Kā raktuvēs iegūt Litecoin: saprotiet, kā darbojas Litecoin Mining

Ļaujiet man uzminēt. Jūs esat daudz lasījis kriptonauda un tagad domājat par dažu savu monētu ieguvi?

Es esmu pārliecināts, ka jūs zināt visu par Bitcoin un cik tas ir populārs, taču arvien vairāk cilvēku tagad izvēlas rakt Litecoin!

Šeit jums ir jautrs fakts. Kad cilvēki iegūst Bitcoin, tīklam ir nepieciešamas 10 minūtes, lai apstiprinātu katru bloku, bet Litecoin ir četras reizes ātrāks tikai ar 2,5 minūtēm!

Ja šī būs jūsu pirmā reize, kad iegūsit Litecoin, visticamāk, vislabāk es sākšu no paša sākuma!

Tas nozīmē, ka man būs precīzi jāpasaka, kas ir kalnrūpniecība, dažādie veidi, kā jūs to varat izdarīt, un kāpēc jums var būt nepieciešams iegūt aparatūru, pirms varat sākt!

Man patīk rakstīt savus ceļvežus ļoti vienkārši un viegli saprotami. Tas nozīmē, ka, izlasot manu Litecoin kalnrūpniecības rokasgrāmatu no sākuma līdz beigām, jums būs visa nepieciešamā informācija, kas jums jādara un jādara pats!

Tomēr jums vajadzētu zināt, ka tur ir vienkāršāks veids, kā iegūt Litecoin. Jūs to varat viegli iegādāties uzticamās kriptovalūtas biržās, tostarp Coinbase, Binance un Coinmama.

Kriptogrāfijas ieguves skaidrojums

Reālajā pasaulē praktiski katrai finanšu sistēmai ir nepieciešama centrālā iestāde, lai apstiprinātu un apstrādātu darījumu. Piemēram, ja jūs vēlaties pārskaitīt naudu savam draugam, jūs, iespējams, izmantojat banku.

Jaunākais atrastais Coinbase kupons:

Nauda tiek atstāta no jūsu konta un pēc dažām dienām tā nonāk jūsu drauga kontā. Vienkārši!

Tomēr, lai to izdarītu, jums ir jāizmanto trešā puse, kas ir banka! Problēma ir tāda, ka, lietojot tās, visa uzticība jāuztic trešajai pusei.

Jums jāsniedz daudz personiskās informācijas, un jums jāuzticas viņiem, lai viņi rūpētos par jūsu naudu.

Kā jūs atceraties no 2008. gada finanšu krīzes, daudzas bankas bankrotēja un cilvēki zaudēja savus uzkrājumus. Tik daudz par uzticību! Kriptovalūtu pasaulē viss notiek citādi. Blockchain darījumi ir decentralizēti, tas nozīmē, ka nevienai personai vai iestādei nav kontroles.

Jums noteikti rodas jautājums, kā ir iespējams apstiprināt un apstrādāt darījumus bez trešās puses? Nu, tas notiek tāpēc, ka to sauc par izplatīto virsgrāmatu, kuru pārvalda tūkstošiem dažādu kalnraču!

Tā vietā, lai kontrolētu vienu personu vai korporāciju (piemēram, banku), tā ir visiem! Lai kļūtu par kalnračiem, cilvēki izmanto savu papildu skaitļošanas jaudu, lai palīdzētu atrisināt matemātiskas mīklas.

Datori ir vajadzīgi tāpēc, ka tie ir veidoti tā, lai neviens cilvēks tos nevarētu atrisināt. Kad mīkla ir atrisināta, tiek pārbaudīts darījumu bloks. Tātad, kāpēc cilvēki izmantotu savu datoru, lai palīdzētu apstrādāt / pārbaudīt darījumu, kad tas viņiem maksās laiku, naudu un elektrību?

