Quorum Blockchain Ultimate Guide

Blokķēdes pasaule ir attīstījusies pēdējo piecu gadu laikā. Viss sākās ar bitkoīnu, bet tagad tas vairāk attiecas uz blokķēdes ekosistēmas uzlabošanu kopumā.

Ja jūs sekojat blokķēdes jaunumiem, tad zinātu, ka bitkoina blokķēde nav ideāla. Tas patiešām rada jaunas idejas, piemēram, decentralizāciju, vienādranga tīklu, mērogojamību, sadarbspēju, pārredzamību un tā tālāk, taču tā joprojām ir pirmās paaudzes blokķēde. Tāpēc blokķēdes pētnieki visā pasaulē cītīgi strādā, lai uzlabotu blokķēdes stāvokli un uzlabotu blokķēdes ekosistēmu kopumā.

Iepazīstieties ar Quorum, uz uzņēmumu vērstu Ethereum versiju, kas ar savu risinājumu mēģina uzlabot blokķēdes tehnoloģiju. Viena no vissvarīgākajām nozarēm, kuras blokķēdes mērķis ir mainīt, ietver finanses.

Tātad, kas ir kvorums? Izpētīsim un sapratīsim, ko tā piedāvā.

Quorum Blockchain Ultimate Guide un Quorum Blockchain Tutorial

Kas ir Quorum Blockchain?

Ethereum blokķēde, kas vērsta uz uzņēmumu, ir viens no vienkāršākajiem veidiem, kā mēs varam aprakstīt Kvorumu. Kvorums ir JP Morgan ideja, kas vēlas attīstīt blokķēdes tehnoloģiju finanšu nozarē.

Kā jūs jau zināt, finanšu nozarei ir nepieciešams īpašs blokķēdes veids. Tam jābūt ātram, ar lielu caurlaidspēju un jādarbojas, vienlaikus pārbaudot dalībnieku privātumu. JP Morgan to zināja un tādējādi izstrādāja Quorum, kas piedāvā ātrdarbīgu apstrādi un veiktspēju, vienlaikus slēpjot darījuma detaļas. Tas darbojas nevainojami arī atļauju grupā, kurā dalībnieki viens otru pazīst. Īsāk sakot, Kvorums mēģina izveidot blokķēdes risinājumu, kas varētu apmierināt finanšu nozares vajadzības. Tomēr tā izmantošana neaprobežojas tikai ar finanšu nozari. Vairāk par tā lietošanas gadījumiem mēs apspriedīsim turpmākajā rokasgrāmatas sadaļā.

Tā kā tā pamatā ir Ethereum, tā izmanto viedos līgumus, lai atvieglotu darījumus blokķēdē. JP Morgan mērķis ir īstenot globālo tīkla maksājumu iniciatīvu un palīdzēt bankām izmantot izplatītos tīklus. Tas palielinās efektivitāti, racionalizēs globālos maksājumus, ļaus izsekot statusu 24 stundas diennaktī un norēķinus utt.

Kāda ir vajadzība pēc šādas sistēmas?

Pirms iepazīties ar plašāku informāciju, mums arī jānosaka nepieciešamība pēc šādas sistēmas. Vai mums ir nepieciešama Quorum blockchain platforma? Ja jā, kāpēc? Izpētīsim.

Finanšu sektoru kontrolē daudzas organizācijas, kas izmanto visu tur esošo informāciju. Tas lielākoties darbojas pareizi. Tomēr tas nav ideāls. Daudzi jautājumi nomoka finanšu nozari, tostarp informācijas kontroles trūkums, sabiedrības pārredzamība un tā tālāk. Pat tradicionālais blokķēdes risinājums nespēj apmierināt finanšu nozares vajadzības, pat ja tie piedāvā tādas funkcijas kā nemainīgums un izsekojamība.

