Kā nopirkt Cardano un iegūt ADA maku

Vai zinājāt, ka Cardano izveidoja tā pati persona, kas līdzdibināja gan Ethereum, gan BitShares? Nu tā bija! Jebkurā gadījumā, ja vēlaties uzzināt, kā iegādāties Cardano un iegūt atbilstošu ADA maku, jūs esat īstajā vietā!

Manas rokasgrāmatas Kā nopirkt Cardano pirmā daļa nedaudz pastāstīs par to, kas ir Cardano (ADA), pirms parādīs, kā un kur to iegādāties.

Pēc tam mēs pāriesim pie tā, kā iegūt ADA maku, lai pēc Cardano iegādes jūs to varētu uzglabāt.

Tātad, ko jūs gaidāt? Sāksim!

Cardano saknes

Kā nopirkt Cardano decentralizētās lietojumprogrammāsCardano pirmo reizi 2015. gadā uzsāka fonds ar nosaukumu Input-Output Hong Kong (IOHK), kuru vada Charles Hoskinson.

Jaunākais atrastais Coinbase kupons:

Viņi vēlējās izveidot blokķēdi, kas spētu pārspēt vecākas blokķēdes, piemēram, Bitcoin un Ethereum, kuras dibinātāji sauc par pirmās un otrās paaudzes blokķēdēm.

Galīgais mērķis ir izveidot platformu, kas var darboties kā globāla maksājumu sistēma un dApp tīkls, apstrādājot patiešām ātrus, lētus un pielāgojamus darījumus. Komanda izstrādā protokolu, kas spēs apstrādāt virknes ķēdes viedos līgumus un veidot tiltu starp kriptofinanšu un tradicionālo finanšu pasauli..

Cardano logotips un ADA monētas simbolsCilvēki dažreiz sajaucas par atšķirību starp Cardano un ADA, tāpēc ļaujiet man to noskaidrot. Blokķēdes, kas apstrādā un glabā darījumus, nosaukums ir Cardano, savukārt kriptonauda ir ADA. Tas ir tik vienkārši!

Lai uzzinātu vairāk par pašu Cardano projektu, apskatiet mūsu Kas ir Cardano vadīt.

Kur nopirkt Cardano

Es parādīšu, kur nopirkt Cardano, pirms parādīšu, kā to iegādāties. Tātad, ja jūs jau esat iestatījis, kur to iegādāties, vienkārši pārejiet uz sadaļu Kā nopirkt Cardano.

Kā jūs droši vien zināt, tagad tirgū ir simtiem dažādu kriptovalūtu biržu, kurām katrai ir savi plusi un mīnusi.

Tāpēc es domāju, ka būtu laba ideja iziet visas katras pārskatītās priekšrocības un trūkumus, lai jūs varētu pats izlemt, kurš no tiem vislabāk atbilst jūsu vajadzībām! Sāksim ar Binance!

Binance birža

Kā nopirkt Cardano BinanceLai gan Binance sāka darboties tikai 2017. gadā, tagad tie ir lielākie maiņas darījumi pasaulē ar ikdienas tirdzniecības apjomu. Viena no viņu lielākajām priekšrocībām ir tā, ka viņi uzskaita krietni vairāk nekā 100 dažādas kriptovalūtas

un viņi arī regulāri ir pirmā apmaiņa, kurā ir iekļauta jauna populārā monēta pēc tam, kad tā ir pabeigusi savu ICO.

Interesanti, ka Binance ir atbildīgs par krietni vairāk nekā USD 1 miljardu darījumu dienā, tomēr tie neļauj lietotājiem iemaksāt vai izņemt, izmantojot tradicionālos maksājuma veidus, piemēram, debetkarti / kredītkarti vai bankas kontu..

Tas var būt diezgan nepatīkami, ja Binance izmantojat pirmo reizi un jums nav monētu, ar kurām finansēt kontu. Tomēr no jums netiks iekasēta iemaksa, izmantojot kriptonauda, ​​un Cardano izņemšana maksās tikai 1 ADA monētu, kas ir ļoti saprātīgi. Runājot par tirdzniecības maksām, tās arī ir zemas, tikai 0,1% par katru darījumu.

