Virsgrāmatas seifa apskats

Jūs droši vien esat dzirdējuši par visiem dažāda veida kriptogrāfijas maki, tomēr tik dažādas iespējas apgrūtina uzticamākās izvēli. Šodien mēs apskatīsim Ledger Nano S un uzzināsim, cik tā ir droša.

Ledger Nano S ir viens no populārākajiem un ieteicamākajiem kriptogrāfijas makiem tirgū. Tomēr ir svarīgi pieminēt, ka, lai uzglabātu savus bitkoīnus, jums faktiski būs jāpērk Ledger maks.

Šajā pārskatā es jūs iepazīstināšu ar Ledger maku un paskaidrošu, kā tas darbojas. Es arī pārdzīvošu to priekšrocības un trūkumi kā arī pilnīgu tā drošības elementu pārskatu. Visbeidzot, es jums parādīšu, kā to izdarīt uzstādīt kā arī saņemt un nosūtīt monētas.

Sāksim ar to, lai uzzinātu, kāds ir Ledger maks!

Plusi

  • Ļoti droša
  • Aizsardzība pret fiziskiem bojājumiem
  • Atbalsta vairāk nekā 1500 monētas un žetonus

Cons

  • Salīdzinoši dārga

Kas ir Virsgrāmatas maks?

The Virsgrāmata Nano S saukts arī par Virsgrāmatas maks, ir aparatūras kriptonauda maks kas ļauj droši uzglabāt kriptonauda. Ne tikai tas, bet tas ļauj nosūtīt un saņemt arī daudz dažādu kriptovalūtu.

Uzņēmums, kas atrodas virsgrāmatas, ir a Francijas jaunuzņēmums kuri 2014. gadā izlaida savu pirmo maku. Kopš tā laika viņi ir kļuvuši par tirgus līderi aparatūras maku nozarē. Patiesībā Ledger maks ir tik veiksmīgs, ka ir pārdots vairāk nekā 1 miljons ierīču!

Tātad, kas ir virsgrāmatas aparatūras maks?

Pirms es paskaidroju, kā darbojas aparatūras maks, ieteicams to saprast kā darbojas programmatūras maks.

Lielākā daļa cilvēku glabā savas kriptovalūtas programmatūras makā, kas var lejupielādēt uz darbvirsmas / klēpjdatora vai mobilās ierīces. Šiem ir daudz priekšrocību, piemēram, tas ir patiešām ērti nosūtīt monētas citai personai, kā arī ir bez maksas.

Virsgrāmatas seifa apskats: virsgrāmatas ierīce.

Tomēr dažreiz viņi ir neaizsargāti pret uzlaušanu. Tas ir tāpēc, ka hakeris spēj instalēt ļaunprātīgu programmatūru ierīcē un inficējiet lietotāja datoru ar atslēgu reģistrētāju, kas ļauj viņiem nozagt jūsu seifa privātās atslēgas un tajās saglabātās kriptovalūtas..

Tas ir kā aparatūras maki, piemēram, Nano Ledger S, ir atšķirīgi. Tā vietā, lai jūsu privātās atslēgas un kriptonauda tiktu turētas programmatūras platformā, tās ir tur uz fiziskas aparatūras ierīces! Tas arī nozīmē, ka jūsu monētas vienmēr tiek turētas bezsaistē, padarot to gandrīz neiespējamu piekļūt tiem no attāluma.

Tabula: Galvenā informācija par Ledger Nano X un Nano S

Ja hakeris vēlētos nozagt kriptovalūtas, kas tika glabātas jūsu Ledger makā, viņam vajadzēs ne tikai nozagt ierīci, bet arī jūsu slepenā tapa. Drošības funkcijas ir pat lielākas par šo, taču es par to runāšu sīkāk vēlāk!

Tātad, tagad, kad jūs zināt, ko maks dara, noskaidrosim, kādas kriptovalūtas atbalsta Ledger Nano S!

Atrasts jaunākais virsgrāmatas maka kupons:

Ledger Nano S atbalstītās monētas

Kā jūs droši vien zināt, tagad ir vairāk nekā 1500 dažādu kriptovalūtas pieejami pirkšanai un pārdošanai, katru dienu pievienojot arvien vairāk. Diemžēl pasaulē nav maka, kas tos visus uzglabātu, un dažos makos var uzglabāt tikai vienu noteiktu monētu.

