Labākais kriptovalūtas maks

Tātad, jūs vēlaties iesaistīties kriptonauda, bet tu nezini ko kriptovalūtas maks ir un / vai kas labākais kriptovalūtas maks ir? Šajā rakstā es jūs iepazīstināšu ar priekšrocības un trūkumi dažādu seifa pakalpojumu – sākot no lietotnēm, aparatūras makiem līdz vietņu pakalpojumiem.

Kriptovalūtas maki ir vietas, kur tiek glabāti visi jūsu kriptogrāfijas ‘taustiņi’ (kurus mēs apspriedīsim vēlāk). Tie ir mazliet kā tirdzniecības automāti publiskā vietā – naudu var ievietot ikviens, taču naudu izņemt var tikai tie, kuriem ir tirdzniecības automāta atslēgas..

Ir daudz dažādu veidu kriptogrāfijas seifa pakalpojumu. Tur ir lietotnēs balstīti kriptonauda seifa pakalpojumi, bezsaistes pakalpojumi, un Tīmekļa pakalpojumi no kuriem izvēlēties. Līdz brīdim, kad beigsit lasīt šo rokasgrāmatu, varēsiet izvēlēties pareizo seifa pakalpojumu arī savām vajadzībām sāciet tirgot kriptogrāfiju droši un bez raizēm!

Pirmkārt, uzzināsim vairāk par to, kas patiesībā ir kriptonauda.

Labākais kriptovalūtas maks: kas ir kriptonauda maks?

Kriptogrāfijas valūtas maks ir programmatūras programma, tiešsaistes platforma vai aparatūras ierīce, kurā ir atslēgas, kuras izmantojat dažādu sūtīšanai un saņemšanai blokķēde kriptovalūtas žetoni. Tas burtiski glabā jūsu privātās atslēgas un jūsu publiskās atslēgas – drošs veids, kā maki sazinās ar blokķēdes kriptovalūtas grāmatām.

Tas arī ļauj jums apskatiet savus kriptovalūtu atlikumus. Saskarne, programmatūras izskats, palīdz lietotājiem saprast viņu kriptovalūtu turējumus (cik daudz viņiem ir dažādās kriptovalūtās, piemēram, Ethereum, Bitcoin vai Ripple).

Blokķēdes darbības veids ir tāds, ka ‘virsgrāmatas’ tiek atjauninātas visos blokķēdes tīkla ‘mezglos’. Tas nozīmē, ka visas atsevišķās grāmatiņas tiek atjauninātas vienlaikus – makā nav kriptogrāfijas naudas, bet gan darījumu reģistrs.

Labākais kriptovalūtas maks: kriptogrāfijas monētas pilns maks.

Piezīme: “virsgrāmata” ir vēl viens vārds “datu bāzei”. Kriptogrāfijas pasaulē vārds ‘virsgrāmata’ ir daudz izplatītāks nekā ‘datu bāze’, tāpēc jūs to dzirdēsiet bieži!

Turklāt: “mezgls” ir tas, ko mēs kriptogrāfijas geeks saucam par atsevišķiem datoriem, kuri darbojas un uztur blokķēdi.

Atšķirībā no kabatas kabatā, jūsu kriptovalūtas seifā netiek glabāta nauda tāpat kā PayPal kontā. Tas ir izšķirošā atšķirība starp kriptovalūtas makiem un citiem tiešsaistes naudas kontiem.

Jūsu kriptogrāfijas aizsardzības nozīme

Ieguldīt kriptogrāfijā nav viegli. Tev vajag iegūstiet kriptogrāfijas maku un iemaksājiet naudu biržā iegādāties dažādus kriptogrāfijas – un mēs pat nerunāsim par pārskaitījumiem starp bankām. Ir tik daudz dažādu kustīgu daļu, un, kad viņi strādā, kā vajadzētu, ieguldīt kriptogrāfijā var būt viegli. Bet, ja viena daļa pārstāj darboties, tā visa darbība vairs nedarbojas.

