Labākais NEO maks

NEO kriptonauda pēdējos mēnešos, jāatzīst, ir ieguvis lielu uzmanību. Pareizi – tas ir unikāls un uzmanības cienīgs kriptogrāfijas projekts, ar dažiem ļoti konkrētiem mērķiem un plāniem tos sasniegt. Ja jūs interesē ieguldot NEO, tomēr jums tas būs vajadzīgs iepriekš labākais NEO seifs!

Tāds pats kā daudzas citas kriptogrāfijas monētas un žetoni, NEO ir dažas dažādas seifa iespējas, no kurām izvēlēties. Tomēr tajā pašā laikā, atšķirībā no daudziem citiem līdzīgiem šifrēšanas projektiem, NEO ir nonācis diezgan savdabīgā situācijā – jūs varat redzēt, ko es domāju, ja ieskatāties zemāk esošajā sarakstā.

Runājot par to, šādi izskatās labākie NEO maki:

Kas ir NEO?

Pirms mēs iekļaujam labāko NEO maku sīkumos, ir dažas lietas, kuras vērts iepriekš pieminēt. Viena no galvenajām no šīm lietām ir īsa un precīza definīcija no tikai kāda patiesībā ir NEO monēta, un kāpēc jums tas vispirms jāinteresē.

Ja jums ir kāda iepriekšēja pieredze ar kriptovalūtām, jūs varat domāt par NEO kā unikāls pagrieziens uz Ethereum’s blokķēdes un vispārīgiem mērķiem. Sākumā projekta vispārējā definīcija šķiet diezgan vienkārša – tā ir a decentralizēti kriptovalūta, kas ir centrēta apkārt gudrs līgums izveidošana un izpilde. NEO ir abi sabiedrības virzīts, un arī a izstrādātājam draudzīgs projekts.

Tomēr tagad tas, kas padara NEO unikālu, un kāpēc tik daudzi cilvēki vēlas ieguldīt monētā un atrast labāko NEO maku, pirmkārt,?

Labākais NEO seifs: kopienas virzīts projekts.

Nu, atšķirībā no Ethereum, NEO ir atbilst regulai. Katrs indivīds, kurš veic darījumus ar NEO un izmanto to, tiek piešķirts digitālais ID, un tādējādi kriptonauda kļūst regulēšanai draudzīgs projekts.

Jūs varētu teikt – vai tas tieši nenoliedz visu decentralizācijas ideju? Nu labi, , ne gluži.

Redzat, tā kā NEO ir saderīgs ar noteikumiem, tas padara kriptonauda ļoti pievilcīgs uzņēmumiem un dažām īpašām finanšu iestādēm. Pēc tam kriptogrāfija kļūst plašāk integrēta, tādējādi palielinot viedo līgumu kopējo skaitu, kas balstīti uz attiecīgo blokķēdi.

To jums pateiks vairāki cilvēki, kuri meklē labāko NEO maku viņi ļoti tic projektam, un redzēt to kā gada nākotne decentralizēta finansēšana. Tādējādi tiek izvirzīts vēl viens jautājums, kas mums jāaplūko – iemesli, kāpēc indivīdi varētu vēlēties ieguldīt NEO.

Kāpēc cilvēki investē NEO?

Parasti jums jāzina, ka tādi ir divi lieli iemesli kāpēc cilvēki investē NEO un meklē labākos NEO makus – personīgais finansiālais ieguvums, un ģenerālis ticība projektam.

Vairāk nekā iespējams, jūs pats ietilpstat kādā no šīm divām personu grupām.

Pirmā grupa ir ļoti pašsaprotama un, iespējams, pārstāv lielāko daļu cilvēku, kuri iegādājas NEO. Ar kriptovalūtām ļoti populārs instruments ieguldījumiem šajā dienā un vecumā (galvenokārt tāpēc, ka ir viegli sākt ieguldīt kriptogrāfijā, dažos galvenajos pārklājumos, DeFi kultūrā utt.), daudzi cilvēki cer gūt peļņu, ieguldot dažus izvēlētos kriptos..

Fakts, ka tā ir visnepastāvīgākais tirgus pasaulē iespējams, arī ar to ir kaut kas saistīts.

Labākais NEO seifs: NEO monēta grafika priekšā.

