Cex maku apskats

Uzticama un ievērības cienīga kriptovalūtas maki var izrādīties mazliet grūtāk atrast, nekā jūs varētu gaidīt. Tur ir daudz dažādu iespēju izvēlēties – ne visi no tiem būs piemēroti visiem! Šodien šajā Cex maks Pārskatīsim vienu no interesantākajām iespējām.

Kas padara Cex maku tik interesantu? Pāris lietas, patiesībā, bet, iespējams, visievērojamākajai no tām būtu jābūt faktam Cex pat galvenokārt nav maks, vispirms!

Apjucis? Neuztraucieties – mēs mazliet iedziļināsimies sīkumos. Mēs parunāsim lietotni Cex (precīzāk, Cex.io mobilais maks), kā jūs varat pilnībā izmantot maku, un dažas vispārīgas iezīmes un priekšrocības.

Protams, es jums pastāstīšu arī par mazāk ideālām lietām, kas ieskauj Cex maku, un pat parādīšu kā sākt to lietot, arī. Tiksim pie tā!

Plusi

  • Iebūvēta apmaiņas funkcionalitāte
  • Plašs atbalstīto monētu saraksts
  • Pieejams visā pasaulē
  • Lieliska mobilā lietotne

Cons

  • Stingras KYC prasības
  • Nav tiešraides klientu atbalsta

Cex seifa apskats: populārs apmaiņas maks

Tad vispirms ir pirmās lietas – sāksim no mūsu Cex maks pārskatīšana, nosakot pamatu tieši tas, kas ir Cex, un kas tas nav.

Viena meklēšana tiešsaistē ļoti ātri atklās jums attiecīgo platformu – Cex.io – ir kriptovalūtas maiņa. Citiem vārdiem sakot, tā ir vieta, uz kuru jūs dotos, lai apmeklētu tirgot un apmainīt kriptogrāfijas aktīvus, vai vienkārši pat iegādājieties tos ar kredītkarti vai debetkarti, pārāk (tas ir iespējams ar Cex).

Jūs tomēr varat sajaukt – ja meklējat, teiksim, Cex Bitcoin maku un redzat, ka tā patiesībā ir apmaiņas vietne, vai jūs esat apmānījis?

Protams, nē! Cex ir vienkārši tas, kas ir pazīstams kā anmaiņas maks”.

Cex seifa apskats: par Cex.io

Apmaiņas maki ir unikāls šifrēšanas iespējas veids. Tie ir arī vieni no populārākajiem, vismaz tik daudz, cik gadījuma rakstura kriptogrāfija hodlers un tirgotāji ir noraizējušies – kamēr tādi ir daudz, daudz drošākas alternatīvas tirgū, daudziem cilvēkiem varētu būt pietiekami maz rūp, lai tos pārbaudītu, viņiem nav finansiāla atbalsta, lai tos iegādātos, vai vienkārši dod priekšroku valūtas maiņas maciņiem..

Pat attiecībā uz kriptogrāfijas aktīvu glabāšanu biržā, Cex ir unikāls – jūs, visticamāk, redzēsiet arī šo Cex maka pārskatu.

Atrasts jaunākais virsgrāmatas maka kupons:

Cex maka apskats: PROS

Kad tas viss ir noskaidrots, mēs tagad varam pievērsties aktuālajai tēmai – Cex maka maksa, izmantojamības aspekti, drošības pasākumi, un tā tālāk. Mēs sāksim ar visu svarīgāko aspektu – seifa drošības funkcijas.

Stingri klienta līmeņa drošības pasākumi

Drošība ir kaut kas, ko jums vajadzētu lietot ļoti nopietni, it īpaši, ja jūs meklējat jaunu kriptogrāfijas maku. Patiesībā tik daudz, ka tā tam vajadzētu būt jūsu prioritāte Nr. 1 – neviena cita funkcija nebūs tik svarīga kā jūsu aktīvu drošība.

