Kā nopelnīt naudu ar Bitcoin: visaptveroša rokasgrāmata

Bitcoin, kā kriptonauda, ​​jau labu laiku ir pakļauta galvenajām debatēm. Cilvēki analizē tās pagātni un spekulē par tās nākotni visdažādāko iemeslu dēļ – daži cilvēki vēlas uzzināt kriptovalūtu vēsturi, citi ir ieinteresēti iespējamās ieguldījumu iespējas.

Lai kāds būtu jūsu iemesls, šajā ceļvedī mēs runāsim par dažādiem veidiem kā nopelnīt naudu ar Bitcoin.

Mēs runāsim par dažādiem veidiem kā gūt peļņu no Bitcoin – bet vispirms mēs apsvērsim, kāpēc Bitcoin ir tik populārs vispār. Tad, kad mēs saprotam vēsture (vai vismaz tās super īso versiju) par šīs kriptovalūtas parādīšanos un nonākšanu pie varas, mēs izpētīsim tās peļņas iespējas.

Piezīme: Nav svarīgi, vai tu veikt gudru ieguldījumu un nopelnīt no tā daudz naudas, ja jums ir nedrošs maks ko var viegli uzlauzt. Tas nozīmē, ka izvēlieties uzticamu Bitcoin maku. The lielākā daļa ieteicamās iespējas iekļaut Virsgrāmata Nano S un Trezor modelis T..

Īsā Bitcoin vēstures versija

Bitcoin to izveidoja vēl 2009. gadā kāds (vai kāda cilvēku grupa), kurš pazīstams ar. pseidonīmu Satoshi Nakamoto. Laikā, kad tā ieraudzīja dienasgaismu, neviens pat nebija dzirdējis par kriptovalūtām, nemaz nerunājot par to, ka ar tādu būtu saskāries.

Jaunākais atrastais Coinbase kupons:

Bitcoin zīdaiņu un pusaudžu gadi bija diezgan raupja – tai neizdevās iegūt ievērojamu saķeri un uzmanību, kaut arī tās cenas svārstījās par to, kas (tajā laikā) šķita diezgan maz. Neviens joprojām nezināja, kā nopelnīt naudu ar Bitcoin.

Visbeidzot, plkst 2017. gada sākums Bitcoin pārkāpa 1000 ASV dolāru etalons. Tikai gada laikā tas izdevās gandrīz sasniedz 20 000 USD atzīme.

Lieki piebilst, ka tas bija milzīgs – visi vai nu stāvēja ar zodiem, kas sasniedza grīdu, vai arī visu, kas viņiem bija, ieleja Bitcoin – tas šķita kā neapturams spēks, kas katru dienu palielināja impulsu. Tomēr, ja nesen esat pārbaudījis Bitcoin cenu diagrammas, jūs zināt, ka lietas ieguva citu pagriezienu.

Bitcoin krišana (?)

Pie 2018. gada sākums, Bitcoin cena bija ap 11 000 USD, pēc tam sasniedza šokējošu zemāko līmeni – gandrīz 6000 USD. Šīs rokasgrāmatas rakstīšanas laikā Bitcoin pašreiz ir vērts 6400 USD.

ATJAUNINĀT 2021. GADU: Divus gadus vēlāk mēs varam redzēt, ka Bitcoin ir izpildot diezgan labi. The pašreizējā cenu noteikšana kriptonauda ir 10 292 ASV dolāri un, lai gan ir daži pamanāmi kāpumi un kritumi, šķiet, ka cena joprojām ir diezgan augsta, tāpat kā 2018. gada sākumā.

Kā nopelnīt naudu ar Bitcoin: visaptveroša rokasgrāmata

Kas izraisīja šāda mēroga avāriju? Nu, ir daudz spekulāciju.

Cilvēki, kuri bieži meklē, kā nopelnīt naudu ar kriptovalūtu, droši vien zinās kā izskatās Bitcoin cenu diagramma:

Kā nopelnīt naudu ar Bitcoin: visaptveroša rokasgrāmata

Varbūt tas kaut ko atgādina? Varbūt… zobs?

Šāda veida diagrammu sauc par “haizivju zobu” diagramma. Tas nozīmē, ka kriptovalūtas (šajā gadījumā – Bitcoin) cena pieauga un nokrita tik ātri, ka diagrammas veiktais ceļš atgādina asu haizivju zobu.

