Cardano cenu prognoze 2021. gadā un pēc tam: ko gaidīt?

Jūs noteikti esat dzirdējuši par Cardano, jo pēdējā laikā tā ir saņēmusi lielu uzmanību. Cardano, kas tika uzsākta diezgan nesen, 2017. gada septembrī, ir ātri izveidojusi sev vietu 10 populārākajās kriptovalūtās ar tirgus kapitalizāciju 11 miljardi USD.

Ja jūs domājat, kāda izskatās Cardano nākotne, tad jūs esat īstajā vietā. Šajā ceļvedī es dalīšos ar jums par labāko Cardano cenu prognozi. Es arī sniegšu jums pārskatu par to, ko Cardano dara un ar ko tas ir īpašs.

Cardano vietņu sākumlapa

Šīs rokasgrāmatas beigās jums būs ideja par Cardano vēsturiskajām investīciju tendencēm un nākotnes prognozēm. Izmantojot šajā rokasgrāmatā sniegto informāciju un finanšu konsultanta padomu, jums vajadzētu būt iespējai pieņemt apzinātu ieguldījumu lēmumu.

Tāpat kā jebkurai monētai, jums patiešām vajadzētu zināt, ko jūs ieguldāt. Tātad, iemācīsimies par to mazliet uzzināt, pirms mēs sākam izmantot Cardano prognozi.

Piezīme: Ja jūs jau esat iepazinies ar Cardano un vēlaties pāriet uz prognozi, dodieties uz sadaļu Cardano Price Prediction 2021.

Īss Cardano ievads

Cardano, tāpat kā Ethereum, ir platforma decentralizētu lietojumprogrammu un viedo līgumu izstrādei. Tāpat kā Ēteris ir marķieris / kriptonauda, ​​kas tiek izmantota darījumu veikšanai Ethereum platformā, arī ADA ir Cardano platformas dzimtā kriptovalūta..

Jaunākais atrastais Coinbase kupons:

Bet līdzības ar to beidzas! Cardano piedāvā daudz tehnoloģisku uzlabojumu salīdzinājumā ar Ethereum un citām esošajām kriptovalūtām, jo ​​tā mērķis ir izveidot mērogojamu, savietojamu 3. paaudzes blokķēdi.

Jūs būsiet pārsteigts, uzzinot, ka Cardano smadzenes ir viens no Ethereum līdzdibinātājiem – Čārlzs Hoskinsons. Kamēr Cardano tika konceptualizēts 2015. gadā, tas tika palaists tikai 2017. gadā.

Plašāku informāciju varat izlasīt šajā Cardano ceļvedī.

Tagad virzīsimies uz priekšu pret Cardano cenu prognozēšanu un apskatīsim, cik labi cena ir darbojusies kopš tās izlaišanas.

Cardano (ADA) ieguldījumu vēsture

Cardano atšķiras no citām monētām, jo ​​tas nesākās ar akcijām uzreiz pēc konceptualizēšanas. Patiesībā Cardano tika izstrādāts vairāk nekā 2 gadus, pirms komanda nolēma to sākt sabiedrībai.

Kā redzat zemāk esošajā momentuzņēmumā, Cardano tika uzsākta tirdzniecībai 2017. gada oktobrī. Bittrex, viena no lielākajām kriptovalūtu biržām, bija pirmā, kas uzsāka Cardano.

Cardano cenu prognozēšanas diagramma

Cardano kļuva diezgan populārs mēneša laikā pēc tā palaišanas un ļoti ātri iekļuva lielākajā daļā lielāko kriptovalūtu biržu. Cardano cena, kas palaišanas brīdī bija 0,021 USD, 2018. gada 4. janvārī sasniedza augstāko līmeni USD 1,22..

Tā ir aptuveni atgriešanās 6000% tikai 3 mēnešos. Tajā pašā periodā tā tirgus kapitalizācija pieauga no 0,56 miljoniem USD līdz milzīgam 31 miljardam USD.

Investori nopirka Cardano nopietno tehnoloģisko uzlabojumu dēļ, ko tā piedāvā salīdzinājumā ar citām kriptovalūtām, un tāpēc, ka komanda aiz tā ir ārkārtīgi uzticama.

Tāpat kā lielākajai daļai citu kriptovalūtu, arī ADA monēta piedzīvoja avāriju 2018. gada 1. ceturksnī.

