Ieguldījumi Bitcoin: Viss, kas jums jāzina, lai nopirktu šo Lambo

ieguldījumi bitcoinā - oficiālais logotips

Bitcoin, pirmā jebkad kriptonauda, ​​tika izlaista 2009. gadā. Satoshi Nakamoto izveidoja un sāka blokķēdes fenomenu. Blockchain gadiem ilgi palika zem radara, taču tagad tā ir viena no karstākajām tēmām internetā. Visiem ir interese par kriptogrāfiju, taču maz kurš saprot, kas tas ir un kā tas darbojas. Ja jūs kādreiz esat sev jautājis: “Vai man vajadzētu ieguldīt Bitcoin?”, Vispirms jums ir ļoti jādomā. Ieguldījumi Bitcoin ir nepastāvīga, bet vienlaikus arī izdevīga darbība. Ja izdarīts pareizi, tas ir.

Pareizi rīkoties ir grūtāk.

Patiesība ir tāda, ka kriptogrāfijas aina ir jauna un neviens nezina, kā precīzi darbojas tās tirgi. Akciju ieguldītāji var iegūt pieredzi un zinātību no gadu desmitiem, pat gadsimtiem ilgi.

Nekas tamlīdzīgs, ja jūs vēlaties veikt bitcoin investīcijas. Potenciālā atmaksa, ja ieguldīsit Bitcoin un gūsiet panākumus, ir milzīga, tāpēc ir vērts to vismaz apsvērt.

Šajā apmācībā mēs jums pateiksim, kas jums jāzina, lai sāktu ieguldīt Bitcoin vai izlemtu, vai tas vispār ir domāts jums.

Satoshi Nakamoto – noslēpumains Bitcoin izstrādātājs (-i)

Bitcoin ir blokķēde un atbilstošā kriptovalūta. Tās mērķis ir atbrīvot cilvēci no bankām un citām tradicionālām finanšu institūcijām.

Jaunākais atrastais Coinbase kupons:

Bitcoin mēģina to izdarīt, ļaujot cilvēkiem tirgot bitkoīnus un anonīmi maksāt par lietām.

Šis pamatprincips izturēja laika pārbaudi, jo mēs joprojām nezinām, kas ir Satoshi Nakamoto. Ne jau tāpēc, ka žurnālisti un Bitcoin entuziasti mēģinātu to uzzināt.

Satoshi Nakamoto, iespējams, pat nav viena persona.

Bitcoin vēsture

Oficiālā Bitcoin blokķēdes dzimšanas diena varētu būt 2009. gada 3. janvāris. Šī ir diena, kad Satoshi Nakamoto ieguva pirmo Bitcoin bloku, sākot finanšu revolūciju, kas var mainīt pasauli.

Pagāja zināms laiks, līdz Bitcoin patiesi sāka ietekmēt.

Ilgu laiku pēc palaišanas bitkoini vispār nebija vērtīgi. Viens puisis iztērēja 10 000 bitkoīnu, lai nopirktu pāris picas.

ieguldīt Bitcoin - diagrammaSākumā cilvēki izmantoja bitkoīnus, lai samaksātu par melnā tirgus precēm tādās vietnēs kā Zīda ceļš. Pieaugot to cenai, arvien vairāk cilvēku sāka interesēties par to tirdzniecību kā ieguldījumu.

2013. gadā Bitcoin blokķēdei bija pirmais lieliskais gads. Cena sākās no USD 13,30 par bitcoin un visa gada laikā pieauga līdz USD 770.

2017. gada 17. decembrī bitkoīnu cena sasniedza visu laiku augstāko līmeni – 19 666 USD. Kad Ķīna aizliedza bitkoinu tirdzniecību, tā piedzīvoja lielu kritumu un vairs neatguvās.

Salīdziniet kriptogrāfijas biržas blakus ar citiem

Vai tu zināji?

Vai esat kādreiz domājis, kuras kriptogrāfijas biržas vislabāk atbilst jūsu tirdzniecības mērķiem?

Skat & salīdziniet TOP3 kriptogrāfijas biržas blakus

Kā darbojas bitkoīni?

Privātums

Ikviens zina, ka jūsu privātums, pārsūtot bitcoīnus, ir absolūts. Bet kāpēc tā?

