Zvaigžņu lūmeni: Zvaigžņu monēta

Laikā, kas vajadzīgs kādam no mūsu Bitcoin apstrādājamos darījumus, sauca vēl vienu monētu Zvaigžņu lūmeni var uztaisīt no 120 līdz 200 darījumiem vienā un tajā pašā laika posmā.

Šīs rokasgrāmatas beigās jūs sapratīsit, kas Zvaigžņu lūmeni ir un kā to var izmantot. Jūs arī iegūsit precīzāku izpratni par monētas drošības funkcijām un iespējamo izmantošanu.

Turklāt, ja Zvaigžņu monēta šķiet kaut kas tāds, kas jūs varētu interesēt, pārliecinieties, ka to pārbaudāt tikai dažas uzticamas kriptogrāfijas apmaiņas platformasBinance ir parastā izvēle, bet Vienkāršs var izrādīties daudz ātrāks un vienkāršāks! Jūs varat arī uzglabāt savas Zvaigžņu monētas aparatūras maku Ledger Nano S.

Mēs sāksim runāt par dažām monētas pamatīpašībām, tāpēc sāksim!

Vai meklējat drošāko BTC iegādes vietu? Esmu apkopojis vislabāk novērtētās kriptogrāfijas apmaiņas, kas tika apstiprinātas kā drošākās BTC iegādes platformas, tāpēc ieskatieties.

Pakalpojuma sniedzēja Visa / Mastercard pieejamais kriptogrāfiskais rezultāts Coinbase apskats

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Litecoin
 • + Vēl 30

9.8. Lasīt pārskatu Apmeklēt vietni Binance pārskats

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Cardano
 • + Vēl 150

9.6 Lasīt pārskatu Apmeklēt vietni Coinmama apskats

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Bitcoin Cash
 • +Vēl 7

9.4. Lasīt pārskatu Apmeklēt vietni Krakenas apskats

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • DASH
 • + Vēl 37

9.1 Lasīt pārskatu Apmeklējiet vietni eToro apskats

 • Bitcoin
 • Bitcoin Cash
 • Ethereum
 • +Vēl 3

8.6 Lasīt pārskatu Apmeklēt vietni KuCoin apskats

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Monero
 • + Vēl 210

8.5. Lasīt pārskatu Apmeklēt vietni Gemini Exchange apskats

 • Bitcoin
 • Bitcoin Cash
 • Ethereum
 • +Vēl 21

8.4. Lasīt pārskatu Apmeklēt vietni Populārākais 729 atsauksmes 9,8 Bankas pārskaitījums: Apmeklēt vietni Lasīt pārskata Redaktora izvēle 1279 atsauksmes 9,6 Bankas pārskaitījums: Apmeklēt vietni Lasīt atsauksmi 816 atsauksmes 9.4 Bankas pārskaitījums: Apmeklēt vietni Lasīt atsauksmi 1174 atsauksmes 9.1 Bankas pārskaitījums: Apmeklēt vietni Lasīt atsauksmi 453 atsauksmes 8.6 Bankas pārskaitījums: Apmeklēt vietni Lasīt atsauksmi 563 atsauksmes 8.5 Bankas pārskaitījums: Apmeklēt vietni Lasīt atsauksmi 603 atsauksmes 8.4 Bankas pārskaitījums: Apmeklēt vietni Lasīt atsauksmi

Plusi

 • Īpaši mazas darījumu maksas
 • Ātri darījumi
 • Mērogojams
 • To atbalsta lielas finanšu organizācijas

Cons

 • Zināma neskaidrība ap komandu, kas atrodas aiz Zvaigžņu
 • Ne pilnībā "rindā" ar decentralizācijas jēdzienu

Kas ir zvaigžņu lūmeni?

Iespējams, esat par to dzirdējis jau iepriekš, taču, līdz sākat lasīt, iespējams, ka esat atradis sev jautājumu “kas ir zvaigžņu lūmeni?”

