Vai man vajadzētu iegādāties Ethereum? Viss, kas jums nepieciešams, lai pieņemtu apzinātu lēmumu

Vai man vajadzētu iegādāties Ethereum? Šis ir jautājums, kas radās lielākajai daļai no mums vismaz vienreiz mūsu dzīvē. Kriptovalūtām ir piesaistīja mūsu uzmanību un atteicās to atlaist.

Lai kur jūs dotos, jūs nevarat izvairīties no dzirdēšanas par viņiem.

Ethereum ir viena no lielākajām kriptovalūtām pasaulē. Tas tiek apspriests TV, internetā, ap ūdens dzesētājiem darbā un kafejnīcās visā pasaulē.

Šajā kriptotajā pasaulē jūs nevarat pajautāt sev: “Vai man vajadzētu iegādāties Ethereum vai kādu citu kriptovalūtu?”

Uz šo jautājumu ir jāatbild uz šo apmācību. Vai vismaz dodiet jums informāciju, lai izlemtu pats.

Piezīme: Pirms iegādāties ETH (to var izdarīt, izmantojot Monētu bāze vai Vienkāršs), pārliecinieties, vai esat ieguvis uzticams kriptovalūtas maks lai tos droši uzglabātu. Virsgrāmata Nano S un Trezor modelis T. tiek uzskatītas par visdrošākajām iespējām tirgū.

Kas ir Ethereum?

Ethereum ir viens no lielākajiem dalībniekiem kriptovalūtu tirgū. Tas ir blockchain platforma. Ethereum ģenerē otra vērtīgākā kriptonauda pasaulē, ēteris (ETH).

Jaunākais atrastais Coinbase kupons:

Vitāliks Buterins ierosināja Ethereum blokķēdi 2013. gadā. Tas ir instruments, kas palīdz mums veidot decentralizēti lietojumprogrammas.

Vai man vajadzētu iegādāties Ethereum? Viss, kas jums nepieciešams, lai pieņemtu apzinātu lēmumu

Tas liek uzdot jautājumu: “Kas ir decentralizētas lietojumprogrammas?”

Vienkārši, tās ir programmas, kas darbojas blokķēdē. Decentralizēta blokķēde lietotnes ir grūtāk iejaukties nekā tradicionālās lietotnes. Tas izklausās sarežģīti, tomēr tā nav.

Iedomājieties, jūs piešķirat draugam 1 USD. Par to viņš jums rīt apsola saldējuma konusu.

Pienāk nākamā diena, draugs tev saka, ka viņam nav saldējuma un viņš to nevar dabūt. Jums jāuzticas, ka jūsu draugs saka patiesību.

Vēlāk jūs redzat to pašu draugu, kurš ēd dekadentu saldējuma konusu. Viņš tev meloja. Jūs jūtaties nodots. Kad jūs stāsieties viņam pretī, draugs noliedz, ka dienu iepriekš no jums būtu saņēmis 1 USD rēķinu.

Tas ir viņa vārds pret jums.

Šī ir vienkāršotā situācija, kuru atrisina Ethereum blokķēde.

Ar gudrs līgums, jūs iedodat savam draugam 1 USD un noslēdzat gudru līgumu. Gudri līgumi ir automātiska un drošas vienošanās.

Rīt jūs automātiski saņemsiet saldējuma konusu, ja vien jūsu draugam tāds ir un viņš no jums ir saņēmis 1 ASV dolāru. Nākamajā dienā saldējuma konuss automātiski parādās jūsu rokā, tiklīdz draugs to nopērk. Pat ja viņam nebija nodoma to jums dot.

Tavs draugs nevar sajaukt ar šo līgumu. Viedie līgumi tiek šifrēti un tiek glabāti tūkstošos virsgrāmatu visā pasaulē, ko sauc par blokķēde.

Vai man vajadzētu iegādāties Ethereum? Viss, kas jums nepieciešams, lai pieņemtu apzinātu lēmumu

Jūsu draugam būs jāmaina katra grāmata, kas reģistrē jūsu līgumu. Tas ir praktiski neiespējami. Daudz labāk nekā paļauties uz uzticēšanos, pareizi?

Lai uzturētu bloķēšanas ķēdi, tas prasa daudz skaitļošanas jauda un elektrība. Blokķēde ģenerē kriptovalūtu, lai atalgotu brīvprātīgos par darba veikšanu.

