Robinhood kriptogrāfijas maks

Zog no bagātajiem, dod nabadzīgajiem – iespējams, sauklis, kas ir diezgan labi pazīstams daudziem no mums, vismaz tiem, kas uzauguši, apgūstot angļu folkloru. Nu, kad runa ir par Robinhood kriptogrāfijas maks, lietas ir pavisam citādas – notiek daudz mazāk “zagšanas” un daudz vairāk “apmaiņas”.

Robinhood kriptogrāfijas maks nav viss tik labi zināms kriptogrāfijas kopienā – arī tam ir iemesli. Tomēr neuztraucieties – visi no tiem tiks sīkāk izstrādāti un paskaidroti tālāk sniegtajā ceļvedī.

Arī Robinhood maks ir pakļauts daži ievērības cienīgi strīdi, pārāk – daudzi no viņiem ir saistīti ar vispārējā filozofija ko zīmols atbalsta attiecībā uz kriptogrāfiju un to, kā viņi rīkojas lietotāju privātums un anonimitāte. Mēs to visu arī aplūkosim.

Tabula: RobinHood maka un Ledger Nano X galvenās iezīmes

TL; DR: Robinhood kriptogrāfijas maks sākotnēji bija brīvi izmantojama akciju tirdzniecības platforma, kas galu galā pārgāja arī uz kriptogrāfijas pasauli. Lai gan tam ir dažas pārsteidzošas lietojamības funkcijas, tas diezgan labi pavadīs jaunpienācējus un arī ar nelielu maksu, tas ir tiešsaistes maks, kas rada lielas bažas par drošību.

Plusi

  • Viegli izmantot
  • Pieņem fiat valūtas
  • Ir ieviesti pienācīgi drošības pasākumi

Cons

  • Nulles anonimitātes iespējas
  • Jūs nekontrolējat savu maku
  • Ierobežotas kriptovalūtas iespējas
  • Tiek piemērotas iespējamās slēptās maksas

Robinhood Crypto Wall: PROS

Kā jūs, iespējams, esat apkopojis no raksta ievada daļas, Robinhood kriptogrāfijas maks ir mazliet netradicionāls, vismaz, kad runa ir par kriptogrāfijas krātuve, vispār. Tas vienkārši tāpēc Robinhood nesākās kā kriptogrāfijas maks – tas pat nesākās kā kriptovalūtas apmaiņas platforma, arī!

Nē – tā vietā tas sākās kā biržas birža.

Kā jūs droši vien varat pateikt sev, tas ir diezgan tālu no kriptogrāfijas pasaules – vismaz no pirmā acu uzmetiena.

Uzņēmumu izveidoja divi draugi, Vlads un Baiju. Abi vīrieši agrāk bija istabas biedri Stenforda, un pēc absolvēšanas abi izveidoja savus finanšu uzņēmumus. Kādā brīdī vīrieši to pamanīja tur ir milzīga paywall, kas visiem apgrūtina iekļūšanu akciju tirgus biržās.

Robinhood kriptogrāfijas maks: galvenā lapa.

Abi vīrieši nolēma, ka šajā sakarā kaut kas ir jādara. Tas ‘kaut kas’ kļuva Robinhood.

Apmeklējot uzņēmuma oficiālajā vietnē tagad jūs pat nevarat tik viegli atrast daļu “Robinhood crypto wallet”. ES domāju, šķiet, ka pat pati kriptogrāfijas sadaļa ir paslēpta – Robinhood joprojām vairāk koncentrējas uz tradicionālajām biržām, nevis uz lietu kriptogrāfisko pusi.

Kā jūs droši vien varat iedomāties, protams, tam ir dažas sekas – lielākā daļa no tām nav tik pozitīvas. Tomēr zīmols ir spējis iekļūt kriptogrāfiskajā pasaulē un piedāvā saviem lietotājiem interesanta alternatīva, kriptogrāfiskā maciņa ziņā.

Iebūvētās apmaiņas funkcijas

Lai gan mēs par to runājām iepriekš, saņemsim punktu tieši no sākuma – Robinhood kriptogrāfijas maks patiesībā pat nav galvenokārt maks. Tā vietā, runājot par kriptogrāfijas tēmu, Robinhood ir kriptogrāfijas apmaiņas platforma.

No vienas puses, tas rada problēmu – mēs par to runāsim vēlāk, vienlaikus apspriežot šī Robinhood Bitcoin maka pārskata negatīvos aspektus. Tomēr lietu pozitīvā puse ir tā jūs varēsiet viegli tirgot un apmainīt kriptovalūtas.