To sauc arī par “sprādziena burbuli”. Slavens ekonomists pat tika citēts, sakot, ka Bitcoin ir “lielākais burbuļu plīsums vēsturē”. Tiek uzskatīts, ka iemesli tam ir uzbūvēta ažiotāža, atbalsta trūkums par blokķēdi, tirgus manipulācijas un daudz, daudz ko citu.

Neatkarīgi no gadījuma, ir acīmredzams, ka, ja nekas cits, Bitcoin veica milzīgs nirt no kuras pašlaik mēģina atgūties. Ikvienam, kurš meklē, kā nopelnīt naudu, izmantojot Bitcoin, iespējams, jāpatur prātā šīs lietas.

Kā nopelnīt naudu ar Bitcoin?

Tātad tagad, kad jūs zināt dažas lietas par Bitcoin pieaugums un kritums, mēs beidzot varam pāriet uz naudas pelnīšanas metodes.

Tur ir diezgan daudz metožu lai nopelnītu naudu ar Bitcoin palīdzību, bet šajā rokasgrāmatā es aplūkošu tikai galvenos – ja man būtu jāuzskaita visi, šī rokasgrāmata būtu vismaz trīssimt lappušu gara.

Saraksts nav sastādīts kādā noteiktā secībā. Dažas metodes darbojas labāk (vai ātrāk) nekā citas, bet – parasti – tas ir atkarīgs no cilvēka.

Salīdziniet kriptogrāfijas biržas blakus ar citiem

Vai tu zināji?

Vai esat kādreiz domājis, kuras kriptogrāfijas biržas vislabāk atbilst jūsu tirdzniecības mērķiem?

Skat & salīdziniet TOP3 kriptogrāfijas biržas blakus

1. metode – Bitcoin iegāde

Nē, es jokoju.

Ir milzīgas cilvēku grupas, kuras “iegulda” Bitcoin vienkārši to pērkot. Protams, šī ir riskanta metode, bet, iespējams, vienkāršākā.

Ir pāris šādu investoru veidi. Daži cilvēki vienkārši pērk noteiktu daudzumu monētas un aizmirst par to uz gadu … vai desmit. Šiem cilvēkiem parasti ir īsts nodoms gūt īstermiņa peļņu – viņi bieži tic kriptovalūtu veiksmīgai nākotnei un cer, ka viņu ieguldījums kādreiz viņiem dos desmitkārtīgu peļņu.

Cits Bitcoin investoru veids ir cilvēki, kas to dara daudz pētījumu, izlasiet visas pieejamās prognozes, kā nopelnīt naudu ar kriptovalūtu, un pavadiet nedēļas, analizējot datus un statistiku. Šiem cilvēkiem mēdz būt ļoti konkrētu laika grafiku – lielāko daļu laika viņi vēlas ieguldīt īstermiņa un vienkārši jāzina, kad tas jādara.

Kā nopelnīt naudu ar Bitcoin: visaptveroša rokasgrāmata

Arī šīs investīcijas mēdz būt mazākas salīdzinot ar ilgtermiņa – galu galā cilvēki iegulda, iepriekš veicot daudz pētījumu, bet, ja viņu ieguldījums neizdodas, viņi varētu vienkārši pāriet uz nākamo laika periodu.

Ja jūs domājat par kā nopelnīt naudu ar Bitcoin vai kā vispār nopelnīt naudu ar kriptovalūtu, pērkot Bitcoin var būt lielisks iesācējs – vai katastrofāls. Tas var ātri padarīt jūs reālas milzīgas naudas summas vai novest jūs pie parāda robežas. Viss ir atkarīgs no viena faktora – iepriekš veikto pētījumu apjoma.

Padoms: Jums nevajadzētu ieguldīt naudas summu, kuru nevarat zaudēt.

2. metode – pieņemiet maksājumu Bitcoin

Vai esat dzirdējuši par Fiverr? Tā ir vietne, kur cilvēki maksā 5 USD par sava veida pakalpojumu, ko veic citi ārštata darbinieki. Tagad izmantojiet šo pašu koncepciju, bet iedomājieties, ka Bitcoin ienāk USD vietā.

