Pilnīga informācija par to, kur un kā nopirkt kriptovalūtu

Tātad, jūs esat nolēmis ieguldīt kriptonauda. Tomēr jūs esat apmulsis un nezināt, ar ko sākt – jūs domājat, kā nopirkt kriptovalūtu? Tā kā ir pieejams tik daudz iespēju, var būt grūti izvēlēties sev piemērotāko variantu. Turklāt, pirms sākat veikt maksājumus, jums ir jādomā par daudzām lietām.

Uzzināt, kā iegādāties kriptonauda, ​​var būt mulsinošs process. Tomēr tam nav jābūt. Šajā ceļvedī es jums sniegšu atbildes uz visiem šiem jautājumiem:

 • Kā nopirkt kriptovalūtu, izmantojot USD, eiro un GBP?
 • Kas ir labākais veids nopirkt kriptonauda?
 • Vai es varu nopirkt kriptovalūtu, izmantojot kredītkarti?
 • Un vēl daudz vairāk!

Šīs rokasgrāmatas beigās jūs precīzi zināt, kā iegādāties kriptogrāfiju, kas ir labākais veids jums (t.i.. apmaiņas), un kur jums vajadzētu doties, lai to izdarītu. Tātad, sāksim darbu!

Kā nopirkt kriptovalūtu?

Pēdējo mēnešu laikā kriptovalūtas pirkšanas un pārdošanas process ir kļuvis daudz vienkāršāks. Pirms pirkšanas kriptonauda ir jāpiedomā pie pieciem svarīgiem faktoriem:

Jaunākais atrastais Coinbase kupons:

Atrašanās vieta

Lai uzzinātu, kā un kur jūs varat iegādāties kriptonauda, ​​jums ir svarīgi pārbaudiet savas valsts noteikumus.

Apmaksas veids

Visizplatītākās un pieņemtākās kriptovalūtas pirkšanas metodes ietver: kredītkarte, bankas pārskaitījums, vai pat skaidrā nauda. Dažādās vietnēs tiek pieņemti dažādi maksājuma veidi, tāpēc jums būs jāizvēlas vietne, kas pieņem maksājuma veidu, kuru vēlaties izmantot.

Kriptovalūtas tips

Ne visas kriptovalūtas ir nopērkamas katrā vietnē. Jums būs jāatrod vietne, kurā tiek pārdota kriptonauda, ​​kuru vēlaties iegādāties.

Nodevu izmaksas

Katrā vietnē ir dažādas maksas. Daži ir lēti, citi nav tik lēti. Pirms konta izveidošanas jebkurā vietnē pārliecinieties, ka zināt, cik maksā maksa. Jūs nevēlaties tērēt savu laiku, lai pārbaudītu sevi un pēc tam uzzinātu, ka maksa ir pārāk augsta!

Cik daudz jūs varat atļauties

Tāpat kā ar jebkuru ieguldījumu, jums vajadzētu nekad neieguldi vairāk, nekā vari atļauties. Iesaku vispirms runāt ar finanšu konsultantu.

Ņemot vērā šos 5 faktorus, mēs varam turpināt. Tomēr, pērkot kriptonauda, ​​kur jūs to glabājat? Es jums došu mājienu: tas nav jūsu bankas konts.

Kriptovalūtas maks

Kriptovalūtas maks ir vieta, kur jūs glabājat savas kriptovalūtas pēc to iegādes. Jūs varat salīdzināt kriptonauda maku ar savu bankas kontu. Tādā pašā veidā, kā jūs glabājat tradicionālās valūtas (USD, JPY, EUR utt.) Savā bankas kontā, jūs kriptonauda tiks glabāta kriptogrāfijas makā..

Ir daudz viegli lietojamu un drošu iespēju, no kurām izvēlēties. Ir svarīgi, lai jūs izvēlētos ļoti drošs maks, jo, ja kriptonauda tiek nozagta no jūsu maka, to nekad nevarat atgūt.

