Labākā ASV šifrēšanas birža

Nav šaubu, ka ir daudz dažādu kriptovalūtas apmaiņa izvēlēties no šodienas kriptogrāfijas tirgus. Tas ietver abus centralizēti un decentralizēti apmaiņa, kriptonauda brokeri, un tā tālāk – tomēr ne visi no tiem būs piemēroti visā pasaulē. Šodien mēs to apskatīsim labākās ASV šifrēšanas biržas.

Kāpēc, pirmkārt, kriptovalūtu apmaiņa ASV ir pat svarīga? Labi, rūpējoties par ASV tirgu, jūs varat būt pārliecināts, ka, izmantojot šīs biržas, jūs nesaskarsieties ar dažiem jautājumiem ar likumību vai citām “oficiālām” grūtībām..

Tagad daži no uzņēmumiem šajā sarakstā nav ASV balstītas kriptogrāfijas biržas – viens no viņiem pat neatbalsta ASV lietotājus, vispār (kails ar mani – tam visam būs mazliet jēga)! Tomēr, ja atrodaties ASV, viena vai otra iemesla dēļ ir vērts pievērst uzmanību visām tālāk norādītajām 8 biržām:

Labākā ASV šifrēšanas birža: kritēriji

Pirms mēs iekļūstam labāko ASV šifrēšanas biržu sarakstā, vispirms noskaidrosim savas prioritātes un izdomāsim, kādi ir kritēriji, kas ap šo terminu – “labākais”.

Labākā kriptogrāfijas apmaiņa pret ASV notiks lielākā daļa tādu pašu pazīmju kā alabākaisapmaiņu pret jebkuru citu pasaules daļu, pārāk – tāpēc jūs atradīsit, ka lielākā daļa šajā sarakstā atrodamo apmaiņas vietu ir ļoti labi pazīstami zīmoli ka jūs varētu atrast arī citos sarakstos.

Tomēr tas nemaina faktu, ka viņi ir lieliski.

Pirmkārt, labākajai ASV kripto apmaiņai, protams, vajadzētu būt superdrošs. Šajā situācijā, decentralizēta apmaiņa ir jūsu labākais solījums – tos bieži uzskata par drošākām alternatīvām centralizēti kaut arī tie nav tik populāri kā pēdējie (lai gan ir daži izņēmumi).

Vispār tomēr, droša kriptogrāfijas apmaiņa gatavojas atbalstīt 2FA, pielāgota PIN koda izveide, un varbūt pat glabājiet bezsaistē saglabātos kriptodatus, prom no potenciālajiem hakeriem un viņu uzlaušanas mēģinājumiem. Protams, arī šādai apmaiņai nevajadzētu būt (būtiskai) drošības pārkāpumu vēsturei.

Labākā ASV šifrēšanas birža

Otrkārt, neatkarīgi no tā, vai tās būtu ASV balstītas kriptogrāfijas biržas, vai ārvalstu, tām vajadzētu piedāvā plašu dažādu kripto aktīvu klāstu lai jūs varētu pirkt, tirgot, pārdot un apmainīties. Šajā dienā un vecumā, hodling tikai Bitcoin ir kaut kas tāds, no kā gandrīz izvairās – kriptogrāfijas investori to vēlas dažādot viņu kriptogrāfisko monētu portfeļus, un tādējādi nepieciešama apmaiņa, kas rezultātā atbalsta vairākas monētas.

Labākās ASV šifrēšanas biržas būs intuitīvs un vienkārši lietojams. Pieņemot, ka jūs plānojat tirgot kriptovalūtas ilgāk par vienu vai divām dienām, jūs, iespējams, novērtējat apmaiņu, kas neprasa, lai jūs pieteiktos, šķērsojot vairākus un nevajadzīgi sarežģītus šķēršļus, pareizi?

Pēdējais bet ne sliktākais, nodevas – vajadzētu būt augstākā līmeņa kriptovalūtas apmaiņai ASV lielas maksas, tādā ziņā, ka tiem jābūt konkurētspējīgi zemiem. Jāatzīst, ka, lai arī tas var būt galvenais, uz kuru varētu koncentrēties, meklējot labākās ASV kripto apmaiņas, Es aicinu neaizmirst pārējās iepriekš apspriestās funkcijas, arī!

Pateicoties tam visam, dodamies tieši uz sarakstu!

