas. Tomēr, ja jūs dzīvojat ASV, par ASV dolāru noguldījumiem tiek iekasēta maksa 5 USD. Fiat un kriptovalūtu izņemšanai ir pievienotas arī nelielas maksas.

Bitstamp maksas

Bitstamp maksas ir līdzīgas Kraken. Tie ir zemi un vienkārši saprotami. Bitstamp maksas 0,25% visiem darījumiem zem 20 000 USD.

Bitstamp iekasē vairāk par dažiem fiat depozītiem un izņemšanu. Tāpat kā Kraken, arī Bitstamp neiekasē maksu par eiro noguldījumiem SEPA. Tomēr par ASV dolāru noguldījumiem tā iekasē vismaz 7,5 USD. Bitstamp tomēr neiekasē maksu par kriptovalūtas izņemšanu.

Gan Bitstamp, gan Kraken ir zemākas maksas nekā lielākajai daļai citu kriptogrāfijas biržu. In Bitstamp vs Kraken: Maksa, visi ir uzvarētāji! Vēl svarīgāk ir tas, ka tie ir vienkārši. Kā iesācējam ir svarīgi, lai lietas būtu vienkārši un viegli.

Tātad, kas ir vieglāk lietojams, Bitstamp vai Kraken?

Bitstamp vs Kraken: draudzīgums lietotājam

Ne Bitstamp, ne Kraken nebija paredzēti iesācējiem. Abiem ir izkārtojumi un funkcijas, kas var viegli sajaukt iesācējus. Bet kas ir labāks?

Kraken piedāvā trīs tirdzniecības līmeņus. Viņi ir; vienkāršs, vidējs un uzlabots. Kraken ir arī ļoti noderīga palīdzības sadaļa mājas lapā. Iesācējiem iesaku izmantot tikai vienkāršus tirdzniecības iestatījumus. Pirms mēģināt izmantot vietni, jums arī jāizlasa palīdzības sadaļa. Kraken lapas izkārtojums ir arī diezgan vienkāršs, kā jūs varat redzēt zemāk;

Kraken tirdzniecības platforma

Pakalpojums, ko Bitstamp piedāvā saviem lietotājiem, ir daudz vienkāršāks nekā Kraken. Iesācējiem būs vieglāk izmantot Bitstamp, jo tajā ir mazāk valūtas iespēju un mazāk tirdzniecības iespēju. Tajā ir arī detalizēta palīdzības lapa ar atbildēm uz visiem visbiežāk uzdotajiem jautājumiem par platformu.

Kaut arī Bitstamp ir labi izveidota platforma, tās lapas izkārtojums dažiem iesācējiem var būt nedaudz mulsinošs. Lūk, attēls no tās Tradeview lapas;

Bitstamp tradeview lapa

Bitstamp vs Kraken? Šajā sadaļā nav uzvarētāju! Abas platformas, iespējams, ir nedaudz pārāk attīstītas iesācējiem. Par totālu newb, kaut kur patīk Monētu bāze varētu būt labāka vieta, kur sākt. Tomēr, ja jūs nopietni domājat par kriptogrāfijas tirdzniecību, Bitstamp un Kraken ir lieliskas vietas, kur mācīties.

Vissvarīgākais jautājums, ko jebkurš tirgotājs uzdod, izvēloties biržu, ir tas, cik tā ir droša?

Bitstamp vs Kraken: Drošība

Abām apmaiņām ir bijušas dažas problēmas, un abām ir bijis smagi jāstrādā, lai pierādītu, ka ir drošībā.

Vai Kraken ir drošs?

Kraken nekad nav bijis uzlauzts un gandrīz visu savu valūtu tur bezsaistē. Tas lietotājiem piedāvā arī divu faktoru autentifikāciju saviem kontiem.

Piezīme. Divu faktoru autentifikācija ir tāda, ka lietotāja kontā ir divu veidu paroles.  

Lai apturētu krāpšanu un ļaunprātīgu izmantošanu, Krakens ievēro ASV likumus, kas pazīstami ar jūsu klientu. Tomēr Kraken ir cīnījies, lai tiktu galā ar milzīgo lietotāju skaitu, kāds tam ir. Daudzi ir sūdzējušies par lēnu darījumu laiku un līdzekļu zaudēšanu.

2017. gada maijā Krakenam nācās tikt galā ar DDoS uzbrukumu. Lietotāji nespēja pabeigt darījumus un zaudēja naudu.

Piezīme. DDoS uzbrukums ir vieta, kur vietne ir pārslogota ar viltus pieprasījumiem un nedarbojas pareizi tās reālajiem lietotājiem. DDoS uzbrukums var pat izraisīt vietnes avāriju.

2018. gada janvārī Krakens nonāca bezsaistē, lai novērstu problēmas, kas tai bija.

Vai Bitstamp ir drošs?

Bitstamp ir daži no labākajiem drošības rādītājiem tirgū. Tas uztur visus savus digitālos aktīvus bezsaistē, un to ir pārbaudījuši Ernsta un Jaunā grāmatveži. Bitstamp lietotājiem piedāvā arī divu faktoru autentifikāciju.

Tomēr Bitstamp ir uzlauzts. 2015. gada janvārī, 19 000 BTC tika nozagti no Bitstamp. Bitstamp komanda ātri reaģēja, un visa sistēma tika pārbūvēta, lai saglabātu platformas drošību. Neviens klients nezaudēja līdzekļus.

Šeit uzvarētājs ir Bitstamp. Tas vispirms liek klientu līdzekļu drošību un ātri rīkojas, ja rodas problēma. Kraken piedāvā arī drošu tirdzniecības platformu, taču tai joprojām ir problēmas ar klientu apkalpošanu.

Tagad jūs zināt visu, kas ir vērts zināt par šiem diviem kriptogrāfijas milžiem. Ko tu domā? Pieņemsim ātri apkopot, pirms izlemjat, kura apmaiņa jums ir vislabākā …

Bitstamp vs Kraken: Pēdējās domas

Kraken vs Bitstamp ir lielisks konkurss. Tiek respektētas abas apmaiņas, starptautiskas platformas ar miljoniem laimīgu klientu.

Kraken piedāvā gandrīz nepārspējamas maksas un izvēles iespējas. Tam ir pietiekami daudz tirdzniecības funkciju, lai ieinteresētu visu pieredzes līmeņu lietotājus. Ja esat iesācējs un ātri mācās, Kraken ir piemērota vieta, kur sākt.

Bitstamp ir ļoti droša, uz klientiem vērsta platforma. Tā vēlas, lai lietotāji tam uzticētos tikpat daudz kā savai bankai. Tā maksas ir zemas, tāpēc tā ir laba vieta, kur sākt tirdzniecību (it īpaši, ja dzīvojat ES). Iesācējam Bitstamp funkcijas, iespējams, ir vieglāk izmantot nekā Kraken.

Kripto apmaiņas pasaule ātri mainās. Platformas nāks un nāks, bet šķiet, ka šie divi ir šeit, lai paliktu. Izvēle ir tava. Bitstamp vs Kraken, kurš ir jūsu uzvarētājs? Laimīgu tirdzniecību!

Vai esat tirgojies ar Bitstamp vai Kraken? Ļaujiet man zināt, ko jūs domājat!

Vai vēlaties uzzināt vairāk par Krakenu? Pārbaudiet manu Kas ir Kraken? pārskatīšana!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me