Binance birža lietotājiem piedāvā gan pamata, gan uzlaboto versiju, kas padara to ideāli iesācējiem, kā arī pieredzējušākiem tirgotājiem.

Binance ir ļoti labs rādītājs, kas nodrošina viņu apmaiņas drošību, un kopš to izveidošanas nav ziņots par lielākiem uzlaušanas gadījumiem. Lai saglabātu jūsu konta drošību, ir vērts izmantot viņu Google autentifikatora funkciju, kas prasīs katru reizi, kad piesakāties, jāievada mobilā koda kods..

Visbeidzot, runājot par klientu apkalpošanu, ir trīs veidi, kā sazināties ar Binance komandu. Ir tiešraides tērzēšanas iespēja, atbalsts pa e-pastu vai varat iesniegt biļeti. Liela daļa palīdzības sadaļas nav pārāk noderīga, jo liela daļa tās ir tulkota slikti no ķīniešu valodas.

Zemāk esmu uzskaitījis Cardano pirkšanas no Binance vispārējās priekšrocības un trūkumus.

PRO

✓ Vairāk nekā 100 dažādas monētas

✓ Zema tirdzniecības maksa

✓ Liela likviditāte

✓ Lieliski piemērots gan iesācējiem, gan pieredzējušākiem tirgotājiem

✓ Bezmaksas depozīti un lēta maksa par ADA izņemšanu

✓ Lieliska drošība

✓ Tiešsaistes tērzēšanas iespēja

CONS

✗ Nepieņem noguldījumus, izmantojot reālās pasaules naudu

✗ Klientu atbalsta sadaļa ir slikti tulkota

Tāpēc tagad, kad jums ir laba izpratne par to, ko Binance var jums piedāvāt, mana ceļveža “Kā nopirkt Cardano” nākamā daļa pārskatīs KuCoin!

Salīdziniet kriptogrāfijas biržas blakus ar citiem

Vai tu zināji?

Vai esat kādreiz domājis, kuras kriptogrāfijas biržas vislabāk atbilst jūsu tirdzniecības mērķiem?

Skat & salīdziniet TOP3 kriptogrāfijas biržas blakus

KuCoin birža

KuCoin apmaiņu 2017. gada maijā izveidoja speciālistu grupa, kas iepriekš strādāja pie tādiem projektiem kā Ant Financial un iBox PAY.

Kā nopirkt Cardano: KuCoin logotips.

KuCoin ir ļoti ērti lietojama platforma, kas ir ieteicama tiem, kas meklē vienkāršāko Cardano iegādes veidu. KuCoin lietotne ir pieejama gan Android, gan iOS, un tā noteikti ir piemērota iesācējiem.

Kucoin atbalsta aptuveni 100 kriptovalūtas un vairāk nekā 400 tirdzniecības pārus. Platforma piedāvā zemas maksas un lieliskus produktus, piemēram, Spot Trade, Marin Trade, Contract Futures, Pool-X, Staking un Kreditēšana. Šīs funkcijas ir ieteicamas pieredzējušākiem lietotājiem.

KuCoin nāk ar stingriem drošības pasākumiem, tomēr joprojām ieteicams savus aktīvus glabāt drošā aparatūras makā.

PRO

✓ Vairāk nekā 100 dažādas monētas

✓ Zema tirdzniecības maksa

✓ Piemērots iesācējiem un pieredzējušiem tirgotājiem

✓ Spēcīga drošība

CONS

✗ Salīdzinoši mazs tirdzniecības apjoms

HitBTC apmaiņa

Kā nopirkt Cardano vietnē HitBTCHitBTC, kas atrodas Igaunijā un tika palaists 2013. gadā, pastāv daudz ilgāk nekā Binance. Platforma ļauj lietotājiem pirkt un pārdot vairāk nekā 200 dažādas kriptovalūtas, tostarp Cardano.

Viena no lielākajām ADA monētu iegādes priekšrocībām no HitBTC ir tā, ka apmaiņa ļauj iemaksāt un izņemt, izmantojot reālās pasaules naudu. Patiesībā viņiem ir viena no plašākajām metožu izvēlēm, kad runa ir par jūsu konta finansēšanu. Piemēram, izmantojot trešo maksājumu nodrošinātāju PerfectMoney, varat izmantot debetkarti / kredītkarti vai bankas kontu.