1. Coinmama – visaugstāk novērtētā kriptogrāfijas apmaiņas platforma

1. vieta no 8 kriptogrāfijas biržām

Coinmama apskats Lietas, kas mums patika:

 • + Augsts drošības līmenis
 • + Noderīgs klientu atbalsts
 • + Lietotājam draudzīga platforma
 • + Pieejams 188 valstīs un lielākajā daļā ASV štatu
 • + Pieņem kredītkartes / debetkartes

Lietas, kas mums nepatika:

 • Nekādā veidā nevar piezvanīt atbalsta dienestam pa tālruni
 • Ierobežots kriptovalūtu daudzums

Apmeklējiet vietni

Coinmama ir vadošais brokeru pakalpojums kas ļauj jums iegādāties Bitcoin, Ethereum un citas populāras kriptovalūtas ar savu kredītkarte. Ir vairāki iemesli, kāpēc Coinmama ir pelnījis, ka viņu sauc par vienu no labākajām ASV kriptovalūtas apmaiņas platformām.

Pirmkārt, Coinmama ir ļoti ērti lietojama. Atšķirībā no daudzām citām kriptogrāfijas apmaiņas platformām, kurām ir ļoti mulsinošs interfeiss un kuras var būt pārāk grūti izdomāt (it īpaši iesācējiem), Coinmama izdara padarīt katru procesu ļoti vienkāršu.

Turklāt kopš tā laika Coinmama ir reģistrēta vietnē FinCEN, uzņēmums veic vairākus naudas atmazgāšanas novēršanas procedūras un citas darbības, lai nodrošinātu lietotāju drošību. Turklāt, ja, lietojot Coinmama, rodas dažas problēmas, varat sazināties ar uzņēmuma klientu atbalsts vai apmeklējiet to palīdzības centrs un viegli atrast risinājumu.

Vienīgais jautājums ir tas, ka Coinmama ir samērā augstas maksas – 5,9%. Tomēr jūs reti varat izvairīties no šīs problēmas, iegādājoties kriptovalūtas, izmantojot kredītkarti.

Apmeklējiet Coinmama

…vai izlasiet mūsu Coinmama pārskatu

2. Coinbase – vadošā kriptovalūtas apmaiņas platforma

Ranga 2. vieta no 8 kriptogrāfijas biržām

Coinbase apskats Lietas, kas mums patika:

 • + Fiat valūtas – pieņemts
 • + Vienkārši lietojams
 • + Pieņem tikai visuzticamākās kriptovalūtas
 • + Ļoti droša

Lietas, kas mums nepatika:

 • Nav pieejams visās valstīs
 • Dažas no mazāk pazīstamajām monētām netiek atbalstītas

Apmeklējiet vietni

Monētu bāze ir viens no ASV šī saraksta kriptogrāfiskās apmaiņas. Sakritība vai nē, tas tiek plaši atzīts arī par labākā kriptovalūtas apmaiņas platforma, vispār!

Ir daudz dažādu aspektu, kas padara Coinbase par acīmredzamu izvēli kā vienu no vadošajām kriptogrāfijas platformām. Pirmkārt, kā jūs varētu sagaidīt, platforma piedāvā augstākā līmeņa drošība – sabiedrībā ir zināms, ka tajā ir dažas augstas klases kriptogrāfijas aktīvu drošības funkcijas.

Paši zīmoli mudina lietotājus pēc iespējas labāk aizsargāt savus kriptotipus – uz viņu “ir veseli ceļvežiPalīdzība”Sadaļā kas piedāvā dažādus padomus par šo tēmu!

Coinbase ir arī pārsteidzoši viegli izmantot. Platforma ir ļoti racionalizēta – iespējams, ka tā ir super-intuitīvs, pat tad, ja to lietojat pirmo reizi. Lai gan tā noteikti ir lieliska iespēja jebkurai labākajai ASV kriptogrāfijas apmaiņai, kopumā tā ir lieliska!

Coinbase lietotājiem, šķiet, ir tikai divas būtiskas sūdzības pret platformu – tā monētu trūkums, un nodevas. Protams, abas šīs tēmas ir būtiskas labai apmaiņai, taču viss nav tik slikti, kā varētu šķist no pirmā acu uzmetiena – ļaujiet man paskaidrot.

Monēta daudzveidīgi, Coinabse patiesībā trūkst atbalsta dažām no tām plašāk pazīstamajām kriptovalūtām (t.i.. Monero). Tas nozīmē, ka jūs atradīsit, ka visi galvenie kriptogrāfi (Ethereum, Bitcoin, Litecoin, utt.) joprojām ir pilnībā atbalstīts vietnē.

