Vai man vajadzētu iegādāties Litecoin – vai Litecoin ir labs ieguldījums?

Investīciju izvēle var sagādāt galvassāpes, it īpaši tāpēc, ka tirgi mainās tik ātri. Viena no veiksmīgākajām 2017. gada monētām bija Litecoin, kas tikai 12 mēnešos palielināja tās vērtību par vairāk nekā 5000%.

Litecoin sākotnēji tika izveidots 2011. gadā pēc tam, kad tas izveidoja atjauninātu Bitcoin klienta versiju. Tāpēc to dažreiz sauc par Bitcoin-Lite! Neuztraucieties, tas viss tiks izskaidrots!

Šajā pilnīgajā ceļvedī mēs jums pastāstīsim visu, kas jums jāzina par Litecoin. Tas sāksies ar nelielu pamatinformāciju par to, kas ir Litecoin, un vai mēs domājam, ka tas ir labs vai slikts ieguldījums. Mēs arī parādīsim, kā iegādāties Litecoin un kurā makā tas būtu jāuzglabā.

Tātad līdz šīs rokasgrāmatas beigām jūsu jautājums “Vai man vajadzētu iegādāties Litecoin?” būs mazliet vieglāk atbildēt. Nu … ko jūs gaidāt ?! Ienirstam iekšā!

Vai man vajadzētu iegādāties Litecoin: kas ir Litecoin?

Litecoin, kas pazīstams arī ar valūtas kodu LTC, 2011. gadā izveidoja Čārlijs Lī. Lī vēlējās mainīt Bitcoin blokķēdi, lai padarītu to “vieglāku”, kas nozīmē, ka tas var apstrādāt darījumus ātrāk un lētāk. Lai to izdarītu, viņš izveidoja Bitcoin blokķēdi.

Jaunākais atrastais Coinbase kupons:

Vai jūs domājat, kas ir dakša?

Nu, dakša ir tad, kad jauna blokķēde paņem sākotnējo kodu no iepriekšējās blokķēdes, bet veic izmaiņas tehnoloģijā, lai uzlabotu to, ko tā var un ko nevar darīt. Tieši to darīja Litecoin. Tas izmantoja sākotnējo Bitcoin blokķēdi, bet padarīja to ātrāku un lētāku lietošanu!

Dakšas kriptovalūtas pasaulē notiek visu laiku. Citas monētas, piemēram, Bitcoin Classic, Bitcoin Unlimited un Bitcoin Cash, ir sākotnējā Bitcoin blokķēdes dakšas. Ethereum bija arī Ethereum Classic dakša! Šeit ir daži uzlabojumi, kurus Litecoin veica no Bitcoin blokķēdes.

Kalnrūpniecība

Bitcoin ieguve tagad ir kļuvusi ļoti sarežģīta cilvēkiem, kuriem nepieder dārga aparatūra. Kad cilvēki iegūst Bitcoin, viņi izmanto savu skaitļošanas jaudu, lai palīdzētu pārbaudīt darījumus tīklā un saņemtu papildu Bitcoin kā atlīdzību.

Kaut arī patiesībā jūs nekad neredzat, kas notiek, šī papildu spēja atrisina patiešām sarežģītas matemātiskas problēmas. Šīs problēmas ir tik sarežģītas, ka neviens cilvēks to nevarētu atrisināt, tāpēc mēs izmantojam superdatorus! Tas padara blokķēdes tehnoloģiju tik drošu un decentralizētu.

Tomēr, tā kā arvien vairāk cilvēku lieto Bitcoin, tīkls kļūst lielāks. Ir vairāk datoru, kas mēģina iegūt Bitcoin, kas nozīmē lielāku konkurenci. Aparatūra, kas nepieciešama veiksmīgam kalnračam, kļūst arvien dārgāka un prasa vairāk elektroenerģijas.

Litecoin atrisināja šo problēmu, mainot to, kā blokķēde pārbauda darījumus. Tā vietā, lai izmantotu dārgu ASICS (lietojumprogrammas integrēto shēmu), tā izmanto GPU (grafikas procesori). GPU ir daudz lētāki un patērē mazāk enerģijas, kas nozīmē, ka ikviens var rakt Litecoin!

Ja neesat īsti pārliecināts, ko nozīmē šis žargons – būtībā ASICS un GPU ir dažāda veida datortehnika.

Salīdziniet kriptogrāfijas biržas blakus ar citiem

Vai tu zināji?

Vai esat kādreiz domājis, kuras kriptogrāfijas biržas vislabāk atbilst jūsu tirdzniecības mērķiem?

