Dienas tirdzniecības kriptonauda: kā tirgot kriptovalūtu 101

Ja domājat pamest darbu un kļūt par pilnas slodzes dienas kriptovalūtu ekspertu? Nu, pirms jūs to darāt, es domāju, ka vispirms jums vajadzētu izlasīt manu ceļvedi!

Dienas tirdzniecības kriptonauda nav piemērota visiem, un pirms darba sākšanas ir jāņem vērā daudz. Faktiski tiek lēsts, ka gandrīz 95% no visiem dienas tirgotājiem galu galā izgāžas.

Savā ceļvedī “Dienas tirdzniecības kriptonauda” es jums pastāstīšu visu, kas jums jāzina. Tas sāksies, precīzi izskaidrojot, kāda ir dienas tirdzniecība, kam seko lietas, kas jāņem vērā.

Pēc tam, ja jūs joprojām interesē, es jums parādīšu, kā sākt!

Līdz mana rokasgrāmatas lasīšanas beigām no sākuma līdz beigām jums būs visa nepieciešamā informācija, lai izlemtu, vai dienas kriptonauda ir piemērota jums.

Ko tad jūs gaidāt? Sāksim ar to, kas ir tirdzniecības diena!

Dienas tirdzniecība Kriptogrāfijas valūta: kas ir dienas tirdzniecība?

Kad cilvēki runā par tirdzniecību, viņi atsaucas uz aktīva pirkšanu un pārdošanu ar mērķi gūt peļņu. Piemēram, reālās pasaules biržās cilvēki tirgo visu veidu lietas. Tas var ietvert akcijas un akcijas, piemēram, Apple, valūtas, piemēram, ASV dolārus, un pat tādus metālus kā Zelts un Sudrabs.

Jaunākais atrastais Coinbase kupons:

Lai ko arī tirgotu, mērķis ir tas pats. Pērciet aktīvu un pēc tam pārdodiet to vairāk, nekā esat par to samaksājis! Tas ir tieši tas pats, kas tirgot kriptonauda.

Ir dažādi tirdzniecības mērķu veidi, kurus parasti iedala īstermiņa un ilgtermiņa tirdzniecībā. To nosaka tas, cik ilgi vēlaties turēt aktīvu, pirms to pārdodat.

Dienas tirdzniecība ir ļoti īstermiņa tirdzniecība, un tā var nozīmēt aktīva turēšanu tikai dažas sekundes līdz pāris stundām. Ideja ir tāda, ka jūs pārdodat savu aktīvu pirms dienas beigām, cerot gūt nelielu, bet ātru peļņu.

Apskatīsim divu kriptovalūtu dienas darījumu piemēru.

1. piemērs:

  1. Pēteris pērk kādu Ripple (XRP), jo, pēc viņa domām, cena tuvāko minūšu laikā pieaugs, jo tikko ziņās tika paziņots, ka liela ASV banka to izmantos saviem starptautiskajiem maksājumiem.
  2. Viņš pērk 1000 XRP par cenu 0,80 USD
  3. Tā kā daudzi citi cilvēki tagad mēģina to iegādāties, cena pieaug.
  4. Pēc 10 minūtēm XRP cena tagad ir 0,816 USD, un Pīters ir nolēmis, ka vēlas pārdot, lai gūtu ātru peļņu.
  5. Pēteris gūst 2% peļņu, kas ir 16 USD – tas nav slikti tikai dažas minūtes “strādāt”!

2. piemērs:

  1. Džons pērk dažas EOS (EOS), jo viņš studē diagrammas, un izskatās, ka cena turpinās pieaugt.
  2. Viņš pērk 100 EOS par cenu 17 USD.
  3. Cena turpina pieaugt, sasniedzot 24 ASV dolārus tikai dažās stundās, tomēr pēc tam tā sāk samazināties.
  4. Džons pārdod savu EOS par cenu 21 USD.
  5. Džons gūst peļņu nedaudz virs 23%, kas ir nedaudz virs 391 USD!

Tomēr ir svarīgi atcerēties, ka iepriekš minētie divi darījumi ir veiksmīgas prognozēšanas piemēri. Citā dienā cenas varēja viegli iet uz citu pusi, kas nozīmētu, ka gan Pēteris, gan Jānis zaudēja naudu.

