Gemini VS Coinbase: Vai Gemini ir labāka Coinbase alternatīva?

Ja esat dzirdējis visu par šo jautājumu kriptonauda padarīt traku un vēlaties iesaistīties, jūs neesat viens! Katru dienu vairāk cilvēku nolemj izmēģināt digitālās valūtas daudz dažādu iemeslu dēļ. Dažiem patīk politiskajiem aspektiem (kas ir jūsu pašu banka, bez valdības kontroles), citiem patīk cik viegli ir veikt maksājumus tiešsaistē, izmantojot kriptovalūtas.

Katrā ziņā, pirms sākat digitālās valūtas ceļojumu, jums tas patiešām būs jāpērk Bitcoin vai Ethereum!

Mūsdienās ir daudz dažādu veidu, kā iegūt digitālo valūtu. Dažādu iespēju skaits var apgrūtināt izlemšanu, kuru pakalpojumu izmantot. Protams, jūs vēlaties zināt, ka jūsu nauda ir drošs. Tāpēc šajā Dvīņi VS Monētu bāze salīdzinājums, mēs iesim pāri divas ļoti populāras biržas.

Kā kriptogrāfijas iesācējs vēlaties arī tādu pakalpojumu viegli izmantot. Visbeidzot, jums būs jāizmanto pakalpojums, kas ir pieejams jūsu valstī. Visi šie un vēl citi punkti noteiks, no kurienes jūs faktiski iegādājaties savas pirmās kriptogrāfijas monētas.

Es jums esmu sagatavojis šo Coinbase VS Gemini ceļvedi godīgs salīdzinājums starp divām lielākajām un uzticamākajām biržām kriptonauda nozarē. Pēc tā izlasīšanas jums jāzina, vai mazliet par abu biržu pagātni, dažādajām funkcijām, kuras tās piedāvā, par maksu, ko maksā, par dažādiem digitālajiem aktīviem, kurus varat iegādāties no katra, par Gemini un Coinbase drošības funkcijām un par digitālo apjomu valūtas, kuras katra valūtas maiņa notiek.

Cerams, ka tā beigās jūs zināt, vai Dvīņi ir labāki par Coinbase jūsu pašu kriptogrāfijas vajadzībām.

Lai iegūtu pilnīgu izpratni par katru apmaiņas platformu, ir jāpārvar daudz. Tāpēc netērēsim laiku un ķeramies pie tā!

Coinbase VS Gemini: Kas ir Coinbase?

Sāksim šo Gemini VS Coinbase pārskatu no Monētu bāze. Coinbase, iespējams, ir vispazīstamākā digitālās valūtas maiņa pasaulē. To 2011. gadā dibināja Braiens Ārmstrongs un Freds Ehrsams. Pašlaik tā galvenā mītne atrodas Sanfrancisko, Kalifornijā.

Jaunākais atrastais Coinbase kupons:

Coinbase ir dažādas iespējas ātri un ērti pirkt un pārdot dažādus digitālos līdzekļus. Tas dod priekšroku bezjēdzīga pieeja lai cilvēki pierastu tirgoties, pirkt un pārdot kriptovalūtas. Nav daudz tādu vietņu kā Coinbase. Lielākā daļa ir uzlabotas apmaiņas platformas. Tas Coinbase piešķir unikālu pozīciju tirgū.

Gemini VS Coinbase: Coinbase vietņu sākumlapa.

Ar Coinbase ir saistīta uzlabota platforma. Tas ir pazīstams kā GDAX biržā un tas vairāk līdzinās Dvīņiem un citām apmaiņām. GDAX piedāvā izsmalcinātākas pirkšanas un pārdošanas iespējas. Tie ietver “ierobežotos pasūtījumus”, “tirgus pasūtījumus” un iespēju noteikt pasūtījuma cenu un atstāt to uz laiku, lai redzētu, vai tā tiek piepildīta. Tas padara GDAX piemērotāku tirgotājiem vai pieredzējušākiem lietotājiem.