Bitcoinu pārsūtīšanai jūs neizmantojat savu īsto vārdu. Tā vietā jums ir unikāla adrese. Jūsu adresi veido cipari un burti, gan lielie, gan mazie burti.

Ir vienkārši un ātri izveidot savu unikālo bitcoin adresi. Jūs izvēlaties nejaušu privāto atslēgu un šifrējat to, noklikšķinot uz pogas, izmantojot dažādus bezmaksas rīkus.

Jūs varat padarīt šo adresi publisku. Ir gandrīz neiespējami pārveidot savu privāto atslēgu. Kāpēc? Tas ir stipri šifrēts.

Bitcoin Blockchain

Visa Bitcoin sistēma ir atkarīga no tā blokķēdes. Bet kas tas ir? Bitcoin blokķēde ir publiska virsgrāmata visiem darījumiem, kas veikti, izmantojot bitkoīnus.

Katrs dators, kurā darbojas Bitcoin programmatūra, glabā pilnu blokos saglabāto darījumu kopiju. Kad notiek darījumi, sistēma izveido jaunu bloku.

Tas kļūst mazliet sarežģīti, tāpēc izturieties ar mums.

Lai bloķēšanas ķēde būtu atjaunināta un droša, kādam ir jāveic uzturēšanas darbs. Tas ir tas, ko dara Bitcoin kalnrači.

Kad ienāk jauni darījumi, kalnrači pārbauda, ​​vai sūtītājam ir pietiekami daudz līdzekļu, un pēc tam reģistrē darījumu virsgrāmatā. Virsgrāmatas bloks tomēr nav neierobežots.

Kad bloks sasniedz savu jaudu, sistēma izveido jaunu bloku. Visu darījumu šifrētais ieraksts no blokķēdes sākuma tiek turēts šajā jaunajā blokā kopā ar ienākošajiem jaunajiem darījumiem. Tad atjauninātā virsgrāmata tiek izplatīta visiem blokķēdē.

Kalnrači neveic šo pakalpojumu bez maksas. Blokķēdes ieraksti tiek šifrēti, izmantojot neticami sarežģītus jaukšanas algoritmus. Pirmais kalnračs, kurš veiksmīgi nodrošināja iepriekšējo bloku, tiek kompensēts bitkoinos.

Masveidā neizdodas

Bitcoin pasaule ir pilna ar stāstiem par prāta triecieniem un neveiksmēm. Ja jūs dodaties pēc Lambo, investējot bitcoin, jums vajadzētu izvairīties no šo kļūdu atkārtošanas.

Tādi stāsti kā Džeimss Hovelss ir īsta brīdinoša pasaka. Hovels ir velsietis, kurš 2009. gadā sāka muldēt ar bitkoiniem, kad tas nebija nekā vērts.

Vēlāk viņš izmeta datoru ar visiem bitkoiniem un pazaudēja datus. Tas būtu padarījis viņu bagātu 2017. gadā, kad bitkoīnu cena ietu caur jumtu.

Ja jums ir kaut kas saistīts ar bitkoiniem jūsu cietajā diskā, pasargājiet to. Nekad nevar zināt, vai nākotnē tas būs vērts par laimi.

Dažādas kriptovalūtu apmaiņas, kas saistītas ar naudas atmazgāšanu, ir vēl viena briesma.

Ir bijuši vairāki gadījumi, kad cilvēki zaudē likteni, jo viņi glabā savu monētu atlicināšanu cienījamās vietnēs. Jūsu bitkoinus varēja vienkārši nozagt vai īpašniekus arestēt, un jūsu monētas var konfiscēt.

Kas ir ieguldīšana?

Kaut arī šī apmācība ir par ieguldījumiem bitcoin, jums jāzina arī biržas vecās skolas principi.

Kas ir īstermiņa ieguldījumi bitcoin?

Biznesa žargonā īstermiņa ieguldījums ir ieguldījums, kuru paredzēts turēt mazāk nekā 12 mēnešus.

Tradicionālo finanšu jomā gadā var notikt daudz. Kriptovalūtas ir vēl nepastāvīgākas.

2017. gada 1. janvārī bitcoin maksāja 998 USD, līdz gada beigām sasniedza 19 666 USD un pēc tam drīz pēc Ķīnas bitkoinu tirdzniecības aizlieguma samazinājās līdz 5920 USD.

