Kā nopirkt zvaigžņu lūmenus: pilna rokasgrāmata

Jūs vēlaties pievienot zvaigžņu lūmenu savam kriptovalūtas portfelim? Nu, neskaties tālāk, jo šodien es jums pastāstīšu visu, kas jums jāzina par to, kā iegādāties Zvaigžņu lūmenus!

Starp citu, vai jūs zinājāt, ka Stellar Lumens radītājs izveidoja arī eDonkey, kas bija viena no sākotnējām vienādranga failu koplietošanas platformām !? Forši, huh!

Jebkurā gadījumā … Pirmkārt, es jums sniegšu pamatinformāciju par to, kā sākās Zvaigžņu lūmeni un kā tas darbojas.

Kad mēs to būsim apsprieduši, es apmeklēšu piecas dažādas biržas, no kurām jūs varat iegādāties Zvaigžņu lūmenus. Es sniegšu jums to priekšrocību un trūkumu sarakstu, lai jūs varētu izlemt, kura apmaiņa vislabāk atbilst jūsu vajadzībām.

Pēc tam es jums sniegšu soli pa solim norādījumus par to, kā iegādāties Zvaigžņu lūmenus, kā arī dažus noderīgus attēlus..

Tātad, sāksim un uzzināsim, kas tieši ir Zvaigžņu lumens!

Zvaigžņu lūmenu izpratne

Zvaigžņu Lūmenu 2014. gadā izveidoja Džeds Makkalebs, kurš bija arī Ripple līdzdibinātājs. Projekta ideja ir palīdzēt tiem, kuriem nav piekļuves ikdienas bankām, izmantojot blokķēdes tehnoloģiju.

Jaunākais atrastais Coinbase kupons:

Lai gan Stellar Lumens dibinātāji saka, ka tā nav Ripple blokķēdes dakša, abi tīkli ir ļoti līdzīgi.

Piezīme: Dakša ir tad, kad jaunā blokķēde izmanto sākotnējo kodu no vecākas blokķēdes, taču veic izmaiņas, lai to uzlabotu. Ir bijuši daudzi populāru blokķēžu dakši, no kuriem viens no slavenākajiem ir Bitcoin Cash, kas dakšu Bitcoin!

Lūk, kur viss kļūst mazliet mulsinošs: Zvaigžņu ir tīkla nosaukums, kas ļauj ātri un lēti nosūtīt un saņemt līdzekļus. Lumens, citādi pazīstams ar biļetes simbolu “XLM”, ir kriptovalūtas nosaukums, ko izmanto Zvaigžņu tīklā.

Banku darbība nabadzīgākajos reģionos bieži ir lēns un dārgs process, tāpēc Zvaigžņu lūmeni to mēģina atrisināt trīs dažādos veidos.

 1. Tiešā Fiat valūtas maiņa. Zvaigžņu tīkls ļaus tieši apmainīt divas dažādas valūtas. Piemēram, ja vēlaties apmainīt eiro pret ASV dolāriem un kāds cits vēlas apmainīt ASV dolārus pret eiro, jūs abi to varat izdarīt, izmantojot Zvaigžņu lūmenu, tikai dažu sekunžu laikā!
 2. Izmantojot Lūmenu kā starpnieku. Ja vēlaties mainīt valūtu, bet summa neatbilst pārdevējam, tīkls var izmantot Lumens, lai savienotu abas valūtas kopā. Tas varētu izskatīties apmēram šādi: ASV dolāri>Lūmeni>Eiro
 3. Reklāmguvumu ķēde. Ja Zvaigžņu tīkls nevar veikt nevienu no divām iepriekšminētajām iespējām, tas var veikt reklāmguvumu ķēdi. Tas ir tad, kad tiek tirgotas vairākas valūtas, lai iegūtu jums vēlamo valūtu. Tas varētu izskatīties apmēram šādi. ASV dolāri>Ethereum>Jena>Eiro

Šie rīki ir patiešām noderīgi nabadzīgākajās valstīs izmantotajām valūtām, jo ​​bieži ir grūti tos apmainīt starptautiskajos tirgos! Labākais ir tas, ka tīkls spēj izvēlēties labāko variantu automātiski tikai dažu sekunžu laikā.