Nu, 2014. gadā Zvaigžņu Lūmena nolēma samaziniet plaisu starp kriptogrāfiju un finanšu pasauli. Kopš tā laika Stellar kriptonauda ir uzņēmusies virkni partnerattiecību ar dažiem lielākajiem tehnoloģiju un finanšu uzņēmumiem. Partnerattiecības ietver IBM, Svītra, un Deloitte, kā arī vismaz ducis maksājumu apstrādātāju un finanšu iestāžu Eiropā un Āzijā.

Zvaigžņu lūmeni: Zvaigžņu oficiālais logotips.

Zvaigžņu galvenais mērķis ir kļūstot par pasaules digitālo maksājumu dzelzceļu, savienojot cilvēkus, bankas un maksājumu sistēmas. Tas ļauj jums pārskaitīt naudu jebkuram, jebkur, ātri un droši ar darījuma izmaksas ir mazākas par pensu. Tikai šī maksa var izslēgt Western Union no spēles.

Daži apgalvo, ka zvaigžņu kriptogrāfija sākās kā cieta dakša Ripple protokols. Interesanti, ka Džeds Makkalebs, kurš nodibināja Stellar Lumens monētu, nodibināja arī Ripple. Tomēr Džeds Makkalebs to savā Twitter lapā ir teicis pats abiem marķieriem ir atšķirīgi kodi, un tie NAV DAKša. Jūs varat debatēt par to turp un atpakaļ, taču pagātne jums nepaskaidros par aizraujošo nākotnes Zvaigžņu monētu.

Ja Zvaigžņu nav Ripple dakša, kas tas ir?

Galvenā atšķirība starp monētām ir tā Zvaigžņu lumens ir vērsts uz indivīdiem, kamēr Ripple mērķis ir finanšu iestādes, tostarp dažas no lielākajām bankām pasaulē.

Lai to aplūkotu perspektīvā, Stellar mērķa lietotāji ir ikdienas cilvēki, piemēram, salu iedzīvotāji Klusā okeāna dienvidu daļā, kuri izmanto XLM kriptonauda mazumtirdzniecības maksājumu degšanai. Savukārt Ripple mērķē dažas no lielākajām bankām pasaulē, piemēram, Santandera, Bank of America un HSBC.

Zvaigžņu nav pulsācijas dakša. Tas ir pilnīgi atšķirīgs kods.

– Džeds Makkalebs (@JedMcCaleb) 2017. gada 22. novembris

Zvaigžņu monēta atšķiras arī no Ripple dēļ monētas darbības veids, jo Zvaigžņu fonds ir bezpeļņas organizācija. Tas nozīmē ka viņi saņem nodokļu atbrīvojumi, nav akcionāru, un nav arī dividendes – tikai algas un izdevumi.

Zvaigžņu Lumens izmanto arī citu protokolu nekā Ripple, ko es nedaudz paskaidrošu pēc tam, kad es runāšu par dažām Ripple un Zvaigžņu līdzībām.

Zvaigžņu fons

Zvaigžņu lūmeniStellar Lumens līdzdibinātājs Džeds Makkalebs arī nodibināja Ripple un Mt. Gokss, bet viņš pameta Ripple 2015. gadā. Viņa aiziešanas iemeslu ir grūti apstiprināt, jo dažādi avoti sniedz atšķirīgu informāciju.

Jo ļoti kritizēts, 15 000 vārdu raksts Ņujorkas novērotājā, stāsts tika novietots tā, lai liktos, ka Makkalebs bija spiests atstāt savas sliktās reputācijas dēļ Mt. Gox kapāt.

Gadījumā, ja jūs nezināt, Mt. Gox Hack bija lielākais uzlaušana Bitcoin vēsturē līdz šim gadam, kad Coincheck tika uzbrukts par vairāk nekā pusmiljardu USD. Mt. Gox uzlaušana lietotājiem izmaksāja vairāk nekā 460 miljonus ASV dolāru vērtu Bitcoin.

