Kā lietot Binance: pilnīgs ceļvedis

Šodien es tev mācīšu kā izmantot Binance. Kriptogrāfijas valūtas pirkšana un pārdošana var radīt stresu, tāpēc tas ir svarīgi izvēlieties apmaiņu, kurai varat uzticēties. Ir arī svarīgi atrast apmaiņu atbilst jūsu vajadzībām, un nav pārāk sarežģīti izmantot. Nekas nav sliktāks par konta atvēršanu biržā un tad, kad saprotat, ka nezināt, kā tas darbojas!

Ja domājat par konta atvēršanu Binance, tad lasiet tālāk.

Šajā Binance apmācībā es jums iemācīšu visu, kas jums jāzina par Binance izmantošanu. ES tev parādīšu kā reģistrēties, kā tirgoties ar Binance, un kādas Binance tirdzniecības maksas būs jāmaksā. Es arī pastāstīšu, cik droša ir apmaiņas izmantošana, un pat kādiem lietotājiem tā ir paredzēta.

Līdz brīdim, kad esat pabeidzis lasīšanu, jūs visu uzzināsiet viena no lielākajām kriptogrāfijas apmaiņām un, vēl svarīgāk, jūs zināt, kā izmantot Binance!

Sākšu ar īsu ievadu apmaiņai.

Binance grāmata

Binance Ķīnā dibināja 2017. gadā Changpeng Zhao un Yi He. Viņš un Džo abi strādāja OKCoin pirms izlemt izveidot viņu kriptogrāfijas biržu.

Jaunākais atrastais Coinbase kupons:

Uzņēmums bija spiests pamest Ķīnu 2017. gada septembrī pēc tam, kad Ķīnas valdība aizliedza tirdzniecību ar kriptovalūtām. Kopš tā laika tam ir biroji Japānā un Taivānā. Šobrīd tas ir atrodas Maltā.

Binance sauc savu kriptovalūtu Binance monēta (BNB). Izmantotā apmaiņa sākotnējais monētu piedāvājums Binance Monētas paaugstināšanai 15 miljoni ASV dolāru finansējuma vērtībā 2017. gada jūlijā. Tiek piedāvātas atlaides tirgotājiem, kuri izmanto BNB, lai samaksātu tirdzniecības maksu (ko es sīkāk paskaidrošu nedaudz vēlāk!)

Kā lietot Binance: Binance logotips.

Piezīme: Sākotnējais monētu piedāvājums (ICO) ir vienkāršs veids, kā kriptogrāfijas uzņēmumiem piesaistīt naudu, neizmantojot sarežģītākas metodes, piemēram, obligācijas vai akcijas.

CoinMarketCap Binance ir uzskaitīts kā otra lielākā kriptogrāfijas birža tirgū. Pēdējo 24 stundu laikā vairāk nekā 1,4 miljardi USD tajā ir tirgota kriptovalūta.

Binance ir kriptogrāfijas apmaiņa. Tas nozīmē ka lietotāji to var izmantot tikai kriptovalūtu tirdzniecībai. Ja jums vēl nepieder kāda kriptogrāfijas valūta, jums būs jāiegādājas, pirms varat sākt tirdzniecību ar Binance. Es iesaku izmantot apmaiņu, kas piedāvā fiat valūta tirdzniecība patīk Coinmama, CEX.IO vai Monētu bāze.

Piezīme: Fiat valūtas ir valstu oficiālās valūtas. Piemēri: Japānas jena (JPY), ASV dolārs (USD) un Lielbritānijas mārciņa (GBP).

Kad jums ir kriptonauda, ​​varat to izmantot tirdzniecībai vairāk nekā 200 monētas un žetoni par Binance. Tagad jūs zināt, kas tas ir, esat gatavs iemācīties izmantot Binance!

Pirms es varu jums parādīt, kā lietot Binance, man jums ir jāpierāda kā atvērt kontu.

Kā atvērt kontu

Izpildiet zemāk sniegtos vienkāršos norādījumus, un jūs visu laiku tirgosieties!

