Labākais Cardano maks

Cardano ir blockchain, kur dzīvo ADA kriptonauda. To galvenokārt izmanto digitālo līdzekļu nosūtīšanai un saņemšanai. Šobrīd tā ir 6. populārākā kriptovalūta ar tirgus maksimālo robežu vairāk nekā 10 miljardi USD. Tagad, kopš nonācāt pie šī labākā Cardano maka pārskata, jūs, iespējams, jau to zināt.

Ja jums gadās būt milzīga summa (vai vienkārši summa, kuru nevarēja atļauties zaudēt) ADA monētu, jums vajadzētu arī atrast tām uzticamu maku. Galu galā, jūsu aktīvu glabāšana kriptovalūtas apmaiņas platformās ir ļoti ieteicama. Dēļ drošības trūkums, Katru gadu tiek nozagti kriptovalūtas miljonu vērtībā.

Šajā labākais Cardano seifu saraksts, Jūs atradīsiet divu dažādu veidu maki – aparatūra un programmatūra. Iepazīstināšu jūs ar katru no tiem pa vienam un palīdzēšu pieņemt pareizo lēmumu. Šeit ir top 7 iespējas kas tiek uzskatīti par dažiem labākajiem Cardano makiem un tiks aplūkoti šajā rakstā:

Sāksim ar dažādu veidu seifu ieviešanu, kurus var atrast tirgū. Ja jums ir plašāka izpratne, vieglāk ir izvēlēties maku personiskajām vajadzībām.

Labākais Cardano maks: dažāda veida opcijas

Ir četri dažāda veida maki, kurus varēsiet atrast, meklējot labāko Cardano maku. Šeit ir saraksts ar visiem tiem:

 • Tiešsaistes maki
 • Programmatūras / lietotņu maki
 • Aparatūras maki
 • Papīra maki

Katrs no šiem maciņiem ir ar dažādas privilēģijas un dīvainības un to var ieteikt dažādām personām. Pirms pāriet uz labāko Cardano maku sarakstu, jums vajadzētu būt plašākai izpratnei par katru no tiem.

Tiešsaistes maki

Tiešsaistes maki ir zināms, ka vismazāk drošs. Ja izvēlaties šādu maku, jums patiešām vajadzētu paļauties uz pakalpojumu sniedzēju. Kaut arī lielākajā daļā augstākā līmeņa tiešsaistes maku jūsu privātās atslēgas netiek glabātas, jūsu monētas joprojām var nozagt gadījumā, ja kādam izdosies to uzlauzt.

Labākais Cardano maks: digitālais maks.

Šādu seifu galvenā priekšrocība ir lietojamība. Lai piekļūtu tiešsaistes makiem, jums būs nepieciešams tikai interneta savienojums. Turklāt tas ir ļoti viegli veikt darījumus jo jūsu privātās atslēgas tiek glabātas viņu serveros.

Ņemot vērā visu, tiešsaistes makus var ieteikt tikai ja jūs uzglabājat nelielu daudzumu kriptovalūtu. Pretējā gadījumā jums vajadzētu meklēt drošākas iespējas.

Programmatūras / lietotņu maki

Ja plānojat veikt ikdienas darījumus, tad programmatūras maki var būt patiešām laba izvēle. Viņi ir drošāk nekā tiešsaistē glabāšana tomēr, nav tik uzticama kā aparatūra maki.

Programmatūras vai lietotņu maki ir super viegli izmantot. Turklāt jūs varat sekot līdzi saviem aktīviem, atrodoties ceļā, izmantojot mobilo lietotni. The programmatūras maku uzticamība pilnībā atkarīgs no platformas. Ir dažas patiešām drošas iespējas, kuras es ieviesīšu, runājot par labāko Cardano maku, tomēr jūs varat arī sastapt mazāk uzticamus pakalpojumu sniedzējus, nevis šajā rakstā.

Kopumā programmatūras maki ir ieteicami cilvēkiem, kuri to dara vairāki darījumi visas dienas laikā, un arī tiem, kas tajos uzglabā nelielu daudzumu kriptovalūtu.

