Gada labākā kriptovalūta

Kriptovalūtas ir strīdīgi darbojušies 2018. gadā, tomēr turpina piesaistīt jaunus investorus 2021. gadā.

Tomēr lielākajai daļai iesācēju ir grūtības atrast labākā kriptovalūta, ko ieguldīt 2021. gadā. Mēs visi esam bijuši tur, tāpēc neuztraucieties! Es saprotu, cik mulsinoši tas ir, kad pirmo reizi sākat meklēt jaunus kriptovalūtas ieguldījumus. Un tāpēc es esmu šeit, lai palīdzētu.

Tātad, vai jūs meklējat arī nākamās kriptovalūtas, kuras ieguldīt 2021. gadā? Vai jums rodas jautājums, vai man būtu jāiegulda Bitcoin? vai “vai man vajadzētu ieguldīt Ethereum?”

Nu, brīnums vairs! Es esmu šeit, lai atbildētu uz visiem jūsu jautājumiem. Šīs rokasgrāmatas beigās jūs zināt, kā atrast kriptovalūtas, lai ieguldītu 2021. gadā. Turklāt, ja tirdzniecība ir tas, ko vēlaties darīt, jums vajadzētu izvēlēties top3 kriptonauda biržas: Coinbase, Binance un Coinmama.

Bet vispirms parunāsim par kriptovalūtu neseno pieaugumu.

Kriptovalūtu tirgus līdz šim

Pirmais kriptonauda, Bitcoin, tika izgudrots vēl 2009. gadā. Tomēr tas bija tikai sākums, un līdz 2013. gadam neviens par Bitcoin īsti nezināja. Turklāt neviens pat nedomāja, ka tas varētu kļūt par labāko kriptovalūtu, kurā ieguldīt.

Tomēr kopš 2013. gada kriptovalūtu tirgus ir redzējis milzīga izaugsme – izaugsme, kuru ir grūti ignorēt. Tagad ir vairāk nekā 1500 dažādu kriptovalūtu, visi radīti mazāk nekā 5 gadu laikā.

Ir skaidrs, ka 2017. gads bija gads, kad kriptogrāfija patiešām uzsprāga. Kriptovalūtu tirgus ierobežojums pieauga par 4000%! Visu kriptovalūtu tirgus ierobežojums bija aptuveni 21 miljards USD 2017. gada martā, bet tagad tas ir beidzies 454 miljardi USD. Tas ir milzīgs!

Tirgus griesti: Visu monētu kopējā cena, kas saskaitīta kopā.

Tirgus vairs nav tikai Bitcoin. Ir arī citas kriptovalūtas, kas ienākušas kosmosā, piemēram Ethereum, Litecoin, un Ripple. Tie visi pēdējā gada laikā ir bijuši neticami labi, un tos visus var saukt "labākā kriptovalūta, kurā ieguldīt".

Šī CoinMarketCap diagramma parāda kriptonauda pieaugumu gadu gaitā.

Labākā kriptovalūta, kurā ieguldīt: kopējais tirgus ierobežojums.

Par kriptovalūtu nākotni tiek teikts daudz. Daži cilvēki uzskata, ka kriptogrāfijas valūtas fāze nebūs ilga, bet citi domā, ka tie būs mūžīgi.

Ir grūti prognozēt kriptovalūtu nākotni, bet es zinu, ka tā ir kriptovalūtu popularitāte tikai pieaug. Viens no iemesliem, kāpēc kriptovalūtas kļūst arvien populārākas, ir: blockchain tehnoloģija, kas ir galvenā visu kriptovalūtu tehnoloģija.

Labākā ieguldāmā kriptovalūta: diagrammu analīze.

Blokķēdes tehnoloģija ir nākamā lielā lieta – tā ir a drošs tehnoloģija ko vispirms izmantoja Bitcoin. Tomēr jūs nevarat uzzināt, kā ieguldīt blokķēdē. Tā vietā jūs varat uzzināt, kā ieguldīt kriptovalūtās, kas izmanto blokķēdi (kas ir visas no tām!)

Vai esat gatavs uzzināt par nākamo kriptovalūtu, ko ieguldīt 2021. gadā? Nu, sāksim.