NEO šeit nav izņēmums. Tā ir visi veiksmei nepieciešamie elementi – spēcīga komanda aiz projekta, skaidra vīzija, unikāls risinājums viedai līgumu veidošanai un pat daži galvenie biznesa atbalsta pasākumi. Protams, kriptonauda ir ievietojusi daudzu cilvēku radarus!

Otrais iemesls, kāpēc cilvēki meklē labākos NEO makus un cenšas ieguldīt šo kriptogrāfiju, ir nedaudz vairāk niša, tomēr tikpat (ja ne vairāk) derīgs kā pirmais – vēlas atbalstīt projektu.

Kriptonauda ir tikai tik daudz, cik Sabiedrība aiz tā ir. Ja tam trūkst atbalsta, un cilvēki atsakās to izmantot, projekts izgāzīsies – tas ir tik vienkārši.

Tur noteikti ir daudz cilvēku, kuri vēlas, lai NEO būtu veiksmīgs. Liela šo panākumu daļa ir izmantojamības aspekts no paša marķiera! Tādējādi, ja plānojat izmantot NEO šiem mērķiem, laipni lūdzam kopienā!

Labākie NEO maku veidi

Tātad – parunāsim maki, vai mēs?

Tiks iekļauts mūsu labāko NEO maku saraksts daži dažāda veida maki. Tas, iespējams, būtu laba ideja apspriest galvenie veidi ar kuru jūs varat sagaidīt saskarties, tikai lai pārliecinātos, ka mēs abi esam šeit vienā lapā.

Parasti ir divi galvenie veidi no kriptovalūtas makiem tirgū – karstās un aukstās. Protams, ir arī mazāki apakštipi, taču dienas beigās tas viss atgriežas pie šiem diviem.

Karstie maki

Karsti maki ir jūsu programmatūra, lietotnes, apmaiņas krātuve utt. Pilnīgi atklāti sakot, jebkura veida pieteikums, kas uztur pastāvīgu savienojumu ar internetu un ļauj tajā glabāt kriptogrāfijas monētas, to var uzskatīt par karstu maku.

Tagad šeit ir ievērības cienīga visa “pastāvīgā interneta savienojuma” lieta – tai ir abi daži izteikti ieguvumi un trūkumi.

Ieguvumu ziņā, cik maki ir izņēmuma kārtā. Tie ļauj ātri un vienkārši piekļūt saviem līdzekļiem un veikt darījumus – tas ir ļoti svarīgi lielākajai daļai cilvēku, kuri meklē labāko NEO maku..

Parasti ir arī karsti maki pilnīgi bez maksas izmantot, ja vien jūs neapmeklējat dažas premium lietotnes vai lejupielādējamu programmatūru. Protams, tas ir galvenais faktors, kas jāņem vērā – tas padara šo maku veidu daudz pieejamāks un populārāks.

Labākais NEO seifs: NEO seifs.

Ciktāl tas attiecas uz trūkumiem, ir jāapsver viens galvenais – drošība.

Protams, es nemēģinu teikt, ka visi karstie maki nav droši lietojami – tas tā nav. Tomēr, salīdzinot ar auksti maki, karstā kriptogrāfijas krātuve ir ne tuvu nav tik efektīvs, drošības ziņā.

Kaut ko pieminēšanas vērtu ir tas, ka pārsvarā dod priekšroku karstajiem maciņiem kriptovalūtu tirgotāji – cilvēki, kuri pastāvīgi apgroza savus aktīvus tirgū ar nolūku gūstot peļņu to darot. Tas atgriežas pie ērtības faktora.

Turklāt karsts seifs var būt pārsteidzošs personai, kura meklē labāko NEO maku hodl neliels skaits monētu. Redzot, kā aparatūras kriptogrāfijas glabāšanai ir pievienota cenu zīme, tas galu galā ir atkarīgs no personas individuālajām vēlmēm un vajadzībām.

Auksti maki

Auksti maki ir fiziskas kriptogrāfijas glabāšanas ierīces. Lai paliktu pie tēmas, es pieminēšu, ka tādas lietas kā papīra maki arī pastāv, taču šajā labāko NEO maku sarakstā mēs pievērsīsimies aparatūras ierīces.