Zvaigžņu Lumens: darījumu dati.

Tajā laikā Mt. Gox bija lielākā birža pasaulē un veidoja 70% no visiem Bitcoin darījumiem. Makkalebs bija nodibinājis vietni gandrīz desmit gadus pirms uzlaušanas kā Maģija: tiešsaistes tirdzniecības platforma Gathering (Gotsa kalns kā Magic: The Gathering Online eXchange).

Pēc Mt. Gox Hack

Pēc uzlaušanas Wells Fargo apturēja visus kontus, kuros bija dzēsti līdzekļi kriptogrāfijas uzņēmumiem, kā arī šo uzņēmumu darbības bankas kontus, atstājot kompānijas īpašniekus. Tas ietvēra Ripple Labs kontu, kuram bija 20 gadu darba attiecības ar banku līdz slēgšanai.

Ap to laiku Ripple Labs izpilddirektoram Krisam Larsenam tika paziņots, ka McCaleb vairs nevajadzētu būt saistīts ar uzņēmumu. Neskatoties uz Ripple aiziešanu, lai tajā laikā paliktu par valdes locekli, viņš pat bija maz iesaistīts valdes locekļos Ripple publicitātes krīze sakarā ar viņa saistību ar Mt. Gox.

Pēc tam starp Ripple izpilddirektoru un Makkalebu notika DAUDZ drāmas. Vienā brīdī Makkalebs bija lūdzis Larsena aiziešanu, kas tika mainīts uz 5-1 valdes lēmumu par labu tam, ka Larsens saglabāja savu pozīciju (kaimiņu balsojums, protams, bija Makkalebs). Šis pieprasījums, iespējams, tika veikts par neērtu apmaiņu biroja kafijas stacijā.

Makkaleba izrāviens

Drīz pēc tam Makkalebs saņēma palīdzību zvaigžņu Lumensam 3 miljonu dolāru investīcijas no Stripe, Īrijā bāzēts maksājumu apstrādātājs. Ņemot vērā ieguldījumus, kas atrodas netālu no Wells Fargo, slēdzot Bitcoin darba grupu, Stripe bija jāsaglabā sabiedrības attālums no Stellar, pateicoties savām attiecībām ar Wells Fargo. Tomēr tagad partnerība ir pilnībā spēkā, publiskojot informāciju.

Tomēr, Makkalebs bija runājis ar Coindesk, lai noraidītu lielāko daļu šo prasību. Viņš teica, ka New York Observer publicētais stāsts ir vienpusīgs un ietver arī to daudz nepatiesu apgalvojumu. Viens no šādiem punktiem, ko Makkalebs noraidīja, bija stāsta koncentrēšanās uz Zvaigžņu izpilddirektoru Džoisu Kimu, kurš pameta Ripple, lai strādātu pie Zvaigžņu kopā ar Makkalebu.

Zvaigžņu lūmeni: Zvaigžņu monēta

Šis stāsts padarīja Kimu par McCaleb izdomātu, un tajā tika apgalvots, ka Kimai tika dota piekļuve priviliģētām sarunām, kuras viņai nevajadzēja redzēt. Tomēr, kā jau teicu, vēlāk daudzus Ņujorkas novērotāja stāsta punktus Makkalebs noraidīja, sakot, ka punktiem nopietni trūkst precīzas informācijas un tie ir aizspriedumaini.

Neskatoties uz McCaleb reputācijas šaubām blokķēde kopiena, Zvaigzne ir kļuvusi par vienu no slavenākajām kriptovalūtām, sadarbojoties ar IBM un citiem tehnoloģiju gigantiem!

Zvaigžņu izstrādes komanda ir piepildīta ar nozares līderiem, ieskaitot valdes locekļus un padomdevējus, kuri ir līderi tādās vietās kā Stenfordas universitāte un WordPress. Bet mēs nedaudz parunāsim par ciešo komandu.

