IOTA cenu prognoze 2021. gadā un pēc tam: ko gaidīt?

17 bija lielisks gads lielākajai daļai kriptovalūtu, ieskaitot IOTA. IOTA nodrošināja ieguldījumu atdevi vairāk nekā 12500% mazāk nekā 6 mēnešos. Tomēr ikviena prātā ir jautājums, kāda izskatās nākotne un kāda ir IOTA cenu prognoze?

Lai gan ir gandrīz neiespējami uzzināt jebkuras kriptogrāfijas valūtas nākotni, šodien es dalīšos ar jums dažās populārākajās IOTA cenu prognozēs. Es apskatīšu gan īstermiņa, gan ilgtermiņa IOTA monētu prognozi un iepazīstināšu jūs ar prognozēm, kas veiktas, izmantojot dažādas metodes.

Tātad līdz šīs rokasgrāmatas beigām jūs zināt augstāko IOTA cenu prognozi 2021. gadā un kāpēc IOTA varētu būt labs vai slikts ieguldījums.

Pirms pieņemat prognozes, pirms ieguldījumu lēmuma pieņemšanas jums vajadzētu ņemt vērā arī finanšu konsultanta atzinumu.

IOTA kriptogrāfijas apakšējā līnija

Pirms pāriet uz mūsu IOTA cenu prognozēšanas 2021. gada sarakstu, ļaujiet man īsi paskaidrot, kas ir IOTA monēta.

Jaunākais atrastais Coinbase kupons:

Izveidota 2015. gadā, IOTA ir kriptovalūta, kas paredzēta lietu internetam (IoT). Viedās mājas ierīces, piemēram, Amazon Echo vai Google Assistant, ir viens no populārākajiem IoT piemēriem.

IoT, vienkārši sakot, nozīmē ierīces, kas savstarpēji sazinās, izmantojot sensorus un internetu. IOTA monētas mērķis ir padarīt saziņu starp šīm IoT ierīcēm drošāku un vienmērīgāku.

IOTA monēta ir diezgan unikāla, ja salīdzināt to ar citām kriptovalūtām, piemēram, Bitcoin un Ethereum. Lūk, kā:

  • Lai gan lielākā daļa kriptovalūtu izmanto blokķēdes tehnoloģiju, IOTA izmanto jaunu protokola izgudrojumu ar nosaukumu “Tangle”.
  • Bitcoin un Ethereum saskaras ar mērogojamības problēmām to zemā darījumu ātruma dēļ. Nu, tas nav gadījumā ar IOTA. Faktiski tīkla darījumu ātrums palielinās, palielinoties IOTA lietotāju skaitam. Tādējādi IOTA sola bezgalīgu mērogojamību.
  • Ja jūs kādreiz esat veicis Bitcoin darījumu, tad jūs būtu saskāries ar augsto darījumu maksu problēmu. Vai jūs varat uzminēt darījumu maksu IOTA gadījumā? NULLE! Tas padara IOTA par pirmo digitālo valūtu ar nulles darījumu maksu.

Šīs ir dažas unikālās īpašības, kas IOTA ir padarījušas populāru investoru vidū. Pašlaik tā ir 31. vērtīgākā kriptovalūta, kuras tirgus kapitalizācija ir 1,3 miljardi USD.

Tagad turpināsim un ieskatīsimies augstākajā IOTA cenu prognozē 2021. gadā.

IOTA cenu prognoze 2021. gads

Kā jūs zināt, kriptonauda tirgū dažu minūšu laikā var redzēt milzīgas izmaiņas, padarot to ļoti neparedzamu. Tomēr ir daži fundamentāli faktori, kas var ietekmēt jebkuras kriptogrāfijas valūtas cenas.

Tātad nākamajās IOTA monētu prognozēšanas sadaļās mēs aplūkosim, kā dažādās metodēs tiek izmantoti dažādi faktori, lai prognozētu nākotnes cenas.

Tehniskā analīze

Pirms sākat domāt, kas ir tehniskā analīze, ļaujiet man to jums paskaidrot. Tehniskā analīze tiek veikta, izmantojot programmatūru, kas paredz kriptonauda nākotnes cenas, pamatojoties tikai uz diviem faktoriem:

  • Vēsturiskās cenu tendences
  • Vēsturiskās apjoma tendences

Tajā netiek ņemti vērā tādi faktori kā komanda, tehnoloģija, pašreizējais tirgus scenārijs utt. Ir vairākas vietnes, kas veic tehnisko analīzi IOTA monētu prognozēšanai. Apskatīsim dažus no tiem.