Tātad, auksts maks ir kaut kas, ko jūs varētu pievienot datoram, pārskaitīt līdzekļus uz / no apmaiņa, un pēc tam atvienojiet to. Citiem vārdiem sakot, auksts maks nenodrošina pastāvīgu savienojumu ar internetu – savienojums ir ļoti īss un nodrošināts ar plašu drošības funkciju klāstu.

Tabula: Ledger Nano X un Nano S galvenās iezīmes

Kā jūs droši vien varat uzminēt, tikai šis vienkāršais fakts padara aukstu maku drošākais variants kriptovalūtu glabāšanai – NEO iekļauts.

Bez pastāvīga savienojuma ar internetu un privātās atslēgas, kas glabājas seifā, nevis kādā serverī, kas atrodas pasaules otrā malā., ļaunprātīgs hakeris nevarēs sasniegt jūsu aktīvus. Vienīgais veids, kā kāds varētu ‘nozagt’ jūsu NEO monētas, kas atrodas aparatūras makā, ir burtiski nozagt pašu maku..

Labākais NEO seifs: NEO ekosistēma.

Piešķirot, ka vairumā gadījumu jūs nēsāsiet līdzi savu auksto maku visur, kur dodaties, iespējams, ir droši pieņemt, ka tā iespējamība ir diezgan maza.

Par ko trūkumi no aukstiem maciņiem? Nu, patiesību sakot, ikviens, kurš meklē labāko NEO maku, to labprāt dzirdēs šāda veida makiem nav nopietnu trūkumu!

Vienīgais, ko šeit ir vērts apsvērt, ir tas auksti maki varētu kļūt mazliet dārgi, atkarībā no jūsu izvēlētā produkta. Tomēr, ja jūs novērtējat savu NEO monētu drošību, to nevajadzētu uzskatīt par problēmu!

Pateicoties tam visam, pārejam uz gada labāko NEO maku sarakstu!

1. Ledger Nano X – aparatūras kriptovalūtas maka līderis

1. vieta no 7 kriptogrāfijas biržām

Ledger Nano X apskats Lietas, kas mums patika:

 • + Var pārvaldīt no mobilās ierīces
 • + Ļoti droša
 • + Atbalsta vairāk nekā 1500 kriptonauda
 • + Ērts dizains

Lietas, kas mums nepatika:

 • Salīdzinoši dārga

Apmeklējiet vietni

Es domāju, vai ir iespējams apspriest labākie kriptovalūtas maki – neatkarīgi no tā, kāda varētu būt šī kriptovalūta – neminot Virsgrāmata?

Patiešām – ja jūs meklējat labāko NEO maku, lielākā daļa kriptogrāfijas entuziastu jums pateiks, ka virsgrāmata ir pareizais ceļš. Proti, uzņēmuma jaunākais un lielākais – virsgrāmata Nano X.

Nano X ir, atklāti sakot, pārsteidzošs kriptogrāfijas maks. Tas lietotājiem piedāvā visas galvenās funkcijas, kuras jūs varētu sagaidīt pasaules klases saldētavas, un pēc tam daži.

Iesācējiem Nano X var uzskatīt par labāko NEO maku tikai tāpēc cik tas ir drošs. Makam ir nekad iepriekš nav uzlauzts, un izmanto visas nozares augstākā līmeņa drošības funkcijas. Vai tā būtu pielāgotus PIN kodus vai divu mikroshēmu iestatīšana, jūs varat būt drošs, ka jūsu NEO monētas būs drošībā ar Ledger.

Labākais NEO seifs: Ledger Nano X.

Ierīcē ir arī tā dēvētais Ledger Live – a lietotāja interfeiss lai palīdzētu jums pārvaldīt un nosūtīt / saņemt dažādus kriptogrāfijas līdzekļus, kas jums varētu piederēt. Tagad ir vērts to pieminēt Ledger Live vēl neatbalsta NEO – tā vietā papildu drošībai jums jāizmanto oficiālais NEO seifs un ar to jāpievieno virsgrāmata.

Tādā gadījumā, ja jums pieder (vai plānojat piederēt) citas kriptovalūtas kuru atbalsta Ledger Live, jums būs prieks dzirdēt, ka attiecīgā lietotāja saskarne ir viena no skaistākajām un vienmērīgākajām lietotāja saskarnēm kriptogrāfijas maka tirgū.

