Gemini Exchange apskats

Ja vēlaties iesaistīties Bitcoin vai Ether pārdošanā un pirkšanā, bet jums nav ne jausmas, ar ko sākt, tas ir Dvīņu apmaiņas apskats vajadzētu palīdzēt jums izlemt.

Tur ir daudz dažādas digitālās valūtas maiņas un katram ir savādāk priekšrocības un trūkumi. Dažas piedāvā daudz dažādu monētu, taču tām ir apšaubāma drošība. Tikmēr citi piedāvā tikai dažus digitālos līdzekļus un tiem ir lieliskas drošības funkcijas. Tas var padarīt jums diezgan piemērotu izvēli diezgan sarežģītu. Par laimi, šis Gemini pārskats ir šeit, lai palīdzētu!

Šajā pārskatā par vienu no uzticamākajām kriptovalūtas apmaiņām es to darīšu pārklājiet šādas tēmas: kas ir Gemini kriptogrāfijas apmaiņa, īsa platformas vēsture, priekšrocības un trūkumi, atbalstītās digitālās valūtas un viss par Gemini maksām.

Visbeidzot, daži būs padoms par Gemini kriptogrāfijas apmaiņas konta izveidošanu, seko ieteikumi, kam platforma jāizmanto.

Šī Gemini apmaiņas pārskata beigās jums vajadzētu būt iespējai pašiem izlemt, vai Dvīņi ir pareizā kriptovalūtas apmaiņa jums, kā arī kā reģistrēt un pārbaudīt kontu pie Gemini kriptogrāfijas biržas.

Lai pilnībā izprastu šo populāro un uzticamo apmaiņu, ir jāpārklāj daudz. Apskatīsim, ko Gemini piedāvā saviem lietotājiem mūsu Gemini apmaiņas pārskatā!

Plusi

 • Spēcīga drošība
 • Tiek nodrošināti ASV dolāru konti
 • Viegli izmantot

Cons

 • Ierobežota kriptovalūtu izvēle
 • Nepieciešama daudz personiskās informācijas
 • Dažreiz var pāriet bezsaistē

Dvīņu apskats: kas ir Dvīņi?

Dvīņi ir Bitcoin un Ēteris (vietējā valūta Ethereum blokķēdē) apmaiņas platforma. To dibināja Winklevoss dvīņi vēl 2015. gadā. Pats nosaukums – Dvīņi – ir atsauce uz zvaigznāju un Zodiaka zīme attēlojot dvīņu pāri. Gudrs vārds, pareizi?

Dvīņi Winklevoss ieguva slavu 2004. gadā pēc viņiem iesūdzēja Marku Cukerbergu par Facebook. Tailers un Kamerons apgalvoja, ka Cukerbergs nozaga viņu ieceri par populāro sociālo tīklu. Viņi saņēma 65 miljoni dolāru zaudējumi.

Dvīņu apskats: lietotne Dvīņi.

Pāris slavens ieguldīja 11 miljonus dolāru tajā laikā 2013. gada aprīlī. Tajā laikā katras monētas vērtība bija tikai 120 USD. Mūsdienās viņu ieguldījumu vērtība ir krietni vairāk nekā viens miljards dolāru!

Dvīņu apmaiņa ir atrodas Ņujorkā. Tas ātri ir kļuvis par vienu no cienītākajām kriptovalūtu apmaiņām digitālajā valūtas telpā. Tas arī kļuva par pirmo licencēto Eteru biržu pasaulē 2016. gadā.

Pašlaik Gemini kriptogrāfijas biržā strādā 51 cilvēks, un saskaņā ar 24 stundu apjomu, kas citēts 24 stundas, tā šobrīd ir 39. lielākā birža pasaulē. Monētu tirgus vāciņš. Kaut arī Gemini Bitcoin un Gemini Ethereum tirdzniecības apjomi varētu būt augsti, birža nevar konkurēt ar tām platformām, kas piedāvā daudz dažādu kriptovalūtu, piemēram, Binance.

Dvīņi ir tiešs konkurents līdzīgajiem Monētu bāze, Binance, un Krakena. Tas ir tāpēc, ka tas piedāvā kriptogrāfiju fiat maksājumi kā arī a BTC / ETH tirgus.

Dvīņu apskats: Dvīņu cenas.

Dvīņu platforma Winklevoss bieži tiek uzskatīta arī par vienu no drošākajām apmaiņas iespējām. Tas ir tāpēc, ka tas piedāvā dažādas papildu funkcijas palīdzēt aizsargāt lietotājus no hakeriem. Tas faktiski ir tik drošs, ka to izmanto kā vienu no CBOE Bitcoin nākotnes norēķinu biržām.

Kriptogrāfijas apmaiņas platforma Gemini ir pieejams gandrīz visos ASV štatos, kā arī Kanāda, Honkonga, Puertoriko, Singapūra, Dienvidkoreja un Lielbritānija.