Risinājums ir blokķēdes sistēma, kas piedāvā privātu vadību, izmantojot automatizāciju. Kvorums to nodrošina un palīdz katrai finanšu organizācijai pielāgot savu blokķēdi atbilstoši savām vajadzībām. Kvoruma kodols mēģina atrisināt finanšu institūta jautājumus. Kvorums uzlabo esošo blokķēdes risinājumu un nodrošina šādas funkcijas, kas nepieciešamas, lai tas darbotos pareizi.

 • Uzlabota līguma konfidencialitāte un darījumi
 • Labāks sniegums
 • Pareiza vienaudžu un tīkla pārvaldība
 • Balsošanā balstīti vienprātības mehānismi

Paskaidrots kvoruma blokķēdes funkcijas

Lai labāk saprastu, ko piedāvā Quorum blockchain platforma, pa vienam izejiet cauri Quorum blockchain funkcijām.

Konfidencialitāte un pārredzamība: Privātums vienmēr ir jebkura blokķēdes risinājuma galvenais aspekts. Kvorums to saprot un tādējādi piedāvā gan darījumu līmeņa privātumu, gan tīkla pārredzamību. Šie parametri arī nav bloķēti, un pats uzņēmums tos var pielāgot. Viedajiem līgumiem ir izšķiroša loma pielāgošanā. Visi darījumi, ieskaitot viedos līgumus (gan privātus, gan publiskus), tiek apstiprināti visos blokķēdes mezglos.

Privātie viedie līgumi tīklā darbojas atšķirīgi, ja tā stāvokli vai darbību zina tikai puses vai kādi apstiprināti trešo personu regulatori. Lai nodrošinātu drošību, vienlaikus saglabājot privātumu, tā izmanto nulles zināšanu drošības slāni, kas nodrošina, ka privāti norēķini tiek veikti bez kompromisiem. Šī ir viena no vissvarīgākajām Quorum blockchain funkcijām.

Veiktspēja un caurlaidspēja: Veiktspēja vienmēr ir bijis piemērots Quorum tīkliem. Viņi var apstrādāt simtiem darījumu sekundē. Arī darījumu ātrumu var konfigurēt atbilstoši viedajiem līgumiem un tīkla konfigurācijai. Izmantojot optimizāciju, darījumu skaitu var ievērojami uzlabot. Lai nodrošinātu labāku sniegumu, tas izmanto arī QuorumChain RAFT konsensa algoritmu, kas balstīts uz balsošanu. Tas izmanto arī Stambulas BFT vienprātības algoritmu, ko veicina AMIS.

Atļauja & Valdīšana: Tā kā finanšu institūti ir privāti, bija jāpieļauj atļauju pieeja. Kvorums to dara un nodrošina pareizus darījumus starp zināmu atļauto dalībnieku grupu. Tomēr pašlaik to var pārvaldīt tikai manuāli. Pārvaldību var pārvaldīt arī, izmantojot viedo, uz līgumu balstītu rīku. Šie rīki ir veidoti, izmantojot kiberdrošības paraugpraksi.

Kvorums ir atvērts avots

Viens no vissvarīgākajiem aspektiem, kas padara Kvorumu pievilcīgāku finanšu institūtiem, ir tā atvērtā pirmkoda daba. Tas arī nozīmē, ka to var brīvi izmantot un nav Quorum blockchain cenas. Uzņēmumi var pilnībā izmantot faktu, ka tas ir atvērts avots, un vislabāk izmantot Quorum blockchain platformu. Kādas ir galvenās iezīmes, kuru dēļ Quorum ir jāizvēlas tur esošajām finanšu organizācijām? Izpētīsim.