Kriptovalūtu pasaulē mobilais tālrunis, cietais disks vai noņemamā krātuve kļūst par bankas glabātuvi. Tas ir kas decentralizācija ir izdarījis. Autors izgriežot vidējo cilvēku (bankas un valdības), kriptogrāfija ir padarījusi cilvēkus neatkarīgākus, taču tas viss ir pakļauts riskam.

Labākais kriptovalūtas maks: vīrietis, kurš uzlauž datorsistēmu.

Padarot jūs neatkarīgāku, tas arī uzliek visu atbildību jums, lai pārliecinātos, ka jūsu kriptonauda ir droša.

Apskatīsim piemēru – iepazīstieties ar Kodiju

Lai parādītu, cik nedroši var būt kriptogrāfijas maki, es vēlētos jūs iepazīstināt Kodijs Brauns. Kodijs ir blokķēdes un kriptogrāfijas autors, investors un visaptverošs ‘komentētājs’. Tomēr pat viņam izdevās zaudēt 8 000 dolāru 15 minūtēs.

Viņa stāstam vajadzētu likt visiem saprast, kāpēc kriptogrāfiskā maka drošība ir svarīga.

Kodijs saņēma īsziņu plkst. 23.31. Viņa mobilo tālruņu pakalpojumu sniedzējs nosūtīja viņam ziņu, sakot, ka viņš zvanīja ar klientu apkalpošanas dienestu, un tika pievienots jauns maksājuma veids. Tas pārsteidza Kodiju, jo viņš nebija pa tālruni mobilo sakaru uzņēmumam.

Viņš uztraucās, tāpēc mēģināja piezvanīt savam mobilo telefonu uzņēmumam, taču atbilde netika saņemta. Reāllaikā viņš skatījās, kā ir viņa tālrunis kiberuzbrukums. Viņš redzēja piekļuvi savam Gmail kontam un viņa kriptogrāfijas maku.

Labākais kriptovalūtas maks: kiberuzbrukums.

Viņš redzēja Ethereum, Litecoin, un Bitcoin tiek sūtīts no viņa maka uz hakera maka adresi. Tas ir noteikti nē ko tu gribi izvēloties labāko kriptonauda maku.

Tik ātri tas var notikt! Tas notiek katru dienu, tāpēc jums jāzina, kā pasargāt sevi un saglabāt savu kriptogrāfijas drošību.

Ir patiešām droša vieta kriptovalūtas glabāšanai svarīgs. Jūsu kriptogrāfijas maks ir jūsu draugs, kad jūsu kriptovalūtas ieguldījumi ir drošāki. Nākamajā sadaļā tiks apspriests dažādu pieejamo maku priekšrocības un trūkumi.

Atrasts jaunākais virsgrāmatas maka kupons:

Dažāda veida kriptovalūtas maki

Vai vēlaties uzglabāt kriptonauda viedtālrunī, datorā vai bezsaistē? Jūs varat ļoti dažādos veidos pieder kriptonauda maks. Šajā sadaļā tiks izklāstītas dažādās pieejamās seifa tehnoloģijas un priekšrocības un trūkumi kas saistīti ar to izmantošanu.

Aparatūras maki

Aparatūras maki ir viens no drošākajiem veidiem, kā uzglabāt ieguldījumus kriptovalūtās. Tie ir tā saucamie “aukstā noliktava”. Tas nozīmē, ka tas ir bezsaistē un ir drošāks nekā “karstās atmiņas” maki (piemēram, programmatūras maki vai tīmekļa maki). Tāpēc, manuprāt, tas ir labākais kriptovalūtas maka veids, no kura izvēlēties.

Aparatūras maks atšķiras no papīra maka ar to, ka to nodrošina augsts iebūvēta apsardze. Aparatūras seifam, kas izskatās kā USB zibatmiņa, ir uzlabota drošība. Tas nozīmē, ka ierīcei nevar piekļūt bez pareizas paroles. Tas palīdz ievērojami uzlabot drošību.