Šo uzlaboto iespēju neesamība Coinbase nozīmē to tas ir labi piemērots lietotājiem iesācējiem. Kad esat iepazinies ar kriptovalūtas iegādi Coinbase, ir viegli izveidot GDAX kontu, ja vēlaties sākt tirdzniecību regulāri. Jums vienkārši vajag pārbaudiet savu identitāti uzņēmumā. Pareizi – pāriesim pie diskusijas par to, kas ir Dvīņi šim Gemini VS Coinbase salīdzinājumam. Arī pilnīgu informāciju par Coinbase var atrast šeit.

Gemini VS Coinbase: Kas ir Dvīņi?

Dvīņi ir vēl viena cienījama kriptovalūtas maiņa. Tas ir divu agrāko Bitcoin ieguldītāju ideja – Winklevoss dvīņi. Ja nezināt, kas ir Kamerons un Tailers, viņi 2004. gadā iemantoja slavu par juridisku strīdu ar Marku Cukerbergu – Facebook radītāju.

Dvīņi tika dibināti diezgan vēlāk nekā Coinbase – 2015. gadā. Nosaukums ir atsauce uz zodiaka zīmi, kas attēlo dvīņu pāri. Gudrs, huh?

Gemini VS Coinbase: Gemini vietņu sākumlapa.

Gemini apmaiņas platforma atrodas Ņujorkā. Tas ir ātri kļuvis viena no cienījamām biržām kriptonauda telpā. Pateicoties tam, tas ir iecienīts vairāk institucionālu un liela apjoma investoru un tirgotāju vidū tā stingra atbilstība spēkā esošajiem noteikumiem. Tas arī piedāvā lietotājiem daudz papildu drošības funkciju kas trūkst daudzās citās, mazāk zināmās apmaiņās.

Tāpat kā Coinbase, arī Dvīņi piedāvā lietotājiem kriptovalūtu “izslēgt un ieslēgt”. Tas padara to par tiešu līdzīgu konkurentu CEX.io, Bitstamp, un Krakena. Dvīņu klienti var pirkt un pārdot digitālos aktīvus, izmantojot fiat valūta. Tas atšķiras no apmaiņas, piemēram, Bittrex un Kucoin kas pieļauj noguldījumus kriptovalūtā tikai pirms ir iespējami darījumi.

Tagad, kad esam uzzinājuši par abām apmaiņas reizēm, lai atrastu, kas ir labāka alternatīva Gemini VS Coinbase. Jūs varat lasīt vairāk par Dvīņiem šeit.

Vai Dvīņi ir labākā alternatīva Coinbase?

Iepazīšanās ar ceļu, turpināsim ar reālo lietu – Gemini VS Coinbase salīdzinājums.

Katras biržas iespējas

Daudzas Coinbase funkcijas ir līdzīgas tām, kas atrodamas Dvīņos. Tomēr ir dažas atšķirības starp platformām, uz kurām ir jānorāda:

Funkcijas abās biržās:

  • Fiat un kriptovalūtas noguldījumi.
  • Bitcoin un Ether pirkšanas un pārdošanas iespējas.
  • Tas var izņemt gan fiat valūtā, gan kriptovalūtā.
  • Nauda un kriptonauda, ​​kas tiek glabāta bezsaistē, lai pasargātu no uzlaušanas.
  • Labs klientu atbalsts.
  • Bankas un pārskaitījuma iespējas.
  • Ļoti cienītas kriptovalūtu nozares štāpeļšķiedras.