Gadījumā, ja Ethereum, šo valūtu sauc Ēteris vai ETH. Tā ir otrā vērtīgākā kriptovalūta pasaulē Bitcoin. Pirmais solis, atbildot uz “Vai man vajadzētu iegādāties Ethereum?” jautājums ir zināt, kas tas ir.

Lai pieņemtu apzinātu lēmumu, tomēr ir daudz kas jāaptver, tāpēc turpini lasīt.

Kā tiek iegūts ēteris?

Lai saglabātu blokķēdes drošību, tā šifrē katru darījumu, kas ar to notiek. Tad bloku ķēde atjaunina grāmatas visā pasaulē. Sistēma reģistrē katras izmaiņas blokos. Kad viens bloks sasniedz savu jaudu, bloka ķēde izveido citu.

Blokķēde šifrē katru darījumu. Mīkla, kas jums jāatrisina, lai piekļūtu datiem, ir tik sarežģīta, ka to gandrīz nav iespējams uzlauzt.

Jūs varat piezvanīt cilvēkiem, kuri risina mīklas, kas padara blokķēdi par kalnračiem.

Ēteris galvenokārt tiek mīnēts izmantojot GPU (Grafikas apstrādes vienība) un specializētās ASIC mašīnas. Lielākā daļa Ethereum kalnrūpniecības darbību sasniedz rūpniecisko mērogu.

Vai man vajadzētu iegādāties Ethereum? Viss, kas jums nepieciešams, lai pieņemtu apzinātu lēmumu

Lai atrisinātu sarežģītas mīklas, lai panāktu, ka Ēteris prasa, lai jūsu sistēma visu laiku darbotos ar pilnu gāzi. Tas maksā daudz elektrības rēķinos. Arī aparatūra nolietojas daudz ātrāk nekā parasti.

Vai esat kādreiz ņurdējuši par nenormālām GPU cenām? Tagad jūs zināt, kāpēc viņi ir tādi. Piedāvājums atpaliek no pieprasījuma = strauji augošas cenas. Tas ir kapitālisms labākajā gadījumā.

Tātad, kad jūs sev jautājat: “Vai man vajadzētu nopirkt Ethereum vai raktuves?”, Atbilde, visticamāk, būs to iegādāties. Ja vien jūs to nevarat ieguldīt bagātību būvējot savu ieguves rūpnīcu.

Salīdziniet kriptogrāfijas biržas blakus ar citiem

Vai tu zināji?

Vai esat kādreiz domājis, kuras kriptogrāfijas biržas vislabāk atbilst jūsu tirdzniecības mērķiem?

Skat & salīdziniet TOP3 kriptogrāfijas biržas blakus

Ethereum darījumu ātrums

Mērogošana ir viens no lielākajiem šķēršļiem līdz blockchain tehnoloģijas pieņemšanai. Vairāk darījumu = ilgāk jāgaida, kamēr blokķēde tos visus panāk un apstrādā

Centralizētie konkurenti var piedāvāt ātrākus darījumus, salīdzinot ar blokķēdi.

The Ethereum blockchain var apstrādāt 15 darījumi; VISA procesi 45 000.

Ethereum izstrādātāji aktīvi strādā pie sava blokķēdes mērogojamības problēmu. Ethereum līdzdibinātājs Vitāliks Buterins uzskata, ka viņa blokķēde kādreiz varētu sasniegt 1 000 000 darījumu sekundē.

Ethereum drošība

Drošība ir viens no lielākajiem Ethereum pārdošanas punktiem.

The lietotnes balstīti uz šo bloku ķēdi (saukti par dApps vai decentralizētām lietotnēm) ir ievērojami drošāk un izturīgāks programmatūru, kuru izmantojat tagad.

Nav iespējams sajaukt ar Ethereum virsgrāmatu. Ar to teica Ethereum blokķēde ir bijusi hakeru skandāli pagātnē viedo līgumu ievainojamības dēļ.

Vai man vajadzētu iegādāties Ethereum: Ethereum Classic.

Visslavenākais ir DAO kapāt, kur slikti uzrakstīts viedais līgums izraisīja Ētera zaudējumus aptuveni 50 miljonu ASV dolāru vērtībā.

Lai apietu šo jautājumu, Ethereum bloku ķēdes lietotāji nobalsoja un mainīja sistēmu regulējošos noteikumus.