Ir trīs veidu maki:

 • Tiešsaistes maki: Ātrākais iestatījums (bet arī vismazāk drošs);
 • Programmatūras maki: Lejupielādējama lietotne (drošāka nekā tiešsaistes seifs);
 • Aparatūras maki: Portatīva ierīce, kuru pievienojat datoram, izmantojot USB (drošākā iespēja).

Jums nepieciešamais maks būs atkarīgs no tā, kuru kriptovalūtu vēlaties iegādāties. Ja jūs pērkat Bitcoin, piemēram, jums būs nepieciešams maks, kas var uzglabāt Bitcoin. Ja jūs pērkat Litecoin, jums būs nepieciešams maks, kurā var glabāt Litecoin.

Par laimi, ir daudz labu maku, ko izvēlēties no tā var uzglabāt vairākas kriptogrāfijas valūtas. Izceļošana, piemēram, ir programmatūras seifs, kuru var uzglabāt Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Domuzīme, EOS un vēl!

Kā nopirkt kriptonauda: kriptogrāfijas monētas maks.

Attiecībā uz aparatūras makiem es iesaku Virsgrāmata Nano S. Tas ir īpaši drošs (jo tas ir savienots ar internetu tikai tad, kad tas ir pievienots datoram) un maksā ap 70 USD. Tas veikalos NEO, Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash un vēl daudz vairāk!

Tagad, kad jūs zināt, kur glabājat savu kriptovalūtu, nākamais solis ir noskaidrot, kura ir labākā vieta kriptonauda iegādei un kā par to maksāt.

Kur nopirkt kriptonauda?

Mācīties lai iegādātos kriptovalūtu, jums vispirms būs jāzina kur nopirkt kriptonauda. Tikai pirms dažiem gadiem bija tikai dažas vietas, kur pirkt un pārdot kriptovalūtas. Tomēr tagad ir daudz vairāk! Apskatīsim dažādas vietas un veidus, kā iegūt kriptogrāfiju.

Kā nopirkt kriptovalūtu kriptovalūtas biržās?

Kriptovalūtas apmaiņa ir tiešsaistes vietnes, kas ļauj apmainīt vietējo valūtu pret kriptonauda. Biržas ir vispopulārākais kriptovalūtas pirkšanas veids. Iesācējiem iesaku izmantot šīs apmaiņas vietnes, jo tās ir viegli lietojamas un ātri izveidojamas.

Apmaksas veids: Lielākajā daļā biržu tiek pieņemts maksājums ar bankas pārskaitījums vai kredītkarte, daži no viņiem arī pieņem PayPal.

Ir daudz apmaiņas iespēju, no kurām izvēlēties. Katram no viņiem ir atšķirīgs drošības līmenis, un viņi visi pieņem dažāda veida maksājuma metodes. Lielākā daļa biržu lūgs izpildīt tālāk norādītās darbības, pirms varat sākt pirkt kriptonauda.

 • Pirmais solis ir reģistrējieties pats ar savu informāciju (pilns vārds, e-pasta adrese un mobilā tālruņa numurs utt.);
 • Nākamais solis ir pārbaudiet savu identitāti – jums parasti nepieciešama pase / vadītāja apliecība;
 • Pēc tam jums tiek lūgts iestatīt Divpakāpju verifikācija. Tas palīdz saglabāt jūsu konta drošību un hackerus!

Piezīme: Gandrīz visās biržās tiek piemērota darījuma maksa aptuveni 1–4%.

Kad jūsu konts ir izveidots, jūs varat sākt pirkt kriptonauda biržā. Lielākā daļa biržu ir gluži kā akciju tirdzniecības platformas: jūs varat iegādāties un turēt savu kriptonauda vai arī varat apmainīt to pret citu kriptovalūtu.

Kā nopirkt kriptovalūtu: kriptovalūtas maiņa.