Aparatūras maki

Meklējot labākais Cardano maks, ievērosiet, ka ir ieteicamākās iespējas aparatūras maki. Tos sauc arī par aukstiem maciņiem, jo ​​jūsu privātās atslēgas tiek glabātas bezsaistē, tāpēc uzlaušanas problēmu nebūs.

Labākais Cardano maks: virsgrāmata.

Lielākā daļa augstas kvalitātes aparatūras maku ir izgatavoti izturīgi materiāli, kas nozīmē, ka jums nevajadzētu uztraukties par to nomešanu vai salaušanu. Arī atkopšanas process parasti ir diezgan vienkāršs, ja to pazaudējat.

Protams, runājot par Cardano aparatūras maciņiem, tie ir nav tik viegli izmantot kā tiešsaistes vai programmatūras, tomēr, ja jūs uzglabājat milzīgu daudzumu kriptonauda, ​​šāda seifa iegūšana ir obligāta.

Papīra maki

Kamēr papīra maki tiek uzskatīti par visdrošākajiem, ja jūs tos pazaudējat vai notiek kāda veida ūdens avārija, tiek zaudētas jūsu kriptogrāfijas valūtas. Tas ir vienīgais netehnisks veids, kā uzglabāt kriptonauda.

Ja izvēlaties a papīra maks, tad, veicot darījumu, jums būs vajadzīgas publiskās atslēgas katru reizi. Lieki piebilst, ka tā var būt tiešām laikietilpīgs, tomēr šādi maki ir pārsteidzoši, ja uzskatāt ADA monētas par ilgtermiņa ieguldījumi.

Tagad, kad jums ir pamatzināšanas, apskatīsim labākos Cardano makus.

Labākais Cardano maks: TOP 7 iespējas

Sarakstā “Labākais Cardano seifs” atradīsit dažādas izvēles iespējas, tomēr jums tas jāzina dažādi faktori kas jums jāņem vērā, izvēloties labākais ADA maks jūsu vajadzībām.

Ļaujiet man ātri iziet cauri šiem aspektiem:

 • DROŠĪBA. Drošība noteikti ir vissvarīgākais faktors jums vajadzētu apsvērt, izlemjot, kuru Cardano maku izvēlēties. Visi pārējie aspekti nav svarīgi, ja ir apdraudēta jūsu drošība.
 • Lietojamība. Labam kriptovalūtas makam vajadzētu būt viegli izmantot un ir a skaidra saskarne. Šis faktors var nebūt tik svarīgs tiem, kas uzskata ADA monētas par ilgtermiņa ieguldījumu, tomēr ir izšķirošs tiem, kas veikt vairākus darījumus visas dienas garumā.
 • Mobilitāte. Cik viegli ir piekļūt seifam? Turklāt, ja mēs runājam par aparatūras maku, pārliecinieties, vai atkopšanas process ir viegli, ja to pazaudējat, un ņemiet vērā materiālus, no kuriem tas ir izgatavots. Viņiem vajadzētu būt izturīgs pret fiziskiem bojājumiem.
 • Atbalstītās monētas. Pat ja tagad jūs meklējat labāko Cardano maku, jūs varētu izlemt to izmantot nākotnē citu kriptovalūtu glabāšanai. Tāpēc ir svarīgi pārliecināties, vai maks atbalsta labu daudzumu kriptovalūtu. Jūs būsiet pārsteigts, dzirdot, ka daži no viņiem atbalsta tūkstošiem dažādu līdzekļu.

Katrs no maciņiem nāk ar dažādi plusi un mīnusi, Tāpēc katram cilvēkam pēc personīgo vēlmju un vajadzību novērtēšanas jāizvēlas variants. Tagad ir pienācis laiks pāriet uz labāko karti Cardano sarakstā un atrast sev piemērotāko variantu.

