Coinbase apskats

Hei, laipni lūdzam manam Monētu bāze pārskatīšana!

Ar vairāk nekā 13,3 miljoni aktīvo lietotāju, ir maz apmaiņas, kas būtu tikpat uzticamas un uzticamas kā Coinbase.

Ja jūs vēlaties iegādāties kriptonauda ar savu fiat nauda (USD, EUR utt.), Coinbase var būt jūsu apmaiņa.

Šajā Coinbase pārskatā es aplūkošu Coinbase pamatus, ieskaitot kas tas ir, Kā tas strādā, tās priekšrocības un trūkumi un vai tas ir piemērots tieši jums.

Kad būsiet pabeidzis lasīt šo Coinbase pārskatu, jums būs laba izpratne par Coinbase un tā piedāvāto. Vēl svarīgāk ir tas, ka jūs varēsiet izlemt, vai Coinbase ir pareizā apmaiņa jums!

Tātad, sāksim!

Plusi

  • Fiat valūtas – pieņemts
  • Vienkārši lietojams
  • Pieņem tikai visuzticamākās kriptovalūtas
  • Ļoti droša

Cons

  • Nav pieejams visās valstīs
  • Dažas no mazāk pazīstamajām monētām netiek atbalstītas

Ātra informācija par Coinbase

Monētu bāze ir digitāla valūtas brokeru birža, kur jūs varat pirkt un tirgot Bitcoin un daži citi kriptogrāfijas. Tas atšķiras no tradicionālajām kriptogrāfijas valūtas maiņām, jo ​​ļauj nopirkt kriptogrāfiju, izmantojot fiat valūtas.

Coinbase tiek uzskatīta par vienu no lielākajām kriptogrāfisko brokeru biržām pasaulē!

Viņi tur aktīvi pārsniedz 20 miljardus USD un vairāk nekā USD 50 miljardi kriptogrāfijā ir tirgots izmantojot savu platformu, kopš tā tika dibināta Sanfrancisko, Kalifornijā 2012. gadā.

Coinbase faktiski ir divi galvenie produkti; brokeru birža un profesionāla tirdzniecības platforma ar nosaukumu GDAX. Tomēr abus var izmantot neatkarīgi viens no otra.

Vai Coinbase ir maks?

Tā ir apmaiņa, bet tā ir iebūvēts maks, Jā.

Tātad, ja vēlaties, varat saglabāt savu kriptogrāfiju platformā Coinbase. Tomēr, tas nav ieteicams. Es noteikti iesaku jums pārvietot savu kriptogrāfiju no Coinbase, kad esat to iegādājies, jo apmaiņas maki ir vismazāk drošie maku veidi.

Jums vajadzētu domāt par iegūšanu aparatūras maku tā vietā – tie ir drošākie kriptogrāfisko maku veidi!

Coinbase apskats: Coinbase sākumlapa.

Izlasiet manu Trezor vs virsgrāmata vadīt lai redzētu divu galveno aparatūras maku salīdzinājumu.

Ir Coinbase Legit?

Tirgū ir daudz apmaiņu, kas nav tik uzticamas, kā tiek apgalvots, un tas ir viens no iemesliem, kāpēc es rakstu šo Coinbase pārskatu – lai parādītu jums cik likumīga ir Coinbase, cita starpā.

Tātad, vai Coinbase ir likumīgs? Nu, patiesība ir, Coinbase, iespējams, ir tikpat likumīgs, cik tas izpaužas.

Lai darbotos tikai 30 ASV štatos, tā ir vairāk nekā 40 dažādas licences. Tas nodrošina, ka viņu prakse ir likumīga un ka viņi ar jūsu naudu rīkojas godīgi.

Ja lasāt šo Coinbase pārskatu, vispirms jums jāzina, vai varat izmantot šo apmaiņu savā reģionā..