Uzticēšanās: Uzticība ir nepieciešama jebkurai tehnoloģijai. Blockchain ienesa digitālo uzticību un nodrošināja, ka abas puses spēlēja droši, izmantojot savu sistēmu. Arī fakts, ka neviena centralizēta iestāde nevar piedalīties šajā procesā, tiek uzskatīta par uzticamu. No otras puses, atvērtais pirmkods rada lielāku uzticību jau tā iespaidīgajiem bloku ķēdes projektiem. Tas nozīmē, ka kodu pārbauda un autentificē izstrādātāji ar atšķirīgu interesi, demogrāfiju un mācību līkni. Turklāt Kvorums izmanto parakstu pārbaudi, kas rada uzticību atļautam tīklam, ņemot vērā, ka anonīmais tīkls tos vispirms neizmanto. Kvorums sniedz labāko no abām pasaulēm.

Termiņš: Tā kā kvoruma pamatā ir Ethereum virsotne, tas jau pārmanto visas Ethereum blokķēdes galvenās īpašības. Tā kā Ethereum ir piedzīvojis daudz atkārtojumu, tas automātiski gūst labumu un izceļ nobriedušāku blokķēdi, kuru var izstrādāt un attīstīt līdzās Ethereum. Kvorums ir arī plānojis pievienot jaunas funkcijas un atzinīgi vērtēt arī sabiedrības ieguldījumu.

Kopiena: Atvērtā koda projektos vienmēr ir milzīga kopiena. Tas pats attiecas uz Quorum, jo ​​tas aicina izstrādātājus visā pasaulē dot ieguldījumu bloku ķēdes attīstībā. Quorum izmantotā licence ir GPL / LGPL, kas ir līdzīga Ethereum.

Kvoruma blokķēdes projekti

Kvorums vs Corda vs HyperLedger audums

Kvorums nav vienīgais blokķēdes, kas cenšas uzlabot mums apkārt esošo nozaru stāvokli. Citi populāri blokķēdes risinājumi, kas sola, ir Hyperledger Fabric un Corda. Tā kā mēs vēlamies pilnībā saprast Quorum, mums arī jānodrošina, ka mēs to salīdzinām ar citiem līdzīgiem bloku ķēdes risinājumiem. Turklāt tas, ka katrs no tiem ir balstīts uz Ethereum, padara salīdzinājumu par pārliecinošu. Tātad, sāksim.

Piezīme. Pārbaudiet Ethereum vs Hyperledger, lai uzzinātu par pilnīgi citu perspektīvu.

Enterprise Ready un to pieejas

Visi trīs blokķēdes risinājumi – Quorum, Corda un HyperLedger Fabric – ir uzņēmuma blokķēde. Viņi ir gatavi uzņēmumiem un var strādāt lielā apjomā. Katrā blokķēdē tiek izmantota atšķirīga pieeja: HyperLedger Fabric ir modulāra, un to var attiecināt uz citām sistēmām vai dažādās nozarēs, piemēram, veselības aprūpē, piegādes ķēdē utt. Savukārt Korda ir vērsta uz juridisko līgumu automatizēšanu un reģistrēšanu starp divām pusēm. Tāpat mēs jau zinām, ka JP Morgan Quorum koncentrējas uz atļauta uzņēmuma blokķēdes nodrošināšanu finanšu sektoram.

Vienprātības algoritms

Vēl viena būtiska atšķirība starp trim blokķēdes risinājumiem ir vienprātības algoritms, kuru izmantojat. Lai iegūtu skaidru ideju, apskatīsim katru no tiem zemāk.

Hyperledger audums: Hyperledger Fabric konsensa algoritms ir dinamiskāks nekā citi. Tas izmanto plašu konsensa algoritmu klāstu un aptver visu darījumu. Darījumi tiek izpildīti iepriekš un pēc tam beidzot tiek piesaistīti blokķēdei. Šī pieeja ir efektīva, jo tā vienlaikus darbina vairākus mezglus, uzlabojot mērogojamību un kopējo veiktspēju.

