Kas ir Andreas Antonopoulos? Eksperts Bitcoin

Kas ir Andreas Antonopoulos ar blokķēdes parādīšanos? Blokķēdes attīstības rezultāti ir kriptonauda, ​​personāls un tā pielietošana dažādās nozarēs. Viena lieta, kas izceļas, ir kriptovalūtas un blokķēdes ekspertu smaile.

Ja esat meklējis kādu, kuru lasīt tālāk, tad droši vien esat satikuši visdažādākos cilvēkus. Kripto telpā visbiežāk ietekmīgas ir projekta izstrādes komandas un vadītāji. Ak, galvenajiem vadītājiem ir arī daļa no kriptogrāfijas telpas ietekmes. Bet ir arī citi, kas samazina savu ietekmes daļu.

Kripto pilsētas ielās, iespējams, esat saticis Andreasu Antonopulu. Ja neesat saticis Antonopulu, jūs zaudējat balsi, kas saistīta ar jūsu kriptogrāfijas interesēm. Turklāt viņš ir cienīts speciālists kriptovalūtu nozarē. Tādēļ jūs nevarat atļauties viņu palaist garām.

Attēlu kredīti: antonopoulos.com

Šis raksts sniegs jums ieskatu par to, kurš ir Andreas Antonopoulos. Turklāt viņa ceļš uz augšu savā nozarē.

Kas ir Andreas Antonopoulos: Bio

Nesenā pagātnē ir vērojama strauja informācija par kriptonauda. Proti, slavenās frāzes ir tādas kā “kā nopirkt kriptogrāfiju”, “kā iegūt kriptogrāfiju” un “kāda ir bitcoīna cena”? Ja google meklējat par kriptogrāfiju, tās būs dažas populārākās tēmas.

Katrs kriptogrāfijas projekts vēlas par sevi paziņot. Tādējādi jūs nokļūsiet tik daudz ar kriptogrāfiju saistītas informācijas. Protams, informācija būs no izstrādātāju kopienas, advokātiem, oponentiem, investoriem un citiem cilvēkiem. Bet kā un kur ienāk Andreas Antonopoulos?

Andreas Antonopoulos ir veiksmīgs kriptovalūtas aizstāvis un komentētājs. Viņš ir daudzus apzinājis kriptonauda un DLT. Ak! Tas ir kriptogrāfijas aktīvu pamats.

Būdams lielākais kriptogrāfijas un ar to saistīto tehnoloģiju izglītotājs, Andreas ir apmeklējis konferences, seminārus un uzrakstījis vairākus rakstus. Vissvarīgākais ir tas, ka viņš ir sarakstījis divas grāmatas. Turklāt grāmatām ir laba reputācija, nodrošinot, ka jūs zināt par kriptogrāfiju.

Andreasam ir vēsture un kur sākās viss entuziasms par blokķēdi.

Andreasa jaunības fons

Andreas Antonopoulos ir grieķis un arī brits. Jau agrā bērnībā viņš bija ieinteresēts tehnoloģijās. Par laimi viņam desmit gadus viņš tika iepazīstināts ar datoriem. Jauns prāts ar savu ziņkārīgo dabu izpētīs jebkuru datortehniku. Tā rezultātā pieauga apsēstība, ka viņš vēlējās uzzināt par datoriem.

Vēl viena pieredze viņa jaunībā, kas tieši saistīta ar blokķēdi, bija tīkla iedarbība. 14 gadu vecumā Andreass pirmo reizi sazinājās ar modemu, un arī internets viņu pārsteidza.

Vēlu pusaudžu gados Andreas bija nolēmis nodarboties ar uzņēmējdarbību. Gluži pretēji, korumpētā Grieķijas sabiedrība nedeva viņam brīvību uzplaukt pēc pāris uzņēmumiem. Grieķijas grūtā ekonomiskā laika dēļ viņš izvēlējās pārcelties uz Angliju.

Anglijā Andreass pakāpās augstāk un apmeklēja koledžu. Viņš ir Londonas Universitātes koledžas bakalaura grāds datorzinātnēs. Turklāt viņš ir maģistra grāds datu sakaru, tīkla un izplatīto sistēmu jomā.

Pēc koledžas Andreass pārcēlās uz ASV un nodibināja Nemertes Research. Viņš bija iesaistīts arī Cypherpunk kustībā. Kustība bija pretrunā ar to, ka ASV valdība kontrolē tiesības uz privātumu. Un šajā procesā viņš atklāja kriptogrāfijas žetonus.