Viņi veica “cieto dakšiņu” un sadalīja Ethereum sistēmu divās konkurējošās sistēmās, Ethereum un Ethereum Classic.

Kopš tā laika blokķēde pieauga, daudzi cilvēki sev jautāja: “Vai man pirkt Ethereum?” un lielākā daļa no viņiem atbildēja JĀ!

Atbilde uz jautājumu: “Vai man vajadzētu iegādāties Ethereum?” pašlaik ir “Varbūt, atkarīgs”. Jūs jāzina vairāk pirms dodaties ārā (vai šajā gadījumā tiešsaistē) un izlemjat to darīt.

Nākamā sadaļa palīdzēs jums pieņemt apzinātāku lēmumu.

Tagad ir labs laiks iegādāties Ethereum?

Atbilde uz jautājumu: “Vai man vajadzētu iegādāties Ethereum?” ir bieži jā. Tā ir viena no populārākajām un pazīstamākajām kriptovalūtām pasaulē.

Bet.

Ir daudz grūtāk atbildēt uz sarežģītāku jautājumu: “Vai man tagad būtu jāpērk Ethereum?” Lasiet tālāk, lai uzzinātu, kā spriest pats.

Nesenās Ethereum cenu izmaiņas

ETH cena pašlaik ir 362,27 ASV dolāri.

Tomēr līdz brīdim, kad pabeidzu šo sadaļu, ETH cena varētu būt ļoti atšķirīga. Tāpēc ir grūti atbildēt uz jautājumu “Vai man tagad vajadzētu iegādāties Ethereum” ar nepārprotamu “Jā”.

Piedāvājums un pieprasījums kontrolē ētera cenu, tāpat kā visu pārējo pasaulē.

Ja Ether vēlas iegādāties vairāk cilvēku, nekā ir pārdevēju, cena pieaug. Ja Ether vēlas pārdot vairāk cilvēku, nekā ir pircēju, cena pazeminās.

Pie gada sākums, ETH cena bija 128 USD, tad nedaudz vairāk nekā mēneša laikā tas pieauga par aptuveni 100%, un ETH vērtība bija aptuveni 255 USD. Tam sekoja pēkšņs kritums, un ETH cena atkal sāka pieaugt. Pašlaik ETH cena ir 362 USD, tomēr gada sākumā 2021. gada septembris, tas bija vērts 480 USD.

Vai man vajadzētu iegādāties Ethereum? Viss, kas jums nepieciešams, lai pieņemtu apzinātu lēmumu

Avots: Coindesk.

Ja daži teiktu, ka tā ir zīme, ka ikvienam vajadzētu izmest (pārdot) savu ēteru, citi uzskatīs, ka ir lielisks laiks ieguldīt šajā monētā.

Ja jūs uzskatāt, ka ETH kriptovalūtas cena turpinās pieaugt, un nolemjat to iegādāties, jums tas jāatceras glabājiet tos drošos maciņos, piemēram, Virsgrāmata Nano S un Trezor modelis T..

Par ieguldījumiem Ethereum blokķēdē uzzināsiet vēlāk.

Kā es varu atrast nesenās Ethereum cenas izmaiņas?

Tur ir vairāki veidi, kā pārbaudīt Ēdiet pats un redziet, kā tas laika gaitā mainās.

Tur ir ethereumprice.org, CoinDesk, CoinMarketCap un vēl daudz vairāk. Atrodi sev tīkamāko.

Daudzi kriptonauda cenu izsekošanas rīki var parādīt Ētera cenu īsts laiks.

Viņi var arī sniegt jums diagrammu, kurā parādīts kā tas mainījās pēdējās dienas, nedēļas, mēneša, sešu mēnešu vai pat gada laikā. Rīki, kurus mēs iepriekš sasaistījām, noteikti var.

Kā es varu izlemt, vai man tagad vajadzētu iegādāties Ethereum?

Atbilde uz jautājumu: “Vai man tagad būtu jāpērk Ethereum?” ir “Jā”, ja ticat principiem, kas ir tās monētas pamatā, Ēteris.

Kad viņiem jautā: “Vai man tagad būtu jāpērk Ethereum?”, Daudzi Ethereum pesimisti saki, ka tas nav tā vērts. Pēc viņu domām, labāk ir iegūt mazākas monētas. Viņi sagaida, ka šīs mazākās monētas nogādās bankā, kad tās uzspridzinās. Dažos argumentos pesimistiem ir jēga. Viņi kritizē lēnu Ethereum darījumu ātrumu un pieaugošo piedāvājumu.