Runājot par maksām, tās svārstīsies no 1,49% līdz 3,99%. Lai gan tas faktiski ir augstāks par vidējo, jāpatur prātā fakts, ka Coinbase kopumā ir viena no drošākajām kriptogrāfijas biržām. Noteikti vērts to ieskatīties!

Apmeklējiet Coinbase

…vai izlasiet mūsu Coinbase pārskatu

3. Binance – augstākā līmeņa kriptogrāfijas apmaiņa ar stāstu

3. vieta no 8 kriptogrāfijas biržām

Binance pārskats Lietas, kas mums patika:

 • + Ļoti labi pazīstama kriptogrāfijas apmaiņas platforma
 • + Tirdzniecībai pieejamas vairāk nekā 100 dažādas kriptovalūtas
 • + Divu faktoru autentifikācija

Lietas, kas mums nepatika:

 • Iesācēju kriptogrāfijas entuziastiem varētu būt mazliet grūti

Apmeklējiet vietni

Binance noteikti ir viena no labākajām ASV kriptogrāfijas biržām – tā lietotājiem piedāvā visas galvenās funkcijas, kuras jūs varētu sagaidīt no augstākā līmeņa kriptogrāfijas valūtas maiņas, un ir vispār slavēts par pastāvīgu apsteigšanu “kriptogrāfijas vilnim”.

To sakot, tomēr, Binance ir milzīga vēsture ar valstīm. Ļaujiet man paskaidrot.

Binance nav viena no ASV bāzētajām kriptogrāfijas biržām – tā galvenokārt atrodas Tokija, Japāna. Kādā brīdī Binance atklāti sakot, ASV tika “aizliegta” – cilvēki ar ASV pasēm vairs nevarēja izmantot apmaiņu (lietas bija mazliet sarežģītākas nekā tas, bet jums ir ideja).

Vienīgais veids, kā ASV lietotājs varēja piekļūt Binance, bija izmantojot VPN. Tomēr kopš 2019. gada platformas versija pastāv ASV – Binance.us.

Jūs varētu apdomāt – kāpēc lai kāds pieliek visas pūles, lai piekļūtu kriptogrāfijas apmaiņas platformai, ja ir vēl daudzi citi, kuriem nav visu šo ierobežojumu?

Nu, atbilde ir vienkārša – tas ir tik labi.

Binance ir ļoti droša – jūs varat aizsargāt savas monētas ar divu faktoru autentifikācija, un platformai ir sava reputācija ļoti droši.

Arī, Binance maksas ir gandrīz nepārspējamas – lai gan tie atšķiras atkarībā no dažiem faktoriem, tie “top out” pie 0,1%. Tas ir lieliski!

Apmeklējiet Binance

…vai izlasiet mūsu Binance pārskatu

4. Kraken – liels atbalstīto kriptogrāfisko aktīvu skaits

4. vieta no 8 kriptogrāfijas biržām

Krakenas apskats Lietas, kas mums patika:

 • + Droša un uzticama
 • + Zema maksa
 • + Pieņemts labs daudzums fiat valūtu

Lietas, kas mums nepatika:

 • Nav visnoderīgākā klientu apkalpošana

Apmeklējiet vietni

Krakena ir viena no kriptovalūtu biržām ASV šajā sarakstā – tās galvenā mītne atrodas Sanfrancisko. Ko šī birža piedāvā, lai padarītu to par vienu no labākajām ASV kriptogrāfijas biržām, jūs jautājat?

Vienkārši – zemas maksas un vairāku šifrēšanas līdzekļu atbalsts.

Kriptogrāfiskā ziņā Kraken atbalsta vairāk nekā 150 dažādu kriptovalūtas un kriptogrāfijas žetoni. Tas ir salīdzinoši mazs skaitlis lielajā lietu shēmā, bet parasti tas ir vairāk nekā pietiekami lielākajai daļai kriptogrāfijas tirgotāju – gan iesācējiem, gan pieredzējušiem. Tas ir tāpēc, ka Kraken patiešām atbalsta visus galvenos kriptus!

Kā minēts iepriekš, maksa par Kraken ir arī ļoti zems. Tie svārstās no 0% līdz 0,26%, atkarībā no darījuma lieluma, atrašanās vietām utt. Tomēr tas tiešām ir pārsteidzoši zems, un tas Krakenu noteikti iekļauj “labākās ASV šifrēšanas biržas” sarakstā!

Lai to visu papildinātu, Kraken ir arī ļoti vienkārši lietojams, un jums nav nepieciešamas plašas zināšanas kriptovalūtu tirdzniecības jomā, lai iekļūtu. Protams, viena no labākajām biržām ASV tirgū!