Tomēr, sakot, ka “drošība” var nozīmēt dažas dažādas lietas. Tas kļūst īpaši sajukums, apspriežot apmaiņas makus – lai gan daudzas tiešsaistē atrastās Cex seifa atsauksmes jums to neteiks, patiesībā ir daži drošības pasākumu veidi kas ir saistīti ar šāda veida maku.

Cex maku apskats: uzņēmuma vēsture.

Valūtas maiņas makiem ir jāsargā viņu lietotāju aktīvi gan attiecībā uz darījumiem (spēcīga datu šifrēšana, anonimitāte, ja piemērojams, droša tirdzniecības vide), kā arī apmaiņas platformas vispārējais stāvoklis, pārāk (tas nozīmē, drošība pret trešo pušu uzlaušanas mēģinājumiem utt.).

Pirms sākat meklēt “kā atrast manu seifa adresi ar Cex?”, Vienmēr vajadzētu noskaidrot, vai platformai ir pienācīgi drošības pasākumi vietā! Par laimi, Cex.io šajā ziņā ir zelts – to daudzi uzskata par ļoti droša vieta kriptovalūtas aktīvu glabāšanai un tirdzniecībai.

Tas ir kaut kas acīmredzams, kad pirmo reizi reģistrējaties un piesakāties platformā. Ir pārbaude pa e-pastu UN mobilajām ierīcēm, lai pārliecinātos, ka kontā piesakāties tieši jūs.

Cex seifa apskats: Cex juridiskie dokumenti.

Cex arī izmanto ļoti stingri KYC noteikumi. Lai gan to var uzskatīt par sliktu lietu (mēs pie tā nonāksim vēlāk), tas patiesībā ir pārsteidzoši tiem cilvēkiem, kuri vēlas tikt garantēti godīgas tirdzniecības iespējas, un viņu aktīvu drošību.

Cex.io patiesībā ir oficiāli reglamentēta, arī! Tas nozīmē, ka jūs varat būt pārliecināts, ka pastāv visaptveroša institūcija, kas nodrošina, ka viss ir godīgi un likumīgi gan ar Cex Bitcoin maku, kā arī platformas apmaiņas pusi.

Joprojām domājat, vai Cex ir drošs? Labāko daļu esmu saglabājis pēdējam – maiņas seifs lielāko daļu savu lietotāju līdzekļu glabā aukstā maka ierīcēs.

Tabula: Coinbase maka un Binance maka maksājumu metodes

Auksti maki ir, patiesībā, drošākais veids, kā uzglabāt kriptovalūtas. Atsevišķi hodlers var iegādāties īpašas aukstā seifa ierīces un turēt savus aktīvus tajās – virsgrāmata Nano X vai Trezor modelis T ir divi labi piemēri.

Tas teica, dažas no labākajām kriptovalūtu biržām (un lielā mērā – apmaiņas maki) izmanto arī saldētavu, lai pārliecinātos, ka viņu lietotāju aktīvi ir pilnīgi droši un tālu no potenciālajiem klientiem ļaunprātīgu programmatūru vai uzlaušanas mēģinājumi. Cex.io ir viena no šādām platformām.

Cex seifa apskats: aukstā maka skaidrojums.

Cex atzīmē, ka, lai gan lielākā daļa iepriekšminēto aktīvu tiek turēti bezsaistē, platformas karstajos maciņos joprojām ir pietiekami daudz līdzekļu, lai ļautu dienas tirdzniecības aktivitātes. Fantastiski!

Tātad, apkopojot visu, ja esat apmeklējis šo Cex maka pārskatu, lai uzzinātu, vai Cex ir drošs, esiet drošs – tas ir valūtas maiņas maks, izmanto visas galvenās drošības funkcijas, un ir pienākums saglabāt jūsu kriptovalūtas aktīvus drošībā (zināmā mērā, tas ir – ja vēlaties vislabāko iespējamo drošību, jūsu labākā likme paliek individuāli piederošs aparatūras maks).

Maiņa, kas iebūvēta biržā

Jūs, iespējams, redzējāt šo nākam, vai ne?

