Kā izveidot kalnrūpniecības platformu: lietas, kas jums jāzina pirms darba uzsākšanas

Ja jums patika spēlēt arheologa veida spēles, kad bijāt bērns, un DIY videoklipi ir ierasts skats jūsu YouTube atskaņošanas sarakstā, tad esat nonācis īstajā vietā. Šodien es jums pastāstīšu par visiem dažādi veidi, kā izveidot kalnrūpniecība platforma.

Kalnrūpniecības platformas sākumā var šķist grūts, bet, tos sadalot, tas nav tik grūti. Šajā ceļvedī mēs aplūkosim dažas pamatlietas par ieguves platformām: to komponentiem (un kādi ir labākie komponentu ražotāji), kā viņi strādā, labākais izvietojuma idejas un tā tālāk.

Turklāt, ja vēlaties ieguldīt kriptovalūtās, varat pārbaudīt tādas platformas kā Coinbase, Binance un Coinmama.

Mēs sāksim ar definīcijām un pēc tam turpināsim darbu.

Kalnrūpniecības platformu veidi

Tāpat kā kriptovalūtas maki, ir trīs dažādi kalnrūpniecības platformu veidi:

Jaunākais atrastais Coinbase kupons:

  • Procesors. CPU kalnrūpniecības platformās tiek izmantoti procesori, lai “izraktu” datus no blokķēdes. Tie ir ļoti vienkārši un lēti platformas – lielākā daļa cilvēku, kad viņi runā CPU ieguve, nozīmē, ka viņi mani kriptovalūtas tieši no sava datora. Tam ir savas priekšrocības un trūkumi (kam ir daudz vairāk pēdējo).

Procesora ieguve kļūst arvien nepopulārāka gadiem ejot. Šim pamatojumam ir daudz līdzstrādnieku, tomēr viens no lielākajiem ir cena. CPU ieguve ir ļoti dārgi un neveikla – jūsu rēķini par elektrību strauji pieaugs caur jumtu, savukārt jūsu dators katru sekundi var pārkarst, ja trūkst pienācīgas dzesēšanas.

The galvenā perk ka CPU kalnrūpniecības metodei ir tā pieejamība. Tu varētu lejupielādējiet dažas programmas (vairāk par tiem vēlāk) uz darbvirsmu vai klēpjdatoru (kaut arī klēpjdatoru izmantošana kriptogrāfijas ieguvei ir ļoti ieteicama) un sākt raktuves tieši šajā mirklī. Cilvēki, kuri nevēlas ieguldīt daudz naudas (vai kādu), dod priekšroku procesoru ieguvei, jo tas prasa nulles piepūli.

  • GPU. GPU kriptovalūtas ieguves platformas ir absolūti izlase cilvēkiem, kas skatās kā uzbūvēt kalnrūpniecības platformu. Tās noteikti ir starp populārākajām kriptogrāfijas metodēm – ikviens, sākot no viena kalnrača līdz korporācijai, kam pieder vesela kalnrūpniecības saimniecība, mēdz izmantot GPU platformas. GPU kalnrūpniecības platformas izmantot grafikas karšu GPU lai iegūtu datus no blokķēdes.

 

Kā izveidot kalnrūpniecības platformu: GPU kalnrūpniecība.

Viņi var būt veltīts vai vienkārši kalnrači – īpašas GPU kalnrūpniecības platformas tiek uzceltas kriptogrāfijas valūtas kalnrūpniecības svinīgam mērķim, savukārt vienkāršie kalnrači ir ierīces, kas tiek izmantotas citiem nolūkiem un veicot kriptogrāfijas ieguvi tikai sānos (t.i., galddatoros). Cilvēki mīl GPU kalnrūpniecības platformas lietderība – šīs platformas veic darbu, un viņi to dara ar žēlastību.

Protams, lai iegūtu vislabākos rezultātus, jums vajadzētu izmantot maksimālo pieejamo GPU daudzumu, taču pat ar visvienkāršākajām platformām rezultāts būtu pamanāms. GPU kalnrūpniecības platformām patiešām ir pāris ēnas puses, Tomēr personai, kas meklē, kā izveidot kalnrūpniecības platformu, būtu jāzina.