Andreas` pirmais Bitcoin atklājums

Andreas iepriekšējais eksperta un uzņēmumu un forumu runātāja amats padarīja viņu neaizsargātu. Nav neaizsargāts pret sliktu lietu. Bet neaizsargāti, zinot par Bitcoin. Bitcoin ir pirmais solis, ko Andreas veica, zinot par kriptogrāfiju.

Andreass Bitcoin solis bija paklupt, kas viņam pavēra durvis. Tā ir pieredze, kuru vēlaties ar jums notikt. Tas ir stāsts, kuru viņš mīl pateikt par to, kā viņš spēra savu pirmo soli.

Andreass ar Bitcoin saskārās 2011. gadā. Viņam šķita, ka tā ir nerd nauda. Un droši vien domāja, ka tā nav viņa lieta. Pēc mēģināšanas uzzināt par Bitcoin. Nezinot, ka kriptogrāfija būs viņa lieta, viņš sešus mēnešus to ignorēja. Visbiežāk viņš salīdzina savu pieredzi ar citiem, kuri ir cietuši no tās pašas neziņas.

Andreas` otrais Bitcoin paklupt karjerā

Otrreiz Andreass uzdūrās kriptogrāfijai adresātu saraksta tērzēšanā. Tērzēšanā bija Satoshi Nakamoto – Bitcoin dibinātāja balta grāmata. Viņš nolēma to izlasīt. Līdz tam nebija zināms, kas ir Bitcoin. Tagad viņš bija apgaismots. Viņaprāt, Bitcoin nebija valūta, kā to zina lielākā daļa cilvēku. Vissvarīgākais ir tas, ka tas bija uzticības tīkls.

Tagad Bitcoin kā uzticības tīkls ir doma, kas pastāv. Šī doma vai drīzāk realitāte ir izmantota, lai apstrīdētu to, kā cilvēki uztver Bitcoin. Viens populārs tvīts apgalvo:

Blokķēde nav valūtas sistēma. Bet drīzāk uzticēšanās platforma. Tātad, valūta ir viena no tās izmantošanas iespējām. – Andreass Antonopuls

Satikšanās ar balto papīru atvēra Andreas acis. Zināšanas no viņa pilsētiņas dienas izrādījās noderīgas. Viņš varēja lasīt, rakstīt, kodēt un uzzināt visu iespējamo par kriptonauda. Pēc vairākām stundām, lai atrastu šo jauno briesmoni, Andreas zaudēja svaru. Vai jūs varat badoties, lai atrastu informāciju? Andreas to darīja, ēdot nekonsekventas maltītes.

Apsēstība ar Andreasu bija pārāk liela. Šī iemesla dēļ visi centieni tika vērsti uz neattīstīto nozari. Viņš turpināja meklēt veidus, kā nopelnīt naudu. Tomēr jūs nevarētu nopelnīt naudu, nemaz nerunājot par karjeru. Bet visi centieni nebija veltīgi. Tagad viņš spēj jums kastrēt blokķēdes žargonu.

Andreas` Blockchain karjera

Blokķēdes prasmes un izpratne ir redzējusi viņu no 2014. gada ieceltā par mācību biedru Nikosijas universitātē. Tajā pašā gadā viņš konsultējās ar Kanādas Senātu un Austrālijas Senātu par kriptovalūtas likumiem. Viņš ir arī konsultējies ar Blockchain.info par augstākiem drošības izpilddirektora un valdes locekļa amatiem.

Antonopuls ir īpašs ekspertu veids. Tik daudz, ka viņš padomu pakļauj izglītības, kultūras, politikas, ekonomikas un cilvēku uztveres perspektīvām.

Kas ir Andreas Antonopoulos: Blockchain Energy

Starp visām lomām, kuras viņš veicis uzņēmējdarbībā, viņam nācies cīnīties arī pašam. Andreasam ir izdevies ievietot savu vārdu jums. Tātad, jūs varat viegli iegūt viedokļus, ar kuriem viņš dalījās.

Andreas ir komentējis attiecības starp Bitcoin un tā pieņemšanu. Andreas akcijas, ka Bitcoin sākās 2009. gadā. Tajā pašā gadā bija globāla finanšu krīze. Bitcoin ieguva milzīgu atbalstu no sekojošās monetārās politikas. Finanšu iestādes noliedza savu pienākumu pēc lielām vidusšķiras sāpēm. Tātad, ar nelielu uzticību Blockchain kā uzticības platforma kļuva par iespēju.