Tas ir jautājums, kas tiek apspriests ikreiz, kad kāds piemin apmaiņas makus (arī acīmredzamu iemeslu dēļ), taču tas joprojām ir svarīgi pieminēt, jo īpaši attiecībā uz šo Cex maka pārskatu. Es sekundē pastāstīšu, kāpēc tas tā ir.

Tātad, neatkarīgi no tā, vai izmantojāt lietotni Cex vai attiecīgās platformas darbvirsmas (tīmekļa pārlūkprogrammas) versijas, jūs to atradīsit maks ir integrēts kriptogrāfijas valūtas maiņas centrā.

Jā, es zinu – acīmredzama lieta.

Cex seifa apskats: uzticama apmaiņa.

Tomēr tam, ka tas ir acīmredzams, nevajadzētu atņemt taisnīguma faktu cik tas patiesībā ir lieliski!

Redzi, ar Cex Bitcoin maks (vai jebkuru citu altcoin maku, par šo jautājumu), jūs varēsiet uzreiz tirgojiet savas kriptogrāfijas monētas, tieši no sava maciņa. Tas ietaupīs gan daudz laika, gan arī dažas maksas.

Tas faktiski ir galvenais jautājums, kas cilvēkiem, šķiet, ir arī ar aukstiem maciņiem. Kamēr auksts maks jums to nodrošinās augstākā līmeņa drošība, tas arī būs diezgan kaitinoši, ja vēlaties tirgot savas monētas (drīzāk pārsūtiet tās uz valūtu, lai sāktu to darīt).

Tātad, Cex ļauj jums glabāt kriptogrāfijas un arī uzreiz tos tirgot. Lieliski! Tomēr atcerieties, kad es to teicu Cex.io patiesībā ir diezgan unikāls, pat šajā sakarā? Nu, tas ir tāpēc, ka platforma to patiesībā ļauj izņemt naudu!

Cex seifa apskats: iegādājieties kriptogrāfiju ar debetkarti vai kredītkarti.

Pareizi – jūs varēsiet pārdodiet savus kriptos par fiat nauda, un dažu minūšu laikā pārskaitīt šo naudu uz jūsu bankas kontu vai debetkarti!

Kaut arī tas viss, protams, ir labāk Cex apmaiņas pārskats nekā šajā Cex maka pārskatā, joprojām ir vērts atzīmēt, ka Cex būtībā ļauj jums iet pilnā lokā, sākot no fiat naudas noguldīšanas platformā, līdz pirkšanai, tirdzniecībai un naudas izņemšanai pēc tam. Lieliskas lietas!

Lieliska mobilā lietotne

Ja meklējat Cex.io mobilo maku, jūs to priecāsieties dzirdēt.

Tāpat kā daudzi citi augsta profila apmaiņas maki, Cex.io ir mobilo lietotni ka jūs varat izmantot ceļā. Citiem vārdiem sakot, jums būs iespēja piekļūt saviem līdzekļiem un piedalīties tirdzniecības un apmaiņas darbībās jebkurā laikā un vietā.

Lieliski, vai ne? Nu labi, – bet ar Cex.io mobilo maku ir vēl lieliskāka lieta.

Cex seifa apskats: mobilā Cex lietotne.

Attiecīgā lietotne ir ļoti vienkārši lietojams, un ļoti intuitīvi. Vislabākā tā īpašība ir fakts, ka tā ļauj gan iesācēji, gan eksperti kriptogrāfijas cienītāji un tirgotāji, lai justos laipni gaidīti – ir atsevišķas cilnes, kurām varat piekļūt, un vai nu parādīs vienkāršotu platformas skatu, vai arī uz ekspertiem.

Ciktāl tas attiecas uz citu lietotāju Cex maku pārskatiem, šķiet, ka cilvēkiem patīk tas, ka viņi to var piekļūt visiem viņu īpašumiem vienā cilnē, un pat filtrē dažus tukšus makus ārā. Parādītā vizuālā informācija ir skaidra un vienkārša, un lietotnes vispārējā ielāde, kaut arī tā tiek virzīta ap zīmola pakalpojumu apmaiņas daļu, joprojām ir ļoti pievilcīgi izmantot un apskatīt.