Kādas ir labākās kriptovalūtas, ko ieguldīt 2021. gadā?

Zemāk jūs atradīsit dažas iespējas vislabākajām kriptovalūtām, ko ieguldīt 2021. gadā un pēc tam (labi, vismaz tuvākajā nākotnē).

Bitcoin (BTC)

Ja kaut kā jūs esat dzirdējuši tikai par vienu kriptovalūtu, tas, iespējams, ir Bitcoin. Tā ir lielākā kriptonauda – tai šobrīd ir 40% no kopējā kriptovalūtas tirgus ierobežojuma! Tā ir vecākā kriptonauda, ​​un tā joprojām dominē tirgū. Tātad, ja Bitcoin turpina pieaugt tāpat kā 2017. gadā, ieguldījumi Bitcoin varētu būt laba ideja 2021. gadam.

Bitcoin cena katru dienu ļoti mainās, un pēdējos gados tā ir piedzīvojusi daudzus augstākos un zemākos līmeņus. Apskatiet nākamo diagrammu, un jūs redzēsiet, cik daudz cena mainās.

Labākā kriptovalūta, kurā ieguldīt: Bitcoin diagramma.

1 Bitcoin cena ir samazinājusies no aptuveni 76 USD (07.09.13.) Līdz pat 20 000 USD 2017. gada decembrī. Bet pēc tam, kad Bitcoin sasniedza augstāko punktu decembrī, Bitcoin cena samazinājās līdz aptuveni 6000 USD 2018. gada februārī un kopš tā laika ir svārstījusies. Tas ir traki!

Tā kā cena tik ļoti mainās tik īsā laika posmā, kā jūs izlemjat, kāds ir labākais laiks ieguldījumiem Bitcoin?

Nu, mēs varam mēģināt atrast atbildes, aplūkojot dažus svarīgus pagātnes notikumus – kad cena palielinājās vai samazinājās par lielu summu.

 • Viens no galvenajiem notikumiem bija kad Bitcoin sadalījās divās kriptovalūtās – Bitcoin un Bitcoin Cash. Tas notika 1. augustā. Investori, kas par to zināja, ieguldīja naudu pirms sadalīšanas un guva milzīgu peļņu, gandrīz divkāršojot ieguldījumus!
 • Bitcoin cena 2018. gada janvārī nokritās līdz aptuveni 10 000 USD, gandrīz pusei no USD 20 000, kuras vērtība bija 2017. gada decembrī. Daudzi investori šajā brīdī uztraucās un sāka pārdot savu Bitcoin. Tas izraisīja cenas kritumu līdz aptuveni 6000 USD 2018. gada februārī.

Ja jūs interesē iegūstot Bitcoin, jūs to varat viegli izdarīt, izmantojot Coinbase vai Binance. Abas no tām ir ļoti drošas un uzticamas.

Bitcoin Ieguldjumi

Ja vēlaties ieguldīt Bitcoin, jums jāatjaunina jaunākās ziņas un tendences ap Bitcoin. Kad tiek izlaistas ziņas par jauns tehnisks uzlabojums, jūs varētu domāt par Bitcoin iegādi. Ja attiecīgajai kriptovalūtai ir milzīgs cenu kritums, tad arī tas varētu būt piemērots laiks, lai iegādātos Bitcoin, jo jūs to varat iegādāties par zemu cenu.

Vislabākā ieguldāmā kriptovalūta: kriptovalūtas monētas.

Ja jūs jau esat nolēmis ieguldīt kriptovalūtās, tad varētu būt laba ideja sākt ar ieguldījumiem Bitcoin. Lai arī jūs esat palaidis garām pirmo lielo iespēju ieguldīt, ieguldīšana Bitcoin joprojām varētu būt laba ideja.

Viss ir atkarīgs no tā vai jūs ticat vai nē Bitcoin nākotnei. Ja esat ticīgs cilvēks, jums vajadzētu padomāt par ieguldījumiem tajā. Ja neesat, tad iesaku turēties prom no tā. Tas ir tāpat kā ar jebkuru citu ieguldījumu!