Nu, lai pateiktos par palīdzību, kalnrači saņem monētas kā atlīdzību. (Litecoin gadījumā kalnrači saņem Litecoins). Tas palīdz blokķēdei darboties decentralizēti!

Kalnrūpniecība var būt lielisks veids, kā gūt peļņu, vienlaikus atbalstot kriptovalūtu kopienu. Tomēr, tā kā ieguve ir kļuvusi arvien populārāka, tas nozīmē, ka ir lielāka konkurence.

Tas ir tāpat kā tūkstošiem cilvēku, kas mēģina atrisināt to pašu mīklu. Kurš kalnračeris to vispirms atrisina, saņem atlīdzību! (Šī ieguves sistēma ir pazīstama kā PoW / Proof-of-Work, tomēr ir arī citas ieguves sistēmas, kas darbojas ar citām blokķēdēm, piemēram, NEO bloku ķēde, kas izmanto PoS / Proof-of-Stake variantu).

Tagad, kad jūs zināt, kas ir kalnrūpniecība, apskatīsim, kā tā darbojas Litecoin blokķēdē!

Kā darbojas Litecoin ieguve?

Tagad, kad Litecoin ir kļuvis patiešām populārs, arvien vairāk cilvēku iegulda savu laiku, lai to izraktu. Tagad jums ir pieejamas daudzas dažādas iespējas, kas būs atkarīgas no jūsu budžeta. Lai sāktu, apskatīsim, kas ir solo ieguve.

Solo Kalnrūpniecība

Ja jūs nolemjat patstāvīgi iegādāties visu nepieciešamo aprīkojumu un nedalāties nevienā no pienākumiem ar citiem cilvēkiem, to sauc par solo ieguvi.

Galvenā priekšrocība ir tā, ka jums nav jādala ieguves atlīdzības nevienam citam, tas nozīmē, ka jūs varat nopelnīt vairāk naudas! Atšķirībā no baseinu ieguves (ko es paskaidrošu tālāk), jums nav jāmaksā nekādas nodevas.

Tomēr ir svarīgi atcerēties, ka jums pašiem būs jāinvestē ieguves iekārtās un arī pašiem jāmaksā par visu nepieciešamo elektroenerģiju. Tas var kļūt patiešām dārgs, un, ja jūs to nevarat atļauties, jums var būt nepieciešams apsvērt citu iespēju.

Arī to reižu skaits, kad esat veiksmīgi ieguvis ieguves atlīdzību, var būt diezgan nestabils, tas nozīmē, ka jūs varētu pavadīt dažas dienas vai pat nedēļas, neko nesaņemot.

Salīdziniet kriptogrāfijas biržas blakus ar citiem

Vai tu zināji?

Vai esat kādreiz domājis, kuras kriptogrāfijas biržas vislabāk atbilst jūsu tirdzniecības mērķiem?

Skat & salīdziniet TOP3 kriptogrāfijas biržas blakus

Kalnrūpniecības baseins

Ja jūs domājat, ka solo ieguves izmaksas ir pārāk liels risks, tad ir vērts apsvērt iespēju pievienoties kalnrūpniecības baseinam.

Šeit jūs un citi kalnrači koplietojat savus resursus (piemēram, skaitļošanas jaudu un elektrību), kas dod jums lielākas iespējas saņemt bloku atlīdzību, jo jūs varat radīt vairāk enerģijas! Tas arī nozīmē, ka jūs saņemsiet vairāk pastāvīgu ienākumu.

Padomājiet par to kā loterijā. Ja jums ir viena biļete no 100 000, jūs, iespējams, nekad neuzvarēsiet. Ja jūs to izdarīsit, atlīdzība ir liela, taču, visticamāk, tā nenotiks!