Robinhood kriptogrāfijas maks: fonda glabāšana.

Parasti to parasti uzskata tiešsaistes maku galvenais stiprums, vispirms. Kopš tie vienmēr ir saistīti ar apmaiņu, jums nav jāuztraucas par ilgstošu un sarežģītu procesu sakārtošanu, teiksim, aparatūras maks uz biržu tikai, lai veiktu tirdzniecību.

Kā jūs varat iedomāties, tas ir visizdevīgākais tiem, kas ir pastāvīgi tirgo savas kriptogrāfijas monētas. Citiem vārdiem sakot, Robinhood maks vislabāk derēs īstermiņa tirgotājiem – ja jūsu kriptogrāfijas vienmēr atradīsies biržā, jūs veikt darījumus ļoti ātri un efektīvi, tādējādi izvairoties no iespējas zaudēt potenciāli daudz.

Atbalsta visas galvenās kriptovalūtas

Viena lieta, ko pamanīsit diezgan ātri attiecībā uz Robinhood kriptogrāfijas maku, ir tā tas atbalsta visas galvenās kriptovalūtas.

Kas tiek uzskatīts par “galvenā” kriptonauda, jūs varat jautāt? Monētas, kuras jūs varētu uzglabāt Robinhood, ir:

Bitcoin, kā jūs jau zināt, ir ‘galvenā’ kriptovalūta – tā, kas to visu aizsāka. Visus pārējos kriptos, kas tam sekoja, sauc paraltkoīni’- tas ietver Viss no Ethereum un Litecoin, līdz Dogecoin un NEO.

Tabula: Ledger Nano X un RonbinHood maka atbalstītās kriptovalūtas

Iepriekš minētais saraksts veido Robinhood maku ļoti pievilcīgs variants tiem, kas vēlas iekļūt kriptogrāfijas pasaulē un meklē tikai vispazīstamākās un runājamākās monētas. Ja jums nav lielas eksperimentēšanas iespējas un vēlaties uzglabāt tikai vispopulārākās monētas, tā ir laba ziņa!

Ļoti viegli lietojams

Izlasot visas lietotāju Robinhood Bitcoin maku atsauksmes, šķiet, ka šī maka (un apmaiņas) visvairāk apspriestais aspekts ir fakts, ka to ir ļoti viegli izmantot.

Ja jūs šeit sākat redzēt kopēju tendenci, ļaujiet man jums pateikt – faktiski ir viens. Par Robinhood kriptogrāfijas maku ir tā tas ir ļoti draudzīgs iesācējiem – gan attiecībā uz kriptovalūtas izvēli, gan tās izmantojamības aspektiem.

Robinhood kriptogrāfijas maks: maks ar Bitcoins iekšpusē.

Atgriežoties pie “lietošanas ērtuma” faktora, lietotāji norāda, ka seifa (apmaiņas) saskarne ir paredzēta diezgan vienkāršots. Tā vietā lietotājs netiek pārslogots ar plašu sarežģītu funkciju klāstu samazina lietas līdz minimumam.

Jāatzīst, ka tas var nebūt labākā ziņa dažiem progresīviem kriptogrāfijas tirgotājiem, taču tas noteikti labi derēs nozares jaunpienācējiem..

Papildu drošības funkcijas

Tiešsaistes maki – it īpaši tiem, kuru pamatā ir apmaiņa – ir ļoti grūti, kad runa ir pārliecinot lietotāju, ka viņu kriptogrāfijas monētas ir drošas, atrodoties attiecīgajā makā. Es domāju ar centralizēta apmaiņa, jums, pirmkārt, pat nepieder jūsu monētas – tas noteikti nav nomierinoši!

Tomēr attiecībā uz Robinhood kriptogrāfijas maku man jāsaka – kad runa ir par tēmu drošība, tas ved uz pareizā ceļa.

Ja izmantotu platformas lietotnes versiju, jūs varētu to ieslēgt divu faktoru autentifikācija, vienlaikus arī spējot pievienojiet dažus pielāgotus PIN kodus lai nodrošinātu vēl labākus aizsardzības standartus.

Robinhood kriptogrāfijas maks: divu faktoru autentifikācija.