Ethereum entuziasti norāda uz Vitālika Buterina paziņojumu, ka ir laba ideja laicīgi samazināt ētera emisiju līdz nullei. Tas būtu pārtrauciet ētera piegādes pieaugumu un paaugstināt cenu. Piedāvājuma dēļ & pieprasījums. Tiek izmantota Ethereum blokķēde nepārtraukti uzlabojās, ar daudziem resursiem, kas tiek izmesti tās problēmu risināšanai.

Vai man vajadzētu iegādāties Ethereum? Viss, kas jums nepieciešams, lai pieņemtu apzinātu lēmumu

Lai atbildētu uz būtisko jautājumu “Vai man tagad būtu jāpērk Ethereum?” pats domājiet par to kā par basketbola spēli. Savai komandai varat izvēlēties daudzsološu, tomēr pilnīgi nepierādītu debitantu. Viņš nākotnē var kļūt par Lebronu Džeimsu vai gūt ievainojumus un nekad neizmantot savu potenciālu. Šīs ir daudzsološās mazākās monētas, “nākamais Ethereum”.

Or.

Jūs varat izvēlēties a pierādīts veterāns ar personīgo treneru komanda kuri katru dienu palīdz viņam pilnveidoties, kaut arī ažiotāža ir mazinājusies. Citiem vārdiem sakot, Ethereum.

Abām iespējām ir savi plusi un mīnusi; lēmums galu galā ir atkarīgs no jums.

Ko es pērku: Bitcoin pret Ethereum?

Ja esat dzirdējis par citām monētām, izņemot Ethereum, piemēram, Bitcoin, iespējams, esat sev jautājis: “Vai man pirkt Bitcoin vai Ethereum?”

Mēs varam palīdzēt jums izvēlēties.

Kas ir Bitcoin?

Tāpat kā Ēteris, Bitcoin ir galvenā kriptonauda. Tas ir pirmais, kas jebkad izlaists.

Satoshi Nakamoto, anonīma persona vai grupa, izveidoja Bitcoin 2009. gadā.

Kopš sākuma tas bija atvērtā koda kods, kas nozīmē, ka visi var redzēt tā kodu. Bitcoin pieder augstākā jebkad reģistrētā kriptovalūtas cena, pie tikai zem 20 000 USD. Kopš tā trakā laika cena ir kritusies. Tā ir ap $ 8.9k rakstīšanas laikā.

Cena varētu noliekt jūsu atbildi uz dilemmu “Vai man nopirkt Bitcoin” vai “Ethereum” uz abām pusēm. Ja jūs ienīstat frakcijas, bet nevēlaties tērēt pietiekami daudz, lai nopirktu visu Bitcoin, Ethereum vajadzētu būt jūsu izvēlei.

Kādas ir atšķirības starp Bitcoin un Ethereum?

Lielākā atšķirība starp Ethereum un Bitcoin ir abu monētu mērķis.

Bitcoin tika veikts aizstāt reālu naudu, kamēr Ethereum tika izveidots palīdzēt cilvēkiem izstrādāt decentralizētas lietotnes (dApps) ar pielāgotiem viedajiem līgumiem.

Abas blokķēdes rada kriptonauda (Bitcoin un Ether), lai kompensētu cilvēkiem, kuri veic darbu, lai tos nodrošinātu.

Lai gan jūs varat maksāt par lietām ar Ether, Ethereum blokķēde tika izstrādāta, ņemot vērā dažādus mērķus.

Darījuma ātrums ir vēl viena atšķirība starp Ethereum un Bitcoin.

Kamēr Ethereum varētu tikt galā 15 darījumi sekundē (un Vitaliks Buterins saka, ka tas kādreiz var sasniegt 1 miljonu sekundē), Bitcoin lidinās ap 7.

Dilemma

Kad jūs sev jautājat: “Vai man vajadzētu nopirkt Bitcoin vai Ethereum”, apsveriet šīs lietas nākt klajā ar atbildi:

  • Bitcoin ir paredzēts maksāšanai, Ethereum ir paredzēts viediem ar līgumu darbināmiem dApps.
  • Bitcoin ir gandrīz trīs reizes dārgāks, bet arī vispazīstamākā kriptovalūta pasaulē.
  • Abas nav ļoti ātri pārvietojamas mērogojamības problēmu dēļ.
  • Kura blokķēdes tehnoloģijas izmantošana jūs piesaista vairāk? Atbrīvota valūta vai drošas lietotnes?

