Gatehub apskats

Tur ir vairāki kriptogrāfijas maki šodien tirgū tomēr, lai uzzinātu, kurš no labākajiem jūsu vajadzībām, jums vajadzētu uzzināt vairāk par katru no tiem.

Šajā GateHub pārskatu, es to apskatīšu uzņēmuma izcelsme, maku Iespējas un kā to izmantot. Es arī gatavojas segt tādas lietas kā maksas, klientu atbalsts un atbalstītās monētas.

Pēc tam es apskatīšu GateHub drošības funkcijas un atbildēšu uz jautājumu "ir GateHub drošs?". Visbeidzot, es jums sniegšu patiešām vienkāršu soli pa solim par to, kā to iestatīt un kā to izmantot!

Pēc šīs GateHub pārskatīšanas jums būs visa nepieciešamā informācija, lai izlemtu, vai tas ir piemērots jums!

Tātad, ko jūs gaidāt? Noskaidrosim, vai GateHub ir tikpat labs kā citi ieteiktie kriptogrāfijas maki, piemēram, Ledger, Coinbase un Trezor.

Plusi

 • Lietotāju draudzīgs
 • Iebūvēta maksājumu vārteja
 • Salīdzinoši drošs

Cons

 • Drošības jautājums pagātnē
 • Trūkst drošības – karsts maks

Kas ir GateHub maks?

The GateHub platforma bija izveidots 2014. gadā ko veic Lielbritānijas uzņēmums. Kad tas pirmo reizi tika palaists tirgū, tas tika uzcelts īpaši Ripple (XRP) kriptonauda, ​​taču tagad tā atbalsta arī citas monētas. GateHub ir divas galvenās funkcijas jo tas ne tikai ļauj cilvēkiem veikalā viņu monētas, bet tas cilvēkiem ļauj tirdzniecība arī viņus!

Gatehub apskats: mājas lapa.

Maks ļauj nosūtīt un saņemt kriptovalūtas, kā arī tos uzglabāt. Ir iespējams arī nosūtīt monētas citam GateHub lietotājam, ievadot to lietotājvārds, kas padara to par ļoti taisnu uz priekšu, salīdzinot ar daudziem citiem makiem. Maks ir piekļūt tiešsaistē izmantojot tīmekļa pārlūkprogrammu, kas ir pieejama vai nu caur darbvirsmas ierīci, Android vai iOS.

Tātad, tagad, kad jūs zināt, kas ir GateHub platforma, manā GateHub pārskata nākamajā daļā tiks aplūkots, cik labs ir maks.!

Atrasts jaunākais virsgrāmatas maka kupons:

Cik labs ir GateHub maks?

Manā GateHub pārskatā tika konstatēts, ka maks ir lietotāju draudzīgs un vietne ir ļoti vienkārši lietojams. Tas padara to ideāli iesācējiem. Viena no labākajām īpašībām ir tā, ka tā atbalsta ne tikai vairākas kriptovalūtas, bet arī reālās pasaules naudu! Jā, tas ir pareizi – tas atbalsta fiat valūta, piemēram, USD utt.

GateHub seifs sākotnēji tika būvēts, lai atbalstītu Ripple (XRP), taču tagad tas tiek izmantots atbalsta kopumā 8 dažādas monētas, ko esmu uzskaitījis zemāk.

Gatehub pārskats: kriptonauda

GateHub makam ir arī iebūvēta maksājumu vārteja kas ļauj noguldīt reālās pasaules naudu! Lai to izdarītu, jums būs jāiziet a pārbaude process, kurā jums būs jāievada sava personīgā informācija un pēc tam jāaugšupielādē jūsu ID un adreses apliecinājums.

Jābrīdina, ka konta verificēšana var ilgt dažas dienas, tādēļ, ja jums ātri jāpērk monētas, tā vietā jāapsver kriptonauda. Ja jūs ar prieku to darāt, varat finansēt savu kontu, izmantojot bankas kontu, kas var būt cauri SEPA vai SWIFT.

Rakstīšanas laikā maksājumu vārteja atbalsta USD, EUR, CNY un JPY. Kopumā gan kriptovalūtu, gan fiat naudas pieejamība, kā arī platformas izmantošana ir patiešām vienkārša, padara GateHub par lielisku izvēli iesācējiem.

Gatehub pārskats: tirdzniecība

Tagad, kad jūs zināt, ko GateHub maks var darīt, manā GateHub pārskata nākamajā daļā tiks aplūkots viņu klientu atbalsts.

Salīdziniet GateHub blakus ar citiem

Vai tu zināji?