Liels atbalstīto kriptovalūtu saraksts

Ar kriptovalūtas entuziasti ir kļuvuši arvien vairāk un vairāk dažādot savus portfeļus ar diezgan maz. Tas ir lieliski – tas nozīmē, ka cilvēki ir sākuši apskatīt dažādus projektus un sazināties ar savām interesēm!

Dažādi portfeļi nozīmē arī to, ka ir pieaugoša vajadzība pēc drošas un uzticamas kriptogrāfijas glabāšanas, gan. Daudzām kriptovalūtām (faktiski lielākajai daļai) ir viņu pašu, veltīts maks – lai gan tas pats par sevi ir lieliski, ja jums pieder plaša aktīvu izvēle, var būt ļoti grūti tos visus pārvaldīt.

Lietotāju Cex seifa atsauksmes tomēr jums to pateiks Cex diezgan labi atrisina šo jautājumu.

Cex maku apskats: kriptovalūtu saraksti.

Attiecīgais apmaiņas maks atbalsta ap 80 dažādu kriptovalūtu. Tas ir pienācīgs skaitlis! Jūs atradīsit visus galvenos kriptogrāfijas, ko atbalsta Cex, un arī daudz dažādu citi altkoīni, arī.

Labākā attiecīgā maka daļa ir fakts, ka jūs varat glabājiet visus šos kriptotipus vienā platformā (tas ir Cex). Katras monētas maki, protams, būs atšķirīgi, tomēr tie tiks uzrādīti tā pati grafiskā lietotāja saskarne (GUI).

Zema kriptogrāfijas izņemšanas maksa

Maksas ir tas, par ko mēs bieži domājam, apspriežot vai domājot par apmaiņu. Tomēr, kā jums pateiks daži lietotāju Cex maku pārskati, tie attiecas arī uz kriptogrāfijas valūtas maciņiem.

Kas attiecas uz Cex maka maksām, tās ir tikai divas lietas jums ir nepieciešams izpētīt – depozīta un izmaksas izmaksas. Abi šie attiecas uz kriptovalūtām, protams – ir ar fiat saistītās maksas, taču tās tiks segtas Cex apmaiņas pārskatu.

Cex seifa apskats: maksas grafiks.

Noguldījumi patiesībā ir platformas noslēpums. Šķiet, ka jūs varat noguldīt (pārskaitīt) kriptovalūtas Cex pilnīgi bez maksas – kas būtu standarts -, bet nav informācijas, kas to apstiprinātu.

Ciktāl tas attiecas uz Cex naudas izņemšanas maksu, lietas patiesībā ir satriecošs – tev izmaksās Bitcoin izņemšana no Cex aptuveni 0,0005 BTC! Tas padara Cex par vienu no labākajiem kriptovalūtu pārskaitījumu portfeļiem gan platformā, gan ārpus tās.

SegWit adrešu atbalsts (NAV bech32)

Bitcoin SegWit adrese atbalstu mūsdienās vajadzētu būt normai. Tomēr jūs būtu pārsteigts par to, cik daudz ir augsta līmeņa apmaiņas maku NEBŪT faktiski atbalsta šāda veida adreses.

SegWit adreses ir jauna veida BTC ekskluzīvas adreses, kas aizstāja Bitcoin Legacy maku adreses. SegWit nozīmē “Segregated Witness”, un šāda veida adreses sāksies ar “3”Vai“bc1”. Tiek sauktas pēdējās adreses bech32, un ir diemžēl Cex neatbalsta.

Cex seifa apskats: SegWit adreses atbalsts.

Ja izmantojat SegWit Bitcoin adresi, jūsu darījumi būs abi ātrāk, un to izpildīšana arī maksās daudz mazāk. Divas lieliskas funkcijas – nav iemesla neizmantot šāda veida adresi!

Tas jo īpaši attiecas uz faktu, ka lietotne Cex (un pati visa platforma) atbalsta SegWit adreses, nav problēmu! Lieliskas ziņas jebkuram BTC entuziastam!

Salīdziniet Cex maku blakus citiem

Vai tu zināji?