Lielākais mīnuss ir tā cena. Grafikas kartes mēdz būt diezgan dārgi (vai ļoti dārgi, ja tiecaties uz labāko no labākajiem), tāpēc sākotnējais ieguldījums, kas jums varētu būt jāveic, varētu būt nedaudz nozīmīgs. Viņi arī nepieciešama apkope – daudz dzesēšanas, daudz elektrības, lai darbinātu viņu enerģiju, parasti rūpējas un rūpējas utt.

  • ASIC. ASIC vai lietojumam specifiskas integrētās shēmas ir īpašas ierīces, kas izstrādātas tieši ar tām viens, noteikts mērķis prātā. Šīs ierīces ir pašreizējie top-suņi kad runa ir par kriptovalūtu ieguves platformām. Kādam, kurš meklē, kā uzbūvēt kalnrūpniecības platformu, būtu jāzina, ka, lai arī ASIC nav platforma, teiksim, tā ir īpaša tehnika, ko varat iegādāties un uzstādīt, lai tā jums iegūtu kriptogrāfiju.

 

Tie ir ļoti populāri, kas savukārt padara tos ārkārtīgi ierobežotus. Ja jūsu vienīgais mērķis ir pelnīt naudu, izmantojot kriptovalūtas, tad ASIC ir lieliska izvēle. Tomēr, ja jums rūp ekosistēma, kas ir kriptogrāfiskā pasaule, jūs varētu vēlēties padomāt divreiz.

Kā izveidot kalnrūpniecības saimniecību: kalnrūpniecības saimniecība.

Sakarā ar to, cik spēcīgi tie ir, ASIC ir reputācija krītot valūtu labklājību un mešana kalnračiem kas cita veida platformas izmanto līdzsvarā. Šo iemeslu dēļ ASIC nesen ir bijuši pakļauti augsta līmeņa diskusijām, kas izraisīja Ethereum kalnrūpniecības kopienā un turpina atbalsoties kriptogrāfijas pasaulē.

Tie bija trīs veidi no tur visbiežāk izmantotajām kalnrūpniecības platformām. Lai gan informācija var atšķirties, vispopulārākais no trim stumbriem ir GPU tips, turpinot attiecīgi ASIC un CPU.

Tagad, kad jums ir vispārēja izpratne par galvenajiem kalnrūpniecības platformu veidiem, to plusi un mīnusi, mēs varam pāriet pie galvenās tēmas – kā izveidot kalnrūpniecības platformu?

Kā izveidot kalnrūpniecības platformu?

Pieņemsim, ka, domājot par kalnrūpniecības platformas izveidošanu, domājat par GPU. ASIC ir ierīces atsevišķi (viņiem no jūsu puses nav nepieciešama sākotnēja ēka), kamēr CPU platformas tiek veidoti tāpat kā GPU, un to galvenā sastāvdaļa ir viens diferencētājs.

Lietas, kas jāpatur prātā

Tātad, kā izveidot kalnrūpniecības platformu? Pirmkārt, jums jāzina, kas jāņem vērā, izvēloties savas platformas detaļas.

Protams, ir jāpatur prātā diezgan daudz lietu, taču tām, iespējams, vajadzētu būt galvenajām hash likme un enerģijas patēriņš.

Hash likme nosaka, cik jaudīga ir jūsu iekārta. Tas ir veids, kā uzzināt, cik daudz aprēķinu jūsu platforma var veikt vienā sekundē. Jo lielāka summa, jo labāk. Protams, augsti jaukšanas rādītāji nozīmē lielu enerģijas pieprasījumu, kas savukārt rada lielu rēķinu par elektrību. Ikvienam, kurš domā par to, kā izveidot kalnrūpniecības platformu, tam vajadzētu būt lielam faktoram, kas jāņem vērā.

Kā izveidot kalnrūpniecības saimniecību: kriptogrāfijas ieguve.

Enerģijas patēriņš ir vēl viens būtisks faktors, kas jāņem vērā, domājot par to, kā uzbūvēt kalnrūpniecības platformu, un cilvēki to mēdz neņemt vērā. Jums nekad nevajadzētu ļaut, lai jūsu prātā nonāk ilūzija, ka “es nopirku savas kalnrūpniecības platformas sastāvdaļas, kas nozīmē, ka esmu iztērējis”. Enerģijas ieguves izmaksas var būt ne tikai atbilst jūsu peļņai bet pat tos pārsniegt un atstājiet jūs pilnīgi salauztu un parādā.