1. Ledger Nano X – drošākais aparatūras maks

1. vieta no 7 kriptogrāfijas biržām

Ledger Nano X apskats Lietas, kas mums patika:

 • + Var pārvaldīt no mobilās ierīces
 • + Ļoti droša
 • + Atbalsta vairāk nekā 1500 kriptonauda
 • + Ērts dizains

Lietas, kas mums nepatika:

 • Salīdzinoši dārga

Apmeklējiet vietni

Pats pirmais vārds, kuru, iespējams, dzirdēsiet, meklējot labākais Cardano maks ir Virsgrāmata. Uzņēmums piedāvā divas uzticamas iespējasVirsgrāmata Nano S un Virsgrāmata Nano X. Pēdējais ir visjaunākais un vismodernākais aparatūras maks, ko piedāvā uzņēmums.

Virsgrāmatas uzņēmums bija 2014. gadā dibināja 8 eksperti kuriem bija iepriekšēja pieredze kriptovalūtās, kiberdrošībā un uzņēmējdarbībā. Viņu galvenais mērķis bija izveidot drošus risinājumus blokķēdes lietojumprogrammām, un viņiem to izdevās sasniegt.

Pašlaik Ledger Nano X ir viens no vadošajiem Cardano un vairāku citu kriptovalūtu maciņiem, pateicoties tā drošības mērījumi. Šajā ierīcē visas jūsu privātās atslēgas tiek glabātas bezsaistē, kas nodrošina pilnīgu privātumu un anonimitāti.

Labākais Cardano seifs: Ledger Nano X drošība.

Turklāt tas ir raksturīgs Drošs elements (SE) tas ir spējīgs tevi aizsargāt gadījumā, ja tiek uzlauzts jūsu Bluetooth savienojums. Pirms izmaiņu veikšanas tas prasa jūsu atļauju. Tas teica, lai gan daži cilvēki bija noraizējušies Bluetooth zems enerģijas patēriņš (BLE) savienojamību, jums vairs nevajadzētu uztraukties.

Tagad, kopš Virsgrāmata Nano X ir fiziska ierīce, jums jāzina, ka tā ir izgatavota augstākās klases materiāli, ieskaitot nerūsējošais tērauds. Tātad, ja jūs to nejauši nometat uz grīdas, nekas nenotiks. Protams, jūs varat pamanīt dažus gadus ilgus skrāpējumus tā lietošanā, tomēr tas neietekmēs ierīces veiktspēju.

Pārsteidzoši ir tas, ka Ledger Nano X ir platāks ekrāns salīdzinājumā ar uzņēmuma iepriekšējo modeli – Ledger Nano S. Tomēr, tāpat kā šim, tā ir divas navigācijas pogas. Pat ja jums varētu būt nepieciešams zināms laiks, lai pierastu, šī ierīce ir diezgan vienkārša. Turklāt tā nāk kopā ar lietotāja rokasgrāmatu, kurā varēsiet atrast visus norādījumus.

Šī ierīce nāk kopā ar a USB-C kabelis kuru varat izmantot, lai to savienotu ar datoru. Turklāt Ledger piedāvā lietotni, kas ļaus jums visu kontrolēt no vienas vietas. Kopumā jums nevajadzētu rasties problēmām saistībā ar lietojamību.

Vēl viens pārsteidzošs aspekts par šo maku ir tas, ka tas atbalsta vairāk nekā 27 monētas un vairāk nekā 1500 žetonu. Tas nozīmē, ka jums nevajadzētu aprobežoties tikai ar ADA monētām, ir tik daudz citu digitālo līdzekļu, kuros varat izvēlēties ieguldīt.

Kas ir Ledger Nano X cenu noteikšana?

Virsgrāmata Nano X var šķist mazliet dārga. Pašlaik tā maksā 119 USD, tomēr jums jāpatur prātā, ka jūs maksājat tikai vienu reizi un gadiem ilgi varat izbaudīt vienu no labākajiem Cardano makiem.

Arī uzņēmums piedāvā dažus patiešām pievilcīgi piedāvājumi un atlaides īpašos gadījumos, tāpēc jums tās nevajadzētu palaist garām. Un, ja jūs iegādājaties paketi, viens Ledger maks jums izmaksās mazāk.