Korda: Corda vairāk koncentrējas uz banku privātuma un drošības jautājumiem. Tāpēc viņi ir tendēti uz darījumiem un valsts izmaiņām. Šī pieeja arī uzlabo mērogojamību. Kritiskā atšķirība starp Corda un citu blokķēdes risinājumu ir Notāru ieviešana. Viņi rīkojas līdzīgi kalnračiem un ir atbildīgi par darījumu apstiprināšanu. Pēc verifikācijas darījums tiek pievienots nemainīgajai ķēdei. Notāra izvēle būt centralizētam vai decentralizētam ir pilnībā atkarīga no bankām.

Kvorums: Kvorums arī izmanto atšķirīgu pieeju, kad runa ir par vienprātības algoritmu. Tas izmanto “QuorumChain”, kas rada vienprātību, pamatojoties uz vairākuma balsojumu. Tomēr ne visi mezgli ir spējīgi balsot. Tikai dažiem īpašiem mezgliem tiek dota iespēja balsot, kas savukārt pārbauda darījumu. Lai panāktu labāku kļūdu toleranci, Quorum izmanto Stambulas BFT un Raft balstītus modeļus.

Vienaudžu līdzdalība

Visi trīs blokķēdes risinājumi, Corda, HyperLedger Fabric un Quorum ir atļauti uzņēmuma bloki, kas nozīmē, ka tikai izvēlētie dalībnieki, kas piedalās tīklā.

Viedie līgumi

Tā kā visi trīs bloku ķēdes risinājumi ir balstīti uz Ethereum, tie izmanto viedos līgumus. Tomēr viņu pieeja viedajiem līgumiem ir unikāla viņu ziņā.

HyperLedger audums, piemēram, viedo līgumu gadījumā izmantojiet ķēdes kodu. Tas izmanto pamatā esošo vienprātību un blokķēdes tehnoloģijas uzticību. Runājot par izvēlēto valodu, lai rakstītu viedos līgumus, varat izmantot standarta programmēšanas valodu, piemēram, Go vai Node.js. Viņu pamatkomandas mērķis ir nākotnē nodrošināt atbalstu citām programmēšanas valodām.

Korda: Corda pieeja ir unikāla. Uzrakstītie viedie līgumi ir līdzīgi prozai un tādējādi piedāvā ērtu lietošanu. Juridiskā proza ​​ir pazīstama kā Rikardija līgums, un dalībniekiem tiek prasīts parakstīt līgumu derīguma nolūkos. Tas atbalsta divas programmēšanas valodas, t.i., Java un Kotin programmēšanas valodas.

Kvorums: Kvoruma viedos līgumus var noteikt gan privātiem, gan publiskiem. Turklāt tā izmanto programmu Solidity kā instrumentu, lai to programmētu. Tomēr ir ierobežojums. Kad viedais līgums ir iestatīts kā privāts, to nevar pārveidot par publisku. Šis Kvoruma privātuma dizains ir noteikts, lai aizsargātu to organizāciju intereses, kuras nevēlas, lai viņu viedie līgumi jebkādā veidā tiktu nopludināti. Tāpat valsts viedos līgumus nevar mainīt uz privātiem līgumiem.

Starp šiem trim blokķēdes risinājumiem ir daudz citu atšķirību. Lai iegūtu skaidru priekšstatu, apskatīsim zemāk esošo tabulu.

1. tabula: Hyperledger Fabric Vs. Corda vs. Kvorums

Funkcija / Metrika Hyperledger audums Corda Kvorums
Vienprātības algoritms Kafka

RBFT

Šumeragi

Dzejnieks

Pievienojams

RBFT

Pievienojams

Plosts

Pievienojams

Stambulas BFT

Plosta vienprātība

Caurlaidība >2000 tps 170 tps Daži simtgadnieki
Žetoni FabToken (vēl nav izlaists) Ēteris
Nulles zināšanu pierādījums
Gudra līguma valoda Java, Golang, NodeJS Java, Kotlina Cietība

Kvoruma attīstība

Kvorums ir ļoti aktīvs projekts. Pašlaik ir 318 dalībnieki no visas pasaules. Ne tikai tas Kvoruma GitHub uzbūve jau ir redzējis vairāk nekā 10 000 saistību! Pašlaik Quorum izmanto LGPL-3.0, kas ir līdzīgs Ethereum. Tas arī nozīmē, ka to var lejupielādēt, modificēt un izplatīt bez jebkādiem ierobežojumiem.