HitBTC ir verifikācijas process, ja jūs nolemjat noguldīt, izmantojot reālās pasaules naudu, kas ir vienāda visām apmaiņām. Tas prasīs, lai jūs sniegtu dažus personas datus (piemēram, pilnu vārdu / adresi utt.) Un augšupielādētu personu apliecinošu dokumentu (piemēram, pasi)..

Ienākšana un izņemšana no reālās naudas HitBTC ir diezgan dārga, katram maksājumu procesoram iekasējot savu summu. Viņi arī padara savu kriptovalūtas izņemšanas maksas struktūru diezgan neskaidru, tomēr lietotāji ir ziņojuši, ka arī tie ir augsti.

Runājot par tirdzniecības maksām, no spēlētājiem tiek iekasēti 0,1%, savukārt ražotājs neko nemaksā. Gadījumā, ja jūs nezināt, veidotājs ir persona, kas nodrošina apmaiņu ar likviditāti (t.i., iesniedz limita rīkojumus), un ņēmējs ir persona, kas “paņem” piedāvāto cenu..

Platforma ir vairāk piemērota pieredzējušiem tirgotājiem, jo ​​saskarne dažreiz nav ļoti skaidra, tāpēc, ja jūs pirmo reizi iegādājaties kriptonauda, ​​vislabāk varētu būt izmēģināt citu apmaiņu.

Pēdējais punkts, kas jāņem vērā, ir drošība. Apmaiņa 2015. gadā piedzīvoja lielu uzlaušanu, un sliktajiem puišiem izdevās nozagt daudz monētu. Kaut arī nekas nav noticis, jo tas attiecas uz to, ka biržas serveri nebija drošāki. Tāpēc ir svarīgi izņemt monētas tieši ADA makā!

Zemāk esmu uzskaitījis visu HitBTC plusi un mīnusi.

PRO

✓ Viena no lielākajām reālās naudas iemaksas metožu izvēlēm

✓ Tiek uzskaitītas vairāk nekā 200 dažādas kriptovalūtas

✓ Ļoti zemas tirdzniecības maksas

CONS

✗ Ļoti lēns reālās pasaules noguldījumu pārbaudes process

✗ Ziņojumi par dārgu un lēnu izņemšanu

✗ Slikta klientu apkalpošana

✗ Platforma nav ideāla iesācējiem

✗ 2015. gadā piedzīvojis uzlaušanu

✗ Zema dažu to monētu likviditāte

Tātad, ko jūs domājat par pirmajām divām ADA monētu biržām, kuras esmu uzskaitījis līdz šim? Ja joprojām neesat pārliecināts, nākamā mana ceļveža “Kā nopirkt Cardano” daļa pārskatīs Bittrex!

Bittrex birža

Bittrex, kas izveidots 2014. gadā, ir ASV kriptovalūtas birža. Viņiem ir viens no lielākajiem ikdienas tirdzniecības apjomiem, kas nozīmē, ka jums nekad nebūs jācenšas atrast likviditāti. Viņi uzskaita visas galvenās monētas, piemēram, Bitcoin, Ethereum un, protams, Cardano, kā arī dažas mazākas monētas.

Kā nopirkt Cardano Bittex

Diemžēl, tāpat kā Binance, nav iespējams noguldīt līdzekļus, izmantojot tradicionālos maksājuma veidus, piemēram, bankas kontu vai debetkarti / kredītkarti, tāpēc jums būs jāfinansē savs konts, izmantojot citu kriptovalūtu. Tomēr tas ir bez maksas, tāpat kā izņemšana, tāpēc jums jāmaksā tikai blockchain darījuma maksa.

Ja vien jūs neplānojat tirgot patiešām lielas summas (ekvivalents 1 BTC dienā), jums nav jāiesniedz ID. Ja iestatāt divfaktoru autentifikāciju, tas palielinās līdz 3 BTC dienā.

Bittrex, būdams ASV birža, ļoti nopietni ņem vērā drošības drošību un lielāko daļu savu līdzekļu glabā saldētavā.