Salīdziniet Cex maku blakus citiem

Visas šifrēšanas biržas var izskatīties līdzīgas jums, taču tās ir NEVIS vienādi!

Jā! Parādiet man Salīdzināšanas diagrammu

Cex maku pārskati: CONS

Pēc apspriešanas par visām ievērojamākajām funkcijām un priekšrocībām, kas minētas citos lietotājos Cex maks atsauksmes, pagriezīsimies un apskatīsim dažus no šiem sūdzības, kas varētu būt šī pakalpojuma klientiem. Jāatzīst, ka nav daudz šādu jautājumu, kurus vajadzētu apskatīt, taču tie, kas patiešām pastāv, ir diezgan ievērojami.

Spēcīga KYC izpilde

Iepriekš Cex maku pārskatā es norādīju uz to Cex patiešām ir diezgan stingri KYC noteikumi un verifikācijas pārbaudes. Tas tika norādīts kā izdevīga iezīme, un lielākajai daļai cilvēku tas tā būs.

Tomēr tas var izrādīties arī negatīvs. Tas faktiski viss ir atkarīgs no jūsu viedokļa.

Ja jūs vienkārši meklējat tirgot kriptovalūtas un turēt tās drošā vidē, jūs, iespējams, būsiet diezgan apmierināts ar to, kā Cex izvēlas tuvoties KYC noteikumiem. Galu galā tas palīdz nodrošināt, ka ir platformā nenotiek krāpšanās vai neķītras spēles, un palielinās vispārējais drošības aspekts no seifa.

No otras puses, ja jūs patiešām neuzdodat jautājumu “vai Cex ir drošs?”, Un tas viss ir domāts decentralizācija, tas var traucēt.

Cex seifa apskats: licences un sertifikāti.

Jūs redzat, kamēr absolūtais vairākums galveno kriptovalūtu biržu (tātad arī apmaiņas maki) izmanto KYC noteikumus, lai pārbaudītu un apstiprinātu cilvēkus, kuri izmanto viņu pakalpojumus, daži apgalvo, ka tas ir tiešs pārkāpums tam, par ko ir paredzēts šifrēt – decentralizācija un anonimitāte.

Var apgalvot, ka šī ir pārliecība, kas pieder indivīdu mazākumam – kriptopūristiem un tradicionālistiem. Pareiza KYC iestatīšana nozīmē, ka jūs zināt, kas atrodas ekrāna otrajā galā, un ka jūs to varat arī izdarīt veikt drošus naudas iemaksas un izmaksas.

Tātad, lai gan lielākajai daļai cilvēku tas patiešām nav ievērojams jautājums, joprojām būs atsevišķi kripto entuziasti, kuri, iespējams, nav tik ļoti iecienījuši šo funkciju. Tikai kaut ko vērts paturēt prātā!

Nereģistrētiem lietotājiem nav tiešraides klientu atbalsta

Dīvainā kārtā tas ir kaut kas, ko jūs īsti neredzēsiet tik bieži pieminēts dažādu lietotāju Cex maku pārskatos. Es teiktu – tā tam vajadzētu būt!

Cex piedāvā saviem klientiem iespēju iesniedziet pieprasījumus, izmantojot klientu atbalsta sistēmu savā oficiālajā vietnē. Tas ir labi – fakts, ka jūs faktiski varat iegūt atbalsta aģentu, ir vairāk nekā ar daudzām citām apmaiņas vietām (lai gan, godīgi sakot, šis jautājums galvenokārt ietekmē ar brīvības atņemšanu nesaistītas apmaiņas platformas).

To pateicis, Cex faktiski neļauj tieši sazināties ar atbalsta dienestu, izmantojot tiešsaistes tērzēšanuvismaz, ja neesat vietnē reģistrēts lietotājs. Jums jāiesniedz pieprasījums un pēc tam jāgaida atbilde uz e-pastu.

Cex seifa apskats: Cex funkcijas.

