Labākā Litecoin ieguves programmatūra, kas jums jāzina

Litecoin ieguves programmatūra - Litecoin logotipsBitcoin lielais pieaugums galvenajā plūsmā pavēra vārtus citām kriptovalūtām augt un paplašināties. Daudzas no šīm kriptovalūtām jau ir izveidojušas sava veida vārdu. Daudzi cilvēki novērtē šos tā dēvētos altkoīnus par to ieguves un tirdzniecības vērtību. Vienu no populārākajiem šādiem altkoīniem sauc par Litecoin, un šodien es gribētu pastāstīt par visām dažādajām Litecoin ieguves programmatūras iespējām.

Šajā apmācībā vispirms aplūkosim daļu no pamatinformācijas (būtībā, kas ir Litecoin un kāpēc jums vajadzētu rūpēties) un pēc tam pāriet uz dažādu Litecoin miner programmatūru (Easy Miner, Gui Miner utt.).

Mēs runāsim par šīs programmatūras plusiem un mīnusiem, kā tos izmantot, un pašās beigās mēģināsim noskaidrot labāko, kāda ir Litecoin miner programmatūra. Es arī dalīšos ar dažiem padomiem par to, kā jūs varētu izvēlēties sev piemērotāko programmatūru.

Pirms doties tālāk, jums jāzina, ka daudzi cilvēki to izvēlas nopērc Litecoin un sāc tirgoties kalnrūpniecības vietā. Ja arī jūs par to domājat, noteikti izvēlieties uzticama kriptovalūtas maiņa, piemēram, Coinbase vai Binance.

Tiksim pie tā!

Izskaidrojot Litecoin

Visvienkāršākajā formā Litecoin ir gandrīz identisks Bitcoin spin-off (vismaz tehniski runājot). Tas bija viens no agrākajiem altkoīniem, kas sāka darboties 2011. gada vidū.

Jaunākais atrastais Coinbase kupons:

Monētu ir izveidojis noteikts bijušais Google darbinieks, vārdā Čārlijs Lī. Viņš izveidoja kriptonauda kā atvērtā koda projektu, lai tā varētu būt decentralizēta un neatkarīga.

Litecoin ieguves programmatūra - Litecoin diagrammas

Šodien Litecoin ieņem 7. vietu tirgus pozīcijā, un šī raksta tapšanas brīdī tā vērtība ir aptuveni 55 USD. Šis cenu punkts sasniedza pēc lielā kriptogrāfijas cenu krituma 2018. gada sākumā.

Kāpēc jums vajadzētu rūpēties par Litecoin?

No iepriekš redzamā grafika mēs varam redzēt, ka Litecoin patiešām ir viens no aktīvākajiem altkoīniem nozarē. Tomēr kāpēc kādam par to vajadzētu rūpēties, ja ir tādas kriptogrāfijas zvaigznes kā Bitcoin un Ethereum?

Nu, pirmkārt, Litecoin tiek uzskatīts par lielāko Bitcoin konkurentu. Kāpēc? Galvenokārt tāpēc, ka tai ir gandrīz identiskas funkcijas un tā var veikt līdzīgus uzdevumus – tikai daudz ātrāk. Pašlaik tirgū Litecoins ir četras reizes vairāk nekā Bitcoins. Tas savukārt noved pie tā, ka Litecoin ir četras reizes ātrāks nekā Bitcoin.

Ja jūs esat vidusmēra cilvēks, kurš vēlas veikt tikai darījumus un neiedziļināties nevienā citā, tad Litecoin šajā tēmā ir pārāks par Ethereum. No pirmā acu uzmetiena viņi izskatās gandrīz vienādi, taču Ethereum ir lieliski piemērots, lai izveidotu līgumus un veiktu līdzīgus uzdevumus, savukārt Litecoin ir monēta, pie kuras jāiet, domājot par tirdzniecību un citiem dažādiem darījumiem..

Neatkarīgi no tā, kuru kriptovalūtu izvēlaties, paturiet prātā, ka ir ļoti svarīgi iegūt uzticams seifs, lai aizsargātu jūsu aktīvus. Aparatūras maki ir zināmi kā visdrošākie. Pārbaudiet tādas iespējas kā Ledger Nano X un Trezor Model T.