Jaunākais atrastais Coinbase kupons:

Ethereum (ETH)

Tuvojoties pagājušā gada beigām, cena Ethereum bija nedaudz augstāks par 720 USD, ar kopējo tirgus ierobežojumu aptuveni 70 miljardi USD. 2018. gada sākumā Ethereum pakāpās un sasniedza augstāko cenu 1423 USD 4. janvārī. Šajā laikā Ethereum kopējais tirgus ierobežojums bija 138 miljardi USD!

2017. gadā Ethereum pieauga par aptuveni 3000% un kļuva par otro lielāko kriptovalūtu, ierindojoties otrajā vietā aiz Bitcoin.

Vai jūs sev jautājat: “Vai man vajadzētu ieguldīt Ethereum?”, “Vai Ethereum cena jau ir augstākajā līmenī?”, Vai "ir Ethereum labākā kriptovalūta 2021. gadā?". Nu, patiesība ir tāda, ka neviens nezina! Tomēr šādai informācijai vajadzētu palīdzēt jums izlemt, vai ieguldījumi Ethereum jums ir laba izvēle.

Zemāk redzamā diagramma parāda, kā Ethereum ir audzis pēdējos gados.

Labākā kriptovalūta, kurā ieguldīt: Ethereum diagramma.

Zemāk ir galvenie notikumi, kas agrāk visvairāk ietekmēja Ethereum cenu:

 • Ethereum saņēma ieguldījums ir aptuveni 150 miljoni USD 2016. gada maijā. Tā rezultātā tā cena pieauga no USD 1 2016. gada janvārī līdz aptuveni $ 14.80 2016. gada maijā.
 • Tomēr 2016. gada 18. jūnijā Ethereum kopienas locekļi uzzināja, ka Ethereum ir uzlauzts. Aptuveni 60 miljonu USD vērtībā Ēteris (Ethereum valūta) tika nozagta maka trūkuma dēļ. Tas izraisīja Ethereum cenas kritumu no augstākā līmeņa 21,52 USD 2016. gada 17. jūnijā līdz 9,96 USD 2016. gada 18. jūnijā.

Atšķirībā no Bitcoin, Ethereum nav tikai digitālā valūta. Tas ir progresīvāks blokķēdes projekts. Tas ir tāpēc, ka Ethereum piedāvā kaut ko īpašu – izmantojot Ethereum platformu, izstrādātāji var izveidot paši savas kriptovalūtas.

Iedomājieties, ka vēlaties izveidot blokķēdē balstītu risinājumu sava uzņēmuma piegādes ķēdes pārvaldībai. Nu, pateicoties Ethereum, jums nav jāsāk no sākuma. Tā vietā jūs varat vienkārši izveidot lietojumprogrammu Ethereum blokķēdē. Ethereum ievērojami atvieglo jaunu blokķēdes projektu uzsākšanu.

Tātad, vai Ethereum ir jūsu nākamā kriptovalūta, ko ieguldīt 2021. gadā?

Es iesaku jums padomāt par Ethereum pievienošanu savam sarakstam, jo ​​es domāju, ka tā varētu būt viena no labākajām kriptovalūtām, lai ieguldītu 2021. gadu.

Labākā ieguldāmā kriptovalūta: sveču un diagrammu analīze.

Blokķēdes eksperts Džulians Hosps sacīja, ka Ethereum tirgus ierobežojums līdz 2021. gada beigām varētu pieaugt līdz 200 miljardiem ASV dolāru. Ja Hosp prognozes ir pareizas, Ethereum cena sasniegs līdz 2000 USD. Hosp iemesls prognozēšanai galvenokārt balstās uz SIO (Sākotnējie monētu piedāvājumi), kas nolēma 2018. gadā izmantot Ethereum blokķēdi & 2021. gads.

Arī Ethereum šogad daudz plāno uzlabot savu tehnoloģiju, un jaunie protokoli ir gandrīz gatavi darbam. Tātad, uzmanieties Ethereum!

Lai uzzinātu vairāk par Ethereum, izlasiet mūsu Ethereum vs Bitcoin vadīt.

Ripple (XRP)

Ripple, pazīstams arī kā XRP, bija galvenais pretendents uz labākās kriptogrāfijas valūtas vietu 2017. gadā, pieaugot par aptuveni 36 000%! Jā, jūs lasījāt šīs tiesības. Tas pieauga no gandrīz 0 ASV dolāriem 2017. gada sākumā un sasniedza 2,4 USD 2017. gada decembrī – kā redzat nākamajā diagrammā.

