Kas ir nākamais Bitcoin: uz pierādījumiem balstītas prognozes

Tā kā kriptovalūtu pasaule iegūst arvien lielāku galveno uzmanību, ir pilnīgi dabiski, ka daudzi cilvēki interesējas par šo tēmu. Bitcoin ir bijis kriptonauda štāpeļšķiedrām visilgāk – tā stāsts par “slavas celšanu” daudzus gadus ir bijis spekulāciju objekts. Bet, protams, laika gaitā cilvēki sāk domāt – kāds ir nākamais Bitcoin? Vai citiem vārdiem sakot – kāda ir nākamā lielā kriptovalūta?

Tie ir precīzi jautājumi, uz kuriem es mēģināšu atbildēt šajā apmācībā. Mēs runāsim par Bitcoin “pilngadību”, tas ir cenu svārstības un mēģināsim izveidot skaidras vadlīnijas tam, kas būtu jānotiek, kad nākamajai lielajai kriptovalūtai vajadzētu parādīties.

Pēc tam mēs runāsim par trim galvenajiem pretendentiem kļūt par nākamo lielo lietu – mēs analizēsim viņu stāstus un izaugsmi un redzēsim, vai mēs varam atrast skaidru atbildi uz jautājumu – kāds ir nākamais Bitcoin.

Saīsināta Bitcoin vēsture

Bitcoin pirmo reizi tika izlaists sabiedrībā tālajā 2009. gadā. Lieki piebilst, ka tas bija tik jauns un aizraujošs jēdziens, ka tas ātri ieguva slavu un interesi.

Jaunākais atrastais Coinbase kupons:

Dažu nākamo gadu laikā Bitcoin cena ļoti svārstījās – kad tai izdevās sasniegt un pakāpties virs $ 1 atzīmes, tā bija lieliska diena monētai, un daži cilvēki uzskatīja, ka Bitcoin to patiešām ir “padarījis”..

Gadiem ejot, Bitcoin ieguva arvien lielāku saķeri. Tomēr monētas lielais sprādziens notika jau 2017. gada sākumā – tas nojauca galvenās veiksmes durvis un kļuva tik populārs, ka tika uzskatīts par dīvainu satikt kādu, kurš par to vismaz nebūtu dzirdējis.

Pīķa laikā Bitcoin gandrīz bija spējis pārkāpt USD 20 000 USD atzīmi. Tas būtu bijis monētas un kriptovalūtas kopienas vēsturisks notikums.

Tomēr 2017. gada otrajā pusē Bitcoin cena (un lielākā daļa citu kriptonauda cenu) sāka samazināties. Šīs rokasgrāmatas rakstīšanas laikā Bitcoin vienības vērtība ir aptuveni 6400 USD. Ir vērts pieminēt, ka monētas cena pēdējās dienās ir lēnām, bet noteikti kāpusi augšup.

Ir svarīgi atzīmēt, ka Bitcoin stāsts ir bijis mācību grāmatas cienīgs. Ne tikai tāpēc, ka tā bija pirmā šāda veida kriptovalūta, bet arī tāpēc, ka visā tās dzīves laikā bija tik daudz spekulāciju un tirgus notikumu, ka tā vienkārši ir kļuvusi par ikonu “kļūt par miljonāru vienā naktī”..

Tagad, kad jūs zināt, kā izveidojās Bitcoin, mēģināsim noskaidrot galvenos raksturlielumus, kādiem kriptovalūtai vajadzētu kļūt par atbildi uz jautājumu “kas ir nākamais Bitcoin?”.

Raksturlielumi

Tātad … jautājums ir “kas ir nākamais Bitcoin?”. Tas ir godīgs veids, kā to izteikt, bet, iespējams, mani vairāk interesētu šāds jautājums:

Kādas ir nākamās lielās kriptovalūtas īpašības?