Vēl viens Bittrex platformas izmantošanas trūkums ir tas, ka viņu klientu apkalpošanas iespējas ir patiešām ierobežotas. Nav tiešraides tērzēšanas vai tālruņa atbalsta, tāpēc jums būs jāiesniedz biļete. Daži lietotāji ir ziņojuši par ātrāku reakcijas laiku, izmantojot savus sociālo mediju kanālus, tāpēc jūs to varat arī izmēģināt, ja jums nepieciešama tūlītēja palīdzība.

Tālāk es apkopoju visus Bittrex plusi un mīnusus.

PRO

✓ Pieejams liels kriptovalūtu klāsts

✓ Zema depozīta un izņemšanas maksa, lietojot kriptovalūtu

✓ Lieliski piemērots gan iesācējiem, gan pieredzējušākiem tirgotājiem

✓ Lieliska drošība

CONS

✗ nepieņem reālās pasaules naudu

✗ Tirdzniecības maksa ir nedaudz augstāka nekā citās biržās

✗ Nav tiešraides tērzēšanas vai tālruņa atbalsta

Esmu tagad pārskatījis trīs dažādas biržas, kurās varat iegādāties Cardano. Kurš, jūsuprāt, visvairāk atbilst jūsu vajadzībām? Nākamajā manā ceļvedī Kā nopirkt Cardano tiks apspriesta Gate.io.

Gate.io apmaiņa

Kā nopirkt Cardano vietnē gate.ioIzveidots 2017. gadā, Gate.io ir viena no jaunākajām kriptovalūtu biržām, kas ienāk tirgū. Platformā ir uzskaitīti vairāk nekā 250 kriptovalūtu savienojumi, no kuriem daudzi ir mazāk populāri altkoīni

ko dažreiz ir grūti atrast citur.

Viena no labākajām Gate.io izmantošanas īpašībām ir tā, ka tā ir viena no lietotājam draudzīgākajām apmaiņas iespējām ar skaidrām un kraukšķīgām krāsām, kas atvieglo navigāciju. Lai gan to tirdzniecības apjomi ir daudz mazāki nekā Binance, Gate.io joprojām ir pieejams labs likviditātes apjoms..

Jūsu kontu nav iespējams finansēt, izmantojot fiat valūtu, kas nozīmē, ka jums būs jāiemaksā, izmantojot kriptovalūtu, kas ir bezmaksas. Tirdzniecības maksa ir 0,2% par katru veikto darījumu, tomēr tā tiek samazināta, tirgojot lielākas summas.

Saskaņā ar Gate.io maksas struktūru jūs maksāsit tikai 0,1 ADA monētas, lai izņemtu savu Cardano, kas ir patiešām lēts!

Drošība apmaiņā izskatās ļoti labi, un lietotājiem tika piedāvāta iespēja iestatīt divu faktoru autentifikāciju. Gate.io izmanto arī saldētavu, lai uzglabātu lielāko daļu klientu līdzekļu, kas papildina papildu drošības līmeni. Tomēr vietnē, šķiet, ir ļoti maz informācijas par to, kur birža faktiski atrodas vai kam tā pieder, kas ir diezgan.

Vēl viens Gate.io izmantošanas trūkums ir tas, ka, runājot par klientu apkalpošanu, nav tiešraides tērzēšanas vai tālruņa atbalsta, tāpēc jums būs jāiesniedz biļete, izmantojot tiešsaistes kontu, vai jānosūta ziņojums uz telegrammu.

Esmu apkopojis visus Gate.io plusus un mīnusus zemāk.

PRO

✓ Ļoti laba monētu izvēle

✓ Ideāli iesācējiem – lietotājam draudzīgi

✓ Zemas tirdzniecības maksas – jo vairāk tirgojat, jo mazāk maksājat

✓ Lētas izmaksas par izņemšanu

CONS

✗ Klientu apkalpošanas iespējas ir ierobežotas

✗ Vietnē ir pieejama maz uzņēmuma informācijas

✗ Nepieņem valūtas noguldījumus

✗ Joprojām ļoti jauna birža, citām ir lielāki tirdzniecības apjomi

Tātad, tur jums tas ir, četras labākās apmaiņas kartes Cardano iegādei! Kuram no tām tu dod priekšroku visvairāk? Viņiem visiem ir savas priekšrocības un trūkumi, tāpēc tas ir atkarīgs tikai no tā, kas jums visvairāk patīk noteikt prioritāti.