Walletinvestor.com ir viena vietne, kas 1 gadu ir koplietojusi IOTA monētu cenu prognozi, paredzot, ka cena būs aptuveni 0,3 USD.

Kā redzams zemāk esošajā momentuzņēmumā, šī prognoze norāda, ka IOTA 2021. gadā varētu dot ļoti negatīvu atdevi.

Salīdziniet kriptogrāfijas biržas blakus ar citiem

Vai tu zināji?

Vai esat kādreiz domājis, kuras kriptogrāfijas biržas vislabāk atbilst jūsu tirdzniecības mērķiem?

Skat & salīdziniet TOP3 kriptogrāfijas biržas blakus

Eksperti

Ir daži nozares “eksperti”, kuru viedokļi var nopietni ietekmēt kriptovalūtu cenas. Viens no šiem tā sauktajiem “ekspertiem” ir Džons Makafē, par kuru esmu pārliecināts, ka esat dzirdējis, ja regulāri sekojat līdzi kriptovalūtu tirgum.

Diemžēl IOTA nav starp Džona Makafeja favorītiem, īpaši pēc ziņām par viņu sadarbību ar Microsoft. Lai gan viņš nav sniedzis precīzu IOTA cenu prognozi, viņš piemin, ka tās izaugsme palēnināsies līdz niecīgajiem 10% gadā.

IOTA cenu prognoze no John McAfee

Vēl viens ļoti populārs nosaukums kriptonauda nozarē ir zēnu brīnums – Vitalik Buterin (Ethereum dibinātājs). Viņš ir bijis diezgan skaļš kritikā pret IOTA, jo tas izmanto bloku ķēdes vietā Tangle.

Viņš uzskata, ka Tangle nav piemērota tehnoloģija kriptovalūtām, kā redzat zemāk esošajā attēlā:

IOTA cenu prognoze no Deivida Sonstebo

Citi avoti

Ir daži citi avoti, kas dalījās IOTA cenu prognozē 2019. gadā un turpmākajos gados, pamatojoties uz tādiem faktoriem kā pagātnes tendences, komanda, tehnoloģiskās priekšrocības un tirgus noskaņojums.

Viena no šādām vietnēm ir smartereum.com, kuras prognoze par vienu gadu pēc dažiem gadiem tika noteikta 11 ASV dolāru apmērā. Viņi ir diezgan optimistiski par IOTA nākotni, jo komanda turpina attīstīt IOTA pamattehnoloģiju.

Vēl viens avots, kas regulāri nāk klajā ar kriptovalūtas prognozēm, ir profitconfidential.com. Viņu IOTA prognoze 2019. gadam bija 4,98 ASV dolāri. Viņiem ir optimistisks skatījums uz IOTA, jo tas apvieno divas pieprasītās tehnoloģijas – lietu internetu un kriptovalūtu.

Kā redzat, abas šīs prognozes sagaidīja, ka IOTA sniegs pozitīvu atdevi, bet prognozēs dažādas summas. Tomēr neviens no tiem nebija tuvu patiesībai, jo IOTA cena 2019. gadā ievērojami samazinājās un ir 2051. gadā USD 0,45. Pamatojoties uz dažādiem avotiem, IOTA cena šogad varētu nedaudz samazināties, tomēr noteikti nav tik nozīmīga kā 2018. gadā.

Tātad, tie bija daži no labākajiem IOTA cenu prognozēšanas avotiem, kurus es varēju atrast. Lai gan jūs veicat šīs cenu prognozes, jums jāieņem reālistisks viedoklis. Dienas beigās neviens īsti nezina, kāda izskatās nākotne.

Tagad turpināsim apskatīt IOTA cenu prognozi 2021. gadā un pēc tam.

IOTA cenu prognozēšana ilgtermiņā

Ir svarīgi aplūkot lielākās daļas ieguldījumu ilgtermiņa potenciālu, un tas pats attiecas arī uz kriptovalūtām. Ilgtermiņā tirgū var izdzīvot tikai principiāli stabilas kriptovalūtas.

Tālāk ir minētas dažas no IOTA cenām 2021.gadā un pēc tam.

Tehniskā analīze

Jūs jau zināt, ko nozīmē tehniskā analīze, tāpēc ļaujiet tieši nokļūt IOTA prognozēs ilgtermiņā.