Virsgrāmatas maka darījums ir aktīvs šobrīd:

Litecoin ieguves programmatūra

Tāpat kā daudzu citu kriptovalūtu gadījumā, arī Litecoin ir diezgan daudz ieguves programmatūras. Tie daudzos aspektos atšķiras, sākot ar ieguves ātrumu un beidzot ar drošības pasākumiem.

Es uzskaitīšu un pārskatu dažas no labākajām vai pazīstamākajām Litecoin ieguves programmatūrām. Tie nav sakārtoti noteiktā secībā.

Salīdziniet kriptogrāfijas biržas blakus ar citiem

Vai tu zināji?

Vai esat kādreiz domājis, kuras kriptogrāfijas biržas vislabāk atbilst jūsu tirdzniecības mērķiem?

Skat & salīdziniet TOP3 kriptogrāfijas biržas blakus

Easy Miner

Easy Miner ir plaši pazīstama un novērtēta kriptovalūtu kopienas Litecoin ieguves programmatūra. Tas ir atvērtā koda (tas nozīmē, ka jūs varat to pielāgot visu, ko vēlaties) un bezmaksas – lai sāktu lietot Easy Miner, nav jāmaksā dalības maksa.

Easy Miner piedāvā interaktīvu un ērti lietojamu vadības paneli un piedāvā reāllaika statistiku. Tas ļauj jums jebkurā laikā pārbaudīt jaukšanas likmes, kopīgošanas un citu līdzīgu informāciju.

Kas ir super forši par Easy Miner (kā Litecoin miner programmatūru), ir tas, ka tam ir iebūvēts, pielāgots maks un plašs tiešsaistes tērzēšanas un atbalsts. Tas padara Litecoin kalnrūpniecības procesu *to* daudz vieglāk un jautrāk izmantot.

Easy Miner ir izveidojis uzticamas un simpātiskas Litecoin miner programmatūras reputāciju, tādēļ, ja meklējat programmatūru, lai sāktu kalnrūpniecību, noteikti pārbaudiet Easy Miner.

MultiMiner

MultiMiner nav tik plaši pazīstams vai plaši pieņemts kā mūsu iepriekšējais ieraksts, taču tas ir diezgan daudzpusīgs veids, kā tas ļauj pārslēgt atsevišķas ierīces, vienlaikus saglabājot iespēju pārvaldīt visas kalnrūpniecības ierīces jūsu tīklā. Lai sniegtu jums piemēru, iedomājieties, ka vēlaties pārslēgties no centrālā procesora ieguves platformas uz GPU – MultiMiner saglabās visu personalizāciju, ko līdz šim esat veicis, atsevišķā, īpašā tīklā..

MultiMiner, iespējams, nav tik intuitīvs vai labi optimizēts, salīdzinot ar citu Litecoin kalnrūpniecības programmatūru pasaulē, taču ir pilnīgi skaidrs, ka šīs programmatūras izveidē ir ieguldīts daudz darba un centību. Ja vēlaties pats izmēģināt, nevilcinieties un dodieties uz to!

GUIMiner Scrypt

GUIMiner Scrypt ir GUIMiner dakša. Šī dakša tika īpaši izstrādāta, domājot par kalnračiem iesācējiem, lai kriptovalūtas kalnrūpniecības uzsākšanas process būtu vienkāršāks un vieglāk pieejams.

GUIMiner ir CPU / GPU Bitcoin miner, kas paredzēts Microsoft Windows operētājsistēmām. Dakša GUIMiner Scrypt tika izveidota, lai atbalstītu skriptu ieguvi, t.i., Litecoin, Dogecoin utt..

GUIMiner Scrypt interfeiss ir vienkāršs un ērti lietojams. Iespējams, ka tā nav estētiski pievilcīgākā programmatūra. Tomēr tas dara savu darbu ne tikai par labu Litecoin ieguves programmatūru, bet arī par labu vārti iesācējiem kalnračiem.

CPUminer

Kā jau nosaukums droši vien liek domāt, tas ir ekskluzīvs kalnraču procesors. Tā ir pienācīga Litecoin ieguves programmatūra, izņemot to, ka varētu būt mazliet grūti saprast un apiet, ja esat absolūts iesācējs kriptogrāfijas ieguves jomā.

Kopš izlaišanas CPUminer ir saņēmis dažus atjauninājumus, no kuriem viens ir jaukšanas ātruma jauninājums. Lietotāji ziņo, ka viņi spēj veikt tos pašus jaukšanas uzdevumus divreiz ātrāk (ar nelielām izmaiņām resursu patēriņā), kas ir lieliski piemērots ikvienam, kurš mēģina atrast labāko Litecoin miner programmatūru!