Kādas monētas var iegādāties Dvīņos?

Dvīņu apmaiņa tikai atbalsta Bitcoin un Ethereum. Tas, iespējams, ir tāpēc, ka Dvīņi vēlas būt ļoti uzticama un institucionāla draudzība. Daudzas jaunākas kriptovalūtas ir vēl sevi pierādīt pietiekami ilgā laika posmā, un, ja Dvīņi kāda iemesla dēļ būtu spiesti noņemt aktīvu, platforma liktos mazāk izsmalcināta un nobriedusi.

Kuras depozīta metodes tiek pieņemtas Dvīņos?

ATJAUNINĀJUMS 2021. Gemini tagad pieņem a fiat valūta (tikai USD), kā arī dažādi digitālie aktīvi, piemēram, BTC, ETH, LTC, BCH, BAT, LINK un citi.

Dvīņi pieņem noguldījumus, ko veic ACH (automatizētā mijieskaita iestāde) ASV, un pārskaitījumi citur. Tas arī pieņem noguldījumus Bitcoin un Ether. Pašlaik nav citu pieņemtu depozīta metožu.

Kādas ir Dvīņu nodevas?

Visi iepriekš uzskaitītie maksājuma veidi ir pilnībā bez maksas noguldīt ar no Dvīņu puses. Tomēr, pārskaitījumi var tikt iekasēta maksa no bankas, no kuras tiek sūtīta nauda.

Turklāt lietotājiem būs jāmaksā a tīkla maksa par vienu vai otru Dvīņi Bitcoin vai Gemini Ethereum nogulsnes. Tomēr tas ir tas pats, kas veikt jebkuru citu pārskaitījumu jebkurā digitālās valūtas tīklā.

Dvīņu nodevas nedaudz atšķiras no tām, kas atrodamas vietnē citas digitālo aktīvu apmaiņas platformas. Tie ir atkarīgi no jūsu 30 dienu tirdzniecības apjoma. Ir seši maksas līmeņi. Tie svārstās no vieglajiem tirgotājiem līdz tiem, kas apmainās ar milzīgiem Bitcoin un Ether apjomiem. Katru dienu pusnaktī pēc UTC maksa tiek pārrēķināta par katru tirdzniecības pāri.

Nākamajā tabulā sniegts a katra līmeņa sadalījums:

Gemini Exchange maksas pārskats

Piezīme. Klienti, kas veic pasūtījumu, kas palielina tirgus likviditāti, iepriekš minētajā tabulā tiek dēvēti par “veidotājiem”. Tie, kas izmanto likviditāti, ir pazīstami kā “ņēmēji”.

Gemini Exchange apskats: konta verifikācija

Tā kā Gemini apmaiņas platforma tik ļoti atbilst spēkā esošajiem noteikumiem, lai izveidotu personīgo kontu, ir nepieciešama verifikācija. Jūsu identitātes pārbaudei šajā brīdī ir trīs darbības: saistīšana ar Mobilais telefons numurs divu faktoru autentifikācija, saistot a bankas konts, un visbeidzot, iesniedzot dokumentus, lai pārbaudītu jūsu adresi un identitāti.

Pārbaudes process ir būtiska personīgā konta izveides procesa sastāvdaļa. Lai padarītu to pēc iespējas vieglāku jauniem lietotājiem, esmu uzskaitījis visas tālāk norādītās darbības.

Gemini personīgā konta izveide un pārbaude

 • Vispirms apmeklējiet Gemini.com.
 • Noklikšķiniet uz “reģistrēties” lapas augšdaļā.

  Gemini Exchange sākumlapas apskats

 • Aizpildiet informāciju nākamajā lapā. Tas ietvers jūsu pilns vārds, jūsu e-pasta adrese, un a paroli. Kad esat to pabeidzis, izlasiet “lietotāja līgumu” un “konfidencialitātes politiku”.
 • Ja esat apmierināts ar šo dokumentu noteikumiem, atzīmējiet izvēles rūtiņu virs saites “izveidot manu kontu”. Pēc tam noklikšķiniet uz saites “izveidot manu kontu”.

  Gemini Exchange reģistrēšanās veidlapa

 • Aizpildiet savu telefona numurs nākamajā lappusē. Ir svarīgi izmantot pareizo numuru, jo tas ir daļa no verifikācijas procesa. Uz jūsu tālruni jums tiks nosūtīts kods, lai pārbaudītu, vai tas ir jūsu faktiskais numurs. Jums tas jāievada attiecīgajā lodziņā.

  Laipni lūdzam Gemini Exchange

 • Nākamais solis ir saistīt savu bankas kontu ar Gemini apmaiņas kontu. Tas padarīs ASV dolāru pievienošanu savam kontam daudz ātrāku nākotnē. Pēc pieprasījuma vienkārši aizpildiet atbildes uz jautājumiem.