Tikai Coinbase iezīmes:

  • Vienkāršotas tūlītējās pirkšanas iespējas.
  • Pieejami Bitcoin Cash un Litecoin.
  • Kredītkaršu noguldījumi.
  • Pieejams: Singapūrā, Austrālijā, Austrijā, Beļģijā, Horvātijā, Kiprā, Čehijas Republikā, Dānijā, Somijā, Grieķijā, Ungārijā, Īrijā, Itālijā, Džersijā, Latvijā, Lihtenšteinā, Maltā, Monako, Nīderlandē, Norvēģijā, Polijā, Portugālē, Sanmarīno. , Slovākija, Slovēnija, Spānija, Zviedrija, Šveice, Lielbritānija, Kanāda un Amerikas Savienotās Valstis.

Tikai Dvīņu funkcijas:

  • Uzlabotas tirdzniecības iespējas – dažāda veida pirkšanas un pārdošanas rīkojumi.
  • Pieņem depozītus, kas veikti, izmantojot ASV ACH (automatizēto klīringa namu).
  • Pieejams: ASV, Kanādā, Honkongā, Puertoriko, Dienvidkorejā un Lielbritānijā.

Kas ir lietotājam draudzīgāks?

Runājot par viņu lietotājam draudzīgas funkcijas, Coinbase noteikti ir priekšrocība Coinbase VS Gemini salīdzinājumā. Viņi piedāvā tūlītēja iespēja pirkt un pārdot kriptovalūtu. Burtiski burtiski aizņem dažas minūtes, lai reģistrētos, augšupielādētu naudu vietnē un veiktu pirmo kriptovalūtas pirkumu!

Gan Dvīņos, gan Coinbase jums tas būs nepieciešams pārbaudiet savu identitāti, lai iegādātos kriptovalūtas. Tā ir likumīga prasība. Lietotājiem tiek prasīts iesniegt dažādus dokumentus, kopā ar viņu pašu fotogrāfijas. Viņiem arī jāreģistrē tālruņa numurs un maksājuma veids. Tas ir ļoti vienkārši, taču pilnīgai pārbaudei ir vajadzīga diena vai divas.

Lai gan reģistrācijas process Coinbase un Gemini ir daudz līdzīgs, Coinbase iesācējiem ir daudz vieglāk lietojams. Tas ir vairāk kā tiešsaistes veikala izmantošana, nevis valūtas maiņa. Coinbase jūs neredzēsiet potenciāli mulsinošus terminus, piemēram, “pirkt ierobežotā apjomā”, “pārdot tirgū” vai “apturēt ierobežojumu”. Jūs vienkārši piesakāties un pērkat vai pārdodat vēlamo par norādītajām cenām.

Gemini VS Coinbase: nopērciet Bitcoin ar Gemini.

Dvīņi ir daudz vairāk iesaistīti nekā Coinbase. Tā ir pareiza kriptovalūtas apmaiņa, kas piedāvā visas funkcijas, kuras sagaidīs pieredzējis lietotājs. Tātad, pieredzējušiem lietotājiem, ja runa ir par Gemini VS Coinbase, izvēle varētu būt acīmredzama. Pirkšanas vai pārdošanas pasūtījumus var iestatīt par jebkuru cenu un ar tiem piestiprinātus atšķirīgus noteikumus.

Tas viss ir teikts, ja vēlaties kļūt par regulāru tirgotāju un sākat izmantot modernākus pirkšanas un pārdošanas pasūtījumus, Dvīņi ir pilnīgi lietotājam draudzīgi. Tas piedāvā tīru, nekārtīgu saskarni, un visas iespējas ir skaidri noteiktas. Tomēr absolūtiem iesācējiem, Lietošanas ērtībai Coinbase īsti nevar pārspēt.

Gemini VS monētu bāze: kas nodrošina labāku drošību?

Gan Coinbase, gan Gemini ir ieviesti dažādi papildu drošības pasākumi, lai aizsargātu lietotāju naudu un kriptovalūtas. Pirmkārt, viņi abi nodala savu klientu naudu no naudas, kas attiecīgajiem uzņēmumiem jāizmanto, lai darbotos.