Bet, ja jūs pievienotos kalnrūpniecības baseinam ar 50 000 citiem cilvēkiem, katru reizi, kad jūsu baseins uzvarēja, jūs saņemtu dalīšanos, pamatojoties uz jūsu 1 biļeti. Tas pats notiek ar Litecoin kalnrūpniecību, kur jūsu atlīdzības daļa ir atkarīga no tā, cik daudz enerģijas jūs sniedzat.

Tomēr dažreiz jums ir jāmaksā maksa par pievienošanos kalnrūpniecības baseinam, kas jums varētu šķist kaitinoša! Jums būs arī jādala atlīdzība ar citiem kalnračiem, nevis jāiegūst tas viss sev!

Ir simtiem dažādu Litecoin kalnrūpniecības baseinu, no kuriem izvēlēties, tomēr zemāk esmu uzskaitījis divas no populārākajām izvēlēm.

Litecoin ieguves baseins

Litecoin ieguves baseins ir viens no sākotnējiem baseiniem un darbojas kopš 2011. gada. Viens no galvenajiem Litecoin Mining Pool ieguvumiem ir tas, ka viņi neiekasē maksu!

Viņi izmanto sistēmu, ko sauc par maksu par akciju (PPS), kas nozīmē, ka saņemto Litecoin atlīdzību apjoms ir balstīts uz jūsu ieguldīto enerģijas un elektrības daudzumu.

Jūs saņemat arī bezmaksas un tūlītēju izmaksu priekšrocības. Drošībai ir pieejama divu faktoru autentifikācija.

Antpool

Antpool, atrodas Ķīnā, ir viens no lielākajiem pieejamajiem Litecoin ieguves baseiniem. Viņiem ir pieejami arī baseini citām kriptovalūtām, piemēram, Bitcoin un Ethereum.

Lai gan Antpool neiekasē nekādu maksu par pievienošanos, viņi patur visas darījumu maksas par visiem blokiem, kurus baseins iegūst. Tomēr visas bloka atlīdzības ir kopīgas.

Saņemtā summa ir atkarīga no tā, cik daudz enerģijas jūs ieguldāt, un viņi katru dienu atbrīvo savus maksājumus.

Mākoņu ieguve

Ja jums nepatīk skaņa, ka jātērē daudz naudas dārgam aprīkojumam, bet jūs joprojām vēlaties izjust kalnrūpniecību, ir arī trešā iespēja!

Mākoņu ieguve ir vieta, kur jūs maksājat Litecoin kalnrūpniecības platformu, lai padarītu visu darbu jūsu vietā! Viss, kas jums nepieciešams, ir dators!

Piezīme: Kalnrūpniecības platforma būtībā ir datoru grupa, kas ir iestatīta tikai kriptogrāfijas valūtas iegūšanai! Jo vairāk datoru ir jūsu platformā, jo vairāk jūs varat raktuves!

Šī ir lieliska iespēja iesācējiem, jo ​​jums nebūs jāpērk dārga aparatūra, kas jums izmaksā daudz elektrības!

Protams, nekas dzīvē nav bezmaksas – jums būs jāiegulda noteikta naudas summa, lai piekļūtu mākoņu ieguves atlīdzībām. Jo vairāk jūs ieguldāt, jo vairāk monētu jūs varat saņemt.

Tomēr jums jābūt ļoti uzmanīgam attiecībā uz to, kuru mākoņu ieguves uzņēmumu jūs izmantojat. Ir daudz krāpnieku, kas paņems jūsu naudu, pat ja viņiem nav platformas. Veiciet daudz pētījumu, pirms sūtāt naudu.

Viena no populārākajām Litecoin mākoņu ieguves vietnēm ir Hashflare. Igaunijā bāzētā Hashflare kopš 2014. gada piedāvā Litecoin mākoņu ieguves pakalpojumus.

Patiesībā, ja jūs nevarat atļauties iegādāties pats savu aprīkojumu un / vai nevēlaties riskēt, tas, iespējams, ir labākais risinājums jums.