Manas rokasgrāmatas “Kā nopirkt Cardano” nākamā daļa parādīs, kā iegādāties ADA monētas, ar detalizētām instrukcijām.!

Kā nopirkt Cardano

Soli pa solim es jums parādīšu, kā nopirkt Cardano, izmantojot Binance biržu. Platformai ir vislielākais tirdzniecības apjoms, to maksas ir zemas, un vietnes lietošana kopumā ir patiešām vienkārša! Jūs varat arī iegādājieties ADA ar kredītkarti vai debetkarti Krakenā – tā kā parasti ir vēlams iegādāties Cardano monētas par fiat naudu, tā ir laba alternatīva!

Lūdzu, ņemiet vērā, ka process ir ļoti līdzīgs visās apmaiņās, kuras es minēju sadaļā Kur nopirkt Cardano.

Pirms sākat darbu ar Binance, jums būs jāiegūst kāda kriptonauda, ​​lai jūs varētu finansēt savu kontu. Vieglākais veids, kā to izdarīt, ir iegādāties Ethereum (ETH) no Coinbase, jo jūs varat viegli izmantot savu debetkarti / kredītkarti vai bankas kontu..

Ir arī citi apmaiņas brokeri, kas ļauj to izdarīt arī jums, tāpēc, ja vēlaties izlasīt manu ceļvedi par Coinbase alternatīvām, noklikšķiniet uz saites šeit!

Konta atvēršana par Binance

  1. Pirmkārt, jums būs jāapmeklē oficiālā Binance vietne, kuru varat izdarīt noklikšķinot uz šīs saites.
  2. Ekrāna augšējā labajā stūrī noklikšķiniet uz Reģistrēties.

   Kā nopirkt Cardano Binance

  3. Tagad jums būs jāievada sava e-pasta adrese, jāizvēlas stingra parole un jāatzīmē noteikumu un nosacījumu lodziņš. Pēc tam noklikšķiniet Reģistrēties.

   kā nopirkt Cardano Binance

  4. Kā drošības līdzeklis (lai pārliecinātos, ka esat cilvēks un nevis robots), jums būs jāpārvelk slīdnis pāri un jāsaskaņo ar finierzāģi.

   Kā nopirkt Cardano Binance

  5. Pēc tam Binance jums nosūtīs e-pastu. Dodieties uz iesūtni un noklikšķiniet uz apstiprinājuma saites.

   Kā nopirkt Cardano Binance

  6. Apsveicam, jums tagad ir Binance konts!

   Kā nopirkt Cardano

  Iemaksājiet līdzekļus Binance

  Kad esat izveidojis savu Binance kontu, jums tas tagad jāfinansē. Jums ir jāsaņem sava Binance depozīta adrese, lai jūs varētu pārskaitīt līdzekļus pāri. Tālāk es jums parādīšu, kā to izdarīt.

   1. Kad esat pieteicies, pārvietojiet peli Līdzekļi (lapas augšdaļā) un pēc tam noklikšķiniet uz Atlikumi.

   2. Tagad jūs redzēsiet garu kriptovalūtu sarakstu, ko atbalsta Binance. Meklēšanas lodziņā ievadiet Ethereum. Pēc tam noklikšķiniet uz Depozīts poga, kas atrodas tajā pašā rindā.

    Kā noguldīt kriptovalūtu Binance

   3. Tagad tiek parādīta jūsu unikālā Binance seifa adrese Ethereum depozītiem. Pārliecinieties, ka esat noklikšķinājis uz Kopēt adresi pogu.

    ETH depozīta adrese

   4. Dodieties uz savu Coinbase kontu (vai jebkuru apmaiņu, kuru esat nolēmis izmantot) un ielīmējiet adresi. Pēc monētu nosūtīšanas tām 10 minūšu laikā jāierodas jūsu Binance kontā..

   Kā nopirkt Cardano Binance

   Ja līdz šim esat ievērojis manu soli pa solim veikto pirkšanas rokasgrāmatu, tagad jums vajadzētu būt pilnībā finansētam Binance kontam.

   Šīs rokasgrāmatas pēdējā daļa parādīs, kā nopirkt Cardano.