Izvēloties aparatūru, vienmēr mēģiniet panākt perfektu līdzsvaru starp komponenta jaudu un enerģijas patēriņu.

Visbeidzot, ne tikai pārleciet pirmajā tirgus vietnē un iegādājieties visu, kas parādās ekrānā, kad Google meklējat “labāko aparatūru kalnrūpniecības platformas būvēšanai”. Ar nelielu rakšanu jūs varat atrast tos pašus komponentus daudz lētāk. Esiet gudrs – kriptovalūtas ieguve ir konkurētspējīgs bizness, tāpēc katrs dolārs ir svarīgs!

Runājot par aparatūru, jums jāzina, ka ir ļoti svarīgi iegūt uzticams aparatūras maks lai aizsargātu savas kriptovalūtas. Dažas no ieteicamajām opcijām ietver Ledger Nano X un Trezor Model T.

Salīdziniet kriptogrāfijas biržas blakus ar citiem

Vai tu zināji?

Vai esat kādreiz domājis, kuras kriptogrāfijas biržas vislabāk atbilst jūsu tirdzniecības mērķiem?

Skat & salīdziniet TOP3 kriptogrāfijas biržas blakus

Komponenti

Veiksim ātru pārskatu par komponentiem, kas jums būs nepieciešami kalnrūpniecības platformas izveidošanai.

Parasti jūs meklējat šādas daļas:

  • Mātesplatē. Šī ir viena no jūsu platformas galvenajām sastāvdaļām. Parasti mātesplatē tiek noteiktas pārējās jūsu platformas daļas (vai, citiem vārdiem sakot, noteikta platformas savietojamība). Izvēloties mātesplatē, ja tas ir pirmais meklētais elements, vienmēr pārbaudiet grafikas kartes, ar kurām tā darbojas labi.
  • Grafikas karte (-s). GPU ir būtiska daļa no savas platformas. Viņi nosaka, vai jūsu kalnrūpniecības platforma būs visaugstākā līmeņa vai meh. Divi galvenie uzņēmumi, kas ražo un pārdod augstākā līmeņa grafikas kartes ir Nvidia un AMD. Izvēloties savas kartes, neaizmirstiet tiešsaistē pārbaudīt, vai tās ir piemērotas kriptonaudas ieguvei. Tomēr atcerieties, ka laba iekārta ir jāizgatavo no vairākiem vai vairākiem GPU – plānot savus līdzekļus un citi pirkumi attiecīgi, domājot par kalnrūpniecības platformas būvniecību.
  • Enerģijas padeve. Barošanas avots, kas jums būs jāiegūst, ir svinīgi atkarīgs no citiem jūsu platformas komponentiem. Ja jūs mēģināt izveidot hardcore, kompresors kriptonauda ieguves platforma, tad barošanas avotam būs jāatbilst tam. Tomēr vairumā gadījumu vidēja līmeņa strāvas padeve darbu veic lieliski.
  • Atdzesēšana. Būtisks faktors jebkura veida kalnrūpniecības platformā, dzesēšana nodrošinās jūsu ierīces darbību pareizi un novērš jebkāda veida iespējamu pārkaršanu. Neesi lēts un ieguldi pēc iespējas labākā dzesēšanā – vienmēr labāk ir būt drošam nekā žēl.
  • Procesors. Labs procesors būs galvenais, lai spētu darbināt platformu vienmērīgi un bez būtiskām kļūdām vai kļūdām.
  • Rāmis. Kalnrūpniecības platformas rāmis ir pēdējais svarīgais komponents, kas jums būs nepieciešams (vismaz attiecībā uz GPU kalnrūpniecības platformām). Kalnrūpniecības platformas rāmis būs ierīces karkass – šiem rāmjiem ir dažādas izvēles iespējas, un tas ir prioritārs. Protams, jūs, iespējams, vēlēsities izmantot kaut ko izturīgu un turēsit kopā visu mašīnu, nevis rāmi, kas saplīsīs no pirmā putekļu gabala, kas tam nokrīt.

Ar visām iegūtajām detaļām pārejam uz pašu celtniecības procesu.

