PotCoin: dziļuma ceļvedis

Varbūt esat par to dzirdējis, varbūt esat redzējis – varbūt pat mēģinājāt to iegādāties. Nē, es par to nerunāju marihuāna… Bet tas tā labs minējums. Šajā ceļvedī es gribētu jums pastāstīt par PotCoinkriptonauda tas ir paredzēts kļūt par standarta maksājuma veidu legalizētajās kaņepju kopienās visā pasaulē.

Es jums par to visu pastāstīšu: no kurienes tas radās, KĀPĒC tas radās, kādi ir tā mērķi un mērķi utt. Turklāt mēs PotCoin aplūkosim no patērētāja (nav paredzēts pun), un mēs runāsim par PotCoin makiem, kā tos rakt, kā un kur to nopirkt, utt.

Neatkarīgi no tā, vai esat jau dzirdējis par to vai nē, šī rokasgrāmata jums palīdzēs veido visaptverošu izpratni par PotCoin.

Vai meklējat drošāko BTC iegādes vietu? Esmu apkopojis vislabāk novērtētās kriptogrāfijas biržas, kas tika apstiprinātas kā drošākās BTC pirkšanas platformas, tāpēc ieskatieties.

Pakalpojuma sniedzēja Visa / Mastercard pieejamais kriptogrāfiskais rezultāts Coinbase apskats

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Litecoin
 • + Vēl 30

9.8. Lasīt pārskatu Apmeklēt vietni Binance pārskats

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Cardano
 • + Vēl 150

9.6 Lasīt pārskatu Apmeklēt vietni Coinmama apskats

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Bitcoin Cash
 • +Vēl 7

9.4. Lasīt pārskatu Apmeklēt vietni Krakenas apskats

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • DASH
 • + Vēl 37

9.1 Lasīt pārskatu Apmeklējiet vietni eToro apskats

 • Bitcoin
 • Bitcoin Cash
 • Ethereum
 • +Vēl 3

8.6 Lasīt pārskatu Apmeklēt vietni KuCoin apskats

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Monero
 • + Vēl 210

8.5. Lasīt pārskatu Apmeklēt vietni Gemini Exchange apskats

 • Bitcoin
 • Bitcoin Cash
 • Ethereum
 • +Vēl 21

8.4. Lasīt pārskatu Apmeklēt vietni Populārākais 729 atsauksmes 9,8 Bankas pārskaitījums: Apmeklēt vietni Lasīt pārskata Redaktora izvēle 1279 atsauksmes 9,6 Bankas pārskaitījums: Apmeklēt vietni Lasīt atsauksmi 816 atsauksmes 9.4 Bankas pārskaitījums: Apmeklēt vietni Lasīt atsauksmi 1174 atsauksmes 9.1 Bankas pārskaitījums: Apmeklēt vietni Lasīt atsauksmi 453 atsauksmes 8.6 Bankas pārskaitījums: Apmeklēt vietni Lasīt atsauksmi 563 atsauksmes 8.5 Bankas pārskaitījums: Apmeklēt vietni Lasīt atsauksmi 603 atsauksmes 8.4 Bankas pārskaitījums: Apmeklēt vietni Lasīt atsauksmi

Plusi

 • Ļoti nišai raksturīga kriptovalūta
 • Ir īpašs maks
 • Kaislīga un uzticīga kopiena

Cons

 • Sākotnējā komanda bija sadalījusies
 • Nav ļoti labi zināms

PotCoin vēsture

Kas ir PotCoin? Nu, PotCoin izveide patiešām bija interesants.

PotCoin tika izlaists pasaulē 2014. gada janvāra beigās. Jau pašā sākumā izstrādātāji (trīs puiši no Kanādas) bija skaidri pateikuši savu vēstījumu – viņi izlaida monētu plkst. 16:20 (420 ir simbolisks marihuānas skaitlis). Jau no paša sākuma viņi bija iecerējuši par tādiem kļūt galvenā valūta, kad runa ir par legālajām kaņepēm.

Neatkarīgi no tā, vai tā bija viņu humora izjūta, vai entuziasma pilni cilvēki, bet PotCoin galveno uzmanību pievērsa neilgi pēc sākotnējās palaišanas – pāris TV un tiešsaistes ziņu stacijas palīdzēja izplatīt baumas par šo jauno kriptovalūtu.

PotCoin: PotCoin uz galda.

Agrāk PotCoin tehniskie parametri bija gandrīz identiski Litecoin. Noteiktā brīdī PotCoin tomēr mainīja dažas lietas savā struktūrā un datos, paplašinot to no Litecoin un kļūstot mazliet līdzīgākam tādām kriptovalūtām kā Reddcoin.