Visbeidzot, ir svarīgi arī to atzīmēt Nano X ir ļoti labi izgatavota aparatūras ierīce. Tā funkcijas a izturīgs dizains, ir divu pogu funkcionalitāte, un darbojas, izmantojot Bluetooth, kā arī USB-C kabeli. Protams, arī seifā jūtams kā kvalitatīvs produkts!

Ledger Nano X aparatūras maks jums izmaksās ap 119 USD, ar bezmaksas sūtīšana lielākajā daļā iekļauto teritoriju. Lai gan cena, protams, ir diezgan augsta, jums jāņem vērā, ka jūs to iegādāsieties viens no labākajiem NEO makiem tirgū – noteikti vērts izmaksu!

Apmeklējiet Ledger Nano X

…vai izlasiet mūsu Ledger Nano X pārskatu

2. Ledger Nano S – gan NEO entuziastiem, gan nozares jaunpienācējiem

Ranga 2. vieta no 7 kriptogrāfijas biržām

Virsgrāmatas seifa apskats Lietas, kas mums patika:

 • + Ļoti droša
 • + Aizsardzība pret fiziskiem bojājumiem
 • + Atbalsta vairāk nekā 1500 monētas un žetonus

Lietas, kas mums nepatika:

 • Salīdzinoši dārga

Apmeklējiet vietni

Ledger Nano S ir aparatūras kriptonauda maks – citiem vārdiem sakot, auksts maks. Tā ir viena no divām NEO (un citu šifrēšanas) atmiņas ierīcēm Virsgrāmata piedāvājumi – Nano S ir vecāks modelis.

Tas, ka esat vecāks, nenozīmē, ka nav vērts pārbaudīt un uzskatīt par vienu no labākajiem NEO makiem tur. Gluži pretēji – jūs, iespējams, pamanīsit to Nano S ir ļoti populāra daudzu lietotāju veidota funkcija “Labākais seifs NEO” sarakstus.

Es, piemēram, uzskatu, ka Ledger Nano S ir pārsteidzošs kriptonauda maks gan veterāniem NEO hodlers, gan nozares jaunpienācējiem, gan! Ļaujiet man pierādīt savu viedokli.

Nano S piedāvā NEO turētājus augstākā līmeņa drošības funkcijas – Virsgrāmata šajā nozarē ir pazīstama ar to, ka nodrošina saviem klientiem labākos drošības elementus! To vēl vairāk pierāda pastāvīgi programmaparatūras atjauninājumi ko maks saņem – viss, sākot no drošības atjauninājumiem līdz Ledger Live uzlabojumiem un jauniem aktīvu papildinājumiem.

Labākais NEO seifs: Ledger Nano S.

Arī tā ir otra lieta – kamēr Ledger Live (Virsgrāmatas seifu lietotāja saskarne) pašlaik neatbalsta NEO, ir diezgan lielas izredzes, ka tas notiks kādā konkrētā laika posmā nākotnē. Viss ir atkarīgs no entuziasma, ko izrāda izstrādātāji un pārējā NEO kopiena!

Nano S modeli var uzskatīt arī par vienu no labākajiem NEO seifiem vienkārši fakta dēļ cik tas ir diskrēti. Atšķirībā no apjomīgākā dizaina īpašnieka Nano X, vecākā aparatūras maka versija atgādina USB zibatmiņu. Tas nozīmē, ka jūs varēsiet izmantot Nano S, neuztraucoties, ka trešā puse ar ļaunprātīgu nolūku pamanīs un nekavējoties atpazīs to patiesībā..

Pirkts no uzņēmuma oficiālajā vietnē, Ledger Nano S jums izmaksās aptuveni 59 USD + piegādes maksa. Tā ir absolūti pārsteidzoša cena par tik augstas kvalitātes produktu!

Apmeklējiet Ledger Wallet

…vai izlasiet mūsu Ledger Wallet pārskatu

3. Binance – biržas NEO maks

3. vieta no 7 kriptogrāfijas biržām

Binance pārskats Lietas, kas mums patika:

 • + Ļoti labi pazīstama kriptogrāfijas apmaiņas platforma
 • + Tirdzniecībai pieejamas vairāk nekā 100 dažādas kriptovalūtas
 • + Divu faktoru autentifikācija

Lietas, kas mums nepatika:

 • Iesācēju kriptogrāfijas entuziastiem varētu būt mazliet grūti

Apmeklējiet vietni

Ja esat kādu laiku pavadījis kriptogrāfiskajā pasaulē, jūs, iespējams, esat diezgan pazīstams Binance. Tas ir vārds, kas turpina parādīties ikreiz, kad kāds piemin kripto pirkšanu vai tirdzniecību.