Salīdziniet GateHub blakus ar citiem

Visas šifrēšanas biržas var izskatīties līdzīgas jums, taču tās ir NEVIS vienādi!

Jā! Parādiet man Salīdzināšanas diagrammu

Klientu atbalsts

Tomēr lielākajai daļai seifu pakalpojumu sniedzēju nav klientu atbalsta, jo arī GateHub ir apmaiņa, ir vairāki veidi, kā ar viņiem sazināties. Vieglākais veids, kā sazināties ar klientu atbalsta dienestu, ir nosūtīt e-pastu. Tomēr saskaņā ar tiešsaistes pārskatiem atbalsta komanda reaģē diezgan lēni.

Arī GateHub komanda darbojas dažādos veidos sociālo mediju platformas, piemēram, Facebook, Google+, Twitter un LinkedIn. Lai gan platformai ir atbalsta komanda, ir svarīgi atcerēties, ka, ja pazaudējat gan autentifikācijas atslēgu, gan paroli vai ja jūsu līdzekļi tiek uzlauzti; GateHub neko nevar darīt.

Tagad, kad jūs zināt par GateHub pieejamo klientu atbalstu, nākamajā GateHub pārskata daļā tiks aplūkotas GateHub maksas!

GateHub maksa

Pirmā lieta, kas jāņem vērā, lietojot GateHub, ir tā, ka, ja vēlaties glabāt Ripple (XRP), jums būs jātur a vismaz 20 XRP. Jūs nekādā gadījumā nevarēsiet izmantot šīs monētas, jo tas vienkārši ir paredzēts, lai aktivizētu jūsu maku. Piemēram, ja pārsūtīsit 50 XRP uz savu GateHub maku, varēsit izmantot tikai 30 XRP. Šī ir viena un tā pati sistēma visiem Ripple seifiem, tāpēc no tās nekādi nevar izvairīties!

Gatehub pārskats: maksas.

Izņemot šo, par naudas nosūtīšanu un saņemšanu nav jāmaksā GateHub maksa, izņemot blokķēdes darījuma maksu. Platforma padara viņu nauda no tirdzniecības, depozīta un izmaksas izmaksas. Jūs varat atrast visu iepriekš minēto informāciju.

Tagad, kad jūs zināt par GateHub maksām, manā GateHub pārskata nākamajā daļā tiks aplūkota maka drošība!

Drošības pārskats: vai GateHub ir drošs?

Lai palīdzētu aizsargāt jūsu GateHub maku, platforma ir instalējusi noteiktus drošības elementi. Pirmkārt, jums ir ieteicams izveidot Divu faktoru autentifikācija, kas prasīs ievadīt kodu, kas tiek nosūtīts uz tālruni katru reizi, kad mēģināt pieteikties.

Turklāt, ja mēģināt pieteikties no a jauna IP adrese vai ierīci, jums tas būs nepieciešams vēlreiz apstipriniet savu e-pasta adresi. Platforma arī šifrē visus savus datus, kas vēl vairāk aizsargā jūsu personisko informāciju.

GateHub nekad nevar piekļūt jūsu privātajām atslēgām, jo ​​tās tiek glabātas atsevišķā galvenās platformas serverī. Lai gan tas arī piešķir papildu drošības līmeni, tas nozīmē arī to, ka, tos zaudējot, jūs nekad nevarēsit atgūt savus līdzekļus.

Gatehub pārskats: analīze.

Tomēr, 2017. gadā tur bija drošības jautājums tā rezultātā cilvēkiem nozaga monētas. Tika uzlauzti GateHub centralizētie serveri, kas ļāva noziedzniekiem izkļūt vairāk nekā 5 miljoni ASV dolāru kriptovalūtā. Pēc dažādu lietotāju domām, GateHub teica, ka viņi neatmaksās nozagtos līdzekļus.

GateHub oficiālais paziņojums par notikušo uzlaušanu ir šāds:

"No lietotāja makiem netika nozagti līdzekļi. GateHub atklāja, ka noziedznieks ir izmantojis nepilnību papildu depozītu apstrādes pakalpojumā, un visi darījumi tika pilnībā izpildīti. Tiesa, ir apgalvojumi, ka līdzekļi pazuda, taču tas notika no personīgā konta uzlaušanas."

Tas ir ļoti satraucoši, un tam vajadzētu būt atgādinājumam, ka neatkarīgi no izmantotā kriptovalūtas maka jūsu līdzekļi ir nekad nav 100% drošs. Lai gan ir zināms, ka Ledger un Trezor aparatūras maki ir ļoti uzticami. Tagad, kad jūs zināt atbildi uz jautājumu “Vai GateHub ir drošs?”, Manā GateHub pārskata nākamajā daļā tiks apskatīts, kā sākt!