Jums jābūt piesardzīgam, izvēloties kriptovalūtas apmaiņu. Jums jāpieņem lēmums, pamatojoties uz šādiem faktoriem:

 • Pārbaudiet apmaiņas drošību. Šī ir vissvarīgākā lieta, kas jums jāņem vērā, jo ieguldītāji ir zaudējuši daudz naudas agrāk, kad biržas ir uzlauztas.
 • Darījumu maksa – jo zemāk, jo labāk.
 • Pieejamo maksājumu iespēju skaits: vai viņi pieņem bankas pārskaitījumu, kredītkarti, PayPal utt.?
 • Laiks, kas nepieciešams konta aktivizēšanai – ja jums ir steiga, iespējams, nevēlaties ilgi gaidīt, lai saņemtu verifikāciju!
 • Kādas kriptovalūtas iespējas viņi piedāvā. Piemēram, ja vēlaties iegādāties NEO monētu, jums jābūt pārliecinātam, ka izvēlētajā biržā tiek pārdota NEO monēta.
 • Pārbaudiet lietotāju atsauksmes, kas saistītas ar apmaiņu! Tas ļaus jums labi saprast, cik draudzīga ir apmaiņas vietne.

Salīdziniet kriptogrāfijas biržas blakus ar citiem

Vai tu zināji?

Vai esat kādreiz domājis, kuras kriptogrāfijas biržas vislabāk atbilst jūsu tirdzniecības mērķiem?

Skat & salīdziniet TOP3 kriptogrāfijas biržas blakus

Labākās brokeru biržas par kriptovalūtu

Brokeru apmaiņa ir kā valūtas maiņas veikali, kurus atrodat lidostās. Tomēr tā vietā, lai savstarpēji apmainītos ar dažādām vietējām valūtām (piemēram, no YEN uz USD), jūs varat apmainīt vietējo valūtu pret kriptonauda. Tas ir vienkāršākais veids, kā iegādāties kriptonauda – to var izdarīt pat no sava mobilā tālruņa!

Monētu bāze

Monētu bāze ir lielākā un populārākā kriptovalūtas brokeru birža. Tas ir drošs un pieņem bankas pārskaitījumu, kredītkarti / debetkarti un PayPal. Viņu maksa ir atkarīga no tā, kuru maksājuma veidu izvēlaties, tāpēc noteikti pārbaudiet pirms maksājuma! Kartes maksa ir augstākais – 3,75%.

Kā iegādāties kriptonauda: Coinbase sākumlapa.

Ja jūs dzīvojat Āzijā, Āfrikā vai Dienvidamerikā, jūs, iespējams, nevarat izmantot Coinbase. Tas galvenokārt ir pieejams tikai Eiropā, Austrālijā un Ziemeļamerikā.

Coinbase jūs varat iegādāties Bitcoin, Ether, Litecoin un Bitcoin Cash.

Coinmama

Lielākā priekšrocība Coinmama ir tas, ka tas ļauj klientiem no gandrīz jebkuras valsts pirkt un pārdot kriptovalūtu. To ir viegli lietot, un tā tas ir ļoti uzticama – tā tika dibināta 2013. gadā!

Tas ļauj jums izmantot kredītkarti kā maksājuma veidu, taču tas tiek darīts iekasē 6% tā darīt. Tas ir diezgan daudz vairāk nekā 3,75%, ko maksā Coinbase!

Papildus tam, ka Coinmama ir pieejama gandrīz visās valstīs, tai ir vēl viena liela priekšrocība: tā pieņem katru vietējo valūtu!

Coinmama var iegādāties tikai Bitcoin un Ether.

CEX.io

CEX.io ir viegli lietojams un ļoti drošs, tāpat kā Coinbase un Coinmama! Vislabāk par CEX.io ir tas, ka tā arī ir tirdzniecības birža. Tas nozīmē, ka pēc tam, kad esat iegādājies savu kriptogrāfiju, varat to tirgot pret citiem kriptotipiem, pērkot un pārdodot citiem cilvēkiem vietnē CEX.io.

Kā iegādāties kriptonauda: cex.io sākumlapa.