Redzi, Binance ir kriptovalūtas apmaiņas platformastarp populārākajiem, pie tā!

Tomēr mēs runājam par labāko NEO maki šeit … Tātad, kāds sakars Binance ar tādu tēmu?

Nu, redziet, kamēr Binance ir atsevišķs mobilais maks pati par sevi (trasta maku), mēs šajā sarakstā pat nenorādām. Tā vietā mūsu uzmanība tiek pievērsta tieši pati Binance tirdzniecības platforma.

Binance, patiesībā, var rīkoties kā maiņas maks. Tas ir karstā seifa veids, kas ļauj tajā glabāt kriptogrāfijas monētas, tomēr galvenokārt ir kriptonauda.

Labākais NEO seifs: Binance.

Kāpēc kāds to varētu darīt, jūs varat uzzināt? Vienkārši – ērtības.

NEO monētu glabāšana Binance ir ļoti ērti. Tas ļauj jums piekļūstiet saviem aktīviem, atrodoties ceļā, un arī tirgot tos jebkurā brīdī. Tas ir fantastiski dienas tirgotāji, un citi cilvēki, kuri pastāvīgi vēlas gūt peļņu ar savām NEO monētām.

Ciktāl notiek apmaiņa, Binance patiešām ir viens no labākajiem NEO makiem! Būdama tik populāra un ietekmīga, kāda tā ir, platforma piedāvā plašs drošības elementu klāsts saviem klientiem, un ir arī tirgotāji plaši novērtē tā funkcionalitātes un plašā funkciju saraksta dēļ.

Vai Binance izklausās kā labākais NEO seifs? Ja tas tā ir, noteikti pārbaudiet platformu šeit.

Apmeklējiet Binance

…vai izlasiet mūsu Binance pārskatu

4. Cex.io – pārsteidzoša lietotne un daudz tirdzniecības pāru

4. vieta no 7 kriptogrāfijas biržām

CEX.io pārskats Lietas, kas mums patika:

 • + Viegli izdomāt
 • + Dažādi tirdzniecības pāri
 • + Liels atbalsts

Lietas, kas mums nepatika:

 • Varētu pietrūkt monētu variantu

Apmeklējiet vietni

Cex.io ir galvenokārt kriptogrāfijas tirdzniecības platforma. Tomēr tā piedāvā saviem lietotājiem monētu glabāšanas funkcionalitāte, pārāk – tāpat kā visi citi šajā sarakstā esošie naudas maciņi.

Tagad, tad tas, kas padara Cex.io īpašu?

Nu, iesācējiem platformu var uzskatīt par vienu no labākajiem NEO makiem vienkārši tāpēc lietotne, kuru tā atbalsta. Tā noteikti ir viena no populārākajām kriptogrāfijas apmaiņas lietotnēm!

Lietojumprogramma Cex.io ir pieejama visās Android un iOS ierīcēs ļoti vienkārši lietojams, un piemērots visiem un visiem tirgotāju veidiem. Tas ļauj iegādāties dažas no galvenajām kriptovalūtām tieši no sākuma ekrāna ar fiat nauda (kredītkartes / debetkartes, pārskaitījumi utt.).

Labākais NEO seifs: Cex.io

Turklāt apbrīnojamā lieta par šo konkrēto lietotni ir tā, ka tai ir norādīta sadaļa, kas paredzēta ekspertiem tirgotājiem. Tas nozīmē, ka visa lietotne ir ļoti lietotājam draudzīgs, taču ir pieejama atsevišķa cilne paaugstināta līmeņa kriptogrāfijas tirgotāji izmantot dažas lieliskas funkcijas, lai palīdzētu viņiem visās viņu tirdzniecības un apmaiņas vajadzībām.

Visbeidzot, Cex.io ir viena no vienīgākajām labāko NEO maku iespējām, kas ļauj jums “izņemt naudu” ļoti vienkāršā veidā. Viss, kas jums jādara, ir garām dažiem KYC soļiem, un pēc tam izvēlieties sev labāko fiat izņemšanas iespēju (PayPal, kredītkartes / debetkartes utt.).