Tāpat kā visas pārējās kriptovalūtas, arī Ripple cena 2018. gadā ir samazinājusies – šobrīd tā ir noteikta 0,20 USD.

Gada labākā kriptovalūta

Es zinu, ko jūs domājat – jūs izmantojāt lielisku iespēju, 2017. gada sākumā neieguldot Ripple.

Kaut arī viena XRP cena ir daudz zemāka nekā viena Bitcoin cena, XRP joprojām ir trešā lielākā kriptonauda pēc tirgus ierobežojuma. 2018. gada maijā tā kopējais tirgus ierobežojums bija aptuveni 35 miljardi USD.

Tātad, kas tas ir par Ripple, kas ir padarījis to tik populāru investoriem?

Galvenais Ripple popularitātes iemesls ir tas, ka tā ir ne tikai digitālā valūta, bet arī maksājumu sistēma. Lai padarītu starptautiskos maksājumus ātrākus un drošākus, Ripple izmanto blokķēdes tehnoloģiju.

Ja jūs šodien mēģinātu veikt starptautisku bankas maksājumu, darījuma apstrāde prasīs apmēram 2–10 dienas. Tas pats maksājums, kas veikts, izmantojot Ripple, aizņem dažas sekundes. Cik tas ir lieliski!

Bet ir vairāk labu ziņu – daudzas lielas finanšu iestādes, piemēram, American Express, JP Morgan un Santander, jau izmanto Ripple tehnoloģiju. Ripple ir strādājis arī ar Saūda Arābijas Centrālo banku, Ķīnas LianLian International un citām bankām no visas pasaules.

Labākā ieguldāmā kriptovalūta: tikšanās starp investoriem.

Tātad, ja jūs domājat, kā ieguldīt blokķēdē, tad Ripple varētu būt labākā atbilde.

Pamatojoties uz tikko paskaidroto, Ripple nākotne finanšu nozarē varētu būt labs. Jums vajadzētu uzmanīties no Ripple un uzzināt vairāk par to viņu partnerattiecības. Pievērsiet uzmanību arī jaunām partnerattiecībām – ja Ripple parakstīs līgumu ar citu lielu banku, tas varētu paaugstināt XRP cenu.

Investori, kuri saprata Ripple piedāvātos pakalpojumus, ir nopelnījuši daudz naudas. Pēc fantastiska 2017. gada Ripple varētu būt tikai labākā kriptovalūta 2021. gadā.

Piezīme: Tagad varētu būt piemērots laiks ieguldījumiem Ripple, jo tā cena ir samazinājusies par 70% zemāka nekā visu laiku augstākais līmenis – 3,4 USD 2017. gada janvārī.

Litecoin (LTC)

Mūsu saraksts par to, kura ir labākā kriptovalūta, ko ieguldīt 2021. gadā, nevar būt pilnīgs bez Litecoin. Tāpat kā Ripple, arī Litecoin 2017. gadā parādīja lielisku sniegumu ar pieaugumu gandrīz 8000%.

Litecoin cena pieauga no ap 4 USD 2017. gada sākumā līdz augstākais līmenis ir 358 USD 2017. gada decembrī. Tomēr, tāpat kā lielākā daļa kriptovalūtu, arī Litecoin sekoja cenu tendencei un 2018. gada februārī nokritās līdz 110 ASV dolāriem.

Apskatiet zemāk esošo Litecoin cenu diagrammu – jūs varat redzēt straujo Litecoin cenas pieaugumu 2018. gada sākumā. Gan Litecoin, gan Bitcoin cena pēdējā gada laikā ir sekojusi līdzīgai tendencei.

Gada labākā kriptovalūta

Litecoin ir 5. lielākā kriptovalūta ar tirgus ierobežojumu aptuveni 11 miljardi USD. Litecoin turpina interesēt investorus, jo tam ir cieša saikne ar Bitcoin, tādējādi nodrošinot labu iemeslu, lai Litecoin būtu mūsu sarakstā nākamajai kriptovalūtai, ko ieguldīt 2021. gadā..