Ja izlemjat, ka vēlaties turpināt kalnrūpniecību atsevišķi vai vēlaties pievienoties kalnrūpniecības baseinam, jums būs jāpērk kāda aparatūra. Noskaidrosim, kas jums būs vajadzīgs!

Litecoin aparatūras aprīkojums?

Kad LTC ieguve sākās pirmo reizi, bija iespējams gūt labu peļņu, izmantojot tikai centrālo procesoru (GPU) un grafisko procesoru (GPU)..

Tas bija lieliski, jo tas nozīmēja, ka jūs varat ieguldīt patiešām mazas summas un tomēr nopelnīt naudu! Tomēr tagad ir iespējams iegādāties specializētu Litecoin ieguves aparatūru, ko sauc par ASIC (lietojumprogrammas integrēto shēmu)

ASIC ir daudz jaudīgāki nekā CPU un GPU, kas nozīmē, ka viņiem būs daudz lielākas izredzes iegūt ieguves atlīdzību.

Iedomājieties iekļūšanu Pirmās formulas sacensībās. Ja jūs braucāt ar Ford Fiesta, bet visi pārējie brauca ar Ferrari, vai jūs domājat, ka jums būtu izredzes uzvarēt? Jums nebūtu izredžu!

Diemžēl tas nozīmē, ka vairs nav iespējams izmantot ne procesorus, ne GPU, jo sacensībās vienmēr uzvarēs ASIC!

Ja vēlaties raktuves Litecoin, jums patiešām jāapsver šāda aparatūra.

Antminer L3 +: Antminer L3 + ir visspēcīgākā Litecoin kalnrūpniecības aparatūra, kuru varat iegādāties. Tas ir ne tikai ātrākais, bet to ražo arī labi pazīstams ražotājs ar nosaukumu BitMain. Neviena cita Litecoin kalnrūpniecības aparatūra ar to nekonkurēs.

Aprēķinu apjoms, ko aparatūras lodziņš var veikt sekundē, ir pazīstams kā naudas likme. Antminer L3 + jaukšanas ātrums ir 504MH / s, kas vienmēr atrisinās kalnrūpniecības mīklas ātrāk nekā jebkura cita aparatūra tirgū.

Nedaudz lētākam variantam arī iepriekšējais Antminer produkts, kas ir L3 (nevis L3 +!), Darbosies ļoti labi, iegūstot Litecoin, tomēr tas būs tikpat skaļš kā putekļsūcējs!

Neaizmirstiet, ka, ja jūs nevēlaties ieguldīt daudz naudas dārgā aparatūrā, tā vietā jūs varat vienkārši mākoņot!

Ir skaidrs, ka viss Litecoin ieguves process prasa daudz pūļu un finanšu, tāpēc jums būs prieks uzzināt, ka ir tik daudz vienkāršāks veids, kā iegūt šo kriptovalūtu. Vienkārši izvēlieties drošu kriptogrāfijas valūtas maiņu un Litecoin savā makā īsā laikā. Šobrīd visvairāk ieteicamās platformas ietver Coinbase un Binance.

Nepieciešama Litecoin ieguves programmatūra?

Kā jau minēju iepriekš, ja nopietni domājat par Litecoin ieguvi, visrentablākā aparatūra laba peļņas gūšanai ir Antminer L3 vai L3+.

Viena no lieliskajām lietām ir tā, ka to ir tik viegli iestatīt. Kad produkts tiek piegādāts, tam ir pievienots instalācijas fails. Pēc tam jums ir iespēja vai nu raktuves solo, vai arī pievienoties kalnrūpniecības baseinam. Šeit ir daži noderīgi padomi, lai sāktu darbu.

 1. Apmeklējiet BitMain (Antminer ražotājs) vietni un izveidojiet kontu.
 2. Galvenajā aparatūras kontrollerī nospiediet taustiņu IP reportieris poga uz 5 sekundēm (līdz dzirdat pīkstienu).