Īsāk sakot, Cex.io noteikti piedāvā saviem lietotājiem pārsteidzošs maiņas maks – tas arī varētu būt labākais NEO maks! Ja jūs vēlaties izmēģināt Cex.io pats, varat piekļūt platformai šeit.

Apmeklējiet CEX

…vai izlasiet mūsu CEX pārskatu

5. KuCoin – uzticama platforma ar mazām tirdzniecības maksām

5. vieta no 7 kriptogrāfijas biržām

KuCoin apskats Lietas, kas mums patika:

 • + Anonīma tirdzniecība
 • + Drošs
 • + Atbalsta dažādas kriptovalūtas

Lietas, kas mums nepatika:

 • Zems tirdzniecības apjoms

Apmeklējiet vietni

Jāatzīst, KuCoin iespējams, ir viens no mazāk pazīstamajiem nosaukumiem šajā labākajā NEO seifu sarakstā. Pirmkārt, tas ir tāpēc tas galvenokārt nav maks (tā ir kriptovalūtas maiņa), otrkārt, vienkārši tāpēc, ka tā nav tik populāra kā, teiksim, Binance.

Tomēr KuCoin joprojām ir daudz ko piedāvāt lielākajai daļai NEO hodlers.

Apmaiņas maks ir uzticams izvēle ikvienam, kurš to vēlas saglabāt to NEO monētas drošas un drošas. Platformai nav bijis jebkurš ievērojams jautājums kopš tā sākuma, kas patiesībā ir diezgan reti sastopams gadījums – pat dažiem lielākiem nosaukumiem kriptogrāfijas tirdzniecības jomā nav tieši nevainojamu ierakstu.

Turklāt KuCoin ļauj ne tikai turēt platformā savas NEO monētas, bet arī tirgojiet tos un pat iegādājieties vairāk, turpat pašā biržā. Tas ir lieliski, jo tas ievieto KuCoin to apmaiņas sarakstā pilnībā atbalstīt NEO – cik noderīgs šķiet šis kriptogrāfijas projekts, šis saraksts joprojām nav tik garš.

Labākais NEO seifs: KuCoin.

Visbeidzot, ir arī vērts atzīmēt, ka KuCoin ir dažas diezgan lieliskas maksas piedāvāt ikvienam, kurš vēlas tirgot savas NEO monētas uz platformas. Atklāti sakot, jūsu tirdzniecības maksas gatavojas šūpoties ap 0,1% atzīmi – tas ir patiešām maz! Padomājiet par to šādā veidā – ja iegādājaties NEO monētas 1000 USD vērtībā, apmaiņa jums uzliks nodokļus tikai 1 USD vērtībā!

Kopumā KuCoin noteikti ir viena no interesantākajām iespējām gada labākajā NEO makā, un to noteikti ir vērts pārbaudīt gan NEO iesācējiem, gan ekspertiem! Ja esat ieinteresēts, varat pārbaudīt vietni šeit.

Apmeklējiet Kucoin

…vai izlasiet mūsu Kucoin pārskatu

6. BitMart – lielisks apmaiņas maks NEO iesācējiem

Ranga 6. vieta no 7 kriptogrāfijas biržām

BitMart Exchange apskats Lietas, kas mums patika:

 • + Zemas tirdzniecības un izņemšanas maksas
 • + Draudzīgs iesācējiem
 • + Pērciet kriptogrāfiju ar kredītu & debetkartes, PayPal, bankas pārskaitījums
 • + Drošas, daudzas papildu funkcijas
 • + Plaša kriptovalūtu izvēle

Lietas, kas mums nepatika:

 • Nav tik daudz lietotāju atsauksmes, kas atrastas tiešsaistē

Apmeklējiet vietni

BitMart, kā jau nosaukums var domāt, ir kriptogrāfijas apmaiņa. Tomēr tam ir raksturīga iespēja glabājiet savas NEO monētas, arī!

Vienkārši sakot, jūs varat vai nu iegādājieties monētas pašā platformā, vai pārsūtīt tos no citas apmaiņas vai seifa uz BitMart.