Gatehub apskats

Kā iestatīt GateHub maku

Ja esat nolēmis, ka jums patīk GateHub skaņa, es jums tagad došu soli pa solim par to, kā sākt!

1. Pirmā lieta, kas jums jādara, ir apmeklēt oficiālo GateHub vietni.

2. Pēc tam jums tiks vaicāts, vai vēlaties pierakstīties. Tā vietā noklikšķiniet uz Pierakstīties

Gatehub apskats

3. Tagad jums būs jāievada sava e-pasta adrese un jāizvēlas stingra parole. Jums būs jānoklikšķina arī uz ES neesmu robots lodziņš, kā arī Noteikumi un nosacījumi lodziņā!

Gatehub apskats

4. Pēc tam jums tiks parādīta seifa atkopšanas atslēga. Tas ir svarīgi, jo tas jums būs nepieciešams, ja kādreiz aizmirsīsit savu paroli. Jūs varat vai nu pierakstīt (ieteicams), vai arī varat lejupielādēt to savā ierīcē kā teksta failu.

Gatehub apskats

5. Kad esat saglabājis atkopšanas atslēgu, jums būs jāapstiprina sava e-pasta adrese. To var izdarīt, noklikšķinot uz Aktivizēt kontu poga jums nosūtītajā e-pastā.

Gatehub apskats

6. Pēc pierakstīšanās jums tiks paziņots, ka jums ir jāsniedz vairāk informācijas. Ja vien neesat uzņēmums, noklikšķiniet uz Individuāls pogu!

Gatehub apskats

7. Pirmkārt, jums jāievada savs Mobilā telefona numurs. Pārliecinieties, ka tas ir pareizi, jo tas būs jāpārbauda!

Gatehub apskats

8. Kad esat saņēmis SMS kods, ievadiet to lodziņā.

Gatehub apskats

9. Ja esat veiksmīgi pārbaudījis savu numuru, noklikšķiniet uz Turpināt.

Gatehub apskats

10. Tālāk jums jāievada a publiskais lietotājvārds. Tas ir ļoti līdzīgs Twitter lietotājvārdam, tomēr to izmanto, lai saņemtu līdzekļus. Tas atvieglo monētu pārsūtīšanu GateHub platformā, jo jums nav jāievada gara maka adrese!

Gatehub apskats

11. Tagad jums tiek lūgts augšupielādēt a foto! Ja nevēlaties, varat noklikšķināt uz Izlaist, es to izdarīšu vēlāk.

Gatehub apskats

Jūsu seifs tagad ir uzstādīts! Labi padarīts! Nākamā lieta, kas jums jādara, ir iestatīt divfaktoru autentifikāciju. Tas jūsu kontam piešķirs papildu drošības slāni, jo katru reizi, kad piesakāties, jums būs jāapstiprina kods, kas tiek nosūtīts uz jūsu tālruni! Kaut arī jūs neesat spiesti to darīt, es ļoti iesaku!

1. Noklikšķiniet uz Iespējot divfaktoru autentifikāciju.

Gatehub apskats

2. Mobilajā tālrunī būs jālejupielādē Google autentifikators, kas ir pieejams gan ioS, gan Android.

3. Tagad jums ir jāsaista savs Google autentifikators ar savu GateHub kontu. To var izdarīt, vai nu ievadot Autentifikācijas atslēga vai skenējot QR kodu.

Gatehub apskats

4. Tagad, kad esat iestatījis divu faktoru autentifikāciju, jūsu konts ir drošāk!

Tagad, kad jūs zināt, kā uzstādīt savu maku, nākamā mana GateHub pārskata daļa parādīs, kā to izmantot!

Kā lietot GateHub maku

Ļaujiet man sniegt jums detalizētu rokasgrāmatu par to, kā lietot maku GateHub.

1. Kreisajā pusē noklikšķiniet uz Maks.

Gatehub apskats

2. Tagad jums tiks parādīts jūsu maka līdzsvars, kas pēc noklusējuma ir Ripple (XRP). Kā redzēsit, jūsu seifs ir atspējots, līdz jūs noguldīsit vismaz 20 XRP. Šo 20 XRP nevar iztērēt, pārsūtīt vai izņemt, tas nozīmē, ka tas ir bez maksas lietojams maks. Diemžēl tas ir vienāds visiem Ripple (XRP) maciņiem.

