Electroneum ieguve: kā iegūt Electroneum?

Electroneum (ETN) ir mazliet jaunpienācējs kriptonauda pasaulē. Protams, arī Electroneum ieguves tēmas ir jaunas. Tas tika izveidots 2017. gadā, kad tā aizmugurē esošā komanda veica sākotnējo monētu piedāvājumu (ICO), lai vāktu naudu, lai samaksātu par projekta attīstību. Šodien tā ir 77. lielākā digitālā valūta. Tā tirgus kapitalizācija ir aptuveni 142 miljoni USD.

Electroneum ideja ir padarīt kriptovalūtu pieejamu visiem. Projekta komanda ir izveidojusi ļoti viegli lietojamu programmatūru un padarījusi to pieejamu daudzās dažādās ierīcēs. Gan mobilo tālruņu, gan datoru lietotāji var iestatīt programmatūru, kas nepieciešama, lai iegūtu Electroneum tikai ar dažiem klikšķiem.

Lai gan ir ļoti viegli sākt ražot Electroneum un lietotājiem nav nepieciešama īpaša aparatūra, tas joprojām var būt nedaudz biedējošs – it īpaši, ja jūs neesat tehnisks cilvēks! Tāpēc mēs izveidojām šo ērto Electroneum kalnrūpniecības rokasgrāmatu.

Ceļveža laikā mēs centīsimies atbildēt uz šādiem jautājumiem: Kas ir Electroneum? Kā darbojas Electroneum ieguve? Kāda programmatūra man ir nepieciešama? Kā es varu sākt darbu? Cik daudz es varu nopelnīt, būdams Electroneum kalnrūpnieks?

Šī rokasgrāmata kalpos kā jūsu ievads Electroneum kalnrūpniecībā un, iespējams, kriptonauda kalnrūpniecībā kopumā. Tas ir tāpēc, ka Electroneum ir viena no vienkāršākajām digitālajām valūtām.

Rokasgrāmatas beigās jums jāzina: kas ir Electroneum, kā sākt darbu ar Electroneum kalnrūpniecību gan parastajā datorā, gan mobilajā tālrunī un vai būs izdevīgi izmēģināt to pats.

Pirms ķeramies pie lietas, jums jāzina, ka to ir tik daudz vienkāršāki veidi, kā iegūt Electroneum kriptonauda. Vienkārši izvēlieties a uzticama kriptovalūtas maiņa un nopērciet to uzreiz.

Neatkarīgi no tā, vai tas ir ETN, BTC vai ETH, ir svarīgi izvēlēties uzticamu aparatūras maku. Dažas no visvairāk ieteicamajām iespējām ietver Ledger Nano X un Trezor Model T.

Kas ir Electroneum (ETN)

Pirms ķeramies pie Electroneum ieguves, sāksim ar pamatiem. Electroneum ir kriptonauda, ​​kuras pamatā ir cita digitālā monēta ar nosaukumu Monero (XMR). To izmanto, lai veiktu maksājumus no vienas personas otrai. Vislabākā (un, iespējams, pasauli mainošā) daļa par digitālajām valūtām, piemēram, Electroneum, Monero un it īpaši Bitcoin, ir tā, ka nevienam nav jādod jums atļauja tos izmantot. Jums ir nepieciešams tikai interneta savienojums un seifa adrese.

Jaunākais atrastais Coinbase kupons:

Tāpat kā Monero, arī privātums ir ļoti svarīga Electroneum projekta sastāvdaļa. Atlikumus nav iespējams uzmeklēt, un neviens nevar pateikt, no kura maka ir noticis darījums. Tas dod gan Electroneum, gan Monero tādu kvalitāti, kāda nav Bitcoin – aizstājamību.

Ir iespējams izsekot Bitcoin darījumus starp lietotājiem. Tas nozīmē, ka lietotājs var pateikt, vai Bitcoin bija iesaistīts noziegumā. Tā ir slikta naudas kvalitāte.

Piemēram, jūs varētu saņemt Bitcoin, kuru kāds kādreiz izmantoja, lai iegādātos narkotikas vai nepiedienīgus materiālus. Pat ja jūs to saņēmāt par kaut ko tik nevainīgu kā kaut ko pārdodat tālāk OpenBazaar, mēģinot iztērēt Bitcoin citur, uztvērējs varētu nolemt to noraidīt. Lai arī jūs neesat izdarījis noziegumu, Bitcoin var uzskatīt par “sabojātu” tā pagātnes dēļ.