1. Reģistrēties: Pirmais, kas jums jāzina par to, kā izmantot Binance, ir tas, kā reģistrēties! Iet uz Binance mājas lapā un noklikšķiniet uz Reģistrēties.Kā lietot Binance: reģistrācija.

Jūs tiksiet novirzīts uz reģistrācijas lapu, kur jums tas būs nepieciešams ievadiet savu e-pasta adresi un izveidojiet paroli.Kā lietot Binance: reģistrācijas veidlapa.

Piezīme: Vienmēr izmantojiet e-pasta adresi, kuru zināt par drošu un kuru regulāri pārbaudāt. Veidojot paroli, izmantojiet ciparu, simbolu, lielo un mazo burtu kombināciju.

2. Izlasiet un piekrītiet Binance lietošanas noteikumiem un noklikšķiniet Reģistrēties.

3. Pierādiet, ka neesat robots. Jums tiks lūgts aizpildīt mīklu, kuru jums vajadzētu viegli atrast. Ja vien … jūs neesat robots!Kā lietot Binance: verifikācijas pārbaude.

Tagad jums tiks nosūtīts e-pasts. Klikšķiniet uz Pārbaudiet e-pastu lai pabeigtu reģistrāciju.Kā izmantot Binance: konta aktivizēšana ir veiksmīga.

Apsveicam! Jūs esat Binance konta īpašnieks. Pēc tam es jums parādīšu, kā izmantot Binance, bet vispirms jums ir jāaizsargā savs konts.

4. Aizsargājiet savu kontu: Pirmo reizi piesakoties, jums tiks vaicāts, vai vēlaties iestatīt 2FA. Jūs vēlaties iestatīt 2FA, tas ir ļoti svarīgi! Ja izvēlaties Pagaidām izlaist, vēlāk to nožēlosi!Kā izmantot Binance: 2FA vai divu faktoru autentifikāciju.

Piezīme: 2FA ir divu faktoru autentifikācija. Tā ir drošības funkcija, kas lietotājiem piešķir papildu paroles formu. Lietojot 2FA, lietotāji ievada parasto paroli un otro kodu, ko var nosūtīt uz mobilo ierīci īsziņā vai izveidot Google autentifikators lietotne.

Pēc 2FA iestatīšanas jūs būsiet gatavs finansēt savu kontu. Tas nozīmē kriptonauda pārvietošanu tajā. To var izdarīt līdz sūtot kriptovalūtu no kriptogrāfijas maka vai citas apmaiņas – patīk Monētu bāze – uz savu Binance kontu. Lūk, kā tas darbojas.

Kā finansēt kontu

Šajā Binance apmācībā es izmantošu Monētu bāze kā vienu no veidiem, kā jūs varat finansēt savu Binance kontu. Līdzīgs process tiks piemērots gandrīz jebkurai citai biržai, no kuras sūtāt līdzekļus. Es izmantošu Ethereum (ETH) kā kriptovalūtas piemēru, kuru varat izmantot sava Binance konta finansēšanai.

1. Dodieties uz Coinbase: Piesakieties savā Coinbase kontā un noklikšķiniet uz Konti. Pēc tam noklikšķiniet uz Nosūtīt kur teikts ETH maks.Kā lietot Binance: Coinbase ETH maku.

Jums tiks lūgts ievadīt a Saņēmējs. Šeit tiks nosūtīts Ethereum. Jūs to sūtāt uz Binance, tāpēc no sava Binance konta jums jāsaņem Ethereum adrese.

2. Piesakieties savā Binance kontā. Uzdevumjoslā noklikšķiniet uz Līdzekļi pēc tam Noguldījumi.Kā izmantot Binance: Binance noguldījumi.

Tagad ievadiet kriptonauda, ​​kurai nepieciešama adrese. Šajā piemērā es izmantoju Ethereum. Binance izveidos Ethereum adresi, uz kuru nosūtīt līdzekļus.Kā lietot Binance: noguldīt ēteru.