Līdzīgi kā IOTA cenu prognozē 2021. gadā, Walletinvestor.com sniedz arī 5 gadu IOTA cenu prognozi. Paredzams, ka saskaņā ar šo prognozi IOTA cena saglabāsies 0,00000 USD. Ja šī prognoze ir pareiza, tas ieguldītājiem nodrošina milzīgus ieguldījumu zaudējumus nākamo 5 gadu laikā.

Tradingbeasts.com ir vēl viena vietne, kas regulāri atjaunina IOTA prognozes, pamatojoties uz vēsturiskajiem datiem. Pēc viņu domām, IOTA cenu prognoze 2021. gadā svārstās starp minimālo USD 0,73 un maksimālo USD 1,03.

Kā redzat, šķiet, ka abām šīm vietnēm ir atšķirīgas IOTA ilgtermiņa perspektīvas.

Lai gan abi šie avoti paredz ļoti atšķirīgas prognozes ilgtermiņā, tie ne vienmēr var piepildīties. Kriptovalūtas ilgtermiņā ir pakļautas daudziem faktoriem, no kuriem daži var nebūt viņu kontrolē, piemēram, valdības noteikumi.

Nav daudz informācijas par to, ko eksperti domā par IOTA ilgtermiņā. Tātad, lūdzu, skatiet IOTA cenu prognozes 2021. gadam, ja meklējat eksperta atzinumu.

Citi avoti

Smartereum.com sniedz arī IOTA cenu prognozi ilgtermiņā. Pēc viņu domām, IOTA cena piecu gadu laikā varētu būt aptuveni 38 USD.

Tagad tas var izklausīties ārkārtīgi aizraujoši, tomēr jums tas jāaplūko no reālistiskā viedokļa. Šis skaitlis var būt iespējams, taču pastāv vienādas iespējas, ka tas nenotiks.

Šīs ir dažas no populārākajām IOTA prognozēm ilgtermiņā. Bet ir grūti pateikt, vai IOTA ir labs ieguldījums vai slikts ieguldījums. Tomēr tagad es paskaidrošu dažus būtiskus aspektus, kas varētu sniegt jums vairāk skaidrības par IOTA.

Vai IOTA ir labs ieguldījums?

Tas ir ļoti grūts jautājums, un ne tikai IOTA, bet arī jebkurai kriptovalūtai kopumā.

Kriptovalūtu tirgus pieauga no tirgus kapitalizācijas tikai par 20 miljardiem USD 2017. gada sākumā līdz vairāk nekā 700 miljardiem USD 2018. gada janvārī. Pēc tam tirgus 2018. gada aprīlī nokrita līdz aptuveni USD 250 miljardiem. Tas tikai parāda, cik neparedzams var būt šis tirgus..

Tāpēc, tā vietā, lai prognozētu cenu, es domāju, ka vislabāk būtu dalīties ar dažiem faktoriem, kas potenciāli varētu palielināt IOTA vērtību.

Partnerattiecības

Jebkuras kriptovalūtas galīgais mērķis ir pieņemt un izmantot reālās pasaules lietojumprogrammām. IOTA jau ir spērusi soļus šajā virzienā.

IOTA ir izveidojusi partnerattiecības ar tādiem milzīgiem uzņēmumiem kā Cisco, Samsung un Volkswagen, kuri visi testē tās tehnoloģiju. Tā sadarbojas arī ar Taipejas pilsētu, lai saviem pilsoņiem izsniegtu Tangle bāzes ID kartes.

IOTA partnerība ar Taipejas pilsētas domes atkritumu apsaimniekošanas POC

Lietiskā interneta (IoT) potenciāls

Daudz kas jau notiek IoT nozarē, un paredzams, ka tas tikai pieaugs. B2B izdevumi par IoT tehnoloģijām, lietotnēm un risinājumiem sasniegs € 250B (267 miljardi USD) līdz 2021. gadam.

Tātad, IOTA monēta galvenokārt ir vērsta uz nozari, kurai ir milzīgs potenciāls. Ja tā spēj izstrādāt ideālu produktu šai nozarei, tad to gaida gaiša nākotne.

Tehnoloģija

Laikā, kad uz blokķēdes bāzes kriptovalūtas cīnās ar jautājumiem, kas saistīti ar darījumu maksu un mērogojamību, IOTA ir izstrādājusi labu alternatīvu.