Tomēr atcerieties, ka aparatūras makiem ir arī trūkumi. Ja tie tiek sabojāti, jūs, iespējams, nevarēsit tos atjaunot. Turklāt, tā kā aparatūras maki ir fiziskas ierīces, jūs tos varat pazaudēt. Tomēr tādi ieteiktie aukstie maki kā Virsgrāmata Nano S nodrošināt jūs ar vārdu sēkla pie kā var pierast atjaunot to.

Tabula: Ledger Nano S un Trezor One galvenās iezīmes

Cena ir vēl viens trūkums. Maksa par papīra, tīmekļa vai lietotņu makiem ir daudz mazāka nekā aparatūras seifiem. Tas ir tāpēc, ka jūs pērkat digitālo drošību. Tas ir USB disks ar lielisku atmiņu un drošību. Tie sākas no $ 70- $ 99 +, un daži maksā vairāk nekā 2000 USD!

Ja jūs plānojat tirgot kriptovalūtu ar zināmu regularitāti un vēlaties, lai kriptogrāfijas seifa aizsardzība būtu bezsaistē (‘saldētava’), aparatūras maki ir laba izvēle. Atcerieties, ka tas ir tāpat kā īpašumā seifs. Jums jāatceras piekļuves kods, jo neviens cits nevar jums palīdzēt piekļūt tam, ja aizmirstat kodu.

Virsgrāmata Nano S

Virsgrāmata Nano S ir viens no visvairāk populārs un uzticami aparatūras maki. Tas atbalsta vairāk nekā 1500 kriptovalūtu un turpina paplašināt sarakstu. Galvenais iemesls, kāpēc virsgrāmata ir tik ieteicama, ir drošība.

Labākais kriptovalūtas maks: Virsgrāmatas maki.

Tāpat kā citi auksti naudas maki, arī Ledger Nano S tur jūsu privātās atslēgas faktiskajā ierīcē – bezsaistē, kas nozīmē, ka par kiberuzbrukumiem nav jāuztraucas. Jums arī jāizvēlas a PIN kods un saņem a 24 vārdu atkopšanas frāze tas ir nepieciešams gadījumā, ja aizmirstat piespraudi vai pazaudējat ierīci.

Virsgrāmatai Nano S ir uzlabota versija to sauc par Ledger Nano X. Tas izskatās gandrīz vienādi, tomēr ir lielāks ekrāns un daži papildu funkcijas kas uzlabo lietojamību. Virsgrāmatas ierīces ir izgatavotas no nerūsējošā tērauda, ​​kas padara tās izturīgas pret fiziskiem bojājumiem.

Virsgrāmata Nano S izmaksas tikai 59 USD, kamēr Virsgrāmata Nano X ir dārgāka – 119 USD. Lai arī tiem ir cena, drošībai vajadzētu būt visam pāri.

Trezor Maka

Viens no visvairāk ieteicamajiem aparatūras makiem ir Trezors maciņš. Es to varētu nosaukt par savu labāko kriptovalūtas maku. Tas ir “ložu necaurlaidīgs” Bitcoin maks un ir hiperdrošs – tas atbalsta Windows, Linux, Max un tam ir viena no labākajām Android maka lietotnēm, kas pieejamas aukstās glabāšanas kriptogrāfijas ieguldījumiem.

Labākais kriptovalūtas maks: Trezor maki.

Aparatūras seifam Trezor ir pilnīga divu faktoru autentifikācija, paroļu pārvaldnieka lietotne, un ir savietojams ar ERC-20 žetoniem. Tas arī nodrošina kriptonauda atbalstu dažādiem kriptogrāfijas monētām, ieskaitot Dash, Bitcoin un Ether.

To ir viegli lietot, pievienojot USB adapteri. Jūs izveidojat savienojumu, izmantojot datoru, un jūs varat atiestatīt, izmantojot iekļauto pārvaldības programmatūru. Pilnīga kontrole, pilnīga drošība un pilnīgs miers. Tas ir arī niecīgs un var ietilpt jūsu plaukstā.