3. Uz finansējiet savu kontu, ritiniet uz leju un meklējiet sava maka adresi. Ja jūs jau turat XRP, tas ir vienkāršākais veids, kā jūs varat vienkārši pārsūtīt monētas tieši GateHub. Vienkārši ielīmējiet GateHub seifa adresi pašreizējā maka saņēmēja laukā, nosūtiet darījumu, un līdzekļiem vajadzētu nokļūt jūsu GateHub kontā mazāk nekā minūtes laikā!

Gatehub apskats

4. Ja jums pašlaik nav XRP, varat veikt iemaksu, izmantojot reālās pasaules naudu! Varat arī noguldīt, izmantojot arī citas kriptovalūtas. Lai to izdarītu, noklikšķiniet uz Iemaksa / saņemšana.

Gatehub apskats

5. Ja jums pašlaik ir Eiropas bankas konts, noklikšķiniet uz ES BANKA, sekoja Pievienojiet vārteju. Vienkārši atcerieties, ja vēlaties izmantot reālās pasaules naudu, vispirms būs jāpārbauda sava identitāte. Neuztraucieties, mans GateHub pārskats parādīs, kā to izdarīt tālāk!

6. Pirmkārt, jums tas būs nepieciešams ievadiet savu informāciju. Tas ietver jūsu pilnu juridisko vārdu, dzimšanas datumu, mājas adresi un dzimumu.

Gatehub apskats

7. Tagad jums būs jāsniedz daži dokumentācija. Personas apliecībai varat izmantot pasi, vadītāja apliecību vai valsts identifikācijas karti. Ievadiet sērijas numuru lodziņā un pēc tam augšupielādējiet attēlu.

Gatehub apskats

8. Pēc tam jums arī vajadzēs augšupielādējiet adreses apliecinājumu. Tas var būt vai nu komunālo pakalpojumu rēķins, bankas izraksts, nodokļu deklarācija vai dzīvesvietas sertifikāts.

Gatehub apskats

9. Reiz tu noklikšķiniet uz Iesniegt, GateHub komanda izskatīs jūsu dokumentus, un, tiklīdz tie būs pieejami, jūs varēsiet iemaksāt līdzekļus, izmantojot savu bankas kontu! Laiks, kas komandai vajadzīgs, lai to izdarītu, ir atkarīgs no tā, cik viņi ir aizņemti, tāpēc esiet gatavs pagaidīt dažas dienas.

Gatehub apskats

Tagad, kad jūs zināt, kā iestatīt savu GateHub maku un kā pārbaudīt kontu, nākamajā GateHub pārskata daļā tiks paskaidrots, kā nosūtīt līdzekļus citam maciņam!

Kā nosūtīt / saņemt

 • Vispirms noklikšķiniet uz Maks kreisajā pusē.
 • Pēc tam noklikšķiniet uz Sūtīt maksājumu, seko tūlītēja.
 • Tagad jums būs jāievada GateHub paroli.
 • Atlasiet kriptonauda kuru vēlaties nosūtīt, kopā ar summu.
 • Tagad ievadiet seifa adrese uz kuru vēlaties nosūtīt līdzekļus.
 • Lai pabeigtu darījumu, pārliecinieties, vai esat apmierināts ar pārskaitāmo summu, un pēc tam noklikšķiniet uz Apstiprināt.

Un viss. Tagad esat veiksmīgi veicis pirmo pārsūtīšanu GateHub!

GateHub apskats: secinājums

Un ar to mans GateHub pārskats beidzas!

Kopumā es domāju, ka GateHub ir a labs maks iesācējiem. Tas ne tikai atbalsta vairākas monētas, bet arī jūs varat uzglabāt fiat valūtas! Turklāt man patīk tas, ka jūs varat izmantot GateHub, lai pirktu, pārdotu un tirgotu kriptovalūtas!

The tikai jautājums Man ir ar GateHub maku, ka tas bija uzlauzts 2017. gadā un neatmaksāja nevienam no skartajiem cilvēkiem. Lai arī nav notikusi neviena uzlaušana, tam vajadzētu atgādināt, ka jūsu līdzekļi nekad nav 100% droši. Šajā ziņā varētu būt vērts apsvērt papīra maku vai aparatūras maku, piemēram, Ledger un Trezor.

Es ceru, ka šī GateHub pārskatīšana bija noderīga, un jūs jau esat izlēmuši, vai tā ir piemērota jums.

Šajā vietnē publicētā satura mērķis nav sniegt jebkāda veida finanšu, ieguldījumu, tirdzniecības vai cita veida konsultācijas. BitDegree.org neapstiprina un neiesaka pirkt, pārdot vai turēt jebkāda veida kriptovalūtu. Pirms pieņemt finanšu ieguldījumu lēmumus, konsultējieties ar savu finanšu konsultantu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me