Lasot to, jūs varat uzzināt vairāk par Kvorumu Kvoruma blokķēdes baltā grāmata.

Jūs varat arī pārbaudīt Kvoruma blokķēdes wiki kurā atrodas visa informācija par Quorum blockchain platformu.

Turklāt jūs varat pārbaudīt Kvoruma blokķēdes API uzzināt, kā to var izmantot un integrēt citās sistēmās.

Trešo pušu rīki / bibliotēkas, kuras jums vajadzētu pārbaudīt

Lai Quorum blockchain ekosistēma būtu veselīga, ir nepieciešami rīki un bibliotēkas. Trešās puses, piemēram, Quorum, ir izstrādājušas daudzus rīkus un bibliotēkas. Mēs uzskaitīsim dažus no tiem, lai jūs varētu ieskatu, cik bagāta ir Quorum blockchain ekosistēma.

Projekti / tīkli, kuru pamatā ir kvorums

 • Alastrija: Daudznozaru Spānijas konsorcijs. Tā ir nacionāla blokķēdes ekosistēma, kas veicina DLT daļēji publiskas infrastruktūras izveidi. Tā mērķis ir uzlabot pakalpojumus Spānijā un darbosies saskaņā ar Eiropas noteikumiem.
 • Ethhotels – daļa no PoC vairāku bloku ķēdes tīkla
 • Blockoneiq kvorums – datu nodrošinātājs Quorum blockchain. Tas ir Oracle ietvars, kas palīdzētu DLT izmantot parakstītu saturu, kas tiek ģenerēts un uztverts, izmantojot viedos līgumus no Thomson Reuters.
 • FogChain – Kvoruma tīkls, kas piedāvā IoT balstītu atrašanās vietas pakalpojumu un ierakstu pārvaldību.
 • IIN – Tā ir starpbanku informācijas tīkla (IIN) maksājumu platforma. Ethereum un Quorum blokķēde to darbina. Liela daļa banku mērķis ir pievienoties tīklam un izmantot mērogojamu un vienādranga risinājumu.
 • Kimlic – KYC uz blokķēdes. Tā ir decentralizēta identitātes apstiprināšanas platforma. Tas palīdz jaunajiem uzņēmumiem uzreiz iekļaut lietotājus viņu Dapps, ICO, STO un kriptogrāfijas biržās. Tas nozīmē, ka lietotājam KYC jāaizpilda tikai vienu reizi, un pēc tam to var izmantot dažādās platformās.
 • Komgo – interesants projekts, kas palīdz finanšu tīklam integrēties ar citiem lietotājiem un tīklu.
 • VAKT – VAKT nodrošina digitālu ekosistēmu, kas lietotājiem ļauj veikt fizisku pēcpārdošanas apstrādi. To var saukt par “Post Trade Management Platform”. To darot, tas var darboties kā vienots avots tirdzniecības dzīves ciklā, kuru vajadzības gadījumā var pārbaudīt. Tās mērķis ir aptvert tirdzniecības dzīves ciklu no gala līdz beigām, atšķirībā no citiem risinājumiem, kas mēģina atrisināt tikai noteiktu daļu, nevis visu problēmu.
 • IHS Markit – aizdevumu tirdzniecība (sindicēta) blokķēdē.