Trezor Model T cena ir maksā 169,99 USD. Lai gan tas ir salīdzinoši dārgs, šāda cena ir pilnīgi tā vērta.

KeepKey

KeepKey ir vēl viena ieteicams aparatūras maks. Tam ir milzīgs ekrāns, kuru aizsargā polikarbonāta apvalks un ļauj jums redzēt pilnu kriptovalūtas adresi bez nepieciešamības ritināt uz priekšu un atpakaļ.

Labākais kriptovalūtas maks

Būdams aparatūras maks, KeepKey ir patiešām drošs. Tas nodrošina jūs ar PIN kods un atveseļošanās sēklas. Turklāt tai ir šī unikālā funkcija, kas laiku pa laikam maina PIN kodu numurus, pasargājot jūs no ļaunprātīgas programmatūras, kas kopē jūsu kodu.

KeepKey cenas ir tikai 49 USD, kas padara to par vienu no pieejamākajiem aparatūras kriptovalūtas makiem tirgū.

Programmatūras maki

Programmatūras kriptogrāfijas maki ir “karsti maki”. Tas nozīmē, ka viņi varētu būt uzlauzts attālināti piekļuves internetam dēļ. Bet, ja jūs tirgojat mazos apjomos, darbvirsmas programmatūras kriptogrāfijas maki varētu būt labākais kriptonauda seifs jums!

Monētu bāze

Kad runa ir par Monētu bāze, lielākā daļa kriptogrāfijas fanu to zina kā apmaiņu. Lai gan tas ir taisnība, tam ir arī savs programmatūras seifs un to var uzskatīt par tiešsaistes vai tīmekļa maku (mēs to apspriedīsim vēlāk šajā rakstā).

Coinbase maku apskats: Coinbase lietotnes funkcijas.

Kaut arī programmatūras maki nav tik droši kā aparatūras, labā ziņa ir tā, ka varat lejupielādēt un izmantojiet to pilnīgi bez maksas. Protams, runājot par kriptovalūtas pirkšanu vai pārdošanu, jums būs jāiziet Coinbase birža, kas iekasē maksu maksas par darījumiem (vidēji 3,75% par darījumu) tāpat kā jebkura cita šifrēšanas birža (atšķiras tikai maksa).

Tabula: Coinbase maku un Electrum galvenās iezīmes

Vietnei Coinbase Wallet ir pieejamas versijas Apple iOS un Google Android lietotājiem. Ja veicat vairākus darījumus dienā, daļu savu līdzekļu varat glabāt aparatūras makos vai programmatūras Coinbase makā, bet otru daļu – Monētu bāzes apmaiņa kas kalpo jums kā tiešsaistes seifam un ir vieglāk tirgoties.

Mazāk ieteiktie programmatūras maki

Electrum

Electrum ir pieejams lejupielādei operētājsistēmām Windows, Mac OS un Linux. Tas ir populārs darbvirsmas programmatūras maks, bet tas ir arī tehniskākais. Ja esat jauns Bitcoin un kriptogrāfijas lietotājs, šī programmatūra var nebūt jums piemērota izvēle.

Labākais kriptovalūtas maks: Electrum kriptovalūtas maks.

Programmatūras maku – piemēram, Electrum – lielākā priekšrocība ir maksas korekcijas iestatījums. Kad Bitcoin tīkls kļūst aizņemts, maksa pieaug, kad cilvēki gaida darījumu apstiprināšanu. Electrum ļauj lietotājiem mainīt darījuma maksu, lai paātrinātu darījumu.

Izceļošana

Exodus ir skaisti noformēts maks, kas atbalsta vairāku monētu apmaiņu, ieskaitot Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Dogecoin, un Domuzīme. Tas ļauj jums pārvaldīt taustiņus, parāda ieguldījumus viegli saprotamās diagrammās un ir pilnībā pielāgojams – tas nozīmē, ka jūs varat padarīt to perfektu sev.

Labākais kriptovalūtas maks: Exodus kriptovalūtas maks.