Viss, kas jums jādara lai šī metode darbotos, ir šāda:

  • Padomājiet par prasmi, kas jums padodas. Tas, atklāti sakot, var būt jebkas – sākot no reklāmas tekstu rakstīšanas un digitālā mārketinga līdz gleznošanai vai dziedāšanai. Izvēlieties savu augstāko kvalitāti (vai īpašības) un izdomājiet veidus, kā ar tām varētu gūt peļņu.
  • Izveidojiet kriptonauda maku. Ja jūs lasāt rokasgrāmatu par to, kā nopelnīt naudu ar Bitcoin, iespējams, šis solis šķiet acīmredzams, un jūs to esat darījis jau sen. Bet katram gadījumam ļaujiet tam kalpot kā atgādinājumam – kriptogrāfijas monētas maksā jūsu kriptonauda ir droša un gatava lietošanai, tāpat kā seifs par jūsu fizisko naudu. Ja jums to vēl nav, izpētiet un izveidojiet to pēc iespējas ātrāk! Gadījumā, ja jūs interesē atrast visdrošākie kriptovalūtas maki tirgū, izbraukšana Virsgrāmata Nano S un Trezor modelis T..
  • Atrodiet veidu, kā uzlādēt cilvēkus. Laba vieta, kur sākt, ir piedāvāt savu pakalpojumi tiešsaistes forumos un tirgus vietās, norādot, ka maksājumus veicat tikai Bitcoins vai citu kriptovalūtu veidā. Dariet to pietiekami ilgi, un jūs galu galā varētu vēlēties izveidot šim nolūkam paredzētu vietni un iemācīt citiem, kā pelnīt naudu ar Bitcoin.

Kā nopelnīt naudu ar Bitcoin: visaptveroša rokasgrāmata

Ja domājat par to, kā gūt peļņu no Bitcoin (un ja jūs to nopietni domājat), veicot pētījumus būs neizbēgama. Bez tā tas ir kā mēģināt naktī vadīt automašīnu ar izslēgtiem lukturiem – protams, VARĒT to paveikt, taču iespējas nav vērts riskēt.

3. metode – ieguve

Viens no populārākajiem veidiem, kā gūt peļņu no Bitcoin, ir Bitcoin ieguve. Ieguves veidus var būt divi – savs, personīgais vai mākoņu ieguve.

Ja jūs vēlaties raktuves individuāli (tas nozīmē, ka ar savu kalnrūpniecības platformu), iespējams, tas nav labākais veids, kā nopelnīt naudu ar Bitcoin. Tiek uzskatīts, ka Bitcoin viena no manām grūtākām kriptovalūtām jo tā ir tēma galvenie panākumi un daudzi cilvēki vēlas iesaistīties ažiotāžā, tomēr to ir ierobežoti.

A viena platforma, lai cik labi tas varētu būt, varētu būt grūtības gūt ievērojamu peļņu, it īpaši, ja ņemat vērā elektrības un uzturēšanas cenas.

Mākoņu ieguve, tomēr pēdējos gados ir kļuvis ļoti populārs. Tas ir lieliska alternatīva kad runa ir par ieguvi, jo jūs nav nepieciešams iegādāties nevienu aparatūru vai programmatūru, salikt vai pat DARĪT jebko – viss, kas jums jādara, ir jāmaksā vienreizēja maksa par līgumu, un viss!

Kā nopelnīt naudu ar Bitcoin: BTC mākoņu ieguve.

Parasti katra mēneša beigās jūs saņemsiet savus ieņēmumus. Summa būs pamatojoties uz jūsu plānu izvēles un elektrības rēķins objektā, uz kura balstās mākoņu ieguves pakalpojums.

Kopumā kriptonauda ieguve ir ļoti populāra metode cilvēkiem, kuri meklē, kā nopelnīt naudu ar Bitcoin. Lai to veiksmīgi veiktu, ir nepieciešamas zināmas zināšanas un zināšanas šajā jomā (it īpaši, ja vēlaties izveidot savu platformu), taču rezultāti noteikti ir pūļu vērti.

4. metode – ieguldījumi

Un nē, nevis pērkot bitkoinu un pēc tam pārdošanu.

Jums ir diezgan daudz izvēles iespēju ieguldot Bitcoin. Jūs varētu nopelnīt naudu ar Bitcoin, ieguldot jaunizveidotos uzņēmumos, uzņēmumos, akcijās vai pat pašā blockchain attīstībā.

