GDAX VS monētu bāze: kāda ir labāka alternatīva?

Vai jūs vēlaties sākt pirkt, pārdot vai tirgot kriptovalūtas, un vēlaties uzzināt atšķirību starp GDAX VS Monētu bāze? Sēdieties cieši, jo es tos divus sadalīšu pilnmetrāžas salīdzinājumā, palīdzot jums izlemt, kurš no viņiem jums patīk!

Starp citu, vai zinājāt, ka GDAX nesen paziņoja, ka pārcels zīmolu uzCoinbase Pro’? Neuztraucieties, es to saukšu par GDAX, lai jūs neapjuktu!

Savā GDAX VS Coinbase ceļvedī es vispirms gatavojos sākt ar došanu īss pārskats par platformu darbības sākumu, seko kopsavilkums par to, ko viņi dara.

Pēc tam es jums sniegšu visaptverošu ceļvedi par kā viņi salīdzina, tostarp tādas lietas kā Coinbase VS GDAX maksas, funkcijas, pieņemtie maksājuma veidi, monētu pieejamība un drošība!

Tātad, ko jūs gaidāt? Manas GDAX VS Coinbase rokasgrāmatas pirmajā daļā tiks aplūkots, kas ir Coinbase un kā viņi sāka!

Kriptogrāfijas apmaiņa ar Coinbase

Monētu bāze ir apmaiņas brokeris kas ļauj cilvēkiem pirkt un pārdot virkni kriptovalūtas. Uzņēmums, kas izveidots 2012. gadā, atrodas Sanfrancisko, Kalifornijā. Lai gan platforma nav pieejama visiem, viņi tagad ļauj cilvēkiem no vairāk nekā 30 dažādas valstis lai atvērtu kontu.

Jaunākais atrastais Coinbase kupons:

Coinbase ir ļoti populāra, jo tie piedāvā patiešām vienkāršu veidu, kā iesaistīties kriptovalūtā pirmo reizi, jo tie ļauj lietotājiem noguldīt līdzekļus, izmantojot debetkarti / kredītkarti vai bankas kontu.

GDAX VS Coinbase: Oficiālais Coinbase logotips.

Mans Coinbase VS GDAX ceļvedis atklāja, ka apmaiņa tagad ir tik populāra, ka tie ir apkalpojuši vairāk nekā 20 miljonus klientu un darījumos apstrādājuši vairāk nekā 150 miljardus USD! Izpilddirektora Braiena Ārmstronga vadībā platforma aug tik ātri, ka tagad tā ir vairāk nekā 535 darbinieki un lēstie gada ieņēmumi ir 1 miljards USD.

Kad kriptovalūta ir iekļauta Coinbase sarakstā, tā bieži mēdz pievienot būtisku vērtību monētas cenai, jo platforma to padara viegli nopirkt, izmantojot reālās pasaules naudu. Tā piedāvā nepieredzētu monētas likviditāti un paver to daudz lielākai auditorijai.

Piemēram, nesen tika atklāts Ripple (XRP) piedāvāja aizdot Coinbase 100 miljonu dolāru vērtībā savu kriptonauda apmaiņai, lai uzskaitītu viņu monētu!

Iegādājoties kriptovalūtas no Coinbase, jūs pērkat tieši no platformas. Tas atšķiras no vairuma citu biržu, kur jūs parasti tirgojat tieši ar citiem lietotājiem.

Tātad, tagad, kad jūs zināt Coinbase fonu, nākamā mana GDAX VS Coinbase ceļveža daļa aplūko GDAX! Vai nepieciešama vairāk informācijas par Coinbase? Izlasiet manu pilnu pārskatu šeit.

Kriptogrāfijas apmaiņa ar GDAX

Izveidots 2016. gadā, Globālā digitālo aktīvu birža (GDAX) ir kriptovalūtas apmaiņa, kas ļauj cilvēkiem to darīt pirkt, pārdot, un tirgot virkni monētu. Interesanti, ka platforma pieder tai pašai organizācijai, kas vada Coinbase.

Atšķirībā no Coinbase, GDAX ir piemērots pieredzējušākiem tirgotājs, jo platforma piedāvā daudz vairāk funkciju. Kad cilvēki nolemj izmantot GDAX tirdzniecībai, viņi pērk vai pārdod tieši ar citiem lietotājiem. Šajā ziņā, GDAX mērķis ir saskaņot pircējus ar pārdevējiem.

GDAX VS monētu bāze: GDAX platforma.

