Bittrex VS Binance: kurš ir labāks?

Kriptovalūtu tirdzniecība ir aktivitāte, kurā piedalās arvien vairāk cilvēku visā pasaulē. Tomēr ar to ir arī arvien vairāk cilvēku, kuri meklē sev vislabāko kriptovalūtas apmaiņas platformu. Šajā Bittrex VS Binance Salīdzinot, mēs apspriedīsim divus nozares gigantus.

Gan Binance, gan Bittrex ir vienas no populārākajām kriptovalūtu apmaiņas vietnēm internetā. Viņiem ir arī abiem lieliska reputācija, un ir uzticas lielākā daļa kriptogrāfijas īpašnieku.

Protams, lielākā daļa cilvēku vēlas izvēlēties vienu no diviem – tas izraisa diskusijas par platformu sniegto pakalpojumu drošība un kvalitāte. Vai tas būtu Binance VS Bittrex nodevas, atbalstītās monētas, vai drošība, neuztraucieties – visas būtiskās lietas tiks aplūkotas tieši šajā rakstā!

Bittrex VS Binance: salīdzināšanas kritēriji

Ja esat salīdzinājis kriptovalūtas apmaiņas vietnes kādu laiku, iespējams, esat ieguvis dažus īpašus kritērijus, pēc kuriem mēģināt analizēt platformas un pārbaudīt kuras no tām vislabāk atbilst jūsu aprakstam.

Jaunākais atrastais Coinbase kupons:

Nu, tas ir pareizais veids, kā to izdarīt – tā ir metodika, kuru izmantosim arī šajā Bittrex VS Binance salīdzinājumā.

Tā kā ir daudz dažādu leņķu, no kuriem mēs varētu novērtēt abas kriptogrāfijas tirdzniecības vietnes, mēs koncentrēsimies uz to pieci galvenās iezīmesdrošība, lietošanas ērtums, nodevas, atbalstīts monētu skaits, un lietotāju skaits.

Lai gan ir arī citas funkcijas, kuras noteikti ir vērts apskatīt (t.i., klientu atbalsts un mobilā tirdzniecība), iepriekš minētie pieci bieži tiek uzskatīti par daži no vissvarīgākajiem. Apskatīsim katru no tiem tuvāk, vai ne?