Izmantojot Tangle tehnoloģiju, IOTA ir veidota tā, lai tā būtu bezgalīgi mērogojama. Ne tikai to, bet IOTA iekasē nulles darījumu maksu par darījumiem, kas veikti tās tīklā. Tas ir kaut kas neparasts kriptonauda telpā.

Tātad, viens no iemesliem, kāpēc IOTA varētu palielināt vērtību, ir tāpēc, ka tā piedāvā ļoti atšķirīgu, bet izcilu tehnoloģiju.

Ekosistēma

IOTA ir strādājusi, lai ap to izveidotu dinamisku kopienu. Viņi palaida IOTA ekosistēma 2018. gada februārī, lai paātrinātu IOTA tehnoloģijas attīstību un ieviešanu.

Pamatojoties uz šiem faktoriem, IOTA varētu būt gaiša nākotne. Tomēr ir daži aspekti, kas varētu negatīvi ietekmēt tā nākotni. Apskatīsim dažus no tiem, vai ne?

Kāpēc IOTA varētu būt slikta investīcija?

Darbs progresā

Iang tehnoloģija Tangle joprojām ir ļoti agrīnā attīstības stadijā. Komanda ir daudz solījusi saviem investoriem attiecībā uz tehnoloģiju, taču mums būs jāskatās, vai komanda tos spēj izpildīt.

Par Tangle tehnoloģiju jau ir izteiktas vairākas bažas, no kurām viena ir tāda, ka tā, iespējams, nespēs pareizi uzglabāt darījumu kārtību.

Ja vien IOTA nespēs pārvarēt šīs problēmas, tā nebūs gatava masveida pieņemšanai. Tas rada ēnu pār dažām pozitīvajām IOTA cenu prognozēm, par kurām mēs runājām iepriekš.

Pieejamība

Atšķirībā no citām populārākajām kriptovalūtām, IOTA ir pieejama tikai dažās kriptovalūtu biržās. Tā trūkst dažās populārākajās kriptovalūtu biržās, piemēram, Bittrex un Poloniex.

Lai sasniegtu maksimālo investoru skaitu, IOTA ir jāiekļauj sarakstā dažās no šīm populārajām biržām.

Konkurence

Gaidāmās kriptovalūtas, piemēram, IOT ķēde, kuras izmanto to pašu tehnoloģiju un mērķē uz to pašu auditoriju kā IOTA, galu galā varētu kļūt par draudu IOTA. Tātad, ja jūs nolemjat ieguldīt, ir svarīgi sekot līdzi tādai konkurencei kā IOT ķēde.

Kriptovalūtu tirgus joprojām ir jauns, un tāpēc ir grūti saprast, kuri projekti izdzīvos ilgtermiņā. Tas viss ir atkarīgs no tehnoloģijas vērtības, kā arī no projekta attīstītajām partnerattiecībām. Tāpat šobrīd varētu būt izstrādāts projekts, kas ir gatavs ieņemt IOTA vietu. Tātad, jums ir jāmeklē spēcīga konkurence.

Paturot prātā visus iepriekš minētos faktorus, IOTA šķiet laba investīciju iespēja. Tomēr nav iespējams droši pateikt kaut ko par tā nākotnes cenu.

Pēdējie vārdi

Tātad, tagad jūs zināt, kāda ir augstākā IOTA cenu prognoze gan īstermiņā, gan ilgtermiņā. Esmu dalījies IOTA prognozēs, kurās cenu prognozēšanai tiek izmantotas dažādas metodes, piemēram, tehniskā analīze, ekspertu atzinumi un citi (ne tik uzticami) avoti..

Jūs zināt arī dažus iemeslus, kāpēc IOTA varētu būt labs vai slikts ieguldījums.

Kā jau minēju iepriekš, kriptovalūtas tirgus ir ārkārtīgi svārstīgs, un tāpēc jums vajadzētu ieguldīt tikai naudu, kuru jūs nebaidāties zaudēt. Pirms apsverat iespēju ieguldīt IOTA, ieteicams konsultēties arī ar finanšu ekspertu.

Tātad, ko jūs domājat par IOTA nākotni? Vai jūs domājat, ka cena pieaugs vai samazināsies? Mēs labprāt dzirdētu jūsu domas, tāpēc, lūdzu, informējiet mūs zemāk esošajos komentāros!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me