Visaugstāk apmaksātie Bitcoin maisītāji: kuru izvēlēties

Ja esat uzdūries šai rokasgrāmatai, iespējams, ka esat ne tikai nedaudz pazīstams Bitcoin bet arī meklē veidus, kā jūs varētu gūt labumu no šīs kriptonauda.

Daudzi cilvēki joprojām nezina Bitcoin jaucējkrāni – tas nozīmē, ka šie cilvēki maksimāli nepieaug potenciālos ienākumus. Tāpēc šodien es vēlos jums pastāstīt par vismaksājošākās Bitcoin krāna iespējas.

Mēs sāksim šo ceļojumu kopā – vispirms es jums pastāstīšu par pašu Bitcoin jaucējkrāna jēdzienu kopumā. Kā jau minēju, ne daudzi cilvēki zina par kaut ko tādu, tāpēc varētu būt labi vispirms iekļaut pamatinformāciju.

Pēc tam mēs apskatīsim manu izveidoto sarakstu. Es to saucu par “Visaugstāk apmaksāto Bitcoin krānu” sarakstu. Mēs runāsim par katra jaucējkrāna plusi un mīnusi un mēģināsim tur izvēlēties labāko BTC jaucējkrānu.

Kas ir Bitcoin jaucējkrāns?

Ja jūs google meklētu “kas ir Bitcoin krāns?”, Vispārīgākā atbilde, ko jūs saņemsit, ir “atlīdzības sistēma”. Lai gan tas ir tehniski taisnība, tas ir daudz vairāk. Ļaujiet man precizēt ar metaforisks piemērs.

Jaunākais atrastais Coinbase kupons:

Iedomājieties noplūdušu jaucējkrānu – jūs, iespējams, kādreiz savā dzīvē tāds esat bijis (vai vismaz redzējāt). Varbūt jūsu virtuves jaucējkrāns nedarbojas diezgan pareizi un lēnām, bet droši turpina pilēt ūdeni?

Visaugstāk maksājošais Bitcoin jaucējkrāns: pilošs Bitcoin.

Tagad, ja jūs ievietotu bļodu zem šī jaucējkrāna, kas notiktu? Sākumā nekas iespaidīgs, tas ir skaidrs, bet iedomājieties, ka tur atstājat bļodu uz pāris mēnešiem. Kāda būtu situācija tagad?

Ja jūs domājat, ka tas būtu pārpildīts ar ūdeni, jums ir taisnība. Tas ir tas pats princips, kad runa ir par Bitcoin maisītājiem, tikai šie noplūst satoshis, nevis Bitcoin.

Kā jūs, iespējams, dzirdējāt, neviens nezina, kas izveidoja Bitcoin. Persona (vai cilvēku grupa) to darīja ar segvārdu Satoshi Nakamoto. Līdz šai dienai persona (cilvēki) paliek anonīma.

Šeit rodas termins satoshi. Satoshi ir mazākā iespējamā Bitcoin vienība.

Lai sniegtu priekšstatu par to, cik maza ir šī vienība, pašreizējā Bitcoin cena ir gandrīz 6400 USD. 1 USD ir vienāds ar 15 536 satoshis. Jā, tas mazais.

Pat vismaksājošākie Bitcoin jaucējkrāni piedāvā ļoti nelielu ienākumu apjomu, ja ņemat lietas vērā. Bet es eju priekšā sev – es pat neesmu pienācīgi izskaidrojis, kas ir Bitcoin jaucējkrāns!

A Bitcoin jaucējkrāns ir programma (vietne), kas lietotājiem maksā nelielu daudzumu Bitcoin (iepriekš minētie satoshis) par dažādiem uzdevumiem. Pēc būtības tā ir brīva nauda.

Jāatzīst, ka samaksātā Bitcoin summa ir ļoti maza un gandrīz nemanāma. Tomēr, tāpat kā parasts jaucējkrāns ilgu laiku piepilda trauku ar ūdeni, tāpat visi satoshi.