Galvenā ideja ir tāda, ka, tirgojot dienu, jūs meklējat iespējas gūt ātru peļņu. Ja jūs plānojat ilgāk turēties pie kriptovalūtas, to sauc par ilgtermiņa tirdzniecību.

Jautrs fakts: Kriptogrāfijas telpā daudz dzirdams vārds “HODL”. Šī ir nepareiza vārda “turēt” pareizrakstība, jo kāds kādreiz forumā izdarīja drukas kļūdu, un kopš tā laika tas ir palicis kā kriptogrāfiskas kopienas tendence. Tas burtiski nozīmē tikai ilgu laiku turēt monētu vai žetonu un pretoties to pārdošanai.

Mūsdienās cilvēki izmanto daudz dažādu metožu, taču divas galvenās ir balstītas uz spekulācijām vai diagrammu analīzi.

Spekulācijas ir tad, kad tirgotājs uzskata, ka cena pieaugs vai samazināsies noteikta notikuma dēļ. Iepriekš minētajā Pētera piemērā viņš iegādājās Ripple, jo redzēja pozitīvu ziņu stāstu. Nebija garantijas, ka cena pieaugs, taču viņš spekulēja, ka tā balstīsies uz viņa paša viedokli.

Citu dienu bieži izmantotā kriptovalūtas stratēģija ir diagrammu analīze. Šeit tirgotāji pēta konkrētas kriptovalūtas cenu kustību un cenšas uzminēt, kādā virzienā tas notiks, pamatojoties uz vēsturiskām cenu kustībām. Analizējot diagrammas, varat apskatīt, kā cena virzās ik pēc dažām sekundēm, minūtēm vai pat stundām.

Dienas tirdzniecības cenu diagramma

Tāpēc tagad, kad jūs zināt, kā tas darbojas, manā ceļvedī “Dienas tirdzniecības kriptonauda” nākamā daļa apskatīs to, kas jums jāzina pirms darba sākšanas..

Dienas tirdzniecības kriptonauda: kas jums jāzina vispirms

Iepriekšējā sadaļā es īsi apspriedu to, kas faktiski ir kriptovalūtas tirdzniecība dienā, un dažas no cilvēku izmantotajām kriptogrāfijas tirdzniecības stratēģijām. Šajā sadaļā tiks runāts par tirdzniecības garīgo pusi, kas, iespējams, ir vissvarīgākā lieta, kas jāņem vērā.

Nepastāvība

Pirmkārt, ir viena liela atšķirība starp dienas kriptonauda un dienas tirdzniecība ar reālās pasaules aktīviem. Iemesls tam ir svārstīgums. Nepastāvība ir tad, kad aktīva cena patiešām ātri virzās uz augšu vai uz leju, tas nozīmē, ka tas var būt vai nu liels panākums tirgotājam, vai arī liela neveiksme.

Piemēram, ja jūs tirgojāt dienas akcijas NYSE (Ņujorkas fondu biržā), ir maz ticams, ka cenas 24 stundu laikā tik ļoti mainītos. Tas ir tāpēc, ka tie ir droši uzņēmumi, kas darbojas ilgu laiku. Protams, cenas joprojām iet uz augšu vai uz leju, taču salīdzinājumā ar kriptovalūtām tas parasti būtu tikai par nelielu summu.

No otras puses, kriptovalūtu cenas ir ļoti svārstīgas. Nav nekas neparasts, ja monētas cena vienā dienā pieaug vai samazinās par vairāk nekā 10% -50%. Dažos apstākļos pat vairāk. Piemēram, 2018. gada februārī kriptonauda, ​​ko sauc par E-monētu, tikai 24 stundu laikā palielinājās par vairāk nekā 4000%, lai pēc tam nokristu tieši tur, kur tā sākās.

Ikviens, kurš nopirka monētu dienas sākumā, būtu nopelnījis daudz naudas, tomēr cilvēki, kuri to nopirka par visaugstāko cenu, būtu zaudējuši lielāko daļu savu ieguldījumu.

Salīdziniet kriptogrāfijas biržas blakus ar citiem

Vai tu zināji?