Ir godīgi izmēģināt un uzminēt, kas ir nākamais Bitcoin, aplūkojot cenas un tirgus tendences (izaugsmes tendences), taču tie nav galvenie meklējamie aspekti.

Kripto kopienās visā pasaulē ir zelta likums: ja kriptonauda ir noderīga, tā pārvarēs visas cīņas un turpinās pieaugt.

Tas ir taisnīgs pieņēmums: ja kaut kas ir maz un noderīgs, cilvēki mēģinās to iegūt. No pašreizējām aptuveni 1600 esošajām kriptovalūtām ir diezgan daudz bezgaumīgu un dārgu, tomēr tām nav īpašas lietderības. Gadu gaitā šīs valūtas mēdz izgaist un aizmirst.

Attiecībā uz kriptovalūtām ir daudz faktoru, kas nosaka to lietderību. Pirmkārt, viņiem, iespējams, būs nepieciešama noteikta veida misija – tas nozīmē, ka “noderīgā lieta, kurai vēlaties notikt” notiks uzreiz pēc tam, kad esat samaksājis šīs kriptonauda summu, bez jebkādām citām papildu darbībām. Galu galā viens no noteicošajiem faktoriem, kas ir nākamais Bitcoin, būs monētas lietderība.

Tiem jābūt arī viegli pieejamiem un ātriem. Tomēr tas nenozīmē, ka tiem jābūt lētiem – gluži pretēji. Tiem vajadzētu būt vienkārši pieejamiem galvenajās tirdzniecības vietās un tirdzniecības vietnēs internetā.

Viena no galvenajām iezīmēm, kas būtu jāpievieno kriptovalūtai, kuras mērķis ir atbildēt uz jautājumiem “kas ir nākamais Bitcoin” (un kuru bieži neizdodas pieminēt citos līdzīgos ceļvežos), ir spēcīgs uzņēmums un izstrādātāju komanda..

Ja kripto trūkst dažās tā izmantošanas jomās un tas nespēj sekot līdzi tirgum, tas agri vai vēlu (parasti agrāk) nomirs. Labā monētā ir cilvēku komandas, kas meklē labklājību – viņi pārvalda monētas pozīciju blokķēdē, pārliecinās, ka darījumu ātrums ir līdzvērtīgs un pat rada un izstrādā blakusprojektus, kas saistīti ar attiecīgo kriptovalūtu..

Labai un potenciālai kriptogrāfijas monētai jābūt arī atvērtā koda. Lai arī Ripple šajā ziņā mēdz būt milzīgs izņēmums, decentralizētās kriptovalūtas parasti ir tās, kas nāk virs centralizētajām. Kriptogrāfija ir atvērta pirmkoda, ļaujiet citiem cilvēkiem palīdzēt tās labklājībai un attīstībai, kas savukārt var paātrināt monētas pacelšanos uz augšu.

Tagad, kad mēs diezgan plaši runājām par galvenajām iezīmēm un īpašībām, kas nepieciešamas veiksmīgai kriptovalūtai, mēģināsim to ievietot vienkāršoto un specifisko punktu sarakstā.

Kriptovalūtai būs vislielākās iespējas gūt panākumus un kļūt par atbildi uz jautājumu “kāds būs nākamais Bitcoin?” ja tam ir šīs īpašības:

  • Ir atvērtā koda;
  • Aiz tā ir spēcīga izstrādātāju un investoru komanda;
  • Ir skaidri definēts un sasniedzams mērķis;
  • Ir ātrs un viegli pieejams;
  • Piedāvā cilvēkiem nepieciešamu pakalpojumu;
  • Tas ir caurspīdīgs ne tikai pirms ICO vai tā laikā, bet arī pēc tam.

Kas ir nākamais Bitcoin – lielie trīs

Tagad, kad mēs esam apskatījuši Bitcoin vēsturi un dažas no galvenajām iezīmēm un īpašībām, kas būtu nepieciešamas veiksmīgai kriptovalūtai, parunāsim par konkrētiem piemēriem “kas ir nākamais Bitcoin?” jautājuma iespējamās atbildes.