Vēsture

Jūs nevarat atrast vislabāk apmaksāto Bitcoin jaucējkrānu, nezinot stāstu par pirmo, tagad varat?

Pats pirmais (pašnosaukums) Bitcoin jaucējkrāns tika izlaists tieši gadu pēc Bitcoin sākotnējā uzsākt 2009. gadā. 2010. gads godīgi bija dīvains laiks, kad runa bija par BTC jaucējkrāna atbrīvošanu – līdz tam laikam ne tikai neviens pat nebija dzirdējis par Bitcoin, bet tas bija bezvērtīgs.

Visaugstāk maksājošais Bitcoin jaucējkrāns: Bitcoin jaucējkrāns.

Tomēr vīrietis vārdā Gevins Andresens kaut kā saskatīja potenciālu kriptonauda parādīšanos un nolēma rīkoties pēc savas zarnu sajūtas. Jāatzīmē, ka viņš bija tūlītējs kripto cēloņu atbalstītājs – Andresena kungs ticēja Bitcoin un blokķēdes attīstības nākotnei (viņš joprojām to dara līdz šai dienai) un bija pārsteigts par decentralizēta, šifrēta digitālā valūta.

G. Andresenam nebija nodomu izveidot vismaksājošāko Bitcoin jaucējkrānu – tur bija nav konkurences toreiz. Nē, viņa nodomi bija diezgan atšķirīgi. Andresena kungs vēlējās izplatīt informētību un izglītot cilvēkus par Bitcoin un blockchain tēmām. Un kas ir labāks veids, kā to izdarīt, nekā piedāvājot dažus no šiem Bitcoin cilvēkiem mācīties?

Pirmā Bitcoin jaucējkrāna izveides brīdī lietotājiem tika piedāvāti 5 Bitcoins par viņu dalību nelielās aktivitātēs.

Jā, jūs esat izlasījis šīs tiesības. 5 Bitcoins.

Toreiz tas bija tikai pāris centi. Pēc mūsdienu standartiem tomēr varētu teikt, ka cilvēkiem tika piedāvāti vairāk nekā 30 000 ASV dolāru lai atrisinātu dažus captcha gabalus. Ja tikai šis fakts nav prātā, tad es nezinu, kas ir.

Ar laiku sāka parādīties arvien vairāk Bitcoin jaucējkrānu. Pēkšņi cilvēki tagad meklēja vislabāk apmaksātos Bitcoin jaucējkrānus – tas pats par sevi kļuva par veselu biznesu.

Šodien jūs varētu tiešsaistē atrast simtiem, ja ne tūkstošiem Bitcoin krānu sarakstu. Visi viņi apgalvo, ka ir atraduši vismaksājošākie Bitcoin krāni – šī apmācība nav izņēmums.

Visaugstāk maksājošais Bitcoin jaucējkrāns: Bitcoin jaucējkrāns.

Bet, ņemot vērā visas šīs koncepcijas sajūtas, viens jautājums mēdz izcelties – kā pasaulē Bitcoin krānu īpašnieki pelna naudu?

Salīdziniet kriptogrāfijas biržas blakus ar citiem

Vai tu zināji?

Vai esat kādreiz domājis, kuras kriptogrāfijas biržas vislabāk atbilst jūsu tirdzniecības mērķiem?

Skat & salīdziniet TOP3 kriptogrāfijas biržas blakus

Bitcoin jaucējkrāni kā biznesa lēmums

Iespējams, tas jums nebūs pārsteigums, kad saku, ka ar Bitcoin krāniem ir grūti nopelnīt naudu. Es domāju, ka jūs atdodat brīvu naudu, neko praktiski neatprasot. Izklausās malkotāji, vai ne?