GDAX ļauj arī saviem lietotājiem noguldīt līdzekļus, izmantojot reālās pasaules naudu un, ja jums jau ir Coinbase konts, varat viegli pārskaitīt savus līdzekļus uz GDAX. 2017. gada beigās GDAX sasniedza jaunus rekordus apstrādāja darījumus vairāk nekā 650 miljonu ASV dolāru vērtībā tikai 24 stundu laikā!

Lai gan starp abām platformām ir dažas līdzības, nākamā mana GDAX VS Coinbase ceļveža daļa nojauks to skaidrās atšķirības!

GDAX VS monētu bāzes maksas & Maksājuma veidi

Sāksim definēt viņu nepārprotamās atšķirības, aplūkojot viņu maksas un maksāšanas metodes, sākot ar Coinbase!

Monētu bāze

Viena no labākajām Coinbase izmantošanas priekšrocībām ir tā, ka viņiem ir iespēja, kas ļauj lietotājiem noguldīt līdzekļus, izmantojot reālās pasaules fiat valūta. Ja atrodaties Austrālijā, Kanādā, Singapūrā, Amerikas Savienotajās Valstīs vai lielākajā daļā Eiropas valstu (ieskaitot Apvienoto Karalisti), savu kontu varat finansēt, izmantojot debetkarti / kredītkarti vai bankas kontu..

Mans Coinbase VS GDAX pārskats atklāja, ka, pirms jūs to varat izdarīt, jums tas būs nepieciešams pabeigt KYC (Zini savu klientu) process, kas prasa, lai jūs identificētu sevi. Sākotnēji jums būs jāsniedz personiskā informācija (piemēram, vārds, adrese un valstspiederība), kas jums pēc tam būs pārbaudiet, augšupielādējot savas valsts identitātes kartes kopiju (piemēram, pasi vai vadītāja apliecību). Kad esat to izdarījis, varat veikt iemaksu.

GDAX VS Coinbase: Coinbase funkcijas.

Ja jūs nolemjat finansēt savu kontu, izmantojot debetkarti vai kredītkarti, standarta Coinbase maksa ir 3,99%. Lai gan tas varētu izklausīties dārgi, platformai tas ir jādara, lai pasargātu sevi no atmaksas vai krāpnieciskām darbībām.

Ir arī iespējams depozīts, izmantojot bankas kontu, ar maksu atkarībā no veicamā pārskaitījuma veida. Piemēram, ja esat no Eiropas un veicat iemaksu SEPA, tas ir bez maksas. No otras puses, ASV klienti, kuri izmanto ASV bankas kontu, maksās 1,49%.

Coinbase arī ļauj jums depozīts, izmantojot kriptovalūtu. Ja jūs nolemjat to izdarīt, vienīgā maksa būs jāmaksā blokķēde darījuma maksa.

Kad runa ir par līdzekļu izņemšanu, varat arī izmantot reālās pasaules maksājumu metodes. Arī tas ir atkarīgs no jūsu bankas konta veida, jo SEPA maksā 0,15 USD un 25 USD, ja tiek izmantots standarta pārskaitījums (ASV). Coinbase arī ļauj izņemt līdzekļus, izmantojot PayPal, kas maksā vienotu likmi 3,99%.

GDAX VS Coinbase: Coinbase cenas.

Coinbase arī nopelna naudu, pērkot vai pārdodot kriptovalūtas. Ievadot monētu skaitu, kuru vēlaties tirgot, platforma papildus pašreizējai tirgus cenai iekļaus maksu par 1,49%. Piemēram, ja vēlaties iegādāties Bitcoin 200 USD vērtībā, jūsu kontā tiks ieskaitītas monētas 197,20 USD vērtībā.

Lai gan tas varētu izklausīties dārgāks nekā citi kriptovalūtas maiņas brokeri, ir svarīgi atcerēties, ka cenas, kuras maksājat Coinbase, nav tālu no faktiskās tirgus cenas!

Nākamajā manas GDAX VS Coinbase maksas sadaļas daļā aplūkosim GDAX.

Salīdziniet kriptogrāfijas biržas blakus ar citiem

Vai tu zināji?

Vai esat kādreiz domājis, kuras kriptogrāfijas biržas vislabāk atbilst jūsu tirdzniecības mērķiem?