Ja izvēlaties iegādāties NEO vietnē BitMart un paturat to tur, process būs tikpat vienkāršs kā pēc jūsu ieskatiem reģistrējieties vietnē un jānokārto visas nepieciešamās pārbaudes pārbaudes, pēc tam jūs vienkārši iegādājaties tik daudz NEO monētu, cik vēlaties, un tās automātiski nonāks jūsu BitMart NEO makā.

Apmaiņa tiek uzskatīta par drošs – tai iepriekš nav bijušas nozīmīgas ar drošību saistītas problēmas. Turklāt lietotāji faktiski apgalvo, ka tas darbojas kā patiešām labs vārteja kriptogrāfijas pasaulē iesācējiem un iesācēju NEO entuziastiem!

Labākais NEO seifs: BitMart.

Tu redzi, BitMart ir ļoti vienkārši izmantot. Tas ir diezgan pašsaprotami neatkarīgi no tā, ko vēlaties darīt platformā – neatkarīgi no tā kriptogrāfijas tirdzniecība, kaut kāda veida tirgus izpēte, vai pat to izmanto kā labākais NEO seifs sev.

Atšķirībā no tā, tomēr ir vērts pieminēt, ka, pat ja iesācēji tirgotāji BitMart uzskata par diezgan aicinošu, platformai ir daudz iespēju ekspertiem kriptogrāfijas entuziastiem, arī! Pilnīgi atklāti sakot, ikvienam un visiem vajadzētu būt iespējai atrast to, ko viņi meklē vietnē BitMart.

Droša NEO krātuve, fiat-crypto tirdzniecības pāra pieejamība, zemas maksas – BitMart noteikti ir ieguvis daudz dažādu lietu, ko piedāvāt vidējam NEO hodler (un tirgotājam!). Ja vēlaties pats izmēģināt BitMart, varat to izdarīt sākt no viņu mājas lapas, un ņem to no turienes.

Apmeklējiet BitMart

…vai izlasiet mūsu BitMart pārskatu

7. Bittrex – īpaši drošs un uzticams kriptovalūtas maiņas maks

Ir 7. vieta no 7 kriptogrāfijas biržām

Bittrex apskats Lietas, kas mums patika:

 • + Ļoti droša
 • + Mazas, fiksētas maksas
 • + Ātra apmaiņa
 • + Plaša kriptogrāfijas un fiat valūtu izvēle

Lietas, kas mums nepatika:

 • Dažas lietotāju sūdzības par atbalstu
 • Nozares jaunpienācējiem var būt nedaudz grūti

Apmeklējiet vietni

Bittrex ir viena no tām platformām, ar kuru es varētu nodarboties vairākas stundas. Gadu gaitā esmu pieaudzis līdz novērtēt pakalpojumus šīs konkrētās kriptovalūtas apmaiņas, kā arī ievērot viņu drošību (un cits) funkcijas darbībā. Tomēr ņemsim to no augšas un apspriedīsim, kāpēc Bittrex varētu būt tikai labākais NEO seifs jums.

Iesācējiem, Bittrex ļauj iegādāties NEO tieši no tā biržas – nekādu problēmu. Jūs atradīsit vairāki dažādi tirdzniecības pāri – vai tas būtu USDT vai BTC, NEO monētu iegādei uz platformas jābūt ļoti vienkāršam un vienkāršam procesam.

Tas ir ļoti būtisks aspekts pieminēt arī – vienkāršība ir spēles ar Bittrex nosaukums. Lai gan apmaiņai var nebūt dažas izdomātas saskarnes funkcijas vai īpaši gluds un futūristisks dizains, nevar noliegt, ka visi platformas procesi ir ļoti pašsaprotami un, labi … Vienkārši!

Labākais NEO seifs: Bittrex.

Tagad ir vērts to pieminēt Es iesaku jums izmantot Bittrex mobilās lietotnes versiju – salīdzinājumā ar apmaiņas vietnes versiju, lietotne ir daudz pārāka, gan izkārtojuma dizainā, gan arī lietošanas ērtumā kopumā.

Daudzi cilvēki to nezina, bet Bittrex faktiski ir veterānu birža – ir bijis jau diezgan ilgu laiku, tai nav bijuši lieli ar drošību saistīti skandāli, vispār. Daļēji tas notiek tāpēc, ka Bittrex patur lielāko daļu savu lietotāju līdzekļu (ieskaitot NEO) saldētavās.