CPUminer ir pieejams Windows, Linux un Mac OS, kas padara to par reālu iespēju, ja jūs cenšaties atrast pienācīgu kalnrūpniecības programmu savai operētājsistēmai.

CGminer Litecoin

Ja meklējat Litecoin ieguves programmatūru, CGminer Litecoin varētu būt laba izvēle. Tas ir viens no populārākajiem kalnračiem tirgū, lai gan tiešsaistē nav daudz informācijas par tā funkcijām.

Meklējot CGminer Litecoin, vislabākā vieta, iespējams, būtu bitcointalk.org forumi – tur ir pavediens ar visu pieejamo informāciju un sniegta lejupielādes saite.

CGminer Litecoin ir atklāts avots, kas nozīmē, ka jūs varat pievienot vai konfigurēt visas opcijas, kuras jūs varētu vēlēties vai jums vajag.

Lielisks kalnračnieks

Awesome miner ir mazāk pazīstama Litecoin kalnrūpniecības programmatūra nekā pārējie šajā sarakstā, taču tā varētu būt arī pienācīga izvēle. Šai programmatūrai ir lietotājam draudzīgs interfeiss, un to ir salīdzinoši viegli lietot un apiet.

Litecoin ieguves programmatūra

Awesome Miner piedāvā vairākus kalnrūpniecības dzinējus, dažādus kalnrūpniecības baseinus, no kuriem izvēlēties, iespēju pārslēgties starp tīmekļa un mobilajām saskarnēm, dažādus informatīvus paziņojumus utt..

Šī Litecoin ieguves programmatūra ir diezgan plaša un labi attīstīta, un iespēja pārslēgties starp saskarnēm optimizētā, plūstošā veidā ir jauka prēmija.

Kā izvēlēties pareizo programmatūru?

Nav noslēpums, ka tirgū ir daudz Litecoin ieguves programmatūras. Šis saraksts skāra tikai dažus, ievērojamākus – ar nelielu meklēšanu jūs varētu atrast divkāršu vai trīskāršu summu, kas šeit ir iekļauta.

Tātad, kā jūs izvēlaties, ja jums ir tik daudz iespēju? Ja meklējat labāko Litecoin miner programmatūru, jums jāpatur prātā dažas lietas:

  • Saskarne. Jūs, iespējams, domājat par Litecoin ieguvi ilgāk par dienu vai divām. Skatoties ilgtermiņā, viens no svarīgiem jebkuras labas Litecoin ieguves programmatūras aspektiem ir viesmīlīgs interfeiss. Jūs, iespējams, nevēlaties pavadīt neskaitāmas stundas, skatoties uz neveiklu un mulsinošu informācijas paneli, mēģinot saprast, kur lietas atrodas.
  • Drošība. Drošībai jābūt galvenajai prioritātei, mēģinot atrast Litecoin ieguves programmatūru. Programmai var būt bezgaumīgs un spēlīgs HUD, vislielākais ieguves ātrums un jaukšanas ātrums, pastāvīgs klientu atbalsts un tā ir brīva – dienas beigās, ja tā ir uzlauzta un visi jūsu ieņēmumi tiek nozagti, kāda ir atšķirība?
  • Atbalsts. Svarīgs ir arī klientu atbalsts. Ko darīt, ja rodas kāda kļūda vai problēma, kuru vienkārši nespēj atrisināt? Protams, jūs varētu pavadīt vairākas stundas, mēģinot atrast risinājumu tiešsaistes forumos un YouTube videoklipos, taču daudz patīkamāk ir saņemt palīdzību tikai ar vienas pogas klikšķi..
  • Ieguves ātrums / jaukšanas ātrums. Ja Litecoin kalnrūpniecības programmatūrai vienas monētas iegūšanai nepieciešami trīs gadi, tas varētu būt labs rādītājs, ka tā nav labi optimizēta un, iespējams, jums vajadzētu meklēt kaut kur citur.
  • Atjauninājumi. Visbeidzot, labai Litecoin kalnrūpniecības programmatūrai būs plašs pastāvīgu atjauninājumu un uzlabojumu reģistrs dažādos tās aspektos. Neatkarīgi no tā, vai tas ir dažu tehnisko parametru atjauninājums vai vizuāla iemetiens – vienmēr ir patīkami redzēt, ka par kalnrūpniecības programmu aktīvi rūpējas.