Arī darījuma nosūtīšana ir gandrīz bez maksas. Tīkls par darījumu iekasēs nelielu procentu likmi 1 XLM, kas ir mazāks par vienu centu!

Atšķirībā no citām kriptovalūtām, piemēram, Bitcoin un Ethereum, Zvaigžņu lūmeni darījumu apstiprināšanai neizmanto kalnračus. Tā vietā uzņēmumi, kas nolemj izmantot sistēmu, automātiski piedalīsies, palaižot to, ko sauc par a "Mezgls" savos serveros.

Tomēr tas joprojām ir decentralizēts, jo neviens serveris nekontrolē tīklu. Tātad, tas joprojām ir patiešām drošs, un, lai kāds varētu uzlauzt tīklu, viņiem vajadzētu uzlauzt katru izmantoto mezglu.

Kopumā maksimālais krājums būs 100 miljardi Zvaigžņu lūmenu. Kopš tās izlaišanas 2014. gadā tās vērtība ir bijusi ļoti laba, un tagad tā ir desmit monēta tirgus kapitalizācijas reitingā.

Viena svarīga lieta, kas jāatceras pirms ieguldījuma Stellar Lumens: Tā kā Stellar mērķis ir nodrošināt ļoti lētus finanšu darījumus nabadzīgākām valstīm, komanda nevēlēsies, lai XLM vērtība kļūtu pārāk augsta. Tas varētu izraisīt darījuma izmaksu pieaugumu, kas būs pretrunā ar projekta mērķi!

Tātad, ko jūs domājat par Zvaigžņu Lumensu? Tomēr vēlaties turpināt un iegādāties kādu savu Zvaigžņu?

Ja jūsu atbilde ir apstiprinoša, lasiet tālāk! Tāpat kā šīs rokasgrāmatas “Kā nopirkt zvaigžņu lūmenus” nākamajā sadaļā, es apskatīšu piecas labākās apmaiņas vietas, kur to var iegādāties.!

Kur nopirkt zvaigžņu lūmenus

Tā kā Zvaigžņu lumens ir kļuvis par vienu no populārākajām monētām, ir daudz dažādu biržu, no kurām to iegādāties. Katram no tiem ir savas priekšrocības un trūkumi – tas viss ir saistīts ar maksām, maksāšanas metodēm un pārbaudi.

Binance

Ja jūs iepriekš esat tirgojis kriptonauda, ​​tad ir lielas izredzes, ka jūs būtu dzirdējuši Binance – tā ātri kļuva par vienu no populārākajām biržām! Šai biržai ir vislielākais Stellar Lumens tirdzniecības apjoms.

Binance tika izveidots 2017. gadā, un tagad tie piedāvā vairāk nekā 100 dažādas monētas pirkšanai un pārdošanai. Tirdzniecības maksa ir arī zema – tikai 0,1% par katru darījumu. Platforma ir lieliska gan iesācējiem, gan pieredzējušākiem tirgotājiem, jo ​​tie piedāvā gan pamata, gan uzlabotu versiju.

Viens no Binance izmantošanas trūkumiem ir tas, ka jūs nevarat noguldīt ar naudu, piemēram, ASV dolāriem. Tas nozīmē, ka jūs nevarēsiet izmantot savu debetkarti / kredītkarti vai bankas kontu. Tomēr depozīts citā kriptovalūtā ir bezmaksas. Zvaigžņu lūmenu izņemšana ir arī ļoti lēta un jums izmaksās tikai 0,01 XLM!

Binance drošība ir laba, un jums ir nepieciešams iestatīt Google autentifikatoru. Katru reizi, kad piesakāties, tirgojat vai izņemat, jums būs jāapstiprina kods. To var iegūt tikai no sava mobilā tālruņa.

Viens no Binance izmantošanas trūkumiem ir tas, ka viņu klientu atbalsts nav pārāk labs. Tas ietver palīdzības sadaļu, kas ir šausmīgi tulkota no ķīniešu valodas uz angļu valodu.