Vēl viena lieta, kas padara CEX.io atšķirīgu, ir fakts, ka tā pieņem USD, EUR, GBP un ​​RUB! Maksa par debetkartēm / kredītkartēm vietnē CEX.io ir 3,5% + 0,20 USD. Varat arī izmantot bankas pārskaitījumu.

Vietnē CEX.io jūs varat iegādāties Bitcoin, Ethereum un DASH.

Bitstamp

Dibināta 2011. gadā, Bitstamp ir viena no vecākajām kriptovalūtu biržām. Vietnē Bitstamp jūs varat iegādāties vairāk dažādu kriptovalūtu nekā Coinbase. Tā pieņem bankas pārskaitījumu un kredītkartes / debetkartes ar EUR un USD.

Tomēr es neieteiktu šo vietni pilnīgi iesācējiem, jo ​​to nav tik viegli izmantot kā Coinbase un Coinmama. Tas arī iekasē maksu augstas maksas lai iegādātos nelielas summas, izmantojot savu kredītkarti.

Maksa par debetkartes izmantošanu vietnē Bitstamp ir 2%, ja jūs iemaksājat vairāk nekā 1000 ASV dolāru, bet 10 ASV dolāri, ja veicat iemaksu mazāk nekā 1000 ASV dolāru apmērā. Es noteikti neiesaku izmantot Bitstamp, lai iztērētu tikai 5 ASV dolārus!

Bitstamp vietnē varat iegādāties Bitcoin, Ether, Litecoin, Bitcoin Cash un Ripple.

Kriptomat

Visbeidzot, birža, kas nesen atvēra durvis, tomēr parāda lielu potenciālu. Kriptomat atvēra durvis 2018. gadā un ir jaunākais brokeru uzņēmums mūsu sarakstā.

Viņu galvenais darbības centrs atrodas Slovēnijā, bet uzņēmums faktiski atrodas Igaunijā, jo Igaunija ir viena no nedaudzajām valstīm, kurai ir nepieciešamais tiesiskais regulējums, un viņi jau ir sākuši regulēt digitālās valūtas, ieviešot licences kriptogrāfijas biržām un kriptogrāfijas makiem..

Kriptogrāfijas valūtas iegāde: Kriptomat sākumlapa.

Kriptomat mērķis ir piedāvāt drošākos fiat vārtus kriptovalūtu pasaulē, un tas jau ir iegūts darbības licences Finanšu izlūkošanas vienība, Igaunijas Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas (AML) iestāde.

Stingra regulēšana nozīmē, ka lietotājiem ir jāveic spēcīgs identitātes pārbaudes process. Tomēr šis process ir ļoti vienkāršs Kriptomat un aizņem tikai 5 minūtes laika augšupielādēt visus nepieciešamos dokumentus.

Dažās valstīs to var izdarīt pat caur mobilo!

Kriptomat pirkšana / pārdošana maksa ir 1,45% ar bez papildu maksas izņemt / nosūtīt kriptogrāfiju. Kriptomat atbalsta 21 valoda un nodrošina ātru un uzticamu klientu atbalstu.

Jūs varat tirgot Bitcoin un Ether vietnē Kriptomat.

Noslēguma vārdi šajās apmaiņās

Šis ir labs saraksts, ar kuru sākt, mēģinot izlemt, kura apmaiņa jums ir piemērota. Labākais veids, kā iegādāties kriptovalūtu, izmantojot apmaiņu, būs atkarīgs no daudzām lietām – it īpaši no jūsu atrašanās vietas.

Vienmēr pārliecinieties, ka monētas, kuras vēlaties iegādāties, ir pieejamas izvēlētajā biržā un vai esat apmierināts ar drošības līmeni, ko piedāvā apmaiņa.

Kā iegādāties kriptonauda: Coinbase.