Tagad aplūkosim Lumens praktisko un globālo lietojumu.

Jaunākais atrastais Coinbase kupons:

Kā var izmantot zvaigžņu lūmenus?

Jūs varat domāt par Zvaigžņu Lūmenu kā Bitcoin ir ātrāks, mērogojamāka māsīca tas neprasa kalnrūpniecību. Var tirgot lūmenus jebkur pasaulē tikai 3–5 sekundēs. Tas ir ideāli piemērots pārrobežu maksājumi (t.i., ārvalstu darījumi). Visā pasaulē lēti un ātri darījumi no mobilā, planšetdatora vai darbvirsmas var būt īpaši noderīgi, ja atrodaties izolētā vietā bez piekļuves bankām.

Izmantojot Zvaigžņu Lumens, jums nebūs jārisina dārga maksa no tādiem uzņēmumiem kā Western Union. Tas nozīmē, ka, nosūtot vai saņemot naudu no kāda ārzemēs, jums nebūs jāmaksā 10% vai 20% maksa. Tā vietā jūs maksātu apmēram 0,00001 lūmenu, kas pašlaik ir mazāk nekā 0,01 USD.

Zvaigznei ir iebūvēta birža, kurā varat tirgot tādas monētas kā Bitcoin, Ethereum, vai paša Zvaigžņu Repocoin. Biržā var tirgot arī Lumens. Zvaigžņu maiņa ir izdevīga, ja vēlaties apmainīt XLM kriptonauda uz EUR (Euro), tad dodiet to draugam vai ģimenes loceklim naudas pārskaitīšanas vietnē, piemēram, tempo.eu.com.

Zvaigžņu lūmeni: pielāgojama maksājumu infrastruktūra.

No 2017. gada janvāra līdz augustam Stellar redzēja platformu Sākotnējie monētu piedāvājumi šo 8 mēnešu laikā savāc vairāk nekā 1,3 miljardus. Tādas ICO kā Mobius (kas piesaistīja nedaudz mazāk par 40 miljoniem dolāru) izvēlējās Stellar, nevis populārākas blokķēdes, pateicoties Zvaigžņu mērogojamība un vienprātības protokols.

SCO uz Stellar Lumens platformas ir pielāgojama, un tajās var būt iekļautas vairākas funkcijas, tostarp bēdīgi slavenais zibens tīkls, kuru, iespējams, esat dzirdējis saistībā ar Bitcoin. ICO pielāgošana tiek attiecināta uz vairākām darbībām, tostarp darījuma, emitējot dividendes, obligācijas, inflācija, un nodrošināts parāds.

Zvaigznei ir daudz aizraujošu lietojumu! Padarīsim mazliet dziļāku informāciju par to, kā Stellar sekundē var apstrādāt vairāk nekā tūkstoš darījumus.

Kā darbojas darījumi?

Zvaigžņu lūmeni var apstrādāt līdz 1000 darījumiem sekundē, katrā pa santīmu daļai. Maksa galvenokārt tiek izmantota, lai novērstu tīkla uzbrukumu rašanos. Izmantojot Lumens, jūs varat nosūtīt pārrobežu maksājumus uz jebkuru vietu pasaulē.

Atšķirībā no Bitcoin, Stellar neizmanto Darba pierādījums, tā vietā tā izmanto to, ko sauc par Zvaigžņu konsensa protokols (SCP). Zvaigžņu SCP ļauj ātri un droši veikt maksājumus ar ikvienu cilvēku visā pasaulē.

Zvaigžņu lūmeni: kā notiek zvaigžņu lūmenu darījumi?

Turklāt Zvaigžņu SCP kods ļauj izmantot Lumens darbībai ir nepieciešama bez kalnrūpniecības. Daži apgalvo, ka bez kalnrūpniecības Zvaigžņu Lumens ir mazāks decentralizēti un mazāk droša nekā Bitcoin. Tomēr Zvaigznei ir mezgli visā pasaulē. Šī iemesla dēļ daži to uzskata par daļēji centralizētu.

