Kas ir ICO? Izpratne par sākotnējiem monētu piedāvājumiem

Finanšu pasaule ir gājusi cauri liels izmaiņas nesen. Viena no lielākajām izmaiņām pēdējo pāris gadu laikā ir bijusi sākotnējo monētu piedāvājumu ieviešana (ICO). Nav pārsteigums, ka viens no populārākajiem jautājumiem kriptogrāfiskajā telpā pagājušajā gadā ir bijis “kas ir ICO?”.

Kaut arī jūs varētu būt pazīstams ar dažām populārām kriptovalūtām, piemēram, Bitcoin un Ethereum, jūs, iespējams, neesat tik pazīstams SIO.

Pirms mēs sākam iepazīties ar detaļām par ICO, man jāpārliecinās, vai jums ir taisnīga izpratne par ICO tehnoloģijām – blokķēdes un viedie līgumi. Ja jau esat pārliecināts par savu izpratni par šīm divām tehnoloģijām, droši pārejiet pieSIO jēdziens”.

Ja esat ieradies šeit, lai lasītu par ICO, jo plānojat ieguldīt kriptovalūtā, lūdzu, ņemiet vērā, ka tas jādara tikai uzticama apmaiņa!

Tātad, sāksim!

Kas ir ICO: Blockchains

Blokķēde nav Bitcoin vai kāda cita kriptovalūta. Kriptovalūtas izmanto blokķēdi. Vienkāršāk sakot, bloks ir darījumu grupa. Ķēde ir bloku grupa, kas ir savienoti viens ar otru. Salieciet šos divus vārdus kopā, un tur jums tas ir – blokķēde.

Jaunākais atrastais Coinbase kupons:

Visi šie bloki ir savienoti kopā ķēdes formā publiska datu bāze. Šī datu bāze ir publiska, jo tas tiek koplietots ar simtiem vai pat tūkstošiem datoru. Mēs varam domāt par šiem datoriem kā bloku ķēdes / datu bāzes serveriem.

Kas ir ICO: kā darbojas decentralizētas lietojumprogrammas.Avots: steemit

(Šos datorus sauc par mezgliem).

Visām datu bāzē veiktajām izmaiņām jābūt pārbauda vairāk nekā 51% mezglu. Ja tās nav pārbaudītas, izmaiņas nevar veikt. Tas padara datu bāzes uzlaušanu ļoti grūti, jo jums vajadzētu uzlauzt vairāk nekā 51% mezglu, un mezgli parasti pieder daudz dažādu cilvēku un uzņēmumu.

Šo efektu sauc decentralizācija – nozīmē, datu bāze netiek glabāta vienā vietā, bet gan daudzās dažādās vietās.

Kad mēs runājam par “izmaiņām” datu bāzē, tās ir datu darījumi. Piemēram, Bitcoin gadījumā tie ir Bitcoins darījumi – cilvēki pārsūta Bitcoin citiem cilvēkiem.

(Lai uzzinātu vairāk par blokķēdes tehnoloģiju, izlasiet mūsu "Blockchain paskaidrots" vadīt.)

Tagad par nākamo tehnoloģiju, ko izmanto ICO.

Žetoni & Viedie līgumi

Darījumi, kas notiek datu bāzē, nav tikai finanšu darījumi tāpat kā tie, kas atrodas Bitcoin blokķēdē. Tā vietā tie var būt jebkas, kam ir vērtība.

Piemēram, darījuma vērtība varētu būt māja vai uzņēmuma akciju. Protams, jūs nevarat fiziski ievietot māju vai uzņēmuma daļu blokķēdē. Tā vietā jums ir nepieciešams kaut kas, kas atspoguļo mājas vai uzņēmuma daļas vērtību.

Žetoni

Es sveicu jūs žetoni. Tiek izveidots marķieris, lai attēlotu kaut kā vērtību. Piemēram – māja, elektrība, veikala kredīts, vai uzņēmuma akciju.

Šie marķieri nevar būt tieši uz blokķēdes, jo blokķēdes parasti var apstrādāt tikai savas kriptovalūtas darījumus – piemēram, ēteris Ethereum blokķēdē un Bitcoin Bitcoin blokķēdē.

Tā vietā marķieriem ir jābūt izmantot programmu.