Tagad ir kaut kas jums jāzina: kriptovalūtu pirkšana brokeru biržās (Coinbase, Coinmama, CEX.io utt.) Ir ne vienīgais veids, kā jūs varat iegādāties kriptogrāfiju ar vietējo valūtu. Ja vēlaties iegādāties Bitcoin vai Ether, varat to iegādāties par skaidru naudu. Pareizi – jūs varat iegādāties Bitcoin un Ether ar skaidru naudu.

Ātra piezīme: ‘skaidra nauda’ ir papīra nauda.

Kā nopirkt Bitcoin no bankomāta?

Nekad neesat dzirdējuši par Bitcoin bankomātiem? Nu, viņi patiešām pastāv. Tā ir ļoti jauna ideja, taču tās kļūst arvien populārākas.

Bitcoin bankomāti ir gluži kā parastie skaidras naudas bankomāti, kurus mēs izmantojam, lai izņemtu USD, EUR, JPY utt. Vienīgā atšķirība ir tā, ka jūs noguldāt skaidru naudu Bitcoin bankomātā, nevis izņemat skaidru naudu, kā to darāt ar parastajiem skaidras naudas bankomātiem..

Kā nopirkt kriptovalūtu: meitene Bitcoin bankomātā.

Ja vēlaties iegādāties Bitcoin ātri, tad Bitcoin bankomāts ir pareizā izvēle jums. Tā kā tie ir ļoti jauni, tie nav pieejami visur. Patiesībā tie ir diezgan reti. Ja jūs dzīvojat lielā pilsētā, jums varētu būt tāda netālu no jums. Tu vari izmantot šo karti lai uzzinātu, kur atrodas tuvākais Bitcoin bankomāts.

Jums nav jāreģistrējas vai jāizveido konts, un jums nav jāpārskaita nauda. Tātad, vienkārši dodieties uz bankomātu, iemaksājiet skaidru naudu, un tas nosūtīs.

Soli pa solim Bitcoin iegāde no bankomāta:

 1. Atrodiet tuvumā esošo Bitcoin bankomātu, izmantojot šo karti;
 2. Dodieties uz bankomātu un pārbaudiet savu identitāti (tas ir nepieciešams tikai noteiktos bankomātos);
 3. Daži bankomāti pieprasa tālruņa numuru. Ja tā notiek, ievadiet savu tālruņa numuru;
 4. Bankomāts nosūtīs jums īsziņu ar kodu; ievadiet kodu bankomātā;
 5. Nodrošināt savu kriptovalūtas maka adresi ja jums tāds ir. Ja jums tāda nav, bankomāts jums izveidos jaunu kriptovalūtas maku;
 6. Ievietojiet skaidru naudu bankomātā;
 7. Pēc tam bankomāts nosūtīs jūsu kriptogrāfiju uz jūsu kriptovalūtas maku;
 8. Bankomāts izdrukā jūsu kvīti.

Svarīga piezīme: ja Bitcoin bankomāts jums izveidoja jaunu seifu, jūsu kriptovalūtas maka informācija (publiskā atslēga un privātā atslēga) būs jūsu kvītī. Jums tas ir jāglabā drošībā!

Kriptogrāfijas valūtas iegādes plusi Bitcoin bankomātā:

 • Maksimāli Bitcoin bankomāti, jums nav nepieciešams izmantot savu identitāti;
 • Tas ir vienkāršs process;
 • Jūs varat izmantot skaidru naudu;
 • Tā ir ļoti ātri.

Mīnusi kriptovalūtas pirkšanai Bitcoin bankomātā:

 • Ļoti augstas darījumu maksas – starp 5-10%;
 • Bankomātus ir grūti atrast, jo to nav daudz.

Tātad, ja vēlaties uzzināt, kā nopirkt kriptovalūtu, izmantojot skaidru naudu – Bitcoin bankomāta izmantošana ir viens no veidiem, kā jūs varat!

Kā nopirkt Bitcoin un Ether P2P (Peer-to-Peer)?