Skat & salīdziniet TOP3 kriptogrāfijas biržas blakus

Darījumu ātrums un maksa

Laiks, kas nepieciešams, lai apstiprinātu Bitcoin darījumu, ir aptuveni 10 minūtes. Reālajā pasaulē tas notiek diezgan lēni. Tā kā Litecoin ir vieglāka Bitcoin versija, tā vidējais darījumu ātrums ir aptuveni 2 ½ minūtes!

Ļaujot cilvēkiem izmantot GPU raktuvēs, tas paātrina tīklu ikvienam. Ātrāka darījumu maksa nav vienīgais ieguvums no Bitcoin, kas ir Litecoin. Vidējās Litecoin darījuma nosūtīšanas izmaksas ir 0,23 ASV dolāri, kamēr vidējās Bitcoin darījuma izmaksas 2,83 ASV dolāri.

Tātad, kā redzat, ir diezgan liela atšķirība?

Nav plūdu uzbrukuma draudu

2015. gadā Bitcoin klients piedzīvoja plūdu uzbrukumu, kur tīklā tika nosūtīti simtiem tūkstošu surogātpasta darījumu! Plūdu uzbrukuma mērķis ir kā vīruss – slikti cilvēki mēģina sabojāt sistēmu.

Iedomājieties, ja kāds jums vienlaikus nosūtīja 200 000 e-pasta ziņojumu. Tīkls nevarētu apstrādāt tik daudz darījumu (e-pastus), un tas izraisītu servera pārtraukumu!

Čārlijs Lī pamanīja plūdu uzbrukumu draudus, 2011. gadā būvējot Litecoin, un nolēma pārliecināties, ka tas nenotiks ar viņa blokķēdi! Litecoin mērķis ir atrisināt Bitcoin mērogojamības problēmas – tas nozīmē, lai tīklā vienā reizē varētu notikt vairāk darījumu.

Tātad, tagad jūs zināt pamatinformāciju par Litecoin, apskatīsim, vai Litecoin ir labs vai slikts īstermiņa ieguldījums.

Vai man vajadzētu iegādāties Litecoin kā īstermiņa ieguldījumu?

Kad cilvēki iegulda naudu kriptovalūtā, viņiem vajadzētu izlemt, vai viņi vēlas turēt savas monētas īstermiņā vai ilgtermiņā. Aprakstot ieguldījumu kā īsu termiņu, mēs parasti domājam no 1 līdz 12 mēnešiem. Tomēr pieredzējušāki tirgotāji var redzēt īslaicīgu dienu, stundu vai pat minūšu ieguldījumu!

Tas varētu būt tāpēc, ka investori sagaida notikumu, kas palielinās monētas vērtību, bet pēc tam viņi sagaida, ka pēc tam cena samazināsies. Piemēram, ja jūs no 2017. gada novembra līdz 2018. gada februārim būtu veicis īstermiņa ieguldījumu Unikoin Gold (UKG), jūs būtu guvis vairāk nekā 600% peļņu! Tas ir laba īstermiņa ieguldījuma piemērs.

Tomēr, ja jūs turētos pie tā daudz ilgāk, vērtība būtu samazinājusies līdz sākotnējai cenai! Tātad, tagad, kad jūs zināt, kas ir īstermiņa ieguldījums, apskatīsim dažas īstermiņa ieguldījumu Litecoin priekšrocības un trūkumus.

Priekšrocības

 • Liels tirdzniecības apjoms: Litecoin tirgo kopš 2011. gada, un tā ir izveidota desmit labāko monēta. Tas nozīmē, ka tā ir populāra izvēle investoriem. Ja kriptovalūtai ir liels tirdzniecības apjoms, tas nozīmē, ka jums nebūs problēmu atrast pircējus, kuriem pārdot. Ja tirdzniecības apjoms ir mazs, tas nozīmē, ka jums varētu būt grūti atrast pircēju!
 • Iekļauts Coinbase: Monētu bāze apstrādā vairāk kriptovalūtas darījumu nekā jebkura cita valūtas maiņa, kaut arī tām ir uzskaitītas tikai četras monētas! Viens no tiem ir Litecoin, kas nozīmē, ka jūs varat viegli pirkt un pārdot savas monētas. Vēl labāk, jūs varat iemaksāt un izņemt naudu reālajā pasaulē! Tā ir milzīga priekšrocība, ko Litecoin piedāvā citām monētām.