Programmatūras darbvirsmas maki nav piemēroti visiem. Ja jūs turat lielas summas kriptonauda, ​​tas būtu labāk izmantojiet drošāku seifa veidu, piemēram, papīra maku vai aparatūras maku, piemēram, Virsgrāmata Nano S un Trezors. Programmatūras darbvirsmas maks ir labāks par tīmekļa maku, taču tas nav labākais pieejamais kriptogrāfijas maka veids.

Mobilo tālruņu maki

Lietotnes maki ir neticami populāri. Kurš ir labākais pieejamais Android kriptogrāfijas seifs vai Apple maka lietotne? Noskaidrosim.

Binance (uzticības maks)

Binance ir viena no labākajām iespējām, kad runa ir par mobilo tālruņu TOP. Kaut arī Binance ir labāk pazīstams kā kriptogrāfijas valūtas maiņa, tai ir arī oficiālā mobilā lietotne, ko sauc Uzticieties Maka.

Uzticieties Maka atbalsta vairāk nekā 40 blokķēdes, kas nozīmē, ka tā atbalsta tūkstošiem kriptovalūtu un žetonu. Lieki piebilst, ka, ja nevarat atrast maku, kas atbalsta konkrētu marķieri, pārbaudiet Trust Wallet.

Turklāt šis kriptovalūtas maks ir decentralizēti un nevāc nekādus jūsu personas datus. Tā ir vairāku karšu maksājumu apstrādātāji integrēts seifā, tāpēc varēsiet iegādāties kriptovalūtas bez nepieciešamības pamest mobilo lietotni.

Mazāk ieteicamie mobilo tālruņu maki

Micēlijs

Micēlijs ir mobilā Bitcoin seifa lietotne tas ir patiešām viegli lietojams un ērts. Tam ir spēcīga vēsture ar Bitcoin un kriptovalūtu nozari kopumā. Uzsākta 2008. gadā, micēlijs ir bijis agrīns spēlētājs kriptogrāfijas maka laukā – palīdzot padarīt vienu no labākajiem pieejamajiem kriptovalūtas makiem.

Labākais kriptovalūtas maks: Mycelium Bitcoin maks.

Micēlijs nodrošina savu seifa pakalpojumu izmantojot viedtālruņa lietotni lietotājiem. Tā ir ļoti viegli orientējams lietotāja interfeiss (lietotnes izkārtojums). Tas ir viegli izmantot cilnes kas tiek piedāvāti, lai pārietu starp dažādiem uzdevumiem – no Bitcoin sūtīšanas vai saņemšanas līdz drošības un iestatījumu kopšanai.

Micēlijs nodrošina Hierarhiska, deterministiska maka drošība. HD ir gudrāks veids, kā aizsargāt Bitcoin adresi un privātās atslēgas, nodrošinot visaptverošu Bitcoin maka drošības sistēmu. Vēl viena liela priekšrocība ir tā, ka micēliju bieži kļūdaini uzskata par atvērtā koda.

Bet patiesībā tas izmanto Microsoft atsauces avota licenci, kas nodrošina ierobežotu segumu tehnoloģijas pamatā esošajam kodam – palīdzot saglabāt tehnoloģiju drošu.

Vislielākais micēlija trūkums ir slikta klientu apkalpošanas un darījumu maksa. Klientu atbalsts ir ļoti ierobežots, un maksa par darījumiem ir nestabila – viņi var lēkt ar dažiem, kas maksā virs tirgus vidējās maksas par Bitcoin darījumu izmaksām.

Kriptonators

Kriptonators ir patiešām viegli lietojams kriptovalūtas seifa lietotne. Tas ļauj veikt tūlītējus un tiešus kriptovalūtas maksājumus un veikt apmaiņu starp dažādām kriptovalūtām – sākot no Dash, Monero līdz Bitcoin. Kriptonatora popularitāte ir saistīta ar tā vairāku valūtu konta funkcija. Lietotne ļauj ērti, sūtīt, saņemt Bitcoin un citas populāras monētas, ērti izmantojot mobilo tālruni.