Apmeklējiet Krakenu

…vai izlasiet mūsu Kraken pārskatu

5. Cex.io – Maksājuma veida dažādība un laba drošība

5. vieta no 8 kriptogrāfijas biržām

CEX.io pārskats Lietas, kas mums patika:

 • + Viegli izdomāt
 • + Dažādi tirdzniecības pāri
 • + Liels atbalsts

Lietas, kas mums nepatika:

 • Varētu pietrūkt monētu variantu

Apmeklējiet vietni

Cex.io atrodas (atrodas) Lielbritānijā. Neskatoties uz to, Cex joprojām bieži tiek uzskatīts par vienu no labākajām ASV kriptogrāfijas biržām – tas ļoti labi rūpējas par ASV tirgu!

Cex.io būs lieliski piemērots tiem, kas patiesi rūpējas par drošība no viņu kriptogrāfijas aktīviem – platforma piedāvā plašs drošības funkciju klāsts, 2FA ir viens no obligātajiem.

Cex arī sūta jums e-pastus ikreiz, kad jūs (labi, cerams, ka arī) piekļūstat savam kontam – e-pasta ziņojumi darbojas kā papildu drošība, jo tie informē jūs par visām darbībām saistībā ar jūsu kontu. Atklāti sakot, ja jūsu e-pasts ir aizsargāts, arī jūs vienmēr būsiet informēts par savu Cex kontu.

Platforma piedāvā arī saviem lietotājiem dažādas norēķinu metodes – tas ir lieliski, jo tas ievērojami paplašina to potenciālo lietotāju loku, kuri varētu būt ieinteresēti piekļūt Cex, lai iegādātos dažas kriptogrāfijas valūtas.

Papildus tam Cex arī ir augsti tirdzniecības apjomi. Tas ir tikai papildu pierādījums tam, ka platforma ir dzīva un vesela, un ka daudzi cilvēki to izmanto savām kriptogrāfiskās tirdzniecības vajadzībām.

Cex.io diapazona maksas no 0% līdz 0,25%. Tas ir diezgan labi, un platforma atrodas diezgan augstu labāko ASV kripto apmaiņas sarakstā, vismaz attiecībā uz faktisko maksu tēmu!

Apmeklējiet CEX

…vai izlasiet mūsu CEX pārskatu

6. Changelly – dažas no labākajām kriptogrāfijas aktīvu cenām tirgū

Ranga 6. vieta no 8 kriptogrāfijas biržām

Changelly Review Lietas, kas mums patika:

 • + Vienota kriptovalūtas maiņas maksa 0,5%
 • + Drošības pārkāpumu vēsture nav notikusi
 • + Piedāvā logrīkus un API
 • + Diennakts tiešraides klientu atbalsts

Lietas, kas mums nepatika:

 • Var būt lēns
 • Diezgan augstas maksas, mainot vienotas valūtas

Apmeklējiet vietni

Jāatzīst, Čanelija varētu būt tikai viena no tām kriptogrāfijas apmaiņām, par kurām jūs, iespējams, dzirdējāt visvairāk. Tas ir tāpēc, ka atšķirībā no daudzām citām platformām šajā “labākās ASV šifrēšanas biržas” sarakstā Changelly patiesībā ir ļoti bieži integrējas kriptovalūtas maki, kā noklusējuma tirdzniecības vietu makā.

Changelly sola saviem lietotājiem daži no labākajiem (viskonkurētspējīgākais) kriptogrāfijas cenas visā tirgū. Protams, tas ir milzīgs darījums! Ja jūsu galvenās rūpes ir iegādāties kriptonauda par iespējami zemāku cenu, tas ir kaut kas jāņem vērā!

Viena no labākajām Changelly īpašībām tomēr ir fakts, ka tā ir ar brīvības atņemšanu nesaistīta apmaiņa. Tas nozīmē ka platforma neturas pie jūsu kriptonauda – lai gan tas arī nozīmē, ka jūs esat svinīgā puse, kas ir atbildīga par tās drošību, tā arī visu varu nodod jūsu rokās, kas atbilst vispārējai kriptovalūtu filozofijai (decentralizācija).

Changelly honorāri ir vienkārši – tā ir vienota 0,25% maksa visiem jūsu darījumiem. Tas noteikti ir ļoti pienācīgi!