Mana atbilde uz dilemmu “Vai man vajadzētu iegādāties Bitcoin vai Ethereum” ir pēdējā, jo viedie līgumi man šķiet daudz interesantāki. Kā ar tevi?

Kas par Litecoin pret Ethereum?

Kas ir Litecoin?

Kad jūs sev jautājat: “Vai man vajadzētu iegādāties Litecoin vai Ethereum?”, Jūs jautājat, kas jums ir vērtīgāks:

  • Gudri līgumi

vai

  • Lētāks un ātrāks (vismaz Bitcoin) maksājums

Kāpēc mēs to sakām?

Pat Čārlijs Lī, Litecoin radītājs, atzīst, ka tas vairumā veidu ir Bitcoin klons. Vienīgā atšķirība starp abiem ir tā, ka Litecoin tika izveidots, jā, jūs to uzminējāt, vieglāka Bitcoin versija.

Vai man vajadzētu iegādāties Ethereum: Litecoin uz melnas tastatūras.

Dažu tehnisku iemeslu dēļ mumbo-jumbo iesaistot Skripta algoritms, kas tiek izmantots Litecoin ieguvei, tas ir ātrāk un vieglāk raktuvēs viens pats nekā tā vecākais brālis Bitcoin.

Kāda ir atšķirība starp Litecoin un Ethereum?

The atšķirība starp Litecoin un Ethereum ir tāds pats kā tas bija salīdzinājums ar Bitcoin: mērķis.

Atbilde uz jautājumu “Vai man vajadzētu iegādāties Litecoin vai Ethereum?” paliek nemainīgs, ja vien Litecoin mērķis jums tuvāk mājām nekā Bitcoin vai Ethereum.

Bitcoin divi lielākie vājās vietasLitecoin ievērojami samazina lēnu darījumu ātrumu un cenu.

Litecoin ir daudz lētāk nekā Bitcoin, maksājot ap 48 dolāriem uz monētu. Arī Litecoin un Ethereum darījumu ātrums ir tuvu viens otram, novēršot šo negatīvo pusi.

Tātad, kas par to?

Ethereum ir balstīta uz ideju viedie līgumi kas ļauj izveidot vieds uz līgumu balstīts dApps (decentralizētas lietotnes). Litecoin ir paredzēts a šķiltavas, ātrāk un lētāk alternatīva Bitcoin, ko izmanto, lai samaksātu par lietām un galu galā aizstātu reālu naudu.

Kad jūs jautājat: “Vai man vajadzētu iegādāties Litecoin vai Ethereum?”, Es atbildu:

Kura ideja jūs piesaista vairāk, nelieli maksājumi izmantojot kriptovalūtas vai drošas lietotnes? Ja tie ir maksājumi, dodieties uz Litecoin. Ja tas ir decentralizētas lietotnes, izvēlieties Ethereum.

Kas par ieguldījumiem Ethereum?

Iepriekš mēs esam apsprieduši kriptovalūtu pirkšanu, cenšoties palīdzēt jums atbildēt uz tādiem jautājumiem kā “Vai man tagad būtu jāpērk Ethereum?”, Vai man vajadzētu iegādāties Bitcoin vai Ethereum? ”Un“ Vai man vajadzētu iegādāties Litecoin vai Ethereum? ”.

Mēs nerunājām par to, kas jums ar to jādara, tiklīdz tas jums būs.

Pārsvarā vairums kriptovalūtu pārdošanas notiek ieguldījumu iemeslu dēļ. Pastāv liela varbūtība, ka esat dzirdējuši stāstus par cilvēkiem, kuri uzlēca uz Bitcoin hype vilciens sākumā un kļuva par miljonāriem 19 gadu vecumā.

Pirms izlemjat izmēģināt pats un kamēr jūs joprojām jautājat: “Vai man vajadzētu ieguldīt Ethereum vai kādā citā kriptovalūtā?” Tā vietā, lai pateiktu mums, ka jūs to izdarīsit, apskatīsim un redzēsim, vai tas ir kaut kas, ko jūs varētu vēlēties darīt.

Kas ir īstermiņa ieguldīšana?

Īstermiņa ieguldījumi, vai uzsist, ir pirkums un cerība to drīz pārdot, lai gūtu peļņu.