Cardano cenu prognozēšanas diagramma

Pēc tam tā ir atdzīvojusies, jo tā cena ir palielinājusies gandrīz 3 reizes tikai 30 dienu laikā. 2021. gadā Cardano cena ir vēl augstāka, jo tā sasniedz 0,35 USD.

Pārejam pie Cardano cenu prognozes – Cardano nākotnes!

Cardano cenu prognoze 2021. gads

Kā jūs zināt, kriptogrāfijas valūtas cena var redzēt milzīgu pieaugumu vai kritumu dažu sekunžu laikā. Tātad ir diezgan grūti droši paredzēt kriptovalūtu nākotni.

Tomēr ir daži fundamentāli aspekti, kas var ietekmēt cenu. Pamatojoties uz šiem aspektiem, analītiķi, eksperti, ikdienas lietotāji (arī jūs!) Var veidot ADA monētu cenu prognozi.

Cardano cenu prognozēšana, izmantojot tehnisko analīzi

Tehniskajā analīzē cena tiek prognozēta, izmantojot vēsturiskās cenu tendences un tirdzniecības apjoma tendences. Šāda veida analīzi var veikt, izmantojot programmatūru un pētot grafikus. Netiek pievērsta uzmanība taustāmiem faktoriem, piemēram, komandai, tehnoloģijām utt.

Walletinvestor.com ir viena no šādām vietnēm, kurā tiek sniegta dažādu kriptovalūtu īstermiņa un ilgtermiņa prognoze. Pēc viņu domām, Cardano cenu prognoze 2021. gadam ir 0,46 ASV dolāri, kas nozīmē, ka cenai vajadzētu nedaudz palielināties.

Salīdziniet kriptogrāfijas biržas blakus ar citiem

Vai tu zināji?

Vai esat kādreiz domājis, kuras kriptogrāfijas biržas vislabāk atbilst jūsu tirdzniecības mērķiem?

Skat & salīdziniet TOP3 kriptogrāfijas biržas blakus

Cardano cenu prognozēšana, pamatojoties uz komandu, tehnoloģijām un citiem faktoriem

Pamatojoties uz tādiem faktoriem kā tehnoloģija, komandas un tirgus tendences, vietne tika izsaukta smartereum.com ir izveidojis ADA monētu cenu prognozi. 2019. gadā viņu Cardano prognoze bija 2,50 USD – tas būtu milzīgi! Diemžēl tas nenotika. Tomēr smartereum.com prognozē labu gadu Cardano 2021. gadā, tomēr tie nenorāda konkrētu cenu.

Viņi balstīja savu prognozi uz šādiem faktoriem:

  • Spēcīga komanda
  • Izcila tehnoloģija
  • Atvērtā koda platforma

Oracletimes.com autors Pedro Bernardo ir arī dalījies ar Cardano cenu prognozi. Viņš prognozēja, ka tā cena līdz 2019. gada beigām būs aptuveni 1,50 USD – vēl viena augsta un vēl viena prognoze, kas nenotika. Tomēr tas varētu pārvērsties realitātē 2021. gadā.

Ja atceraties, iepriekšējais maksimums, kuram pieskārās Cardano, bija aptuveni 1,22 USD. Cita iemesla dēļ viņi sagaida, ka Cardano šķērsos šo zīmi, jo tā plāno Japānā izveidot ADA bankomātus.

Pēc viņu domām, Japāna ir viena no “pasaules līderēm blokķēdes pieņemšanā, kur aptuveni 84% iedzīvotāju ir dzirdējuši par Bitcoin”. Tātad, šis solis patiešām var mainīt Cardano spēli.

Var redzēt, ka Cardano prognoze 2021. gadam kopumā izskatās labi. Vai jūs domājat, kā ADA monētu cenu prognoze izskatās ilgtermiņā?

Noskaidrosim!

Cardano cenu prognozēšana ilgtermiņā

Vienmēr ir ieteicams apskatīt jebkura ieguldījuma ilgtermiņa perspektīvas. Apskatīsim dažas no populārākajām Cardano prognozēm ilgtermiņā.

Ilgtermiņa kardāno cenu prognozēšana, izmantojot tehnisko analīzi

Vēl viena vietne, kas sniedz kriptovalūtas cenu prognozes, izmantojot tehnisko analīzi, ir longforecast.com.