Tātad, lai atkārtotu…

Priekšrocības

 • Vairāk nekā 100 dažādu monētu pirkšanai un pārdošanai
 • Nav verifikācijas, ja vien netirgo patiešām lielas summas
 • Laba drošība
 • Zema maksa

Trūkumi

 • Nav fiat depozīta iespēju
 • Klientu atbalsts nav labs

Tātad, tagad, kad jūs zināt Binance priekšrocības un trūkumus, manas rokasgrāmatas “Kā nopirkt zvaigžņu lūmenus” nākamā daļa jums pastāstīs par Kraken apmaiņu!

Salīdziniet kriptogrāfijas biržas blakus ar citiem

Vai tu zināji?

Vai esat kādreiz domājis, kuras kriptogrāfijas biržas vislabāk atbilst jūsu tirdzniecības mērķiem?

Skat & salīdziniet TOP3 kriptogrāfijas biržas blakus

Krakena

Izveidots 2011. gadā, Krakena ir viens no vecākajiem maiņas brokeriem, kas pārdod kriptovalūtu! Viņu lielākā priekšrocība ir tā, ka tie ļauj noguldīt, izmantojot fiat valūtu.

Lai gan tas neietver debeta vai kredītkartes metodi, jūs varat viegli veikt iemaksu, izmantojot SEPA (E.U) vai SWIFT. Lai to izdarītu, jums jādzīvo vai nu ASV, Kanādā, Japānā, Lielbritānijā vai ES!

Arī Kraken drošība ir ļoti laba, un, pirms varat iegādāties Stellar Lumens, jums būs jāpārbauda savs konts. Tomēr, ja jūs veicat depozītu, izmantojot kriptonauda, ​​jums vienkārši jāsniedz pamatinformācija. Ja vēlaties veikt iemaksu, izmantojot bankas kontu, jums būs arī jāpārbauda sava adrese.

Tirdzniecības maksa ir atkarīga no monētas, kuru vēlaties iegādāties, un no tā, cik daudz jūs tirgojat, taču, lai sniegtu jums piemēru, zvaigžņu lūmenu tirdzniecība ar ASV dolāriem jums izmaksās no 0,02% līdz 0,26%.

Platformu ir arī ļoti viegli izmantot, tāpēc tā ir lieliski piemērota iesācējiem. Ja jums nepieciešama palīdzība, varat sazināties ar Kraken, izmantojot tiešsaistes tērzēšanu vai e-pastu! Jūs tomēr nevarat viņiem piezvanīt.

Priekšrocības

 • Iemaksa, izmantojot bankas kontu
 • Lieliska drošība
 • Vienkārši lietojams
 • Tiešraides tērzēšanas atbalsts

Trūkumi

 • Bankas konta noguldījumi ir atļauti tikai dažās valstīs
 • Neliela monētu izvēle

Nākamā apmaiņa, kuru es pārskatīšu savā ceļvedī “Kā nopirkt zvaigžņu lūmenus”, ir HitBTC!

HitBTC

Izveidots 2013. gadā, HitBTC ir vēl viena izveidota birža, kas piedāvā zvaigžņu lūmenu. Atrodoties Igaunijā, tie ļauj pirkt un pārdot vairāk nekā 200 dažādas kriptovalūtas!

Iemesls, kāpēc es tos izvēlējos, ir tas, ka viņiem ir daudz dažādu maksājuma veidu, no kuriem izvēlēties. Piemēram, veicot iemaksu caur trešo personu maksājumu nodrošinātāju, piemēram, PerfectMoney, varat izmantot debetkarti / kredītkarti, bankas kontu vai naudas kuponu (tikai atsevišķās valstīs).

Vienkārši atcerieties, ja vēlaties veikt iemaksu, izmantojot fiat naudu, jums būs jāpārbauda savs konts, iesniedzot nepieciešamos dokumentus. Daži cilvēki ir ziņojuši, ka tas aizņem patiešām ilgu laiku, tāpēc, ja jums ātri jāpērk Zvaigžņu lūmeni, tas, iespējams, nav labākais risinājums jums.

