Seko monētai: visaptverošs ceļvedis

Vai vienmēr esat vēlējies iekļūt kriptonauda investīcijas, bet viss likās tik tāls un sarežģīts? Nu, ja atbilde ir “jā”, tad esat nonācis īstajā vietā. Šodien es gribētu jums pastāstīt par Sekojiet monētai, un visas ar to saistītās tēmas.

Es iepazīstināšu ar monētu un pastāstīšu, kāpēc jums vajadzētu rūpēties, un pievērsiet tam īpašu uzmanību. Mēs runāsim par uzņēmuma vēsturi, kā viņiem radās ideja par “sekošanu”, kāda bija viņu motivācija un tā tālāk. Tad mēs izskatīsim pašu monētu – tās ir cenu izmaiņas, ICO, plāni utt.

Tomēr es jums varu pateikt iepriekš, ka, ja jūs vēlaties iegādāties dažas Follow monētas, jums tas būs jādara nozīmēta kriptogrāfijas apmaiņa, un ar dažām citām kriptovalūtām. Optimālais veids, kā to izdarīt, ir iegādāties dažus Ethereum (ETH) par apmaiņu, piemēram, Monētu bāze vai Binance, un pēc tam dodieties un iegūstiet sev sekošanas monētas.

Tāpēc bez liekas aizķeršanās lecam tieši tajā.

Vai meklējat drošāko BTC iegādes vietu? Esmu apkopojis vislabāk novērtētās kriptogrāfijas biržas, kas tika apstiprinātas kā drošākās BTC pirkšanas platformas, tāpēc ieskatieties.

Pakalpojuma sniedzēja Visa / Mastercard pieejamais kriptogrāfiskais rezultāts Coinbase apskats

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Litecoin
 • + Vēl 30

9.8. Lasīt pārskatu Apmeklēt vietni Binance pārskats

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Cardano
 • + Vēl 150

9.6 Lasīt pārskatu Apmeklēt vietni Coinmama apskats

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Bitcoin Cash
 • +Vēl 7

9.4. Lasīt pārskatu Apmeklēt vietni Krakenas apskats

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • DASH
 • + Vēl 37

9.1 Lasīt pārskatu Apmeklējiet vietni eToro apskats

 • Bitcoin
 • Bitcoin Cash
 • Ethereum
 • +Vēl 3

8.6 Lasīt pārskatu Apmeklēt vietni KuCoin apskats

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Monero
 • + Vēl 210

8.5. Lasīt pārskatu Apmeklēt vietni Gemini Exchange apskats

 • Bitcoin
 • Bitcoin Cash
 • Ethereum
 • +Vēl 21

8.4. Lasīt pārskatu Apmeklēt vietni Populārākais 729 atsauksmes 9,8 Bankas pārskaitījums: Apmeklēt vietni Lasīt pārskata Redaktora izvēle 1279 atsauksmes 9,6 Bankas pārskaitījums: Apmeklēt vietni Lasīt atsauksmi 816 atsauksmes 9.4 Bankas pārskaitījums: Apmeklēt vietni Lasīt atsauksmi 1174 atsauksmes 9.1 Bankas pārskaitījums: Apmeklēt vietni Lasīt atsauksmi 453 atsauksmes 8.6 Bankas pārskaitījums: Apmeklēt vietni Lasīt atsauksmi 563 atsauksmes 8.5 Bankas pārskaitījums: Apmeklēt vietni Lasīt atsauksmi 603 atsauksmes 8.4 Bankas pārskaitījums: Apmeklēt vietni Lasīt atsauksmi

Plusi

 • Unikāla kriptovalūtas koncepcija
 • Novērš daudz pūļu ar kriptovalūtu saistītos pētījumos

Cons

 • Nepieredzējusi komanda aiz projekta
 • Virziena trūkums
 • Uzņēmuma pārredzamības trūkums

Sekojiet monētu izcelsmei

Paņemsim to no augšas – kas ir Follow monēta?