Trūkumi

 • Nepastāvība: Kriptovalūtu tirgos liela problēma ir nestabilitāte. Nepastāvība nozīmē, ka monētas cena ļoti ātri pieaug vai pazeminās. Tas var radīt īstermiņa ieguldījumu Litecoin paaugstinātu risku. Piemēram, ja jūs 2017. gada decembra beigās esat iegādājies Litecoin, tā mēnesi vēlāk cena samazinājās par vairāk nekā 50%!

Vai man vajadzētu iegādāties Litecoin kā ilgtermiņa ieguldījumu?

Kad cilvēki iegulda kriptovalūtā ilgtermiņā, viņi sagaida, ka viņu vērtība lēnām pieaugs. Tas parasti nozīmē, ka viņi negaida lielu tirgus svārstīgumu un ka monēta ir ar zemu risku. Mazāk pieredzējušiem tirgotājiem, kuri nespēj tikt galā ar lielām cenu kustībām, ilgtermiņa ieguldījumi ir piemērotāki! Ilgtermiņa ieguldījums parasti ir 1 gads vai ilgāks.

Labs ilgtermiņa ieguldījumu piemērs ir Bitcoin. Ja jūs 2011. gadā būtu iegādājies 1 Bitcoin, tas jums būtu izmaksājis apmēram 30 centus. Ja jūs būtu pietiekami drosmīgs, lai to noturētu līdz 2018. gadam, šī 1 Bitcoin vērtība būtu virs 10 000 USD!

Tagad, kad jūs zināt, kas ir ilgtermiņa ieguldījums, apskatīsim dažas Litecoin ilgtermiņa priekšrocības un trūkumus!

Priekšrocības

 • Pilna laika vadība: Litecoin radītājs Čārlijs Lī tagad pie projekta strādā pilnu slodzi. Lī ir arī ļoti pieredzējušu blokķēdes ekspertu komanda, kas palīdz uzņēmumam augt.
 • Dibināts: Litecoin ir viena no visizplatītākajām kriptovalūtām, ar vairāk nekā 7 gadu tirdzniecību. Patiesībā tā bija pirmā alt-monēta! Tas padara Litecoin ieguldījumus mazāku risku, salīdzinot ar dažām jaunākām monētām.
 • Mazie ieguldījumi: Ja vēlaties veikt ilgtermiņa Litecoin ieguldījumu, varat regulāri ieguldīt nelielas summas. Tas ļaus jums pasargāt sevi no jebkādām īstermiņa cenu izmaiņām.

Trūkumi

 • Blockchain mērogojamība: Mērogojamības jautājumi ir kaut kas tāds, kuru mērķis ir atrisināt lielāko daļu blockchain projektu. Mērogojamības problēmu risināšana nozīmē, ka blokķēde nepalēninās, jo vairāk cilvēku to izmanto. Šobrīd Litecoin var apstrādāt aptuveni 56 darījumus sekundē. Kas ir labi, salīdzinot ar Bitcoin 7 darījumiem sekundē. Tomēr tas ir ātri jāizgatavo, lai tas būtu noderīgs nākotnē.

Vai man vajadzētu iegādāties Litecoin: kā es varu ieguldīt Litecoin?

Viena no galvenajām investīciju Litecoin priekšrocībām ir tā, ka jūs to varat viegli iegādāties, izmantojot tādus naudas līdzekļus kā USD, EUR un GBP! Tas atvieglo, jo jūs varat izmantot savu debetkarti vai kredītkarti un pat bankas pārskaitījumu (pat PayPal tiek pieņemts Coinbase!).

Tas atšķiras no daudzām citām kriptovalūtām. Parasti, lai iegūtu citas kriptovalūtas, jums ir jāmaina Bitcoin vai Ether, jūs nevarat tos vienkārši iegādāties no brokera, piemēram, Litecoin!

Labākais veids, kā iegādāties Litecoin, ir Coinbase, tie ir vispopulārākā brokeru birža, un tā ir lieliska iesācējiem. Ļaujiet jums pakāpeniski iepazīties ar Litecoin pirkšanas procesu, pievienojot dažus noderīgus attēlus.

Atveriet kontu vietnē Coinbase

 1. Pirmkārt, jums būs jāapmeklē Coinbase vietne, kuru varat izdarīt noklikšķinot uz šīs saites.
 2. Jums būs jānorāda pilns vārds, e-pasta adrese un droša parole. Pārliecinieties, ka tas ir drošībā!
 3. Pēc tam jums būs jāapstiprina mobilā tālruņa numurs. Kad esat saņēmis īsziņu, ievadiet kodu Coinbase.
 4. Apsveicam, jums tagad ir konts Coinbase!