The ETH depozīta adrese ir vieta, kur jūs nosūtīsit savus Ethereum līdzekļus, tāpēc kopējiet un ielīmējiet to Saņēmējs jūsu Coinbase kontā.Kā izmantot Binance: ETH nosūtīšana, izmantojot Coinbase.

Viss, kas jums jādara tagad, ir izlemiet, cik daudz Ethereum vēlaties nosūtīt uz savu Binance kontu un noklikšķiniet Nosūtīt. Līdzekļi parādīsies jūsu Binance kontā, tiklīdz tos apstrādās Ethereum tīkls.

Tagad jūs zināt, kā izmantot Binance konta atvēršanai un finansēšanai. Pēc tam jūs varat uzzināt, kā tirgoties ar Binance!

Kā tirgoties ar Binance

Ir divi Binance tirdzniecības iestatījumi: Pamata un Papildu. Iesācējiem vajadzētu sākt ar tirdzniecību Pamata.

The Pamata tirdzniecības iestatījumam ir vienkāršs un viegli saprotams izkārtojums. Tiek parādīta tikai darījumu veikšanai svarīga informācija. Jums tas jāatceras Binance ir profesionāla tirdzniecības platforma, tāpēc pat Pamata Tirdzniecības iestatīšana dažiem iesācējiem var šķist pārāk sarežģīta. Tomēr tas neaizņems ilgu laiku, lai to saprastu!

The Papildu tirdzniecības iestatījums dod ekspertiem tirgotājiem piekļuvi visām cenu diagrammām un tirgus datiem, kas tiem nepieciešami sarežģītu darījumu veikšanai. Tā kā šī ir Binance apmācība iesācējiem, es jums parādīšu tikai to, kā pirkt vietnē Binance Pamata. Saglabāšu viltīgo saturu vēl uz vienu dienu!

Uzzināsim, kā izmantot Binance Pamata tirdzniecība.

Kā izmantot Binance pamata darījumiem

1. Piesakieties savā Binance kontā. Jauki un viegli!

2. Noklikšķiniet uz Apmaiņa uzdevumjoslā un atlasiet Pamata.Kā izmantot Binance: pamata apmaiņas režīms.

3. Kā redzat, Pamata nav ļoti pamata!

Kā lietot Binance: pamata Binance diagrammas.

4. Izvēlieties tirdzniecības pāri. Binance uzskaita simtiem tirdzniecības pāru. Tie ir monētu pāri, kuriem Binance piedāvā maiņas kursu. Piemēram, Bitcoin var tirgot ar 143 dažādām monētām, tāpēc mēs sakām, ka Bitcoin ir 143 tirdzniecības pāri Binance. Šajā piemērā mūsu konts tiek finansēts Ethereum, tāpēc mēs varam tirgoties tikai ar Ethereum.

Lai uzzinātu, kuras kriptovalūtas tiek piedāvātas tirdzniecībai ar Ethereum, atlasiet ETH augšējā labajā stūrī. Tagad jūs to varēsit redzēt Ethereum Binance ir 140 dažādi tirdzniecības pāri. Atlasiet monētu, pret kuru vēlaties apmainīt Ethereum. Piemēram, jūs varat izvēlēties Ripple (XRP).Kā lietot Binance: šķirošana.

5. Izvēlieties, kāda veida tirdzniecību vēlaties veikt. Binance piedāvājumi trīs veidu darījumu skaits:

  • Ierobežot pasūtījumus ļauj lietotājiem noteikt maksimālo cenu, kuru viņi ir gatavi maksāt par monētām, vai minimālo cenu, par kuru viņi ir gatavi tās pārdot. Pēc tam tirgotājiem jāgaida, kamēr pircējs vai pārdevējs pieņem viņu cenu.

  • Tirgus pasūtījumi ļaut lietotājiem tirgot monētas par to pašreizējo tirgus cenu. Šāda veida tirdzniecība ir visātrākā un vienkāršākā.

  • Stop-limit rīkojumi ļaut tirgotājiem pirkt vai pārdot monētu, kad tā ir sasniegusi noteiktu cenu. Šāda veida pasūtījumus bieži izmanto tirgotāji, kas atbalsta to.