Vai esat kādreiz domājis, kuras kriptogrāfijas biržas vislabāk atbilst jūsu tirdzniecības mērķiem?

Skat & salīdziniet TOP3 kriptogrāfijas biržas blakus

Zaudējumu pieņemšana

E-monētu piemērs ir iemesls, kāpēc ir svarīgi saprast, ka diena, kad tirgot Bitcoin un citas kriptovalūtas, ne vienmēr notiks pēc plāna. Jums jāspēj samierināties ar zaudējumiem, kad tie notiek, jo tā ir tirdzniecības sastāvdaļa. Pat visveiksmīgākie tirgotāji pasaulē gūst zaudējumus, jo ne vienmēr ir iespējams pareizi pareģot.

Atcerieties, ka jums tas jādara nekad mēģiniet “vajāt” savus zaudējumus.

Zaudējumu dzīšana ir darbība, kurā tirgotājs piedzīvo sliktus zaudējumus, un viņi mēģina tos atgūt, uzņemoties patiešām augstus riskus.

Tas ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc vairums tirgotāju izgāžas. Jums jāpieņem, ka jūs vienmēr kādā brīdī zaudēsiet!

Prakse padara perfektu

Pirms pat domājat par līdzekļu iemaksu savā jaunajā tirdzniecības kontā, ir ļoti svarīgi vispirms praktizēties. Lai gan neviena no lielākajām kriptovalūtas biržām nepiedāvā demonstrācijas kontu, laba vieta, kur sākt, būtu Coins2Learn.

Coins2Learn piedāvā tirdzniecības simulatoru, kas ļauj tirgoties, izmantojot viltotu naudu. Platforma ir patiešām laba iesācējiem, un viņi pat piedāvā padomus un to, kā gūt panākumus.

Jūs varat piekļūt viņu vietnei līdz noklikšķinot uz šīs saites!

Kad būsit labāk izpratis tirgu darbību, nākamais solis ir darīt reālo lietu. Lai gan demonstrācijas simulatora izmantošana ir laba, lai uzzinātu, kā notiek tirdzniecība, tas nesagatavo zaudējumus reālajā pasaulē.

Tāpēc ir svarīgi sākt ar patiešām zemām summām. Patiesībā summas nedrīkst būt lielākas, nekā jūs varat atļauties zaudēt. Šajā savas dienas kriptovalūtas karjeras tirdzniecības posmā jūs uzzināsiet par tirgus augstākajiem un zemākajiem punktiem, un pats galvenais, uzlabojot savas prasmes un zināšanas.

Mērķi

Kad esat izdomājis, kā darbojas tirgi, un jūtat, ka esat gatavs sākt tirdzniecību ar reālu naudu, tagad jums ir jānosaka sev daži mērķi. Tas ir patiešām svarīgi, jo, ja jūs plānojat to darīt kā nepilnu vai pilnu slodzi, jums ir jābūt cerībām par to, cik daudz jūs cerat nopelnīt.

Kā jau minēju iepriekš, dienas tirgotāji vēlas gūt ātru, īstermiņa ieguvumu, kas var būt mazāks par 1% vienā darījumā. Šiem tirgotājiem būs ļoti liels "bankroll", tas nozīmē, ka viņi joprojām var nopelnīt labu naudu, pat ja procentuālais pieaugums ir mazs.

Piezīme. Bankroll ir kopējā naudas summa, kas viņiem pieejama tirdzniecībā.

Pieredzējuši tirgotāji reti riskē ar vairāk nekā 1% no viņu kopējā bankrota. Tas nozīmē, ka, ja jums ir USD 1000, ko ieguldīt, jūs nekad neliekat vairāk par 10 USD par katru darījumu. Lai gan tas izklausās kā mazs daudzums, ilgtermiņā tas pasargās jūs no sabrukšanas.

Tas arī ļaus jums gūt stabilus ienākumus, palielinot kopējo bankroll ilgtermiņā.

Pārtrauciet zaudējumus

Vēl viens svarīgs aspekts ikdienas kriptogrāfijas valūtas tirdzniecībā ir tas, ka jūs iestatāt sev stop loss. Stop-loss ir tad, kad jūs ievadāt cenu, kuru vēlaties automātiski iziet no tirdzniecības.