Apmeklējiet Ledger Nano X

…vai izlasiet mūsu Ledger Nano X pārskatu

2. Trezor T modelis – uzticams aparatūras maks

Ranga 2. vieta no 7 kriptogrāfijas biržām

Trezor T modeļa pārskats Lietas, kas mums patika:

 • + Augstākā līmeņa drošība
 • + Skārienekrāna lietotāja saskarne
 • + Viegli uzstādīt
 • + Atbalsta aptuveni 1000 kriptogrāfijas aktīvu

Lietas, kas mums nepatika:

 • Lielgabarīta dizains
 • Dārgs

Apmeklējiet vietni

Trezor modelis T. ir vēl viens maks, kas jāiekļauj “labāko Cardano maku” sarakstā. Tā kā Trezor modelis T ir a aparatūras maks, tāpat kā Ledger Nano X, tā glabā jūsu privātās atslēgas bezsaistē. Hakerim nav iespējams nozagt jūsu aktīvus, jo seifs nekad nav savienots ar internetu.

Izmantojot Trezor Model T, jūs varat nosūtīt un saņemt, kā arī uzglabāt savas kriptovalūtas (protams) un pārbaudīt atlikumu. Pirms jebkādu izmaiņu veikšanas jums tas būs jādara ievadiet savu personīgo PIN numuru. Turklāt jūs iegūsiet savu rezerves ieejas frāzes kas nepieciešami, ja ierīce tiek nozaudēta vai nozagta.

Trezor T modeļa funkcijas visaugstākās klases drošības funkcijas. Jūs jau zināt, ka jūsu privātās atslēgas tiek glabātas bezsaistē, tomēr šis maks bloķē arī visas jūsu paroles Trezor paroļu pārvaldnieks individuāli, izmantojot digitālās atslēgas. Turklāt Trezor atbalsta BIP39 ieejas frāzes, tāpēc ierīce nekad neatceras jūsu privātās un publiskās atslēgas.

Labākais Cardano maks: Trezor.

Piezīme: Ir ļoti svarīgi nevienam nedalīt savu PIN kodu vai rezerves frāzes!

Virzoties tālāk, Trezor Model T atbalsta vairāk nekā 1600 kriptovalūtu, ieskaitot populārākās monētas un pat mazāk zināmos žetonus. Lieki piebilst, ka tiek atbalstīta arī ADA monēta.

Arī, pamatojoties uz klientu atsauksmēm, Trezor Model T ir salīdzinoši viegli uzstādīt un izmantot, pat cilvēki bez jebkādas pieredzes varēs to ātri iestatīt. Tā kā tam ir pievienotas visas nepieciešamās instrukcijas, process būs vēl mazāk sarežģīts.

Trezor Model T ir divas navigācijas pogas, tomēr kas ir atšķiras no iepriekšējā modeļa (Trezor One) ir tas, ka šai ierīcei ir skārienekrāns, kas ir acīmredzams uzlabojums salīdzinājumā ar iepriekšējo modeli.

Ņemot vērā visu, Trezor Model T noteikti ir viena no labākajām iespējām, kas jums jāņem vērā, izvēloties labāko Cardano maku.

Kāda ir Trezor modeļa T cenu noteikšana?

Ir viens no labākajiem ADA makiem, Trezor modelis T. nāk ar cenu. Viena ierīce maksā 169,99 USD, vai arī jūs varat izvēlēties a iepakojums kas ietver Trezor Model T, Trezor One un Cryptosteel seifu par 274 USD. Šķiet, ka tas ir labs darījums.

Turklāt īpašos gadījumos varēsiet atrast patiešām pievilcīgus Trezor piedāvājumus, tāpēc noteikti nepalaidiet tos garām!

Apmeklējiet Trezor modeli T.

…vai izlasiet mūsu Trezor Model T pārskatu

3. Ledger Nano S – lieliska cenas un kvalitātes attiecība

3. vieta no 7 kriptogrāfijas biržām

Virsgrāmatas seifa apskats Lietas, kas mums patika:

 • + Ļoti droša
 • + Aizsardzība pret fiziskiem bojājumiem
 • + Atbalsta vairāk nekā 1500 monētas un žetonus

Lietas, kas mums nepatika:

 • Salīdzinoši dārga

Apmeklējiet vietni

Ja jūs iepriekš meklējāt labāko Cardano maku, es deru, ka jūs vairākas reizes saskārāties ar Ledger Nano S. Tas ir aparatūras maks, kas ļauj ne tikai uzglabāt, bet arī nosūtīt un saņemt kriptogrāfijas aktīvus.