Nu, lielākā daļa no Bitcoin krāniem, kas ir joprojām darbojas līdz šai dienai ir sava veida ārējo ienākumu modelis. Tas nozīmē, ka tad, kad lietotājs nāk pievienoties jaucējkrānam vai savākt ikdienas ienākumus, viņu sagaida trešo personu reklāmas kuru mērķis ir pārdot kāda veida produktu vai pakalpojumu.

Izmantojot šo filiālei līdzīgo uzņēmējdarbības modeli, jaucējkrānu īpašnieki cer vismaz izlīdzēties un, iespējams, pat nedaudz gūt peļņu šajā procesā.

Tehniskā informācija

Mēs nevaram pāriet uz Bitcoin jaucējkrānu sarakstu, neaptverot lietu tehniskā puse, tāpēc tikai ātri tiksim ar to galā.

Iedomājieties, ka esat nolēmis izveidot savu Bitcoin krānu. Iespējas ir patiešām plašas – saskarnes estētika var būt jebkas, ko vēlaties, sākot no dzīvnieku jaucējkrāniem līdz sporta un spēļu tematikai. Labs princips veiksmīgai koncepcijai ir domāt par kaut ko saistošu un vizuāli patīkamu.

Tagad tas, kas jums jādara, ir izveidot cienījamu un labi optimizēts Bitcoin maks. Pēc tam ievietojiet tajā daudzus Bitcoins, kas jums patīk, un piestipriniet maku pie jaucējkrāna.

Dažas programmas un skripti nodarboties ar satoshi izplatīšanu un tas viss tehniskas lietas. Jums būs jādomā arī par veidu, kā optimizēt uzdevumus, kas lietotājiem būs jāveic, lai iegūtu daļu satosa.

Ir daudz vairāk lietu, kad jums ir veiksmīgs Bitcoin jaucējkrāns (naudas pelnīšanas modelis, vietnes optimizācija, reklāmu pārvaldība utt.), Taču es domāju, ka jums vajadzēja iegūt vispārēju ideju.

Ar to teikts, mēs tagad beidzot varam ienirt tieši visaugstāk apmaksātajā Bitcoin krānu sarakstā. Šis saraksts nav iekļauts kādā noteiktā secībā, taču galvenie kritēriji, kurus es mēģināju ievērot, veidojot to, bija drošība, reputācija, stabilitāte un protams, maksājuma summa.

Visvairāk apmaksāto Bitcoin jaucējkrānu saraksts

Sāksim šo sarakstu ar nedaudz unikālu zīmolu – BonusBitcoin.

BonusBitcoin

Visaugstāk apmaksātie Bitcoin krāni

BonusBitcoin ir nedaudz oriģināls jo tas apvieno daudz citu Bitcoin krānu ar vienu zīmolu. Runājot par lietotāja pieredzi, nekas nav labāks – jums nav jātērē laiks, lecot no viena jaucējkrāna uz otru, jāatceras visi un jāgaida papildu ielādes laiks. Izmantojot BonusBitcoin, jūs piekļūstat savam krānu ikdienas rotācija tikai ar dažiem klikšķiem.

Protams, tāpat kā citi jaucējkrāni, arī BonusBitcoin lietotājiem piedāvā filiāļu atlīdzības un ikdienas prēmijas. Runājot par vismaksājošāko Bitcoin jaucējkrāna situāciju, šis zīmols ir viens no visvairāk apmaksātajiem – viena prasība var dot lietotājam 5000 satoshis, kamēr prasījumi notiek apmēram ik pēc 15 minūtēm (protams, līdz dienas ierobežojumam).

Kopumā to parasti sauc par lielisku iespēju, ja meklējat vislabāk maksājošos Bitcoin jaucējkrānus.

Bitcoin citplanētieši

Visaugstāk apmaksātie Bitcoin krāni

Viens no labāk zināmi Bitcoin krāni, Bitcoin citplanētieši ir jautra un interaktīva iespēja nopelnīt satoshis.