SIO

Viņš arī brīdina par alkatības potenciālu. Attiecīgi krāpniekiem ir iespējas izveidot sākotnējos monētu piedāvājumus. Vēl viens iemesls krāpniekiem ir Sākotnējais monētu piedāvājums ir piesaistījis investoru finansējumu, kas atbalsta kriptogrāfiju.

Apmaiņa kā Maki

Vēl viens brīdinājums ir nedrošības iespēja apmaiņai. Biržas darbojas kā veidi, kā piekļūt kriptogrāfijai un tirgoties ar to. Bet viss šis process ir pārņemts ar riskiem. Biržas darbojas kā maki, kur cilvēki glabā savu naudu. Izklausās pēc bankas, vai ne? Sistēmas blokķēde vēlas atcelt. Nauda nav droša, jo tiek ignorēts drošības modelis. Atslēgas tiek centralizētas, un apmaiņa tiks uzlauzta. Yobit tika uzlauzts, nozagti 4000 Bitcoins un spiesti pasludināt bankrotu.

Kripto neatkarība

Andreass, būdams Bitcoin aizstāvis, aizstāvēs savus veidus. Vienā gadījumā Andreass uzsver Bitcoin ģeogrāfiskā neatkarība. Neatkarība padara kalnračus tuvu lētai elektrībai. Šis apgalvojums izriet no kritikas; kalnrači patērē daudz elektrības. Lētas elektroenerģijas gadījums ir Sičuaņas provincē, Ķīnā. Šajā provincē dzīvo bagātīga hidroenerģija ar mazāku sadali. Viņš arī darījumus ar kartēm salīdzina ar vēl vienu izšķērdīgu darbību.

Andreas Antonopoulos enerģija tiek parādīta viņa divās grāmatās, kuras viņš ir uzrakstījis, lai jūs izglītotu.

Kas ir Bitcoin: Bitcoin apgūšana

Apgūt Bitcoin ir pirmā grāmata, kas izdota 2014. gadā, un naudas internets ir vēl viena, kas tika publicēta 2016. gadā. Jūs varat sagaidīt, ka daudz mācīsities no šīm divām grāmatām.

Bitcoin apgūšana ir ideāls darbs un prasmes, kas jums uzliktas uz papīra. Tā ir atzinīgi novērtēta grāmata, kuru vēlaties sākt apgūt Bitcoin un blockchain tehnoloģijas. Andreas uzrakstīja grāmatu, lai viņš to iemācītos. Ļoti savtīgs no viņa, jūs varētu teikt. Bet galu galā tā ir slēpta svētība. Tagad jūs varat mācīties no viņa savtīgās darbības.

Viens no veidiem, kā kaut ko iemācīties, ir to iemācīt – Andreas Antonopoulos

Bitcoin apguve ir ceļvedis kodētājiem. Bet, būdams prasmīgs žargona sterilizēšanā, Andreas vienkāršā valodā apraksta blokķēdi. Tātad, jūs varat lasīt neatkarīgi no savas izcelsmes.

Grāmata sākas ar Bitcoin pamatiem. Un tas liek jums vissarežģītāk. ‘Kas ir Bitcoin’ un ‘tā vēsture’ ir padziļināti apskatīti ar tiem saistītajos veiksmes stāstos. Tajā pašā grāmatā jūs varat sagaidīt sarežģītas detaļas par blokķēdes dizainu un darbību.

Kas ir Bitcoin: Naudas internets

Naudas internets ir vēl viena Andreas grāmatas kopīgošana ar jums, kāpēc Bitcoin. Tā ir grāmata, kurā sīki aprakstītas Andreas sarunas jums. Jūs nevēlaties palaist garām autoritāti no dziļa satura.

Šajā grāmatā Andreas aplūko Bitcoin iespēju skatu. Viņš ir drosmīgs savos izteikumos un prognozēs. Un tas turpina apgalvot Bitcoin kā visvērtīgāko jauninājumu pēdējo divu desmitgažu laikā. Viņš turpina teikt, ka bitcoīns ir atvērtā koda tehnoloģija, tīkls un valūta.

Šajā grāmatā viņš ir skarbs pret bankām. Viņš atzīmē banku nozīmi. Tomēr tiek apgalvots, ka valdības un naudas kombinācija ir kaitīga. Sadarbības rezultātā korumpētas iestādes, kas iekasē lielas maksas nekā bitcoīns.