Lai gan HitBTC saka, ka viņiem ir patiešām laba drošība, ir svarīgi atcerēties, ka tie tika uzlauzti 2015. gadā, un dažiem cilvēkiem monētas tika nozagtas. Ir arī grūti atrast HitBTC atbalsta lapu. Pēc tam, kad to atradīsit, varat tos nosūtīt pa e-pastu. Tomēr nav tiešraides tērzēšanas vai tālruņa atbalsta.

Priekšrocības

 • Daudz dažādu fiat valūtas depozīta metožu, no kurām izvēlēties
 • Vairāk nekā 200 dažādu monētu
 • Zema tirdzniecības maksa
 • Papildu rīki pieredzējušiem tirgotājiem

Trūkumi

 • Ziņojumi par dārgu izņemšanu no tirgus
 • Nav tiešraides tērzēšanas vai tālruņa atbalsta
 • Serveri tika uzlauzti 2015. gadā

Tātad, tagad jums ir trīs dažādas apmaiņas iespējas, no kurām izvēlēties. Vai esat izlēmuši, kuru vēlaties izmantot, vai vēlaties uzzināt, kur vēl varat iegādāties Zvaigžņu lūmenus? Nekādu problēmu! Nākamā apmaiņa no manas rokasgrāmatas “Kā nopirkt zvaigžņu lūmenus” ir Bittrex!

Bittrex

The Bittrex birža tika dibināta 2014. gadā un atrodas ASV. Attiecībā uz tirdzniecības apjomu tām ir viena no augstākajām. Viņiem ir arī ļoti laba monētu izvēle, no kurām izvēlēties, ieskaitot Zvaigžņu lūmenus.

Galvenā Bittrex lietošanas priekšrocība ir tā, ka tiem ir lieliska drošība. Turklāt, veicot izņemšanu, jūs maksājat tikai blokķēdes darījuma maksu!

Tomēr, runājot par līdzekļu noguldīšanu, jūs nevarat izmantot fiat valūtu. Lai gan viņi plāno to piedāvāt nākotnē, jums būs jāiemaksā, izmantojot kriptonauda (kas ir bezmaksas). Tirdzniecības maksas ir nedaudz augstākas nekā pārējās biržās, kuras esmu pārskatījis, un katra darījuma cena ir 0,25%.

Lai arī apmaiņa ir ideāli piemērota iesācējiem, ir arī daži noderīgi rīki pieredzējušākiem tirgotājiem.

Ja jums nepieciešams atbalsts, varat sazināties ar Bittrex, izveidojot tiešsaistes biļeti. Tiešsaistes tērzēšanas iespējas nav, taču, ja paveicas, jūs varat saņemt ātru atbildi viņu Facebook vai Twitter lapā. Vienkārši atcerieties, ka tur nav jāpublicē privāta konta informācija!

Priekšrocības

 • Laba kriptovalūtu izvēle
 • Ideāli gan iesācējiem, gan pieredzējušiem tirgotājiem
 • Ļoti lēti izņemumi
 • Liela drošība

Trūkumi

 • Tirdzniecības maksa nav tik lēta kā citās biržās
 • Nav tiešraides tērzēšanas
 • Nav fiat noguldījumu

Ir pienācis pēdējais apmaiņas laiks no mana ceļveža “Kā nopirkt zvaigžņu lūmenus”!

Poloniex

Bāzēta arī ASV., Poloniex ir viena no populārākajām biržām Stellar Lumens iegādei. Viņiem ir garš piedāvāto dažādu kriptovalūtu saraksts, un platformu ir ļoti vienkārši izmantot.

Jūs nevarēsiet noguldīt līdzekļus, izmantojot debetkarti / kredītkarti vai bankas kontu, tāpēc tā vietā būs jāizmanto kriptonauda. Tāpat kā Bittrex, par monētu izņemšanu nav jāmaksā, izņemot blokķēdes darījuma maksu.