Dažu savas dzīves gadu laikā PotCoin jau ir izdevies piedzīvot rekordliels cenu pieaugums UN milzīga avārija. Kad pēc sākotnējās avārijas 2014. gada vidū putekļi sāka nosēsties, PotCoin izdarīja vēl vienu lielu triecienu – komanda, kas bija izveidojusi un izstrādājusi monētu, bija sadalījusies.

Cilvēku grupa ar nosaukumu PotLabs (viņi bija tie, kas pirmajās dienās palīdzēja attīstīt PotCoin) iesaistījās monētas turpmākajā attīstībā..

PotCoin šodien

Neskatoties uz cenu kāpumu un avāriju, PotCoin izdevās saglabāt savu klātbūtni kriptovalūtu tirgū.

PotCoin: PotCoin cenu diagramma.

Tomēr ir vērts pieminēt, ka, aplūkojot diagrammu, mēs varam redzēt, ka PotCoin, salīdzinot ar citām kriptovalūtām, nepiedzīvoju tik milzīgu avāriju. Ir dažas spekulācijas, kāpēc tas tā ir, galvenais ir tas PotCoin cenu vairāk nekā jebkas cits ietekmē legālā kaņepju industrija un tās entuziasti.

PotCoin vispārīgā informācija

banknotes naudas pelnīšanaTagad, kad jūs saprotat, kas ir PotCoin un kāpēc tas ir svarīgi milzīgai cilvēku auditorijai, mēs varam sākt runāt par informāciju, kas būs svarīga ikvienam un visiem, kas plāno ieguldīt PotCoin nākotnē.

Tomēr godīgi sakot, tēmas, kurām mēs pieskarties tagad, var būt vērtīgas ikvienam – neatkarīgi no tā, vai esat topošs PotCoin cienītājs, kurš vēlas atbalstīt cēloni, vai vienkārši kāds, kurš vēlas uzzināt, kā darbojas kriptonauda.

PotCoin maks

Pirmā lieta, kas jums būs jāzina (un jāiegūst!), Domājot par ieguldījumiem, pirkšanu, pārdošanu vai tirdzniecību ar PotCoin, ir konkrēts, noteiktais maks.

Ja nezināt kas ir kriptovalūtas maks, Es teikšu ļoti vienkārši: tā ir digitāla programmatūra vai fiziska ierīce izstrādāts, lai droši uzglabātu jūsu kriptogrāfijas monētas, lai tās vienmēr būtu pieejamas visur, kur dodaties.

Oficiālā PotCoin vietne (potcoin.com) iesaka un piedāvā izmantot PotWallet – oficiāls maks, kas īpaši paredzēts PotCoin uzglabāšanai un lietošanai. Patiesību sakot, runājot par PotCoin makiem, tas, iespējams, ir jūsu labākais solījums – galu galā to ir izveidojusi PotCoin komanda.

PotCoin: dziļuma ceļvedis

PotWallet piedāvā visas funkcijas, kas jums jebkad varētu būt nepieciešamas, un tās ir divās versijās – tiešsaistē un darbvirsma. Lai gan tiešsaistes maks darbojas pilnīgi lieliski, komanda iesaka izmantot darbvirsmas versiju, jo tā ir abu populārākā un drošākā versija.

Kopš šī raksta rakstīšanas tiešsaistes maks ir pieejams operētājsistēmā Android un šobrīd gaida apstiprinājumu no Apple App Store. Seifa darbvirsmas versija ir pieejama MS Windows, Mac OSX un Linux.

Kā un kur nopirkt PotCoin?

Tagad, kad viss jūsu maciņš ir uzstādīts un gatavs lietošanai, varat sākt domāt pirkšana un pārdošana PotCoin. Bet kā nopirkt PotCoin? Vai varbūt vēl svarīgāk … Kur nopirkt PotCoin?

Nu, kad runa ir par jautājumu “kā nopirkt PotCoin?”, Atbilde ir diezgan vienkārša – tāpat kā jebkuru citu kriptovalūtu.

Kur nopirkt PotCoin? Daudzās kriptogrāfijas tirdzniecības un pārdošanas vietnēs PotCoin tiek piedāvāta kā opcija. Iespējams, ka labākais ir vērsties pie Bittrex.

Ja vēlaties izmantot kādu citu vietni, process ir diezgan vienkāršs. Neskatoties uz to, ejam abas tam cauri.

Ja vēlaties iegādāties PotCoin, vispirms tas ir jādara izlemiet, kādu valūtu izmantosiet. Pieņemsim, ka vienkāršības labad jūs to iegādāsieties par ASV dolāriem.