Kvoruma Blockchain Consensus algoritms, ko izmanto Quorum

Kvoruma konsensa algoritmi ir pilsētas saruna, jo tie nodrošina alternatīvu tradicionālajam POW / POS konsensa algoritmam. Turklāt tas ir atļauts tīkls, tāpēc POW / POS vienkārši nedarbosies. Kādus vienprātības algoritmus tā izmanto? Lai ideja darbotos, tā izmanto divus konsensa algoritmus, t.i., uz plostu balstītu konsensu un Stambulas BFT.

Kvoruma blokķēdes vienprātības algoritms: uz plostu balstīta vienprātība

Plosts ir CFT balstīts vienprātības algoritms. Tas ļauj ātrāk veikt darījumus, pateicoties 50 ms bloku kalšanas procesam. Ietaupa arī krātuves vietu, tikai iegūstot pareizus blokus, nevis tukšus blokus. Citas galvenās funkcijas ietver bloku izveidošanu pēc pieprasījuma un darījumu galīgumu.

Kvoruma blokķēdes konsensa algoritms: Stambulas BFT

Stambulas BFT ir Bizantijas defektu tolerances vienprātības algoritms. Tās uzdevums ir aizsargāt blokķēdi. Ierobežojums, līdz kuram tas aizsargā blokķēdi, iekļauj 30% mezglu. Tas arī aizsargā blokķēdē radītos blokus.

Veiktspējas novērtēšana

Kvorums apgalvo, ka tas ir ātrs un tam ir lielāks darījumu ātrums. Vai tā ir taisnība? Arati Baliga, Pandurang Kamat, Siddhartha Chatterjee un Subodh I komanda no SIA Persistent Systems veica rūpīgu eksperimentu par Quorum darbību.

Iekš pētnieciskais darbs, viņi izmantoja Quorum blockchain platformu. Viņi arī izveidoja mikrouzdevumu komplektu, kas izveidoti darbam ar Quorum. Viņu mērķis bija izpētīt, kā viedie līgumi un darījumu parametri ietekmē Quorum blokķēdes darbību, piemēram, darījumu aizkavēšanos.

Zemāk ir visa eksperimenta kopsavilkums.

 • Metrika: darījumu caurlaide (darījumu skaits sekundē)
 • Četras mašīnas, kurās darbojas Quorum blockchain tīkls ar 8 vCPU specifikāciju, 16 GB RAM.
 • Izmantotā operētājsistēma: Ubuntu 14.04 LTS
 • Slodzes ģenerēšana: kalibru izmanto, lai uzspiestu Quorum blokķēdes tīklu.
 • Darba slodzes: Iepriekš ielādēts ar atslēgu un vērtību pāri
 • Izmantotie slodzes veidi: Tikai rakstīšana, Null, Lasīšana, Mix.

1. attēls: vienkāršs RAFT un IBFT vienprātības salīdzinājums, Avots: https://www.persistent.com/wp-content/uploads/2018/07/research-paper-performance-evaluation-of-the-quorum-blockchain- platforma.pdf

Visbeidzot, kvorums var diezgan labi mērogot un ir palielināts latentums, ja paralēli notiek pārāk daudz darījumu. RAFT darbojas labāk nekā IBFT, ja darījumi sekundē pārsniedz 1650 tx / s. Arī privātie līgumi darbojas labāk nekā valsts līgumi, jo, apstrādājot privātos līgumus, ir mazāk pieskaitāmo izmaksu. Tas nozīmē, ka Quorum privātā blokķēde ir efektīva.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par sistēmu, iepazīstieties ar pētījumu šeit: https://www.persistent.com/blockchain-research-paper-on-performance-evaluation-of-quorum-blockchain-platform/

Kvoruma Blockchain arhitektūras diskusija

Tātad, kā darbojas Kvorums? Mēs uzzināsim vairāk par to, iepazīstoties ar tā arhitektūru un uzzinot par galvenajiem komponentiem.

Trīs galvenie komponenti, kas mums jāapgūst, ir šādi.