Pārbaudiet savu identitāti, pirms pērkat Litecoin vietnē Coinbase

 1. Klikšķiniet uz Pirkt Pārdot ekrāna augšdaļā.

  Litecoin pirkšana uz monētu bāzes

 2. Tagad jums pateiks, ka jums jāpievieno maksājuma veids. Klikšķiniet uz Pievienojiet maksājuma veidu.

  Kā pievienot maksājuma veidu vietnē Coinbase

 3. Jums tiks vaicāts, vai vēlaties pievienot bankas izrakstu vai debetkarti / kredītkarti. Šajā piemērā mēs pievienosim debetkarti / kredītkarti, jo tas ir ātrākais iemaksas veids.

  Kā pievienot kontu Coinbase

 4. Tā kā Coinbase ir viena no drošākajām biržām, no kuras iegādāties, viņi ļoti nopietni uztver drošību. Tagad jums būs jāpārbauda sava identitāte. Klikšķiniet uz Augšupielādes ID.
 5. Jūs varat augšupielādēt vai nu pasi, vadītāja apliecību vai valsts izdotu ID karti. Noklikšķiniet uz tā, kuru vēlaties augšupielādēt.

  Kā Coinbase atlasīt ID veidu

 6. Pēc tam jums tiks jautāts, kā vēlaties augšupielādēt savu ID. Jūs varat izvēlēties tīmekļa kameru, mobilo kameru vai failu augšupielādi.

  Kā augšupielādēt fotoattēlu vietnē Coinbase

 7. Kad būsiet augšupielādējis savu personu apliecinošo dokumentu, jūs saņemsiet tālāk sniegto apstiprinājumu.

  Identitātes pārbaude vietnē Coinbase

  Ja attēla kvalitāte nav pietiekami skaidra, jums tiks lūgts to augšupielādēt vēlreiz.

 8. Tagad jums būs jāievada debetkartes / kredītkartes norēķinu adrese. Pārliecinieties, vai tā atbilst jūsu mājas adresei, jo jums, iespējams, tiks lūgts to pārbaudīt vēlāk.Norēķinu adrese vietnē Coinbase
 9. Tagad jums būs jāievada debetkartes / kredītkartes dati. Neuztraucieties, Coinbase vietne ir ļoti droša, un viņi nekad neredz jūsu kartes informāciju, jo numuri ir šifrēti.

  vai man vajadzētu nopirkt litecoin

 10. Apsveicam, jūs tagad esat pārbaudījis savu identitāti un pievienojis maksājuma veidu! Tagad ejam un nopērkam Litecoin!

Kā ieguldīt Litecoin vietnē Coinbase

Tagad, kad jūsu konts ir izveidots, jūs tagad esat gatavs veikt savu pirmo Litecoin tirdzniecību!

 1. Klikšķiniet uz Pirkt Pārdot. Ja esat pareizi ievērojis mūsu verifikācijas rokasgrāmatu, jūsu lapai jāatbilst zemāk redzamajam attēlam. Pēc tam noklikšķiniet uz Litecoin.

  Litecoin pirkšana Coinbase

 2. Tagad jums jāievada Litecoin daudzums, kuru vēlaties iegādāties (lodziņā LTC). Vai arī cik daudz jūs vēlaties tērēt (vietējās valūtas lodziņā). Kad jūs to izdarīsit, Litecoin vai naudas summa tiks konvertēta otrajā lodziņā. Zemāk redzamajā piemērā mēs izmantojam GBP, un cena mūsu tirdzniecības brīdī bija 1 LTC = £ 122.76. Tomēr kriptovalūtu cenas visu laiku mainās, tāpēc Litecoin cena, pērkot to, iespējams, būs atšķirīga!Kā nopirkt Litecoin vietnē Coinbase
 3. Kad esat noklikšķinājis uz Pērciet Litecoin, jums tiks lūgts apstiprināt maksājuma informāciju. Iestatot to agrāk, varat noklikšķināt uz Apstiprināt.
 4. Apsveicam! Tagad esat veiksmīgi ieguldījis Litecoin. Atcerieties, ka, ja izmantojat debetkarti / kredītkarti, tam ir jābūt tūlītējam. Tomēr, ja esat nolēmis reģistrēt savu bankas kontu, maksājuma apstiprināšana prasīs dažas dienas.
 5. Tagad, kad jūsu Coinbase kontā ir daži Litecoin, ir pienācis laiks tos pārsūtīt uz savu maku. Sāksim ar izpratni, kāpēc ir svarīgi pārvietot monētas ārpus biržas.