PotCoin: dziļuma ceļvedis

Atrodiet vietni, kas atbilst jūsu vajadzībām un ir cienījama. Pārbaudiet valūtas maiņas kursus, atsauksmes utt. Ja šķiet, ka viss ir kārtībā, izvēlieties summu PotCoins, kuru vēlaties iegādāties, un vienkārši veiciet darījumu, izmantojot PayPal, kredītkarti, bankas pārskaitījumu vai jebkuru citu maksājuma veidu. Jums būs jāievada seifa kods, un pēc tam atliks tikai gaidīt.

Pārdošana ir nedaudz tāds pats kā pirkšana, jūs vienkārši sākat no otra gala. Pārdodot PotCoin, izvēlieties vietni, kas piedāvā labu POT (tas ir PotCoin sarukums. Esmu nopietns.) Attiecība pret USD. Process no šī punkta ir tāds pats kā pirkšana, tieši otrādi.

Meklējot cienījamas vietnes, kur pirkt, pārdot vai tirgot jebkuru kriptovalūtu, vienmēr uzsveriet drošība, kā īkšķa likums. Ja vietnei trūkst aizsardzība pret krāpšanu un tajā ir caurumi pārsūtīšanas sistēma, kas potenciālajiem hakeriem varētu ļaut jūsu finansēm ātri iztukšot naudu.

Kā raktuvēs Potcoin?

Ja kriptogrāfijas tirdzniecība nav jūsu lieta, jūs vienmēr varat mēģināt monētu ieguve pati. Šī kriptovalūtu iegūšanas un piederēšanas metode ir ļoti populārs, un ir daudz kopienu, kas palīdz un atbalsta kalnračus iesācējiem.

Domājot par to, kā iegūt PotCoin, jums vajadzētu to izpētīt trīs galvenās metodes. Pirmais ir Procesors kalnrūpniecība, otrs ir GPU kalnrūpniecība un pēdējais ir ASIC kalnrūpniecība. Šeit ir īss pārskats par to darbību:

 • CPU ieguve. Izmanto CPU balstītu kriptovalūtu ieguvi procesori atrisināt sarežģītus vienādojumus, vienlaikus saņemot kriptogrāfisko peļņu par darbu. Procesora ieguve tiek uzskatīta par vislēnāko un vismazāk ienesīgo no visām, taču tā ir noderīga iesācējiem vienkārši tāpēc, ka parasti nekas nav jāpērk un jūs varat sākt kalnrūpniecību uzreiz, ērti no sava personālā datora.
 • GPU ieguve. GPU ieguves izmantošana grafikas kartes, un daudz no tiem. Šī ir ļoti populāra, tomēr dārga kriptovalūtu iegūšanas metode. Cilvēki, kuri domā, kā iegūt PotCoin (vai jebkuru citu monētu šajā jautājumā), dod priekšroku šai metodei tās dēļ stabilitāte un ilgmūžība.
 • ASIC ieguve. ASIC ir īpašas mašīnas, kas vienlaikus ir ieprogrammētas veikt tikai vienu uzdevumu. Viņi ir lieliski un ļoti efektīvi, kad runa ir par kriptogrāfisko monētu ieguvi, taču ir ļoti maz un dārgi tajā pašā laikā.

GPU ieguve, iespējams, ir vispopulārākā, savukārt ASIC kriptogrāfijas ieguve mēdz būt visrentablākā. Esiet piesardzīgs, ja tomēr domājat par ASIC izmantošanu, jo viņi ir bijuši strīdi vēlu, kas varētu ietekmēt viņu sniegumu un popularitāti.

Alternatīvi, jūs varētu izpētīt mākoņu ieguve. Izmantojot šo metodi, jums nevajadzēs nevienu aparatūru vai citas ierīces – viss tiktu veikts no attāluma.

Potenciālie kalnrači priekšroku dod mākoņu ieguvei vienkāršība un iepriekšēju zināšanu trūkums šajā jomā. Jums tas nav jāzina kā veidot platformu vai kā darbojas blokķēde – par visu rūpējas mākoņu ieguves saimnieki.

Jaunākais atrastais Coinbase kupons:

Kopsavilkums

Ātri apkoposim informāciju, kuru esam aplūkojuši šajā ceļvedī.

PotCoin ir kriptonauda, ​​kas tika izveidota kaņepju legālajā infrastruktūrā. Tam ir bijuši gan kritumi, gan līdz šai dienai joprojām aktīvi tirgojas, pirkts un pārdots tūkstošiem cilvēku visā pasaulē.

Oficiālā PotCoin vietne piedāvā plašu rīkus un padomus, kā rīkoties ar šo kriptovalūtu – jūs varat izveidot PotWallet, pirkt, pārdot un tirgot PotCoin, nopelnīt procentus utt..