Iegādājoties Zvaigžņu Lumens monētas bez kalnrūpniecības, jums tās būs jāpērk no kriptovalūtas biržas. Labākās apmaiņas, lai to izdarītu, pēc tautas domām, būs Monētu bāze un Vienkāršs. Lai gan pēdējais patiesībā nav valūtas maiņas punkts, tas ļauj jums iegādāties Zvaigžņu monētas ar kredītkarti vai debetkarti, ātri un droši!

Pēc monētu iegādes ieteicams monētas uzglabāt drošs un uzticams kriptogrāfijas maksvirsgrāmata Nano S ir izvēles iespēja lielākajai daļai cilvēku.

Papildus pašas monētas pašreizējai vērtībai tuvākajā nākotnē ir daudz citu aizraujošu virzienu, kuros Zvaigzne virzīsies.

Zvaigžņu potenciāls

Zvaigžņu lūmeni ir īpaši noderīgi Klusā okeāna dienvidos, kur, domājams, tas būs atbildīgs 60% no pārrobežu maksājumiem mazumtirdzniecības valūtas koridorā. Zvaigžņu un IBM banku infrastruktūru ved uz dažām izolētākajām salām visā pasaulē, kurām nav piekļuves finanšu pakalpojumiem, pie kuriem daži no mums varētu būt pieraduši – bankas konta atvēršana par nelielu naudu vai bez tās.

Šī pasaules daļa tika izvēlēta tāpēc, ka tā atradās ārpus lielākajiem tirdzniecības koridoriem, un tajā ietilpst gan jaunattīstības valstu, gan nobriedušu valstu ekonomikas, sākot no Austrālijas globālās varas līdz Vanuatu. Iniciatīva ir jauna, tāpēc, tiklīdz tā iegūs lielāku pamatu, tā var paplašināties ārpus teritorijas. IBM šīs iniciatīvas nodrošināšanai izmanto Lumens. Tas var būt pirmais no daudziem.

Zvaigžņu lūmeni: Zvaigžņu monēta

Atjaunojamā enerģija ir vēl viens potenciāls veids, kā Zvaigžņu Lumens var pieaugt nākotnē. Pašlaik Irene Energy rīko Stellar iekšējo biržu masu tirgu. Irēna izmanto blokķēde un mākslīgais intelekts ļaut lietotājiem izvēlēties, no kura enerģijas ražotāja viņi vēlas saņemt enerģiju … un izvēles iespējas ietver jūsu kaimiņu.

Jūs varat domāt par enerģijas avotu Tinder – jūs varat vilkt pa labi un pa kreisi, lai izvēlētos, kurš avots jums ir vislabākais. Irēna enerģija arī izstrādā funkcijas, kas ļauj enerģijas piegādes ķēdēs nodrošināt futūristisku pārredzamību.

Kad blokķēdes pasaule gatavojas vairāk fiat-pāršifrēšanas tirdzniecības pāriem, Zvaigžņu lūmeni var būt priekšgalā. Tiks izmantots fiat-to-crypto tirdzniecības pāra piemērs Ugandas šilingam iegādāties XLM ekvivalentu. FairX, noslēpumaina gaidāmā kriptogrāfijas birža, kas pašlaik darbojas slepeni, darbosies ar Stellar tīklu. Uzņēmums ievedīs tirdzniecības pāri Stellar tīklā.

Zvaigžņu kļūmes

Zvaigžņu potenciālu var ierobežot, ja tiek zaudēta ticība vadības komandai; Izstrādes komanda glabā pārējās monētas, kas tiks izplatītas nākotnē. Pieņemsim, ja līdzdibinātājs Džareds Makkalebs nonāk citā tiesas prāvā, piemēram, tajā, kurā viņš nonāca pēc tam, kad, pametot uzņēmumu, viņš mēģināja nomest savas Ripple monētas. Ja Makkalebā tiek zaudēta ticība, Zvaigžņu Lumensam tās var būt sliktas ziņas.