Skat & salīdziniet TOP3 kriptogrāfijas biržas blakus

GDAX

Gluži kā Coinbase, GDAX arī ļauj saviem klientiem noguldīt līdzekļus, izmantojot reālo pasaules valūtu. Tomēr viņi atbalsta tikai bankas kontus. Rezultātā, ja vēlaties izmantot debetkarti vai kredītkarti, jums būs jāiemaksā Coinbase un pēc tam jāpārskaita līdzekļi GDAX!

GDAX maksa, kas saistīta ar bankas konta noguldījumiem un izņemšanu, ir tas pats, kas Coinbase. Turklāt, GDAX nepieprasa depozītu un izņemšanu, izmantojot kriptovalūtas, tomēr jums būs jāmaksā maksa par blokķēdi.

Kad runa ir par tirdzniecību, GDAX maksas ir dažas no lētākajām nozarē. Tomēr tas var kļūt nedaudz mulsinošs, tāpēc ļaujiet man paskaidrot, kā tas darbojas.

Maksa, kas no jums tiek iekasēta par kriptovalūtu pirkšanu un pārdošanu, ir atkarīga summa, kuru tirgojat 30 dienu laikā. Platforma to nosaka pēc aprēķinot jūsu tirdzniecības apjomu USD. Ja jūs netirgot USD (piemēram, Bitcoin pret Ethereum), tad GDAX konvertēs tirdzniecības summu dolāros.

GDAX VS monētu bāze: maksa par GDAX.

Lai padarītu lietas vēl mulsinošākas, GDAX no jums iekasēs maksu atkarībā no tā, vai esat tirgus veidotājs vai tirgus aizņēmējs. Izgatavotājs ir persona, kas piedāvā likviditāti un nosaka cenu, un pircējs ir persona, kas pērk vai pārdod par šo cenu.

GDAX ir fantastisks tirgus veidotājiem, jo viņi neiekasē nekādas tirdzniecības maksas! No otras puses, ja esat spēlētājs, jūs maksāsiet 0,30%. Ja esat smagā svara tirgotājs un vienā mēnesī pērkat vai pārdodat kriptonauda vairāk nekā USD 10 miljonu vērtībā, šī maksa samazinās līdz 0,20%. Ikviens, kurš mēnesī tirgo vairāk nekā 100 miljonus ASV dolāru, to var samazināt vēl vairāk, līdz pat 0,10%, kas ir ideāli piemērots institucionālajiem investoriem!

Tātad, tagad, kad esmu sedzis GDAX VS Coinbase maksu, tiks aplūkota nākamā mana GDAX VS Coinbase ceļveža daļa to funkcijas un draudzīgums lietotājam!

GDAX VS monētu bāze: funkcijas un draudzīgums lietotājam

Kā jau minēju iepriekš, Coinbase ir lieliski piemērots cilvēkiem, kas ir pirmo reizi ienākot kriptovalūtu industrijā jo tie ļauj jums viegli iegādāties monētas, izmantojot tradicionālās maksājuma metodes. Tā rezultātā platforma, iespējams, ir visdraudzīgākā pieejamā apmaiņa!

Tomēr, izņemot monētu pirkšanu no Coinbase vai monētu pārdošanu Coinbase, pazīmju skaits ir diezgan ierobežots. Neskatoties uz to, daži cilvēki Coinbase izmanto arī kā tiešsaistes maku. Tā vietā, lai izņemtu savas monētas no platformas, ir iespējams tos turēt savā Coinbase makā. Turklāt jūs varat arī pārskaitīt monētas no sava Coinbase konta uz GDAX.

GDAX VS Coinbase: Coinbase Pro (GDAX) funkcijas.

No otras puses, GDAX piedāvā daudz vairāk savai klientu bāzei. Mans Coinbase VS GDAX pārskats atklāja, ka lietotāji var pirkt un pārdot monētas dažādos veidos, tostarp maržas rīkojumi, ierobežot pasūtījumus, un pārtraukt rīkojumus. Ja neesat pārliecināts, ko šie termini nozīmē, es tos īsumā paskaidrošu tālāk.