 1. Kvoruma mezgls
 2. Darījumu vadītājs
 3. Enklāvs

Avots: Hackernoon.com

Kvoruma mezgls

Kvoruma mezgls ir komandrindas rīks, kas ir viegls Getas dakša. Tas ir dakts, lai nodrošinātu, ka tas turpina augt kopā ar Getu. Tomēr tam bija daudz dažādu modifikāciju, lai tas darbotos ar Quorum blokķēdi. Piemēram, QuorumChain konsensa algoritms ir ieviests darba pierādīšanas vietā. Tas ir arī konfigurēts tikai, lai atļautu savienojumu no mezgliem, kuriem ir atļauts, novadot P2P savienojumu. Izņemot to, Valsts Patrīcija atbalsta gan valsts, gan privāto valsti. Vēl viena būtiska izmaiņa ir gāzes noņemšana, jo tā nav nepieciešama Kvoruma blokķēdē.

Zvaigznājs

Nākamais lielais Quorum blockchain arhitektūras komponents ir zvaigznājs. Tajā atrodas darījumu pārvaldnieks un anklāvs. Tā ir vispārējas nozīmes sistēma, kas nodrošina, ka blokķēdei pievienotā informācija visos iespējamos veidos paliek droša. Arī zvaigznājs nav raksturīgs blokķēdei, un to var izmantot cita veida lietojumprogrammās.

Darījumu pārvaldnieks: Darījumu pārvaldnieks rūpējas par Darījuma privātumu un nodrošina, ka procesa laikā darījuma dati tiek šifrēti. Lai atvieglotu visu procesu, tas var uzglabāt, atļaut piekļuvi un citus svarīgus datus, lai atvieglotu darījumus. Tomēr tai nav piekļuves nekādai sensitīvai informācijai, piemēram, privātajām atslēgām. Galvenais šeit ir kriptogrāfija, kas nodrošina datu drošību visa procesa laikā. Darījumu pārvaldnieku var arī palielināt, pateicoties tā bezvalstniekam / mierīgajam stāvoklim.

Enklāvs: Enclave atvieglo dažādas kriptogrāfijas metodes, piemēram, dalībnieku autentifikāciju, darījumu vēsturi un citas galvenās funkcijas. Tas nodrošina, ka visas darbības tiek veiktas optimāli, koncentrējoties uz mērogojamību. Darījumu pārvaldnieks deleģē šifrēšanas / atšifrēšanas darbu Enclave.

Paraksts: detalizēts Quorum blockchain arhitektūras skats, Avots: https://github.com/jpmorganchase/quorum

Izmantojiet Quorum Blockchain gadījumus

Kā jau minējām, Quorum blokķēde ir izveidota finanšu nozarei. Tomēr, to sakot, tas ir plaši pielietojams pat finanšu nozarē. Ir daudzi veidi, kā nozarē var izmantot Quorum blokķēdi. Lai uzzinātu, kā to var izmantot, apskatīsim dažus tā lietošanas gadījumus.

Zelta stieņu marķēšana: Kvorums tiks izmantots zelta stieņu marķēšanai. Tas stimulēs kalnračus un arī palīdzēs uzlabot pašas Quorum blokķēdes paplašināšanos. Tas arī pavērs jaunas tirdzniecības iespējas un palīdzēs blokķēdei ātrāk tikt adoptētam.

Pielāgotas kvoruma privātās blokķēdes: Bankas vai jebkuras privātas finanšu iestādes var pilnībā izmantot Quorum blockchains priekšrocības. Atļautais raksturs ļauj Quorum izmantot visu veidu iestatījumos. Spēja pielāgoties jau no paša sākuma padara to par ideālu kandidātu.