Celtniecības process

Atklāti sakot, pats būvniecības process ir diezgan vienkāršs. Parunāsim par to, kā uzbūvēt kalnrūpniecības platformu.

Pats pirmais solis, kas jums būs jāveic, ir mātesplates uzstādīšana kalnrūpniecības platformas rāmja iekšpusē. Kalnrūpniecības platformas būve kļūst tik daudz vienkāršāka, kad jūs jau esat izvēlējies piemērotu vietu, kur palikt platformai, lai paliktu izvēlēties labu vietu iepriekš.

Kā izveidot kalnrūpniecības platformu: lietas, kas jums jāzina pirms darba uzsākšanas

Pēc mātesplates iestatīšanas, pievienojiet kabeļus CPU. Iestatiet grafiku kartes un pārējo nepieciešamo aparatūru un attiecīgi pievienojiet kabeļus.

Tagad, kad esat ieguvis aparatūru savā vietā, vēlreiz pārbaudiet kabeļa izvietojumu un, ja viss ir kārtībā, ir pienācis laiks pāriet uz programmatūru.

Atkarībā no izvēlētās programmatūras jūsu platformai var būt dažas iecienītākās funkcijas vai tā ir pilnīgi vienkārša. Iedomība ne vienmēr ir līdzvērtīga labai, tāpēc izvēlieties drošu programmatūru, tai ir laba reputācija un tā darbojas labi.

Tiešsaistes kriptogrāfijas forumi ir lieliska vieta, kur meklēt un pārskatīt kriptonauda ieguves programmatūru. Domājot par to, kā uzbūvēt kalnrūpniecības platformu, programmatūru nevajadzētu izslēgt no attēla – laba programmatūra bieži ir tā, kas to padara vai salauž.

Pēc programmatūras instalēšanas, konfigurēt opcijas pēc savas gaumes un turpiniet iestatīšanu. Jūsu ierīce būs jāpārstartē dažas reizes, pirms tā pilnībā darbojas, tāpēc esiet pacietīgs.

Kā izveidot kalnrūpniecības saimniecību: Bitcoin, Ethereum miner.

Pēc tam, kad tas viss ir izdarīts, jūs varat oficiāli sākt savu karjeru kā profesionāls kriptovalūtas kalnrūpnieks!

Secinājums

Kad arvien vairāk cilvēku pievēršas kriptovalūtām, pastāv ekspertu vajadzību milzīgs pieaugums laukā. Cilvēki, kuriem ir izpratne par to, kā būvēt savas ieguves platformas, kripto nodaļā atrodas diezgan tālu priekšā – galu galā jūs uzzināt ne tikai par pašu platformu, bet arī par nepieciešamo programmatūru, kā darbojas kriptogrāfija, kā izmantot tirgu utt.

Šajā brīdī jums vajadzētu būt vismaz zināmam par tēmām kriptogrāfijas ieguve platformas aparatūra un programmatūra, kā izvēlēties noteiktus konkrētus priekšmetus, kādus kritērijus apskatīt un ko ignorēt, kā salikt pašu platformu utt..

Noteikti izmantojiet šīs zināšanas labi, un atcerieties – Roma netika uzcelta vienā dienā. Lai izveidotu senatnīgu kalnrūpniecības platformu, ir nepieciešams daudz praktizēt, tāpēc neuztraucieties, ja tas neizdodas pirmajās pāris reizēs.

Un atcerieties, ka vienmēr labāk būt drošībā nekā žēl. Izvēlieties darbam piemērotu aprīkojumu gan no aparatūras, gan programmatūras viedokļa. Nevilcinieties ieguldīt kaut ko tādu, kas ne tikai paveiks darbu jūsu vietā, bet arī saglabās jūsu līdzekļus drošībā un ilgs laiks, nevis sadalīsies pirmajos pāris mēnešos. Pienācīgs aprīkojums var darīt brīnumus – vienkārši nebaidieties eksperimentēt!

Turklāt, ja vēlaties saglabāt kriptonauda drošībā, neaizmirstiet izmantot drošu maku! Pārbaudiet tādas iespējas kā Ledger Nano X un Trezor Model T.

Virsgrāmatas maka darījums ir aktīvs šobrīd:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me