Šodien es tikai parādīšu, kā pirkt vietnē Binance with tirgus pasūtījumi. Tie ir ātri, vienkārši un lieliski piemēroti iesācējiem.

6. Izvēlieties summu, kuru vēlaties tirgot. Noklikšķiniet uz Tirgus ja esat apmierināts ar pašreizējo tirgus cenu un ievadiet Ripple (vai izvēlētās monētas) daudzumu, kuru vēlaties iegādāties. To varat ievadīt kā summu vai procentus no Ethereum savā kontā.Kā izmantot Binance: pērkot XRP.

Tagad, viegli! Klikšķiniet uz Pērciet XRP un viss. Jūs tagad esat kriptogrāfijas tirgotājs Binance!

Tagad jūs zināt, kā izmantot Binance darījumu veikšanai, man jums par to jāpastāsta Binance tirdzniecības maksas.

Tirdzniecības maksas

Binance tirdzniecības komisijas ir vienas no zemākajām tirgū. Binance neiekasē lietotājus par iemaksu veikšanu. Tas notiek tāpēc, ka apmaiņa notiek tikai ar kriptovalūtu. Tas ļauj izvairīties no augstajām nodevām, kas jāmaksā biržām, kas piedāvā fiat tirdzniecību.

Binance iekasē dažādas izņemšanas maksas par dažādām kriptovalūtām, taču tās visas ir diezgan zemas. Piemēram, ja izņemsit Ethereum, no jums tiks iekasēta maksa 0,01 ETH un, ja izņemsit Ripple, no jums tiks iekasēta maksa 0,25 XRP.

Binance tirdzniecības maksa ir ierobežota 0,1% no katra pirkuma vai pārdošanas lietotāju veiktā pirkuma. Šī maksa tiek samazināta par 50% ja tirgotāji to samaksai izmanto Binance Monētu. Tā ir galīgā maksa tikai par 0,05%!

Kā izmantot Binance: maksa par tirdzniecību.

Jums tikai jāpārbauda tā konkurentu tirdzniecības maksa, lai saprastu, kāpēc Binance ir viena no populārākajām biržām tirgū. Bittrex un Bitstamp ir labi pazīstami ar zemām nodevām, un viņi abi iekasē maksu 0,25% katram darījumam. Tas ir piecas reizes vairāk nekā Binance!

Kā redzat, Binance tirdzniecības maksa ir viena no biržas labākajām īpašībām. Tālāk es vēlos pastāstīt par vēl vienu no tā funkcijām – drošība.

Īsa piezīme par Binance drošību

Ja šodien es jums neko citu nemācīšu, es iemācīšu, kā droši lietot Binance!

Ir vairāki veidi, kā Binance lietotāji var pasargāt sevi no zagļiem un hakeriem:

Kā izmantot Binance: divu faktoru autentifikācija.

Divu faktoru autentifikācija:

Šī drošības funkcija ir tik svarīga, ka esmu to pieminējis divas reizes!

Kā lietot Binance: pikšķerēšana.

Ignorēt to cilvēku pieprasījumus, kuri apgalvo, ka ir no Binance:

Neviens no Binance komandas nekad neprasīs jūsu paroles vai 2FA kodus. Viņi arī nekad nelūgs nosūtīt monētas uz “drošu kontu” vai jebkur citur!

Kā lietot Binance: oficiālā vietne.

Izmantojiet tikai oficiālo Binance vietni:

Neklikšķiniet uz saitēm uz Binance e-pastos / uznirstošajos logos. Pārbaudiet oficiālo Binance URL un pievienojiet to grāmatzīmei! Ja jums jāsazinās ar Binance komandu, izmantojiet vietnē atrodamo kontaktinformāciju mājas lapā.

Kā lietot Binance: pretvīrusu programmatūra.

Izmantojiet spēcīgu pretvīrusu programmatūru:

Jūsu Binance konts ir tikpat drošs kā ierīce, no kuras tai piekļūstat. Pārliecinieties, ka visās ierīcēs, kuras izmantojat, lai piekļūtu savam Binance kontam, nav kļūdu un vīrusu.