Lai to papildinātu, zināmas bezprecedenta likviditātes dēļ & cenu svārstības, kuras, šķiet, nepārtraukti piedzīvo viss kriptogrāfijas tirgus, valūtas maki (ieskaitot Cex) ir saņēmuši pilnas rokas – jums var nākties gaidīt atbildi uz savu jautājumu diezgan daudzas dienas.

Vispārīgi runājot, tas varētu nebūt tik liels jautājums – daudziem ar šifrēšanu saistītiem pakalpojumiem ir līdzīgas atbalsta sistēmas. Tomēr šeit mēs runājam par platformu, kas ir saistīta ar jūsu finansēm – šādā gadījumā jūs, iespējams, vēlaties, lai uz jūsu jautājumiem atbildētu pēc iespējas ātrāk, cilvēciski iespējams!

Protams, jūs varētu teikt – kāpēc tas ir svarīgi, ja neesat reģistrējies Cex? Vienkārši – tas var būt lielisks veids, kā novērtēt uzņēmuma atsaucību un, ja jums tas ir jebkādas nopietnas izmeklēšanas pirms izlemt reģistrēties vietnē vai nē, tas ir vēl jo svarīgāk.

Kā lietot Cex maku?

Tātad, tagad, kad mēs esam apsprieduši visi galvenie plusi un mīnusi kriptovalūtas Cex maku, jums vajadzētu būt diezgan laba ideja par to, ko sagaidīt no attiecīgās platformas.

Pieņemsim, ka, izlasot šo Cex maka pārskatu, esat nolēmis, ka Cex.io ir vērts dot kadru. Pirms jūs vispirms ienirstat dažādās vietnes piedāvātajās funkcijās, jums tas būs nepieciešams reģistrējieties un izveidojiet kontu. Sekojiet līdzi – es jums parādīšu, kā to visu izdarīt!

Kā reģistrēties Cex?

Cex apmaiņas maka reģistrācijas process ir tieši tāds pats kā tad, ja reģistrētos Cex kā atsevišķa apmaiņa.

1. solis: Nokļuvu Cex.io oficiālajā vietnē.

2. solis: Ekrāna augšējā labajā stūrī redzēsit “Izveidot profilu”Poga. Noklikšķiniet uz tā.

Cex seifa apskats: Cex mājas lapa.

3. solis: Lūk, jums tiks lūgts ievadiet savu e-pasta adresi, Izveidot paroli, un izvēlieties dzīvesvietas valsti. Standarta lietas.

Cex maka pārskats: izveidojiet savu kontu.

4. solis: Nākamais, e-pasta apstiprinājums – dodieties uz iepriekš norādīto e-pasta adresi un izpildiet tur sniegtos norādījumus.

Cex maka pārskats: apstipriniet savu e-pasta adresi.

5. solis: Pēc novirzīšanas uz pieteikšanās lapu jums tas būs jādara ievadiet ļoti pamatinformāciju par sevi. Tas ietver jūsu vārdu, uzvārdu un dzimšanas datumu.

Cex maku pārskatīšana: pabeidziet konta iestatīšanu.

6. solis: Tagad jums tiks dota iespēja palielināt konta ierobežojumus, nokārtojot dažas KYC verifikācijas pārbaudes, taču jūs varat izlaist šo daļu un atgriezties pie tās vēlāk. Kad esat to izdomājis, tas ir viss – jūs esat iekšā!

Cex maka pārskats: sāciet verifikāciju tūlīt vai izlaidiet vēlāk.

Šajā Cex maka apskatā ievērības cienīgs fakts ir fakts, ka, lai gan Cex reģistrācijas process nav visātrākais, tas, protams, joprojām ir ļoti vienkārši! Attiecīgais process aizņem tikai dažas minūtes, un jūs pagaidām varat izlaist visas garlaicīgās KYC pārbaudes un atgriezties pie tām, kad vēlāk to uzaicinās.

Kā noguldīt / izņemt kriptovalūtas uz / no Cex?

Tagad, kad esat pirmo reizi piekļuvis savam kontam, jums varētu rasties jautājums: “Kā atrast manu seifa adresi ar Cex?” Vai “Kā man veikt pirmo iemaksu?”. Neuztraucieties – tieši to mēs izskatīsim tālāk.