 • Tirgus kārtība. Ja atverat starpības kontu, jūs to varat būtībā tirgo vairāk nekā tev ir. ‘Aizņemoties’ naudu no brokera, jūs varat palielināt aizņemto līdzekļu apjomu. Šī funkcija ir vairāk piemērota pieredzējušiem tirgotājiem, kā riski ir daudz lielāki.
 • Ierobežot pasūtījumus. Izmantojot limita pasūtījuma funkciju, lietotāji var izvēlēties noteiktu cenu, kuru viņi vēlas pirkt vai pārdot kriptonauda. Piemēram, ja Bitcoin cena bija 6500 USD, bet jūs domājāt, ka nākamajā dienā tas samazināsies, jūs varētu noteikt ierobežojuma pasūtījumu 6200 USD. Ja un kad cena nokritās līdz 6200 USD, apmaiņa var automātiski nopirkt monētu jums.
 • Pārtraukt pasūtījumus. Izvēloties stop order funkciju, varat ierobežot zaudējumus noteiktā darījumā. Piemēram, ja jūs iegādājāties Ethereum par 700 ASV dolāriem, varat noteikt apstāšanās rīkojumu 500 ASV dolāru apmērā. Ja tirgi sabruka un Ethereum cena turpināja kristies, birža var automātiski slēgt tirdzniecību jūsu vārdā.

Tirgojoties GDAX, ir iespējams veikt arī padziļinātu diagrammu analīzi. Platforma ļauj apskatīt reāllaika un vēsturiskos datus dažādos veidos, kas ir lieliski piemērots, lai prognozētu, uz kuru pusi tirgus virzīsies.

GDAX VS monētu bāze: GDAX informācijas panelis.

Ir svarīgi atcerēties, ka visas šīs GDAX piedāvātās papildu funkcijas, iespējams, nav piemērotas iesācējiem. Pirms riskējat ar savu naudu, pārliecinieties, vai zināt, kā darbojas katra funkcija!

Tātad, tagad, kad jūs zināt atšķirību starp Coinbase un GDAX funkcijām, manā GDAX VS Coinbase ceļvedī nākamajā daļā tiks aplūkotas pieejamās monētas!

GDAX VS monētu bāze: monētu pieejamība

Lai gan Coinbase ir fantastisks apmaiņas brokeris pirmo reizi pircējiem, mans GDAX VS Coinbase ceļvedis atklāja, ka monētu sarakstā ir ļoti ierobežots. Rakstīšanas laikā 2018. gada jūlijā Coinbase atbalsta tikai četras kriptovalūtas, kuras esmu uzskaitījis zemāk.

2018. gada sākumā Coinbase komanda paziņoja, ka ļoti drīz sāks atbalstīt vēl dažas alt monētas. Daudzi cilvēki to domāja Ripple būtu pirmais saraksta papildinājums, tomēr 2018. gada jūnijā Coinbase apstiprināja, ka tā būs Ethereum Classic (ETC)!

Tas bija mazliet pārsteidzoši, kā Ripple tirgus kapitalizācija ir daudz augstāka nekā Ethereum Classic, tomēr viņi nepaskaidroja, kāpēc pieņēma lēmumu.

Turpinot, runājot par GDAX, viņi atbalsta arī tikai četras dažādas kriptovalūtas! Tāpat kā Coinbase, tie ir Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash un Litecoin. Galvenā atšķirība ir tā ir pieejami daudz dažādu tirdzniecības pāru, gan pret kriptovalūtām, gan pret fiat valūtām. Piemēram, jūs varat tirgot LTC / EUR, BCH / EUR un LTC / BTC!

GDAX VS monētu bāze: GDAX tirdzniecības ekrāns.

Lai gan tas vēl nav apstiprināts, lielākā daļa cilvēku domā, ka GDAX atbalstīs arī Ethereum Classic, tāpat kā Coinbase.

Kopumā fakts, ka abas platformas pieņem tikai 4 monētas, ir mazliet vilšanās. Piemēram, citas apmaiņas, piemēram, Binance ir simtiem dažādu kriptovalūtu, kuras varat iegādāties, pārdot un tirgot, tāpēc cerams, ka nākotnē tiks pievienota vēl vairāk kriptovalūtu.

Tagad, kad jūs zināt, kuras monētas tiek atbalstītas, manā GDAX VS Coinbase ceļvedī nākamajā daļā tiks aplūkots, cik drošas ir platformas.!

GDAX VS monētu bāze: drošība

Viens no lielākajiem ieguvumiem, ko atklāja mans GDAX VS Coinbase pārskats, ir tas abām platformām ir izcilas drošības funkcijas. Mātes uzņēmums to apgalvo viņi uzglabā 98% no visiem klientu līdzekļiem saldētavā. Tas nozīmē, ka viņi ir notika bezsaistē, bez savienojuma ar serveriem.

Tas padara hakeru praktiski neiespējamu nozagt monētas. Turklāt privātie klientu dati tiek turēti arī bezsaistē, nodrošinot, ka tiek saglabāta personiskā informācija (piemēram, kontu pieteikšanās un maksājumu karšu numuri) atvienots no interneta.