Apmeklējiet Changelly

…vai izlasiet mūsu Changelly pārskatu

7. Bitstamp – augsts uzticības līmenis Kopienā

Ir 7. vieta no 8 kriptogrāfijas biržām

Bitstamp apskats Lietas, kas mums patika:

 • + Noderīgs klientu atbalsts
 • + Fiat maksājumi tiek pieņemti
 • + Uzticama

Lietas, kas mums nepatika:

 • Nav labākais iesācējiem
 • Varētu pietrūkt kriptovalūtas iespēju

Apmeklējiet vietni

Bitstamp varētu būt viena no mazāk pazīstamajām kriptogrāfijas biržām šajā sarakstā, it īpaši ASV. Tomēr platformai ir diezgan vērts pievērst uzmanību, jo tai, neapšaubāmi, bija jābūt strādā visvairāk tās reputācijas labā!

Kā redzat, attiecībā uz argumentu, ka Bitstamp ir labākā kriptogrāfijas apmaiņa ASV, ir jānorāda, ka zīmolam pirms kāda laika bija dažas drošības problēmas. Lai gan tas ir kopīgi ar kriptogrāfijas apmaiņu, Bitstamp tika skarts diezgan smagi – šeit viens izpirkšanas faktors ir tas, ka neviens lietotāja īpašums netika apdraudēts.

Kopš tā laika, Bitstamp ir uzlabojis praktiski visus viņu biznesa aspektus – drošība, klientu atbalsts, saziņa utt. Lieliskā reputācija, kāda tagad ir platformai, noteikti ir nopelnīta!

Bitstamp maksas diapazons no 0,05% līdz 5%. Faktiskās maksas būs atkarīgas no dažādiem faktoriem!

Lai gan Bitstamp nav viena no kriptovalūtas biržām ASV, tomēr ir vērts to pārbaudīt!

Apmeklējiet Bitstamp

…vai izlasiet mūsu Bitstamp pārskatu

8. Bittrex – kriptogrāfijas aktīvi tiek turēti bezsaistē

8. vieta no 8 kriptogrāfijas biržām

Bittrex apskats Lietas, kas mums patika:

 • + Ļoti droša
 • + Mazas, fiksētas maksas
 • + Ātra apmaiņa
 • + Plaša kriptogrāfijas un fiat valūtu izvēle

Lietas, kas mums nepatika:

 • Dažas lietotāju sūdzības par atbalstu
 • Nozares jaunpienācējiem var būt nedaudz grūti

Apmeklējiet vietni

Tagad, Bittrex ir viena no tām kriptovalūtu biržām, kas terminu “drošība” paceļ pilnīgi jaunā līmenī.

Platforma bieži tiek uzskatīta par vienu no drošākajām iespējām kriptovalūtu tirgotājiem. Papildus visiem parastajiem kriptogrāfijas apmaiņas drošības elementiem (viss, sākot no 2FA līdz pat pārbaudes pārbaudēm), Bittrex piedāvā ļoti unikāls šifrēšanas glabāšanas risinājums – gandrīz 90% no visiem kriptogrāfijas aktīviem, kas atrodas biržā, tiek glabāti bezsaistē auksti maki.

Tas ir lieliski ziņas – tā kā kriptogrāfijas atrodas bezsaistē, tās praktiski nav pieejamas nevienam hakeri kas varētu vēlēties pārkāpt platformas drošību!

Bittrex piedāvā lietotājiem arī iespēju tirgo ap 200 dažādu kriptovalūtu, un ir fiksēta maksa 0,25%. Tā nav viena no kriptogrāfijas valūtām ASV (Bittrex atrodas Lihtenšteinā), tomēr tā noteikti derēs ASV tirgum!

Apmeklējiet Bittrex

…vai izlasiet mūsu Bittrex pārskatu

Secinājumi

Tātad, tad – tas ir saraksts ar labākajām kriptovalūtu biržām ASV un ASV! Jāatzīst, ka ne visas platformas atradās (bāzējās) štatos, bet visas tās būs noderīgs jebkuram ASV pilsonim noteikti!

Atcerieties – faktiskā labākā ASV kripto apmaiņa pret TU būs atkarīgs no tā Tavs, personīgās vēlmes un vajadzības. Tas nozīmē, ka kāds no apmaiņas minēts iepriekš minētajā sarakstā vajadzētu pietikt!

Nekā jūs par lasīšanu, veiksmi tirdzniecībā un tiekamies nākamreiz!

Šajā vietnē publicētā satura mērķis nav sniegt jebkāda veida finanšu, ieguldījumu, tirdzniecības vai cita veida konsultācijas. BitDegree.org neapstiprina un neiesaka pirkt, pārdot vai turēt jebkāda veida kriptovalūtu. Pirms pieņemt lēmumus par finanšu ieguldījumiem, konsultējieties ar savu finanšu konsultantu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me