Kā savā vietnē pieņemt BitDegree žetonus?

BitDegree, mūsu spēlētās izglītības platforma, tiek garšota ar blokķēdes tehnoloģijām. Ko tas konkrēti nozīmē?

Nu, BitDegree vēlas radīt jautru un drošu mācību pieredzi, tieši tāpēc mēs to arī ieviesām drošs decentralizēts risinājums mudināt sponsorus droši dot stipendijas mūsu studentiem, izsniegt blokķēdi bez viltojumiem sertifikātus mūsu lietotājiem. Turklāt mums ir savs marķieris, kas saista mūsu pakalpojumus un ko var izmantot arī citi uzņēmumi: BitDegree marķieris.

Jūs varat izmantot tādas kriptovalūtas apmaiņas kā Coinbase un konvertēt to uz ETH.

Kas ir BitDegree Token?

Kad BitDegree gatavojās šūpināt izglītības pasauli ar blokķēdi, mēs sākām savu ICO 2017. gada decembrī savākt nepieciešamos finanšu resursus šai misijai. Lai pārliecinātos, ka mēs spēsim pēc iespējas ātrāk mērogot un īstenot projektu, lai to varētu izdarīt vairāk cilvēku iegūt priekšrocības no viņiem mēs esam nolēmuši izmantot simbolisku pārdošanas modeli. Un tāpēc tika izveidots BitDegree marķieris!

Jaunākais atrastais Coinbase kupons:

BitDegree marķieris pārstāv BitDegree, un to varat izmantot apmaiņā pret BitDegree (un partneruzņēmumu) pakalpojumiem. Kopumā tādu bija 660 miljoni BDG žetoni apgrozībā, no kuriem 51% (336,6 miljoni) tika piedāvāti sabiedrībai un pārdoti līdz pūļa pārdošanas beigām. Jūs varat redzēt visu izplatīšana attēlā zemāk:

bitdegree marķiera izplatīšana

Piezīme atcerēties: tā kā BitDegree marķieris ir utilīta, tas nozīmē arī to, ka tas neievēro tos pašus noteikumus kā drošības. Tas nozīmē, ka, ja jums pieder BitDegree žetoni, tu nē:

  • Ir akcionāru tiesības;
  • Piedalīties ieņēmumu dalīšanā;
  • Saņemt dividendes.

Tas nozīmē, ka, pat ja jūs nokavējāt pūlī pārdošanu, šodien ir veidi, kā nopelnīt BitDegree marķieri.

Kā tiek nopelnīts BitDegree marķieris?

BitDegree galvenais mērķis ir dot studentiem iespēju uzzināt vairāk. Mēs uzskatām, ka labākais veids, kā stimulēt mācīšanos, ir spēja redzēt savu progresu un gūt par to atzinību. Tāpēc, apgūstot kursus BitDegree platformā, jūs varat ne tikai skatiet savu statistiku, salīdziniet tos ar draugiem, bet arī iegūstiet pieredzi, līmeņus un žetonus.

Galvenais veids žetonu iegūšana pabeidz jūsu 7 dienu mācību sērija un piekļuve atlīdzības lādei, kurā slēpjas tādas balvas kā XP punkti vai žetoni.

bitdegree lāde ar atlīdzībām

Tagad, kad jūs saņemat marķierus, tie netiek nekavējoties pārveidoti par blockchain marķieriem, bet jūs varat tos izmantot kā atlaidi, pērkot jaunu kursu (token vērtības izmaiņas tirgū). Maģija notiek, ja savāc 50000 BDG žetonus.

Kad jums būs 50000 BDG žetonu, jūs varat tos nosūtīt uz savu Ethereum maciņš. Tātad BitDegree platformā jūs ne tikai mācāties, bet arī nopelnāt (ja daudz iemācāties)!

BDG žetonu izmantošana kā atlaide citiem pakalpojumiem

BitDegree marķierus var izmantot ne tikai BitDegree platformā, bet arī partneru vietnēs. Kā tas darbojas? Ja persona platformā ir nopelnījusi BitDegree žetonus, tā var sekot partnera saitei un izmantot šos marķierus kā atlaidi partneru vietņu pakalpojumiem.

Labs piemērs ir BitDegree un Hostinger partnerība. Hostinger ir vienojies ar BitDegree par noteiktu pakalpojumu sarakstu, kas pieejami ar atlaide BitDegree lietotājiem (uz noteiktu laiku), ja viņi piekrīt izmantot BDG žetonus:

  • Tīmekļa vai VPS mitināšana;
  • Ikdienas dublēšana;
  • Domēna vārdi, privātuma aizsardzība, pārsūtīšana;
  • SSL instalēšana.

Kā tas ir noderīgi Hostinger? Nu, BitDegree ir kursu pārpilnība tas interesē Hostingera galveno mērķauditoriju: tīmekļa izstrādātāju un vietņu īpašnieku sākšana. Šie studenti sāk mācīties par vietnēm, to mitināšanu un vēlas vietu, kur viņi praktiski var apgūt iemācīto. Šeit ienāk Hostinger ar saviem pakalpojumiem.

Vai šiem partneru uzņēmumiem ir teikšana kursos?? ! Viņi pat var izveidot īpašu kursu, kas ieinteresētu viņu mērķauditoriju, piesaistītu un izglītotu viņus ar kursu un vēlāk apbalvot viņus ar atlaidi izmantojot viņu nopelnītos BitDegree marķierus.

Kā citas vietnes var ieviest atlaides ar BitDegree žetoniem?

Ja esat uzņēmums, kas vēlas piesaistīt savu mērķauditoriju, izmantojot BitDegree, un ļauj viņiem saņemt atlaides ar BitDegree žetoniem, ir risinājums. Jums vajadzēs Sazinies ar mums par to un vēlāk savā vietnē ieviesiet CoinPayments.net risinājumu. Jūs varat atrast pilnu apmācību, kā to izdarīt šeit.

Ja jums ir kādi jautājumi par procesu, jūs varat sazināties ar mums pa šo e-pastu: [e-pasts aizsargāts].

Laiks sadarboties!

Kamēr BitDegree marķieris galvenokārt tiek izmantots BitDegree vietne, arī tu vari būt daļa no tā. Piesaistiet savu galveno auditoriju, izmantojot kursus, iemāciet viņiem nepieciešamo informāciju un apbalvojiet viņus ar atlaidēm par jūsu pakalpojumiem.

Sadarbojieties ar BitDegree un kopīgi izmainīsim izglītību!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me