Citiem vārdiem sakot, apmaiņa piedāvā jums iespēju glabājiet savus kriptogrāfijas aktīvus saldētavās… bez jums jāiegādājas atsevišķs auksts maks! Tagad, protams, viss nav tik vienkārši, un neapšaubāmi vienmēr labāk veiksies ar savu auksto maku, bet vispārējais noskaņojums joprojām pastāv.

Ja Bittrex izklausās kā labākais NEO seifs jums, varat pārbaudīt vietni šeit.

Apmeklējiet Bittrex

…vai izlasiet mūsu Bittrex pārskatu

Kā izvēlēties sev labāko NEO maku?

Ja jums priekšā ir labāko NEO maku izlases saraksts, paliek viens jautājums – kā jums vajadzētu izvēlēties tikai vienu, vienu maku?

Nu, lieta ir tāda jums tas nav jādara! Dzirdi mani.

Ideālā gadījumā jūs vēlaties to izmantot divi atsevišķi NEO maki – auksts un karsts. Aukstais maks (parasti – aparatūras ierīce) rīkotos tāpat galveno NEO atmiņas ierīci, kamēr karsto maku (piemēram, uz apmaiņu balstītu) izmantotu visas jūsu tirdzniecības un apmaiņas vajadzības.

Izmantojot šādu kombināciju, jūs varēsiet pilnībā piedalīties visās ar kriptogrāfiju saistītajās darbībās. Lielākā daļa cilvēku, kuri izvēlas divus makus, cenšas panākt līdzsvaru starp to, cik NEO monētu glabāt kādā no tām – daži saka, ka aptuveni 20% monētu glabāšana karstā maciņā ir ideāla, bet citi pat dod priekšroku sadalīšanai tas 50/50.

Tabula: Ledger Nano X un Trezor Model T drošības elementi

Es saku – visi šie skaitļi vai bezjēdzīgi. Tā ir ļoti atkarīgs no gadījuma.

Redzi, daži cilvēki parakstīsies uz domu par “hodling for life”. Šādā situācijā jūs varētu vēlēties saglabāt 95% no jūsu monētām aukstā makā, un ir šie papildu 5% ārkārtas tirdzniecībai.

Dienas tirgotāji būs pretēji – viņi varētu vēlēties labāko NEO maku, kas viņiem ļautu tirgo savas monētas, atrodoties ceļā, jebkurā brīdī. Šādā situācijā procentuālais daudzums tiktu apvērsts.

Lai gan tas viss ir tikai viela pārdomām, vispārējā ideja joprojām ir diezgan vienkārša – labākais ir vienlaikus izmantot gan karsto, gan auksto maku pakalpojumus!

Secinājumi

Tas ir labāko NEO maku saraksts pašreizējā tirgū!

Visi iepriekšminētajā sarakstā minētie maki (un naudas maciņi) ir komplektā savus ieguvumus un trūkumus, taču viņiem visiem joprojām ir viena kopīga iezīme – neatkarīgi no tā, kuru izvēlaties, jūs varat sagaidīt augstākās kvalitātes kvalitāte, Iespējas, un protams – drošība. Satriecošs!

Pateicoties tam, es pateicos, ka izlasījāt šo sarakstu ar dažiem visaugstāk novērtētajiem NEO makiem, un ceru, ka tas jums bija noderīgs! Atcerieties – jūsu labākais ir izmantot gan karsto, gan auksto maku pakalpojumus, kopā! Tas nodrošinās, ka jūs saņemat “labāko no abām pasaulēm” – augstākā līmeņa drošību, kā arī iespēju tirgot monētas, atrodoties ceļā..

Neaizmirstiet arī pārbaudīt mūsu saraksts ar labākajām kriptovalūtas biržām, un arī daži no labākie kriptogrāfijas maki, kopumā. Priekā, lai veicas NEO ceļojumā un līdz nākamajai reizei!

Šajā vietnē publicētā satura mērķis nav sniegt jebkāda veida finanšu, ieguldījumu, tirdzniecības vai cita veida konsultācijas. BitDegree.org neapstiprina un neiesaka pirkt, pārdot vai turēt jebkāda veida kriptovalūtu. Pirms pieņemt lēmumus par finanšu ieguldījumiem, konsultējieties ar savu finanšu konsultantu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me