Virsgrāmata Nano S atbalsta vairāk nekā 1500 dažādu kriptovalūtu (26 monētas un vairāk nekā 1500 žetonu), ieskaitot ADA monētas, protams. Lai arī nav maka, kas atbalstītu visas esošās kriptovalūtas, Ledger Nano S katru dienu uzlabo atbalstīto kriptovalūtu sarakstu..

Viens no iemesliem, kāpēc virsgrāmatu bieži uzskata par labāko Cardano maku, ir drošība. Atšķiras no programmatūras makiem, jūsu privātās atslēgas tiek saglabāti faktiskajā ierīcē – bezsaistē. Turklāt jums būs jāizvēlas PIN kods, kas jāiekļauj vismaz 4 cipari, un jums tiks dota a 24 vārdu atkopšanas frāze tas ir nepieciešams gadījumā, ja esat aizmirsis savu piespraudi.

Lai gan ir zināmas bažas par aparatūras maku izturību, nevajadzētu būt šaubām par Ledger Nano S. Ierīce ir izgatavots no nerūsējoša tērauds kas padara to izturīgu pret fiziskiem bojājumiem.

Lai gan Ledger Nano S ir uzņēmuma populārākais modelis, ir arī uzlabota versija – Ledger Nano X. Tam ir lielāks ekrāns, kas ļauj redzēt pilnas seifa adreses, kā arī visu citu nepieciešamo informāciju..

Labākais Cardano seifs: Ledger Nano S.

Lai gan Ledger Nano S, iespējams, nav tik viegli izmantot kā programmatūru vai tiešsaistes makus, tas ir ļoti spēcīgi uzlabo lietojamību nodrošinot lietotne kas ļauj iegādāties ADA kriptovalūtu, kā arī to pārvaldīt. Tas nozīmē, ka viss, kas jums nepieciešams, ir viena lietotne.

Gan Ledger Nano S, gan Ledger Nano X izņēmuma aspekts ir tas, ka viņiem ir pielāgota OS (BOLOS), kas nodrošina lietojumprogrammu izolāciju viena no otras, kā arī aizsargā jūs no ļaunprātīgiem uzbrukumiem. Tas arī integrē a Drošs elements (SE), kas droši uztur jūsu privātās atslēgas un var pasargāt jūs no nopietniem uzbrukumiem.

Kāda ir Ledger Nano S cenu noteikšana?

Viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc cilvēki bieži izvēlas tiešsaistes vai programmatūras makus, nevis aparatūras, ir tas, ka jums tie faktiski ir jāpieder. Fakts ir tāds, ka daži no tiem var būt samērā dārgi, tomēr kāda ir Ledger Nano S cena?

Virsgrāmata Nano S tev izmaksās tikai 59 USD tas ir salīdzinoši lēti, ņemot vērā faktu, kas sniedz jums visaugstāko drošību, lieliskas iespējas un gludu dizainu.

Ierīce tiks piegādāta tūlīt pēc maksājuma veikšanas, lai jūs varētu sagaidīt, ka to saņemsiet tikpat ātri kā vienu darba dienu.

Gan Ledger Nano S, gan Ledger Nano X var uzskatīt par labāko Cardano maku, tomēr jums tas jāizvēlas, pamatojoties uz jūsu personīgajām vēlmēm.