Par laimi, tomēr Ledger maks ir vairāku valūtu maks, kas nozīmē, ka ir iespējams uzglabāt daudz dažādu monētu.

Virsgrāmatas maku var atbalstīt 26 monētas un vairāk nekā 1500 žetonu. Tas ietver tādas acīmredzamas monētas kā Bitcoin, Ethereum, Ripple, Litecoin un Bitcoin Cash, kā arī mazāk populāras monētas, piemēram, Ubiq, Hcash un Stratis! Jūs varat arī saistiet savu Ledger Nano S uz makiem, piemēram MEW un NEON, lai jūs varētu saglabāt visus Ethereum un NEO žetonus arī savā virsgrāmatā.

Virsgrāmatas seifa apskats: Virsgrāmatas maki.

Ledger Nano S komanda nepārtraukti strādā, lai papildinātu savu atbalstīto kriptovalūtu sarakstu, un IOTA ir viena no nākamajām lielajām monētām, ko paredzēts iekļaut!

Tātad, tagad, kad jūs zināt, kas Ledger Nano S atbalstītās monētas ir, šīs rokasgrāmatas nākamā daļa aptvers Ledger seifa priekšrocības.

Salīdziniet Virsgrāmatas maku blakus citiem

Vai tu zināji?

Salīdziniet Virsgrāmatas maku blakus citiem

Visas šifrēšanas biržas var izskatīties līdzīgas jums, taču tās ir NEVIS vienādi!

Jā! Parādiet man Salīdzināšanas diagrammu

Ledger Nano S priekšrocības

Kā jūs droši vien izdomājāt, galvenā priekšrocība pirkt Ledger maku ir tas, ka tas ir drošākais monētu glabāšanas veids! Patiesībā aparatūras seifam ir tikpat tuvu, lai kriptonauda tiktu glabāta reālā pasaules seifā! Bet kāpēc?

Nu, kā jau minēju iepriekš, programmatūras maki var būt uzlauzts ja ierīce ir inficēta ar ļaunprātīgu programmatūru, vīruss vai atslēgu reģistrētājs. Hakeri mēģina nozagt jūsu privātās atslēgas, kas viņiem ļautu pilnībā piekļūt jūsu seifam.

Ar Virsgrāmata Nano S, jūsu privātās atslēgas tiek glabātas faktiskajā ierīcē. Turklāt, kā vienmēr ir maks bezsaistē (ja vien sūtāt līdzekļus – par to vēlāk), neviens nevar mēģināt tiem piekļūt, izmantojot interneta savienojumu.

Saņemot ierīci, jums tas tiks prasīts izvēlieties piespraudes numuru, kurai jābūt vismaz 4 cipariem. Tikai jums vajadzētu zināt šo PIN numuru, un jums tas būs manuāli jāievada ierīcē katru reizi, kad vēlaties to izmantot.

Virsgrāmatas seifa apskats: drošība.

Ir papildu drošības slānis arī kas jūs aizsargā, ja to kādreiz aizmirstat. Pēc PIN koda apstiprināšanas jums tiks piešķirts a 24 vārdu atkopšanas frāze. Tas atkal tiek parādīts virsgrāmatas ekrānā, tāpēc tam nevar piekļūt neviens cits kā jūs. Gadījumā, ja esat aizmirsis piespraudi, ierīcē varat vienkārši ievadīt atkopšanas frāzi un pēc tam izveidot jaunu tapu.

Izstrādātāji arī izlaiž regulārus programmaparatūras atjauninājumus. Tātad, lai nodrošinātu, ka aparatūras ierīce paliek droša, jums ir jāveic regulāri Atjaunināts.

Vēl viena drošības iezīme ir Virsgrāmatas aizsardzība pret fiziskiem bojājumiem. Ledger Nano S ir veidots, izmantojot ļoti izturīgi materiāli, ieskaitot vāku, kas izgatavots no nerūsējošais tērauds. Tas nodrošina, ka, izdarot kļūdu, to nometot, ierīcei būs ļoti grūti sabojāties.

Tomēr ideāla produkta nav, vai ne? Tātad, pat virsgrāmatas drošība ir viena no labākajām nozarē, jāņem vērā arī daži trūkumi. Es tos apspriedīšu tālāk.