Kaut arī tādām lietām kā 2FA vajadzētu būt būt standarts kad dodas uz jūsu kriptonauda seifa drošību, diemžēl tas joprojām nešķiet tā. Daudzi kriptogrāfijas maki līdz šai dienai nepiedāvā savam lietotājam iespēju izmantot divfaktoru autentifikāciju – par dažiem progresīvākiem drošības līdzekļiem nevar būt runa.

Par laimi, tas nav jautājums, par kuru jums būtu jāuztraucas, runājot par Robinhood Bitcoin kriptogrāfijas maku – tas ir lieliski!

Atrasts pēdējais Robinhood kupons:

Robinhood kriptogrāfijas maks: CONS

Tagad, kā jau minēju raksta sākumā, Robinhood kriptogrāfijas maks ir tiešsaistes apmaiņas maks. tiešām nāk ar daudzām problēmām – tas ir acīmredzams, lasot arī lietotāju atsauksmes. Protams, kā jau jūs droši vien varat uzminēt, galvenās bažas izriet no drošība lietu puse.

Potenciāli nedrošs kriptovalūtas maks

Veicot izpēti un mēģinot atrast pēc iespējas labāko kriptovalūtas maku savām, personīgajām vajadzībām, jūs ātri uzzināsiet, ka pastāv četri lieli maciņu veidi no kā izvēlēties – tiešsaistē, programmatūru (lietotne), aparatūra, un papīrs.

Pasūtījums, kuru es pieminēju šāda veida makiem, arī nav nejaušs – tie ir uzskaitīti no vismazāk drošās iespējas, uz drošāko.

Tabula: RobinHood maka un Trezor modeļa T. drošības elementi

Pareizi … Kā jūs varat pateikt, tiešsaistes maki tiek uzskatīti par vissliktākajiem drošības jomā. Robinhood kriptogrāfijas maks ir faktiski, tiešsaistē, atrodas apmaiņas platformā.

Iemesls, kāpēc tas tā ir, ir vienkārši tāpēc, ka tiešsaistes maki tādi ir vienmēr ir savienots ar internetu, un tādējādi vienmēr ir nosliece uz esamību uzlauzts un nozagts kaut kāda veida a laikā kiberuzbrukums.

Robinhood kriptogrāfijas maks: aparatūras kriptonauda maks.

Tagad, jāatzīst, kā jau tika norādīts iepriekš, Robinhood kriptogrāfijas maks tai ir daudz papildu drošības funkciju – daudzi no tiem trūkst dažos citos augstākās klases maiņas birojos. Tomēr tas nenozīmē nelielu līdzjūtību, ja jūs patiešām nopietni domājat par kriptogrāfiju – valūtu glabāšana tiešsaistē ilgāku laiku ir ļoti slikta ideja, lai nu kā.

Tiešsaistes maki ir jāizmanto tikai maiņas vai kāda cita darījuma laikā – kad esat pabeidzis tirdzniecību, visi jūsu līdzekļi ir jānovirza drošai glabāšanas vietai, piemēram, aparatūras maku.

Pārskaitījumiem ir nepieciešama verifikācija

Tagad tas, šķiet, ir tas, kas visvairāk kļūdas daudziem Robinhood kriptogrāfijas maka lietotājiem.

Ja jūs vēlaties pārsūtīt savas kriptogrāfijas monētas uz citu maku vai pat apmainīt pret fiat nauda platformā Robinhood jūs to varēsit izdarīt tikai pēc tam pārbaudot savu identitāti.

No vienas puses, tas nav tik dīvaini – pārbaude ir kaut kas tāds, kas vajadzīgs lielākajai daļai kriptovalūtu biržu, iekļauti daži no labākajiem un pazīstamākajiem.

Robinhood kriptogrāfijas maks: jums nepieder jūsu Robinhood maks.

Tas nozīmē, ka šeit ir jautājums par lielāko daļu šo apmaiņu ir noteikts naudas limits – ja nepārsniedzat norādīto summu, pēc savas izvēles varat pārskaitīt un apmainīt savas kriptovalūtas. Tomēr tas nav Robinhood gadījums – pārbaude vienmēr ir nepieciešama.

Turklāt fakts, ka jums ir jāpārbauda sava identitāte, pat ja vēlaties pārskaitīt savus līdzekļus uz citu maku, ir vienkārši vērši. Tas novērš visus un visus anonimitāte ko jūs varētu vēlēties saglabāt, un piesaista jūs attiecīgajai apmaiņai.