Kriptogrāfijas apmaiņas izmantošana nav tāda pati kā bankas sniegto pakalpojumu izmantošana. Tur ir nav diennakts palīdzības līniju piezvanīt vai ēkas, kuras varat apmeklēt, lai sūdzētos! Jūs esat atbildīgs par sava konta drošību, tāpēc esiet drošs, kripto iesācējiem!

Līdz šim esmu iemācījis, kā izmantot Binance, lai atvērtu kontu un veiktu pamata darījumus. Esmu arī tev mācījis Binance tirdzniecības maksas un nodrošinājums. Pirms dodaties uz Binance un sākat tirgoties, es vēlos ātri apskatīt, kādam lietotājam Binance ir paredzēts.

Kas ir Binance?

Binance ir paredzēts uzrunāt pēc iespējas vairāk lietotāju. Apmaiņa ir pietiekami vienkārša, lai iesācēji to varētu izmantot, un tā piedāvā pietiekami daudz monētu un funkciju, lai arī eksperti tirgotāji būtu apmierināti. Es ieteiktu Binance kriptogrāfijas tirgotājiem gandrīz katrā pieredzes līmenī.

Vienīgie lietotāji, kuriem varētu rasties grūtības izmantot Binance, ir pirmreizēji tirgotāji. Šiem lietotājiem, iespējams, nepiederēs nekāda kriptonauda, ​​un viņi, iespējams, nesapratīs kriptogrāfijas tirdzniecības pamatus. Ja tas izklausās pēc jums, tad es iesaku reģistrēties apmaiņai, piemēram Monētu bāze. Izmantojot Coinbase, jūs varēsiet iegādāties savu pirmo kriptovalūtu ar fiat valūtu un veikt dažus vienkāršus darījumus. Tad būsiet gatavs izmēģināt Binance.

Tirdzniecība ar Binance novedīs jūs no iesācēja līdz ekspertam Pamata un Papildu iestatījumi. Jūs varat sākt, veicot vienkāršus tirgus darījumus un pāriet uz sarežģītākiem limitu un stop-limit rīkojumu darījumiem.

Binance saviem lietotājiem piedāvā a lieliska monētu izvēle un tāda veida tirgus informācija, kādu neatradīsit lielākajā daļā citu biržu. Viena lieta, kas tai nav, ir fiat tirdzniecība. Bet tas drīz mainīsies.

2018. gada 28. jūnijā Team Binance paziņoja, ka ir uzsākusi savu pirmo fiat tirdzniecības biržu … Ugandā! Binance Uganda ļaus tirgotājiem izmantot Binance, lai pirmo reizi iegādātos kriptovalūtas ar fiat valūtām. Kad fiat tirdzniecība kļūst pieejama visās Binance platformās, es paredzu, ka lielākajai daļai lietotāju nebūs jādodas nekur citur.

Tātad, es esmu runājis par kā nopirkt Binance, kurš var izmantot Binance un cik maksā tirdzniecība ar Binance. Atliek tikai dalīties ar jums vēl ar dažiem gudrības vārdiem, pirms es dodos.

Secinājumi

Kriptovalūtas maiņas tirgus ir ļoti pārpildīts. Apmaiņa, kas izdodas būs tie, kas piedāvās funkcijas, kuras katrs tirgotājs var izmantot un izbaudīt. Šajā Binance apmācībā es domāju, ka esmu parādījis apmaiņu, kas tieši to dara!

Binance tirdzniecības apjoms pārsniedz 1,4 miljardi USD laba iemesla dēļ – tas darbojas!

Binance ir miljoniem laimīgu klientu visā pasaulē. Viņi izmanto Binance, jo tas ir vienkārši un tam ir lieliskas tirdzniecības iespējas. Ja jūs man neticat, tad jūs zināt, ko darīt! Es jums parādīju, kā izmantot Binance. Tagad ej un izmēģini pats! Kad esat veicis dažus darījumus, dariet man zināmu. Es labprāt dzirdētu, ko jūs domājat!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me