Kriptonators ir tiešām liela drošība – nozīmē, jūs varat uzticēties lietotnei. Tas izmanto bankas līmeņa drošības tehnoloģija tas nozīmē, ka tā izmanto profesionālas drošības sistēmas. Tas arī izmanto Šifrēta SLL tīmekļa savienojuma tehnoloģija, izmantojot HTTPS Google apstiprināti tīmekļa savienojuma protokoli, kopā ar 2-faktoru autentifikācija un uzticama IP tehnoloģija, kas palīdz nodrošināt vislabākā uz lietotnēm balstītā drošība.

Labākais kriptovalūtas maks: Cryptonator kriptovalūtas maks.

Viena no lielākajām Cryptonator priekšrocībām ir zemās Bitcoin darījumu / sūtīšanas maksas (aptuveni 0.00010000BTC). Tas ir zem citiem kriptogrāfijas maka nodrošinātājiem. Tas palīdz padarīt Cryptonator par vienu no labākajiem pieejamajiem kriptovalūtas maka pakalpojumiem.

Kriptonatoram ir slikta klientu apkalpošanas reputācija. Tas ir liels trūkums. Cilvēki bieži gaida ilgu laiku, lai pārskaitītu naudu, un tas var radīt problēmas, kad cilvēki sazinās ar klientu apkalpošanu – gaidīšana un nenoteiktība nepalīdz.

Copay

Copay izstrādāja Bitpay, kas to ir panācis neticami populārs. Tas ir maks, kuram ir tīras ‘ērtības’, kas nozīmē, ka to ir ļoti viegli izmantot! Izkārtojums – veids, kā lietotne darbojas un kā lietotājs to izmanto ļoti vienkārši.

Bitpay Copay lietotnes lielākā priekšrocība ir tā, ka tai ir ļoti laba drošība – un stingri konfidencialitātes iestatījumi – tas nozīmē, ka varat uzticēties lietotnei. Tas izmanto vismodernāko HD-multi-parakstu tehnoloģiju no Bitpay. Tas ir arī paredzēts koplietošanai. Tas padara to par labāko pieejamo kriptogrāfijas maku – jūs varat viegli koplietot tos ar draugiem un ģimeni, tāpat kā kopīgu norēķinu kontu!

HD tehnoloģija, kuru izmanto Bitpay, nozīmē jūs varat atjaunot savu maku, ja kaut kas noiet greizi. Šī ir labākā izvēle Apple lietotājiem salīdzinājumā ar cita veida makiem. Tas ir arī labākais pieejamais Android kriptogrāfijas maks.

Labākais kriptovalūtas maks: Copay kriptovalūtas maks.

Vienīgais trūkums ir klientu apkalpošana (vai ne? Mēs redzam šeit paraugu). Tā ir problēma ar visi lietotņu / tīmekļa pakalpojumu sniedzēji – daudzi ir mazi uzņēmumi un ar simtiem tūkstošu lietotāju, tāpēc klientu apkalpošana ir problēma.

Kopumā mēs to esam atraduši pa tālruni balstīti kriptogrāfijas maki var būt ļoti noderīgi. Ir problēmas ar drošību, taču maki, kas izmanto HD un 2FA tehnoloģijas, ir tiešām droši. Viņi izmanto skaņas drošības sistēmas un sniedz saprātīgu atbalstu. Lielākā problēma ir klientu apkalpošana – visiem iepriekš minētajiem piemēriem ir diezgan viduvējs klientu serviss.

Mobilie maki noteikti ir ļoti noderīgi, atrodoties ceļā, bet vai tie ir vislabākie kriptovalūtu maka veidi? Pirms lēmuma pieņemšanas vispirms pārbaudīsim pārējos.

Jaxx Liberty

Jaxx ir bagāts ar visu veidu funkcijām, iepriekšējā Jaxx zīmola versija ir piemērota ne tikai mobilajiem, bet arī arī darbvirsma ar tīmekļa paplašinājumiem.