Saskaņā ar uzņēmuma, kas atrodas aiz tā, sekojiet monētai revolucionārs jauns vilnis kriptonauda un blockchain tehnoloģija. Šīs jaunās monētas galvenais mērķis ir pārvarēt plaisu starp ilgtermiņa kriptogrāfijas investoriem un absolūtiem kriptogrāfijas iesācējiem.

Ja esat iesācējs kriptovalūtu tirdzniecība, viss var kļūt ļoti mulsinošs un grūts – tur ir pārāk daudz informācijas par tirgu, monētu ICO, cenām utt. Tas var vienkārši iegūt milzīgs – nav viegli izlemt, kura informācija ir vērtīga un vai tā mainīs, un kas ir tikai vienkāršas spekulācijas.

Šeit nāk līdzi monēta – šī pavisam jaunā platforma ir paredzēta ne tikai atsvaidzināt kriptovalūtu tirgu, bet arī palīdz tirgotājiem iesācējiem atrast un sazināties ar tirdzniecības ekspertiem no visas pasaules.

Kā tas darbojas?

Sekojiet monētai, kas ļauj atrast dažādus investorus kriptovalūtās no visas pasaules. Daudzi no šiem ieguldītājiem kopš krišanas pirmajām dienām ir iedziļinājušies kriptovalūtās Bitcoin, tāpēc viņi parasti zina, ko dara.

Investoriem ir īpašas portfeļa cilnes, kurās varat doties apskatīt viņu iepriekšējās darbības, veiksmīgās tirdzniecības likmes utt. Kad esat nolēmis, ka jums patīk kāds konkrēts investors, viss, kas jums jādara, ir viņiem “sekot”.

Kad sekosiet investoriem, jūs saņemsit paziņojumu, kad viņš veiks dažus pasākumus kriptogrāfijas tirgū – neatkarīgi no tā, vai tas ir tirdzniecība, pirkšana vai pārdošana.

Sekojiet monētai: kriptonauda monēta klēpjdatorā.

Jums ir pieejama opcija ar nosaukumu “Tirdzniecības dublikāts”. Ja jūs izvēlēsieties to darīt, jūs to darīsit automātiski dublē un atdarina ieguldītāja veikto darījumu.

Ja iepriekšminētā tirdzniecība ir veiksmīgs, ieguvums ir gan jums, gan investoram. Jūs gūstat labumu, jo labi … Tā bija veiksmīga tirdzniecība, un jums nebija jādara nekas cits kā tikai jānospiež poga (nav pētījumu, nav iepriekšēju zināšanu, nav nekā), un ieguldītājam ir izdevīgi iegūstot noteiktu daudzumu Follow monētu par viņu ieguldījumu.

Tas ir lieliski vairāku iemeslu dēļ.

Tirdzniecības dublēšanās

Pirmkārt, monēta patiešām šķiet lielisks vārteja kriptonauda tirdzniecības nozarē cilvēkiem, kuri vienmēr ir vēlējušies izmēģināt veiksmi, bet nekad nav bijuši apkārt un veikuši savus pētījumus. Tas varētu būt tāpēc, ka viņi vienkārši pietrūkst laika, vai viņiem nav pietiekami daudz līdzekļu, lai piekļūtu informācijai.

Lai kāds būtu iemesls, Sekojiet monētai nodrošina lielisku risinājumu – jums nav jātērē stundas un stundas, meklējot labākos investorus un padomus, kā tirgoties ar kriptovalūtām – platforma “sekojošā” veic visu smago darbu jūsu vietā..

Tas ir lieliski arī investoriem – viņiem atliek tikai izveidot savus profilus un pēc tam vienkārši turpināt tirdzniecību, pirkt un pārdot dažādas kriptovalūtas tāpat kā parastajā dienā. Ikreiz, kad viņi veic veiksmīgu tirdzniecību, vienmēr pastāv iespēja, ka viņi saņems papildu ieņēmumus – viss tāpēc, ka kāds dublē viņu tirdzniecību.