Jūs saņemsiet lētākas tirdzniecības maksas, ja tirgosiet lielākus apjomus, kas var būt no 0% līdz 0,25%.

Poloniex jums nebūs jānorāda neviens ID, ja vien 24 stundu laikā nevēlaties izņemt vairāk nekā 2000 USD, kas nozīmē, ka jūs varat ātri iegādāties Zvaigžņu lūmenus.

Kaut arī Bittrex ir ASV uzņēmums ar labu drošību, viņu serveri tika uzlauzti 2014. gadā, un noziedznieki nozaga 12% no saviem Bitcoin.

Arī klientu apkalpošana ir laba, jo jūs varat saņemt palīdzību, izmantojot tiešsaistes tērzēšanu.

Priekšrocības

 • Laba kriptovalūtu izvēle pirkšanai un pārdošanai
 • Lētākas darījumu maksas, jo vairāk tirgojat
 • Maksājiet tikai blockchain darījuma maksu, lai atsauktu
 • Drošība tiek uztverta ļoti nopietni
 • Tiešsaistes tērzēšanas iespēja

Trūkumi

 • Nav fiat valūtas noguldījumu vai izņemšanas
 • Serveris tika uzlauzts 2014. gadā

Ja līdz šim esat izlasījis visu manu ceļvedi “Kā nopirkt zvaigžņu lūmenus”, tagad jums vajadzētu labi izprast projekta darbību. Jums ir arī piecas dažādas apmaiņas iespējas, no kurām izvēlēties! Kura apmaiņa manā sadaļā “Kur nopirkt Stella Lumens”, jūsuprāt, visvairāk atbilst jūsu vajadzībām?

Manas rokasgrāmatas nākamajā daļā es sniegšu jums soli pa solim norādījumus par to, kā iegādāties Zvaigžņu lūmenus, izmantojot Binance. Iemesls, kāpēc esmu izvēlējies Binance, ir tāds, ka viņiem ir liels tirdzniecības apjoms, jums nav jāiesniedz personas apliecība un maksa ir patiešām zema.

Ko tad jūs gaidāt? Ejam un nopērkam zvaigžņu lūmenus!

Norādījumi par zvaigžņu lūmenu iegādi

Jūs varat iet un tirgoties tieši ar Binance, vai arī jūs varat vispirms nopērciet kriptovalūtu pie brokera. Es nopirku Ethereum no Monētu bāze, jo tas ir ātri un viegli. Ja jums vēl nav Coinbase konta, noklikšķiniet šeit un izveido vienu.

Pērciet ETH vietnē Coinbase

Kad esat pārbaudījis savu identitāti un iestatījis debetkarti / kredītkarti, varat iegādāties Ethereum.

 1. Klikšķiniet uz Pirkt Pārdot.

  kā nopirkt zvaigžņu lūmenus uz monētu bāzes

 2. Pēc tam noklikšķiniet uz Ethereum

  kā nopirkt zvaigžņu lūmenus uz monētu bāzes

 3. Ritiniet uz leju un ievadiet fiat valūtas daudzumu, kuru vēlaties apmainīt ar Ethereum. Es pērku 125 eiro vērtībā, tomēr jūsu konts var būt citā valūtā, piemēram, ASV dolāros.

  kā nopirkt zvaigžņu lūmenus uz monētu bāzes

 4. Lai pabeigtu pirkumu, noklikšķiniet uz Pērciet Ethereum uzreiz!

ETH pārsūtīšana uz Binance

 1. Coinbase ekrāna augšdaļā noklikšķiniet uz Konti.

  kā nopirkt zvaigžņu lūmenus uz monētu bāzes

 2. Pēc tam atlasiet Ethereum un noklikšķiniet uz Nosūtīt.

  kā nopirkt zvaigžņu lūmenus uz monētu bāzes

 3. Kad saņemat depozīta adresi no Binance, šeit to ielīmēsit. Pēc tam atveriet jaunu cilni un izveidojiet kontu Binance.
 4. Kad esat iestatījis Binance, pārvietojiet peli Līdzekļi un pēc tam noklikšķiniet uz Noguldījumi.