Atšķirībā no iepriekš pieminētajiem maka trūkumiem, Jaxx Liberty klientu atbalsts ir viena no tā priekšrocībām. Ir labi apmācīti profesionāļi, lai padarītu lietotāja pieredzi vēl vienmērīgāku.

Seifs ļauj jums pielāgot un pielāgoties, lai parādītu tikai vēlamos žetonus un monētas, nevis visus uzreiz. Saskarne ir veidota tā, lai palīdzētu jums saprast skaitļus, izmantojot diagrammas, informācijas paneļus un diagrammas.

Labākais kriptovalūtas maks: Jaxx.

Lai jūsu kriptogrāfiskās mantas būtu drošībā, Jaxx Liberty sniedz jums pilnīgu kontroli pār atslēgām un jūs varat importēt vai eksportēt no citiem makiem vai uz tiem. Tas nozīmē viss atkarīgs no tevis, un maks neietilpst šajā procesā, un tam nav atbildības par jūsu darbībām.

Tāpat kā jebkurš cits maks, arī Jaxx Liberty piemēro maksu par jūsu darījumiem. Lai gan ir vērts pieminēt, ka šīs maksas neiekasē pats maks, tās tīklā tiek nosūtītas kalnračiem.

Noslēgumā, neskatoties uz to, ka nav 2-FA funkciju, Jaxx Liberty noteikti ir vērts jūsu uzmanību. Lietotājam draudzīgs interfeiss un labi apmācīts klientu atbalsts nekavējoties atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem.

Tīmekļa maki

Web maki nav pilnīgi droši – jūs nekad nevarat piekļūt savām privātajām atslēgām. Labākajā gadījumā tās ir īslaicīga kriptogrāfijas pārvietošanas vieta no vienas vietas uz otru. Tomēr ir ļoti svarīgi pieminēt, ka tas viss ir atkarīgs no jautājuma – cik daudz jūs uzticaties pakalpojumu sniedzējam?

Monētu bāze

Viens no uzticamākajiem pakalpojumu sniedzējiem ir Coinbase. Kā jau iepriekš minēts, tam ir gan programmatūra, gan tiešsaistes maki. Monētu bāze ir populāra tiešsaistes kriptogrāfijas birža, kas ļauj pirkt un pārdot kriptovalūtu par fiat naudu (USD, EUR utt.). Kad jūs pērkat savu kriptogrāfiju vietnē Coinbase, tas tiek glabāts Coinbase tīmekļa makā.

Slikta lieta tīmekļa makos ir tā tie ir daudz riskantāki nekā programmatūras maki – ja tiks uzlauzts Coinbase serveris, jūs varētu zaudēt visu savu kriptovalūtu. Tomēr, ciktāl tas ir zināms, Coinbase vēl nekad nav uzlauzts.

Labākais kriptovalūtas maks

Pēdējos gados, Mt. Gox un Monētu pārbaude, divas galvenās kriptogrāfijas platformas, tika uzlauzti. Šo uzlaušanas laikā tika zaudēti simtiem miljonu dolāru kriptonauda. Cilvēki zaudēja kriptogrāfiju un Mt. Gox uzņēmums bankrotēja.

Tādēļ, ja jūs izvēlaties glabāt savas kriptovalūtas tiešsaistes makos, jums vismaz vajadzētu izvēlēties uzticamu pakalpojumu sniedzēju. Coinbase ir viena no uzticamākajām iespējām.

Lai būtu skaidrs: es gribētu nekad iesakiet atstāt savu kriptovalūtu biržā!

Papīra maki

Papīra maki ir viens no drošākajiem veidiem, kā nodrošināt jūsu kriptovalūtu – tie ir bezsaistes veids, kā turēt kriptonauda. Vienkārši sakot, tas burtiski izdrukā QR kodi kas attēlo jūsu publisko un privāto atslēgu. Šis bezsaistes drošības tīkls nozīmē, ka jums ir absolūta kontrole pār ieguldījumiem kriptovalūtā. Šis ir viens no labākajiem pieejamajiem kriptovalūtas maku formātiem!