Coinbase var izmantot daudzās valstīs, lai veiktu darījumus, piemēram, līdzekļu nosūtīšanu, saņemšanu vai glabāšanu. Tomēr platformas pirkšanas un pārdošanas funkcijas ir pieejamas tikai 32 attīstītās valstis apkārt pasaulei.

Pirms mēģināt reģistrēties, noteikti pārbaudiet, vai varat izmantot Coinbase no savas valsts!

Jaunākais atrastais Coinbase kupons:

Coinbase iezīmes

Ātri palaidīsim dažas no galvenajām attiecīgās kriptogrāfijas apmaiņas platformas iezīmēm.

Tas piedāvā tikai uzticamus kriptos

Monētu bāzi bieži izmanto kā ieejas punkts kriptogrāfijas tirgū. Caur to jūs varat iegādāties Bitcoin, Litecoin, Ēteris un Bitcoin Cash. Šīs četras digitālās valūtas ir vienīgās, kuras varat iegādāties vietnē Coinbase.

Tas ir tāpēc, ka Coinbase piedāvās tikai monētas, kas ir garantētās valūtas vai preces, un tas neatver žetonus, kas potenciāli varētu būt vērtspapīri vai akcijas. Ļoti reti viņi pievieno jaunas monētas.

Tas ir vēl viens iemesls, kāpēc Coinbase tiek uzskatīta par uzticamu un drošu platformu.

Viegli lietojama saskarne

Coinbase ir patiešām viegli lietojams interfeiss tas padara to par lielisku instrumentu tiem, kas tikko sākuši darboties kriptogrāfijas nozarē. Tā tīrais dizains ļauj ērti orientēties, un nepieciešamie rīki ir tieši jūsu rokai.

Coinbase pārskats: Coinbase informācijas panelis.

Tas pieņem Fiat

Atšķirībā no tradicionālajām kriptovalūtas apmaiņām, Coinbase pieņem dažādus fiatus apmaiņā pret četrām tā piedāvātajām digitālajām valūtām. Valūtas, kuras tā pieņem, ir eiro, GBP un USD.

Papildus tam piedāvā arī Coinbase ļoti dažādas maksāšanas metodes lai palīdzētu saviem klientiem nokļūt platformā, lai nopirktu kriptogrāfiju. Tie ietver bankas pārskaitījums, debetkartes / kredītkartes, PayPal un pat SEPA pārskaitījumus Eiropas pilsoņiem.

Tūlītēja apmaiņa

Tiem, kas to vēlētos nosūtīt naudu Bitcoin bet vēlētos veikt darījumus ar fiat, Coinbase ir funkcija, ko sauc par “Instant Exchange”. Tā vietā, lai vienkārši izmantotu fiat, lai nopirktu Bitcoin un pēc tam nosūtītu to savam uztvērējam, varat izmantot šo funkciju, lai procesu padarītu par vienmērīgu, tūlītēju darbību.

Jūs vienkārši maksājat ar fiat, un maksājums tiks konvertēts uz Bitcoin.

Tur ir bez papildu maksas šim pakalpojumam, un tas ir vēl viens pozitīvs aspekts, kas šajā Coinbase pārskatā tiek ņemts vērā!

Shift karte

Ja jūs vēlaties tērēt Bitcoin savā Coinbase makā, to varat viegli izdarīt maiņas karti. Uzskatot par Coinbase debetkarti, tā faktiski ir Visa debetkarte, kas ļauj ASV lietotājiem noteiktās valstīs tērēt Bitcoin no sava Coinbase maka.

Tas darbojas tikpat vienkārši kā jebkura cita Visa. Veicot darījumus ar karti, Bitcoin ekvivalenta vērtība tiks norakstīta no jūsu tiešsaistes maka. Diemžēl karte vēl nav pieejama visās valstīs, kurās Coinbase darbojas vai citās valstīs ārpus ASV.