Gan Coinbase, gan Dvīņi arī īsteno divu faktoru autentifikācija. Tas ievērojami samazina konta pastāvēšanas varbūtību pikšķerēts vai uzlauzts. Divu faktoru autentifikācija šajā gadījumā prasa, lai lietotāji ievadītu kontu, izmantojot kaut ko, ko viņi zina (parole) un kaut ko, kas viņiem ir (mobilais tālrunis). Mēģinot pieteikties, uz jūsu mobilo tālruni tiek nosūtīts ziņojums ar kodu. Šis kods ir nepieciešams, lai turpinātu.

Abās apmaiņās tiek izmantotas dažādas citas drošības funkcijas. Šeit ir sniegts pilnīgs un detalizēts Gemini VS Coinbase funkciju sadalījums:

Coinbase drošības funkcijas:

  • Sensitīvi dati ir glabājas aparatūrā, kas ir pilnībā atvienota no interneta.
  • Dati tiek sadalīti starp šifrēti USB diski un papīra dublējumi kas atrodas dažādos ģeogrāfiskos apgabalos visā pasaulē.
  • Visa vietnes informācija ir beigusies šifrēts SSL – HTTPS.
  • Maki un privātās atslēgas tiek izmantotas AES-256 šifrēšana lai tos aizsargātu.

Dvīņu drošības funkcijas:

  • Daži digitālie aktīvi, kas tiešsaistē tiek glabāti “karstā makā”, tiek nodrošināti, izmantojot Amazon tīmekļa pakalpojumi. AWS ir pazīstama ar augstu drošības kontroles līmeni.
  • Tikai augsta līmeņa darbinieki var piekļūt monētām, kas glabājas karstajos maciņos.
  • Lai piekļūtu karstajam seifam, ir nepieciešama daudzfaktoru autentifikācija (divfaktoru autentifikācijas uzlabota versija).
  • Karstā un aukstā seifa atslēgas ir nostiprinātas aparatūrā, kas ir izturējusi augsta līmeņa drošības pārbaudes.
  • Divi līmeņi aukstā noliktava vēl vairāk palielināt drošību Dvīņos.
  • Lai novērstu piegādes ķēdes problēmas, ar drošību saistīta aparatūra nāk no dažādiem ražotājiem.
  • Piekļuve saldētavai prasa vairāku darbinieku vienlaicīgas darbības.
  • Pilnīga rezerves maiņa. Klientu nauda tiek turēta atsevišķi no uzņēmuma naudas un vienmēr atrodas FDIC apdrošinātajā bankā.
  • Visa konfidenciālā informācija kontos ir šifrēta.
  • Vietnes dati tiek pārsūtīti, izmantojot šifrētus transporta slāņa drošības savienojumus, piemēram, HTTPS.

Pat ja jūs īsti nesaprotat visus šos drošības pasākumus, jūs to varat redzēt abas apmaiņas savus drošības pasākumus uztver ļoti nopietni. Tomēr pasākumi, ko Dvīņi veic, lai nodrošinātu līdzekļus, ir nedaudz ekstrēmāki. Tas, iespējams, ir iemesls, kāpēc Gemini birža tika izvēlēta, lai norēķinātos ar Chicago Board Options Exchange Bitcoin nākotnes līgumiem, kad tie tika palaisti 2017. gada decembrī.

Gemini VS Coinbase: nopelniet kriptogrāfiju ar Coinbase.

Tā kā tas piedāvā lietotājiem šādi augstas drošības piesardzības pasākumi, Dvīņi, iespējams, ir labākā Coinbase alternatīva tiem, kuriem profesionālā tirdzniecībā ir jāuzglabā liela apjoma kriptonauda biržā..

Tas nozīmē, ka ir svarīgi saprast, ka vietnēm patīk Monētu bāze, Dvīņi, un jebkura apmaiņa par šo jautājumu nav piemērota ilgstošai uzglabāšanai.

Gemini VS monētu bāze: kura birža piedāvā kādas depozīta metodes?