Īstermiņa ieguldījumi bitcoinā nozīmē bitkoīnu uzpirkšanu, kad to cena sasniedz zemāko punktu, un pēc tam turoties pie tā, gaidot, kamēr cena pieaugs pietiekami, lai atbilstu jūsu ieguldījumu stratēģijai.

Kad cena ir pietiekami augsta, jūs pārdodat bitkoīnus un iekasējat peļņu. Jūs izmantojat šo naudu, lai iegādātos vairāk bitkoīnu vai kādu citu kriptovalūtu, lai uzsistos (pārdotu), kad ir īstais laiks..

Kriptovalūtu tirdzniecība var būt ārkārtīgi ienesīga darbība, jo tirgus ir nepastāvīgs. Tas nozīmē, ka monētu cenas mainās ātri un būtiski.

Tas nav viss saulē un Lambos. Jums daudz jāzina par kriptovalūtu tirgu. Turklāt jums ir reliģiski jāievēro visi šifrēšanas jaunumi. Jums jāspēj paredzēt, kā atbilstošas ​​ziņas ietekmēs bitkoina cenu.

Kas ir ilgtermiņa ieguldījums bitcoin?

Ieguldījumi bitcoin ilgtermiņā būtu līdzīgi, bet arī atšķirīgi.

Pirms pārdodat, jums jāpieturas pie bitkoiniem ilgāk par gadu, lai tas tiktu uzskatīts par ilgtermiņa bitkoina ieguldījumu. Tomēr jums joprojām ir jāievēro jaunumi, lai ilgtermiņā ieguldītu Bitcoin. Tas nav jādara pārāk daudz, vismaz pēc lēmuma pieņemšanas jautājumā “Vai man vajadzētu ieguldīt Bitcoin?” vispirms.

Ieguldot Bitcoin ilgtermiņā, jūs interesē tikai ilgtermiņa. Gadi un gadu desmiti, nevis stundas un dienas.

Pēc ilgtermiņa ieguldījumiem bitkoinos jums nav jāsēž pie datora, izsekojot cenu. Jūs tik un tā nepārdosiet, tad kāda jēga?

HODL ir slengs un mēma, kas nozīmē, ka jūs turaties pie sava bitcoin neatkarīgi no tā, kas notiek. Tas ir tas, ko jūs kā ilgtermiņa ieguldītājs bitkoinā ieguldāt.

Kāda ir Bitcoin ieguldītāja dzīve? Vai tas ir domāts man?

Lai gan šī sadaļa varētu izskatīties mazliet nevietā, tā šajā apmācībā ir viena no vissvarīgākajām. Ieguldījumi bitkoinos var šķist jautri, tas var izskatīties kā lielisks naudas pelnīšanas veids, pat seksīgs.

Tas nav.

Ieguldīt Bitcoin ir grūti, grūti, tas ir riskanti. Galu galā jūs varētu nopirkt sev rozā Lambo, ja jūs to darāt pareizi. Ja neesat piesardzīgs, varat avarēt un sadedzināt, zaudējot visu.

Ja jūs plānojat ieguldīt Bitcoin apgrozības nolūkos, sagatavojieties stundām ilgi sēdēt pie sava datora. Jūs sekosiet cenu izmaiņām minūtēs un aprēķināsiet, vai ir ieteicams nekavējoties pārdot savu bitcoin.

Tad jūs izpētīsit internetu par visiem jaunumiem, kas varētu ietekmēt jūsu lēmumus & būs jāpieņem pareizi un tūlītēji lēmumi ar smagām sekām.

To ir grūti izdarīt.

Lai tas būtu lieliski, nepietiek ar visu, kas jāzina par Bitcoin.

Jums jābūt arī noteiktai personībai. Sākot ieguldīt Bitcoin, jūs derējat uz jums labvēlīgu rezultātu.

Lieliski pokera spēlētāji radītu labus kandidātus ieguldījumiem bitcoin. Ja viņiem būtu nepieciešamās zināšanas, tas ir.

Abas darbības prasa naudas neievērošanu. Jums ir nepieciešama spēja atslēgties no lēmumu reālās naudas monetārās vērtības.

Likmju izdarīšana par $ 5000 par iekšējo taisno izlozi turnīrā (jūs derat, ka iegūsiet 1 no 4 kartēm, 8% iespēja šajā brīdī rokā) ir līdzīga 5000 USD iztērēšanai bitcoin, kamēr tā cena krītas.