Pateicoties viņu privātuma funkcijām, nav iespējams pateikt, no kurienes nāk Electroneum vai Monero. Tas nozīmē, ka abas valūtas var uzskatīt par aizstājamām.

Kas padara Electroneum īpašu?

Electroneum atšķiras no Monero, jo komanda aiz tā ir centusies padarīt to pēc iespējas ērtāku lietošanu. Ideja ir tāda, ka kriptovalūtā iekļaušanai jābūt tikpat vienkāršai kā lietojumprogrammas lejupielādei datorā vai tālrunī.

Šodien var būt diezgan grūti iegūt kādu kriptonauda. Tas nozīmē, ka daudzus cilvēkus, kuri vēlas iekļūt kriptogrāfijā, atbaida dažādi soļi, ko tā var veikt. Jaunāki lietotāji ne vienmēr vēlas vai vienkārši nevar pārbaudīt savu identitāti, tiešsaistē nosūtot slepenus dokumentus svešiem cilvēkiem vai uzņēmumiem.

Turklāt milzīgs skaits cilvēku no jaunattīstības valstīm nevarēja reģistrēties apmaiņai, jo viņiem nav nekāda veida identifikācijas vai bankas konta, lai pirktu kriptonauda.

Tad ir maksas. Tādi pakalpojumi kā Coinbase iekasē lielas maksas par kriptovalūtu pirkšanu. Tas padara vēl mazāk ticamu, ka nabadzīgāki lietotāji jaunattīstības valstīs pirktu digitālās valūtas. Tas ir nožēlojami, jo digitālajām valūtām šajās valstīs varētu būt vislielākā ietekme.

Daudziem cilvēkiem šajās valstīs, iespējams, nav bankas kontu, bet daudziem cilvēkiem tajos ir mobilais tālrunis. Tāpēc Electroneum komanda ir vēlējusies izstrādāt lietojumprogrammas, kas piemērotas tālruņu lietotājiem, lai ieslēgtu Electroneum, kā arī nosūtītu un saņemtu to.

Izpratne par pašu ieguves procesu

Pirms sāku darbu ar pilnu Electroneum ieguves rokasgrāmatu, jums vispirms ir jāsaprot, kas patiesībā ir kriptonauda.

Kalnrūpniecība ir process, kurā tiek pārbaudīti darījumi starp dažādiem kriptovalūtas lietotājiem. Tā vietā, lai darījumu pārbaudei izmantotu vienu centrālo iestādi (piemēram, banku), visi tīkla dalībnieki (saukti arī par mezgliem) pārbauda, ​​vai neviens lietotājs nav divas reizes sūtījis vienas un tās pašas monētas vai ir citādi krāpis sistēmu..

Par šī darba veikšanu ogļrači tiek apbalvoti ar monētām. Monētas nāk no atalgojuma (sīkāk par to vēlāk) un darījumos iekļautajām maksām. Fakts, ka kalnrači nopelna naudu par raktuvju darbību, ir svarīgi, lai apturētu mezglu savienošanos un uzbrukumu tīklam. Vienkārši ir ekonomiski lietderīgāk spēlēt saskaņā ar noteikumiem nekā tīkla krāpšanai.

Kas ir Electroneum Mining?

Īpašā lieta par Electroneum ieguvi ir tā, cik viegli ir sākt darbu. Ja vien jūs neesat kodētājs, veicot meklēšanu Google tīklā par gandrīz jebkuru citu kriptogrāfijas valūtas ieguvi, instrukcijas ātri apjuks..

Electroneum komanda vēlējās to mainīt. Viņi vēlējās izveidot kriptonauda, ​​kuru ikviens varētu rakt. Tam vajadzētu radīt decentralizētāku tīklu, kas ir spēcīgāks pret tīkla uzbrukumiem.

Electroneum izmanto īpašu ASIC izturīgu ieguves kodu. Tas padara to atšķirīgu no, piemēram, Bitcoin. Bitcoin lietotāji var izmantot specializētas aparatūras daļas, kuras sauc par ASIC. Šīs mikroshēmas ir dārgas pirkt. Tas padara katru Bitcoin potenciālo lietotāju neiespējamu vadīt savu mezglu un iegūt valūtu.