Litecoin tika izveidots 2011. gadā līdz uzlabot Bitcoin tehnoloģiju. Litecoin pabeidz darījumu 4 reizes ātrāk nekā Bitcoin. Tomēr atšķirībā no Bitcoin maksimālais Litecoin skaits ir ierobežots 84 miljoni – 4 reizes vairāk nekā Bitcoin monētu piegāde (21 miljons).

Litecoin bija pirmā kriptovalūta, kas veica a Zibens tīkls darījums 2017. gada maijā. Izmantojot Lightning Network, 0,00000001 Litecoin tika pārvietots no Cīrihes uz Sanfrancisko vienā sekundē! Kad Litecoin sāk izmantot zibens tīklu, tas var paaugstināt Litecoin cenu!

Zibens tīkls: Jauna tehnoloģija, kas palielina darījumu ātrumu blokķēdes tīklā.

Bitcoin Cash (BCH)

Bitcoin Cash ir vēl viens nosaukums, kas ir diezgan labi zināms kriptonauda aprindās. Tomēr tajā pašā laikā tas ir kripts, par kuru bija (un joprojām ir!) Diezgan daudz diskusiju par to.

Tāpat kā lielākajā daļā lietu, kas saistītas ar Bitcoin, arī polemika, kas norisinās ap BCH, ir saistīta ar jēdzieniem mērogojamība, decentralizācija, un palikt uzticīgs sākotnējam Bitcoin redzējumam (blockchain).

Redzi, ka no visām labākajām kriptovalūtas iespējām šajā sarakstā BCH ir bijis viens no interesantākajiem sākuma stāstiem. Tas tika izveidots kā cietas Bitcoin dakšas rezultāts. Izstrādātāji, kas ieviesa dakšiņu, to izdarīja, lai atrisinātu vienu no ievērojamākajiem Bitcoin jautājumiem – mērogojamības trūkums.

Viena Bitcoin Cash bloka lielums ir 8 MB. Atšķirībā no tā, Bitcoin bloku izmēri ir 8 reizes mazāks1 MB.

Kā jūs droši vien varat iedomāties, viedokļi par BCH jau pašā sākumā bija diezgan sadalīti. Kā tas ietekmēja kriptogrāfijas monētas cenas? Nu, ieskaties:

Gada labākā kriptovalūta

Kaut arī BCH bija daudz dažādu periodu, tā cena jau diezgan ilgu laiku ir bijusi diezgan stabila! Pat ja ir visas domstarpības par kriptogrāfiju, ir daudz cilvēku, kuri joprojām ir pārliecināti, ka Bitcoin Cash ir "kriptonauda nākotnē". Protams, ievērības cienīgs variants, ciktāl tas attiecas uz labāko ieguldāmo kriptovalūtu!

Trons (TRX)

Daudzi cilvēki, kuri meklē vislabāko kriptovalūtu, kurā ieguldīt (vai vienkārši – vislabāko kriptovalūtu kopumā), arī cenšas atrast uz blockchain balstīts projekts ka viņi būtu ieinteresēti atbalstīt.

Nu, ja tas tā ir arī ar jums, Trons varētu tevi vienkārši interesēt – tas ir satura koplietošanas platforma kuras mērķis ir atstāt jūsu personisko informāciju tās personas rokās, kurai tā pieder – jūs.

Jūs varētu domāt par Tronu kā alternatīva YouTube, Instagram, vai pat Facebook. Visas šīs sociālās saziņas un satura koplietošanas vietnes apkopot savu personisko informāciju, un pēc tam kopīgojiet to ar reklāmdevējiem, lai viņi varētu mērķēt savas reklāmas uz jums. Nav kaut kas tāds, par ko būtu jāuztraucas ar decentralizēti platforma, lai gan.

Tāpat kā ar jebkuru citu "vislabākā kriptovalūta" tur ārā, Trons nav bez pretrunām, gan. Lielākā daļa no uztvertajiem "jautājumiem" kas ir saistīts ar šo projektu, patiesībā ir saistīts ar tā veidotājiem – lai arī šie jautājumi bieži tiek noraidīti kā tikai uztriepes kampaņas vai baumas, tas tomēr ietekmē projektu!