    1. Lapas augšdaļā pārvietojiet peli Apmaiņa un pēc tam noklikšķiniet uz Pamata.

     Kā apmainīt kriptonauda binance

    2. Ekrāna labajā pusē noklikšķiniet uz ETH un pēc tam meklējiet. Jums vajadzētu redzēt zemāk redzamo ekrānuzņēmumu.

     Kā nopirkt Cardano binance

    3. Pēc tam noklikšķiniet uz ADA / ETH.

     Kā nopirkt Cardanoon Binance

    4. Jūs tagad esat galvenajā Cardano un Ethereum pāra tirdzniecības ekrānā.

     Kā nopirkt Cardano binance

    5. Ritiniet uz leju zem diagrammas un meklējiet Pērciet ADA tirdzniecības kaste. Pārliecinieties, ka esat noklikšķinājis uz Tirgus.

     Cardano Marketplace par Binance

    6. Tagad jums jāievada nopērkamo monētu skaits. Ja vēlaties izmantot visu Ethereum atlikumu, noklikšķiniet uz 100%. Ja tā nav, lodziņā varat ievadīt vēlamo summu. Visbeidzot, noklikšķiniet uz Pērciet ADA lai pabeigtu tirdzniecību.

    Tas ir viss, jūs tikko iegādājāties pats savu Cardano!

    Tagad, kur jūs to glabājat?

    Kur uzglabāt Cardano (kā iegūt ADA maku)

    Atšķirībā no citām populārām kriptovalūtām, piemēram, Bitcoin un Ethereum, patiesībā ir tikai viens maks, kurā varat glabāt savas ADA monētas! To sauc par Daedalus, un tas ir Cardano komandas izveidotais oficiālais maks.

    Seifam ir dažas patiešām spēcīgas drošības funkcijas; tomēr tas vēl nav pieejams visu veidu ierīcēs.

    Jums tas būs jāielādē savā datorā, ko varat izdarīt, apmeklējot oficiālo Daedalus tīmekļa lapu. Vietne sniedz arī detalizētus norādījumus, ja jums nepieciešama palīdzība. Lai jums būtu vieglāk, varat piekļūt vietnei, izmantojot noklikšķinot uz šīs saites!

    Kā nopirkt Cardano Daedalus maku Lejupielādēt bez maksas

    Kad būsiet to instalējis, varēsiet nosūtīt, turēt vai saņemt ADA monētas. Tas ir drošākais veids, kā tos uzglabāt, tāpēc mēģiniet neatstāt monētas apmaiņā pārāk ilgi.

    Cardano izstrādātāji šobrīd strādā pie citām maka funkcijām, piemēram, Android un iOS lietotnēm, kā arī ar atbalstu citām kriptovalūtām. Komanda ir arī paziņojusi, ka viņi drīz cer padarīt ADA saderīgu ar populāriem aparatūras makiem, tomēr jums būs jāgaida, kamēr viņi veiks turpmāku attīstību.

    Secinājums

    Es ceru, ka jums patika mans ceļvedis “Kā nopirkt Cardano”! Ja jūs to lasāt no sākuma līdz beigām, jums tagad vajadzētu labi saprast, ko projekts dara un ko tas vēlas darīt.

    Jūs zināt ne tikai to, kā iegādāties Cardano, bet arī tagad zināt četras labākās biržas, no kurām to iegādāties, kā arī visas to priekšrocības un trūkumi. Iemesls, kāpēc es izvēlējos šīs konkrētās apmaiņas, ir tas, ka katra no tām dažādiem lietotājiem piedāvā dažādas lietas.

    Piemēram, ja jūs patiešām vēlaties izmantot debetkarti, lai finansētu savu kontu, bet neuztraucieties gaidīt dažas dienas, lai jūsu konts tiktu verificēts, HitBTC būtu ideāls. Tomēr, ja vēlaties sākt darbu uzreiz un vēlaties apmaiņu ar lielu likviditāti, tad Binance, iespējams, ir piemērotāka! Katrā ziņā viss ir saistīts ar personīgajām vēlmēm.

    Kuru apmaiņu jūs galu galā izmantojāt? Vai jums šķita vienkārši iegūt monētas, vai arī jums radās problēma? Atstājiet savus komentārus zemāk, es labprāt uzzinātu!

    Mike Owergreen Administrator
    Sorry! The Author has not filled his profile.
    follow me