  Ieguves litecoin ar antminer

 3. Pēc tam ekrānā tiks parādīta jūsu IP adrese. Ievadiet to vietnē BitMain.

  IP ziņots par apstiprinājumu

 4. Tieši tā! Tagad viss, kas jums jādara, ir ievadīt Litecoin seifa adresi, uz kuru vēlaties nosūtīt izrakto monētu!

Ja vēlaties pievienoties kalnrūpniecības baseinam, izpildiet tālāk sniegtos norādījumus.

 1. Savā BitMain kontā noklikšķiniet uz Kalnraču konfigurācija. Pēc tam noklikšķiniet uz Vispārīgie iestatījumi.
 2. Tagad jums jāievada ieguves fonda URL, darbinieka ID un arī parole.

  AntMiner vispārīgie iestatījumi

Runājot par ieguves programmatūru, varat arī apskatīt šīs iespējas:

 • ccgmining.com
 • hashflare.io
 • minergate.com
 • nicehash.com

Tagad, kad jūs zināt, kā iestatīt savu Litecoin kalnrūpniecības aparatūru, ņemsim vērā dažus riskus.

Vai kalnrūpniecība jums ir laba izvēle?

Pirms dodaties iegādāties datortehniku, ir ļoti svarīgi apsvērt, vai jūs nopelnīsit naudu. Nebūtu jēgas tērēt daudz naudas iekārtām un elektrībai, ja jūs zaudējat!

Elektrība

Atcerieties, kā es jums teicu agrāk, ka jums ir jāizmanto sava skaitļošanas jauda, ​​lai iegūtu raktuves, un ka jo vairāk jūs izmantojat, jo vairāk Litecoin atlīdzības jūs saņemsiet? Nu, tas prasa DAUDZ elektrības!

Ticiet man, kad sāksit raktuves, jūs drīz pamanīsit, cik dārgi kļūst jūsu rēķini par enerģiju!

Elektrības izmaksas ir atšķirīgas atkarībā no jūsu dzīvesvietas. Piemēram, daudz ogļraču atrodas Ķīnā, jo enerģija ir tik lēta. Tomēr tādās vietās kā ASV elektrība ir patiešām dārga.

Jums jāapsver, cik daudz papildu elektroenerģijas jūs izmantojat, un vai jūs iegūstat pietiekami daudz monētu, lai tas būtu vērts.

Apmeklējot šo saite šeit, jūs varat ievadīt informāciju par savu aprīkojumu, elektrības izmaksām un visām ieguves maksām, lai aprēķinātu, cik daudz naudas jūs varat nopelnīt (vai zaudēt).

litecoin ieguve

Katra bloka grūtības

Jūs varētu atcerēties, kā es jums teicu, ka kalnrūpniecība ir līdzīga patiešām sarežģītas mīklas atrisināšanai. Patiesībā mīkla ir tik grūta, ka neviens cilvēks to nevarētu atrisināt!

Nu, laika gaitā katras mīklas grūtības kļūst arvien grūtākas. Kad tas notiks, datoram būs grūtāk iegūt ieguves atlīdzību, un jūsu peļņa samazināsies.

Aparatūras tālākpārdošana

Ja esat iegādājies automašīnu, pēc dažiem gadiem jūs varētu vēlēties to pārdot, lai palīdzētu samaksāt par jaunu, vai ne? Protams, jūs saņemsiet mazāk nekā sākotnēji maksājāt, bet jūs tomēr kaut ko iegūsiet! To sauc par atkārtotas pārdošanas vērtību.

Iegādāto Litecoin aparatūru var izmantot tikai kriptogrāfijas valūtas iegūšanai. Kad katras mīklas grūtības kļūst pārāk sarežģītas, aparatūrai var nebūt vērtības.

Kad 2011. gadā cilvēki sāka rakt Litecoin, bija iespējams iegādāties GPU, lai to izdarītu. Tomēr, tā kā GPU vairs nav pietiekami jaudīgi, tos vairs nevar izmantot!