  kā nopirkt zvaigžņu lūmenus uz binance

 5. Nolaižamajā lodziņā ievadiet ETH un pēc tam noklikšķiniet uz Ethereum.

  kā nopirkt zvaigžņu lūmenus uz binance

 6. Tagad jūs redzēsiet garās depozīta adresi, kurā būs gan burti, gan cipari. Klikšķiniet uz Kopēt adresi un atgriezieties cilnē Coinbase.kā nopirkt zvaigžņu lūmenus uz binance
 7. Tagad jums jāielīmē tikko nokopētā seifa adrese. Pēc tam noklikšķiniet uz Nosūtīt. Monētām vajadzētu atjaunoties jūsu Binance kontā 10 minūšu laikā.

Kā nopirkt zvaigžņu lūmenus Binance

Ja jūsu Binance konts tagad tiek finansēts Ethereum, varat doties nopirkt Zvaigžņu lūmenus!

 1. Pārvietojiet peli Apmaiņa un pēc tam noklikšķiniet uz Pamata.

  kā nopirkt zvaigžņu lūmenus uz binance

 2. Ekrāna labajā pusē noklikšķiniet uz ETH. Meklēt XLM un pēc tam noklikšķiniet uz XLM / ETH.

  kā nopirkt zvaigžņu lūmenus uz binance

 3. Tagad jūs atrodaties pārī Zvaigžņu Lumens / Ethereum tirdzniecības ekrānā!
 4. Ritiniet uz leju zem diagrammas un meklējiet Pērciet XLM tirdzniecības kaste. Tagad noklikšķiniet uz Tirgus. Izmantojot tirgus opciju, tas nozīmē, ka jūs saņemat vislabāko tajā laikā pieejamo Zvaigžņu lūmenu cenu!
 5. Tagad jums jāievada zvaigžņu lūmenu skaits, kuru vēlaties iegādāties. Kā redzat no mana zemāk redzamā ekrānuzņēmuma, es pērku 1000 monētas. Tomēr, ja vēlaties izmantot visu Ethereum atlikumu, noklikšķiniet uz 100%.

Visbeidzot, noklikšķiniet uz Pērciet XLM! Apsveicam, jūs esat veiksmīgi iegādājies savu pirmo Zvaigžņu lūmenu!

Cik viegli tas bija ?! Neaizmirstiet arī, ka, ja jūs ilgi vēlaties turēties pie savām Zvaigžņu monētām, jums tās jāizvelk drošā seifā. Lai iegūtu papildinformāciju par to, kā izvēlēties drošu maku, skatiet manu ceļvedi šeit!

Secinājums

Nu, ar to mans ceļvedis “Kā nopirkt zvaigžņu lūmenus” beidzas. Es ceru, ka jums patika! Ja jūs to izlasījāt līdz galam, jums tagad vajadzētu būt pietiekami pārliecinātam, lai izietu un nopirktu sev kādu Zvaigžņu lūmenu!

Tātad, kas jums visvairāk patīk zvaigžņu lūmenos? Vai darījumi aizņem tikai dažas sekundes, vai to praktiski ir brīvi izmantot? Man ļoti patīk, kā komanda cenšas palīdzēt arī nabadzīgākām valstīm!

Izlasot manas rokasgrāmatas apmaiņas sadaļu, jums vajadzētu arī labi izprast piecu dažādu biržu, kas pārdod zvaigžņu lūmenus, priekšrocības un trūkumus..

Vai jūs nolēmāt izmantot Binance tāpat kā es? Es zinu, ka ir arī citas biržas, kas ļauj jums noguldīt ar fiat naudu, bet es joprojām uzskatu, ka Binance ir ātrākais veids, kā to izdarīt!

Kā ar manu soli pa solim sniegto ceļvedi? Vai jums bija viegli sekot? ES ceru!

Lai vai kā, es labprāt dzirdētu jūsu domas par Zvaigžņu Lumens projektu, kurā jūs apmainījāties un cik monētas jūs nolēmāt iegādāties. Tātad, nekautrējieties atstāt savus komentārus zemāk!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me