Pēc viņu domām, Cardano cenu prognoze 2021. gada decembrim ir 0,45 USD. Atkal es teiktu, ka tas nav tik augsts, kā mēs varētu sagaidīt no vienas no 10 labākajām kriptovalūtām. Iemesls tam var būt fakts, ka tehniskajā analīzē netiek ņemti vērā tādi faktori kā tehnoloģija un komanda, kas abi ir ļoti spēcīgi Cardano gadījumā..

Katrā ziņā tas ir labs ieguvums un vēl viena pozitīva prognoze.

Ilgtermiņa Cardano cenu prognozēšana, pamatojoties uz komandu, tehnoloģijām un citiem faktoriem

Smartereum.com 5 gadu ADA monētu cenu prognoze (veikta 2018. gadā) ir 10 ASV dolāri. Kā jau minēju iepriekš, viņi ir balstījuši savas prognozes uz dažādiem faktoriem, piemēram, komandu, tehnoloģiskajiem uzlabojumiem utt.

Es uzskatu, ka tā ir reāla cerība atkarībā no tā, kā darbojas kopējais kriptogrāfijas tirgus. Atcerieties, ka Cardano vada ļoti spēcīga komanda, kuras vada vīzija attīstīt nākamās paaudzes kriptonauda.

Cardano cenu prognozēšanas izpilddirektors CSO

Divas iepriekš minētās ilgtermiņa prognozes, šķiet, ir galējas. Es jūtu, ka nākotnes Cardano cena atrodas kaut kur pa vidu. Bet, kā jūs zināt, ir ārkārtīgi grūti pārliecināties par kaut ko, ciktāl tas attiecas uz kriptovalūtām.

(Tieši tāpēc jums nekad nevajadzētu ieguldīt vairāk, nekā jūs varat atļauties zaudēt!)

Tātad, vai Cardano ir labs ieguldījums?

Pat kriptovalūtu tirgus eksperti nevar droši pateikt, vai Cardano ir labs ieguldījums vai nē. Tā vietā jums jāizlemj, ticot varbūtībai. Tas ir pats kriptovalūtu raksturs. Ir grūti paredzēt, kas notiks nākotnē, jebkurā tirgū.

Tomēr, pamatojoties uz Cardano pamatprincipiem un vispārējām tirgus tendencēm, es vēlētos dalīties ar savu viedokli par to, kāpēc Cardano ir labs (vai slikts) ieguldījums. Tas nav finansiāls padoms – tas ir tikai kaut kas tāds, kas jums jādomā, kad domājat par ieguldījumu Cardano.

Kāpēc Cardano varētu būt labs ieguldījums

Lai arī Cardano tika palaists 2017. gadā, darbs pie platformas izstrādes turpinājās kopš 2015. gada. Tā kā aiz rokas ir nerimstoša komanda, ir skaidrs, ka Cardano ir šeit, lai paliktu.

Apskatīsim dažus faktorus, kas darbojas Cardano labā.

Komanda

To izstrādā spēcīga komanda, kurā iesaistīti ne tikai izstrādātāji, bet arī zinātnieki un inženieri no visas pasaules. Cardano ir vienīgā kriptovalūta, kas ieviesa visu platformā paveikto darbu salīdzinošās pārskatīšanas koncepciju.

Kā jau iepriekš teicu, Cardano atbalsta trīs spējīgas organizācijas, kas piedāvā lielu pieredzi, pieredzi un resursus Cardano attīstībai.

Cardano kriptovalūtas ekspertu komanda

Tehnoloģija

Atšķirībā no Bitcoin un Litecoin, kas ir tikai digitālās valūtas, Cardano nodrošina visu platformu decentralizētu lietojumprogrammu un viedu līgumu veidošanai.

Ne tikai tas, bet tas piedāvā daudz tehnoloģisku uzlabojumu salīdzinājumā ar citiem šajā nozarē. Kā jau minēju iepriekš, tas sniedz risinājumu pašreizējiem mērogojamības jautājumiem, ar kuriem saskaras līdzīgi Ethereum.

Tas arī būs ilgtspējīgāks.

Drošība

Daudzi blokķēdes ir saskārušies ar paradoksu “bet, ja mērogojam, mēs zaudējam drošību”. Tā tas nav Cardano gadījumā, jo tas vienlaikus var sasniegt drošību un mērogojamību, izmantojot viņu izveidoto protokolu ar nosaukumu Ouroboros.