Bitcoin Aliens jums piedāvā spēja spēlēt spēles kā nopelnīt savu Bitcoin daļu. Lai maksimizētu savu izmaksu, varat veikt daudz procesu un darbību.

Šis jaucējkrāns ir arī mobilais – tas ir pieejams gan Android, gan Apple ierīcēs. Tas ir lieliski, jo ikdienas rotāciju var veikt gandrīz visur – jums vienkārši nepieciešams tālrunis, Bitcoin maks un interneta savienojums.

Bitcoin Aliens piedāvā lietotājiem apkārt 4000 satoshis par viņu dalību krāna procesos. Šis satoshis daudzums aptuveni nozīmē aptuveni 0,25 USD – tas ir diezgan labi!

Ja jūs meklējat vismaksājošāko Bitcoin jaucējkrānu, jums jāapsver Bitcoin Aliens, kad runa ir par jūsu ikdienas rotācijām.

Mēness Bitcoin

Visaugstāk apmaksātie Bitcoin krāni

Viens no vecākajiem un pazīstamākajiem Bitcoin maisītājiem tur, Mēness Bitcoin ir daži lieliski veidi, kā pārliecināt jūs turpināt atgriezties viņu vietnē un pieprasīt satoshis.

Pirmkārt, ir vērts pieminēt, ka Mēness Bitcoin ir maz dažādu kriptovalūtu (piemēram, Ethereum un Litecoin), kurus varat izvēlēties pieprasīt, izņemot Bitcoin. Šī ir diezgan elastīga iespēja cilvēkiem, kuri, iespējams, meklē vismaksājošāko Bitcoin jaucējkrānu, bet kurus vairāk nekā Bitcoin interesē citas kriptogrāfijas monētas.

Turklāt Moon Bitcoin piedāvā milzīgu dažādu prēmiju klāstu, sākot ar filiāļu prēmijām līdz prēmijām “vietnē pavadītais laiks”..

Mēness Bitcoin ir arī forši, ka tas ir piedāvā jaucējkrāna lietotājiem lojalitātes bonusu – ja jūs turpināsiet atgriezties pie jaucējkrāna, nepalaidot garām nevienu dienu, jūsu potenciālā atlīdzība katru reizi palielināsies par noteiktu procentuālo daļu. Jaucējkrānam ir arī “noslēpumainas dāvanas”, kur tas lietotājiem nodrošina nejaušu daudzumu satoshi kā pārsteiguma dāvanu.

Godīgi sakot, neviens Moon-Bitcoin maisītājs ar visaugstāko atalgojumu nebūtu pilnīgs bez Moon Bitcoin – piešķiriet šim krānam čeku!

FreeBitcoin

Visaugstāk apmaksātie Bitcoin krāni

FreeBitcoin iespējams, ir slavenākais vārds šajā sarakstā. To plaši uzskata par vispopulārāko un lietotāko Bitcoin jaucējkrānu pasaulē.

Kāpēc tas ir tik populārs un mīlēts? Nu, ir daži lieli iemesli, kas veicina šī jaucējkrāna panākumus.

Pirmkārt, tas ir viens no nedaudzajiem vismaksājošākajiem Bitcoin maisītājiem, kas papildus maksā procentus par jūsu atlikumu. Samaksāto procentu summa esot vienmēr vismaz 30 000 satoshi.

Turklāt FreeBitcoin piedāvā lietotājiem daudz iespēju palielināt savu Bitcoin bilanci. Izlozes, azartspēles un balvu punkti ir ierasts skats, kad runa ir par šo jaucējkrānu. Ir kaut kas ikvienam – azartspēles var dubultot vai trīskāršot jūsu atlicināt, bet tas var arī atstāt jūs salauztu un tukšu.

Ja azartspēles nav jūsu lieta, varat piedalīties regulārās loterijās un hi-lo spēlēs. Pēdējie var dot jums līdz 1 BTC!