Kad jūs domājat par to, kas ir nākamais Bitcoin, un mēģināt google meklēt atbildi, parasti parādās trīs lieli vārdi. Vairumā gadījumu cilvēki vēlas uzzināt atbildes uz šiem trim jautājumiem:

Ir Litecoin nākamais Bitcoin?

Ir Ripple nākamais Bitcoin?

Ir Ethereum nākamais Bitcoin?

Litecoin, Ripple un Ethereum – pēc tautas domām, šie ir trīs galvenie pretendenti, lai kļūtu par nākamo lielo kriptovalūtu. Izmēģināsim un analizēsim katru no tiem atsevišķi, un redzēsim, kāpēc cilvēki domā, ka šie kriptogrāfija varētu būt atbilde uz jautājumiem “kas ir nākamais Bitcoin?”.

Neiedziļinoties katrā kriptovalūtā, es vienkārši mēģināšu jums piedāvāt galvenos iemeslus, kāpēc cilvēki mēdz domāt, ka šie kriptogrāfija ir nākotne.

Litecoin

Kāds ir nākamais bitcoin - Litecoin logotipsLitecoin tika izveidots un izstrādāts tālajā 2011. gadā. Tas tiek uzskatīts par vienu no sākotnējiem altkoīniem.

Litecoin ir ļoti populārs un cienīts vairāku lielu iemeslu dēļ. Pirmkārt, Litecoin ir tieša Bitcoin atdalīšana. Tehniskie parametri, kas ir kopīgi šīm divām monētām, ir gandrīz identiski.

To sakot, Litecoin ir slavens ar to, ka ir četras reizes ātrāks nekā Bitcoin. Patiesību sakot, tas ir milzīgs darījums, kad runa ir par darījumu ātrumu un hash likmēm.

Vai Litecoin ir nākamais Bitcoin tikai šī iemesla dēļ? Ņemot vērā tā klātbūtni tirgū, tas ir iespējams, taču mums būs tikai jāgaida un jāskatās.

Salīdziniet kriptogrāfijas biržas blakus ar citiem

Vai tu zināji?

Vai esat kādreiz domājis, kuras kriptogrāfijas biržas vislabāk atbilst jūsu tirdzniecības mērķiem?

Skat & salīdziniet TOP3 kriptogrāfijas biržas blakus

Ripple (XRP)

Kāds ir nākamais bitcoin - XRP logotipsPirms sākam, jautrs fakts: Ripple ir uzņēmuma nosaukums, kurš izveidoja monētu, XRP. Tomēr cilvēki ir tik ļoti pieraduši saukt pašu monētu par Ripple, ka, lai izvairītos no neskaidrībām, es to saukšu arī par Ripple.

Ripple ir interesants ar to, ka tā ir vienīgā kriptovalūta šajā sarakstā, kas ir centralizēta – tas nozīmē, ka tā pieder vienam uzņēmumam un trešās personas to nevar mainīt vai mainīt. Jūs domājat, ka tas būtu šī kriptogrāfa sabrukums, taču to bieži dēvē par “Bitcoin killer”. Kāpēc?

Ripple ir paredzēts ikdienas lietošanai, kas nozīmē, ka tam ir daudz lielāks darījumu ātrums un daudz lētākas likmes. Turklāt monētas galvenā uzmanība sākotnēji bija jāizmanto bankām – tas nozīmē, ka Ripple var izvairīties no daudziem noteikumiem un citām pārbaudēm, kas jāveic citām kriptovalūtām.

Iespējams, Ripple lielākā iezīme ir tā, ka tai ir minimālās cenas etalons un to var apmainīt jebkurā citā valūtā (fiatos, zeltā utt.). Tas ļauj MILZĪGU mobilitāti un vienā brīdī pat ir izdevies īsi ievietot Ripple kriptogrāfijas tirgus 2. vietā tūlīt pēc Bitcoin.