Ledger Nano S trūkumi

Pirmkārt, atšķirībā no programmatūras makiem, Nano Ledger S nav bezmaksas. Ja seifu iegādājaties tieši no Ledger wallet vietnes, tas jums izmaksās ap 59 EUR. Lai gan jūs, iespējams, varētu to iegādāties lētāk no cita mazumtirgotāja (piemēram, Amazon), es neieteiktu jūs to darāt.

Tas ir tāpēc, ka jūs nevar garantēt ka pārdevējs aparatūras ierīcē nav instalējis vīrusu, kas pēc tam varētu viņiem piekļūt jūsu seifam. Vienmēr pērciet tieši no oficiālais ražotājs, ko jūs varat darīt šeit!

Virsgrāmatas seifa apskats: Ledger Nano S cenu noteikšana.

Vēl viens trūkums ir tā neērtības. Kad būs jāsūta monētas kādam citam, jums tas būs nepieciešams kontaktdakša jūsu Nano Ledger S savā darbvirsmas ierīce. To darot, pēc tam jums būs jāievada savs PIN kods. Tas ir daudz mazāk ērti nekā programmatūras maka izmantošana, jo līdzekļu pārskaitīšana prasa vairāk laika un pūļu.

Jums arī jāņem vērā, ka Ledger maku ir mazāk lietotājam draudzīgs nekā daži pieejamie programmatūras maki. Pirms uzstādīšanas ir ļoti svarīgi izlasīt lietošanas instrukciju.

Tātad, tagad, kad jūs zināt Ledger Nano S priekšrocības un trūkumus, es tagad atbildēšu uz jautājumu, vai tiešām nav iespējams uzlauzt!

Vai virsgrāmatas maks ir izturīgs pret uzlaušanu?

Noskaidrosim kas notiktu ja hakerim izdevās fiziski nozagt jūsu Ledger maku.

Pirmkārt, lai piekļūtu jūsu līdzekļiem, hakerim būtu nepieciešams jūsu personīgais piespraust, kas ir tikai jums. Viņiem tiktu dota trīs mēģinājumi ievadot pareizo piespraudes numuru un trīs reizes nepareizi ievadot piespraudi, Virsgrāmata tiks iestatīta pēc laika lokauts. Šī ir lieliska drošības funkcija, jo tā dod jums laiku, lai atgūtu piekļuvi Ledger seifam, ievadot rezerves parole.

Tomēr ir kāds interesants stāsts, kuru žurnālists izlaida vietnē Wired.com 2017. gada beigās, kurš paskaidroja, kā viņš pazaudēja gan savu piespraudes numuru, kā arī viņa atkopšanas frāze. Žurnālistam bija vairāk nekā USD 30 000 kriptonauda, ​​kas bija viņa Nano Ledger S, un viņam nebija iespējas piekļūt līdzekļiem.

Tabula: Ledger Nano S un Trezor One drošības elementi

Žurnālistam izdevās atrast a programmēšanas ģēnijs kurš atrada ievainojamību Ledger seifa jaunākajā versijā, kas ļāva viņam ignorēt neseno drošības atjauninājumu. Pēc programmētāja sniegto norādījumu izpildīšanas Žurnālists kaut kā spēja atgūt piekļuvi savam maciņam.

Lai gan Virsgrāmata Nano S komanda apgalvo, ka šis drošības trūkums kopš tā laika ir novērsts, un tas parāda, ka nekas nekad nav 100% drošs. Pat visdrošākās velves pasaulē ir uzlauztas iepriekš, tāpēc atcerieties tikai to, ka, lai gan aparatūras maks padara gandrīz neiespējamu kādam nozagt jūsu līdzekļus, nekas nekad nav drošs.

Patiesībā, ja jūs būtu tādā pašā stāvoklī kā žurnālists, jūs nekad nevarēsiet atgūt savus līdzekļus. Virsgrāmatai Nano S nekad nav piekļuves jūsu privātajām atslēgām, tāpēc jūs esat atbildīgs par to drošību.