Tomēr, papīra maki nav piemēroti visiem. Ja tirgojat katru dienu vai katru nedēļu, papīra atslēgu pārvaldīšana kļūs ļoti sarežģīta – jūs izmantosiet daudz QR kodu.

Papīra maks ir vispiemērotākais ilgtermiņa kriptovalūtas investoram. Ja plānojat iegādāties lielus, ilgtermiņā, izmantojot papīra makus, jūs varētu iegūt vislielāko mieru, jo tas ir viens no drošākajiem veidiem, kā uzglabāt kriptonauda!

Labākais kriptovalūtas maks: Bitcoin papīra maks.

Tādi pakalpojumi kā BitcoinPaperWallet.com ļauj lietotājiem drukāt Bitcoin papīra makus, lai iegūtu labāko bezsaistes Bitcoin krātuves risinājumu. Jūs varat iegādāties drošo bezsaistes papīra maku ar pilnu QR koda pieejamību. Tādi pakalpojumi kā BitcoinPaperWallet.com var nodrošināt ilgtermiņa Bitcoin ieguldījumu drošību.

Jums jāņem vērā, ka papīra makiem jābūt uzglabā droši. Jebkurš ūdens, vides vai uguns bojājums var izraisīt jūsu kriptogrāfijas pilnīgu zudumu. Jūs varētu pazaudēt visu, bet tas attiecas uz visiem makiem, ja tie tiek uzlauzti vai pazaudēti.

Tas ir aptuveni būt atbildīgam – pieskata savus kodus. Iesakām, ja iespējams, papīra seifa kopiju glabāt pie uzticama ģimenes locekļa. Tādā veidā jums ir privātās atslēgas dublējums, ja oriģināls ir pazaudēts vai sabojāts.

Salīdziniet kriptogrāfijas biržas blakus ar citiem

Vai tu zināji?

Vai esat kādreiz domājis, kuras kriptogrāfijas biržas vislabāk atbilst jūsu tirdzniecības mērķiem?

Skat & salīdziniet TOP3 kriptogrāfijas biržas blakus

Secinājums & Ieteikumi

Šī rokasgrāmata ir mēģinājusi apvienot visus dažādos seifus, kas pieejami kriptovalūtu investoriem. Katram kriptogrāfijas investoram, tirgotājam un lietotājam būs nepieciešams maciņš, tāpēc jums ir jāizvēlas labākais kriptonauda maks..

Mēs atklājām, ka “karstie maki” nav 100% droši – tie ir noderīgi tikai maziem darījumiem. “Karsto seifu” piemēri ir darbvirsmas programmatūras maki un lietotnes / tīmekļa maki. "Auksti maki", no otras puses, ir daudz labāki kriptovalūtas turēšanai ilgtermiņā. Aukstu maku piemēri ir papīra un aparatūras maki.

Tabula: Ledger Nano S un Coinbase maku drošības elementi

Šeit ir saraksts ar labākajiem kriptovalūtas makiem, kurus mēs iekļāvām šajā rakstā:

ES ticu aparatūras maki ir labākais kriptogrāfijas maka veids, ar papīra makiem nav tālu aiz muguras!

Pārliecinieties, ka padomājat par seifa drošību, pirms nonākat upura lomā un uzlauzt savu maku, kā to izdarīja Kodijs Brauns! Jūs taču nevēlaties, lai tiktu nozagta jūsu grūti nopelnītā kriptonauda? Uzņemieties atbildību, izmantojiet labus seifa pakalpojumus un glabājiet kriptogrāfijas drošībā!

Šajā vietnē publicētā satura mērķis nav sniegt jebkāda veida finanšu, ieguldījumu, tirdzniecības vai cita veida konsultācijas. BitDegree.org neapstiprina un neiesaka pirkt, pārdot vai turēt jebkāda veida kriptovalūtu. Pirms pieņemt lēmumus par finanšu ieguldījumiem, konsultējieties ar savu finanšu konsultantu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me