Coinbase un Gemini piedāvā lietotājiem dažādus veidus, kā finansēt viņu kontus. Tomēr Coinbase ir plašākas.

Coinbase klienti var iegādāties savu kriptovalūtu izmantojot kredītkarti vai debetkarti, vai bankas pārskaitījums.

Dvīņos viņi tikai spēj pirkt savus digitālos aktīvus, izmantojot bankas pārskaitījumu. Skaidrs, ka Gemini VS Coinbase, Coinbase ir priekšrocība, kad runa ir par noguldīšanas metodēm.

Varat arī noguldīt, izmantojot jebkuru kriptovalūtu, kuru atbalsta jebkura apmaiņas vieta.

Izņemšana ir iespējama, izmantojot visas tās pašas metodes kā noguldījumi abās biržās.

Gemini VS Coinbase: Kas par maksu?

Vēl viena joma, kas Dvīņi tiešām pārspēj Coinbase ir maksas ziņā. Tie ir nedaudz sarežģītāki nekā tas, kā tiek aprēķinātas maksas Coinbase. Šī iemesla dēļ es vispirms paskaidrošu Coinbase maksas.

Salīdziniet kriptogrāfijas biržas blakus ar citiem

Vai tu zināji?

Vai esat kādreiz domājis, kuras kriptogrāfijas biržas vislabāk atbilst jūsu tirdzniecības mērķiem?

Skat & salīdziniet TOP3 kriptogrāfijas biržas blakus

Maksa par monētu bāzi

Maksa par monētu bāzi fiksēta maksa par visiem darījumiem zem 200 USD. Precīza summa tiek atklāta, veicot darījumu. Alternatīvi, Coinbase iekasēs procentus no darījuma. Kura ir lielāka, ir faktiski samaksātā summa.

Par kredītkartes vai debetkartes pirkumiem Coinbase iekasē maksu 3,99%, un par visiem citiem pirkšanas un pārdošanas gadījumiem viņi iekasē maksu 1,49%. Bankas pārskaitījumus var bez maksas noguldīt, taču izmaksas ir 0,15 USD.

Dažām valstīm būs ierobežojums attiecībā uz noguldījumu un pirkšanas iespējām, kuras tās var izmantot. Austrālija, Kanāda un Singapūra varēs izmantot, piemēram, tikai kredītkartes vai debetkartes pirkumus.

Dvīņu nodevas

Dvīņi neiekasē nekādu maksu par iemaksu. Dažas maksas var būt jāmaksā atkarībā no metodes un bankas, no kuras sūtāt naudu.

Maksa, ko Gemini iekasē par apmaiņas veikšanu, ir atkarīga no cik daudz darījumu lietotājs veicis nesen. Ir seši līmeņi, kas atspoguļo atšķirīgu nopirkto vai pārdoto Bitcoin vai Ether daudzumu. Tie svārstās no vieglajiem tirgotājiem līdz tiem apmainoties ar milzīgiem kriptovalūtu apjomiem. Katru dienu pusnaktī pēc UTC maksa par katru tirdzniecības pāri atkal tiek izstrādāta.

Tā vietā, lai mēģinātu to izskaidrot, es atsaucos uz zemāk esošo tabulu:

Gemini VS Coinbase: Gemini tirdzniecības maksas.

Piezīme. Ir zināmi klienti, kas veic pasūtījumu, kas palielina tirgus likviditāti. Tikmēr klienti, kuri izmanto likviditāti, tiek dēvēti par “ņēmējiem”.

Tā kā Dvīņi lietotājiem piedāvā tik zemas maksas, tas padara apmaiņu par daudz labāku Coinbase alternatīvu tiem lietotājiem, kuri tirgo milzīgus kriptovalūtu apjomus. Profesionāli tirgotāji varētu atrast vietnes, piemēram, Coinbase, pārlieku lielu peļņas daļu!