  • Drošība. Tas, iespējams, nav jāpiemin, bet drošībai jābūt jūsu prioritāšu saraksta augšgalā salīdzinot Bittrex VS Binance vai jebkuru citu divu platformu. Ja kriptogrāfijas biržai nav pienācīgi drošības pasākumi vietā, jūs varat sagaidīt, ka notiks vissliktākais – proti, visi jūsu aktīvi tiks uzlauzti un nozagti. Kaut arī kriptogrāfijas uzlaušana ir kļuvusi salīdzinoši reta parādība, tā joprojām notiek – lai iegūtu mieru, vienmēr izmantojiet platformu ar vislabākajiem drošības elementiem!
  • Lietošanas ērtums. Lai gan tas nav absolūti būtisks faktors, lietošanas ērtums joprojām būs ļoti svarīga lieliska kriptovalūtas apmaiņas vietne. Padomājiet par to – ja reģistrējaties biržā vai brokerī, iespējams, ka arī būsiet daudz nodarbojas ar tirdzniecību, pērkot, un pārdošana. Lai efektīvi izmantotu šādus procesus, jums būs nepieciešama platforma vienkārši lietojams, viegli orientēties, un nav spēkā nekādas mulsinošas funkcijas. Vai Bittrex šajā ziņā ir labāks par Binance? Mēs redzēsim!
  • Maksas. Ja jūs vēlaties kļūt lielisks investors – piemēram, patiesi lieliski – viena no galvenajām lietām, kuru vēlaties uzzināt šajā Bittrex VS Binance salīdzinājumā, ir maksu starpība starp abām platformām. Redziet, ka daži no labākajiem investoriem pasaulē to ņem vērā ļoti nopietni – ja maksa ir augsta, tas rada daži potenciālās peļņas zaudējumi, un tas var kaitēt jūsu kopējiem ienākumiem. Protams, maksas tiešām ir atkarīgas no daudziem dažādiem faktoriem – mēs pie tā tiksim savlaicīgi.
  • Atbalstītās monētas. Ja esat pilnīgs kriptovalūtu tirdzniecības iesācējs, lielāko daļu laika jūs gribēsit pieturēties dažas no pazīstamākajām monētām tirgūBitcoin, Ēteris, Litecoin, Trons, un tā tālāk. Tomēr ar laiku jūs varētu vēlēties dažādot savus aktīvus, un ieskatieties daži citi altkoīni un varbūt pat kriptogrāfijas žetoni ieguldīt. Lai to izdarītu, jums būs nepieciešama jūsu kriptogrāfijas apmaiņa ļauj faktiski pirkt un pārdot šos mazāk zināmos kriptogrāfijas aktīvus! Protams, jūs vienmēr varat reģistrēties uz citas platformas, papildus tam, ka izmantojat savu galveno, taču, ja tas būtu tik vienkārši, jūs, iespējams, nelasītu šo Bittrex VS Binance salīdzinājumu, labi?
  • Lietotāju skaits. No pirmā acu uzmetiena jūs varētu teikt – tas ir diezgan niecīgi! Kamēr es varu saprast, kāpēc lietotāju skaits var šķist, ka tas nav vissvarīgākais, kas jāaplūko, salīdzinot Bittrex VS Binance, man jāsaka – tas, iespējams, ir svarīgāk, nekā jūs domājat! Ja platformai ir milzīgs lietotāju skaits, tas nozīmē, ka ir konstante, stabils piedāvājuma un pieprasījuma līdzsvars tiek atbalstīts. Citiem vārdiem sakot, jums nekad nebūs jāgaida, lai pārdotu kriptonaudu, vai arī, ja pērkat jaunas monētas, jums vispār ir jāpiedalās aizkavēšanās laikā vai jāmaksā milzīgas maksas. Protams, viens no nepietiekami novērtētajiem faktoriem ikvienam, kurš mēģina izlemt, – Bittrex vai Binance?

Ņemot vērā visu to, jūs tagad to zināt galvenie aspekti, kas jums jāņem vērā, lemjot par Bittrex VS Binance, vai izvelkot jebkura cita kriptogrāfijas apmaiņa, šajā jautājumā.

Tagad netērēsim laiku un pārejam pie faktiskā salīdzinājuma.

Bittrex VS Binance: salīdzinājums

Lai viss būtu skaidrs un kodolīgs, mēs sekosim iepriekš sniegtajam funkciju sarakstam un redzēsim, kā abas šo Bittrex VS Binance debašu platformas salīdzina un kontrastē viena ar otru. Tas nozīmē, ka mēs neiekļūsim Binance VS Bittrex nodevas vai lietotāju skaits tikai – drīzāk mēs sāksim ar drošības aspektu.

Drošība

Ir daudz dažādu veidu, kā kriptovalūtas apmaiņas vietne var aizsargātu tās lietotāju aktīvus. Nodarbina dažādas platformas dažādi aizsardzības pasākumi – tas pats attiecas arī uz Bittrex VS Binance salīdzinājumu.

Īsāk sakot, neatkarīgi no tā, vai izvēlaties Binance vai Bittrex kā savu kriptogrāfijas apmaiņas platformu, jūs varat būt drošs – abās biržās tiek izmantotas izcilas drošības funkcijas.

Bittrex VS Binance: jauniniet uz globālo Bittrex.

Abās šajās vietnēs jūs varēsiet iespējot divu faktoru autentifikācija – tas jūsu kriptonauda aktīviem piešķirs papildu drošības slāni.

Papildus tam Bittrex saviem lietotājiem piedāvā arī ļoti unikālu funkciju – biržas īpašumā ir 80% – 90% no visiem kriptogrāfijas aktīviem saldētavas. Tas nozīmē, ka faktiski, hakeriem būtu gandrīz neiespējami pārkāpt un nozagt jūsu kriptogrāfijas monētas! Nav brīnums, ka Bittrex parasti sauc par "drošākā kriptogrāfijas apmaiņa uz planētas".