Vēl viena problēma ir Zvaigžņu komandas lielums, kas sastāv no tikai 10 darbinieki, 3 valdes locekļi, un 8 konsultanti. Tomēr, lai mazinātu bažas par komandas lielumu, to veido nozares līderi un eksperti. Piemēram, WordPress dibinātāji un Angelist, Stripe izpilddirektors un Y Combinator prezidents.

Zvaigžņu lūmeni: Zvaigžņu monēta

Arī šajā izstrādes komandā ir persona, kas nodibināja Mt. Gokss, kurš pārraudzīja 460 miljonu dolāru uzlaušanu. Tomēr viņa reputācija tehnoloģiju jomā ir ieguvusi atbalstu no labākajiem prātiem blokķēdes un tehnoloģiju kopienās.

Neskatoties uz to, ka viņš nodibināja Mt. Gokss, Makkalebs un viņa komanda dodas uz priekšu, un laika gaitā viņa reputācija uzlabojas. Un McCaleb ir gods, visticamāk, viņš, visticamāk, nekontrolēja uzbrukumu, neskatoties uz to, ka ir saistīts ar to kā vietnes dibinātāju. Uzbrukuma laikā viņš pat vietni neapsaimniekoja.

par laimi, Zvaigžņu vietne un iekšējā apmaiņa nekad nav uzlauzta. Apskatīsim nedaudz tālāk dažādos XLM kriptovalūtas drošības aspektus.

Vai zvaigžņu lūmeni ir droši?

Zvaigžņu Lumens ir gandrīz tīrs drošības plāksne. Apmaiņas un Zvaigžņu tīkls ir nekad nav pieredzējis nevienu uzlaušanu. Tomēr bija viens gadījums, kad Lumens tika izņemts no tiešsaistes maka vietnes, taču tas nebija ārpus XLM kontroles; tas bija maka trūkums, nevis Zvaigžņu tehnoloģijā.

BlackWallet.co bija attiecīgais maks; tā drošība tika apdraudēta pēc tam, kad hakeris ievadīja kodu lietotāju kontos ar virs 20 XLM. Šis uzlaušana bija salīdzinoši mazs, kas noveda pie ekvivalenta tiek ņemti vairāk nekā 400 000 USD. Tomēr atkal tas neatspoguļo slikto drošību Stellar beigās, bet gan BlackWallet.co piederošo maku..

Zvaigžņu lūmeni: Zvaigžņu spēks.

Ļoti mazā maksa, ko maksājat par katru Zvaigžņu darījumu (atkal mazāk nekā vienu santīmu), tiek izmantota, lai novērstu tā saukto Pakalpojuma atteikums (DDoS) uzbrukumiem. Šāda veida uzbrukumi parasti notiek, kad tiek pārpludināti serveri. Tātad, iekasējot nelielu samaksu, sistēmas pārslodze kļūst pārāk dārga, lai uzbrucēji to paveiktu.

Atcerieties, ka Stellar ir pietiekami drošs, lai to šobrīd varētu izmantot kā daļu no IBM globālās blokķēdes iniciatīvas. Tikai šim faktam vajadzētu nedaudz runāt par tā drošības līmeni. Vai IBM vēlas sadarboties ar nenodrošinātu krāpniecības monētu?

Tas ir LIVE … – IBM vietnē Stellar Lumens.

Daudz vairāk 2018. gada 2. ceturksnī.https://t.co/EtFLDKV8ua https://t.co/EtFLDKV8ua

– Zvaigžņu lūmeni (@StellarLumens) 2018. gada 25. marts

Vai Zvaigžņu var ļaunprātīgi izmantot?