Pateicoties Electroneum projektēšanas veidam, to var iegūt pat mobilie tālruņi. Tas varētu radīt tikai dažus centus kalnračiem dienā, bet, ja ņemat vērā, cik daudz cilvēku pasaulē dzīvo ar mazāk nekā 2 ASV dolāriem dienā, tas var radīt lielas pārmaiņas.

Piezīme: ASIC nozīmē lietojumprogrammu integrēto shēmu. Tās ir īpašas datora mikroshēmas, kas paredzētas vienam uzdevumam. Šajā gadījumā kriptovalūtu ieguve.

Salīdziniet kriptogrāfijas biržas blakus ar citiem

Vai tu zināji?

Vai esat kādreiz domājis, kuras kriptogrāfijas biržas vislabāk atbilst jūsu tirdzniecības mērķiem?

Skat & salīdziniet TOP3 kriptogrāfijas biržas blakus

Electroneum Mining Rewards un Elektronu ieguves grūtības

Kā jau minēts, kriptovalūtas kalnrači nopelna atlīdzību par darījumu pārbaudi. Tās ir gan darījumu maksas, gan atlīdzība, ko nosaka pats kods.

Electroneum ieguves atlīdzība tiek piešķirta tam, kurš kalnrūpnieks (vai kalnraču kopa) atrisina sarežģītu datora problēmu. Ja atlīdzību iegūst kopa, tā tiek dalīta starp šo lietotāju kopu. Kad arvien vairāk kalnraču sāk mēģināt atrisināt šo sarežģīto problēmu, viņi kļūst konkurētspējīgāki. Tas nozīmē, ka katram lietotājam kļūst grūtāk veiksmīgi iegūt raktuves.

Pašreizējā kalnraču atlīdzība par Electroneum ir 6413,56 ETN, kas ir vienāda ar 136 ASV dolāriem šodienas likmi.

Šo balvu var iegūt jebkurš lietotājs. Tomēr, jo lielāka apstrādes jauda (jaukšanas ātrums) ir kalnračiem, jo ​​lielāka iespēja, ka viņi atrisinās problēmu. Tāpēc Electroneum kalnrūpniecības baseini ir laba iespēja lietotājiem, kuri iegūst mazāk jaudīgas ierīces.

Baseini strādā kopā ar problēmu, un nav svarīgi, kurš atsevišķs mezgls to atrisina. Ja viens dalībnieks to dara, citi saņem daļu no atlīdzības. Apstrādes jaudas apjoms, kas ieguldīts pūlā, izlems, cik liela būs katra lietotāja daļa.

Dažādi elektroneuma ieguves veidi

Ir divi galvenie veidi, kā iegūt Electroneum. Lietotāji var izvēlēties manējo vai raktuves kā daļu no baseina. Tālāk esmu uzskaitījis katra priekšrocības.

Solo kalnrūpniecība

Solo Electroneum ieguve ir piemērota tikai lietotājiem ar lielu skaitļošanas jaudu. Uzņēmumam Electroneum tas nozīmē, ka datoros (GPU) ir īpašas grafikas kartes.

Viena kalnrača priekšrocība ir tā, ka jums nav jāmaksā nekādas nodevas pašam baseinam un nav starpnieka. Šis otrais punkts ir svarīgs, jo Electroneum ieguves baseini ir uzlauzti jau agrāk.

Trūkums būt vienatnē kalnračiem ir gaidīšanas laiks, lai iegūtu balvu. Iegūstot solo, var nopelnīt ļoti ilgu laiku!

Jūs varat domāt par to, piemēram, strādāt komisijā. Piemēram, kā automašīnu pārdevējs, jūs varētu strādāt daudzas garas dienas, neveicot vienu pārdošanu. Kad jūs beidzot sasniedzat vienu, tā ir liela algas diena, taču dīkstāves laiks dažiem cilvēkiem var kļūt par daudz. Vienīgie kalnrači var strādāt pie problēmām visu laiku un neko nesaņemt. Viņi saņem visu atlīdzību, kad beidzot tomēr atrisina vienu!