Salīdziniet kriptogrāfijas biržas blakus ar citiem

Vai tu zināji?

Vai esat kādreiz domājis, kuras kriptogrāfijas biržas vislabāk atbilst jūsu tirdzniecības mērķiem?

Skat & salīdziniet TOP3 kriptogrāfijas biržas blakus

Lietošanas ērtums

Kriptogrāfijas valūtas maiņas platformas izmantojamības koeficients ir atkarīgs no tā daudz dažādu aspektu. Ir arī vērts norādīt, ka tas, kas ir “viegli lietojams” kriptogrāfijas tirdzniecības pro būs diezgan grūti pilnīgi iesācējam!

Tas nozīmē, ka jums nav jāuztraucas par šo Bittrex VS Binance salīdzinājumu – abas attiecīgās platformas ir ļoti vienkārši lietojamas, un diezgan vienkārši to dizainā.

Īpaši tas nenozīmē, ka vai nu Bittrex, vai Binance trūkst īpašas iezīmes. Visas būtiskās funkcijas, kas jums varētu būt nepieciešamas augstas klases kriptogrāfijas tirdzniecības vietne būs abās platformās – visos vajadzīgajos grafikos, pogās un tamlīdzīgos.

Platformas arī darbojas daži noderīgi padomi ikvienam, kurš tikai sāk darbu – jūs varēsiet iziet cauri visām funkcijām un uzzināt, ko tās dara, un kā tās var dot jums labumu kriptogrāfijas tirdzniecības, pirkšanas un pārdošanas procesā..

Arī abu attiecīgo vietņu reģistrācijas procesi ir diezgan vienkārši, un tos var pabeigt ļoti ātri. Kopumā, ciktāl tas attiecas uz lietošanas ērtumu, abas platformas nodrošinās jums lielisku lietojamību – noteikti ir lielisks punkts, kas jāzina ikvienam, kurš meklē Binance VS Bittrex salīdzinājumus!

Maksas

Tagad, Bittrex VS Binance nodevas tie noteikti ir viena no visvairāk pieprasītajām tēmām tiem, kas vēlas sākt tirgot kriptogrāfijas aktīvus.

Kā jau rakstā norādīts iepriekš, ja vēlaties gūt kaut kādu peļņu ar kriptogrāfiju, šī noteikti ir viena no lietām, kurai jums būs jāpievērš diezgan liela uzmanība! Protams, tas, iespējams, nav noteicošais faktors, taču padomājiet par to pats – jūs, iespējams, tirgosiet un apmainīsit savas kriptogrāfijas monētas vairākas reizes nedēļā.

Ja maksas ir augstas, tās noteikti sastādīs diezgan ievērojamu naudas summu!

Bittrex ir lieliska izvēle, ja runa ir par mazām maksām. Apmaiņa no jums iekasēs maksu vienota 0,25% maksa par jūsu darījumiem. Protams, tas ir nedaudz augstāks nekā dažās citās biržās, taču tajā pašā laikā, tā kā tas ir novērsts, ilgtermiņā jūs varētu ietaupīt daudz naudas.

Bittrex VS Binance: Binance monētu izvēle.

Tas viss teica, ka Binance diezgan stingri izaicina Bittrex!

Redziet, ka ar Binance jums būs 0,1% maksa par visiem jūsu darījumiem. Tā ir viena no mazākajām maksām nozarē! Tomēr tas neattiecas uz izņemšanas maksām – tikai tām, kas saistītas ar darījumiem.

Tātad – ciktāl tas attiecas uz Binance maksu VS Bittrex, Binance ir acīmredzami pārāka!