Uzticamības jautājumi

Kamēr Robinhood tika izveidots un izveidots 2013. gadā, Robinhood kriptogrāfijas maks sāka darboties tikai kopā ar apmaiņu, 2018. gadā.

Citiem vārdiem sakot, tā joprojām ir ļoti jauna platforma – dabiski, kā jūs varat iedomāties, sabiedrībā pastāv zināmas bažas par zīmola uzticamību.

Lielākā daļa cilvēku joprojām izvēlas izmantot labi izveidotas apmaiņas, piemēram, Binance vai Monētu bāze. Tas jo īpaši attiecas uz faktu, ka Robinhood, šķiet, “lēca uz kriptogrāfijas vagonu” pēc tam, kad tas kļuva patiesi mainstream – līdz tam platforma bija vērsta uz biržām.

Visu to sakot, jāatzīmē, ka Robinhood kriptogrāfijas makā joprojām nav bijušas ievērojamas drošības problēmas, un hakeriem tas vēl jāpārkāpj. Citiem vārdiem sakot, visas aizdomas balstās uz konteksta informāciju par uzņēmumu, nevis uz kādiem konkrētiem, konkrētiem notikumiem.

Salīdziniet Robinhood līdzās citiem

Vai tu zināji?

Salīdziniet Robinhood līdzās citiem

Visas šifrēšanas biržas var izskatīties līdzīgas jums, taču tās ir NEVIS vienādi!

Jā! Parādiet man Salīdzināšanas diagrammu

Cena

Iepriekš pārskatā es pieminēju, ka Robinhood projekts ir bijis pazīstams ar savu bezattiecību pieeju apmaiņai – tas, protams, nozīmē arī seifa / apmaiņas kriptogrāfisko pusi.

Robinhood to apgalvo ar maka lietošanu nav saistīta nekāda maksa. Izklausās pārsteidzoši, vai ne? Nu, jūs zināt teicienu – ja tas ir pārāk labi, lai būtu patiesība, tas, iespējams, nav. Pēc dažu lietotāju domām, tas attiecas arī uz attiecīgo maku.

Daži pētījumi par Robinhood lietotāja līgumu un pakalpojumu sniegšanas noteikumiem atklāja, ka dokumentos ir sadaļas, kuras var interpretēt kā “slēptās maksas”. Proti, sadaļas, kurās runāts par “nodošanas nodevām” – kaut arī tieši no jums netiek iekasēta maksa, pastāv spekulācijas, ka platforma var paaugstināt dažas noteiktu kriptovalūtu pirkumu cenas, tādā veidā faktiski iekasējot maksu.

Tomēr ņemiet vērā tas nav konkrēts paziņojums, drīzāk brīdinājums par iespējamo situāciju – šķiet, ka faktiskā situācija joprojām ir atvērta diskusijām, un šķiet, ka nav pārliecinošu pierādījumu, ka uzņēmums to dara. Tomēr kaut ko vērts paturēt prātā!

Atrasts jaunākais virsgrāmatas maka kupons:

Secinājumi

Tā tad – ir vērts izpētīt Robinhood maku?

Noteikti nē – daudzi lietotāju Robinhood Bitcoin maku pārskati jums pateiks to pašu.

Pozitīvi ir tas, ka platformu ir diezgan viegli izmantot, un tā parasti ir draudzīgs iesācējiem.

Atklāti sakot, tam tomēr nav nekāda sakara ar kriptovalūtu filozofiju. Jūs nevarat piekļūt savam seifam vai monētām, un nevar pārsūtīt jūsu kriptogrāfijas uz Robinhood vienkārši tāpēc, ka viņi “vēlas novērst nelikumīgas darbības”.

Tas ir bezjēdzīgi.

Īsāk sakot, ir daudz labāki maki, kurus varat izpētīt un izmantot. Lai gan šķiet, ka Robinhood ir slavas pieaugums, nav vērts pievērst uzmanību, vismaz līdz brīdim, kad viņi novērš acīmredzamās problēmas ar savu platformu, un saprast anonimitātes jēdzienu, attiecībā uz kriptogrāfiju.

Šajā vietnē publicētā satura mērķis nav sniegt jebkāda veida finanšu, ieguldījumu, tirdzniecības vai cita veida konsultācijas. BitDegree.org neapstiprina un neiesaka pirkt, pārdot vai turēt jebkāda veida kriptovalūtu. Pirms pieņemt lēmumus par finanšu ieguldījumiem, konsultējieties ar savu finanšu konsultantu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me