Jautājums ir – cik daudz? Nu, ieskaties:

Gada labākā kriptovalūta

Kaut arī Tronam bija dažas ievērojamas cenu svārstības, šķiet, ka monēta cenā kāpj. Viena no interesantākajām kriptovalūtām, ko ieguldīt 2021. gadā!

EOS (EOS)

EOS ir unikāls projekts, ciktāl tas attiecas "vislabākā kriptovalūta" konsultācijas iet. Tas nav unikāls, jo aiz tā ir kāda nedzirdēta tehnoloģija vai kāda cita tehniska iemesla dēļ – tā vienkārši ir viena no pozitīvāk uztveramajām monētām šajā sarakstā!

No pirmā acu uzmetiena var parādīties EOS ļoti līdzīgs uz Ethereum. Tāpat kā ETH, EOS ļauj attīstīties viedie līgumi, un pat izveidot dApps savā blokķēdē. Tātad … Kas tad padara EOS unikālu?

Nu, šī projekta mērķis ir palaist decentralizētu blokķēdi, kas jums ļautu veikt bezmaksas darījumus. Atšķirība šeit ir tāda, ka lielāko daļu kriptovalūtu tur nevar tirgot, pirkt vai pārdot bez maksas.

EOS cenu diagrammas izskatās šādi:

Gada labākā kriptovalūta

EOS pēdējos gados bija dažas ievērojamas cenu svārstības, taču pēdējā laikā tā stabilizējās. Ja jūs meklējat šo monētu kā labāko kriptovalūtu, ko ieguldīt 2021. gadā, pārliecinieties, vai tā ir veiciet dažus papildu pētījumus, un sekojiet jaunumiem ap monētu!

Salīdziniet kriptogrāfijas biržas blakus ar citiem

Vai tu zināji?

Vai esat kādreiz domājis, kuras kriptogrāfijas biržas vislabāk atbilst jūsu tirdzniecības mērķiem?

Skat & salīdziniet TOP3 kriptogrāfijas biržas blakus

Investīciju stratēģijas: iegūstam kaut ko skaidru

Kā investori pieņem lēmumus, kurus vēlas ieguldīt nekustamajā īpašumā vai akcijās? Vai viņi sāk veikt investīcijas brīdī, kad domā par to? Es domāju, ka atbilde uz šo jautājumu ir – nē!

Pirms kaut ko ieguldāt, jums ir skaidri jāsaprot kādi ir jūsu ieguldījumu mērķi un kā tos sasniegsiet. Jūs vēlaties iegūt labu ideju par to, cik ilgi esat gatavs turēt savu ieguldījumu atvērtu un kādu peļņas summu jūs labprāt ņemat.

Jums vajadzētu būt vienādai domāšanai, kad runa ir par ieguldījumiem kriptovalūtās. Pirms izlemjat, kāda ir nākamā kriptovalūta, ko ieguldīt 2021. gadā, apspriedīsim divus galvenos kriptovalūtu ieguldījumu stratēģiju veidus.

Paturiet prātā, ka neatkarīgi no izvēlētās stratēģijas tā vienmēr ir ļoti svarīgi izmantot uzticamas kriptovalūtas apmaiņas platformas. Daži no tiem ietver Coinbase un Binance.

Ilgtermiņa ieguldījumi kriptovalūtās

Ilgtermiņa ieguldījums ir tā, kur jūs sagaidāt, ka kriptonauda ilgāk darbosies labāk. Vienkārši! Parasti minimālais ilgtermiņa ieguldījumu laiks ir 6 mēneši līdz 1 gads. Lai gan daži cilvēki plāno noturēt savus ieguldījumus vismaz 5-10 gadus. Tas, kā jūs izvēlaties ieguldīt, ir atkarīgs no jums; jūs varat vai nu veikt pilnu ieguldījumu vienā piegājienā, vai arī ieguldīt dažādos laikos.