Vai man vajadzētu iegādāties Litecoin: kur glabāt savu Litecoin un glabāt to drošībā?

Pērkot kriptogrāfiju no brokeru biržas, piemēram, Coinbase, jūs izmantojat trešās puses uzņēmumu. Tas nozīmē, ka, kaut arī jums pieder Litecoin (uz papīra), to glabā un kontrolē Coinbase. Kaut arī Coinbase ir droša apmaiņa, ja tās tiktu uzlauztas, jūs varētu uz visiem laikiem zaudēt visas savas monētas!

Nereti tiek uzlauzta trešo pušu apmaiņa. Piemēram, Bitfloor biržas serveri tika uzlauzti 2012. gadā, un hakeri nozaga vairāk nekā 24 000 Bitcoins. Tagad tā vērtība ir vairāk nekā 200 miljoni USD! Līdzīgs uzbrukums notika ar populāro biržu Poloniex, kur viņiem nozagti 12% Bitcoins.

Šie ir tikai divi piemēri, taču ir daudz vairāk. Tāpēc ir ļoti svarīgi izmantot seifu, kurā jūs pilnībā kontrolējat savu kriptogrāfiju. Tātad, tiklīdz esat iegādājies Litecoin vietnē Coinbase, jums tas jānosūta uz drošu maku.

Maka izvēle īstermiņa Litecoin ieguldījumiem

Ir daudz dažādu Litecoin maku veidu, no kuriem izvēlēties. Daži no tiem ir labāki drošībai, bet citi – ērtībai.

Ja jūs vēlaties ieguldīt Litecoin īstermiņā, es iesaku izmantot programmatūras maku. Šie maki ļauj jums pilnībā kontrolēt savas privātās atslēgas, un, ja nepieciešams, varat ātri nosūtīt vai saņemt monētas. Ir daudz programmatūras maciņu, no kuriem izvēlēties, taču tas, ko iesaku, ir Exodus.

Exodus ir vairāku kriptovalūtu maks, kas atbalsta 8 monētas, ieskaitot Litecoin. Tas ir ļoti populārs, jo ir ērti lietojams un piedāvā labu drošības līmeni.

Pārbaudiet mūsu Exodus seifa apskats!

Maka izvēle ilgtermiņa ieguldījumiem Litecoin

Ja jūs vēlaties turēt savu Litecoin ilgtermiņā, vislabāk būtu izmantot aparatūras maku. Šī ir visdrošākā iespēja; tomēr tas ir mazāk ērti nekā galddatorā vai mobilajā seifā, ja nepieciešama ātra piekļuve monētām.

Vispopulārākais aparatūras maks ir Ledger Nano S, taču tam ir pievienota cenu zīme!

Aparatūras seifa drošība ir tāda, ka jūsu privātās atslēgas tiek glabātas aparatūras ierīcē (piemēram, USB). Jums ir arī dažādas atkopšanas iespējas, kas jūsu kriptonauda ir īpaši droša!

Aparatūras maks ir kā milzīgs seifs, tomēr tas ir vēl drošāks, jo, ja aparatūra tiek nozagta, jūs joprojām varat atgūt kriptonauda.!

Lai iegūtu vairāk informācijas par to, kā darbojas maki, skatiet mūsu ceļvedi šeit: Kā izvēlēties labāko kriptonauda maku

Vai man vajadzētu nopirkt Litecoin: secinājums

Ja esat izlasījis šo rokasgrāmatu no sākuma līdz beigām, jums tagad vajadzētu labi saprast, kā darbojas Litecoin. Jums vairs nevajadzētu uzdot jautājumu “Vai man vajadzētu iegādāties Litecoin?”.

Vissvarīgākais pirms ieguldījuma veikšanas jebkurā kriptovalūtā ir daudz pētījumu veikšana! Kā mēs paskaidrojām mūsu ceļvedī, cenas ir ļoti nestabilas, un pastāv riski. Tātad, jums kādreiz vajadzētu tērēt tikai to, ko varat atļauties zaudēt! Nav garantiju.

Ja tomēr nolemjat iegādāties Litecoin, tad šī rokasgrāmata ir parādījusi visu, kas jums jāzina, lai to izdarītu. Neaizmirstiet arī to, cik svarīgi to uzglabāt drošā makā.

Kādas ir jūsu domas par Litecoin? Vai jūs domājat, ka tas ir labs vai slikts ieguldījums? Paziņojiet mums savas domas!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me