Uz blockchain balstīti iesācēji ir ļoti populāra izvēle, kad runa ir par ieguldījumiem ar kriptovalūtu saistītā jomā. Jau tagad daži ievērojami starta uzņēmumi ir guvuši panākumus galvenajos virzienos (t.i., Brave’s Basic Attention Token).

Jums vajadzētu veikt rakšanu un uzzināt nākamo labāko, taču, ja jums būtu taisnība un ieguldītu starta laikā, kamēr tas vēl ir sākuma stadijā, jūs varētu vienkārši hit džekpotu un palielināt savu peļņu līdz jumtam.

Uzņēmumi, kas nodarbojas ar Bitcoin vai blockchain izstrādi (vai izpēti), ir arī laba investīciju iespēja. Jums būtu jāpārskata viņu informācija – Baltā grāmata, viņu mērķi un darba ētika, rezultāti, statistika utt., Un, ja viņu kopējais viedoklis šķiet pievilcīgs, jūs varētu domāt par ieguldījumiem viņu projektos vai pašā uzņēmumā.

Jums vajadzētu būt uzmanīgi ar ieguldījumiem, gan – it īpaši, ja runa ir par kriptovalūtām. Nav noslēpums, ka kriptovalūtu tirgus ir ļoti neparedzama vieta.

Vienmēr veiciet mājasdarbus un izpētiet objektus, kuros plānojat ieguldīt, vai arī jautājums “kā nopelnīt naudu ar Bitcoin?” var kļūt par “kā izkļūt no parādiem (bez Bitcoin)?”.

Secinājums

Ir daudz kravu dažādas naudas pelnīšanas metodes Bitcoin, gan tieši, gan netieši. Tiešas metodes būtu kriptovalūtas pirkšana vai tirdzniecība ar to, bet netiešas metodes piemērs būtu kriptogrāfijas ieguve. Tas ir tikai dabiski, ja sākumā sajaucaties – kriptonauda ir grūts rieksts!

Kā jau es teicu sākumā, priekšroka jebkurai no šīm metodēm tiek svinīgi gulēta uz personu, kura tās izmanto. Ja viens cilvēks atrod mākoni, kas iegūst dāvanu, kas nosūtīta no augšas, cits varētu domāt, ka tas viss ir liels krāpšanās, un vēlas visu izdarīt pats.

Viens padoms: PĒTĪJUMS. Veiciet daudz pētījumu. Ja jūs pieliksiet pūles, īsā laikā izvēlēsieties pareizo metodi. Forumi ir lieliska vieta, kur sākt. Pievienojieties Facebook grupām, piedalieties viņu tērzēšanā. Nebaidieties uzdot jautājumus.

Turklāt ir vērts atzīmēt, ka šīs bija tikai dažas ar rokām izvēlētas metodes kā nopelnīt naudu ar Bitcoin. Ja neviena no šīm metodēm jums neatbilst vai nešķiet pievilcīga, jūs vienmēr varat mēģināt meklēt alternatīvas, piemēram, dienas tirdzniecību, kriptogrāfijas kreditēšanu utt. Izvēle ir patiešām neierobežota. Nebaidieties eksperimentēt un izmēģināt jaunas lietas!

Pat ja kriptos pastāv jau diezgan ilgu laiku tagad kriptovalūtu pasaule daudziem cilvēkiem joprojām ir noslēpums. Katru dienu sabiedrībā un tirgū ienāk jaunas analīzes, statistikas informācija un pat jaunas monētas. Tas nav viegls varoņdarbs, taču, ja jūs nolemjat sekot līdzi un izmēģināt kādu no šīm metodēm, kā nopelnīt naudu ar kriptovalūtām (vai, konkrētāk, ar Bitcoin), es novēlu jums veiksmi!

Vienkārši atcerieties, ja jūs nolemjat veikt ilgtermiņa ieguldījumu, ir svarīgi ne tikai izvēlēties uzticamas kriptogrāfijas apmaiņas (piemēram, Monētu bāze vai Vienkāršs), bet arī turiet savas kriptovalūtas droši maki, piemēram, Virsgrāmata Nano S un Trezor modelis T.. Viņi abi ir aparatūras maki un uztur jūsu privātās atslēgas bezsaistē.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me