Atbrīvojot arvien jaunus noteikumus, ļaunprātīgi izmantot kriptosistēmu kļūst arvien grūtāk. Tāpat kā jebkurš cits marķieris vai valūta, sistēmā var notikt ļaunprātīga izmantošana. Iekšējās informācijas ļaunprātīga izmantošana, finanšu krāpšana, atmazgāšana un aktīvu slēpšana var notikt, izmantojot tādas kriptovalūtas kā Stellar Lumens.

Nekas īpaši par Lumensu neizceļas, lai padarītu to īpaši neaizsargātu pret uzbrukumiem. Bet gandrīz visas (ja ne visas) kriptovalūtas var kaut kādā veidā ļaunprātīgi izmantot.

Pirms jūs dodaties, man vienkārši ir jāsaka vēl viena ātra lieta.

Salīdziniet Zvaigžņu lūmenus blakus citiem

Vai tu zināji?

Salīdziniet Zvaigžņu lūmenus blakus citiem

Visas šifrēšanas biržas var izskatīties līdzīgas jums, taču tās ir NEVIS vienādi!

Jā! Parādiet man Salīdzināšanas diagrammu

Secinājums

Šķiet, ka šī monēta no manis pētītajām un pētītajām kriptovalūtām ir saņemta vismazāk negatīvās kritikas. Tam ir stabila komanda, un tam ir daudz priekšrocību salīdzinājumā ar līdzīgiem projektiem.

Bet, tagad, kad jūs zināt, kas ir Zvaigžņu lumens, ko jūs domājat?

Jūs zināt stāstu, kas ir monētas pamatā, un to, kā darījumi darbojas tīklā. Jūs zināt, kāda varētu būt projekta nākotne.

Patiešām nav daudz sliktu lietu, ko es varu teikt par Zvaigžņu. It īpaši, ja IBM atrodas monētas aizmugurē, un to jau izmanto reālās lietojumprogrammās Klusā okeāna dienvidos. Ja jūs nolemjat, ka Stellar ir vērts pārbaudīt, pārliecinieties, ka to darāt, izmantojot lieliska reputāciju uzturoša apmaiņa!

Visam procesam vajadzētu izskatīties mazliet šādi:

 1. Jūs izvēlaties maku jūsu nākotnes Zvaigžņu monētām – Virsgrāmata ir lieliska alternatīva, jo tā tiek uzskatīta par vienu no drošākajām iespējām;
 2. Pēc tam jums jāizvēlas birža, no kuras iegādāties Zvaigžņu monētas. Vairumā gadījumu, Monētu bāze būs labākā izvēle – tas ir superdrošs, viegli izmantot, un ir viena no vispazīstamākajām tirgū esošajām kripto brokerēm;
 3. The reģistrācijas un pārbaudes procesi nevajadzētu ilgt vispār;
 4. Kad esat pabeidzis, vienkārši izvēlieties Stellar Lumens no kriptovalūtu saraksta, ar kuru vēlaties tirgoties, izvēlieties iegādes metodes un veiciet procesu!

Tomēr ir alternatīva.

Ja vēlaties iegādāties dažas Zvaigžņu monētas ar kredītkarti, varat to izdarīt arī caur Vienkāršs. Lūk, procesam vajadzētu būt ļoti ātri un vienkārši, un Simplex garantē vislielāko drošību.

Tomēr viss, kas teica, jums tas jāatzīmē tas nav finanšu padoms. Pirms ieguldīšanas vienmēr veiciet pats savus pētījumus, konsultējieties ar profesionāļiem un nekad neieguldi vairāk, nekā vari atļauties zaudēt.

Šajā vietnē publicētā satura mērķis nav sniegt jebkāda veida finanšu, ieguldījumu, tirdzniecības vai cita veida konsultācijas. BitDegree.org neapstiprina un neiesaka pirkt, pārdot vai turēt jebkāda veida kriptovalūtu. Pirms pieņemt lēmumus par finanšu ieguldījumiem, konsultējieties ar savu finanšu konsultantu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me