Litecoin vērtība

Es zinu, cik lieliski būtu, ja jūs varētu iegūt daudz Litecoin’s ar savu jauno aparatūru, bet kas notiks, ja monētu vērtība samazināsies?

Šī ir patiešām svarīga lieta, kas jāņem vērā. Piemēram, ja jūs iegūstat kalnrūpniecību un katra Litecoin vērtība ir 100 ASV dolāri, bet nākamajā dienā cena samazinās līdz 50 ASV dolāriem, jūs varētu gūt lielus zaudējumus!

Neaizmirstiet, cik kriptonauda var būt nepastāvīga. Cenas var mainīties pa nakti!

Apsveriet citus veidus, kā iegūt Litecoin

Ja jūs domājat par kalnrūpniecību kā veidu, kā iegūt vairāk Litecoin, to iegādāties varētu būt vienkāršāk. Tādā veidā jums nebūs jāiegulda daudz naudas dārgās iekārtās.

Tomēr ir simtiem kriptovalūtu biržu, no kurām izvēlēties, tomēr, ja jūs to meklējat vienkāršākais veids, kā iegūt šo kriptovalūtu, jums vajadzētu doties uz Coinbase vai Binance. Tas prasīs tikai a Dažas minūtes un jūsu makā būs Litecoin.

Runājot par seifiem, nav svarīgi, vai jūs nolemjat iegādāties Litecoin vai raktuves, ir ļoti svarīgi izvēlēties visdrošākās iespējas. Aparatūras maki ir veids, kā iet, tie visi ir saistīti ar drošību, it īpaši, ja runa ir par Ledger Nano X un Trezor Model T.

Galvenie riski

Galvenais aprīkojums, lai iegādātos Litecoin, ir gūt peļņu. Nebūtu pamata to darīt, ja jūs tā vietā zaudētu naudu!

Tas nozīmē, ka riski var būt diezgan lieli, it īpaši, ja esat iztērējis daudz naudas aparatūrai un jums ir jāmaksā ļoti liels elektrības rēķins!

Vienmēr pārbaudiet iepriekš uzskaitīto peļņas kalkulatoru. Ja Litecoin vērtība mainās vai elektroenerģijas cenas palielinās, ievadiet jauno informāciju kalkulatorā, lai pārliecinātos, ka joprojām varat gūt peļņu.

Secinājums

Es ceru, ka jums ir paticis mans ceļvedis, kā kļūt par Litecoin kalnraču! Tagad jums vajadzētu patiešām labi saprast, kas jums jādara, lai sāktu darbu.

Es zinu, ka esmu jums sniedzis daudz informācijas, taču ir ļoti svarīgi vispirms ņemt vērā visus riskus. Ja esat pārbaudījis naudas summu, ko maksā ASIC aparatūras iegāde, tagad jūs uzzināsiet, cik dārga tā var būt!

Labākais, ko jūs varat darīt, ir nesteigties ar neko. Ja vēlaties izmēģināt kalnrūpniecību pirms daudz naudas ieguldīšanas, dodieties uz mākoņu ieguvi!

Tātad, vai jūs nolēmāt vispirms izmēģināt mākoņu ieguvi, vai arī jūs traks un nopirkāt Antminer !? Es labprāt uzzinātu!

Ja jums ir idejas par labāko Litecoin ieguves veidu, kuru es nepieminēju, neaizmirstiet arī man par to paziņot!

Neaizmirstiet arī, ka Litecoin iegūšanai ir vienkāršāka alternatīva. Tas ietver tā pirkšanu vietnē uzticama kriptovalūtas maiņa. Tas noteikti ietaupīs daudz laika un pūļu! Šeit ir top3 kriptonauda biržas:

 • Monētu bāze
 • Binance
 • Coinmama

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me