Šie ir tikai daži galvenie punkti, kas jums jāņem vērā, izvēloties Litecoin ieguves programmatūru. Jāņem vērā vēl daudz citu faktoru (maka atbalsts, atšķirīga operētājsistēmas optimizācija un pieejamība, izmaksu sistēmas utt.). Tomēr iepriekš uzskaitītie ir laba vieta, kur sākt.

Esmu ieguvis savu programmatūru – tagad ko?

Tātad – pavadījis vairākus mēnešus, meklējot perfektu Litecoin kalnrūpniecības programmatūru, jūs beidzot esat to instalējis un esat gatavs ienirt tieši ieguves rūpniecībā.

No šī brīža procesam jābūt vienmērīgam un bez pārāk daudziem šķēršļiem. Lielākā daļa programmatūras darbosies paši, bez jebkādas papildu iejaukšanās no jūsu puses.

Tomēr, iespējams, būtu laba ideja paturēt uzmanību programmatūrai. Izpētiet tā darbību, izmēģiniet dažādas funkcijas. Ja ieguves programma tiek atklāti iegūta (un lielākā daļa no tām ir), jums ir visas iespējas pasaulē, lai to pielāgotu un eksperimentētu tik daudz, cik vēlaties.

Uzmanieties arī par atjauninājumiem, izmaiņām, uzlabojumiem utt. Ir lietderīgi zināt, kas (un kāpēc) notiek ar jūsu programmatūru. Varbūt kaut kas ir kļūdaini salabots, un būtu piemērots laiks meklēt jaunu Litecoin ieguves programmatūru?

Secinājums

Šajā brīdī jums vajadzēja paspēt izveidot vispārēju ideju par dažādu Litecoin ieguves programmatūru un to plusi un mīnusi. Ja daži no viņiem jums izcēlās – lieliski! Tas nozīmē, ka jūs, iespējams, jau esat nolēmis un zināt, ko vēlaties no kriptonauda ieguves programmatūras. Bet ir dažas lietas, kas jums jāpatur prātā, pirms to izvēlaties un turaties.

Pirms lēmuma pieņemšanas par programmatūru dodiet tam kādu laiku. Izlasiet izmaiņu žurnālus, forumus, runājiet ar cilvēkiem, kuri ir lietojuši vai joprojām izmanto programmatūru, kuras lejupielādei domājat. Šajā gadījumā trešo pušu viedokļi un konstruktīvs ieguldījums varētu būt tas, kas to padara vai izjauc jums, kad runa ir par faktisko lēmumu pieņemšanu. Cilvēki parasti vēlas palīdzēt, tāpēc nevilcinieties jautāt!

Labs īkšķis, ja jūties neizlēmīgs attiecībā uz programmatūru, ir pievērst uzmanību tās drošībai. Ja kalnrūpniecības programmatūra izskatās lieliska, darbojas intuitīvi un tai ir visas funkcijas, kas jums varētu būt vajadzīgas, bet jūs joprojām neesat pārliecināts, pārbaudiet, kā tā rīkojas un kā tiek galā ar drošību. Tam vienmēr vajadzētu būt vietai, kurai jūs pievēršat vislielāko uzmanību.

Vēl viena lieta, ko jūs varētu meklēt programmatūrā, ir, ja tā atbalsta vairākas kriptovalūtas un altcoin ieguvi. Monēta, kuru jūs iegūstat, var smagi ietekmēt cenu (vai arī jūs vienkārši vēlaties mainīt savas ieguves iespējas), tāpēc ir ieteicams domāt divus vai trīs soļus uz priekšu un attiecīgi plānot. Lielākā daļa Litecoin ieguves programmatūras atbalsta arī citu monētu ieguvi.

Tomēr atcerieties, ka visu mūžu jūs neesat saistīts ar vienu Litecoin kalnrūpniecības programmatūras daļu. Ja kaut kas nepatīk jūsu izmantotajā programmā, jūs vienmēr varat to izmest no loga (redzēt, ko es tur darīju?) Un vienkārši atrast jaunu..

Jūs vienmēr varat izvēlēties pirkt vai tirgot Litecoin lai radītu zināmus ienākumus. Dažas no labākajām platformām tam ir Coinbase un Binance. Noteikti pārbaudiet tos!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me