Gemini VS Coinbase: klientu atbalsts

Daudzas kriptovalūtu biržas cīnās, kad runa ir par to klientu atbalsts. Tomēr, gan Coinbase, gan Gemini šajā departamentā faktiski darbojas diezgan labi. Abiem pakalpojumiem ir plašs rakstu saraksts, kas atbild uz daudziem klientu jautājumiem.

Ja lietotāji patiešām iestrēgst vai viņiem ir sūdzība, viņi to var sazinieties ar abiem uzņēmumiem, izmantojot e-pasta veidlapu pašās vietnēs. Šo pakalpojumu reakcijas laiks, šķiet, svārstās aptuveni pāris stundās un līdz pat 24 stundām.

Kad runa ir par tieša uzvarētāja izvēli klientu atbalstam mūsu Coinbase VS Gemini debatēs, nevienu uzņēmumu nevar nosaukt par čempionu!

Gemini VS monētu bāze: monētu pieejamība

Monētas, kas pieejamas Coinbase un Gemini, ir nedaudz atšķirīgas. Neviena no platformām nepiedāvā lielu izvēli altkoīni, bet Coinbase noteikti uzvar Gemini monētu pieejamības kategorijā.

  • Monētu lietotāji var iegādāties vietnē Monētu bāze: Bitcoin, Ethereum, Litecoin un Bitcoin Cash.
  • Monētu lietotāji var iegādāties vietnē Dvīņi: Bitcoin un Ethereum.

Gemini VS Coinbase: Kurai biržai ir lielāks tirdzniecības apjoms?

Coinbase tirgo ievērojami vairāk Bitcoin nekā Dvīņi. Tas ir iespējams tāpēc, ka Gemini VS Coinbase vairums lietotāju dažus pirmos pirkumus veic, izmantojot Coinbase, pateicoties tā lietotājam draudzīgajām iespējām. Tie, kas nodarbojas ar tirdzniecību, izplatīsies starp milzīgu skaitu dažādu biržu atkarībā no viņu personīgajām vēlmēm.

Gemini VS Coinbase: atbalstīti DeFi žetoni.

Pēdējo sešu mēnešu laikā no rakstīšanas brīža (2018. gada maijs), Coinbase ir tirgojis 5,15 miljonus BTC. Tas dod tai tirgus daļu, kas ir otrajā vietā Bitfinex. Saskaņā ar Coinbase kopējo tirgus daļu pašlaik ir 15,3% data.bitcoinity.org.

Tikmēr tajā pašā laika posmā Dvīņi ir tikai tirgojušies 1,54 miljoni BTC. Tas dod tai 4,57% tirgus daļu.

Secinājums

Tātad, tas ir viss! Tas ir mūsu Dvīņi VS Monētu bāze vadīt. Cerams, ka tagad jums būs labāka ideja, kura no abām platformām jums būtu piemērotāka!

Tagad jums vajadzētu uzzināt daudz vairāk par šīm divām populārajām apmaiņām. Esmu apskatījis visus abu platformu aspektus: drošība, nodevas, skaļums, monētu pieejamība, kuras valstis var izmantot katru no tām, un klientu atbalsts. Tam vajadzētu skaidri saprast, kuru izvēlēties, ja esat iestrēdzis!

Priekš pavisam jauni lietotāji kuri nekad iepriekš nav tirgojuši jebkāda veida aktīvus, Coinbase, iespējams, ir vairāk ieteicama. Tam ir ļoti lietotājam draudzīgs interfeiss un pat tad, ja maksa ir nedaudz lielāka, ērtības ir tā vērts. Tikmēr, Dvīņi noteikti padara lieliska Coinbase alternatīva tiem, kas nopietnāk nodarbojas ar digitālo aktīvu tirdzniecību, nevis tikai ar ieguldījumiem.

Tagad, kad esmu pabeidzis izskaidrot šīs divas populārās platformas, ko jūs domājat? Vai Dvīņi ir labāki par Coinbase?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me