Kalnrūpniecība kā daļa no Electroneum ieguves baseina

Lielākajai daļai lietotāju vislabākais risinājums ir darbs kā daļa no Electroneum ieguves baseina. Tas dod viņiem konsekventu atlīdzību un ļauj iegūt kriptonauda, ​​neizmantojot īpašu aparatūru.

Kalnrūpniecības baseini darbojas šādi – jūs apvienojat savu skaitļošanas jaudu ar citiem cilvēkiem, un jūs tiekat apbalvots ar tādu pašu% no Electroneum, kā jūs ieguldāt enerģijā baseinā. Tātad, ja jūs piešķirat 10% enerģijas Electroneum kalnrūpniecības baseinam, jūs saņemsiet 10% no atlīdzības. Vienkārši!

Neatkarīgi no tā, kuru izvēli izvēlaties, pēc ETN ieguves jums būs jāiegūst sev uzticams maks. Ledger Nano X un Trezor Model T šobrīd ir starp nozares līderiem.

Virsgrāmatas maka darījums ir aktīvs šobrīd:

Darba sākšana Ieguves rūpniecība Electroneum

Šādi soli pa solim ir sagatavoti ceļveži, lai paskaidrotu, kā mīnēt Electroneum lietotājiem, kuri iepriekš nekad nav ieguvuši kriptonauda. Tie nav visizdevīgākais veids, taču tiem vajadzētu kalpot par lielisku veidu, kā iepazīstināt cilvēkus ar kalnrūpniecību. Diemžēl šī vieglā rokasgrāmata šobrīd ir piemērota tikai Windows lietotājiem.

Kalnrūpniecības Electroneum, izmantojot CPU

Pirmkārt, jums ir nepieciešams drošs maks, lai jūs varētu uzglabāt savu Electroneum, tiklīdz sākat Electroneum ieguvi.

Tālāk es paskaidroju, kā izveidot drošu bezsaistes maku. Funkcionālāku, bet mazāk drošu maku var izveidot arī, reģistrējoties Electroneum no viņu vietnes. Tas nozīmē, ka jāsniedz uzņēmumam daudz informācijas par jums, kas dažiem lietotājiem nebūs ērti.

Bezsaistes maka iestatīšana

Šis ir ātrs ceļvedis bezsaistes maka iestatīšanai. Var atrast papildu drošības pasākumus šeit. Viņi atsaucas uz Bitcoin bezsaistes makiem, nevis uz Electroneum, bet ideja ir tāda pati.

 • Dodies uz lejupielādes sadaļu vietnē Electroneum.
 • Noklikšķiniet uz “pārlūkprogrammas versija” vai “lejupielādēt ZIP”. Ja izmantojat pārlūkprogrammas versiju, jums jāpārliecinās, vai izmantojat pārlūku Google Chrome. Šajā demonstrācijā es izmantoju pārlūkprogrammas versiju. Lielākas drošības labad pārējā rokasgrāmata jāveic bezsaistē vai ideālā gadījumā datorā, kas nekad nav bijis tiešsaistē.

Electroneum ieguves baseina programmatūra

 • Izlasiet atrunu par privātajām atslēgām nākamajā lapā. Kad esat sapratis, cik svarīgi ir slepenībā saglabāt privāto tēriņu atslēgu, varat noklikšķināt uz “Sāksim darbu”.

Electroneum bezsaistes maka ģenerators

 • Nākamajā ekrānā pārvietojiet peli pēc nejaušības principa. Šis solis ir paredzēts, lai izveidotu patiesi nejaušu atslēgu kopu.
 • Pēc tam izlasiet brīdinājumu par to, cik svarīgi ir saglabāt drukāto maku drošībā. Kad saprotat lapas saturu, noklikšķiniet uz “Saglabāt Seifu kā PDF”.
 • Atveriet PDF un izdrukājiet atslēgu komplektus. Lai seifs būtu drošāks, atvienojiet printeri no interneta. Vēl labāk, izmantojiet to bez atmiņas vai bezvadu savienojumiem.

Iesācēju baseina ieguves programmatūras instalēšana

Tagad, kad jums ir kur glabāt savu iegūto Electroneum, ir pienācis laiks instalēt ieguves programmatūru.