Attiecībā uz 2% klientu līdzekļu, kas tiek turēti tiešsaistē, gan Coinbase, gan GDAX ir garantijas monētu drošībai. Pirmkārt, lietotājiem ir iespēja uzstādīt divu faktoru autentifikācija (2FA). Šeit ir jāievada kods, kas tiek nosūtīts uz jūsu mobilo tālruni, pirms varat pieteikties.

GDAX VS Coinbase: GDAX palīdzības lapa.

Lietotāji var arī izvēlēties glabā viņu monētas Coinbase / GDAX glabātavā. To darot, katrai atsaukšanai ir laika kavēšanās 48 stundas. Tāpēc, ja jūsu konts tika uzlauzts un kāds mēģināja izņemt jūsu līdzekļus, jums būtu 48 stundas laika, lai atceltu darījumu. Papildu drošības funkcija ir vairāku apstiprinājumu iespēja.

Lai to varētu apstrādāt, vairāk nekā vienai personai jāapstiprina izņemšanas pieprasījums. Tomēr es domāju, ka vislabākā drošības funkcija, ko piedāvā abas platformas, ir tā klientu līdzekļus aizsargā FDIC apdrošināšana līdz 250 000 USD. Tas nozīmē, ka, ja jūsu līdzekļi tiek nozagti vai platforma vairs nedarbojas, jūsu līdzekļi (ja vien tie tiek turēti USD seifā) tiek segti!

Tātad – tagad, kad jūs zināt par izcilajām drošības funkcijām, kas pieejamas abās platformās, mana GDAX VS Coinbase ceļveža pēdējā daļa apkopot abu apmaiņu priekšrocības un trūkumus.

Coinbase priekšrocības un trūkumi

Priekšrocības

 • Ļoti lietotājam draudzīgs
 • Lieliski piemērots pirmo reizi pircējiem
 • Pieņem bankas kontu un debetkartes / kredītkartes
 • Lieliska drošība
 • Lielisks klientu atbalsts

Trūkumi

 • Uzskaita tikai 4 kriptovalūtas
 • Pieņēma tikai atsevišķas nācijas
 • Augstas maksas par debetkartes / kredītkartes maksājumiem
 • Tirdzniecības maksa nav tik lēta
 • Nav daudz tirdzniecības funkciju

GDAX priekšrocības un trūkumi

Priekšrocības

 • Pieņem bankas konta depozītus un izmaksas
 • Tiešām zemas maksas
 • Brīva tirdzniecība tirgus veidotājiem
 • Daudz tirdzniecības funkciju un rīku
 • Laba likviditāte
 • Lieliska drošība

Trūkumi

 • Nepieņem debetkartes / kredītkartes tieši (jāpārsūta no Coinbase)
 • Uzskaita tikai 4 kriptovalūtas
 • Pieņēma tikai atsevišķas nācijas

Secinājums

Un ar to mans GDAX VS Coinbase ceļvedis beidzas! Ja esat to izlasījis no sākuma līdz beigām, jums vajadzētu to izdarīt tūlīt zināt atšķirību starp Coinbase un GDAX!

Tas ietvēra visu no nodevas, draudzīgums lietotājam, drošība, un vēl! Galu galā, abām apmaiņām ir atšķirīgi mērķi.

Kamēr Monētu bāze ir izveidota iesācējiem lai pirktu un pārdotu kriptovalūtu pirmo reizi, GDAX ir piemērots pieredzējušākiem tirgotājiem. Nav iemesla, kāpēc nevarat izmantot abas platformas (reģistrējot kontu, otra platforma tiks atvērta automātiski)!

ES arī domāju Coinbase ir ideāli piemērots ātrai kriptovalūtu iegādei par reālās pasaules naudu un pēc tam monētu izmantošana, lai iegādātos noteiktu altkoinu cita apmaiņa. No otras puses, GDAX ir labs, lai tirgotu fiat valūtas ar kriptovalūtām drošā un drošā platformā ar citiem lietotājiem! Viss ir atkarīgs no tā, ko jūs vēlaties darīt!

Tātad, kurš, jūsuprāt, uzvar GDAX VS Coinbase argumentu? Vai jums ir kāds, kuru vēlaties, vai arī vēlaties izmantot abus? Ļaujiet man uzzināt savas domas zemāk esošajos komentāros!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me