  Pievienojiet bankas kontu Gemini Exchange

 • Pēc bankas konta pievienošanas jums būs jāapstiprina sava identitāte. Tas ietver dažādu dokumentu iesniegšanu. Tas ir standarts “pazīt savu klientu” un atbilstības pārbaudēm, taču tas neapšaubāmi liks dažiem potenciālajiem klientiem reģistrēties.

  Dokumenta augšupielāde vietnē Gemini Exchange

 • Kā redzat no iepriekš minētā ekrānuzņēmuma, Dvīņi vēlas abus fotoattēla ID un a adreses apliecinājums no jauniem klientiem. Tie ir diezgan stingri attiecībā uz to personu apliecinošām formām, kuras viņi pieņem, – būs pietiekami tikai ar pasi! Tomēr viņi pieņem dažus dažādus adreses apliecināšanas veidus. Tie ietver komunālo pakalpojumu rēķina, bankas izraksta, kabeļtelevīzijas rēķina un mobilā tālruņa vai interneta rēķina skenēšanu visas lapas garumā.
 • Tas prasīs no viena līdz trīs dienas lai jūsu konts tiktu pilnībā verificēts. Dažas funkcijas būs pieejamas, kamēr jūs gaidīsit. Tie ietver noguldīšana kriptovalūtā un darījumu veikšana starp dažādiem pāriem. Tomēr naudas izņemšana un iemaksa fiatā tiek atspējota līdz konta verifikācijai.

Salīdzini Dvīņus blakus ar citiem

Vai tu zināji?

Salīdzini Dvīņus blakus ar citiem

Visas šifrēšanas biržas var izskatīties līdzīgas jums, taču tās ir NEVIS vienādi!

Jā! Parādiet man Salīdzināšanas diagrammu

Kam vajadzētu lietot Dvīņus?

Dvīņi ir lieliska apmaiņa pret tiem kuri drošību vērtē pāri visam. Tas padara to labi piemērotu tiem, kas apmaina lielu daudzumu fiat valūtas pret Bitcoin vai Ether. Ja jums ir pilnīga licence un tiek piedāvātas papildu drošības funkcijas, tas padara to par vienu no drošākajām apmaiņām kriptogrāfijas valūtā.

Dvīņi ir ideāli piemēroti arī lietotājiem, kuri to vēlas katru dienu veikt daudz darījumu. Profesionāliem tirgotājiem noteikti patiks uzlabotās drošības funkcijas, kas aizsargā gan viņu fiat, gan digitālās valūtas kontus. Tam vajadzētu dot viņiem lielāku pārliecību, lai tiešsaistē saglabātu milzīgas naudas summas, kas viņiem nepieciešamas, lai veiktu apjomīgi darījumi daži profesionāli tirgotāji gatavo katru dienu.

Vēl vairāk slīdoša maksas skala der arī šim tirgotāja stilam. Gemini maksas sistēma, kuru es iepriekš aprakstīju, nepārprotami atbalsta tos, kas veic daudzus darījumus, nevis tos, kuri vienkārši vēlas veikt vienu Bitcoin vai Ether pirkšanas pasūtījumu un ievietot to saldētavā. Tas nozīmē, ka maksa ir lēta pat zemākajā līmenī, tāpēc nevajadzētu atlikt vienreizējus pircējus!

Dvīņu apskats: Bitcoin.

Tā kā daudzi tirgotāji iesācējiem, adoptētāji vai investori dzirdēt par Bitcoin un Ēteris kā viņu pirmo ievadu kriptonauda, ​​Dvīņi ir lieliska vieta, kur sākt. Tomēr tos var atbaidīt personiskās informācijas skaits, kas viņiem jāsniedz apmaiņai, lai tikai sajustu pirkšanu, pārdošanu un darījumus kriptovalūtā..

Šī iemesla dēļ varbūt tie, kas ir pavisam jauns kriptonauda pasaulē būtu labāk izmantot a atšķirīga apmaiņa piemēram, Monētu bāze.

Turklāt, ja Dvīņiem tiek piedāvāti tikai Bitcoin un Ethereum, iesācēji, kuri vēlas iegūt daudz ko dažādi digitālie aktīvi varētu negribīgi izmantot platformu.

Viss, kas teica, iesācējiem investoriem, kuri vienkārši vēlas ieņemt pienācīgu pozīciju vai nu Bitcoin, vai Ethereum un pieprasīt visaugstāko drošības līmeni, to darot, ir ieteicams izmēģināt Gemini.

Gemini Exchange apskats: priekšrocības un trūkumi

Tālāk šajā Gemini apmaiņas pārskatā es izklāstīšu šīs apmaiņas plusus un mīnusus.