Bet tas ir tas, ko Bitcoin tirgotāji dara katru dienu. Nav vietas vilcināšanās, nerviem vai emocijām. Tā ir smaga, bet ļoti izdevīga dzīve, ja to dara labi.

Ilgtermiņa ieguldījumi Bitcoin var būt daudz relaksējošāki, ja jūs nolemjat to padarīt. Jūs neesat ieinteresēts katru dienu pagriezt Bitcoin. Jums nav visu dienu jāsēž pie datora.

Tas nenozīmē, ka tas nav tikpat bīstami.

Kad esat nolēmis, ka ieguldījums bitcoinā ir kaut kas, ko vēlaties darīt pēc rūpīgas izpētes dienām un nedēļām, paņemiet naudas summu, kuru nepalaistu garām, ja pazaudētu, pabeidziet lasīt šo rakstu un iegādājieties dažus bitkoīnus. Nezaudējiet sava konta informāciju!

Nekad neņemiet aizdevumu, lai ieguldītu Bitcoin, jo tas ir lielisks veids, kā sabojāt jūsu dzīvi. Bitcoin ieguldījumus vislabāk var veikt ar papildu naudu, kuru varat zaudēt.

Jums vajadzētu apsvērt naudu, kuru izmantojāt bitcoīna iegādei, zaudējat jums no šī brīža. Vismaz uz gadu.

Ja jūs vairs neuzskatīsit par naudu, kuru izmantojāt, lai veiktu Bitcoin ieguldījumus, jums būs mazāka iespēja apsēsties par Bitcoin cenu svārstībām.

To darot, jums būs mazāka iespēja panikā pārdot savas akcijas, kad cena samazināsies par 50% vai kaut ko tādu smieklīgu. Tas ir tikai bitcoin tirgus. Lieta ir nepastāvīga kā… izdomājums.

Tomēr reizi pa reizei pārbaudiet, kā darbojas jūsu ieguldījums. Tā varētu būt lieliska ideja ieguldīt peļņā savu ieguldījumu, lai pasargātu sevi no visa iztērētā zaudēšanas gadījumā, ja tirgus sabruktu.

Tātad, rūpīgi ieskatieties sevī un pajautājiet: “Vai man vajadzētu ieguldīt Bitcoin?”

Zināšanas un prasme pret iekšām un veiksmi

Jūs varat nopelnīt milzīgas naudas summas, ieguldot Bitcoin. Gan piesardzīga, gan neķītra pieeja var jūs tur nokļūt. Pirmā miljona nopelnīšana drosmīga gājiena dēļ, kas izrādījās jūsu labā, radītu labāku stāstu, nekā gadiem ilgi cītīgi strādāt.

Bet.

Mēs neiesakām dzīt ātru naudu. Kriptovalūtu tirgus pats par sevi ir nestabils; nav pamata problēmu papildināt, veicot drosmīgus gājienus.

Ja vēlaties iegādāties šo Lambo, ieguldot līdzekļus Bitcoin, sāciet maz. Samierinies ar summu, kuru vari pazaudēt, nopērc nelielu daļu bitkoīna un kādu brīdi sēdi uz tā.

Kad esat uzzinājis vairāk, mēģiniet pagriezt garām summas, kuras nepalaidīsit garām, uzziniet, kā viss darbojas.

Kad jums būs zināšanas un prasmes, pienāks laiks iekšām un veiksmei. Jo labāk tu esi, jo labāk tu kļūsi.

Es eju uz to! Ko es tagad daru?

Labi, darīsim to!

Kas man jāsāk?

Pirmais solis, lai sāktu ieguldīt Bitcoin, ir vieta, kur glabāt laupījumu.

Kriptovalūtas maki

Bitcoins tiek glabāti makos. Ir vairāki to veidi:

  • Elektroniski
  • Mobilais
  • Aparatūra
  • Papīrs

Drošākais veids, kā uzglabāt savus bitcoīnus, ir augšējā līnijā esošā aparatūras seifā.

Aparatūras maki ir mazas ierīces, kuru izmērs ir īkšķis.

Kad bitcoīni jāpārsūta, tie izveido savienojumu ar internetu, bet parasti ir bezsaistē, kas nozīmē, ka tos parasti nevar uzlauzt. Ledger Nano S ir iecienīts aparatūras kriptonauda seifa piemērs.