Uzmanieties, ka grāmatai ir otrais sējums. Tātad, jūs nepalaidīsit garām nevienu Andreas runāšanas pasākumu.

Sabiedrības pārtraukumi pārsniedz 100 BTC

Tāpat kā jums un man, arī Andreasam var būt problēmas. Bet šīs problēmas pārvar ar citu atbalstu. Jūs viegli domājat, ka Andreass bija un ir miljardieris – ņemot vērā viņa stāvokli. Tomēr tas notika tikai nesen, kad Rodžers Vērs uzbruka Andreas ieguldījumu iespējām.

Rodžers Vērs apšaubīja Andreas miljonāra statusu. Rodžers sacīja, ka, ja Andreass 2012. gadā būtu ieguldījis 300 USD bitkoīnā, viņš būtu miljonārs. Andreass atbildēja, sakot, ka viņš strādā, un viņš ir atbrīvojies tikai no parādiem. Viņš varēja izpildīt abonēto atbalstītāju rēķinus par 5 ASV dolāriem mēnesī.

Turklāt Andreas teica, ka viņš ir ieguldījis Bitcoin, bet pārdevis pēc ģimenes pienākumiem, piemēram, īres. Tagad tas viņu iecēla par ģimenes cilvēku. Jūs nepiesitīsit vīrieti krustā par to, ka viņa ģimene ir pirmajā vietā.

Visa šī saslimstība tiešsaistē piesaistīja daudzus atbalstītājus. Nakšņojot, Andreass pēc sekotāju žēlastības bija kļuvis par miljonāru.

Viņam tika saziedoti vairāk nekā 100 Bitcoins. Varu derēt, ka tas ir pasaulē zināmākais lielākais ziedojums privātpersonai. Vēl jo vairāk, tam, kurš ir galvenais kripto aizstāvis.

Viņš novērtēja ziedojumus emuāra ziņā, kurā paskaidrots, kādā stāvoklī viņš atrodas.

Kriptogrāfijas kopiena rīkojās, lai atbalstītu savu.

Kriptovalūtas tālredzība

Lai jūs sauktu par ambiciozu, jums būs jācenšas nākotnē. Andreas to ir izdarījis. Viņš gatavo jūs zināt, ko nesīs nākotne.

Andreas raksta grāmatu. Grāmata pierāda Andreasa uzticību kriptogrāfijai un tā izaugsmei. Vēl viens monstrs, kas nācis klajā, ir Ethereum. Jūs domājat, ka Andreasam ir visdažādākā tendence uz Bitcoin. Tomēr Andreas pārklāj Ethereum, apgūstot Ethereum. Grāmata gaidāma šogad.

Apgūstot Ethereum, jūs sagaidīsit veidus, kā Ethereum darbojas, un kā rakstīt viedus līgumus un dApps.

Andreas nesen intervija, izskaidro savas cerības uz kriptonauda un Bitcoin attīstību. Turklāt viņš izklāsta četras galvenās lietas, kuras jūs varat sagaidīt: lielāka apmaiņa, nepārtraukta seifa izstrāde, izglītības sistēmas un bankomātu izsniegšana.

Vairāk apmaiņu nodrošinās, ka kriptogrāfijas pakalpojumi ir globāli. Turklāt lielākā daļa apmaiņas ir saistītas ar vietējo kontekstu. Pielikums kavē spēju uzturēt līdzekļu plūsmu kriptogrāfijas tirgū. Andreass iesaka četras apmaiņas katrā valstī.

Maka izstrāde nodrošinās kriptogrāfijas drošību. Andreas, izskaidro ērti lietojamus un intuitīvus maciņus, kas ir tie, kurus jūs uzmanīsit. Neaizmirstot, mūsdienīgu inovāciju pielietošana.

Bankomāti centīsies veikt tūlītējus darījumus. Kriptogrāfijai, atšķirībā no banku bankomātiem, pieprasītās maksas būs lētākas. Jūs vēlaties vairāk pieejamu iespēju pārvaldīt savas finanses.

Visbeidzot, jums ir ideja, kurš ir Andreas Antonopoulos. Un ko viņš var darīt jūsu labā.

 

 

Atsauces:

http://fortune.com/2017/12/08/bitcoin-prices-anton-antonopoulos-rich/

https://cointelegraph.com/news/andreas-antonopoulos-icos-are-total-shit-right-now-revolutionary-in-15-years

http://money.cnn.com/2014/02/19/technology/security/bitcoin-black-market/index.html

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me