Salīdziniet kriptogrāfijas biržas blakus ar citiem

Vai tu zināji?

Vai esat kādreiz domājis, kuras kriptogrāfijas biržas vislabāk atbilst jūsu tirdzniecības mērķiem?

Skat & salīdziniet TOP3 kriptogrāfijas biržas blakus

Viedie līgumi

Tiek izsauktas lietojumprogrammas, kuras lieto marķieri viedie līgumi. Tomēr tie vienkārši izskatās pēc koda ķekara. Tātad, lai izstrādātāji to izmantotu parastajiem lietotājiem, viņi izveido dApps (decentralizēti pieteikumi).

Jūs varat domāt par dApps kā saskarni, kuru redzat, kad izmantojat Instagram vai Twitter, bet aiz Instagram un Twitter ir virkne kodētas lietojumprogrammas. Šīs kodētās lietojumprogrammas ir viedie līgumi.

Kas ir ICO: viedie līgumi.

Šie viedie līgumi ir unikāli daudzu iemeslu dēļ. Šie iemesli ir šādi:

 • Viņi var automātiski apstrādāt darījumus;
 • Darījumi ir izraisīja noteiktiem nosacījumiem kas ir ierakstīti viedajā līgumā;
 • Iedomājieties to šādi: “KAD Pēteris iemaksā viedajā līgumā 100 ēterus, TAD Pēterim tiek nosūtīts Jāņa mājas žetons”.
 • Viņi izmanto blokķēdes tehnoloģiju, tāpēc viedā līguma nosacījumus nevar mainīt.
 • Tātad, jūs tagad zināt par divām tehnoloģijām, kas ICO ir guvušas panākumus. Tagad parunāsim par to, kas ir SIO!

  SIO jēdziens

  SIO var salīdzināt ar IPO. IPO ir sākotnējais publiskais piedāvājums – tas ir termins, ko lieto, kad uzņēmums pirmo reizi izlaiž savas akcijas akciju tirgū. Pirms tam uzņēmuma akcijas bija privātas, un tās akcijas nebija pieejamas sabiedrībai. Tādējādi sākotnējais publiskais piedāvājums. Ir svarīgi saprast atšķirības starp IPO un to, kas ir ICO.

  Kad uzņēmumi iekļauj sevi biržā, cilvēki un citi uzņēmumi, kas ir ieinteresēti uzņēmumos, var iegādāties uzņēmuma akcijas par noteiktu cenu.

  Akcijas var izmantot, lai balsotu par konkrētām darbībām, kuras veic uzņēmums, jo jūs faktiski esat kļuvis par daļēju uzņēmuma īpašnieku! Ja uzņēmumam klājas labi, līdzīgi palielinās arī to akciju vērtība, un jūs varat tās vēlāk pārdot par peļņu.

  Kas ir ICO: ICO jēdziens.

  SIO nav tik veikls un tīrs kā IPO. SIO var uzskatīt par kolektīvās finansēšanas līdzekli.

  Izmantojot ICO, jūs saņemat žetons. Šie marķieri nedod jums ilgtermiņa pilnvaras vai īpašumtiesības uz projektu; tie ir tikai līdzeklis projektam, lai piesaistītu līdzekļus.

  Tomēr vēlreiz, ja projekts izdosies, jūsu pilnvaras vērtība varētu palielināties. Tātad, jūs varētu pārdot marķieri par vairāk, nekā iegādājāties (ja vēlaties, tas ir).

  Kā darbojas ICO?

  Lai vienkāršotu SIO pamatjēdzienu vai paskaidrotu, kas SIO ir labāks:

  Kas ir SIO: kā SIO darbojas.Kā darbojas ICO | Avots: gudra slodze

  Ja vēlaties izveidot savu kriptovalūtu vai dApp, jums tas būs nepieciešams daudz naudas. Lai iegūtu šo naudu, varat vadīt ICO. Ja cilvēki ir ieinteresēti jūsu ICO un domā, ka projekts ir labs, viņi var nopirkt jūsu žetonu par noteiktu cenu.

  Šīs cenas parasti tiek noteiktas Ēteris (ETH), tomēr daži projekti pieņem vairāk nekā viena kriptovalūta – normāli Bitcoin (BTC) un Litecoin (LTC).