Piemēram, ja jūs iegādājāties Ethereum par cenu 700 ASV dolāri, jūs varētu sev iestatīt 10% zaudējumu. Tas nozīmē, ka, ja Ethereum cena samazināsies līdz 630 ASV dolāriem, sistēma automātiski pārdotu jūsu ieguldījumu. Tas pasargā no jums pēkšņas cenu pazemināšanās vai, ja neesat pie datora, lai to izdarītu pats.

Norādījumi, kā veikt dienas tirdzniecību

Jūs varat arī veikt “ierobežotu pārdošanas pasūtījumu”, kas nozīmē, ka jūsu tirdzniecību var automātiski noslēgt, kad monēta sasniedz noteiktu cenu. Ja mēs izmantotu iepriekš minēto Ethereum piemēru, jūs varētu iestatīt pārdošanas ierobežojumu 10% apmērā, kas nozīmētu, ka, ja cena sasniegtu 770 USD, sistēma automātiski aizvērtu jūsu tirdzniecību.

Apsveriet alternatīvu

Tagad, kad jūs zināt par visām lietām, kas var traucēt kļūt par veiksmīgu dienas tirgotāju, ir svarīgi atcerēties, ka tā nav vienīgā iespēja. Ja jūtat, ka jums nebūs prāta vēlmes, laika vai pacietības kļūt par dienas tirgotāju, tā vietā vienmēr varat apsvērt ilgtermiņa ieguldījumu.

Ilgtermiņa tirdzniecība ir daudz mazāk saspringta, jo, iegādājoties monētu, jūs varat atstāt to augt ilgākā laika posmā. Piemēram, ja jūs nopirktu dažas Dash monētas 2017. gada sākumā, kad to vērtība bija aptuveni 15 ASV dolāri, un pēc tam gaidījāt līdz tā paša gada decembrim, kad tās sasniedza vairāk nekā 1500 ASV dolāru, jūs būtu guvis 10 000% peļņu!

To varēja panākt bez nepieciešamības visu dienu sēdēt pie datora, lai pārbaudītu cenu izmaiņas. Jūs varat arī izmantot tos pašus tirdzniecības paņēmienus, piemēram, stop-loss vai tirgus limita rīkojumu iestatīšanu.

Tomēr, ja esat pārliecināts, ka vēlaties kļūt par kriptovalūtas dienas tirgotāju, tad nākamā mana ceļveža daļa parādīs, kā sākt!

Dienas tirdzniecības kriptonauda: kā sākt

Tagad, kad jūs zināt, kāda diena ir nepieciešama kriptogrāfijas valūtas tirdzniecībai, kā arī to, kas jums jāņem vērā, es tagad parādīšu, kā sākt!

Pirmais solis, meklējot, kā tirgot kriptonauda, ​​prasīs atrast labu apmaiņu. Kriptogrāfijas valūtas maiņa ļaus pirkt un pārdot monētas 24 stundas diennaktī. Ir svarīgi domāt par to, ar kādām kriptovalūtām jūs plānojat iesaistīties.

Ja jūs meklējat ikdienas tirdzniecību pilnu laiku, tad ir vērts izvēlēties biržu, kurā ir uzskaitīti daudz atšķirību pāru.

Piezīme: Pārošana attiecas uz divām monētām, kuras tiek tirgotas. Piemēram, ja jūs uzskatījāt, ka Ethereum cena pieaugs salīdzinājumā ar Bitcoin cenu, jums būs jāatrod BTC / ETH pārī!

Ir svarīgi arī atrast biržu ar lielu likviditāti. Tas nodrošinās, ka jūs vienmēr varat satikt ar pircēju vai pārdevēju, pretējā gadījumā jūs, iespējams, nevarēsiet slēgt savu darījumu, kad cena pazeminās!

Laba iesākuma vieta būtu Binance, jo viņiem ir pieejami simtiem tirdzniecības pāru un tiem ir arī viens no lielākajiem tirdzniecības apjomiem tirgū. Lai uzzinātu vairāk informācijas par konta izveidošanu vietnē Binance, skatiet manu ceļvedi šeit!