Tas ir viens no vienkāršākajiem veidiem, kā iegādāties kriptonauda! Peer-to-peer apmaiņas noņemt starpnieku (uzņēmumiem, piemēram, Monētu bāze) un ļauj lietotājiem tieši pirkt un pārdot kriptovalūtu viens no otra.

Iedomājieties to: Džons ir ieinteresēts kriptogrāfijā un vēlas nopirkt ēteri. Džons varēja doties uz Coinbase un nopirkt to no turienes, taču viņam vajadzēja izmantot savu identitāti. Eimija vēlas pārdot ēterus, bet nevēlas izmantot Coinbase, jo nevēlas maksāt nekādas nodevas.

Kā nopirkt kriptovalūtu: nodokļu maksāšana.

Ko darīt, ja Jānis varētu vienkārši nopirkt Ēteru no Eimijas? Tas visu atrisinātu! Nu, pateicoties P2P apmaiņai, viņš var! Izmantojot vienaudžu apmaiņu, Džons un Eimija var izvairīties no maksas, un viņiem nav jādala sava identitāte.

Diezgan forši, pareizi?

Apskatīsim, kā pirkt un pārdot kriptovalūtu peer-to-peer apmaiņā, izmantojot soli pa solim sniegtos norādījumus:

 1. Izveidojiet bezmaksas kontu P2P vietnē. Izmantojiet LocalBitcoins Bitcoin, un LocalEtherum.com par Ēteru.
 2. Atrodiet sarakstu, no kura vēlaties iegādāties vai pārdot. Padomājiet par to kā Craigslist. Ir pārdevēji, kas ir noteikuši cenu, par kuru pārdos savu Bitcoin / Ether, un ir pircēji, kuri ir noteikuši cenu, par kuru viņi iegādāsies Bitcoin / Ether.
  • Maksājuma veidu meklējiet sarakstā – vai vēlaties maksāt ar skaidras naudas iemaksu, bankas pārskaitījumu vai Western Union?
  • Meklējiet personas apliecības prasības – vai vēlaties maksāt, neizmantojot savu identitāti, vai jums ir labi izmantot savu identitāti?
  • Meklējiet pircēju / pārdevēju, kurš veicis daudz darījumu un kuram ir labas atsauksmes / reputācija.
  • Ievadiet informāciju, kuru pieprasa saraksts, un pēc tam iesniedziet tirdzniecības pieprasījumu
   • Ierakstā parasti tiek prasīts:
    • Summa: Ievadiet summu, ko vēlaties tērēt.
    • Valūta: Ievadiet valūtu, ar kuru vēlaties maksāt.
    • Apmaksas veids: Izvēlieties kādu no tām pieejamajām opcijām.
    • Ja pārdevējs pieprasa personas apliecību, jums parasti ir jāizpilda viena no šīm darbībām:
     • Nosūtiet savas pases / autovadītāja apliecības fotoattēlu vai skenētu tekstu;
     • Nofotografējiet sevi, turot rokā savu personu apliecinošu dokumentu (pasi vai vadītāja apliecību) un papīra lapu, uz kuras ir uzrakstīts kaut kas – pārdevējs jums pateiks, ko vēlas, lai jūs tajā ierakstītu.
     • Ja jūsu pieprasījums tiks pieņemts, jūsu pasūtītais Bitcoin / Ether daudzums tiks nosūtīts uz vietnes darījumu.

      Piezīme: Darījuma depozīts ir droša vieta, kuru neviens nevar kontrolēt. Kad tiek izpildīti tirdzniecības noteikumi un nosacījumi, Bitcoin / Ether tiek izlaists pircējam. Ja noteikumi un nosacījumi nav izpildīti, Bitcoin / Ether tiek nosūtīts atpakaļ pārdevējam. Tas pasargā gan pircēju, gan pārdevēju no krāpšanas.