Ripple nākamajā Bitcoin? Tam ir savi plusi un priekšrocības, bet galu galā tas būs tirgus lēmums.

Ethereum

Kāds ir nākamais Bitcoin - Ethereum logotipsIespējams, ka šajā sarakstā vispazīstamākā kriptovalūta, Ethereum ir bijusi lielākā pretendente uz Bitcoin par vietu tirgū pirmajā vietā. Ja jūs kādam pajautātu “kas ir nākamais Bitcoin?”, Visbiežākā atbilde, iespējams, būtu Ethereum.

Kāpēc tā tomēr ir?

Nu, Ethereum gandrīz visos iespējamos veidos tiek uzskatīts par pārāku par Bitcoin.

Galvenais, ko cilvēki izvirza, ir tas, ka, kamēr Bitcoin ir tikai kriptonauda, ​​Ethereum ir vesela tehnoloģiju virsgrāmata.

Ethereum ļauj citām Ethereum tīklā balstītām kriptovalūtām balstīties un attīstīties šajā tīklā, ko nodrošina šī tehnoloģija. Šajā ziņā jūs varētu teikt, ka, ja Bitcoin būtu dēlis, Ethereum ir māja.

To sakot, Ethereum ir nākamais Bitcoin..?

Ar šādu iespējamo pretendentu sarakstu to rādīs tikai laiks.

Secinājums

Kā jūs droši vien pamanījāt, ir daudz kriptovalūtu, kuru mērķis ir kļūt par atbildi uz jautājumu – kāds ir nākamais Bitcoin?

Bitcoin ir ļoti interesanta vēsture. Jau pašā pirmsākumos monēta jau tika uzskatīta par “valūtu evolūciju”. Pēc vairāk nekā astoņu gadu svārstībām Bitcoin beidzot izdevās pakāpties galvenajā straumē. To darot, tas pavēra durvis arī daudzām citām kriptovalūtām.

Cilvēki bieži jautā: vai Litecoin ir nākamais Bitcoin? Vai Ethereum ir nākamais Bitcoin? Vai Ripple ir nākamais Bitcoin? Vai arī (šeit ievietojiet jebkuru kriptovalūtu) ir nākamā lielā lieta kriptogrāfijas pasaulē?

Patiesību sakot, neviens nevar droši zināt atbildi. Kriptovalūtu tirgus ir ļoti nestabila vieta – jebkurā brīdī var notikt kaut kas gigantisks.

Tomēr ir iespējams spekulēt. Internetā ir daudz šādu spekulāciju. Dažiem no viņiem ir nopelni, citi ir akli minējumi. Ja vēlaties pats spekulēt, vienmēr atcerieties vienu vienkāršu likumu:

Kriptovalūta uzplauks tik ilgi, kamēr tā būs noderīga.

Cilvēki spekulē par dažādām lietām – cenu, vēsturi, notikumiem kriptogrāfijas tirgū utt. Kaut arī šīs lietas veicina monētas labklājību, galīgais izšķirošais faktors joprojām būs tās lietderība.

Trīs šajā apmācībā minētie kriptogrāfi ir noderīgi savos veidos, taču tirgū ir daudz citu monētu, kas ir ļoti pievilcīgi arī viņu pašu veidos..

Neatkarīgi no atbildes uz jautājumu “kāds ir nākamais Bitcoin?” patiešām ir, viena lieta ir droša – neviens nevar paredzēt nākotni. Ja vēlaties spekulēt, veiciet pētījumu un turiet par to izlīdzinātu galvu – kriptovalūtu pasaule dažkārt var būt ļoti haotiska vieta.

Ja jūs pats nolemjat izmēģināt un atbildēt uz nākamo Bitcoin, es novēlu jums veiksmi!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me