Kompānija

Kompānija, kas atrodas monētas Follow vārdā, tiek saukta tieši tā – “Sekojiet monētai”. Viņi atrodas Amsterdamā un ir Nīderlandes programmatūras izstrādes uzņēmuma Knijbel meitasuzņēmums.

Follow Coin ir izlaidis savu pirmo produktu – “sekojošo” – 2017. gada beigās. Viņi to ir izdarījuši pēc sākotnējā finansējuma, ko bija saņēmuši aptuveni tajā laikā.

Kā norāda pats uzņēmums, viņiem ir bijušas lieliskas iespējas turpināt savu pieredzi kriptovalūtu jomā un padarīt sevi par zināmu vārdu kriptogrāfijas uzņēmuma kopienā..

Seko monētai: visaptverošs ceļvedis

Pašlaik komanda ir ieinteresēta zīmolu maiņa un viņu kapitālais remonts Baltā grāmata – viņi saka, ka viņi ir daudz iemācījušies no sākotnējās ICO un lietotņu palaišanas un vēlas sākt strādāt pie Follow coin 2.0.

Uzņēmumam ir arī kaut kas tāds, ko viņi sauc par “The Follow Coin Academy” – vietu, kur jūs varat doties, lai uzzinātu visu par ar kriptovalūtu saistītām tēmām. Viņiem ir trīs līmeņi – Iesācējs, Starpnieks un Eksperts -, un sniegtā informācija ir attiecīgi iedalīta kategorijās.

Sekojiet monētu tirgus klātbūtnei un ICO

Monēta Follow nav bijusi aktīva kriptovalūtu tirgus dalībniece.

Sekojiet monētas marķierim – FLLW – balstīts uz Ethereum platformu no blokķēdes. Tas nozīmē, ka marķierim ir dažas noteiktas īpašības, kuras mēs varētu atrast ETH vai jebkurā citā kriptovalūtā, kuras pamatā ir ERC-20.

Sekojiet monētas laikā sākotnējais monētu piedāvājums (ICO), sabiedrībai tika piedāvāti 490 miljoni FLLW žetonu. Sākotnējā žetona cena bija 0,0470 USD. Tas nozīmē, ka tika novērtēts viss ICO aptuveni 23 miljoni USD. Arī, jūs varēja iegādāties FLLW žetonus tikai ar Ethereum – Nē fiat vai citas kriptovalūtas tika pieņemtas.

Sekojiet monētai: fiat nauda un kriptogrāfijas monētas.

Runājot par pašreizējo Follow monētas cenu, lietas šķiet diezgan atšķirīgas.

FLLW marķiera cena ir diezgan stabili kritusies. Kaut arī kriptovalūtu tirgū kopš 2017. gada beigām un 2018. gada sākuma ir grūti laiki, tas joprojām ir neredzēts cenu kritums gandrīz jebkuram marķierim tirgū.

Pašreizējā monētas cena ir 0,00032 USD. Ja salīdzinām šo cenu ar cenu, ko redzējām ICO laikā – 0,0470 USD – mēs varam redzēt, kāda veida piliens tas ir.

Ir pilnīgi skaidrs, ka cenu kritums ir bijis vairāk nekā ievērojams … Bet kāpēc tas tā ir?

Cenas kritums

Tur ir daudz iemeslu kāpēc monētas “Follow” cena varēja pazemināties. Viens no biežāk minētajiem iemesliem ir tas, ka kompānija un komanda, kas atradās “Follow monētas” kriptovalūtā, bija vienkārši pārāk alkatīgas un nesaprata, ko viņi dara. Tas godīgi ir skarbs apgalvojums. Apskatīsim, kā cilvēki to atbalsta.

Ja mēs paskatāmies uz naudas summām, kas apgrozījās atpakaļ ICO periodā, lietām sākas jēga. Pēc tautas domām, komanda vienkārši gaidīja fantastiskas naudas summas, patiesībā nepiedāvājot sabiedrībai labu produktu.