Atbalstīto monētu skaits

Neatkarīgi no tā, kāda veida kriptovalūtu tirdzniecības platforma tas ir tas, ko jūs izvēlaties, jūs gandrīz vienmēr varat to sagaidīt atbalstīt visas galvenās kriptogrāfijas monētas – kas nozīmē, jums vienmēr vajadzētu būt iespējai tirgoties un apmainīties ar Bitcoin, Ether, Litecoin un tamlīdzīgiem. Ja tas tā nav, jūs, iespējams, labāk izmantojat citu apmaiņu kopumā.

Tas nozīmē, ka, salīdzinot Bittrex VS Binance, jūs, iespējams, vairāk interesēsit faktiskais atbalstīto kriptovalūtu skaits, nevis jautājums par to, vai abas platformas atbalsta galvenos kriptogrāfijas aktīvus vai nē. Es domāju, nāc – mēs šeit runājam par diviem nozares līderiem!

Bittrex VS Binance: galvenie monētu tirgi.

Nu, lai kāds būtu gadījums, esiet droši – abas biržas atbalsta diezgan ievērojamu skaitu kriptogrāfisko monētu.

Ar Bittrex jums būs vairāk nekā 200 dažādu kriptogrāfijas aktīvu no kā izvēlēties. Savukārt Binance atbalsta mazāk monētu – ap 150, lai būtu pusprecīzs.

Kaut arī Bittrex atbalsta vairāk monētu un ir Bittrex VS Binance salīdzināšanas daļas “uzvarētājs”, tomēr ir vērts pieminēt, ka lielākā daļa cilvēku pat negrasās izmantot visas šīs tirdzniecības iespējas. Kad nokļūstat simtos ar atbalstītajām monētām, tas kļūst arvien aktuālāks tirdzniecības profesionāļi, nevis nozares jaunpienācēji.

Lietotāju skaits

Visbeidzot, parunāsim par lietotāju skaits – citiem vārdiem sakot, aktīvo lietotāju skaitu abās platformās.

Ikreiz, kad jūs mēģināt izvēlēties sev labāko kriptogrāfijas apmaiņas platformu – neatkarīgi no tā, vai salīdzināt Bittrex VS Binance vai kādu citu platformu -, lietotāju skaits jums abiem pateiks cik labi platformai veicas ar tirdzniecību, un arī kāds ir sabiedrības kopējais noskaņojums.

Ja apmaiņai ir daudz lietotāju, vairumā gadījumu tā būs uzticams un uzticams – ir jēga.

Bittrex ir vairāk nekā 500 000 aktīvo lietotāju – tas nav nekas, ko ņirgāties! Lai gan tas noteikti ir zemākajā spektra galā, salīdzinot ar citas nozīmīgas kripto apmaiņas, tas joprojām ir diezgan labs.

Savukārt Binance ir gandrīz 14 miljoni lietotāju. Jā – atšķirība ir diezgan ievērojama.

Īsāk sakot, ja jūs plānojat ilgstošu karjeru kriptonauda tirdzniecības sfērā, Binance būs labāka alternatīva, ja vien Bittrex pēkšņi nesprāgs ar lietotājiem.

Secinājumi

Tagad, ciktāl tas attiecas uz šo Binance VS Bittrex salīdzinājumu, kura no abām platformām būs labāka alternatīva?

Nu, kā jūs jau pamanījāt, lai gan abas biržas attiecībā uz reputāciju ir “tur augšā”, Binance ir nepārprotami labāka alternatīva (ja vien jums nav absolūti paranojas par jūsu kriptovalūtas drošības aspektu).

Bittrex VS Binance: Binance funkcijas.

Binance nāk ar absolūti milzīgs lietotāju skaits, ir ļoti droša un uzticama, un arī ir daži no labākajiem maksājumiem visā nozarē. Kamēr Bittrex piedāvā izcilus drošības elementus, salīdzinot ar Binance, tas nedaudz atpaliek no citiem aspektiem.

Noslēgumā, ja jūs esat kriptovalūtas entuziasts un meklējat labāko vietu, kur sākt tirgot kriptogrāfijas aktīvus, Binance noteikti būs viena no labākajām izvēlēm. Veiksmi!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me