Maks

Cardano piedāvā savu drošo maku ar nosaukumu Daedalus; šeit jūs varat glabāt savas ADA monētas.

Pašlaik viņi strādā pie Daedalus dizaina uzlabošanas un padara daudz vienkāršāku integrāciju, izmantojot API trešajām pusēm.

Kā redzat zemāk esošajā momentuzņēmumā, darbs pie cieta un droša maka pabeigšanas ir svarīga viņu ceļveža sastāvdaļa.

Daedalus seifa konti

Iepriekš minētie punkti ir daži no galvenajiem iemesliem, kas padara Cardano par daudzsološu kriptonauda. Tas nozīmē, ka vairākas lietas varētu darboties arī pret Cardano.

Kāpēc Cardano varētu būt slikts ieguldījums

Ļaujiet man iepazīties ar dažiem svarīgiem jautājumiem, kas jums jāpatur prātā pirms lēmuma pieņemšanas vai savas Cardano prognozes.

Nav pierādīts sasniegums

Cardano pastāv tikai 8 mēnešus, padarot to par vienu no jaunākajām kriptovalūtām top 10 monētu skaitā (pēc tirgus ierobežojuma). Cardano vēsturisko ieguldījumu modeļiem nav pietiekami daudz datu, kas padara to par riskantāku ieguldījumu.

Darbs progresā

Daudz ir apsolīts par to, ko Cardano var piedāvāt, taču lielākā daļa no tiem joprojām ir nepabeigts darbs. ADA monētas panākumi ir ļoti atkarīgi no tā, vai šīs funkcijas tiks veiksmīgi ieviestas.

Konkurence

Viedo līgumu platformu sektors ir kļuvis diezgan pārpildīts. Cardano konkurē ne tikai Ethereum, bet arī citi, piemēram, NEO un EOS. Šķiet grūti, ka līdzās var pastāvēt tik daudz galveno monētu, kas ir paredzētas vienam un tam pašam mērķim.

Tātad, ja ir vieta tikai vienam vai diviem uzvarētājiem, tad Cardano ir jānodrošina, ka tas dara visu, kas nepieciešams, lai veiktu.

Iepriekš minētie ir daži no galvenajiem iemesliem, kāpēc Cardano izaugsme var izrādīties ne tik gaidīta.

Mēs varam teikt, ka Cardano šajā brīdī ir vairāk pozitīvu nekā negatīvu. Bet, lai turpinātu ar pozitīvu skatījumu, Cardano ir jāpilda solījumi, un tas jādara drīz.

Ja katru dienu tiek laista apgrozībā jauna monēta, kriptovalūtu tirgū lietas var strauji mainīties. Cardano ir jāvirzās ātrāk, ja tā vēlas palielināt izredzes uzvarēt investorus.

Noslēguma vārdi

Tagad jūs zināt augstāko Cardano cenu prognozi gan īstermiņā, gan ilgtermiņā. Jūs zināt arī par tā izcelsmi, vēsturiskajām cenu tendencēm un galvenajām iezīmēm. Šie ir daži no galvenajiem aspektiem, kuriem vajadzētu palīdzēt jums izveidot priekšstatu par iespējamām cenu izmaiņām, kuras Cardano var sagaidīt tuvākajā laikā.

Tātad, kāds ir jūsu viedoklis pēc manas Cardano cenu prognozēšanas rokasgrāmatas izlasīšanas? Vai jūs esat bullish vai lācīgs? Es personīgi esmu diezgan lācīgs, ja jūs to jau nevarētu pateikt!

Ļaujiet man zināt jūsu viedokļus un prognozes – uz ko jūs redzat Cardano pieaugumu vai kritumu līdz šī gada beigām? Kā jūs domājat, kā tas būs pēc 5 gadiem? Uz ko balstāt savu viedokli? Vai vēlaties vairāk uzticēties ekspertu atzinumiem vai dažādiem vietņu algoritmiem?

Piezīme: Papildus šīs Cardano prognozēšanas rokasgrāmatas izmantošanai, pirms galīgā lēmuma par ieguldīšanu, jums noteikti vajadzētu konsultēties ar finanšu konsultantu. Turklāt jums ir ļoti ieteicams nekad ieguldi vairāk, nekā vari atļauties zaudēt.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me