Protams, ideja pārvarēt plaisu starp iesācējiem un profesionāļiem ir noteikti cēls, bet, spriežot pēc dažiem noteiktiem faktoriem (t.i., komanda ir diezgan nepieredzējusi, kurai patiesībā nav caurspīdīga biznesa un attīstības plāna utt.), šķiet, ka uzņēmums, kas ir monētas Follow monētas kriptonauda, ​​nezina, ko viņi iegūs.

Sekojiet monētai: kriptogrāfijas monētas makā.

The pārredzamības un pieredzes trūkums laukā šķietami nebija milzīgs šķērslis, un sākotnējais monētu piedāvājums patiešām notika. Tomēr, ja mēs ieskatāmies monētu cenu grafikā Follow, ir pilnīgi skaidrs, ka žetona cenas kritums notika drīz pēc tam.

Kā jau minēju iepriekš, vēl viena milzīga tā daļa varētu būt pārredzamības trūkums komandas pusē kad runa bija par platformas izstrādi.

Pirms marķiera ICO sabiedrībai netika sniegta daudz informācijas. Komanda savā oficiālajā vietnē paskaidroja savus galvenos mērķus un vīzijas un sniedza dažas atsauksmes & atjauninājumus vietnēs, piemēram, Reddit, bet tas bija viss. Tehniskās informācijas (kas, kur un kāpēc) trūkums pats par sevi bija mazliet satraucošs, taču, iespējams, visvairāk izcēlās uzņēmuma Follow Coin sniegtais skaidrojums par to, “kāpēc viņiem vajag tik daudz naudas”.

Uzņēmums uzsvēra, ka tas tā nav VIŅI vajadzīgas šādas naudas summas, bet drīzāk tā ir ASV – lietotāju bāzi. Visa nauda tiktu izmantota (galvenokārt) diviem lieliem mērķiem: platformas izstrāde un mārketings.

Komandas mērķis bija izveidot “labāko uz lietotāju pieredzi balstītu platformu”. Tas pats par sevi ir grūts mērķis, it īpaši ņemot vērā to, ka uzņēmums joprojām bija diezgan jauns un ka SIO vēl nebija noticis.

Pārredzamības jautājumi

Runājot par mārketingu, daudzi cilvēki pamanīja, ka pat jaunie lietotāji, kuri ienāk un interesējas par uzņēmumu, nesaprot, kā tieši lietas darbojas.

Ar pārredzamības trūkums (pat viņu jaunākais Reddit atjaunināšanas ziņojums tika izveidots pirms vairāk nekā pieciem mēnešiem) un dažiem citiem galvenajiem faktoriem, monētas Follow monēta nonāca situācijā, kādā tā ir šobrīd – tās cena ir sasniegusi visu laiku zemāko līmeni.

Lai to saprastu, jums nav jābūt kriptovalūtas ekspertam projekts nebija tiešs panākums – pat pats uzņēmums paziņo, ka viņi ir iemācījušies savu pieredzi un tagad ir koncentrējušies uz zīmola maiņu un jaunas un uzlabotas Follow Coin versijas izveidi..

Papildus visam, iespējams, ir vērts to pieminēt virziena trūkums bija arī liels ieguldījums monētas Follow cenas un tirgus kritumā.

Seko monētai: visaptverošs ceļvedis

Likās, it kā platformas komanda zinātu, ka mārketingam un lietotājiem ir vajadzīga daudz naudas & investoru piesaiste, bet nebija skaidra plāna, kā to izdarīt.

Kad visi šie faktori (un daži citi) ir kļuvuši vietā, ir pilnīgi skaidrs, kāpēc sekojiet monētas kriptonauda piedzīvoja tikpat lielu avāriju kā tā. Tomēr monētai ticīgo ir palicis – apskatot tiešsaistes forumus un tērzēšanas telpas (īpaši tās, kas balstītas uz ICO), var redzēt, ka joprojām ir cilvēki, kas tic platformai un mudina citus HODL (tāpat kā turiet, turiet) viņu žetonus, un tos nepārdot.