Jauniniet uz GDAX bez maksas

Ja esat bieži kriptogrāfijas pircējs un pārdevējs un interesējaties par tirdzniecību, varat viegli pārsūtīt uz Coinbase māsas platformu GDAX (vai Coinbase Pro).

Coinbase apskats

Izmantojot GDAX, jūs varat tirdzniecība starp kriptogrāfiju. Faktiski vietnē GDAX jūs varēsiet atrast lielāku kriptogrāfijas izvēli, lai veiktu tirdzniecību.

Tomēr Coinbase politika attiecībā uz vērtspapīriem un akcijām joprojām ir spēkā. GDAX nodarbojas tikai ar monētām, kuras tiek uzskatītas par virtuālām valūtām.

Jūsu nauda ir droša

Kaut arī tas nekad nav 100% drošs jūsu naudai jebkurā tiešsaistes apmaiņas vietā, Coinbase ir viens no drošākajiem tīmekļa makiem, ko varat izmantot.

Coinbase gandrīz 99% no viņu aktīviem glabā bezsaistes saldētava kam nevar piekļūt – atrodoties saldētavā, tos nevar uzlauzt!

Tikai 1% platformas aktīvu ir pieejami tiešsaistē karstā maka sistēmā un šie aktīvi ir apdrošināti zaudējumu gadījumā. Tādā veidā, ja jūsu nauda kādreiz tiktu nozagta no Coinbase, jūs to atgūtu.

Diezgan forši, pareizi?

Coinbase pārskats: Coinbase juridiskā lapa.

Salīdziniet Coinbase blakus viens ar otru

Vai tu zināji?

Salīdziniet Coinbase blakus viens ar otru

Visas šifrēšanas biržas var izskatīties līdzīgas jums, taču tās ir NEVIS vienādi!

Jā! Parādiet man Salīdzināšanas diagrammu

Vai Coinbase ir droša?

Coinbase ir viena no tikai 4 biržām, kurai ir licence NY saskaņā ar izmēģinājuma BitLicense programmu. Kā tāds tas stingri ievēro KYC (Pazīstiet savu klientu) noteikumiem un paliek pēc iespējas atbilstošāks noteikumiem un noteikumiem.

Kā jau minēju iepriekš, tai ir vairāk nekā 40 licences darboties tikai ASV un tā ir licencēta likumīgi darboties pārējās 31 valstī, kas iekļaujas sarakstā.

Papildus tam Coinbase saglabā savus aktīvus apdrošinātus, tāpēc jūs nevarat tehniski zaudēt nevienu naudu, uzlaužot un zādzībā.!

Vēl viena lieta, kas padara Coinbase tik drošu lietošanu, ir fakts, ka to nevar izmantot anonīmi. Sakarā ar KYC noteikumiem lietotājiem, lai izmantotu platformas, ir jāiesniedz valsts izdots personas kods un dažos gadījumos adreses verifikācija. PIRKT un PĀRDOT Iespējas. Kā jūs droši vien redzat, drošība ir vēl viens pozitīvs aspekts šajā Coinbase pārskatā.

Coinbase pārskats: lietotāja Coinbase pārskats.

Tas padara platformu ļoti likumīgi izmantot godīgiem lietotājiem, un ikviens, kurš vēlas darīt kaut ko neskaidru vai blēdīgu, šajā apmaiņā nevarēs tikt prom.

Coinbase lietošanas negatīvie aspekti

Līdz šim šajā Coinbase pārskatā esmu apskatījis daudz pozitīvu lietu par Coinbase. Ir svarīgi zināt, ka dažiem cilvēkiem tomēr ir arī daži trūkumi.

Konta limiti

Kamēr Coinbase ļauj apmainīt fiat pret kriptonauda, tas ierobežo to, cik daudz jūs varat tērēt un cik bieži jūs to varat izdarīt.