Apmeklējiet Ledger Wallet

…vai izlasiet mūsu Ledger Wallet pārskatu

4. Trezor One – pieejamu aparatūras maku

4. vieta no 7 kriptogrāfijas biržām

Trezor maku apskats Lietas, kas mums patika:

 • + Augstākā līmeņa drošība
 • + Ļoti labi pazīstams kriptogrāfijas maks
 • + Tur milzīgu skaitu kriptovalūtu
 • + Pastāvīgi programmaparatūras atjauninājumi

Lietas, kas mums nepatika:

 • Dārgs
 • Iepriekš ir bijusi pakļauta nesankcionētai piekļuvei

Apmeklējiet vietni

Meklējot labāko Cardano maku, jūs sastapsieties Trezor One. Tas ir viens no vairāk ieteicamajiem aparatūras makiem, kur var glabāt ADA monētas.

Trezor One ir oriģinālais Trezor maks, kas bija izlaists vēl 2014. gadā ko sauc uzņēmums SatoshiLabs. Maks ir CE un RoHS sertificēts tas nozīmē, ka tas atbilst kvalitātes un uzticamības standartiem.

Viens no iemesliem, kāpēc ieteicams izvēlēties šo maku, ir drošība. Sūtot vai saņemot ADA monētas, izmantojot Trezor One, jums būs jānorāda PIN kods katru reizi, kad veicat kādu darbību. Bez jūsu atļaujas izmaiņas netiks veiktas.

Tagad, ja pazaudējat šo ierīci, jums jāzina, ka atkopšanas process ir diezgan vienkāršs. Jums tiks dota a parole uzstādot maku. Tas būs nepieciešams, lai atgūtu savus līdzekļus.

Trezor One ir salīdzinoši viegli izmantot salīdzinājumā ar citiem aparatūras makiem tirgū. Tas nāk ar visām instrukcijām, kas nepieciešamas, lai saprastu, kā to izmantot.

Kas ir Trezor One cenu noteikšana?

Trezor One ir viens no pieejamākajiem aparatūras maciņiem Cardano. Tieši kā Virsgrāmata Nano S tas šobrīd maksā tikai 59 USD. Tas nozīmē, ka jūs veicat tikai vienu maksājumu un varat izmantot a drošs aparatūras maks par ADA kriptovalūtu gadiem ilgi.

Runājot par cenām, jūs redzēsiet, ka Trezor dažreiz piedāvā patiešām pievilcīgus piedāvājumus abiem seifiem, lai jūs varētu ievērojami ietaupīt savus ietaupījumus. Arī tad, kad tu nopirkt 3-pack jums un jūsu draugiem būs viens Trezor seifs tev izmaksā mazāk.

Apmeklējiet Trezor

…vai izlasiet mūsu Trezor pārskatu

5. Coinbase – drošs programmatūras maks

5. vieta no 7 kriptogrāfijas biržām

Coinbase maku apskats Lietas, kas mums patika:

 • + Viegli izmantot
 • + Brīvi reģistrēt un glabāt kriptogrāfijas monētas
 • + Pienācīgas maksas
 • + Atbalsta lielāko daļu galveno kriptovalūtu
 • + Augstākā līmeņa drošība

Lietas, kas mums nepatika:

 • Neliels atbalstīto kriptovalūtu skaits
 • A "viesoja" maks – tiek uzturēts pastāvīgs savienojums ar internetu

Apmeklējiet vietni

Lai arī šīs rokasgrāmatas sākumā es to pieminēju programmatūra / karsti maki nav tik drošas kā aparatūras, ir vairāki iemesli, kāpēc Coinbase ir pelnījusi būt šajā sarakstā par labākajiem ADA makiem.

Pirms doties tālāk, jums jāzina, ka Coinbase vēl neatbalsta Cardano, tomēr tas jāiekļauj atbalstīto Coinbase kriptovalūtu sarakstā īsā laikā. Tātad jums nebūs ilgi jāgaida.

Coinbase ir viena no populārākajām un uzticamākajām kriptovalūtu biržām tirgū, tomēr arī tā ir viens no drošākajiem digitālo valūtu maciņiem ko var izmantot ADA monētu glabāšanai. Tomēr jums vajadzētu zināt, ka jums tas būs vajadzīgs divas atsevišķas lietotnes Coinbase apmaiņai un seifam.