Aparatūras maku problēma ir tā, ka tos var nozagt vai pazaudēt. Ja jūs nolemjat izmantot šo iespēju, uzglabājiet to drošākajā vietā, kuru varat atrast!

Visvairāk neizturamais veids, kā uzglabāt bitcoīnus, ir papīra maks. Ironiski, vai ne? Protams, papīru ir ļoti viegli pazaudēt, un tas sadedzina. No otras puses, to iegūt ir bez piepūles; jūs vienkārši ierakstāt savu privāto atslēgu, publisko adresi un to izdrukājat.

Divas pārējās iespējas balstās uz trešo personu drošības pasākumiem, kas padara tās uzņēmīgākas pret uzlaušanu. Tie tomēr ir daudz ērtāki.

Ja jūs nopietni domājat par drošību un jums vajadzētu būt, ja vēlaties šo Lambo, iegūstiet labu aparatūras maku un atpūšaties vieglāk. Vienkārši turiet to drošā vietā!

Apmaiņa

Labi, jūs zināt, kur glabāt savus bitkoīnus. Ir pienācis laiks tos iegūt.

Vieglākais veids, kā iegādāties bitcoīnus, ir izmantot uzticamas apmaiņas vietni, piemēram, coinbase.com vai jebkuru citu, ja tā jums šķiet uzticama. Pārliecinieties, ka esat to pareizi izpētījis, pārbaudiet atsauksmes par Reddit, googlē. Vienmēr labāk būt skeptiskam nekā krāpties.

Paturiet prātā, ka lielākā daļa bitcoin apmaiņas neatbalsta kredītkartes, jo tām ir atmaksas funkcija.

Apmaiņas vietnes uztraucas, ka pēc bitkoīnu iegūšanas jūs noformēsit atmaksas pieprasījumu. Būtu gandrīz neiespējami pateikt, kas šajā situācijā melo. Blockchain ieraksti ir paredzēti, lai slēptu darījumu veicēju reālo identitāti.

Kad esat iegādājies vēlamo bitkoīnu skaitu (vai 0,00014 bitcoin daļu, arī tas ir labi, mazākā summa, ko varat iegādāties, ir 1 Satoshi vai 0,00000001 bitcoin), pārsūtiet to uz savu maku un uz laiku aizmirstiet, ja vien vēlaties izmēģināt uzsist.

Tādā gadījumā lai Lady Luck smaida jums?

Lambo, šeit es nāku?

ieguldot bitcoin - kriptovaltu reitingos

Labi, jūs zināt, kas jums nepieciešams, lai sāktu ieguldīt Bitcoin, bet paliek jautājums: kā vispār ieguldīt Bitcoin?

Pirmkārt, jums vajadzētu doties pārbaudīt cenas un atjauninātās domas par bitcoin ieguldījumiem internetā. Lai gan šis raksts ir labs sākumpunkts, lai palīdzētu jums izlemt, vai vēlaties sākt ieguldīt, kriptogrāfijas tirgus ātri mainās.

Pēc tam jums jāiegūst aparatūras maks un jāatver konts biržā, kas jums izskatās vislabāk. Pēc tam izlemiet, kā ieguldīt bitcoin – īstermiņā vai ilgtermiņā.

Mēs ļoti iesakām pagaidām atturēties no īstermiņa ieguldījumiem, vismaz līdz brīdim, kad iegūsiet vairāk pieredzes kriptovalūtu tirgū.

Ja piekrītat, ka tas ir labākais veids, kā jums rīkoties, kādu laiku sekojiet līdzi bitcoin cenu izmaiņām. Lasiet un skatieties par to saturu. Kad domājat, ka ir īstais laiks, iegādājieties dažus faktiskos bitkoīnus.

Cik vien iespējams, samaziniet risku. Neiegādājieties veselus bitkoīnus, ja vien neesat gatavs zaudēt naudu un nevarat to patiesi saudzēt. Sāciet no sākuma. Skat, kā iet.

Tagad jums jāzina viss nepieciešamais, kā ieguldīt Bitcoin. Ja jūs nolemjat to izmantot un nokļūt lielajā laikā, neaizmirstiet pabraukt ar savu Lambo garām mūsu birojiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me