 • Dodies uz lejupielādes sadaļu Electroneum vietnē vēlreiz.
 • Noklikšķiniet uz “lejupielādēt Windows miner”.

electroneum ieguves baseina programmatūras lejupielāde

 • Kad esat lejupielādējis programmatūru, iespējams, ka Chrome vai datora pretvīrusu programmatūra neļauj to atvērt. Šajā gadījumā atspējojiet pretvīrusu programmu un dodieties uz Chrome iestatījumu izvēlni. Tur noklikšķiniet uz papildu opcijām un atspējojiet opciju “aizsargāt jūs no bīstamām vietnēm”. Restartējiet lejupielādi, un jums vajadzētu atrast, ka pārlūks Chrome tagad ļauj atvērt failu .exe.

Chrome iestatījumi

 • Kad esat atvēris programmatūru Electroneum Pool Miner, jūs atradīsit standarta instalēšanas izvēlni. Izpildiet ekrānā redzamos norādījumus, lai pievienotu lietojumprogrammu datoram.
 • Atveriet Electroneum Pool Miner un pievienojiet savu ETN seifa adresi. Jums būs jāpievieno arī numurs zem pavedienu skaita lodziņa. Lai to izdarītu, jums jāzina, cik kodolu ir jūsu datora procesoram.

electroneum pool miner programmatūra

 • Pēc tam jums jāpievieno izmantotā Electroneum kalnrūpniecības kopas URL. Pagaidām iesakām EasyHash. Vēlāk jūs varat izmēģināt citus baseinus. Pilns Electroneum kalnrūpniecības baseinu saraksts un maksa par katru maksu ir atrodama šeit.
 • URL lodziņā izmantojiet šo formātu: stratum + tcp: // [URL]: [ports] – jums jāaizstāj [URL] un [ports]. Ja izmantojat zemas klases procesoru, izmantojiet “stratum + tcp: //etn.easyhash.io: 3630”. Alternatīvi, augstas klases procesoriem izmantojiet “stratum + tcp: //etn.easyhash.io: 3631”
 • Kad visa informācija ir pabeigta, noklikšķiniet uz “sākt raktuves”.

Tas viss ir. Viegli, pareizi?!

Mobilo tālruņu ieguve

Kā minēts iepriekš, jūs varat arī raktuves Electroneum, izmantojot mobilo tālruni. Šī funkcija ir ļoti jauna, un pašlaik tā ir pieejama tikai Android ierīcēs. Lai instalētu lietojumprogrammu un reģistrētos kā lietotājs, rīkojieties šādi:

 • Apmeklējiet Google Play veikalu.
 • Meklēt Electroneum.
 • Noklikšķiniet uz Lejupielādēt, pēc tam, kad tas ir lejupielādēts, noklikšķiniet uz Instalēt.
 • Reģistrējiet kontu, apmeklējot vietni my.electroneum.com un aizpildot pieprasīto informāciju.
 • Pārbaudiet savu e-pasta adresi, apmeklējot iesūtni un noklikšķinot uz tajā esošās saites.
 • Norādiet sava mobilā tālruņa numuru. Pēc tam Electroneum nosūtīs kodu uz numuru. Tas neļauj cilvēkiem izveidot daudz dažādu kontu. Kad tas pienāk, ievadiet kodu reģistrācijas lapas lodziņā.
 • Norādiet alternatīvu e-pasta adresi, uz kuru var nosūtīt atjaunošanas informāciju, ja pazaudējat sava konta PIN kodu.
 • Ievadiet PIN kodu, kuru noteikti atceraties. Tas jums būs nepieciešams katru reizi, kad palaižat lietotni vai sūtot darījumus.
 • Visbeidzot, dodieties atpakaļ uz e-pasta iesūtni un noklikšķiniet uz saites jums nosūtītajā e-pastā. Tas apstiprina, ka esat saņēmis PIN atkopšanas e-pastu. Tagad varat pieteikties lietotnē.

Tas ir gandrīz viss! Nē tiešām!

Viss, kas jums jādara, lai tagad sāktu Elecetroneum kalnrūpniecību, ir jāiet uz leju lodziņā, kurā teikts: “sākt kalnrūpniecību”, un noklikšķiniet uz tā. Viegli, huh?

Kas jums nepieciešams, lai sāktu Electroneum ieguvi?