Ir pilnīgi skaidrs, ka FreeBitcoin ir eksponenciāli populārs jaucējkrāns. Tas ir ne tikai viens no vismaksājošākajiem Bitcoin krāniem, bet arī kalpo kā lieliska azartspēļu un loteriju platforma.

Bitcoin Zebra

Visaugstāk apmaksātie Bitcoin krāni

Bitcoin Zebra ir lielisks jaucējkrāna piemērs, kas vienlaikus ir gan estētiski, gan interaktīvs.

Šī Bitcoin jaucējkrāna sākuma stāsts ir diezgan interesants. Bitcoin Zebra radītājam patika Bitcoin jaucējkrānu ideja, taču, kad viņš pats dažus no tiem izmēģināja, viņu pievīla saņemtā kvalitāte un veiktspēja. Kāds bija šī rezultāts?

Svaigs, piedzima jauns Bitcoin krāns.

Bitcoin Zebrā ir jāpiesakās noteiktos periodos, lai “barotu zebru” – tas ir interaktīva, spēlēta pieredze par ko jums tiek atalgots, saņemot satoshis.

Bitcoin Zebra radītājs, vīlušies par kvalitātes trūkumu un kopumā nominālvērtības prezentācija no daudzajiem maisītājiem tirgū, mērķis ir attīstīt šo jaucējkrānu, lai kļūtu par vienu no labākajiem (ja ne labākajiem) un vismaksājošākajiem pieejamajiem Bitcoin maisītājiem. Patiesi vērienīgs apgalvojums, taču visa Bitcoin jaucējkrānu kopiena ar nepacietību gaida šīs uzņēmējdarbības rezultātus.

Secinājums

Nav noslēpums, ka jauns Bitcoin jaucējkrāni katru dienu ienāk tirgū. Pieaugot konkurencei, vecāki jaucējkrānu īpašnieki cenšas vai nu papildināt savus piedāvājumus, vai arī izmantot dažādus konkursus (vai abus). Ar tik plašu izvēli var būt grūti atrast vislabāk apmaksātos Bitcoin jaucējkrānus.

Šajā apmācībā es esmu parādījis tikai dažus galvenos jaucējkrānus. Atkarībā no tā, ko tieši meklējat, jūs varētu uzskatīt, ka jums ir piemēroti ļoti dažādi krāni – tas viss ir prioritārs.

Neatkarīgi no gadījuma, neaizmirstiet, ka, pirms jūs kaut ko darāt saistībā ar pašiem jaucējkrāniem, jums jāiestata pareizs Bitcoin maks. Vienīgais, kas jums būs nepieciešams no maka, ir drošība. Tas var būt lēns un trūkst izdomātu funkciju, ja vien tas paliek uz augstākā līmeņa drošība. Turklāt, tirgojot Bitcoins, jums vajadzētu izvēlēties a uzticama kriptogrāfijas apmaiņas platforma.

Turklāt, meklējot vismaksājošākais Bitcoin krāns, neaizmirstiet, ka ir daudz izkrāpšanu, kas tikai vēlas nozagt jūsu naudu un Bitcoin. Esiet piesardzīgs un uzticieties tikai vietnēm, kurām ir laba reputācija un stabils fons.

Pēdējais padoms: izvēlieties jaucējkrānus, kurus vēlaties izmantot, un izveidojiet “BTC jaucējkrānu sarakstu” – tā būs ērta atsauce, veicot rotācijas. Jebkas no 5 līdz 10 jaucējkrāniem vajadzētu būt labam skaitam, lai sāktu. Un neuztraucieties, ja tas sākotnēji šķiet nogurdinošs – lai efektīvi veiktu rotācijas, ir nepieciešama daudz prakses un pieredzes.

Nu, šī ir bijusi “Visaugstāk apmaksātā Bitcoin krāna” apmācība. Es ceru, ka jūs uzzinājāt kaut ko jaunu un ka šī informācija jums palīdzēs BTC jaucējkrānu biznesā!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me