Kas nāk virsgrāmatas maka paketē

Vai vēlaties uzzināt, kas ir iekļauts, pērkot Ledger maku? Nu, šeit ir saraksts ar lietām, ko jūs darīsit atrast lodziņā:

  • Virsgrāmata Nano S
  • Instrukciju karte
  • Atslēgu piekariņš
  • Aukla
  • Atkopšanas karte
  • USB kabelis

Lai gan es to minēju iepriekš, es tikai vēlos jums to atgādināt nekad nopirkt Ledger maku no jebkur citur, izņemot oficiālo vietni.

Kā iestatīt virsgrāmatas maku

Ja esat izlasījis šo Virsgrāmatas seifa ceļvedis līdz šim jums tagad vajadzētu būt labai idejai par to, ko maks dara, ar ko tas atšķiras no programmatūras maka, un priekšrocības un trūkumi. Arī es esmu izpētījis seifa drošību.

Tātad, ja esat nolēmis tādu iegādāties (vai jums tāds jau ir), es jums tagad parādīšu kā to uzstādīt!

1. Pirmkārt, jums būs jāievieto Ledger Nano S ierīces USB portā.

2. Tagad jums vajadzētu redzēt "Konfigurēt kā jaunu ierīci" virsgrāmatas seifa ekrānā. Nospiežot pogu labajā pusē, jūs izvēlaties "Jā".

Virsgrāmatas seifa apskats: konfigurācija

3. Tagad jūsu ierīcē tiks instalēti nepieciešamie draiveri.

4. Tagad jums tiks lūgts izvēlēties PIN numuru. Lai sāktu procesu, vienlaikus nospiediet gan kreiso, gan labo pogu.

Virsgrāmatas seifa apskats: PIN koda izvēle.

5. Jūs varat izvēlēties jebkuru PIN numuru kombināciju, ja vien tas ir no 4 līdz 8 cipariem. Tomēr nevar būt viegli uzminēt tādas kombinācijas kā “1,2,3,4” vai “9,9,9,9”. Turklāt jums tas būs jāievada PIN kods katru reizi, kad vēlaties izmantot Ledger maku, tāpēc neaizmirstiet to!

6. Kad esat ievadījis PIN numuru un esat ar to apmierināts, jums tiks lūgts to ievadīt vēlreiz. Tas ir paredzēts, lai pārliecinātos, ka neesat kļūdījies.

7. Tiklīdz esat apstiprinājis savu PIN numuru, virsgrāmatas maciņš jums liks pierakstīt savu dublējuma atkopšanas frāze.

Virsgrāmatas seifa apskats: atkopšanas frāze.

8. Ir ļoti svarīgi, lai jūs pierakstītu 24 vārdu atkopšanas frāze un tad turiet to kaut kur drošā vietā. Tas varētu būt pēdējais, kas pastāv starp jums zaudēt savus līdzekļus. Atcerieties, ka, ja esat aizmirsis savu PIN numuru vai ja jūsu ierīce ir nozagta, jūsu ieejas frāze ļaus piekļūt monētām.

9. Katrs no 24 vārdiem tiks parādīts ekrānā atsevišķi. Pēc tam ierīce jūs pārbaudīs, lūdzot atkārtoti ievadīt dažus vārdus.

Virsgrāmatas seifa apskats: atkopšanas frāze.

10. Kad būsiet pabeidzis paroles atkopšanas iestatīšanu, jūsu Ledger seifs būs gatavs lietošanai!

Virsgrāmatas seifa apskats: gatava ierīce

Tātad, tagad, kad esat iestatījis savu Ledger Nano S, noskaidrosim, kā uz to varat nosūtīt monētas!

saņemt līdzekļus

Ļaujiet man jums parādīt, kā nosūtīt līdzekļus, izmantojot Ledger.

1. Pirms sākat darbu, vispirms būs jālejupielādē Virsgrāmatas pārvaldnieks. Jūs to varat izdarīt šeit.

2. Noklikšķiniet uz Pieejams pārlūkā Chrome, seko lejupielāde. Pēc tam izpildiet instalēšanas instrukcijas.

3. Kad esat instalējis Ledger Manager, jums tas ir nepieciešams lejupielādējiet seifa lietotni.

4. Neatkarīgi no tā, kuru opciju izmantojāt, lejupielādējiet lietotni savā ierīcē un instalējiet to.

5. Kad esat palaidis tikko instalēto lietotni Bitcoin (vai izvēlēto kriptovalūtu), jums tiks lūgts ievietot Ledger maku savā mašīnā un ievadīt savu PIN numuru..