Tā ir aizraujoša aktivitāte. Tam nepieciešama liela izpratne par tirgu, kurā ienākat, izlēmība un tērauda nervi.

Kriptovalūtu tirgus ir ļoti svārstīgs. Tas nozīmē, ka cenas mainās ātri, bieži vien ievērojamas summas. Liels īstermiņa ieguldītājs var ātri nopelnīt daudz naudas. Vai arī ātri zaudēt daudz naudas.

Atgriezīsimies pie šīs sadaļas galvenā jautājuma “Vai man vajadzētu ieguldīt Ethereum?”. Skaidrības labad ierobežosim investīciju apjomu īstermiņā.

Vai Ethereum ir vērts īstermiņa investīcijas? , tas ir, ja jūs varat iegūt pareizo laiku.

Kas ir ilgtermiņa ieguldījumi?

Kā norāda nosaukums, ilgtermiņa ieguldot ir kā īstermiņa brālēns. Atšķirība ir tā, ka tas viss ir par ilgtermiņa peļņa.

Ilgtermiņa ieguldījumi prasa rūpīga izpēte jo jūsu ieguldījumu apjoms parasti ir daudz lielāks. Šāda veida ieguldījumi prasa arī vēl vairāk nervu. Ir daudz grūtāk skatīties, kā jūsu izvēlētās kriptovalūtas cenas samazinās, turoties pie tām vairākas nedēļas, mēnešus vai pat gadus.

Tev ir vairāk zaudēt un vairāk iegūt ieguldot arī ilgtermiņā.

Šobrīd ap to notiek karstās Ethereum debates monētas ilgtermiņa perspektīvas. Jautājums, kas jums tagad jāuzdod sev, ir šāds: “Vai man vajadzētu ieguldīt Ethereum ilgtermiņā?”. Atbilde ir atkarīga no tā, kam jūs ticat pēc papildu pētījumu veikšanas tīmeklī.

Vai man vajadzētu iegādāties Ethereum? Viss, kas jums nepieciešams, lai pieņemtu apzinātu lēmumu

Daži cilvēki to saka Ētera cena var sasniegt 0 USD pirmo reizi, kamēr daži apgalvo, ka tas atjaunosies. Daži analītiķi pat paredz, ka Ethereum cena varētu pieaugt līdz 1000 USD līdz gada beigām, kad izstrādātāji uzlabo platformu un atrisina dažus tās mērogošanas jautājumus.

Ja jūs ticat Ethereum nākotnei, tagad ieguldot ilgtermiņa ieguldījumu šajā monētā, iespējams, vēlēsities kaut ko darīt. Ja neticat, neieguldiet. Vienkārši, pareizi?

Tātad, vai man vajadzētu iegādāties Ethereum?

Viens no veiksmīgākajiem investoriem pasaulē Vorens Bufets savu ieguldījumu stratēģiju rezumēja šādi:

“Daudz labāk ir nopirkt brīnišķīgu uzņēmumu par taisnīgu cenu nekā godīgu uzņēmumu par brīnišķīgu cenu.”

Bufeta kungs atbalsta arī ilgtermiņa ieguldījumu iespējas, sakot:

“Pērciet tikai kaut ko tādu, ko jūs ar prieku turētu, ja tirgus būtu slēgts uz desmit gadiem.”

To sakot, Vorens Bufets pats netic kriptovalūtām.

Tātad, kad jūs man jautājat: “Vai man vajadzētu ieguldīt Ethereum?”, Es varu tikai teikt, ka Eteres cena nesen ir samazinājusies, tāpēc tagad ir labs laiks pirkt, pieņemot, ka jūs tam ticat Ethereum ir brīnišķīga kriptonauda, ​​un jūs ieguldāt summu, kuru nebaidāties zaudēt.

Runājot par kriptovalūtu zaudēšanu, jūs nevēlaties, lai tas notiktu tikai tāpēc, ka izvēlējāties nedrošu maku. To sakot, ja jūs nolemjat veikt a ilgtermiņa ieguldījumi, ieteicams iegūt aparatūras maks, piemēram, Virsgrāmata Nano S un Trezor modelis T..

Jums arī jāzina vienkāršākais veids, kā iegādāties EthereumVienkāršs. Tā ir droša maksājumu apstrāde, kas ļauj iegādāties kriptovalūtas ar savu kredītkarti.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me