Ilgtermiņa ieguldījumu stratēģija

Vēlreiz, pirms ieguldāt jebkādu summu, jums ir skaidri jāsaprot, kādi ir jūsu ieguldījumu mērķi:

 • Vai jūs pārdosiet kriptovalūtu pēc noteikta laika, vai pārdosiet, kad tā sasniegs noteiktu cenu?
 • Vai jūs pārdosiet savu ieguldījumu uzreiz, vai arī daļu no tiem pārdosiet dažādos laikos?
 • Kādā gadījumā jūs pārdotu ilgtermiņa ieguldījumu īstermiņā? Piemēram, ja tiek ieviesti jauni likumi, kas var ietekmēt jūsu ieguldījuma ilgtermiņa cenu, jūs varētu apsvērt iespēju to pārdot ātrāk.

Pēc tam jums vajadzētu veikt dažus pētījumus, lai izlemtu kuras kriptovalūtas ir vislabākās kā ilgtermiņa ieguldījumi. Es iesaku pārbaudīt, vai:

 • Vai viņu tehnoloģija ir labāka par konkurentiem?
 • Vai viņiem ir spēcīga dibinātāju un izstrādātāju komanda?
 • Cik labs ir viņu ceļvedis / plāns?
 • Vai viņi risina kādas reālās problēmas??

Ja jūs patiešām ticat kriptovalūtai, kurā ieguldāt, jums vajadzētu iemācīties noturēt savu ieguldījumu pat tad, ja cenas pazeminās. Ja jūs panikā pārdodat, jūs varat zaudēt naudu un nožēlot pārdošanu.

Iemesli ilgtermiņa ieguldījumu veikšanai

 • Ilgtermiņa ieguldījumi atvieglo jūsu dzīvi, jo jums nav nepieciešams visu laiku vērot tirgu;
 • Jūs ticat, ka dažas kriptovalūtas ilgtermiņā sniegs labāku peļņu;
 • Jūs patiesi ticat kriptonauda nākotnei.

Šīs ir dažas galvenās lietas, kas jāņem vērā!

Īstermiņa ieguldījumi kriptovalūtās

Īstermiņa investīcijas tiek veikti īsākā laika periodā, lai cerētu gūt ātru peļņu. Tātad, cik īss ir īstermiņa ieguldījums?

Labākā ieguldāmā kriptovalūta: cilvēki, kas analizē diagrammas.

Var būt nepieciešami īstermiņa ieguldījumi sekundes, minūtes, dienas, vai pat dažus mēnešus.

Kā darbojas īstermiņa ieguldījumi?

Tāpat kā ilgtermiņa ieguldījumiem, jums ir jābūt skaidri noteiktiem ieguldījuma mērķiem. Jums jāuzdod sev jautājums:

 • Kādu peļņu jūs plānojat gūt no šī ieguldījuma? Tas jums sniegs priekšstatu par cenu, par kādu jums vajadzētu pirkt / pārdot kriptonauda.
 • Cik lielu zaudējumu jūs pieņemsit? Tas palīdzēs jums kontrolēt zaudējumus, ja kriptovalūtas cena pēkšņi pazemināsies.
 • Vai jums ir laiks izpētīt un sekot kriptogrāfijas tirgum un jaunumiem?
 • Vai varat veikt kriptogrāfijas tirgus tehnisko analīzi? Ja nē, tad pirms ieguldīšanas jums vajadzētu uzzināt.
 • Vai jūsu īstermiņa stratēģija dos jums lielāku atdevi nekā ilgtermiņa stratēģija?

Jums jānoskaidro, kura ir labākā kriptovalūta, ko īstermiņā ieguldīt 2021. gadā. Kriptovalūtas, kurām ir šādas iespējas, ir labas iespējas īstermiņa ieguldījumiem:

 • Zems tirgus ierobežojums;
 • Liels tirdzniecības apjoms – daudzi cilvēki to katru minūti pērk un pārdod;
 • Pašlaik ir tendence uz jaunumiem un sociālajiem medijiem;
 • Ir ICO vai tikko pabeidzis ICO – mēģiniet tos iegūt par zemu cenu.

Kaut arī kriptovalūtas, piemēram, Bitcoin un Ethereum, var tirgot arī īstermiņā, jums vajadzētu padomāt par to ieguldot jaunākajās kriptovalūtās. Investori agrāk ir guvuši milzīgu peļņu ar īstermiņa ieguldījumiem – ieskaitot dažus no galvenajiem, bet jaunākajiem kriptovalūtas ieguldījumiem, piemēram, NEO, Zvaigžņu, IOTA, un NEM.