1. solis: Lapā, uz kuru esat nosūtīts pēc reģistrēšanās (galvenokārt tirdzniecības lapā), pārejiet uz ekrāna augšējo labo daļu un redzēsiet divas pogas –Depozīts” un “Izņemt”. Nospiediet pirmo.

Cex seifa apskats: depozītu un izņemšanas pogas.

2. solis: Šeit jūs redzēsiet plašu iespēju sarakstu, kā finansēt savu kontu. Patiesi – metodes ir diezgan bagātīgas! Tomēr ir no pirmā acu uzmetiena nav kriptogrāfijas finansēšanas iespēju – lai skatītu šīs opcijas, ekrāna augšējā labajā stūrī (kur atrodas nolaižamā izvēlne “USD”) jāizvēlas atbilstošs kriptogrāfijas līdzeklis..

Cex maku apskats: depozīta metodes.

3. solis: Šajā piemērā es izmantoju Bitcoin. Ja esat verificējis savu kontu, jums tiks parādīts jūsu BTC depozīta adrese. Viss, kas jums jādara, ir to nokopēt un ielīmēt platformā, no kuras veicat atteikšanos. Tieši tā!

Cex maka pārskats: iemaksājiet BTC, izmantojot adresi vai QR kodu.

Darījuma ātrums būs atkarīgs no tīkla slodzes un dažiem citiem kritērijiem, taču darījumam vajadzētu sekot drīz. Kad tas būs izdarīts, jūs redzēsiet BTC parādīšanos jūsu Cex makā un varēsit sākt tirdzniecību vai vienkārši to malkot.

4. solis: Tagad pārejam uz izņemšana. Sekojiet tam pašam procesam, izvēlieties tikai “Izņemt” tā vietā "Depozīts" šoreiz. Jūs tiksiet novirzīts uz lapu, kurā jūs lūgsit ievadiet saņēmēja BTC maka adresi – atcerieties, ka tā ir jūsu maka adrese SŪTĪŠANA naudu, un savu Cex Bitcoin maka adresi.

Cex maku apskats: saņēmēja adrese.

Kā redzat, Cex arī liek jums neatbalstīt bech32 adreses.

5. solis: Tagad jums būs jāievada nosūtāmā BTC summa, jāpārbauda informācija un jāapstiprina darījums. Būtībā tas arī viss!

Izstāšanās process ir tikpat vienkārša kā depozīts. Tas aizņem pāris minūtes, un Cex patiešām labi strādā, lai jūs to vadītu.

Lai gan tas ir arī kaut kas, kas diezgan bieži tiek minēts lietotāju Cex maku pārskatos, man šķiet, ka tas ir pelnījis vēl vairāk uzsvērt – kā jūs tikko redzējāt pats, Cex piedāvā ļoti dažādas metodes, kā jūs varat iegādāties kriptovalūtas par fiat naudu!

Patiešām, kriptogrāfijas aktīvu iegāde ar fiat tieši no jūsu maka nav svešs jēdziens pat makiem, kas nav valūtas maiņas rīki. Es domāju, ieskatieties virsgrāmata Nano X – ar Ledger Live lietotāja saskarnes palīdzību jūs varat iegādāties kriptogrāfiju tieši uz aparatūras seifa ierīci!

Atšķirība šeit ir tā, ka Ledger izmanto trešās puses apmaiņas pakalpojumsMonēta -, kamēr Cex seifs izmanto savu, iebūvēta apmaiņa.

Kopsavilkums

Jāatzīst, ka, kā norādīts šī Cex maka pārskata ievaddaļā, izvēlieties sev uzticamu un uzticamu kriptovalūtas maks var izrādīties neliels izaicinājums. Tomēr šajās dienās galvenais izaicinājums ir pats pieejamo dažādu seifu dažādība!

Es vēlos jūs šodien atstāt ar vienu pēdējo noskaņojumu, kuru jūs diezgan bieži atklāsiet citas manas apmaiņas maka atsauksmes, un arī dažādos tiešsaistes ar kriptogrāfiju saistītos forumos: labākais ir izmantot divu atsevišķu maku pakalpojumus.