Ja Tu gribi raktuves PotCoin, jūsu labākās likmes ir vai nu GPU ieguve, vai mākoņu ieguve. Ja esat zinošs kalnrūpniecības iekārtu aparatūras un programmatūras jomā UN jums ir kāds sākuma kapitāls, varat izmēģināt GPU kalnrūpniecību. Tomēr, ja jūs nevēlaties vai jums nav nepieciešama kalnrūpniecības platforma un jūs interesē tikai kriptonauda (vai vienkārši PotCoin) kāda veida īstermiņa mērķiem, tad jūsu labākā izvēle ir mākoņu ieguve.

Salīdziniet PotCoin blakus citiem

Vai tu zināji?

Salīdziniet PotCoin blakus citiem

Visas šifrēšanas biržas var izskatīties līdzīgas jums, taču tās ir NEVIS vienādi!

Jā! Parādiet man Salīdzināšanas diagrammu

Secinājums

Viena no labākajām īpašībām, kas ir PotCoin, noteikti būs tā fanu bāze. Šī ir viena no tām kriptovalūtām, kurā cilvēki patiešām iegulda gan finansiāli, gan emocionāli.

Pamatojums tam ir diezgan vienkāršs, godīgi. “Kaņepju legalizācijas” tēma Amerikas Savienotajās Valstīs ir ļoti aizkustinoša, tomēr kaislīga. Laika gaitā mēs redzam, ka arvien vairāk valstu legalizē medicīniskās marihuānas izklaides izmantošanu. Šī nav tikai ASV ekskluzīva tēma, gan. Pasaulē ir daudz valstu, kas par to sākušas runāt neatkarīgi no tā, vai tas notiek no valdības viedokļa, vai vienaudžu spiediena dēļ.

PotCoin ir tikai vēl viens solis šajā meklējumos. Ja tiek sasniegti galamērķi, tas kļūs par kaņepju pirkšanas un pārdošanas nozares galveno sastāvdaļu. Tajā pašā laikā kopienas, kas atbalsta marihuānas legalizāciju, iespējams, lepojas ar to, ka tagad ir kriptonauda, ​​kas ir ne tikai noderīgs un praktisks, bet darbojas kā etalons ceļā uz legalizāciju.

PotCoin: dziļuma ceļvedis

Neatkarīgi no faktiskā gadījuma, skaitļi tiešām runā paši par sevi. Ja PotCoin nebūtu bijis derīgs, sākotnējie radītāji un izstrādātāji nebūtu tik ilgi turējuši to dzīvu. Turklāt fakts, ka pēc sākotnējās komandas sadalīšanās bija cilvēki (un uzņēmumi!), Kas lēca, lai palīdzētu un uzturētu dzīvu kriptonauda, ​​uzsver šo punktu.

Ja cilvēki, kas atbalsta PotCoin, turpina pastāvēt pie šī kriptogrāfijas un ja tirgus atkal nedarbojas tā, kā tas notika 2017. gada beigās – 2018. gada sākumā, PotCoin var gaidīt gaišu nākotni.

Parasti ir zināms un sagaidāms, ka, ja kriptonauda ir gan plašas sabiedrības akceptēta, gan noderīga, visticamāk, tā noteikti turēsies. Kamēr uzticīgi cilvēki atbalsta cēloni, PotCoin lietderība nebeigsies.

Es ceru, ka jums izdevās uzzināt kaut ko jaunu par PotCoin, kā nopirkt PotCoin, kā mīnēt PotCoin, un dažādie veidi, kā to izmantot. Pirkšanas process ir ļoti vienkāršs:

 1. Reģistrējieties vietnē Bittrex;
 2. Pēc uzaicinājuma ievadiet visu informāciju;
 3. Izvēlieties, kā vēlaties iegādāties PotCoins (izmantojot kādu patenta metodi);
 4. Veiciet pirkumu!

Kamēr jūs nevarēsit uzglabāt PotCoins daži no visaugstāk novērtētajiem kriptovalūtas makiem ārā (t.i.. Trezors), arī PotWallet ir diezgan pienācīga alternatīva.

Es novēlu jums vislielāko veiksmi jūsu PotCoin tirdzniecības un kalnrūpniecības uzņēmumos!

Šajā vietnē publicētā satura mērķis nav sniegt jebkāda veida finanšu, ieguldījumu, tirdzniecības vai cita veida konsultācijas. BitDegree.org neapstiprina un neiesaka pirkt, pārdot vai turēt jebkāda veida kriptovalūtu. Pirms pieņemt lēmumus par finanšu ieguldījumiem, konsultējieties ar savu finanšu konsultantu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me