Gada labākā kriptovalūta

Īstermiņa ieguldījumu galvenā priekšrocība ir tā, ka jūs varat nopelnīt daudz naudas īsā laika posmā – tie ātri ir padarījuši daudzus cilvēkus bagātus. Tomēr viņiem joprojām ir savi trūkumi.

Tātad, kādi tie ir?

 • Viņi aizņem daudz laika un pūļu, jo jums pastāvīgi jāuzrauga tirgus cenas;
 • Tas ir riskantāks ieguldījums un var radīt lielākus zaudējumus, jo cik ļoti īsā laikā mainās cena;
 • Tas var būt ļoti saspringts un emocionāls.

Ir grūti pateikt, kurš ir labāks variants no divām ieguldījumu stratēģijām. Viss ir atkarīgs no tā savus mērķus un pieredzi kriptovalūtu tirgū.

Ja jūs patiešām ticat projektam, es iesaku jums ieguldīt ilgtermiņā. Tomēr, ja projekts ir jauns un rada lielu uzmanību, tad īstermiņa tirdzniecība varētu būt labāks risinājums.

Jaunākais atrastais Coinbase kupons:

Secinājumi

Kaut arī kriptonauda var dot jums milzīgu peļņu, jums jābūt gatavam vēl vienai lietai – zaudēt naudu. Atcerieties, ka jūsu prognozes ne vienmēr būs pareizas! Neviens patiesi nezina, kas notiks ar kriptovalūtas cenu vai jebkuru citu ieguldījumu.

Vai jūs zināt, ko saka lielākā daļa ekspertu kriptovalūtu investoru? Jums vajadzētu ieguldi tikai naudu, kuru nebaidies pazaudēt. Tas ir lielisks padoms, tāpēc vienmēr atcerieties to!

Tātad, tas ir mūsu ceļvedis par labāko kriptovalūtu, lai ieguldītu 2021. gadu. Es ceru, ka tagad jūs zināt, kura ieguldījumu stratēģija jums vislabāk darbosies, un ka jūs labi saprotat, kas ir labs ieguldījums.

Visbeidzot, ja vēlaties sākt tirgot kriptogrāfijas, noteikti izmantojiet tikai visuzticamākās apmaiņas vietnes, piemēram, Binance vai Monētu bāze.

Tipiskajam maršrutam, kuru izmantosiet, vajadzētu izskatīties šādi:

 • Izvēlieties atbilstošu maku (Virsgrāmata Nano S un Trezors ir divas lieliskas iespējas);
 • Iet uz uzticama un uzticama apmaiņa (piemēram, iepriekš minētie Monētu bāze vai Binance);
 • Izvēlieties kriptonauda, ​​kuru vēlaties iegādāties;
 • Pārbaudiet, vai viss būtu kārtībā (pareiza publiskā atslēga, pareizas kriptovalūtas summas utt.);
 • Veiciet maksājumu! Atkarībā no izvēlētā maksājuma veida tas var būt nepieciešams no 10 minūtēm līdz dažām dienām līdz saņemsi savus jaunos kriptos.

Alternatīvi, jūs varētu arī iegādāties kriptonauda, ​​izmantojot Vienkāršs – lieliski šeit ir tas, ka darījums būs daudz ātrāk, un jūs varēsiet maksājiet ar savu kredītkarti, arī!

Kura no manis minētajām kriptovalūtām ir tava mīļākā? Vai jums ir izvēle par labāko kriptovalūtu 2021. gadā?

* Piezīme: Šis raksts ir personīgs viedoklis. Pirms pieņemt lēmumus par ieguldījumiem, jums vienmēr jākonsultējas ar profesionāli.

Šajā vietnē publicētā satura mērķis nav sniegt jebkāda veida finanšu, ieguldījumu, tirdzniecības vai cita veida konsultācijas. BitDegree.org neapstiprina un neiesaka pirkt, pārdot vai turēt jebkāda veida kriptovalūtu. Pirms pieņemt lēmumus par finanšu ieguldījumiem, konsultējieties ar savu finanšu konsultantu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me