  Ieguldot ICO, uz ICO viedo līgumu nosūtiet savu ETH, BTC, LTC vai jebkuru valūtu, kurā vēlaties maksāt. Pēc tam šis viedais līgums jums nosūta žetonu summu, par kuru esat samaksājis.

  Parasti žetonu iegādei no ICO ir divi galvenie iemesli: pārdodiet žetonu nākotnē par augstāku cenu, un uz izmantojiet marķieri savam mērķim.

  Žetoni parasti piešķir žetona īpašniekiem priekšrocības, piemēram, atlaides, peļņas daļu vai piemaksas.

  Dažus marķierus var izmantot, lai iegādātos lietas projekta lietotnē, kad tā tiek izveidota – šie žetonu veidi ir pazīstami kā lietderības marķieri.

  Kā investori zina, kādos ICO ieguldīt?

  Tas, ka ideja ir laba, nenozīmē, ka projekts būs labs!

  Ideja var šķist patiešām laba, bet tad, kad tā ir piesaistījusi līdzekļus, tā pilnībā izgāžas. Diemžēl tā ir taisnība. Ir pat bijuši gadījumi, kad ICO ir izrādījušies pilnīgi krāpšanās! Tātad, tagad, kad jūs saprotat, kas ir ICO, pārliecinieties, ka, pētot ICO, tu esi uzmanīgs.

  Investori parasti pievērsīs īpašu uzmanību šādām lietām:

  1. Sacensības: vai projektam ir konkurenti? Ja tā, tad ko viņi dara savādāk nekā konkurenti?

  2. Komanda: kas ir komanda, kas strādā pie projekta? Vai viņiem ir laba, atbilstoša pieredze? Vai viņi iepriekš ir strādājuši pie līdzīgiem projektiem?Kas ir ICO: Bitdegree vadība.

  3. Līdzekļu izmantošana: kā viņi izmantos naudu, ko savāc no sava ICO?Kas ir ICO: Bitdegree budžeta piešķiršana.

  4. Ceļvedis: ko viņi plāno darīt un cik ilgs laiks viņiem būs vajadzīgs?Kas ir ICO: Bitdegree ceļvedis.

  5. Žetoni: cik žetonu būs? Kāda ir katra marķiera cena? Cik žetonu tiks pārdots ICO un cik tiks glabāts citām lietām?Kas ir ICO: Bitdegree marķiera izplatīšana.

  Vēl viena alternatīva varētu būt izmantošana ICO pulksteņu lietotne. Ir atsevišķi uzņēmumi, kas veido laiku, kas veltīts dažādu ICO izpētei, pārskatīšanai, kategorizēšanai un sekošanai tirgus jaunumiem. Viens šāds pieteikums ir Monētu skats – tas ļauj lietotājiem sekot līdzi tam, kā darbojas dažādi SIO, un uzraudzīt viņu kriptovalūtas veiktspēju.

  Kas ir ICO: Coinview.

  Tas ir daudz jautājumu, es zinu. Labā ziņa ir tā, ka lielāko daļu atbilžu parasti varat atrast savās atbildēs Baltā grāmata! Svarīgi ir viedokļi par projektu un pārskati. Tas nozīmē, ka, lai izveidotu savu viedokli, jums vienmēr ir jāpārbauda pats. Liela daļa informācijas internetā var būt neprecīza vai balstīta uz emocijām!

  Kas ir “Baltā grāmata”?

  Zināt, kas ir SIO, ir gandrīz tikpat svarīgi kā saprast, kas ir balts papīrs. Baltā grāmata ir dokuments, kas iepazīstina ar ideju, kurai ICO vāc naudu. Tajā ir daudz sīkāka informācija nekā aprakstos, kurus atradīsit ICO vietnē.

  Jūs atradīsit tādas lietas kā sistēmas arhitektūra, vajadzība pēc viņu idejas (problēma, kuru tā risina utt.), marķiera izmantojums, tirgus dati, un izaugsmes prognozes.

  Jūs bieži redzēsiet arī komandas dalībnieku, investoru un padomdevēju sarakstu. Lai gan tas parasti tiek parādīts arī pašā vietnē.