Pēc viņu vietņu atbalsts forums, tas ir “drošībai, normatīvo aktu ievērošanai un krāpšanas novēršanai”. Limitu pamatā ir vairāki faktori, kas ietver izmantoto maksājuma veidu, cik vecs ir jūsu konts, pirkumu vēsture, un vēl. Šīs robežas tiek aprēķinātas automātiski.

Par laimi, ir daži veidi, kā palielināt konta ierobežojumus, tomēr dažas no šīm darbībām jau ir obligātas, lai izmantotu pirkšanas un pārdošanas funkcijas.

Jūs varat pievienojiet tālruņa numuru, sniegt vairāk personas datu, iesniedziet personu apliecinošu dokumentu ar fotogrāfiju un izveidot izveidotu pirkumu vēsturi pērkot un pārdodot (tirgojot), izmantojot Coinbase platformu.

Paturiet prātā, ka katram kontam, kuru saistāt ar savu Coinbase maku, ierobežojumi ir atšķirīgi. Piemēram, jūsu kredītkartes pirkuma limits būs atšķirīgs un atšķirīgs no saistītā bankas konta pirkuma ierobežojuma.

Augstas maksas

Monētu bāze veic darījumus daudzās dažādās valūtās un veic dažādas maksājumu metodes. Tādēļ maksa par pakalpojumu tiek iekasēta salīdzinoši augstas maksas salīdzinot ar citām apmaiņām. Augstas maksas ir viens no lielākajiem negatīvajiem aspektiem šajā Coinbase pārskatā.

Šīs maksas ir maksa par katru darījumu un tiek aprēķināti vienā no diviem veidiem. Darījumiem, kuru cena ir mazāka par 200 USD, tiek piemērota minimālā maksa. Tomēr darījumiem, kuru summa pārsniedz 200 USD, tiek piemērota procentuālā maksa.

Piemēram, ja jūs pērkat vai pārdodat ar ASV bankas kontu, konversijas maksa ir faktiskā likme 1,49% darījumiem virs 200 USD. Ja jūsu darījums tomēr ir mazāks par 200 ASV dolāriem, tiek piemērota 4% pamatlikme. Šī bāzes likme ir raksturīga ASV, un tā mainās atkarībā no jūsu valsts un reģiona.

Coinbase pārskats: norēķinu metodes vietnē Coinbase.

Anonimitātes trūkums

Lai gan dažām tā ir viena no funkcijām, kas padara Coinbase drošu lietošanu, anonimitātes trūkums var būt problēma. Pirmkārt, Coinbase ir pienākums ziņot par savu lietotāju informāciju pārvaldes struktūrām, kas to regulē. Tas nozīmē, ka tas, ko jūs glabājat kriptogrāfijas aktīvos, oficiāli tiks reģistrēts, un no jums tiks gaidīts, ka jūs maksāsit visus kriptogrāfijas nodokļus, kas nepieciešami jūsu valsts likumos.

Tas dažiem pārspēj kriptovalūtas mērķi, jo tas tika izstrādāts kā decentralizēts un anonīms bagātības darījumu veids.

Otra problēma ar to ir tā Coinbase arī izseko un uzrauga, kā lietotāji tērē savas monētas.

Viņi var arī iesaldēt jūsu Coinbase maku, ja atklāj, ka jūs veicat apšaubāmus darījumus, piemēram, maksājat vai saņemat samaksu par pieaugušo pakalpojumiem, azartspēlēm, nelegālu preču pārdošanu vai jebko citu, kas šķiet neskaidrs.

Ja Coinbase bija decentralizēti, tas tā nebūtu. Viņi nevarēs iesaldēt jūsu kontu, jo viņiem nebūtu kontroles.