PROS CONS
 • Papildu drošības pasākumi – tikai neliela daļa no Bitcoin vietnē Gemini tiek turēti tiešsaistē. Lielākā daļa tiek turēti bezsaistē, lai samazinātu iespējamos zaudējumus no uzlaušanas. Tas nenozīmē, ka jums vajadzētu ilgtermiņā glabāt savu kriptonauda vietnē Gemini.
 • ASV dolāru kontus apdrošina Federālā noguldījumu apdrošināšanas korporācija, un visi līdzekļi tiek glabāti drošā fraktētā bankā, kas atrodas Ņujorkā.
 • Pilnībā reģistrēts un atbilst banku standartiem. Tas padara to piemērotu institucionāliem klientiem, kā arī privātpersonām.
 • Profesionāls un augstas klases serviss.
 • Lielisks klientu atbalsts. Lai izveidotu problēmas, ir emuārs un gara FAQ sadaļa. Ja neviena no šīm lietām nav pietiekama, sūdzības un jautājumi tiek risināti, izmantojot e-pastu. Apmaiņa parasti atbild dažu stundu, nevis dienu laikā.
 • Lietotājam draudzīgs un labi izstrādāts. Tam ir vienkāršs interfeiss, kas padara to piemērotu iesācējiem, kā arī pieredzējušākiem lietotājiem.
 • Gemini Bitcoin un Gemini Ethereum pirkumus ir viegli veikt, pateicoties tā lietotājam draudzīgajām pamata pirkšanas iespējām. Biržā ir arī modernāks tirgus. Tas arī padara Dvīņus lielisku lietotājiem ar dažādu pieredzes līmeni.
 • Zema maksa par aktīvu apmaiņu. Kriptovalūtas, bankas un pārskaitījumu noguldījumi ir arī bez maksas. Turklāt pirmās 30 izņemšanas reizes mēnesī ir arī bezmaksas.
 • Lai reģistrētos, ir nepieciešama daudz informācijas. Dvīņi Winklevoss ir centušies padarīt savu apmaiņu pēc iespējas atbilstošāku. Diemžēl tas nozīmē, ka platformā jāiesniedz daudz personas datu.
 • Bieži notiek bezsaistes režīms ārkārtīgi liela skaļuma laikā. Tomēr ir daudz ticamāk, ka pārtraukumi ir saistīti ar pārslogotiem serveriem, nekā jebkāda veida tirgus manipulācijas.
 • Ierobežota finansēšanas metožu izvēle.
 • Ierobežota monētu izvēle, kuras var iegādāties.

Jaunākais atrastais Coinbase kupons:

Dvīņu apskats: secinājums

Ar to viss beidzas Dvīņu apmaiņas apskats. Es ceru, ka jūs uzzinājāt daudz informācijas par vienu no drošākajām un uzticamākajām kriptovalūtu biržām pasaulē. Dienas apjoma ziņā tas varētu nebūt lielākais. Tomēr ar tādu cilvēku atbalstu Čikāgas valdes opciju birža attiecībā uz viņu Bitcoin nākotnes finanšu produktu tas noteikti ir viens no visvairāk cienījamajiem!

Platforma ir piemērots dažāda veida ieguldītājiem un tirgotājiem. Cerams, ka jūs paņēmāt, ka tas nav ideāli piemērots tiem, kas vēlas pārslēgties un pārslēgties no dažādām kriptonauda, ​​bet ir lieliski piemērots lielam apjomam un vienreizējiem pirkumiem. Tas ir tāpēc, ka platforma piedāvā augsta līmeņa drošība.

Vienkārši atcerieties, ka joprojām nav laba ideja atstāt savu kriptovalūtu apmaiņas platformā. Tikai tāpēc, ka lielākā daļa Dvīņu BTC un ETH tiek turēti bezsaistē, tas nepadara to imūno pret uzlaušanu!

Jums vajadzētu pārbaudīt arī citas uzticamas apmaiņas, piemēram, Binance, Monētu bāze un Krakena. Tie piedāvā vairāk fiat valūtas un elastīgākas platformas.

Tātad, tas ir viss šajā Gemini apmaiņas pārskatā. Ņemot vērā visas jūsu nesen iegūtās zināšanas par Gemini apmaiņu, vai jūs domājat, ka nākotnē izmantosiet platformu kriptovalūtu pirkšanai un pārdošanai?

Šajā vietnē publicētā satura mērķis nav sniegt jebkāda veida finanšu, ieguldījumu, tirdzniecības vai cita veida konsultācijas. BitDegree.org neapstiprina un neiesaka pirkt, pārdot vai turēt jebkāda veida kriptovalūtu. Pirms pieņemt lēmumus par finanšu ieguldījumiem, konsultējieties ar savu finanšu konsultantu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me