Viens no iemesliem, kāpēc Coinbase maks ir tik ieteicams, ir drošība. Tas nodrošina ne tikai divu faktoru autentifikācija bet arī vairāki paraksti, apstiprinājuma pieprasījumi un vairāki citi drošības pasākumi. Ir svarīgi pieminēt, ka Coinbase nekad nav uzlauzts. Šis aspekts piešķir papildu uzticamību.

Kāda ir Coinbase maku cena?

Labā ziņa ir tā, ka atšķirībā no aparatūras maciņiem Coinbase maks ir pilnīgi bez maksas. Tas nozīmē, ka par drošu kriptovalūtas glabāšanu nebūs jāmaksā. Jums tikai jālejupielādē lietotne un jāsāk to izmantot.

Apmeklējiet Coinbase maku

…vai izlasiet mūsu Coinbase Wallet pārskatu

6. Guarda maks – daudzplatformu kriptogrāfijas maks

Ranga 6. vieta no 7 kriptogrāfijas biržām

Guarda maka apskats Lietas, kas mums patika:

 • + Labi drošības pasākumi
 • + Viegli izmantot
 • + Tiešraides klientu atbalsts
 • + Liels atbalstīto kriptovalūtu skaits

Lietas, kas mums nepatika:

 • Joprojām jauns uzņēmums
 • Salīdzinoši augstas maksas

Apmeklējiet vietni

Guarda ir daudzplatformu kriptonauda seifs, kas piedāvā tīmekļa, darbvirsmas un mobilos makus. Pārsteidzošs šajā makā ir tas, ka tas ir saderīgs ar Ledger. Šī iemesla dēļ daļu ADA monētu varat glabāt aparatūras maciņā un daļu no tām Guarda makā.

Guarda maks piedāvā gan tiešsaistes, gan programmatūras makus, kas, kā zināms, ir mazāk droši nekā aparatūras. Tomēr tam ir labas drošības funkcijas, piemēram, šifrētas dublējumkopijas, sejas vai ID atpazīšana.

Runājot par atbalstītajām kriptovalūtām, Guarda atbalsta vairāk nekā 40 monētas un tūkstošiem žetonu ieskaitot ERC20, BEP-2, un cits populāri aktīvi. Tas nozīmē, ka daži to uzskata ne tikai par labāko Cardano maku, bet arī par patiešām labu iespēju citām kriptovalūtām.

Visbeidzot, Guarda maku ir ļoti viegli izmantot, tam ir skaidra saskarne un noderīgas funkcijas. Tāpēc šo maku ieteicams iesācējiem.

Kāda ir Guarda maku cena?

Guarda maks ir pilnīgi bezmaksas, tāpat kā lielākā daļa citu tiešsaistes un programmatūras maku. Guarda darbvirsmas maks ir pieejams abiem Windows un macOS lietotāji. Mobilo versiju var lejupielādēt vietnei iOS un Android ierīcēs.

Apmeklējiet Guarda

…vai izlasiet mūsu Guarda pārskatu

7. Atomu maks – lieliska lietojamība

Ir 7. vieta no 7 kriptogrāfijas biržām

Atomic Wallet apskats Lietas, kas mums patika:

 • + Viegli izmantot
 • + Atbalsta vairāk nekā 300 kriptovalūtas
 • + Drošs
 • + ShapeShift un Changelly integrācijas
 • + Diennakts tiešraides klientu atbalsts

Lietas, kas mums nepatika:

 • Nav tik drošs kā aparatūras maks
 • Dažas monētas var “apmainīt ar atomu”

Apmeklējiet vietni

Pēdējā iespēja sarakstā “labākais maku Cardano” ir Atomic maks. Atoms ir a programmatūras bāzes kriptogrāfijas krātuve platforma, kurai ir arī integrēta apmaiņa pret papildu funkcionalitāti. Tas nozīmē, ka jūs varat izmantot Atomic ne tikai kriptogrāfijas glabāšanai, bet arī dažādu kriptovalūtu pirkšanai, pārdošanai un tirdzniecībai.

Atomic maks tika izveidots tālajā 2017. gadā, gads, kad kriptovalūtu tirgus uzplauka. Šī maka veidotājs ir Konstantīns Gladihs, kurš ir arī cilvēks aiz muguras Čanelija – viena no uzticamākajām kriptovalūtu apmaiņas platformām.