     • Nosūtiet maksājumu
      • Pārdevējs jums norādīs atsauces numuru.
      • Ja maksājat skaidrā naudā:
       • Dodieties uz banku, kurā ir skaidras naudas iemaksas automāts.
       • Ielieciet savu naudu automātā.
       • Nolieciet bankas informāciju, kuru jums devis pārdevējs, un nosūtiet naudu.
       • Ierakstiet kvītī atsauces numuru un nofotografējiet to.
       • Nosūtiet pārdevējam kvīts fotoattēlu.
       • Ja maksājat ar bankas pārskaitījumu:
        • Piesakieties savā tiešsaistes bankas vietnē / lietotnē.
        • Iestatiet jaunu adresātu / kontaktpersonu (izmantojiet bankas informāciju, kuru jums sniedza pārdevējs).
        • Nosūtiet naudu par Bitcoin / Ether uz jauno kontaktu un lodziņā ‘atsauce’ ievadiet atsauces numuru.
        • Kad pārdevējs redz, ka esat nosūtījis naudu un izmantojis atsauces numuru, viņš to apstiprinās ar apmaiņu.
        • Darījuma darījums atbrīvos Bitcoin / Ether un nosūtīs to jums.

        Kriptogrāfijas valūtas pirkšanas un pārdošanas plusi par savstarpēju apmaiņu:

        • Tur ir bez maksas;
        • Jūs varat iegādāties kriptonauda ar skaidru naudu;
        • Pie dažiem pārdevējiem jūs varat iegādāties kriptonauda, ​​neizmantojot savu ID.

        Mīnusi kriptovalūtas pirkšanai un pārdošanai no vienaudžu apmaiņas:

        • Tos nav tik viegli izmantot kā kriptovalūtas apmaiņu;
        • Viņiem ir mazāk lietotāju, tāpēc pārdevēja atrašana dažreiz var aizņemt kādu laiku;
        • Izvēloties pircēju, jums jābūt ļoti uzmanīgam.

        Tātad, Kāda ir labākā vieta kriptovalūtas iegādei?

        Katru gadu kļūst vairāk iespēju iegādāties kriptonauda – tagad ir daudz vieglāk iegādāties kriptonauda nekā agrāk. Patiesībā lielākā daļa veidu, kā es jums parādīju šajā ceļvedī, ir ļoti vienkārši ja sekojat mūsu norādījumiem.

        Bet kurš veids ir labākais veids … Vai ar brokeru apmaiņas starpniecību, piemēram Monētu bāze? Caur P2P vietnēm, piemēram, LocalBitcoins? Vai arī vienkārši atrodot jūsu vietējais Bitcoin bankomāts?

        Nu, patiesība ir: tas ir atkarīgs no jūsu atrašanās vietas un tā, ko vēlaties / nepieciešams.

        Ja jūs nedzīvojat Bitcoin bankomāta tuvumā, iespējams, tā nav labākā vieta, kur iegādāties kriptonauda.

        Kā iegādāties kriptonauda: Coinbase lietotne pa tālruni.

        Vai nevēlaties izmantot savu personu apliecinošo dokumentu? Tad jūs varētu domāt par P2P vietnes izmantošanu LocalBitcoins vai LocalEthereum.

        Ja jūsu ID izmantošana jums nav problēma un vēlaties iegādāties kriptogrāfijas valūtu, izmantojot tālrunī esošo lietotni, tad Monētu bāze varētu būt labākā vieta, kur iegādāties kriptonauda.

        Tas ir atkarīgs no jūs. Es ceru, ka šī rokasgrāmata jums palīdzēja noskaidrot, kurš veids jums ir labākais, un ka mūsu norādījumi jums bija vienkārši un viegli izpildāmi. Tagad jums vajadzētu labi izprast, kā iegādāties kriptonauda. Tātad, kuru ceļu jūs izvēlējāties? Paziņojiet mums!

        Piezīme. Pirms lielu ieguldījumu veikšanas vienmēr jārunā ar finanšu konsultantu un nekad neieguldiet vairāk, nekā varat atļauties zaudēt.

        Mike Owergreen Administrator
        Sorry! The Author has not filled his profile.
        follow me