6. Pēc tam jums tiks jautāts, vai vēlaties Legacy maku vai Segwit maku. Lietotājam draudzīgākā iespēja ir Segvits.

Virsgrāmatas seifa apskats: maka tips.

7. Pēc tam noklikšķiniet uz Saņemt, kuru atradīsit lietojumprogrammas augšdaļā.

Virsgrāmatas seifa apskats: maku uzstādīšana.

8. Tagad noklikšķiniet Parādīt adresi ierīcē.

Virsgrāmatas seifa apskats

9. Tagad tiks parādīta jūsu unikālā Bitcoin Ledger maka adrese. Jūs to varat vienkārši nokopēt, dodieties uz seifu, kurā pašlaik glabājas jūsu monētas, un pēc tam pārsūtiet tās pāri! Brīdinājums: nosūtiet Bitcoin tikai uz šo adresi.

Virsgrāmatas seifa apskats

Tieši tā! Jūsu Ledger maku vajadzētu saņemt monētas dažu minūšu laikā! Apskatīsim, kā nosūtīt monētas no savas grāmatas uz citu maku!

Sbeigas Fatceļ

Es jums tagad parādīšu kā nosūtīt Bitcoin no sava Ledger maciņa. Šis process visām monētām ir vienāds, tomēr tikai pārliecinieties, vai esat instalējis pareizo monētas, kuru vēlaties nosūtīt vai saņemt, lietotni, kuru varat atrast iepriekš redzamajā sadaļā. Šajā piemērā es turpināšu izmantot Bitcoin.

1. Atgriezieties pie sava Bitcoin maku lietojumprogramma. Ja esat atvienojis savu Ledger maku, tas būs jāievieto vēlreiz un vēlreiz jāievada PIN kods.

2. Šoreiz noklikšķiniet uz Nosūtīt ekrāna augšdaļā.

Virsgrāmatas seifa apskats

3. Viss, kas jums jādara tagad, ir ievadiet seifa adresi uz kuru vēlaties nosūtīt līdzekļus, kā arī summu. Jums ir arī iespēja izvēlēties darījuma maksu. Paturiet prātā, ka jo zemāka ir darījuma maksa, jo lēnāk notiks darījums.

Kā izbeigt bitkoinus virsgrāmatas makā

4. Visbeidzot, lai pabeigtu darījumu, noklikšķiniet uz zaļās krāsas Nosūtīt pogu!

Tieši tā! Tagad jūs zināt, kā nosūtīt kriptovalūtas, izmantojot Virsgrāmata Nano S!

Atrasts jaunākais virsgrāmatas maka kupons:

Secinājums

Es ceru, ka jūs to atradāt Virsgrāmatas maks pārskats patīkams un izglītojošs. Esmu jums sniedzis visu informāciju, kas, manuprāt, ir svarīga, pirms izlemjat tajā ieguldīt.

Ja jums izdevās izlasīt šo rokasgrāmatu no sākuma līdz beigām, tagad jums vajadzētu patiešām labi saprast ko dara Virsgrāmatas maks, kā arī visas tās priekšrocības un trūkumi.

Kopumā, Virsgrāmata Nano S ir viens no uzticamākajiem un drošākajiem kriptogrāfijas makiem. Tam ir papildu drošības slānis, kas nozīmē, ka jums būs jāizvēlas ne tikai pin kods, bet arī 24 vārdu atkopšanas frāze. Turklāt, tā kā tas ir izgatavots no izturīgiem materiāliem, jums nevajadzētu uztraukties par fiziskiem bojājumiem.

Ja jums joprojām ir kādas bažas vai jautājumi par Ledger maku, lūdzu, ļaujiet jautāt!

Šajā vietnē publicētā satura mērķis nav sniegt jebkāda veida finanšu, ieguldījumu, tirdzniecības vai cita veida konsultācijas. BitDegree.org neapstiprina un neiesaka pirkt, pārdot vai turēt jebkāda veida kriptovalūtu. Pirms pieņemt lēmumus par finanšu ieguldījumiem, konsultējieties ar savu finanšu konsultantu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me