Tātad, šeit ir īss plusi un mīnusi šajā Coinbase pārskatā:

īkšķus augšā PROS

✓ Vienkārši lietojams interfeiss;

✓ Piedāvā tikai 4 uzticamākos kriptogrāfijas: BTC, LTC, ETH & BCC;

✓ pieņem fiat darījumus;

✓ Vairāki maksājuma veidi un viegli savienojami ar ASV bankas kontiem;

✓ Augsti regulēts, lai platforma būtu droša un likumīga;

✓ ievēro politiku, kas padara to caurspīdīgu un uzticamu;

✓ Savienojas ar GDAX, lai jūs varētu tirgot kriptogrāfijas;

✓ Coinbase debetkarte, kas ASV lietotājiem ir pazīstama kā Shift karte.

īķšķi lejā CONS

✗ nav pieejams visās valstīs;

✗ ierobežo, cik daudz jūs varat tērēt vai izņemt;

✗ Augstākas par vidējo maksas;

✗ Stingra KYC politika ļauj uzraudzīt darījumus un novērš anonimitāti;

✗ Atbilst nodokļiem un koplietos jūsu informāciju ar nodokļu iestādēm.

Kam vajadzētu izmantot Coinbase?

Iesācēji

Coinbase ir lieliska platforma iesācējiem investoriem!

viegli apgūstams interfeiss palīdzēs jums apgūt tiešsaistes apmaiņas izmantošanas troses. Izmantojot to, jūs varat viegli pārskaitīt uz GDAX tirdzniecībai un darījumiem ar vēl vairāk valūtām, nekā tiek piedāvāts Coinbase.

Ikviens, kurš vēlas iegādāties ar Fiat

Monētu bāze ir brokeru birža kas ļauj nopērciet kriptogrāfiju ar savu fiat valūtu, kā minēts šajā Coinbase pārskatā. Tas padara to par lielisku ieejas punktu kriptogrāfijas sektorā. Faktiski liela daļa kapitāla, kas ieplūst kriptogrāfijas nozarē, ir nonācis caur Coinbase no tā lietotājiem.

Mazāki uzņēmumi un investori

Maziem uzņēmumiem un investoriem, kuri vēlas ieguldīt savu naudu kriptogrāfijā, Coinbase ir lieliska iespēja. Tomēr lielākiem uzņēmumiem un investoriem, kuri ir ieinteresēti ieguldīt lielākas naudas summas, Coinbase nodevas var būt nedaudz par augstu.

Šāda veida ieguldītāji varētu būt labāki ar iespēju, kas nodrošina lētākas maksas un labāku klientu privātuma aizsardzību.

Jaunākais atrastais Coinbase kupons:

Secinājumi

Ja esat tik tālu iekļuvis manā Coinbase pārskatā, apsveicu – jūs tagad zināt, vai Coinbase ir piemērots jums! Jūs zināt tā plusi, mīnusus un to, kam to vislabāk izmantot.

Patiesība ir, Monētu bāze ir viena no labākajām brokeru biržām, kas šobrīd pieejama tīklā. Tas ir ļoti uzticams, labi apdrošināts un patiešām viegli iemācāms un lietojams sākuma stūrī.

Neskatoties uz nedaudzajiem trūkumiem, tas ir visvienkāršākais veids, kā iegādāties kriptogrāfiju. Tas tiek teikts, jums nevajadzētu atstāt savu kriptogrāfiju Coinbase vietnē. Tā vietā pārsūtiet to uz aparatūras maku, ja to turat ilgtermiņā.

Tātad, ko jūs domājat? Vai Coinbase jums ir piemērots? Vai jūs to izmantosiet, lai pirktu, pārdotu, tirgotu vai uzglabātu savu kriptogrāfiju? Ļaujiet man zināt!

Šajā vietnē publicētā satura mērķis nav sniegt jebkāda veida finanšu, ieguldījumu, tirdzniecības vai cita veida konsultācijas. BitDegree.org neapstiprina un neiesaka pirkt, pārdot vai turēt jebkāda veida kriptovalūtu. Pirms pieņemt lēmumus par finanšu ieguldījumiem, konsultējieties ar savu finanšu konsultantu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me