  Kas ir SIO: Baltās grāmatas apstiprināšana.

  Lai ICO būtu veiksmīgs, tam vajag labs, vienkrāsains balts papīrs. Ja jūs kādreiz atradīsit, ka ICO ir tiešraidē, bet tam nav balta papīra, es neieteiktu no tā iegādāties nevienu žetonu.

  Ļoti maz cilvēku vēlēsies ieguldīt projektā, kuram nav pārdomāta baltā papīra.

  Laba balta grāmata sniegs arī informāciju par to, kādiem līdzekļiem tiks izmantoti. Jākoncentrējas uz līdzekļiem, kas tiek izmantoti uzņēmējdarbības attīstībai, nevis personiskiem labumiem. Tas ir svarīgi!

  Papildu piezīme

  Kā redzat, lielāko daļu nepieciešamo atbilžu atrodat ICO baltajā grāmatā. Tomēr jums vajadzētu turpiniet savu pētījumu ārpus baltās grāmatas un ICO tīmekļa vietnes.

  Jums vajadzētu pārbaudīt, cik labi viņi ir atjauninot viņu kopienu. Labs veids, kā to izdarīt, ir pievienoties viņu Telegram grupai (ja tāda ir) vai apskatīt viņu forumus. No turienes jūs varat redzēt, kā viņi rīkojas starp jautājumiem, komentāriem un visu pārējo.

  Veiksmīga ICO piemērs

  BitDegree ir pasaulē pirmā ar blokķēdi darbināms tiešsaistes izglītības platforma ar tehnoloģiju talantu apguvi. Pūļa pārdošanas laikā projekts savāca aptuveni 32 500 ETH un veiksmīgi sasniedza Hard robežu.

  Baltā grāmata BitDegree bija ļoti detalizēts, un tajā bija daudz informācijas par projekta darba plānu ar pilnu informāciju par to, kā BDG marķieri darbotos un kam līdzekļi tiktu tērēti.

  Kas ir ICO: BitDegree baltā grāmata.

  Komandas dalībniekiem katram bija sniegta pilna vēsture, un tika prezentēts MVP.

  Ceļvedis ir arī detalizēts, un kopiena tika regulāri informēta par emuāra ziņām un foruma atbildēm. Kā tu redzi, ir svarīgi iegūt sabiedrības uzticību. Šī bija izšķiroša veiksmes sastāvdaļa – neviens nedod naudu cilvēkiem, kuriem viņi neuzticas.

  Secinājums

  Tagad, kad jūs zināt kas ir ICO, paturiet prātā, ka SIO ir jauni, kas nozīmē, ka ir ļoti maz noteikumu. Tātad, kā minēts iepriekš, jums vienmēr jābūt uzmanīgam, izvēloties ICO, kurā ieguldīt. Ir ārkārtīgi svarīgi veikt savus pētījumus!

  Jums vajadzētu saprast ICO radītāji un tirgus, kurā ICO ienāk. Vienmēr izpētiet un apsveriet viņu spēju sasniegt rezultātus laikā un budžetā. Uzziniet par to, ko viņi plāno darīt ar saņemtajiem līdzekļiem, un izmantot viņu ceļvedi lai redzētu, kad viņi saka, ka viņu projekts tiks uzsākts.

  Kā sākt ICO?

  Ja veidojat ICO un neinvestējat tajā, jums jāsaprot, kā investori pēta SIO. Jums jāsaprot, ka viņiem ir jāredz visas lietas, kuras mēs esam pieminējuši – pretējā gadījumā viņi neuzticēsies jūsu ICO.

  Tev vajag atjauniniet savu kopienu, izturieties pret viņiem ar cieņu, un pārliecinieties, ka jūsu projekts var paveikt to, ko tā saka. Vienmēr pārliecinieties, ka varat savlaicīgi piegādāt projektu un nekad nemelo.

  Tomēr, ja jūs meklējat alternatīvu ieguldījumu veidu kriptogrāfijas tirgū (un tehnoloģijā, uz kuras tas ir balstīts), un plānojat iegādājoties dažas kriptogrāfijas monētas, pārliecinieties, ka to darāt no uzticamas apmaiņas! Binance un Monētu bāze ir divas lieliskas iespējas.

  Mike Owergreen Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me