Secinājums

Kvoruma blokķēde ir daudzsološa blokķēdes tehnoloģija. Fakts, ka tā ir Ethereum “mīkstā dakša”, padara to ideālāku īstenošanai reālajā pasaulē. Tas ir atļauts, un tāpēc privātā organizācija to var izmantot kā savu blokķēdes tehnoloģiju. Vēl viens lielisks Quorum blokķēdes aspekts ir tā veiktspēja, spēja pielāgoties, izmantojot viedo līgumu, un vispārēja pārredzamība. Tātad, vai jūs izmantojat Quorum savam biznesam? Ja jā, komentējiet tālāk un informējiet mūs, kāpēc izvēlējāties. Mēs klausāmies.

Kopsavilkums

Kas ir kvorums?  Quorum ir uz uzņēmumu vērsta Ethereum blokķēde, kuras mērķis ir finanšu sektors. Tas ir JP Morgan ideja.

Kāda ir vajadzība pēc šādas sistēmas? Jā! Kvorums nodrošina finanšu sektoram iespēju izmantot efektīvu blokķēdes tehnoloģiju. Quorum piedāvā atļautu tīklu, kas ļauj organizācijām pielāgoties savām vajadzībām.

Kvoruma iezīmes

 • Uzlabota līguma konfidencialitāte un darījumi
 • Labāks sniegums
 • Pareiza vienaudžu un tīkla pārvaldība
 • Balsošanā balstīti vienprātības mehānismi
 • Atvērtais avots
 • Sabiedrības virzīts
 • Nobriedis
 • Uzticams un uzņēmīgs

Kvorums ir atvērtais avots!

 • 318 aktīvie ieguldītāji
 • 10 000+ apņemas
 • LGPL-3.0 licence

Hyperledger Fabric Vs. Corda vs. Kvorums

Funkcija / Metrika Hyperledger audums Corda Kvorums
Vienprātības algoritms Kafka

RBFT

Šumeragi

Dzejnieks

Pievienojams

RBFT

Pievienojams

Plosts

Pievienojams

Stambulas BFT

Plosta vienprātība

Caurlaidība >2000 tps 170 tps Daži simtgadnieki
Žetoni FabToken (vēl nav izlaists) Ēteris
Nulles zināšanu pierādījums
Gudra līguma valoda Java, Golang, NodeJS Java, Kotlina Cietība

 

Vienprātības algoritmi

 • Uz plosta balstīts konsenss – ļauj ātrāk veikt darījumus, uzlabo bloku krātuvi
 • Istanbul BFT – nodrošina kļūdu toleranci, aizsargā blokķēdi pret sliktiem mezgliem

Kvoruma arhitektūra

Trīs galvenie komponenti

 • Kvoruma mezgls – komandrindas rīks, kura pamatā ir Gets
 • Constellation Transaction Manager – tā rūpējas par darījuma datiem, līdz tie tiek pabeigti
 • Enclave – Enclave apstrādā sensitīvu informāciju, ja Transaction Manager deleģē tādas galvenās funkcijas kā šifrēšana / atšifrēšana

Projekti / tīkli, kuru pamatā ir kvorums

 • Alastria: Spānijas daudznozaru konsorcijs
 • Ethhotels – daļa no PoC vairāku bloku ķēdes tīkla
 • Blockoneiq-quorum – datu nodrošinātājs Quorum blockchain
 • FogChain – Kvoruma tīkls, kas piedāvā IoT balstītu atrašanās vietas pakalpojumu un ierakstu pārvaldību
 • IIN – tā ir starpbanku informācijas tīkla (IIN) maksājumu platforma. Ethereum un Quorum blokķēde to darbina.
 • Kimlic – KYC uz blokķēdes
 • Komgo – interesants projekts, kas palīdz finanšu tīklā integrēties ar citiem lietotājiem un tīklu
 • VAKT – VAKT nodrošina digitālu ekosistēmu, kas lietotājiem ļauj veikt fizisku pēcpārdošanas apstrādi
 • IHS Markit – aizdevumu tirdzniecība (sindicēta) blokķēdē

 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me