Kad esat atvēris kontu biržā, ir laiks noguldīt dažus līdzekļus. Lielākā daļa kriptovalūtu apmaiņas neļauj veikt depozītu, izmantojot debetkarti / kredītkarti vai bankas kontu, tomēr daži to dara.

Ja valūtā, kuru vēlaties izmantot, netiek pieņemti reālas naudas noguldījumi, vispirms varat doties uz Coinbase, lai nopirktu dažus Bitcoin vai Ethereum, un pēc tam pārskaitīt tos pāri. Lai uzzinātu vairāk informācijas par to, kā iegādāties kriptovalūtu Coinbase, izmantojot debetkarti / kredītkarti, skatiet manu ceļvedi šeit!

Jums arī jāapsver, cik daudz jūs plānojat iemaksāt. Nekad neaizmirstiet, ka kriptovalūtu tirgi ir patiešām nepastāvīgi, tāpēc vienmēr pastāv iespēja, ka varat zaudēt visu savu ieguldījumu. Vispirms sāciet ar mazākām summām.

Kad esat izveidojis un esat noguldījis dažus līdzekļus, veltiet laiku, lai izprastu dažādas funkcijas ekrānā. Katrai apmaiņai būs diagramma, tāpēc ir ieteicams iemācīties analizēt cenu izmaiņas.

CryptoPotatoe ir ļoti labs iesācēju ceļvedis, kas parāda, kā lasīt diagrammas un pēc tam analizēt cenu tendences. Viņu bezmaksas ceļvedi varat apmeklēt šeit.

Bitstamp dienas tirdzniecība

Kā redzēsit iepriekš redzamajā ekrānuzņēmumā, tirgotājs aplūko USD / BTC cenu kustību. Zaļās joslas nozīmē, ka cena ir pieaugusi, savukārt sarkanās joslas nozīmē, ka cena ir samazinājusies.

Uzzināt, kā šie rīki darbojas, ir patiešām svarīgi, jo tas ļaus jums noteikt, kad ir lielas izredzes, ka monēta pieaugs vai kritīsies. Tomēr vēlreiz nav garantijas, ka jūsu prognoze būs pareiza, tāpēc vienmēr pārliecinieties, ka esat gatavs iziet no darījuma, ja viss notiek slikti!

Secinājums

Ar to beidzas mans ceļvedis “Dienas tirdzniecības kriptonauda”! Es zinu, ka esmu jums sniedzis daudz un daudz informācijas, bet es domāju, ka jums ir patiešām svarīgi saprast visus ar to saistītos riskus.

Ja esat izlasījis manu ceļvedi no sākuma līdz beigām, tagad jums vajadzētu zināt, vai dienas tirdzniecība ir piemērota jums, kā arī kā tirgoties ar Bitcoin un kā tirgot kriptonaudu kopumā.

Kā jūs droši vien pamanījāt, pirms tirdzniecības karjeras uzsākšanas ir jāņem vērā daudz darbību. Patiesībā paies patiešām ilgs laiks, pirms varēsit veiksmīgi tirgoties tā, it kā jūs darītu lietas pareizi, jums būs jāveido lietas lēnām.

Lai arī zaudējumi nekad nav laba lieta, kad jūs tos piedzīvojat tirdzniecības sākumā, tas palīdzēs iemācīties vairs nepieļaut to pašu kļūdu!

Tātad, ko jūs domājat par dienas kriptovalūtas tirdzniecību? Vai tas ir kaut kas, ko jūs apsvērsit, vai tā vietā dodat priekšroku ilgtermiņa tirdzniecības pamatotībai? Jums būs jāpiešķir daudz laika, ja jūs to darīsit, tomēr tas varētu būt tā vērts, kad esat nopelnījis savu pirmo miljonu!

Vienkārši pārliecinieties, ka jūs nekad ieguldiet vairāk, nekā jūs varat atļauties zaudēt un ka jūs nekad dzenāt savus zaudējumus.

Tagad, kad jūs zināt, kā ikdienas tirdzniecību un kā nopelnīt naudu ar kriptonauda, ​​dariet man zināmu savas domas zemāk esošajā komentāru sadaļā. Pat ja dienas kriptovalūtas tirdzniecība nav domāta jums, dariet man zināmu, kāpēc!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me