Šobrīd Atomic maks atbalsta vairāk nekā 300 kriptovalūtas un visas esošās ERC-20 žetoni. Lai gan skaitlis var nebūt visiespaidīgākais, kāds mums ir, tas noteikti ir vairāk nekā pietiekami, it īpaši, ja meklējat labāko Cardano maku.

Kā jau minēts iepriekš, tas ir programmatūras seifs, kas nozīmē, ka tam var nebūt noteikta drošība. Tomēr, salīdzinot ar tiešsaistes makiem, tas noteikti ir labāks variants. Atomic maks joprojām ir jauns, tomēr es neesmu pamanījis nevienu klientu atsauksmi, kas būtu ļoti negatīva pret šī maka drošību.

Atomu maks ir ļoti viegli izmantot. Viss, kas jums jādara, ir lejupielādējiet lietotni un izveidojiet kontu. Kad tas ir izdarīts, jūs varat pārsūtīt ADA monētas no cita maka uz Atomic vai vienkārši iegādāties šo kriptovalūtu platformā. Turklāt, ja jums ir kādi jautājumi, vienmēr varat sazināties ar uzņēmuma klientu atbalstu. Pēc lietotāju domām, Atomic maku klientu atbalsts ir patiešām noderīgs, kad runa ir par dažādiem jautājumiem, kas saistīti ar lietojamības jautājumiem.

Kāda ir Atomic Wallet cenu noteikšana?

Tāpat kā citiem programmatūras seifiem šajā sarakstā, Atomic seifa lejupielāde jums neko nemaksās.

Apmeklējiet vietni Atomic

…vai izlasiet mūsu Atomic pārskatu

Secinājumi

Kad izvēloties labāko Cardano maku jūsu personīgajām vajadzībām vienmēr apsveriet vissvarīgākie aspekti par ko mēs jau runājām: drošība, lietojamība, pieejamība un atbalstīto kriptovalūtu skaits. Kaut arī katrs no šiem aspektiem ir nozīmīgs, drošībai vajadzētu būt pirmajai. Paturiet to prātā.

Katram no sarakstā esošajiem makiem ir savi plusi un mīnusi, tāpēc tas ir pilnībā atkarīgs no jūsu personīgajām vajadzībām, kuru izvēlaties. Vispār, ja drošība ir funkcija numur viens, kuru meklējat ierīcē, tad noteikti vajadzētu izmantot aparatūras maki, piemēram, Virsgrāmata Nano X vai Trezor modelis T..

Tabula: Ledger Nano X un Trezor Model T savienojamības iespējas

Tomēr, ja jūs glabājat tikai nelielu daudzumu kriptovalūtu un meklējat vienkāršākais veids, kā pirkt un uzglabāt kriptovalūtas kā arī veikt darījumus, jūs varētu vēlēties apsvērt programmatūras maki. Izvēloties labāko Cardano programmatūras maku, jums jāņem vērā Coinbase maks. Tas nodrošina gan kriptovalūtas maiņu, gan drošu maku.

Ja jums vēl nav ADA monētu, jums vajadzētu izvēlēties arī droša kriptogrāfijas apmaiņas platforma lai iegādātos šo kriptovalūtu. Dažas no visuzticamākajām un ieteicamākajām platformām ietver

 • Monētu bāze
 • Binance
 • Coinmama

Es ceru, ka šī rokasgrāmata palīdzēja jums atrast labāko Cardano maku jūsu vajadzībām. Neaizmirstiet, ka drošībai vienmēr jābūt pirmajā vietā.

Šajā vietnē publicētā satura mērķis nav sniegt jebkāda veida finanšu, ieguldījumu, tirdzniecības vai cita veida konsultācijas. BitDegree.org neapstiprina un neiesaka pirkt, pārdot vai turēt jebkāda veida kriptovalūtu. Pirms pieņemt lēmumus par finanšu ieguldījumiem, konsultējieties ar savu finanšu konsultantu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me