Tas darbojas diezgan vienkārši – jums tas būs nepieciešams ārkārtīgi drošs kriptogrāfijas maks, piemēram, viena no augstākā līmeņa aparatūras kriptovalūtas glabāšanas ierīcēm. Papildus tam jūs varat izvēlēties citu, ērtāku iespēju, ņemot vērā tirdzniecību – tā kā šis ir Cex maka pārskats, attiecīgais pakalpojums jums varētu diezgan labi piestāvēt!

Cex seifa apskats: Ledger Nano X un dažas fiziskas kriptovalūtas.

Jūs paturētu lielākā daļa no jūsu kriptogrāfijas aktīviem aparatūras ierīcē (saldētavas maks), un tikai nelielu porciju jūsu īpašumā esošā kriptogrāfija atrastos uz karsta maciņa (piemēram, Cex).

Tādā veidā jūs varēsiet gan piedalīties dienas tirdzniecības aktivitātēs, ja vēlaties, un arī saglabājiet mieru, ka lielākā daļa jūsu kriptogrāfijas ir sargā vislabākā aizsardzība kriptovalūtu industrijā!

Kas attiecas uz Cex, tā patiešām var būt pārsteidzoša izvēle ikvienam, kurš vienlaikus meklē iespēju gan tirgot, gan uzglabāt kriptogrāfijas aktīvus! Sakarā ar Cex piedāvātajām iespējām maiņas maks būs der gan kriptogrāfijas iesācējiem, gan veterāniem, līdzīgi.

Attiecīgā pakalpojuma normatīvais raksturs arī ir pierādījums tam likumību. Cex ir sasniedzams un lietojams visu diennakti visu diennakti – pat ASV bāzēti investori platformā var tirgot kriptogrāfiju, kas, pateicoties tādām lietām kā SEC noteikumi, bieži nav iespējams dažas citas augstas klases apmaiņas.

Secinājumi

Nu, tad – viss! Esam nonākuši līdz mūsu beigām Cex maks pārskatīšana!

Vai es pats ieteiktu izmēģināt Cex? Nu, cik es varu pateikt, tā noteikti ir pārsteidzoša platforma, ar daudzām priekšrocībām, ko piedāvāt saviem klientiem!

Vai jūs interesētu Cex kā kriptovalūtas maiņa, vai vēlaties izmantot mobilo Cex.io maku, jūs varat sagaidīt augstākā līmeņa drošības pasākumi, dažu pavadībā noderīgas funkcijas un tīra reputācija. Kaut arī attiecībā uz šīm lietām jums vienmēr vajadzētu veikt savu pētījumu, Cex patiešām šķiet diezgan pienācīgs!

Tabula: Ledger Nano X un Trezor modeļa T cenu noteikšanas iespējas

Ja tomēr uzskatāt, ka Cex.io jums īsti nederēs kā maiņas maka alternatīva, ir vairāk iespēju izpētīt – jūs vienmēr varētu vērsties pie makiem, piemēram virsgrāmata Nano X vai Trezor modelis T! Lai gan šīm ierīcēm ir cenu zīme, tās arī piedāvā labākais nodrošinājums, ko var nopirkt par naudu!

Visbeidzot, jums būtu labi pārbaudīt labākās kriptovalūtu apmaiņas platformas tirgū, arī!

Pateicoties visam teiktajam un paveiktajam, es pateicos jums par lasīšanu un novēlu jums veiksmi, meklējot jums vispiemērotākos makus un apmaiņas pakalpojumus! Priekā!

Šajā vietnē publicētā satura mērķis nav sniegt jebkāda veida finanšu, ieguldījumu, tirdzniecības vai cita veida konsultācijas. BitDegree.org neapstiprina un neiesaka pirkt, pārdot vai turēt jebkāda veida kriptovalūtu. Pirms pieņemt lēmumus par finanšu ieguldījumiem, konsultējieties ar savu finanšu konsultantu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me