Šie cilvēki galvenokārt ir ticīgie pašai idejai – Ne katru dienu jūs sastopaties ar platformu, kas cilvēkiem piedāvā iespēju sazināties ar profesionāļiem un (tēlaini izsakoties) strādāt ar viņiem, nopelnot kriptonauda.

Salīdziniet Seko monētai blakus citiem

Vai tu zināji?

Salīdziniet Seko monētai blakus citiem

Visas šifrēšanas biržas var izskatīties līdzīgas jums, taču tās ir NEVIS vienādi!

Jā! Parādiet man Salīdzināšanas diagrammu

Secinājums

Jums ir nepieciešams tikai vienu reizi apskatīt kriptonauda tirgū, lai redzētu, cik daudz dažādu jaunuzņēmumi, kompānijas, projektiem, un citas ar kriptogrāfiju saistītas idejas katru dienu no tā rodas.

Follow monēta bija viens no šiem topošajiem jaunajiem uzņēmumiem. Tā sākās kā lieliska ideja par platformu, kas apvienotu gan iesācējus kriptovalūtu tirgotājus, gan ekspertus – visu vienotam, objektīvam mērķim kriptovalūtu tirdzniecība.

Projekta ideja bija ne tikai cēla, bet arī ideja ļoti praktiski – jums vairs nevajadzēs koncentrēties uz bezgalīgu pētījumu veikšanu, stundu tērēšanu tiešsaistes forumos un minējumu veikšanu, kad runa bija par labākajiem nozares ekspertiem (un viņu prognozēm). Tagad viss, kas jums bija jādara, bija lejupielādējiet lietotni, Pierakstīties un vienkārši izvēlieties no saraksta ekspertus, kurus vēlaties. Ērts, ērti lietojams un pilnībā funkcionāls – ko vēl jūs varētu vēlēties no platformas?

Lai arī tā pati par sevi bija lieliska ideja, to noteica daži galvenie faktori monētas Follow monētas cena un tirgus pozīcija samazinājās gandrīz uzreiz pēc ICO.

Galvenie atribūti tam tiek uzskatīti par uzņēmuma pārredzamības un pieredzes trūkums.

Lai gan uzņēmumam bija nepieciešama milzīga naudas summa ICO, viņiem, šķiet, nebija konkrēta un soli pa solim plāna, kā viņi sasniegs savus mērķus. Tas bija diezgan acīmredzams ar viņu paziņojumu vēlāk: uzņēmums teica, ka viņi ir iemācījušies savas mācības un ir gatavi strādāt un atbrīvot savu nākamo projektu – Follow monēta 2.0.

Neatkarīgi no tā, vai ticat uzņēmuma panākumiem vai nē, projekts, kurā viņi strādā, ir cēls un palīdzētu daudziem cilvēkiem kriptogrāfisko kopienu vidū visā pasaulē. Tas nozīmē, ka, ja vēlaties pats iegādāties dažas “Follow monētas”, paturiet to prātā tur ir daudz labākas kriptovalūtas – izbraukšana Monētu bāze vai Binance lai atrastu sev piemērotāko!

ATJAUNINĀT 2021. GADU:

Sākot ar 2021. gadu, šķiet, ka projekts Follow Coin ir pamests, jo nav jaunas informācijas par uzņēmumu vai aiz tā esošo kriptovalūtu.

Šajā vietnē publicētā satura mērķis nav sniegt jebkāda veida finanšu, ieguldījumu, tirdzniecības vai cita veida konsultācijas. BitDegree.org neapstiprina un neiesaka pirkt, pārdot vai turēt jebkāda veida kriptovalūtu. Pirms pieņemt lēmumus par finanšu ieguldījumiem, konsultējieties ar savu finanšu konsultantu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me