Programmatūra

Mēs jau esam uzskaitījuši pamata programmatūru, kas jums būs nepieciešama, lai sāktu darbu ar Electroneum kalnrūpniecību, izmantojot Windows mašīnu un CPU. Ja vēlaties raktuves ar GPU vai ar citu operētājsistēmu, process ir nedaudz atšķirīgs. Par laimi, tomēr visa programmatūra ir bez maksas, un tā ir iekļauta Electroneum sarakstā vietne pati. Ir arī labas instrukcijas, kā tos izmantot.

To varat arī pārbaudīt kalnrūpniecības programmatūra:

 • www.ccgmining.com
 • hashflare.io
 • minergate.com
 • nicehash.com

Aparatūra

Kad iegūstat Electroneum, ETN daudzums, kuru jūs varat iegūt, būs atkarīgs no jūsu izmantotās aparatūras veida. Acīmredzot darbosies jebkurš Android tālrunis, kā arī procesori un GPU. Electroneum kalnračiem ir visas formas un izmēri!

Procesori ir daudz lētāki nekā GPU, un arī to veiktspēja būs daudz zemāka. Zemāk esmu uzskaitījis pāris procesorus un to statistiku:

Piezīme: jo augstāks jaukšanas līmenis, jo labāk. Tas palielina jūsu izredzes saņemt ieguves atlīdzību.

AMD R9 280x:

Izmaksas – 140 USD

Hash ātrums – 500 H / s

AMD Radeon Rx 580:

Izmaksas – 300–400 USD

Hash ātrums – 575 H / s

Tagad salīdziniet tos ar dārgākiem, jaudīgākiem GPU, piemēram, Nvidia un Sapphire:

Nvidia GTX 1070:

Izmaksas – $ 400 – 500

Hash ātrums – 505 H / s

Nvidia GTX 1080:

Izmaksas – $ 550 – 650

Hash ātrums – 600 H / s

Sapphire Radeon RX 480 NITRO+

Izmaksas – 300 USD

Hash ātrums – 600 H / s

Vai Electroneum ieguve ir rentabla?

Ieguves rūpniecības Electroneum rentabilitāte būs atkarīga no diezgan daudziem faktoriem. Es tos uzskaitīju zemāk, lai labāk izprastu, vai tas būs tā vērts jums:

 • Hash likme: jo jaudīgāka ir jūsu aparatūra, jo ienesīgākai jābūt jūsu kalnrūpniecībai.
 • Enerģijas patēriņš: Ierīces, kas patērē mazāk enerģijas, būs izdevīgākas.
 • Maksa par kWh: ja jūs dzīvojat kaut kur ar lētu enerģiju, jums būs lielākas iespējas gūt peļņu.
 • Aparatūras izmaksas: ja jūs iztērējat 600 USD GPU kalnračiem, peļņas gūšana var aizņemt vairāk laika.

Izmantojot tiešsaistes kalnrūpniecības rentabilitātes kalkulatoru, varat pārbaudīt dažādas aparatūras konfigurācijas. Šeit jūs varat apskatīt – WhatToMine!

Vai mobilā ieguve ir rentabla?

Tā kā mobilie tālruņi parasti ir daudz mazāk jaudīgi nekā centrālie procesori un noteikti GPU, maz ticams, ka jūs parādīsit tīru peļņu iegūstošo Electroneum, izmantojot mobilo tālruni. Tomēr, tā kā Electroneum platforma ir paredzēta jaunattīstības valstīm, mobilā ieguve var izrādīties lielisks veids, kā ietaupīt naudu, pirmkārt, par mobilās ierīces piederēšanu un lietošanu..

Secinājums

Tagad jums vajadzētu daudz labāk saprast, kas ir Electroneum un kā darbojas Electroneum ieguve. Jūs zināt, kā izveidot drošu maku, kā izveidot pamata Windows ieguves platformu, kā izmantot programmatūras mobilā tālruņa versiju un kā noskaidrot, cik izdevīgi tas viss būs.

Paturot to visu prātā, ko jūs domājat par Electroneum ieguvi? Vai jūs domājat, ka tas ir labs veids, kā vairākiem cilvēkiem iepazīstināt ar kriptovalūtas ideju? Mēs labprāt dzirdētu jūsu domas!

Vēlreiz, ja izlemjat, ka ETN ieguve nav domāta jums, noteikti izvēlieties a uzticama kriptovalūtas maiņa lai iegūtu šo monētu. Daži no visvairāk ieteicamajiem variantiem ietver Coinbase un Binance.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me